Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
laik1981
Posts: 12931
Joined: 05/12/2012 13:04

#15051 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

ibizza wrote: 27/10/2021 09:07
laik1981 wrote: 27/10/2021 08:34
Ko je ostao da valja?
Razlika izmedju Bakira i Denisa je...?
Denis nije u SDA. A sad ko je ostao u SDA da valja? Sjeti se bar dvojice, onako na prvu.. Valjda u tolikoj stranci imaju dvojica.. I fakat zamisli ti kvaliteta te stranke kad su ti Zvizdic, Campara i slicni najaci kadrovi..
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#15052 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ljevoruki »

Stara kurva EU je trebala uvesti sankcije Dodiku, ako nista da ne smije putovati pa ne bi bilo jucerasnjeg sastanka dvojice mrzitelja svega bosanskog, mile i zokija.
ibizza
Posts: 4555
Joined: 05/06/2008 00:46

#15053 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ibizza »

laik1981 wrote: 27/10/2021 09:17
ibizza wrote: 27/10/2021 09:07

Razlika izmedju Bakira i Denisa je...?
Denis nije u SDA. A sad ko je ostao u SDA da valja? Sjeti se bar dvojice, onako na prvu.. Valjda u tolikoj stranci imaju dvojica.. I fakat zamisli ti kvaliteta te stranke kad su ti Zvizdic, Campara i slicni najaci kadrovi..
Bravo! O tome i ja pricam, zato sam se nadovezao na prethodni post gdje je pisalo" otišlo je sve što valja"...meni nista ne valja u toj stranci i necu nikad prihvatiti podvalu NiP-a da je Denis bolji od Bakira, a isti taj Denis je sjedio sa Bakirom na svim mogućim sastancima sa Dodikom i Čovićem...
laik1981
Posts: 12931
Joined: 05/12/2012 13:04

#15054 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

ibizza wrote: 27/10/2021 09:21
laik1981 wrote: 27/10/2021 09:17
Denis nije u SDA. A sad ko je ostao u SDA da valja? Sjeti se bar dvojice, onako na prvu.. Valjda u tolikoj stranci imaju dvojica.. I fakat zamisli ti kvaliteta te stranke kad su ti Zvizdic, Campara i slicni najaci kadrovi..
Bravo! O tome i ja pricam, zato sam se nadovezao na prethodni post gdje je pisalo" otišlo je sve što valja"...meni nista ne valja u toj stranci i necu nikad prihvatiti podvalu NiP-a da je Denis bolji od Bakira, a isti taj Denis je sjedio sa Bakirom na svim mogućim sastancima sa Dodikom i Čovićem...
Ima nesto sto se zove manje zlo i trenutno smo osudjeni na taj izbor. Prioritet je oslabiti stranke i "lidere" koje su dovele do ovakve situacije. I to je neki prvi korak.
cabej
Posts: 162
Joined: 05/07/2011 19:57

#15055 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by cabej »

ibizza wrote: 27/10/2021 09:07
laik1981 wrote: 27/10/2021 08:34
Ko je ostao da valja?
Razlika izmedju Bakira i Denisa je...?
evo ja ću Vam odgovoriti.
Denis je elokventan, univerzitetski profesor, cijenjen i na zapadu i tečno priča dva jezika. u Evropi ga gledaju kao BH verziju Plenkovića- umjeren, racionalan, bez afera u karijeri. Ne ulazi u nepotrebne sukobe i priča priču koja prolazi na zapadu, a i dalje je musliman i ima prolaz i na istoku.
Veoma inteligentan, i nije materijal za prevariti u kafani.

