Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#12576 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

Capajebo wrote: 19/10/2021 11:18 Nek je tebi na obraz i čast izjednačiti nož i silovanja, masovne grobnice i protjerivanja sa retardima iz SDA i njihovom vlašću.
Ne trpaj mi riječi u usta (tastaturu). Nikada nisam povukao tu paralelu, niti bi. To je prestalo prije skoro 30 godina. Šta se od tada uradilo na DRŽAVI BOSNI I HERCEGOVINI?

To sto te muka hvata jer ništa nisi uradio da ne dođe do ove trenutne situacije je do tebe (i mene i svih nas), znam da je frustrirajuce, ali je i činjenično stanje.

Primjer, da ne bude u prazno

 
Eniz Čolaković, koji je bio osuđen 2017. godine na Općinskom sudu Mostar za krivično djelo zloupotrebe položaja, ponovo je vraćen na čelo te institucije
Kandidat SDA na listi za Zastupnički dom Parlamentarne skupštine BiH Eniz Čolaković
sumirprimus
Posts: 81272
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12577 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

Iker C wrote: 19/10/2021 11:34 SDA je stvorila BiH.
SDA je branila BiH.
SDA je stvorila institucije BiH.
SDA u svojim redovima ima iskljucivo patriote.
Po meni je SDA upravo BiH kakva bi trebala biti. :bih:
sda dusmani na aparatima? jel crni humor i malo preko granice ako se kaze malina aparatima?
plavi_E
Posts: 6441
Joined: 18/10/2021 19:47

#12578 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Dodik je na vrijeme pribavio dijagnozu. A ostali kako prodju.
sumirprimus
Posts: 81272
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12579 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

plavi_E wrote: 19/10/2021 11:36 Dodik je na vrijeme pribavio dijagnozu. A ostali kako prodju.
ovde bi bio red povuci paralelu sa osmicom i sebkom koji haman kako novinari kazi, pa nisu na vrijeme uspjeli pribaviti crno na bijelo, diplome :)
User avatar
atmel
Posts: 1650
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#12580 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by atmel »

sumirprimus wrote: 19/10/2021 11:30 sreca pa to vazi samo za bosnjake :D
hahaha
DonieBrasco
Posts: 15356
Joined: 31/08/2016 16:09

#12581 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/komisij ... /211019047

Ako se ovo odbije od strane komisije, znaci benzin na vatru da Dodik jos vise dadne gas za ludilo kojim je krenuo !
lajkujMe
Posts: 12228
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#12582 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by lajkujMe »

Ovi podrumski kafandzije sto kazu nece biti rata evo vam pitanja

Da li ce cinjenica to sto su pro Bosanske elite korumpirane sprijeciti rat?

Da li ce cinjenica pro Srpske elite korumpirane sprijeciti.

Da li si dovoljno siguran da ce Nato i MZ biti toliko odlucni da si spreman da im povjeris svoj i zivot svoje porodice?

Da li si siguran da Dodik nece pokrenuti krizu koja opravdava rat? Jesi spreman staviti na kocku zivot sebe i svoje porodice?

U Slucaju da Dodik krene s odcjepljenjem i uspije odvojiti RS od BIH da li bi ti bio spreman zivjeti kao Gradjanin Federacije s 51% teritorije (na papiru) (ovo pitanje mi je najbitnije)?

Da li smatras gradove Banja Luku, Bijeljinu, Prijedor, Vlasenicu, Zvornik, Focu, Visegrad, Trebinje, Doboj kao gradovima svoje drzave BIH ili ih smatras srpskim?

Da Dodik sam pokrene rat bez da pita ikoga bez povoda, bi li branio drzavu i njene gradjane od Cetnickih hordi?

Na ovo zadnje ako odgovoris ne, onda si izdajnik i covjek bez domovine i kicme i sto je najbitnije svijesti o svojoj drzavi i gradjanima i ne zasluzujes ni najmanjeg pomena.
I zamolio bih te da molim te napustis zemlji jer nam takvi ne trebaju.


Ako ovo zadnje nekog uvrijedi bas me briga ne zasluzujes ni da te pominjem.


Ponovicu opet, drzava a sto je najbitnije sloboda, sloboda vjere, nacije, licne slobode i slobode misljenja i izrazavanja se brane svaki dan u svakoj sferi zivota.



I da jos nesto kazem a mozda vam i bude jasnije moje razmisljanje.

