Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
Leon16v
Posts: 5716
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#13501 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Leon16v »

Tema zrela za čišćenje :-)
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13502 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

@Mr.Sojic 100% tako :thumbup:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#13503 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Leon16v wrote: 21/10/2021 12:04 Tema zrela za čišćenje :-)
Zovi Putzfrau :mrgreen:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#13504 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

oruzana_pobuna wrote: 21/10/2021 12:04
invincible1921 wrote: 21/10/2021 12:02

Ja sam pisao i pisem..Ako nedaj Boze do rata dodje svi cete ratovat, al bas svi. Dobro neki ce se kurcit d anece ali ce se nakon mjesec dana kopanja rovova opametit...ovi sto misle bjezat, kad zapuca mogu samo do prve barikade
hocu naravno al cu jedva cekat da srokam rafal VPu koji je mene doso da vodi u rat....
Super odluka ...daleko bi dogurao sa njom..

Vecina vas ima problem sto mislite da ste bitni i da bi vas neko nesto pitao
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#13505 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Milenkov buraz wrote: 21/10/2021 12:05 @Mr.Sojic 100% tako :thumbup:
Nažalost ali istina.

Svi idu ulicom ko pretis lonac i samo gledas kad ce neko roknut ili onako dzabe skociti da te tuce :(

Tobejarabi :mrgreen:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13506 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Rat, političke prilike, ekonomija učinila svoje. U saobraćaju je još gore
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#13507 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

invincible1921 wrote: 21/10/2021 12:07
oruzana_pobuna wrote: 21/10/2021 12:04

hocu naravno al cu jedva cekat da srokam rafal VPu koji je mene doso da vodi u rat....
Super odluka ...daleko bi dogurao sa njom..

Vecina vas ima problem sto mislite da ste bitni i da bi vas neko nesto pitao
u toj tvojoj zadnjoj izjavi se krije objasnjenje - zasto BIH ima manje i manje..... zbog takvih nek je nema vise.... mrs
User avatar
BHCluster
Posts: 23301
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#13508 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by BHCluster »

Pa rat spominju svi oni koji nemaju nikave mudrosti, pameti, znanja, nacina da djeluju politickim putem koji bi ostvario mnogo vise nego bilo kakva pobjeda na ratnom polju. Haj to objani parmaku koji je naucio da krade, pljacka, ubija, trguje svim i svacim za sitni licni interes, ili parmacima koji to sve dopustaju.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13509 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

dze je sHefica kad je ko kruH trebamo... dedara metlu u ruke i zoger poČistidera ovo...
laik1981
Posts: 12916
Joined: 05/12/2012 13:04

#13510 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

invincible1921 wrote: 21/10/2021 12:07
oruzana_pobuna wrote: 21/10/2021 12:04

hocu naravno al cu jedva cekat da srokam rafal VPu koji je mene doso da vodi u rat....
Super odluka ...daleko bi dogurao sa njom..

Vecina vas ima problem sto mislite da ste bitni i da bi vas neko nesto pitao
A ko je taj sto bi trebao nekoga nesto da pita? Ko je taj koji ce, kako ti kazes, prisilno voditi ljude u rat? Ko? Za koga nismo bitni?

Nisu mnogi ratovali ni 92.-95., a iz drzave se izlazilo i 92., 93., 94. Ustvari vecina je i otisla nakon sto se zapucalo, a ne prije..
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#13511 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

pici wrote: 21/10/2021 12:15 dze je sHefica kad je ko kruH trebamo... dedara metlu u ruke i zoger poČistidera ovo...
PutzsHefica :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13512 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

laik1981 wrote: 21/10/2021 12:16
invincible1921 wrote: 21/10/2021 12:07

Super odluka ...daleko bi dogurao sa njom..

Vecina vas ima problem sto mislite da ste bitni i da bi vas neko nesto pitao
A ko je taj sto bi trebao nekoga nesto da pita? Ko je taj koji ce, kako ti kazes, prisilno voditi ljude u rat? Ko? Za koga nismo bitni?

Nisu mnogi ratovali ni 92.-95., a iz drzave se izlazilo i 92., 93., 94. Ustvari vecina je i otisla nakon sto se zapucalo, a ne prije..
Meni će do kraja života ostati Hankina slika sa SA aerodroma kada je Kukakanjc vratio sa aviona za BG i ona rečenica, "šta nam ovo rade moj Nedime"

Eto i ona je postala slučajni patriota
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40317
Joined: 29/06/2011 23:39

#13513 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dječak sa šibicama »

Kao i obicno, u rat jedva cekaju krezubi polupismeni, u nadi da ce ojaditi par kuca za bijelu tehniku, dalje rat zele oni sto ni nece pucati ili u rovu trunuti jer su ili daleko guzicu izvukli ili racunaju na babu, dedu, amidzu i bolji raspored, pa da ne nabrajam dalje.

Dodikov sin ili on sam sigurno nece pusku uzeti, kao ni Bakirov zet. On ce sa kurvama u Dojcland, i neki humanitarni koncert pred raspomamljenom dijasporom koja podvriskuje uz tonove Cece i Dragane Mirkovic.

