Novi Izborni zakon BiH

Post Reply
User avatar
House
Posts: 46621
Joined: 17/03/2010 15:36

#3801 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by House »

dobit će karinu
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#3802 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Danguba »

Login77777 wrote: 29/11/2021 16:19 Pazi Jugoslovena…
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dragan- ... /211129102
Politika ''ko je jamio jamio''. Nije lud da vlada vecina kada to vec 25 god. radi manjina.
Zalaze se za ono sto i velikosrbi, otjerati strance iz suda i v.p. a zaboravlja da je to neko potpisao.

Ne popustati ni mm pa neka bude sta bude.
DonieBrasco
Posts: 15229
Joined: 31/08/2016 16:09

#3803 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by DonieBrasco »

HDZ-ovi delegati, zajedno sa delegatima iz reda srpskog naroda u Domu naroda PS BIH glasali za zaključak kojim se traži poništavanje Inzkovog zakona o zabrani negiranja genocida. Zaključci nisu usvojeni jer nije bilo potrebne entitetske većine

Delegati iz HDZ-a nisu glasali za treći zaključak koji se odnosi na legalitet i legimitet visokog predstavnika Christiana Schmidta, dok su podržali poništavanje Inzkovog zakona
:skoljka:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#3804 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by un1ted »

Konacno pokazuju pravo lice, ti latini :)
Bravar Jozo
Posts: 30
Joined: 24/09/2021 07:54

#3805 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bravar Jozo »

Kolinda wrote: 29/11/2021 15:05
FantomX wrote: 29/11/2021 14:58 Izborni zakon ovaj koji se nudi je otvoren put za ppodjelu BiH. Nema govora da se pristane na ovo!!!! NE, NE I NE! Manjini ako se ne sviđa, nek se sele!!! Putovnicu u šake i MRŠ U PICHKU MATERINU!!!!
:mrgreen:
Laki je malo nervozan? Ušla im voda u uši? Frustracija na kvadrat na ovom forumu. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3806 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Grean »

Nema sanse da iko potpise ispred Bosnjaka i probosanskih snaga zakon kako su ga oni zamislili. Taj bi bio politicki mrtav.

Mislim, zasto, zbog cega, sta bi dobio? Gdje ima u politici da dajes a nista za uzvrat ne dobijas.

Smanjenje ovlasti Doma naroda, nemogucnost blokada institucija i onda mogu i stranci ici. Sve dok se o ucjenama moze voditi politika nema smisla pricati o tome.

Bezveze se pjeni, niko ih ne moze na ovo natjerati.
User avatar
House
Posts: 46621
Joined: 17/03/2010 15:36

#3807 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by House »

Bravar Jozo wrote: 29/11/2021 16:56
Kolinda wrote: 29/11/2021 15:05

:mrgreen:
Laki je malo nervozan? Ušla im voda u uši? Frustracija na kvadrat na ovom forumu. :mrgreen: :mrgreen:
samo opušteno

Image
Officer Crabtree
Posts: 3539
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#3808 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Officer Crabtree »

Ako može samo da ne kvotate ove separatiste kad odgovarate, hvala.
User avatar
vee-jay
Posts: 8644
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#3809 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by vee-jay »

DonieBrasco wrote: 29/11/2021 16:48
HDZ-ovi delegati, zajedno sa delegatima iz reda srpskog naroda u Domu naroda PS BIH glasali za zaključak kojim se traži poništavanje Inzkovog zakona o zabrani negiranja genocida. Zaključci nisu usvojeni jer nije bilo potrebne entitetske većine

Delegati iz HDZ-a nisu glasali za treći zaključak koji se odnosi na legalitet i legimitet visokog predstavnika Christiana Schmidta, dok su podržali poništavanje Inzkovog zakona
:skoljka:
Odlicno, tajming nije mogao biti bolji.
I OHR i EU i USA trenutno zajedno u BiH.
User avatar
Login77777
Posts: 8549
Joined: 18/05/2021 09:11

#3810 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Login77777 »

Officer Crabtree wrote: 29/11/2021 17:06 Ako može samo da ne kvotate ove separatiste kad odgovarate, hvala.
Problem je sto moderacija dozvoljava separatistima da ovdje prosipaju svoju glupost.
ajdamo
Posts: 1035
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#3811 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by ajdamo »

Jugoslaven Čović neće nikad dočekati izborni zakon po svom ćejfu treba mu samo kontrirati, dosta je bilo popuštanja.