Kad te neko izazove na tucu, i ti prihvatis a on te slomije s jos 4 jarana apsolutno ti nista ne znaci kukanje kako nije fer i da 1 na jedan bi ga uzeo ne mijenja cinjenicu da si fasovao degenek i nikog ne zanima zasto.
Do tebe jer si dosao sam jer si slab
User avatar
dulekrele
Posts: 3835
Joined: 10/04/2014 18:25

#12583 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dulekrele »

mishic wrote: 19/10/2021 11:34 Zanimljivo je kako se Bosić tek sada sjetio dijagnoze koju je Dodik dobio prije nekoliko godina?

Još zanimljivije je ko i zbog čega tu dijagnozu skriva već godinama?
Nikakva ekspertna dijagnoza nije potrebna da se vidi da dodik ima zesci psihicki problem. Sa takvim ljudima je lako manipulirati. To rusi lako rade.
sumirprimus
Posts: 81272
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12584 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

lajkujMe wrote: 19/10/2021 11:40 Ovi podrumski kafandzije sto kazu nece biti rata evo vam pitanja

Da li ce cinjenica to sto su pro Bosanske elite korumpirane sprijeciti rat?

Da li ce cinjenica pro Srpske elite korumpirane sprijeciti.

Da li si dovoljno siguran da ce Nato i MZ biti toliko odlucni da si spreman da im povjeris svoj i zivot svoje porodice?

Da li si siguran da Dodik nece pokrenuti krizu koja opravdava rat? Jesi spreman staviti na kocku zivot sebe i svoje porodice?

U Slucaju da Dodik krene s odcjepljenjem i uspije odvojiti RS od BIH da li bi ti bio spreman zivjeti kao Gradjanin Federacije s 51% teritorije (na papiru) (ovo pitanje mi je najbitnije)?

Da li smatras gradove Banja Luku, Bijeljinu, Prijedor, Vlasenicu, Zvornik, Focu, Visegrad, Trebinje, Doboj kao gradovima svoje drzave BIH ili ih smatras srpskim?

Da Dodik sam pokrene rat bez da pita ikoga bez povoda, bi li branio drzavu i njene gradjane od Cetnickih hordi?

Na ovo zadnje ako odgovoris ne, onda si izdajnik i covjek bez domovine i kicme i sto je najbitnije svijesti o svojoj drzavi i gradjanima i ne zasluzujes ni najmanjeg pomena.
I zamolio bih te da molim te napustis zemlji jer nam takvi ne trebaju.


Ako ovo zadnje nekog uvrijedi bas me briga ne zasluzujes ni da te pominjem.


Ponovicu opet, drzava a sto je najbitnije sloboda, sloboda vjere, nacije, licne slobode i slobode misljenja i izrazavanja se brane svaki dan u svakoj sferi zivota.



I da jos nesto kazem a mozda vam i bude jasnije moje razmisljanje.

Kad te neko izazove na tucu, i ti prihvatis a on te slomije s jos 4 jarana apsolutno ti nista ne znaci kukanje kako nije fer i da 1 na jedan bi ga uzeo ne mijenja cinjenicu da si fasovao degenek i nikog ne zanima zasto.
Do tebe jer si dosao sam jer si slab
ne, ne, ne, ne, da. da ne
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#12585 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Nivelacija »

Tuzlaci: ovo nije naš rat.
sumirprimus
Posts: 81272
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12586 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

Nivelacija wrote: 19/10/2021 11:44 Tuzlaci: ovo nije naš rat.
dok je vas i onaj u afganistanu s talibanima, i onaj u palestini i onaj gdje jos reci slobodno :D
to je to sda hc krilo, skoro ko talibani.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#12587 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

lajkujMe wrote: 19/10/2021 11:40 I zamolio bih te da molim te napustis zemlji jer nam takvi ne trebaju.
Image
Za šest godina BiH napustilo više od pola miliona ljudi
Ovo je bilo 2019 godine.
Egzodus: Za pola godine BiH napustilo 85.000 osoba
2021
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#12588 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Guadalajara »

Nivelacija wrote: 19/10/2021 11:44 Tuzlaci: ovo nije naš rat.
:lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 81272
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12589 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

u jednom se dodo zajebo, vise je zenica ko teheran nego sarajevo. samo mu je ona haman nebitna :zzzz:
User avatar
Tananarive
Posts: 902
Joined: 22/04/2021 14:45

#12590 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tananarive »

mO k3 wrote: 19/10/2021 08:40 Još ga nisu uhapsili ?
neće da govedo hapse, branit će se neuračunljivošću :lol:
sumirprimus
Posts: 81272
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12591 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

nije nece nego ne smiju.
i to je fakat.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#12592 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sehohari »

Nije Dodik lud, i sami znate da nije "lud", već je jedan od najmudrijih političara na Balkanu. 25 godina uspijeva da ostane u politici, da pliva uz tokove i da odlično procijeni situaciju.

