Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3201 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

deogest wrote: 30/07/2021 17:54
Tanqueray wrote: 30/07/2021 17:50 Vjerovanje u ideju da ce neko sa strane da donosi zakone i vlada u BiH, cime se prakticno ukida demokratija, jer su onda izbori i parlament besmisleni, te ce tako doci do toga da minimalac bude 1000 E :-) je jedinstveno u svijetu.
Rezultat toga je zbunjena masa koja treba da povjeruje da ce npr Biden da uradi neke stvari koje je pozelio Bakir :D sto je totalno nerealno.
Takvo vjerovanje, kao i sibicarsku politiku, treba odbaciti sto prije moguce, jer inace nema nikakve sanse da ce se stanje popraviti.

Kako se mogu dogovoriti oko fotelja, tako bi se mogli dogovoriti i oko svega ostalog, medjutim vjerovanje da ce MZ da ispunjava zelje je zasnovana ni na kakvim realnim cinjenicama, i to je samo izgovor da se nista ne radi po osnovnim zivotnim pitanjima.
Bez tog, gotovo religioznog stava, stranke i politicari bi bili u drugoj situaciji, totalno izlozeni kritici javnosti i pritisnuti uza zid da pocnu da rade korisne stvari.
Upravo to. Pa sto onda odmah ne kazem, dodji Austrijo, okupiraj nas ponovo i da onda prosjecna bosnjakinja s Lidl kase obidje svijet. :lol:
Pa ako nas već neko treba okupirati onda bolje i Austrija nego Rusija. U toj situaciji bi prosječna srpkinja mogla da radi u birtusu sa dvije sobe koje se izdaju za dnevnu upotrebu. :mrgreen:
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3202 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Tanqueray wrote: 30/07/2021 17:50Kako se mogu dogovoriti oko fotelja, tako bi se mogli dogovoriti i oko svega ostalog
'solutno :thumbup: :-D ja sam za

Jos deceniju, dvije "relaksiranja odnosa" bi svima dobro doslo. Zivio dogovor s Dodikom! Ziviooooo... Dole stranci koji nas zavadjaju. Uaaaaaaa....
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#3203 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

Ali onaj zakon da se kao zaštite zvaničnici genocidne od napada.
Pa jadovi Dražen Erdemović je po vlastitom priznanju ubio preko 300 Bošnjaka i nikad mu nijedan Bošnjak ništa nije uradio, a da zaprlja ruke na vama... jadovi jadni.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3204 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

p206 wrote: 30/07/2021 18:06 Ali onaj zakon da se kao zaštite zvaničnici genocidne od napada.
Pa jadovi Dražen Erdemović je po vlastitom priznanju ubio preko 300 Bošnjaka i nikad mu nijedan Bošnjak ništa nije uradio, a da zaprlja ruke na vama... jadovi jadni.
Možda smo trebali
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3205 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 30/07/2021 16:06
Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 15:14

Sve ono što je danas normalno, od tablica, pasoša, ličnih dokumenata, valute, zastave...itd je nametnuto pa će se nametati i u buduće. Da se čekalo da se velikosrpska i velikohrvatska politika smiluje mi bi i danas 2021 rasp1ravljali o izgledu novčanica i tablica na autima.
Tablica..i nato
Ima slicnosti
Putovnica i ukidanje rs
Slicno
Ne kontaš ti, pogotovo u zadnje vrijeme, zabrinem se nekad. Ako se nismo mogli dogovoriti oko tablica i izgleda novca sigurno je da ćemo oko NATO-a i bitnijih stvari. Malo glavicu uključiti ne bi bilo na odmet. :mrgreen:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#3206 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

Hajd da pokušamo sumirati ovu posljednju godinu dana, a ljutilo je Dodika. Ko se sjeti još nečega neka nastavi niz.

