Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20551 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

llull wrote: 04/12/2021 12:31 ....a ja kako znam u Bosni sve gola bijeda,.....

Onda ti ništa ne znaš.
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#20552 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Altsa »

ljevoruki wrote: 04/12/2021 09:56 Mescini da bi ovo sto je medjed zakotrljo moglo na kraju biti dobro za BiH.
Iako, iskreno, nisam siguran sta Britanci hoce i sta im je cilj.
Istorijski uvijek su bili na strani Srbije, da li su sada promijenili stav I politiku veliko je pitanje.
U svakom slucaju, siguran sam da ce se Srbiji obiti o glavu anti NATO I EU politika i da ce ih kineski krediti sahraniti.
Ali, ko sam ja da ometam protivnika dok pravi greske. Samo naprijed, Srbija do Tokija. :run:
Britancima su rusi najveci neprijatelj. Svi znamo da je ovo sranje u BiH rezirano u rusiji i da je dodik najobicnija ruska pudlica.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#20553 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

vatrogasac wrote: 04/12/2021 12:40
llull wrote: 04/12/2021 12:31 ....a ja kako znam u Bosni sve gola bijeda,.....

Onda ti ništa ne znaš.
Onda sam pobrkao... znaci mi smo ti jaro moj ko Svica
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20554 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

llull wrote: 04/12/2021 13:30
vatrogasac wrote: 04/12/2021 12:40


Onda ti ništa ne znaš.
Onda sam pobrkao... znaci mi smo ti jaro moj ko Svica
Čupaš se kao Čović i Milanović. Nismo Švica, ali nismo ni fukara. Samo stanovi, a auta, zimovanja, Crni petak, Nova godina....prođi malo i kroz ostale teme na forumu.
U Sarajevu cijene novogradnje po metru kvadratom prelaze i 5.000 KM u općini Centar na Skenderiji ili Novoj Breci, dok se nešto povoljniji stanovi mogu naći npr. na Gorici. U Novom Sarajevu je u izgradnji najveća zgrada u kojoj za stambenu jedinicu treba izdvojiti 2.950 KM po kvadratnom metru, a veliki broj stanova prelazi pola miliona KM.
U Kantonu Sarajevo nije vrijeme za kupovinu, ali jeste za prodaju nekretnina. Cijene su značajno porasle u odnosu na prethodne godine.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/20 ... _i_do.html
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#20555 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bingov buraz »

Koliko je to ozbiljno s tim visokim, specijalnim predstavnicima meni dođe da imenujemo specijalnog izaslanika za Veliku Britaniju pa nek' se on bavi nekim tim pitanjima. Da im kažem ovako - nemojte to više da radite. Ako želite da nagradite službenike putovanjima, apanažama, nemojte da na nama to činite."

Ovo ga Zoka Šmrkavi nasavjetovao,ovako i on strane ambasadore poziva.
MMM1977
Posts: 4411
Joined: 15/07/2009 12:56

#20556 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MMM1977 »

llull wrote: 04/12/2021 13:30
vatrogasac wrote: 04/12/2021 12:40


Onda ti ništa ne znaš.
Onda sam pobrkao... znaci mi smo ti jaro moj ko Svica
Sjedio sam za jednim stolom dok su se sa drugim stolom častili sa srebrenog poslužavnika punog kokaina kao da je salata.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#20557 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