Šaka jada hoće da ima 30+ posto ovlasti.
Bravar Jozo
Posts: 30
Joined: 24/09/2021 07:54

#3812 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bravar Jozo »

Grean wrote: 29/11/2021 17:00 Nema sanse da iko potpise ispred Bosnjaka i probosanskih snaga zakon kako su ga oni zamislili. Taj bi bio politicki mrtav.

Mislim, zasto, zbog cega, sta bi dobio? Gdje ima u politici da dajes a nista za uzvrat ne dobijas.

Smanjenje ovlasti Doma naroda, nemogucnost blokada institucija i onda mogu i stranci ici. Sve dok se o ucjenama moze voditi politika nema smisla pricati o tome.

Bezveze se pjeni, niko ih ne moze na ovo natjerati.
Tako je, uvaženi kolega. Ono što se ranije oduzelo može se djelimično vratiti samo ako se uzme nešto drugo. Bravo. Sad je najbolje da prespavamo a ovo će se samo riješiti. Drugi će napraviti državu vaš po tvojoj mjeri. Ahaaa. A ti, Mujo, nahrani kerove i ništa ne diraj. :koluta: :budise:
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#3813 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Anquilla »

Bravar Jozo wrote: 29/11/2021 17:33
Grean wrote: 29/11/2021 17:00 Nema sanse da iko potpise ispred Bosnjaka i probosanskih snaga zakon kako su ga oni zamislili. Taj bi bio politicki mrtav.

Mislim, zasto, zbog cega, sta bi dobio? Gdje ima u politici da dajes a nista za uzvrat ne dobijas.

Smanjenje ovlasti Doma naroda, nemogucnost blokada institucija i onda mogu i stranci ici. Sve dok se o ucjenama moze voditi politika nema smisla pricati o tome.

Bezveze se pjeni, niko ih ne moze na ovo natjerati.
Tako je, uvaženi kolega. Ono što se ranije oduzelo može se djelimično vratiti samo ako se uzme nešto drugo. Bravo. Sad je najbolje da prespavamo a ovo će se samo riješiti. Drugi će napraviti državu vaš po tvojoj mjeri. Ahaaa. A ti, Mujo, nahrani kerove i ništa ne diraj. :koluta: :budise:
U pravo je @Grean

Kao što Vlada FBiH u tehničkom mandatu odgovara SDA i HDZ-u, tako trenutno SDA odgovara postojeći izborni zakon.
Poslije ovog danas, jednostavno ne vidim ko će potpisati promjenu zakona, pa čak ni pod prijetnjom sankcija.

Ineče, šta Čović nudi stanovništvu ove države zauzvrat?
Mislim, nudi Hrvatima, ali očekuje od svih ostalih da, eto tako, pristanu na zacementirane etničke podjele.

SDP i NS ionako ne bi pristali, vjerovatno ni NIP, a sad SDA i SBB ne smiju.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3814 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Grean »

:lol:
Officer Crabtree wrote: 29/11/2021 17:06 Ako može samo da ne kvotate ove separatiste kad odgovarate, hvala.
+1

Oni nam samo mogu (opet) cijepati drva pred bazom, da bude kakve koristi od njihove uniforme.

@Anquilla , Izedbegovic je ranije, nakon zadnjih izbora, skoro doveo njegovu stranku pred raspad zbog popustanja HDZ-u.

Ni on niti bilo ko drugi osim Fahre koji je beznacajan ne bi ponovio tu gresku. Kao sto rekoh, onaj ko se nadje na toj liniji taj je politicki mrtav. Njima iz SDA je bila zamalo dzenaza zbog HDZ-a.
DonieBrasco
Posts: 15229
Joined: 31/08/2016 16:09

#3815 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by DonieBrasco »

https://avaz.ba/vijesti/bih/700268/baki ... ucaka-nema

Vrši se pritisak na sve strane a ponajmanje na HDZ - kazao je Bakir Izetbegović.
Ja msilim da je ovo gotovo da se Bakir a kamoli bosnjaci nece nista ni pitati, da su sve sto su htjeli Covic i Dodik dobili.
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#3816 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Blitz1 »

DonieBrasco wrote: 29/11/2021 17:56
https://avaz.ba/vijesti/bih/700268/baki ... ucaka-nema

Vrši se pritisak na sve strane a ponajmanje na HDZ - kazao je Bakir Izetbegović.
Ja msilim da je ovo gotovo da se Bakir a kamoli bosnjaci nece nista ni pitati, da su sve sto su htjeli Covic i Dodik dobili.
Uvijek je moguće povući se iz svih pregovora.
User avatar
House
Posts: 46621
Joined: 17/03/2010 15:36

#3817 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by House »