1. srušene nepravno izgrađena crkva u dvorištu nane Fate
2. Inzko donio zakon o negiranju genocida
3. crnogorski parlament izglasao Rezoluciju o zabrani negiranja genocida u Srebrenici
4. ratni zločinac Ratko Mladić osuđen na doživotni zatvor za zločine u BiH
5. Karadžić iz pritvorske jedinice u Hagu prebačen u zatvor u Velikoj Britaniji
6. uklonjena ploča sa imenom Radovana Karadžića na Palama
7. Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH zbog slučaja 'Ikona'
8. Američki predstavnik u Vijeću sigurnosti UN-a: Imenovanje Schmidta je gotova stvar
9. Turković održala govor (iako joj Dodik zabranio) u Vijeću sigurnosti UN-a: Još nije vrijeme za zatvaranje OHR-a
10. Stanivuković najavio rušenje restorana kćerke Milorada Dodika - Nemaju dozvolu
11....
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#3207 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 18:09
p206 wrote: 30/07/2021 18:06 Ali onaj zakon da se kao zaštite zvaničnici genocidne od napada.
Pa jadovi Dražen Erdemović je po vlastitom priznanju ubio preko 300 Bošnjaka i nikad mu nijedan Bošnjak ništa nije uradio, a da zaprlja ruke na vama... jadovi jadni.
Možda smo trebali
Ne, nikad. Bosna i Hercegovina je i opstala zbog toga što nismo bili takvi.
Mossad je imao svoje metode koje se mnogima sviđaju, meni ne.
User avatar
Kamper
Posts: 616
Joined: 22/12/2019 18:32

#3209 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kamper »

BiBi911 wrote: 30/07/2021 15:22
archi_a wrote: 30/07/2021 15:16 Image

:pisnuo:
Ovom nenadu nestalo tinte. Imal ko olovku da mu posudi, nece je ukrast
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#3210 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tyke »

sportman1 wrote: 30/07/2021 17:53 Srbija bi mogla da ponudi razmjenu Kosova za RS ili 80% RS kako bi se dalo jos Bosnjacima kako bi imali veci teritorij.

Srbija druka za manji entitet ali je Rusija glavni sponzor.
Srbija moze samo da ponudi Sandzak za RS, uz neku razliku srazmjernu razlici geografske povrsine ta dva podneblja.
Koliko je to geografski izvodivo i koji kurac mi imamo od toga, e to je pitanje i uzimanje u razmatranje kad ponude takvo nesto. A nece. Htjeli bi srbe sebi uz pride zemljiste, ali ne daju muslimane i njihovu zemlju BiH. Kurko.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3211 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by animus »

Dobro je. Konacno se na temi javili i ovi dodikovci. Ova tema ima buducnost... Bar dok Dodik ima neku funkciju a nece dugo izgleda.
Šteta što Srbima niko novi slogan nije rekao, Samo dogovor Srpsku spašava. Niste htjeli dogovor s Bosnjacima e sada vam eto Herr Schmidt pa se s njim dogovarajte.

Ja navijam za ekonomske sankcije za GT i obustavu plata srpskim predstavnicima. Da vidimo koliko je to srpstvo jako. Nadam se da će izdržati što duže. A kad izbije pobuna kod naroda u GT onda samo doturiti motku na koju ce nabiti Dodika.
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3212 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 18:11
Black swan wrote: 30/07/2021 16:06

Tablica..i nato
Ima slicnosti
Putovnica i ukidanje rs
Slicno
Ne kontaš ti, pogotovo u zadnje vrijeme, zabrinem se nekad. Ako se nismo mogli dogovoriti oko tablica i izgleda novca sigurno je da ćemo oko NATO-a i bitnijih stvari. Malo glavicu uključiti ne bi bilo na odmet. :mrgreen:
Ja ne znam zasto ljudi imaju potrebe vrijedjati
Sta je to u kliksacinoj dusi
User avatar
moa
Posts: 3622
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#3213 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by moa »

Tyke wrote: 30/07/2021 18:47
sportman1 wrote: 30/07/2021 17:53 Srbija bi mogla da ponudi razmjenu Kosova za RS ili 80% RS kako bi se dalo jos Bosnjacima kako bi imali veci teritorij.

Srbija druka za manji entitet ali je Rusija glavni sponzor.
Srbija moze samo da ponudi Sandzak za RS, uz neku razliku srazmjernu razlici geografske povrsine ta dva podneblja.
Koliko je to geografski izvodivo i koji kurac mi imamo od toga, e to je pitanje i uzimanje u razmatranje kad ponude takvo nesto. A nece. Htjeli bi srbe sebi uz pride zemljiste, ali ne daju muslimane i njihovu zemlju BiH. Kurko.
Kakva teritorija, prazna srbija prazna bosna koji ce nam qrac teritorije.
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#3214 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tyke »

animus wrote: 30/07/2021 18:56 Dobro je. Konacno se na temi javili i ovi dodikovci. Ova tema ima buducnost... Bar dok Dodik ima neku funkciju a nece dugo izgleda.
Šteta što Srbima niko novi slogan nije rekao, Samo dogovor Srpsku spašava. Niste htjeli dogovor s Bosnjacima e sada vam eto Herr Schmidt pa se s njim dogovarajte.