Izetbegović nije elokvendan, nije univerzitetski profesor (štaviše, kroz fakultet se provukao). Engleski priča, jedva i loše. Ne vjeruje nikome i okružio se manje inteligentnima od sebe iz tog razloga. Nije uspostavio odnose ni na istoku ni na zapadu (osim Erdogana, ne može se pohvaliti odnosom i sa jednim drugim stranim političarem, a većina stranaca ga izbjegava). Jedina referenca mu je prezime- na srednjem nivou vlasti u SDA ima političara sa većim kapacitetima od njega.

odgovor SDA-ovaca kad ih se challengira Bakirovom očiglednom potkapacitiranošću je uvijek isti "znamo mi da on ne zna, ali ko će ako neće on".
lajkujMe
Posts: 12136
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#15056 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by lajkujMe »

Promjenio sam misljenje, Dodik je u pravu.
Treba ukinuti UIO, Vojsku i ostaviti samo ustvani sud, sipu, granicnu i sud bih.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/cengic- ... ook+status


Ne dat ni marke ovima it RS i smanjiti doprinose za drzavnu vlast na jednaki koficijent

S parama koje bi ostale Federaciji, sve ulagati u privredu i razviti do maksa 51% teritorije.

A kad budu dolazili da nas mole za pomoc samo ih poslati na izvorni dejton.
Ako nece zajedno s nama ne moraju mozemo mi bez njih ali ne i oni bez nas.
User avatar
dulekrele
Posts: 3817
Joined: 10/04/2014 18:25

#15057 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dulekrele »

PM72 wrote: 27/10/2021 08:29
armin071 wrote: 27/10/2021 07:34 Jadna nam majka kad nas brane "zlatni ljiljan" koji nije vidio liniju ni kroz dvogled ..... I onda kazu cudo bosanskog otpora, ma sta cudo bozije davanje.....
:-)

Ako pod ovim misliš na Komšića - veze nemaš o njemu.
Koji moras biti pokvarenjak pa tako nesto izjaviti za Komsica. Nije dobio sigurno ZLJ tako sto je kroz dvogled promatrao ptice na okupiranoj grbavici.
harka
Posts: 727
Joined: 18/02/2007 20:32

#15059 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by harka »

Kako su sva ova desavanja bacila u sjenu aferu kiseonik,diplome i mnoge kriminalne afere da ce cak ni Stanivukovic iz B.Luke vise ne oglasava o kriminalnim radnjama protivnika a ni opozicija u RS.Ne mogu se oteti utisku da je ovo sve rat,odlazak partijskih predstavnika kod Vucica i sve ostalo sto ide uz to samo da se zataska kriminal u kojem su svi duboko umjesani.
ibizza
Posts: 4555
Joined: 05/06/2008 00:46

#15060 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ibizza »

cabej wrote: 27/10/2021 09:28
ibizza wrote: 27/10/2021 09:07

Razlika izmedju Bakira i Denisa je...?
evo ja ću Vam odgovoriti.
Denis je elokventan, univerzitetski profesor, cijenjen i na zapadu i tečno priča dva jezika. u Evropi ga gledaju kao BH verziju Plenkovića- umjeren, racionalan, bez afera u karijeri. Ne ulazi u nepotrebne sukobe i priča priču koja prolazi na zapadu, a i dalje je musliman i ima prolaz i na istoku.
Veoma inteligentan, i nije materijal za prevariti u kafani.

Izetbegović nije elokvendan, nije univerzitetski profesor (štaviše, kroz fakultet se provukao). Engleski priča, jedva i loše. Ne vjeruje nikome i okružio se manje inteligentnima od sebe iz tog razloga. Nije uspostavio odnose ni na istoku ni na zapadu (osim Erdogana, ne može se pohvaliti odnosom i sa jednim drugim stranim političarem, a većina stranaca ga izbjegava). Jedina referenca mu je prezime- na srednjem nivou vlasti u SDA ima političara sa većim kapacitetima od njega.

odgovor SDA-ovaca kad ih se challengira Bakirovom očiglednom potkapacitiranošću je uvijek isti "znamo mi da on ne zna, ali ko će ako neće on".
Koliko se sjećam, Denis je bio u restoranu Barka - Istočno Sarajevo, kada je SDA poklonila Dodiku još 4 godine vladavine i rušenja države nam ili sam ja fulio...?
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8695
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#15061 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SanskiBiser »

https://www.youtube.com/watch?v=7ip5NleBqa8&t=293s
Objasnio covjek, "onaj s mikrofonom, a ima dva metra" :D
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#15062 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