Ne samo da sam ja pri tome, nego sam sjedio i s drugim probosanskim strankama i oni potvrđuju takvu stvar. Neće se moći izaći jednostrano HDZ-ovom prijedlogu
zajedno smo jači :bih:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#3818 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kaligrafija »

Da imaju muda i pameti, a nemaju, SDA bi trebala oboriti i tehnicku vladu u FBiH, povlaceci se iz koalicije sa HDZ na svim nivoima od kantona, do FBiH...Isto tako oboriti vladu na drzavnom nivou BiH i izaci iz koalicije HDZ, SDA, SNSD i ko je jos sa njima...Sa tim bi jebali i jedne i druge, pa cak i strance...Pred strancima onda imaju izgovor, mi nismo vlast, pa pregovarajte sa onim ko jeste...uvesti zemlju u jos vecu krizu, pa kom obojci, kom opanci...! Da to ucine SDA bi imala moj glas na izborima, sve bi im halalio...al kurko, dragi upravni odbori i ostali klinci, palci...!
Bravar Jozo
Posts: 30
Joined: 24/09/2021 07:54

#3819 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bravar Jozo »

Grean wrote: 29/11/2021 17:51 :lol:
Officer Crabtree wrote: 29/11/2021 17:06 Ako može samo da ne kvotate ove separatiste kad odgovarate, hvala.
+1

Oni nam samo mogu (opet) cijepati drva pred bazom, da bude kakve koristi od njihove uniforme.

@Anquilla , Izedbegovic je ranije, nakon zadnjih izbora, skoro doveo njegovu stranku pred raspad zbog popustanja HDZ-u.

Ni on niti bilo ko drugi osim Fahre koji je beznacajan ne bi ponovio tu gresku. Kao sto rekoh, onaj ko se nadje na toj liniji taj je politicki mrtav. Njima iz SDA je bila zamalo dzenaza zbog HDZ-a.
Đe si Rambo? Nijesam te odma' prepozn'o... Ti bi malo jopet po šumama i gorama, a? E jesi đava. A Bake ratni vođa? Ili bi formir'o neku miliciju aka Hezbollah? Nestalo opcija?
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3820 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by nikad_vise »

Treba stvari sagledati na duzi period.
Ono sto je sigurno jest da ni Ameri,ni EU,ni Turska ali ni ogromna vecina drugih zemalja u svijetu ne podrzaju raspad BiH.Nezavisna RS znaci otpada.
Trenutno smo u fazi zaostravanja Americkih i EU interesa naspram Ruskih i Kineskih.Dobro je sto Dodik svakodnevno potencira da mu ledja cuvaju Rusija i Kina.To bar ovdje u evropi sigurno Nato ne moze dopustiti.Sto se tice samog laktaskog krkana,on je bez Brckog donji a Brcko on ne moze uzeti ni vojno ni na bilo koji drugi nacin.

Sto se tice izbornog zakona,mislim da je jasno da Ameri idu na opciju da pomire Bosnjake i Hrvate i da se onda napravi jedan hajmo reci pakt koji ce raditi na rusenju Srpskog uticaja u BiH.Mislim da ce RS biti najveci gubitnik kad se dogovori izborna reforma u Federaciji.

Sto se tice same izborne reforme,to ce vjerovatno na kraju biti u smislu tog famoznog @fileovog modela,gdje ce Hrvatima bit omoguceno da izaberu svog clana predsjednistva.To je vjerovatno nuzno zlo na koje ce se na kraju pristati.Hrvate u domu naroda svest na realnu brojku i da se pitanje vitalnog nacionalnog interesa moze koristiti u samo jasno definisanim stvarima koje to i jesu,a ne kao danas da se blokira 1.5 miliona ljudi od strane par desetina hiljada Hrvata.Na kraju krajeva,sta god da SDA dogovori,bez glasova opozicije u parlamentu nema nista,tako da u tom lezi jos dodatna sigurnost da onaj koji krene u izdaju,nece je sprovesti kako je planirao u restoranu sa Covicem,Palmerom il nekim trecim.

Sto se tice te same Hrvatske izborne jedinice,ja ne vidim nacin na koji oni misle da naprave tu jedinicu gdje ce Covic da dobije izbore glat.
Ta izborna jedinica u koju bi recimo uslo Jajce,Travnik,Konjic,Mostar,Jablanica,Vitez il sta su vec zamislili,su danas u velikoj mjeri Bosnjacke sredine.
Ako ti ljudi budu imali pravo da samo glasaju u toj zamisljenoj izbornoj jedinici,pa Bosnjaci ce sigurno za 2/3 ciklusa odlucivati opet ko ce im biti clan predsjednistva.Da su izbori za par mjeseci,ko Covicu garantuje da ga Raguz uz Hrvatske plus Bosnjacke glasove nece pobjediti.Srednju BiH su Bosnjaci demografski skoro pa preuzeli,u Mostaru su skoro polovina,Stolac,Prozor,...Dzaba svi izborni zakoni ako te nema na terenu,a Hrvata danas po nekim procjenama ima oko 300 000 u BiH.