vatrogasac wrote: 04/12/2021 13:54
llull wrote: 04/12/2021 13:30

Onda sam pobrkao... znaci mi smo ti jaro moj ko Svica
Čupaš se kao Čović i Milanović. Nismo Švica, ali nismo ni fukara. Samo stanovi, a auta, zimovanja, Crni petak, Nova godina....prođi malo i kroz ostale teme na forumu.
U Sarajevu cijene novogradnje po metru kvadratom prelaze i 5.000 KM u općini Centar na Skenderiji ili Novoj Breci, dok se nešto povoljniji stanovi mogu naći npr. na Gorici. U Novom Sarajevu je u izgradnji najveća zgrada u kojoj za stambenu jedinicu treba izdvojiti 2.950 KM po kvadratnom metru, a veliki broj stanova prelazi pola miliona KM.
U Kantonu Sarajevo nije vrijeme za kupovinu, ali jeste za prodaju nekretnina. Cijene su značajno porasle u odnosu na prethodne godine.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/20 ... _i_do.html
Nije druze Bosna samo Kanton Sarajevo, no opet ja pitam ko kupuje taj silni kokain o kome se pise ? Ako su vec takvi karteli znaci da ozbiljnu robu valjaju po BIH. A koka je roba za bogate, ne za ubogu sirotinju i raju.
toska
Posts: 2923
Joined: 26/09/2016 14:08

#20558 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by toska »

llull wrote: 04/12/2021 12:31 Zna li se ko kupuje taj silni Bajin kokain ??? Svi pisete o tome a ja kako znam u Bosni sve gola bijeda, odakle ljudima pare za bjelcana ? :D
da, Vasković vjerovatno pretjerujuje što se tiče domaćih šmrkaća, za cijelu BiH treba samo koji kg. dnevno, malo za ozbiljne igrače.
ostaje mu da dokaže da su ili dio međunarodne mreže ili čak samostalna (pod)grupa na široj europskoj sceni.
do tada može ukazivati samo na zlouptrebu pojedinaca što i nije nešto bitno.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#20559 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

toska wrote: 04/12/2021 15:15
llull wrote: 04/12/2021 12:31 Zna li se ko kupuje taj silni Bajin kokain ??? Svi pisete o tome a ja kako znam u Bosni sve gola bijeda, odakle ljudima pare za bjelcana ? :D
da, Vasković vjerovatno pretjerujuje što se tiče domaćih šmrkaća, za cijelu BiH treba samo koji kg. dnevno, malo za ozbiljne igrače.
ostaje mu da dokaže da su ili dio međunarodne mreže ili čak samostalna (pod)grupa na široj europskoj sceni.
do tada može ukazivati samo na zlouptrebu pojedinaca što i nije nešto bitno.
Pretjeruje naravno, ta prica oko narko kartela je po meni nepotrebna. Ovi su na toliko drugih nacina pokrali ovaj narod da im to dilanje stvarno ne treba.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#20560 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

treba im to dilanje, hem se dodatno pišaju po sirotinji, hem je ogroman izvor prihoda, hem to tako ide, jer đe je ko je ikada čuo za kriminalca - bogataša koji nije na drogama,

to je jednostavno taj lajfstajl, gomila tiajni ajfon i gomila droge, pa tako to ide u dekadentnim istočnoevropskim kriminalnim političkim krugovima, uz to se bolje, jače, luđe, pjeva pod šatorom, uostalom tako to radi i ćelavi baya iz Jagodine
toska
Posts: 2923
Joined: 26/09/2016 14:08

#20561 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by toska »

llull wrote: 04/12/2021 15:21
toska wrote: 04/12/2021 15:15
da, Vasković vjerovatno pretjerujuje što se tiče domaćih šmrkaća, za cijelu BiH treba samo koji kg. dnevno, malo za ozbiljne igrače.
ostaje mu da dokaže da su ili dio međunarodne mreže ili čak samostalna (pod)grupa na široj europskoj sceni.
do tada može ukazivati samo na zlouptrebu pojedinaca što i nije nešto bitno.
Pretjeruje naravno, ta prica oko narko kartela je po meni nepotrebna. Ovi su na toliko drugih nacina pokrali ovaj narod da im to dilanje stvarno ne treba.
ovoi 16 godina neprikosnovene vlasti Dodika u Rs napravilo je osnovu, preduslove za kružok ljudi koji se drže zajedno, hint: kumov kum kumu...
pritom niko tamo ne zabada nos previše oko ne-političkih stvari i put ka mreži vlast-mafija je zatvoren.

najvažniji prihod im je sigurno javni novac, daleko iza reket i narkotici za one koji su na periferiji grupe.