Danas od 12h novi show. Trebalo bi da se i Vukanovic vrati...
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#15063 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

SanskiBiser wrote: 27/10/2021 10:07 https://www.youtube.com/watch?v=7ip5NleBqa8&t=293s
Objasnio covjek, "onaj s mikrofonom, a ima dva metra" :D
Dobro poslusati sta kaze ovaj covjek, bez gledanja u proslost. Rang mi je ekvivalent zlatnom ljiljanu, ali nemam nista. Sad ne znam da li bi i bio na ovoj strani (misleci da bi isao u rat opet), jer se nema za koga boriti.

"Vlast kada bi rekla zaduzi pusku ne bih, isao bih na onu tamo stranu".

To je ono sto i mi govorimo, nece niko ratovati za ove budale. A ovi ratnohuskasi, na poljanu i derite se, kako god zelite.

Izgleda da je obican covjek dosao do pameti, koliko toliko.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8695
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#15064 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SanskiBiser »

un1ted wrote: 27/10/2021 10:17
SanskiBiser wrote: 27/10/2021 10:07 https://www.youtube.com/watch?v=7ip5NleBqa8&t=293s
Objasnio covjek, "onaj s mikrofonom, a ima dva metra" :D
Dobro poslusati sta kaze ovaj covjek, bez gledanja u proslost. Rang mi je ekvivalent zlatnom ljiljanu, ali nemam nista. Sad ne znam da li bi i bio na ovoj strani (misleci da bi isao u rat opet), jer se nema za koga boriti.

"Vlast kada bi rekla zaduzi pusku ne bih, isao bih na onu tamo stranu".

To je ono sto i mi govorimo, nece niko ratovati za ove budale. A ovi ratnohuskasi, na poljanu i derite se, kako god zelite.

Izgleda da je obican covjek dosao do pameti, koliko toliko.
Prijedorcani su isprepadani, oprezno govore, on je otvoreno rekao sta misli i Marina na pocetku sto je dobila 16 mjeseci zatvora jer je prodala 2 dzointa :mrgreen: nepravda pa to ti je.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#15065 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

un1ted wrote: 27/10/2021 10:17
SanskiBiser wrote: 27/10/2021 10:07 https://www.youtube.com/watch?v=7ip5NleBqa8&t=293s
Objasnio covjek, "onaj s mikrofonom, a ima dva metra" :D
Dobro poslusati sta kaze ovaj covjek, bez gledanja u proslost. Rang mi je ekvivalent zlatnom ljiljanu, ali nemam nista. Sad ne znam da li bi i bio na ovoj strani (misleci da bi isao u rat opet), jer se nema za koga boriti.

"Vlast kada bi rekla zaduzi pusku ne bih, isao bih na onu tamo stranu".

To je ono sto i mi govorimo, nece niko ratovati za ove budale. A ovi ratnohuskasi, na poljanu i derite se, kako god zelite.

Izgleda da je obican covjek dosao do pameti, koliko toliko.
Normalni svijet nije nikad ni ratovao vec je gledao kako se ispaliti iz ove države i napuniti svoje dzepove, ima ista brojka kao i prethodni rat i to željna da se bori s tim da bi ih mogao sve i jednog naoruzati.
Taj kukavičluk zvani " nema se za koga boriti " prosipaj negdje drugo i kome mozes.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#15066 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

90minut wrote: 27/10/2021 10:34 Taj kukavičluk zvani " nema se za koga boriti " prosipaj negdje drugo i kome mozes.
E moj ti, da toliko zelje i volje ulozis u nesto produktivno, ne bi zivio od plaćice prosječnim bosanskohercegovačkim zivotom.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#15067 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

90minut wrote: 27/10/2021 10:34
un1ted wrote: 27/10/2021 10:17

Dobro poslusati sta kaze ovaj covjek, bez gledanja u proslost. Rang mi je ekvivalent zlatnom ljiljanu, ali nemam nista. Sad ne znam da li bi i bio na ovoj strani (misleci da bi isao u rat opet), jer se nema za koga boriti.