Ono sto je za Bosnjake najbitnije jest da u domu naroda HDZ ne moze raditi ovo sto je dosada radio.Mislim da je i jasan stav SDA ali i ostalih stranaka bez kojih ne moze proci izborni zakon da se ovlasti doma naroda moraju reducirati i svesti na pitanje vitalnog nacionalnog interesa.

Covic najvise sto moze profitirati u ovom svemu jest da eventualno ugrabi jos 1/2 mandata na neku mobilizaciju u Hercegovini,ali demografski trendovi mu ne idu na ruku,pa ce prije ili kasnije onaj ko bude zelio vecinu Bosnjackih glasova u toj famoznoj izbornoj jedinici morati da se udvara i Bosnjackim glasacima.

Glupost je misliti da ce izborni zakon sacuvati Hrvate u BiH.Oni i danas imaju sve moguce pozicije osim tog mjesta predsjednika koje i nije nesto narocito bitno pa je opet raspad sistema kod njih.Ako svi ostanu pri ovakvim stavovima,a ne vidim nacin da budu drugaciji,Hrvati ce dobiti to mjesto predsjednika,ali ce izgubiti u domu naroda.Ja bi sad pristao na to,jer dugorocno oni gube u svakom slucaju.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3821 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Sanjarko »

Kaligrafija wrote: 29/11/2021 18:07 Da imaju muda i pameti, a nemaju, SDA bi trebala oboriti i tehnicku vladu u FBiH, povlaceci se iz koalicije sa HDZ na svim nivoima od kantona, do FBiH...Isto tako oboriti vladu na drzavnom nivou BiH i izaci iz koalicije HDZ, SDA, SNSD i ko je jos sa njima...Sa tim bi jebali i jedne i druge, pa cak i strance...Pred strancima onda imaju izgovor, mi nismo vlast, pa pregovarajte sa onim ko jeste...uvesti zemlju u jos vecu krizu, pa kom obojci, kom opanci...! Da to ucine SDA bi imala moj glas na izborima, sve bi im halalio...al kurko, dragi upravni odbori i ostali klinci, palci...!
Pa i dalje bi imali svoj kadar u upravnim odborima itd. Nije to bolan, nego su spije strane, samo cije pitanje je. SDA i HDZ su clanice iste organizacije kao i CDU. Nista nisu bolji od Abdica i kompanije. Spije svi skoro, samo na perfidan nacin spije i nas i drzavu nam unistavaju.

Kamuflirano.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3822 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Sanjarko »

nikad_vise wrote: 29/11/2021 21:38 Treba stvari sagledati na duzi period.
Ono sto je sigurno jest da ni Ameri,ni EU,ni Turska ali ni ogromna vecina drugih zemalja u svijetu ne podrzaju raspad BiH.Nezavisna RS znaci otpada.
Trenutno smo u fazi zaostravanja Americkih i EU interesa naspram Ruskih i Kineskih.Dobro je sto Dodik svakodnevno potencira da mu ledja cuvaju Rusija i Kina.To bar ovdje u evropi sigurno Nato ne moze dopustiti.Sto se tice samog laktaskog krkana,on je bez Brckog donji a Brcko on ne moze uzeti ni vojno ni na bilo koji drugi nacin.

Sto se tice izbornog zakona,mislim da je jasno da Ameri idu na opciju da pomire Bosnjake i Hrvate i da se onda napravi jedan hajmo reci pakt koji ce raditi na rusenju Srpskog uticaja u BiH.Mislim da ce RS biti najveci gubitnik kad se dogovori izborna reforma u Federaciji.

Sto se tice same izborne reforme,to ce vjerovatno na kraju biti u smislu tog famoznog @fileovog modela,gdje ce Hrvatima bit omoguceno da izaberu svog clana predsjednistva.To je vjerovatno nuzno zlo na koje ce se na kraju pristati.Hrvate u domu naroda svest na realnu brojku i da se pitanje vitalnog nacionalnog interesa moze koristiti u samo jasno definisanim stvarima koje to i jesu,a ne kao danas da se blokira 1.5 miliona ljudi od strane par desetina hiljada Hrvata.Na kraju krajeva,sta god da SDA dogovori,bez glasova opozicije u parlamentu nema nista,tako da u tom lezi jos dodatna sigurnost da onaj koji krene u izdaju,nece je sprovesti kako je planirao u restoranu sa Covicem,Palmerom il nekim trecim.