tu je nemoguće ispitati šta se sve zbiva i uspjeh pravosuđa bi bio barem otkrivanje manjih djela za koje se može izreći kazna, ostale barem maltretirati istražnim radnjama.

ne znamo još mnogo šta i ta Sky aplikacija se tek iščitava i povezuju se dijelovi, vidjećemo još, akcija Belivuk i comp je bila hitna, ovo ide polako.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#20562 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

Ko zna sta tu sve ima. Neki dan sam cuo bas dobru izjavu, u fazonu " Kada bi svi u BIH saradjvali kao sto saradjuju kriminalci, gdje bi nam bio kraj "
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#20563 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Awakened wrote: 04/12/2021 02:43
Tanqueray wrote: 04/12/2021 00:29 Koga ti branis tu, ideologije su savim iste, zlocinacke.
Sjecam se one suplje price, mi cemo da napravimo od Bosne Svajcarsku :lol: Cini mi se da je najvise Kljuic, jedan propali novinar, specijalista za stoni tenis :lol: volio tako da supljira i sto Fikret rece u svom intervjuu, Stjepan je volio da se pravi hrabar na izjavama, da sto vise zakuha, a kada je trebalo ici negdje, nigdje ga, sakrije se u misju rupu, a druge pali da ginu.
To je bila prica za retardirane i maloumne kojih je izgleda bilo najvise :cry: dobro je da ih se dosta opametilo, pa ne vjeruju vise u te kriminalce.
Sad vec lupas gluposti. Dvije strane su sprovodile svoju ideologiju sistematicno i zlocinacki, sudski dokazano. Ne mozes izjednaciti sve strane da se na glavu nasadis pokusavajuci.
Nije bitno kako je ko sprovodio svoju ideologiju, nego da su ideologije iste, zlocinacke.
SDA tu ima potpuno istu ulogu kao i SDS, ako ne i goru, jer su se prvi osnovali, pored zabrane o formiranju nacionalnih partija, sa laznim imenom, te su time utrli put za SDS i HDZ.
Awakened
Posts: 574
Joined: 19/08/2013 03:33

#20564 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Awakened »

Tanqueray wrote: 04/12/2021 16:02
Awakened wrote: 04/12/2021 02:43

Sad vec lupas gluposti. Dvije strane su sprovodile svoju ideologiju sistematicno i zlocinacki, sudski dokazano. Ne mozes izjednaciti sve strane da se na glavu nasadis pokusavajuci.
Nije bitno kako je ko sprovodio svoju ideologiju, nego da su ideologije iste, zlocinacke.
SDA tu ima potpuno istu ulogu kao i SDS, ako ne i goru, jer su se prvi osnovali, pored zabrane o formiranju nacionalnih partija, sa laznim imenom, te su time utrli put za SDS i HDZ.
Vidim da s tobom nema smisla ulaziti u smislenu komunikaciju.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#20565 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

za sda se svašta može reći, da su lopovi, mafijaši, prodane duše, izdajnici, lažljivi bijednici, koruptivni ološ, mogao bih ja ovako do sutra nabrajati, teško da bi se moglo nešto kontargumentovati



ali izjednačiti njihovo djelovanje sa sds-ovskim koljačkim, zločinačkim, monstruoznim djelovanjem, to može samo neko krajnje zlonamjeran ili glasač sns sekte


uostalom kompletno rukovodstvo sds-a je završilo u hagu i presuđeno im je kao ratnim zločincima, ende
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#20566 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Project Sejuani »