"Vlast kada bi rekla zaduzi pusku ne bih, isao bih na onu tamo stranu".

To je ono sto i mi govorimo, nece niko ratovati za ove budale. A ovi ratnohuskasi, na poljanu i derite se, kako god zelite.

Izgleda da je obican covjek dosao do pameti, koliko toliko.
Normalni svijet nije nikad ni ratovao vec je gledao kako se ispaliti iz ove države i napuniti svoje dzepove, ima ista brojka kao i prethodni rat i to željna da se bori s tim da bi ih mogao sve i jednog naoruzati.
Taj kukavičluk zvani " nema se za koga boriti " prosipaj negdje drugo i kome mozes.
Bas me zanima tvoja uloga i hrabrost u 90-im
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#15068 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by milejovic1971 »

un1ted wrote: 27/10/2021 10:11 Danas od 12h novi show. Trebalo bi da se i Vukanovic vrati...
kokice spremne, Vukan zeljan medijske paznje, nije bio na prosloj...ocekujem bar 30% vremena da uzme u diskusijama, veselooo
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#15069 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Cipiripi2 wrote: 27/10/2021 07:55
Milenkov buraz wrote: 27/10/2021 07:37

Radi Osmica dobro svoj posao kao i Delimustafić 1991. godine. :( Ti da imaš imalo pameti ti ne bi u istu rećenisu savio Dodika, Konakovića i Čamparu. Pošto nemaš tebi je to isto, znam da u tim vašim krugovima "Kifla" kako ga zovete kotira gore od Dodika ili Čovića. Pisao sam o tome ranije i načinu na koji ga ismijavate sa onim "Hadžija", to dovoljno govori o vašoj predanosti, vjerovanju i generalno patriotizmu.
U mojim krugovima ljudi razmišljaju svojom glavom,a ne Bakirovom,Kiflinom ili bilo čijom.Ti ako misliš da su Kifla i pogotovo Čampara neka promjena blago tebi.Svu tu političku i medijsku sarajevsku septičku jamu je fino neki dan nacrtala gospodja Margit i to je svima jasno sa zrnom mozga.Tu priču mi,vi,naši,vaši nekom drugom prodaji.Osmica je Zeus koji će tek zavrćati uši
Sam sebi kontriraš u istoj rečenici. Ne razmišljaš Bakirovom glavom ali interesantno da ti je Osmica, Bakirov privjesak i podanik, "Zeus koji će tek zavrćati uši". ma ček ba, Osmica jesi li to ti? :mrgreen:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#15070 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

Sa ovakvim nOOrodom, BiH je jos i dobro prosla....
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#15071 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Palmalma »

GAU8 wrote: 27/10/2021 10:50 Sa ovakvim nOOrodom, BiH je jos i dobro prosla....
Nije do naroda - do dinastije je.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#15072 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »



Moram postaviti ovako. Poslušajte komentare "anamo onih", vrijedi pogledati cijeli snimak, iako je uvod dosadan :)
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15073 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

Danas posebna sjednica NSRS na Dodikov zahtjev
Posebna sjednica Narodne skupštine Republike Srpske biće održana danas u Banjaluci, a predloženim dnevnim redom je predviđeno izjašnjavanje o odlukama i zaključcima Predsjedništva BiH koji su veoma štetni po vitalne interese Republike Srpske.
Image
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#15074 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Point. »

dulekrele wrote: 27/10/2021 09:36
PM72 wrote: 27/10/2021 08:29

:-)

Ako pod ovim misliš na Komšića - veze nemaš o njemu.
Koji moras biti pokvarenjak pa tako nesto izjaviti za Komsica. Nije dobio sigurno ZLJ tako sto je kroz dvogled promatrao ptice na okupiranoj grbavici.
Zna Armin bolan šta ti je, jes da je tad bio u pelenama.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#15075 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 88Sioux »

Zahvaljujući "Balkanskom toku" Srbija je obezbedila sigurno snabdevanje gasom bez obzira na energetsku krizu, a sada se priprema i priključivanje Republike Srpske na ovaj sistem izgradnjom cevovoda do Banjaluke. Realizacijom tog projekta Srbija povećava tranzitni kapacitet, dok je za Srpsku gasifikacija od nacionalnog interesa, jer će doprineti njihovom bržem ekonomskom razvoju.