Ja navijam za ekonomske sankcije za GT i obustavu plata srpskim predstavnicima. Da vidimo koliko je to srpstvo jako. Nadam se da će izdržati što duže. A kad izbije pobuna kod naroda u GT onda samo doturiti motku na koju ce nabiti Dodika.
Pa sjecas se kad su stupili u strajk ili ono protestvovase bivsi vojjnici RS pa nasi borci dobricine im izadjose u susret, ne sjecam se tacno sta ono bijase, ali su im pomogli nesto ili ponudilo pomoc.
Mi smo naivan narod i kao takvi nikad necemo uspjeti ni u cemu. Umjesto da ih pustimo da se sami medjusobno pokolju i crknu pd gladi, mi bi prije njima pomagali, nego nasoj sirotinji.
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3215 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Ako hoce GT za Vojvodinu, ok
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3216 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

vatrogasac wrote: 30/07/2021 18:13 Hajd da pokušamo sumirati ovu posljednju godinu dana, a ljutilo je Dodika. Ko se sjeti još nečega neka nastavi niz.

1. srušene nepravno izgrađena crkva u dvorištu nane Fate
2. Inzko donio zakon o negiranju genocida
3. crnogorski parlament izglasao Rezoluciju o zabrani negiranja genocida u Srebrenici
4. ratni zločinac Ratko Mladić osuđen na doživotni zatvor za zločine u BiH
5. Karadžić iz pritvorske jedinice u Hagu prebačen u zatvor u Velikoj Britaniji
6. uklonjena ploča sa imenom Radovana Karadžića na Palama
7. Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH zbog slučaja 'Ikona'
8. Američki predstavnik u Vijeću sigurnosti UN-a: Imenovanje Schmidta je gotova stvar
9. Turković održala govor (iako joj Dodik zabranio) u Vijeću sigurnosti UN-a: Još nije vrijeme za zatvaranje OHR-a
10. Stanivuković najavio rušenje restorana kćerke Milorada Dodika - Nemaju dozvolu
11....
Jaro ja ovdje ne vidim pobjedu bosanskih politicara
Turkoviceva je pirova pobjeda...napravilo vise stete
Ostalo stranci
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3217 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

Skijaš wrote: 30/07/2021 17:43
deogest wrote: 30/07/2021 17:24

Samo sto je fazon sto ga oni nece promijenit. Ili to tece ekstremno sporo. Evo vec 30 godina.
Sto bi rekao pokojni Boris Divkovic, "Nema, bolan, osnovne iskrenosti". Sarajevske stranke hoce multietnicku drzavu, ali da im politicari ne idu razgovarati sa narodom u zapadnoj Hercegovini. Hoce funkcionalnu drzavu, ali da se previse ne zamjera s velikosrpskom politickom opcijom kojoj samo postojanje drzave smeta, hoce moderne standarde ali da se oni prvo "ugrade" nekako u finansiranje implementacije tih standarda. Zapadni svijet ce podrzati zdrave politicke elemente u drustvu a to sto ih je malo, nije do stranaca.
:thumbup:
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#3218 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tyke »

moa wrote: 30/07/2021 19:00
Tyke wrote: 30/07/2021 18:47

Srbija moze samo da ponudi Sandzak za RS, uz neku razliku srazmjernu razlici geografske povrsine ta dva podneblja.
Koliko je to geografski izvodivo i koji kurac mi imamo od toga, e to je pitanje i uzimanje u razmatranje kad ponude takvo nesto. A nece. Htjeli bi srbe sebi uz pride zemljiste, ali ne daju muslimane i njihovu zemlju BiH. Kurko.
Kakva teritorija, prazna srbija prazna bosna koji ce nam qrac teritorije.
Tako je. Ne znam onda odakle ti ideja da bi Srbija mogla ponuditi Kosovo za RS, koji ce im qurac teritorija.
A jebe se nama treba li im ili ne, dobiti je NIKAD nece, to svako zna. Probali su jednom, spremni u odnosu na nas nespremne, nece ni drugi put jer vjerujem da to ni stranci ne bo dozvolili ovaj put, a narocito mi.