Nije ovaj njegov performans uopšte bio nama namijenjen, već Srbima, tj. njegovim glasačima. Ovome on njima jasno daje do znanja da Bošnjaci nisu ni u stanju da ga zaustave u namjeri da se napije i ispijeva u sred predsjedništva, a kamoli da nekakav rat vode.

Kao što situacija i jeste. Daj mu malo da krade i još nelegalno izgrađenu kuću na Stupu, i Bošnjo zadovoljan. Samo što će biti kasno da shvati da mu to ništa ne vrijedi kada mu budu hranu avionima morali slati.
statixx
Posts: 8780
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12593 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by statixx »

Ukoliko zahuktala kriza, koju je izazvao Dodik dobije pravac krajnje namjere i realizacije njegove ideje, onda Višković, Čubrilović i Cvijanovićeva moraju znati da su formalno pravno oni najodgovorniji za ono sa čim će se suočiti a ne Milorad Dodik.

U tom slučaju, njih troje nisu ništa drugo nego njegovi pokusni kunići u eksperimentu u kome traži mogućnost za svoj politički spas, što je nemoguća misija. Agoniju svemu tome će svakako produžiti Vijeće naroda i mogućnost pokretanja zaštite vitalnog interesa.

Biće vrlo zanimljivo - da li će klub Hrvata pokrenuti vitalni interes, jer za Bošnjake je to sasvim izvijesno. Кakvu će instrukciju Hrvatima, koji su došli linijom HDZ-a, izdati Dragan Čović ostaje da se vidi.Mislim da Čović neće mnogo rizikovati.

U ovom slučaju konačnu odluku donijeće Ustavni sud Republike Srpske, odnosno Vijeće za zaštitu vitalnog interesa i ta odluka će biti poznata do kraja godine, izuzev ako se bude vršio politički pritisak da se ne žuri do izbora.

Ukoliko Ustavni sud na čijem čelu se nalazi nekadašnji Dodikov ministar, Džerald Selman, odbije pokrenute vitalne interese, zakoni će vrlo brzo stupiti na snagu.

Ako je u pitanju kvazi tema i unaprijed osmišljena politička igranka, moguće je da se pokrenuti vitalni interesi prihvate kao osnovani i to je onda izlazna opcija za proizvedenu krizu u kojoj će svu vatru u isfingiranim optužbama progutati Selman, stari Dodikov drugar.

Usvojeni zakoni u Narodnoj skupštini smatraće se propalim te neće biti objavljeni u Službenom glasniku Republike Srpske. Tako bi se kriza okončala a Dodik bi našao krivca u pripadniku bošnjačke nacionalnosti i lako bi se opravdao pred javnošću.

Druga opcija za Dodikov izlazak iz haosa koji se sprema ne postoji, izuzev povlačenje i kapitulacija kada iz straha bude vidio kako su prošli pokusni kunići njegovog eksperimenta.

Ako je Dodikova opcija krajnja namjera i vraćanje prenesenih nadležnosti onda neka nam je Bog na pomoći.

U tom raspletu, događaje je nemoguće vidjeti bez međunarodne intervencije.

Treba napomenuti da je SFOR davne 2004. godine predao mandat EUFOR-u. Međutim, Rezolucijom Savjeta Bezbijednosti UN-a 1575 ostala je klauzula da NATO i dalje ostaje nadležan po pitanju sigurnosti ukoliko ona bude ugrožena.

Dodikova najava da će formirati Vojsku Republike Srpske i preuzeti sve vojne garnizone na teritoriji naše Republike Srpske, ukoliko je u domenu krajnje namjere, probudiće Sjeverno-atlanski savez koji će odreagovati bez ikakvog oklijevanja.

Srbi se moraju prisjetiti, tamo gdje dolazi NATO, sve se završava međunarodnom mirovnom konferencijom za koju bi teško imali snage. Vjerujem da to mnogi Srbi znaju, ali onaj ko nas vodi taj očito neće da zna, jer ne misli o narodu već isključivo o sebi i kapitalu svoje porodice.
https://www.rtvbn.com/4014555/maratonci ... ednji-krug
DonieBrasco
Posts: 15356
Joined: 31/08/2016 16:09

#12594 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

sumirprimus wrote: 19/10/2021 11:51 nije nece nego ne smiju.
i to je fakat.
Njegovi drze sve institucije sve mu Bakri dao, ko da ga hapsi ?