Gandalf wrote: 04/12/2021 18:09 za sda se svašta može reći, da su lopovi, mafijaši, prodane duše, izdajnici, lažljivi bijednici, koruptivni ološ, mogao bih ja ovako do sutra nabrajati, teško da bi se moglo nešto kontargumentovati



ali izjednačiti njihovo djelovanje sa sds-ovskim koljačkim, zločinačkim, monstruoznim djelovanjem, to može samo neko krajnje zlonamjeran ili glasač sns sekte


uostalom kompletno rukovodstvo sds-a je završilo u hagu i presuđeno im je kao ratnim zločincima, ende
Čime se sve ova srbadija neće poslužiti samo kako bi svi bili isti. Idioti ne kontaju da ne mogu oni nama ogadit SDA jet to SDA radi sama, al stavit znak jednakosti između tri naroda i tri nacionalne stranke je ono za jagomira.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20567 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

llull wrote: 04/12/2021 14:40
Nije druze Bosna samo Kanton Sarajevo, no opet ja pitam ko kupuje taj silni kokain o kome se pise ? Ako su vec takvi karteli znaci da ozbiljnu robu valjaju po BIH. A koka je roba za bogate, ne za ubogu sirotinju i raju.
Moj jaran ljetos kupio 5. stan u Tuzli, a prosvjetni radnik i ne bavi se kriminalom. Kolega sa posla ima tri kuće plus vikendicu. Treći ima i kuću u Tuzli i stan u Sarajevu koji izdaje. Mogao bih ti naredati još desetke sličnih slučajeva i srećom ne troše pare na drogu nego idu na zimovanja i ljetovanja. Trebaš se malo provozati Bosnom pa obiđi Tešanj, Gračanicu, Gradačac, Goražde, Srebrenik, Brčko.... Znaš li šta je sagrađeno kuća i dobrih auta kupljeno zahvaljujući pijaci Arizona i koje su se tu pare okretale, a okreću i danas mada nije više kao nekada?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#20568 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

vatrogasac wrote: 04/12/2021 18:32
llull wrote: 04/12/2021 14:40
Nije druze Bosna samo Kanton Sarajevo, no opet ja pitam ko kupuje taj silni kokain o kome se pise ? Ako su vec takvi karteli znaci da ozbiljnu robu valjaju po BIH. A koka je roba za bogate, ne za ubogu sirotinju i raju.
Moj jaran ljetos kupio 5. stan u Tuzli, a prosvjetni radnik i ne bavi se kriminalom. Kolega sa posla ima tri kuće plus vikendicu. Treći ima i kuću u Tuzli i stan u Sarajevu koji izdaje. Mogao bih ti naredati još desetke sličnih slučajeva i srećom ne troše pare na drogu nego idu na zimovanja i ljetovanja. Trebaš se malo provozati Bosnom pa obiđi Tešanj, Gračanicu, Gradačac, Goražde, Srebrenik, Brčko.... Znaš li šta je sagrađeno kuća i dobrih auta kupljeno zahvaljujući pijaci Arizona i koje su se tu pare okretale, a okreću i danas mada nije više kao nekada?
Jah eto, ustedio 5 stanova kao prosvjetni radnik :-)

Mogu li nam otkriti formulu...?
User avatar
Haris033
Posts: 3826
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#20569 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris033 »

Formula je "Cijelo selo (BiH), vrti bijelo.." :izet:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#20570 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

skafiskafsnjak wrote: 04/12/2021 18:41
vatrogasac wrote: 04/12/2021 18:32

Moj jaran ljetos kupio 5. stan u Tuzli, a prosvjetni radnik i ne bavi se kriminalom. Kolega sa posla ima tri kuće plus vikendicu. Treći ima i kuću u Tuzli i stan u Sarajevu koji izdaje. Mogao bih ti naredati još desetke sličnih slučajeva i srećom ne troše pare na drogu nego idu na zimovanja i ljetovanja. Trebaš se malo provozati Bosnom pa obiđi Tešanj, Gračanicu, Gradačac, Goražde, Srebrenik, Brčko.... Znaš li šta je sagrađeno kuća i dobrih auta kupljeno zahvaljujući pijaci Arizona i koje su se tu pare okretale, a okreću i danas mada nije više kao nekada?
Jah eto, ustedio 5 stanova kao prosvjetni radnik :-)