Sto se tice te same Hrvatske izborne jedinice,ja ne vidim nacin na koji oni misle da naprave tu jedinicu gdje ce Covic da dobije izbore glat.
Ta izborna jedinica u koju bi recimo uslo Jajce,Travnik,Konjic,Mostar,Jablanica,Vitez il sta su vec zamislili,su danas u velikoj mjeri Bosnjacke sredine.
Ako ti ljudi budu imali pravo da samo glasaju u toj zamisljenoj izbornoj jedinici,pa Bosnjaci ce sigurno za 2/3 ciklusa odlucivati opet ko ce im biti clan predsjednistva.Da su izbori za par mjeseci,ko Covicu garantuje da ga Raguz uz Hrvatske plus Bosnjacke glasove nece pobjediti.Srednju BiH su Bosnjaci demografski skoro pa preuzeli,u Mostaru su skoro polovina,Stolac,Prozor,...Dzaba svi izborni zakoni ako te nema na terenu,a Hrvata danas po nekim procjenama ima oko 300 000 u BiH.

Ono sto je za Bosnjake najbitnije jest da u domu naroda HDZ ne moze raditi ovo sto je dosada radio.Mislim da je i jasan stav SDA ali i ostalih stranaka bez kojih ne moze proci izborni zakon da se ovlasti doma naroda moraju reducirati i svesti na pitanje vitalnog nacionalnog interesa.

Covic najvise sto moze profitirati u ovom svemu jest da eventualno ugrabi jos 1/2 mandata na neku mobilizaciju u Hercegovini,ali demografski trendovi mu ne idu na ruku,pa ce prije ili kasnije onaj ko bude zelio vecinu Bosnjackih glasova u toj famoznoj izbornoj jedinici morati da se udvara i Bosnjackim glasacima.

Glupost je misliti da ce izborni zakon sacuvati Hrvate u BiH.Oni i danas imaju sve moguce pozicije osim tog mjesta predsjednika koje i nije nesto narocito bitno pa je opet raspad sistema kod njih.Ako svi ostanu pri ovakvim stavovima,a ne vidim nacin da budu drugaciji,Hrvati ce dobiti to mjesto predsjednika,ali ce izgubiti u domu naroda.Ja bi sad pristao na to,jer dugorocno oni gube u svakom slucaju.
Pustit ce ti USA, Tajvan niz vodu, mislis da nece nas.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#3823 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by duh_sa_sjekirom »

I opet, po ko zna koji put, suština reforme IZ leži u Domu naroda a ne u izbor Predsjedništva.
Meni osobno, npr, nije problem da tamo sjedi Čović ili neka druga hadezenjara, ali jeste problem kad se u DN obori zakon o igrama na sreću (tj kladionicama) pod izgovorom ugroženosti vitalnog nacionalnog interesa.
Heej, kojem još narodu na svijetu su kladionice vitalni nacionalni interes?? A istina je da su kladionice vitalni materijalni interes za HDZ i onda zbog šakice tih govnara ispašta cijela država...
I mislim da će na tom tragu i ležati kompromis-reducirati nadležnosti DN (taksativno i precizno ih nabrojati) a pronaći model da član PBiH bude neko koga podržava većina Hrvata
ajdamo
Posts: 1035
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#3824 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by ajdamo »

duh_sa_sjekirom wrote: 30/11/2021 09:10 I opet, po ko zna koji put, suština reforme IZ leži u Domu naroda a ne u izbor Predsjedništva.
Meni osobno, npr, nije problem da tamo sjedi Čović ili neka druga hadezenjara, ali jeste problem kad se u DN obori zakon o igrama na sreću (tj kladionicama) pod izgovorom ugroženosti vitalnog nacionalnog interesa.
Heej, kojem još narodu na svijetu su kladionice vitalni nacionalni interes?? A istina je da su kladionice vitalni materijalni interes za HDZ ali zbog šakice tih govnara ispašta cijela država...
Zajedno sa kladionicama bi pale i "velike" softverske firme iz Mostara koje su ujedno krave muzare za HDZ.

Koliko je ta HDZ "elita" pogana pokazuje i činjenica da do sredine sljedeće godine privrednici moraju kupiti nove fiskalne kase, naravno uvoznici i serviseri tih kasa su bliski HDZ-u.

Ko ne vjeruje neka istraži malo. Google is your friend 😀
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#3825 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 13/02/2022 20:55, edited 1 time in total.
Post Reply