Sve je to isprazna prica druze. Oni preofirno uzimaju glasace lopatama, a to dokazuje koliko si glup i naivan narod, ali i koliko nas mrze i da nikad nece biti mira i rahat suzivota sa njima. Kamo srece da grijesim, ali imam oci i usi, imam sjecanja na prethodne dogadjaje i imam oprez za buducnost.
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3219 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Cubrilo:
"Nećemo dozvoliti da nas niko i nikada više naziva genocidašima, genocidnom tvorevinom,..."

Ko djeca bgm... :D
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#3220 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tyke »

Znaci ovi novi prijedlozi zakona u RS idu kroz proceduru usvajanja, bosnjaci povlace pitanje vitalnog interesa, a zatim i na provjeru ustavnosti. Znaci PRCCC

Jesam li dobro shvatio, ovo ne prolazi u konacnici. Samo se srbi testirali i pokozali i ovaj put kome (ne)vjerovati?
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3221 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by animus »

Bošnhqci ce ispasti glupi ako potegnu VNI. Pustiti genocidaše da potonu u blatu. Čika Schmidt ce to riješiti. On je German on voli Srbe.
User avatar
Hame_
Posts: 5424
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#3222 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hame_ »

Prvi put sam od Dodika čuo da je spreman na upotrebu sile.

Laži gnusne, evo ko ima kad čitat, dat krv, primit vakcinu, potpisat peticiju, pisat po forumu...

Milorad Dodik je ranije kazao da je policija RS dobila nalog da ‘naše ljude brani ako ih SIPA krene hapsiti’, a Crnalić je kazao da je to prvi put da je od Dodika čuo da je spreman na upotrebu sile.

“To je prvi put da sam od Dodika čuo da je on spreman na upotrebu sile. Ušao je u fazu krivično-pravne odgovornosti za rušenje ustavnog poretka. Čudi me da njegovi pravnici, koji ga savjetuju, nisu upozorili na to. Imao je oštre i grube izjave o BiH, disoluciji, ali nikada nije prešao granicu, i rekao nešto što može uključivati silu. SIPA je ovlaštena za krivična djela. Ako se neko po nalogu suprotstavi i angažira policiju RS – ruši ustavni poredak silom. To znači da odgovara za takvo krivično djelo”, rekao je Crnalić.

N1

Čuj "Ušao je u fazu krivično-pravne odgovornosti i prvi put spreman na upotrebu sile."

Njemačka :run:
Last edited by Hame_ on 30/07/2021 19:55, edited 1 time in total.
NediM17
Posts: 21505
Joined: 05/11/2009 11:49

#3223 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by NediM17 »

Trebali su i Bosnjaci glasat Za.
Svakako kaze "ko uvrijedi PC i njene narodE"...
Jedan kosmopolitski zakon. :-)
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#3224 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 18:00 Pa ako nas već neko treba okupirati onda bolje i Austrija nego Rusija. U toj situaciji bi prosječna srpkinja mogla da radi u birtusu sa dvije sobe koje se izdaju za dnevnu upotrebu. :mrgreen:
Klasicni govor mrznje, da te okupira Austrija za ovo bi krivicno odgovarao.
Mene iznenadjuje da ni MZ, niti bilo koja stranka ili politicar, pa cak ni oni koji se deklarisu da su za gradjansku opciju, nisu pokrenuli pitanje govora mrznje po drustvenim mrezama i komentarima po portalima.
Ovakvo pisanje je apsolutno protiv drzave Bosne i Hercegovine.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2802
Joined: 14/01/2019 04:56

#3225 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Porodice Foht »

Tyke wrote: 30/07/2021 19:13 Znaci ovi novi prijedlozi zakona u RS idu kroz proceduru usvajanja, bosnjaci povlace pitanje vitalnog interesa, a zatim i na provjeru ustavnosti. Znaci PRCCC

Jesam li dobro shvatio, ovo ne prolazi u konacnici. Samo se srbi testirali i pokozali i ovaj put kome (ne)vjerovati?
Ovo je bezbeli za internu upotrebu, vidis paniku i “politicko jedinstvo”. Kakvi dometi Sumskog parlamenta. Kljuc he dolazak Schimdta zbog kojeg je i pocela dreka i kuknjava. Ovo je za kokica i kole.
Post Reply