Tadicka odbija da ga dize predmete sta dalje da se prica.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3676
Joined: 23/04/2011 12:21

#12595 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Tananarive wrote: 19/10/2021 11:50
mO k3 wrote: 19/10/2021 08:40 Još ga nisu uhapsili ?
neće da govedo hapse, branit će se neuračunljivošću :lol:
Nije to, nego drotovi umjesto lisica trebaju košulje koje se kopčaju na leđima, a to nisu zadužili.

Da to imaju odmah bi bio uhapĆen :mrgreen:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#12596 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

sumirprimus wrote: 19/10/2021 11:51 nije nece nego ne smiju.
i to je fakat.
Ne bas, jer on nista ne potpisuje. Vec sam pisao, moze ici s pricom "predizborna" i ode sve u ladicu. Ako i sta bude, odgovarat ce oni čij potpisi budu.

Pobogu ljudi, de malo se konsultujte s pravnicima šta se može, a šta ne. Pustite filmove i CSI serije.
User avatar
Capajebo
Posts: 20729
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#12597 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Capajebo »

un1ted wrote: 19/10/2021 11:35
Capajebo wrote: 19/10/2021 11:18 Nek je tebi na obraz i čast izjednačiti nož i silovanja, masovne grobnice i protjerivanja sa retardima iz SDA i njihovom vlašću.
Ne trpaj mi riječi u usta (tastaturu). Nikada nisam povukao tu paralelu, niti bi. To je prestalo prije skoro 30 godina. Šta se od tada uradilo na DRŽAVI BOSNI I HERCEGOVINI?

To sto te muka hvata jer ništa nisi uradio da ne dođe do ove trenutne situacije je do tebe (i mene i svih nas), znam da je frustrirajuce, ali je i činjenično stanje.

Primjer, da ne bude u prazno

 
Eniz Čolaković, koji je bio osuđen 2017. godine na Općinskom sudu Mostar za krivično djelo zloupotrebe položaja, ponovo je vraćen na čelo te institucije
Kandidat SDA na listi za Zastupnički dom Parlamentarne skupštine BiH Eniz Čolaković
Te gadove ne miješaj u ovu priču.
Ja sam rekao kolju nas i mi šutimo, a ti odgovorio e pa sutili smo i 30 godina pod SDA, šuti još 30 (opet da kolju u slučaju rata).
Znači direktno si izjednačio to dvoje. I još jednom, sram te bilo.
Ti ljude koji govore o zaštiti BiH nazivaš kao botove jebene SDA.
Pa ti si isti ko ta SDA, samo to u svojoj mržnji ne vidiš.
Svoju mržnju prema SDA zadrži za njih, a ne za BiH.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#12598 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sehohari »

un1ted wrote: 19/10/2021 11:54
sumirprimus wrote: 19/10/2021 11:51 nije nece nego ne smiju.
i to je fakat.
Ne bas, jer on nista ne potpisuje. Vec sam pisao, moze ici s pricom "predizborna" i ode sve u ladicu. Ako i sta bude, odgovarat ce oni čij potpisi budu.

Pobogu ljudi, de malo se konsultujte s pravnicima šta se može, a šta ne. Pustite filmove i CSI serije.
Pravno gledano itekako može, i mora. Ako kažeš policajcu da ćeš sutra na taj i taj dan opljačkati banku i da ćeš koristiti oružje, ima da te uhapsi u roku od pet sekundi.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12599 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

Capajebo wrote: 19/10/2021 11:28
mishic wrote: 19/10/2021 11:22 Dodikova amija ne miruje ni proteklih decenija ni sada. Ovdje na forumu su u žestokoj ofanzivi.
Najmanje je ovde dodikovaca, većinom balije koje misle da su oni kao uber moderni i iznad nekoga ako pljuje po Bošnjacima i Bosni.

Pljuj po SDA, i treba da se pljuje po njima. Ali SDA nije Bosna i Hercegovina.
slazem se
User avatar
pici
Posts: 43560
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12600 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

NA ILIDŽI
Ruski trgovački lanac MERE u januaru u Sarajevu otvara prvu prodavnicu
Post Reply