Mogu li nam otkriti formulu...?
I mene interesuje... :| bez kredita? nije se dobro udao? Kako?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#20571 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tesla Edison »

skafiskafsnjak wrote: 04/12/2021 18:41
vatrogasac wrote: 04/12/2021 18:32

Moj jaran ljetos kupio 5. stan u Tuzli, a prosvjetni radnik i ne bavi se kriminalom. Kolega sa posla ima tri kuće plus vikendicu. Treći ima i kuću u Tuzli i stan u Sarajevu koji izdaje. Mogao bih ti naredati još desetke sličnih slučajeva i srećom ne troše pare na drogu nego idu na zimovanja i ljetovanja. Trebaš se malo provozati Bosnom pa obiđi Tešanj, Gračanicu, Gradačac, Goražde, Srebrenik, Brčko.... Znaš li šta je sagrađeno kuća i dobrih auta kupljeno zahvaljujući pijaci Arizona i koje su se tu pare okretale, a okreću i danas mada nije više kao nekada?
Jah eto, ustedio 5 stanova kao prosvjetni radnik :-)

Mogu li nam otkriti formulu...?
Nije samo droga kriminal ;)
prof.
Posts: 575
Joined: 17/10/2009 22:37

#20572 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by prof. »

Bloo wrote: 04/12/2021 18:47
skafiskafsnjak wrote: 04/12/2021 18:41

Jah eto, ustedio 5 stanova kao prosvjetni radnik :-)

Mogu li nam otkriti formulu...?
I mene interesuje... :| bez kredita? nije se dobro udao? Kako?
Evo i mene kao dugogodišnjeg prosvjetara interesuje kako je uspio i to pet 😲
Ili je dobio na bingu ili je bio u Afganistanu, ako već nije kriminal 😉
User avatar
Login77777
Posts: 8547
Joined: 18/05/2021 09:11

#20573 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Mora da se jaran zove Asim. :bih:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#20574 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

prof. wrote: 04/12/2021 18:57
Bloo wrote: 04/12/2021 18:47

I mene interesuje... :| bez kredita? nije se dobro udao? Kako?
Evo i mene kao dugogodišnjeg prosvjetara interesuje kako je uspio i to pet 😲
Ili je dobio na bingu ili je bio u Afganistanu, ako već nije kriminal 😉
Evo izlozena mi je teorija. Mozda je naslijedio dva stana. A zivi u trecem, a digao kredit, iznajmljuje ona dva i placa tako ratu, a kupio 4. :mrgreen:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20575 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

skafiskafsnjak wrote: 04/12/2021 18:41
vatrogasac wrote: 04/12/2021 18:32

Moj jaran ljetos kupio 5. stan u Tuzli, a prosvjetni radnik i ne bavi se kriminalom. Kolega sa posla ima tri kuće plus vikendicu. Treći ima i kuću u Tuzli i stan u Sarajevu koji izdaje. Mogao bih ti naredati još desetke sličnih slučajeva i srećom ne troše pare na drogu nego idu na zimovanja i ljetovanja. Trebaš se malo provozati Bosnom pa obiđi Tešanj, Gračanicu, Gradačac, Goražde, Srebrenik, Brčko.... Znaš li šta je sagrađeno kuća i dobrih auta kupljeno zahvaljujući pijaci Arizona i koje su se tu pare okretale, a okreću i danas mada nije više kao nekada?
Jah eto, ustedio 5 stanova kao prosvjetni radnik :-)

Mogu li nam otkriti formulu...?
Nije se oslonio samo na platu prosvjetara i možda bi kreditima nekako kupio jedan, ali nije ni jedan. Sve čisto i na njegovo ime sa urednim porijeklom novca. :mrgreen: Kada je kupovao prvi prije desetak godina tražio od mene da mu budem žirant i nisam smio. I za ovaj peti sam saznao slučajno. Nije član ni jedne stranke niti je na nekoj funkciji. Nije nasljedstvo. Ne zezam se, skroz ozbiljan. Ne bih ni spomenuo da nije rečeno da u Bosni živi sirotinja koja ne može kupiti Dodikovu drogu. Ima ih koji mogu od droge praviti pitu.
Post Reply