Predsednik Aleksandar Vučić je nakon nedavnog sastanka sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom u Beogradu rekao da su najdetaljnije govorili o pripremi zajedničke platforme za razgovore sa partnerima iz EU i Rusije, o izgradnji kraka gasovoda sa teritorije Srbije do Banjaluke.

U Republici Srpskoj su gasifikovani ili imaju izgrađenu infrastrukturu za ovaj energent samo Zvornik i područje dela grada Istočno Sarajevo, a sekundarnu mrežu ima Bijeljina. Vojislav Vuletić, iz Udruženja za gas, ističe da je planirani krak značajan jer će plavim energentom snabdevati Srpsku u delu u kojem ga sada nema. On ocenjuje da će deo ovog cevovoda na teritoriji Srbije doprineti i gasifikaciji sremskog dela naše zemlje.

Podsetimo, sporazum o izgradnji ovog gasovoda polovinom marta potpisali su u Banjaluci predstavnici "Srbijagasa" i preduzeća "Gas-Res" iz Srpske, a trebalo bi da bude završen u narednih pet godina. Predviđeno je zajedničko učešće u gradnji cevovoda Inđija - Mačvanski Prnjavor - Bijeljina - Banjaluka - Novi Grad. NJegova dužina na teritoriji Srbije iznosiće oko 90, a u Srpskoj 320 kilometara. Planirano je da kapacitet gasovoda bude 1,2 milijarde kubnih metara prirodnog gasa godišnje. Dozvola za ovaj projekat je dobijena još 2002. godine, ali tek sada su se stekli uslovi za njegovu realizaciju.

Drugi sagovornik "Novosti" ističe da je najznačajnije što naša zemlja i u uslovima poremećaja tržišta ima sigurnu isporuku gasa koja obezbeđuje funkcionisanje privrede i tople domove za građane i da je važno da se i za RS to omogući.

- Sada u krizi se vidi koliko je važno što smo izgradili "Balkanski tok" uprkos pritiscima - ocenjuje naš sagovornik. - Mi ćemo sigurno imati gas, a pitanje cene je nešto drugo. Nama je interes da takvu energetsku stabilnost ima i Republika Srpska zbog našeg naroda.

Objašnjavajući zašto je planirano da Srbija i Srpska razgovaraju sa Evropskom unijom o gasovodu do Banjaluke, on kaže da je potrebno da se obezbedi da sve bude u skladu sa Trećim energetskim paketom EU koji insistira na zaštiti konkurencije. U suprotnom, kako navodi, Brisel bi mogao da sprečava njegovu izgradnju. Upravo zato, ovaj krak će biti dvosmeran, što znači da će biti omogućeno spajanje na druge gasovodne projekte u regionu.

Generalni direktor "Srbijagasa" Dušan Bajatović je govoreći o ovom kraku do Banjaluke, nedavno ocenio da je postojanje gasovoda jednako mogućnost razvoja i istakao da to nije nikakvo političko pitanje, jer on nije namenjen samo Srbima. On je rekao da je gasno javno preduzeće iz Srbije spremno da sarađuje i sa Federacijom BiH i predložio je da obe strane nastupaju zajedno prema dobavljačima, kako bi postigli bolje komercijalne uslove.

Plavi energent koji će iz Srbije ići novim krakom do Banjaluke i preko Mađarske, kada bude krenulo snabdevanje za Slovačku, Češku, Austriju, sve će to biti dobar tranzitni kapacitet kroz našu zemlju - naglašava Vojislav Vuletić iz Udruženja za gas. - Svakako je od svega najvažnije da imamo stabilno snabdevanje.
Post Reply