Kome se ratuje za tu gamad, bujrum. Ginite za njih, ostani bez noge za bokira, jebo te on.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#13514 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Milenkov buraz wrote: 21/10/2021 12:19
laik1981 wrote: 21/10/2021 12:16
A ko je taj sto bi trebao nekoga nesto da pita? Ko je taj koji ce, kako ti kazes, prisilno voditi ljude u rat? Ko? Za koga nismo bitni?

Nisu mnogi ratovali ni 92.-95., a iz drzave se izlazilo i 92., 93., 94. Ustvari vecina je i otisla nakon sto se zapucalo, a ne prije..
Meni će do kraja života ostati Hankina slika sa SA aerodroma kada je Kukakanjc vratio sa aviona za BG i ona rečenica, "šta nam ovo rade moj Nedime"

Eto i ona je postala slučajni patriota
Zar nije čepajući jajca :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#13515 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by animus »

Naslovnica wrote: 21/10/2021 11:59
animus wrote: 21/10/2021 11:41 Na ovoj temi ni nakom mjesec dana se nije ni milimetra odmaklo.
Podjela na one za i protiv rata. Kao da postoji neki upitnik koji trebas ispuniti pa ces prema tome ucestvovati ili neces.
Gluposti.
Garantujem da preko 90% stanovnistva ove drzave nije ni za kakav rat ni po koju cijenu. Ali sta nam to znaci. Nece se oni pitati kao sto se nisu pitali ni 92 godine kada se protestvovalo ispred Skupštine ili na Yutel koncertu. Znamo svi da je dovoljno da jedan glavonja koji je na položaju odluci da je vrijem da se zapuca i da ce svi morati pucati ili ode glava, vlastita ili članova porodice.
Tada smo se uzdali u strance i danas je vrlo malo ljudi koji se jos uvijek uzdaju u strance.
Znaci, rat ce biti ako odluce Dodik ili Vucic ili onaj novi ruski ambasador. A odlucit ce ako vide da mogu pobijediti. Vrlo jednostavno.
Moje misljenje je da nemaju velike izglede za pobjedu i da zbog toga nece biti rata. Ali opet uvijek postoje pogresne procjene a to je kroz istoriju narocito prisutno kod Srba.
Zato ako se zapuca treba biti spreman da branis sebe i svoju porodicu ali i svoj grad i državu Bosnu i Hercegovinu. To ce kostati puno, puno krvi ali na žalost nema drugog puta. Narocito jer protivnik ne priznaje Ženevsku konvenciju i ne voli zarobljenike.
Kako nema drugog puta?
Pasoš ili šta već, i preko grane.
Isto kao što se išlo i 1992-1995, samo ovaj put će mnogo više ljudi biti pametnije i neće ginuti.
Moji nisu odveli mene kada su trebali, ja ću svoju djecu odvesti.
Neće proživljavati ono što sam ja proživljavao, niti ću sebi dozvoliti da prolazim ono kroz šta su moji roditelji prolazili u ratu.
Ratovati za Bosnu i Hercegovinu me ne interesuje. Niti mi je šta dala, niti nakon četvrt vijeka od završetka rata osjećam nekakvu patriotsku dužnost prema ovome što se naziva Bosnom i Hercegovinom. Ne osjećam ništa prema nametnutoj varta zastavi. To nije moja zastava. Ljiljani su bili moja zastava dok je ARBiH bila, u principu, multi-kulti.
Ne interesuje me ni ovaj grad.
Niko mi nije ništa dao dok se nisam za to izborio.
Ja imam dovoljno godina i dijagnoza da me ne mogu mobilisati sve i da hoće, a pogotovu staviti na nekakvu radnu obavezu.
Djeca su u školi.
A na stranu sve što sam pripadnik iz reda ostalih, i ne pada mi na pamet da ratujem u vojsci gdje isti onaj Muderis iznad ratuje za Allaha i protiv vlaha, tekbira i selama po kancelarijama mi je dovoljno za 5 života.
"Vlahe" ovdje uopšte ne spominjem, to je valjda apsolvirano.
Ko je do marta 92 skontao sta se desava i uhvatio krivinu on se i spasio. Nakon toga se drasticno smanjila mogucnost da dodjes do drugog grada a kamoli do druge drzave. Barikade i kontrole su bile na svaki kilometar puta. Kad dodjes na punkt onda oni tebe drze vec na nisanu i pogresan potez znaci rafal po tebi. Zato kazem da tada nece biti do nas i nece se vise nista nas pitati. Vratit ce se zastava sa ljiljanima naravno tako da nema nista od islamizacije vojske. Oni ce imati neke svoje jedinice kao sto su imali i onda ali prava vojska nece imati te vjerske podjele.
Ali nadajmo se da nece doci do toga. Pogotovo jer njima ne odgovara trenutno rat.

I jos nesto. Mene interesuje i moj grad i moja drzava i nikada nisam bjezao. Pa makar i batine dobio ili glavu gubio. Takav sam na moju žalost.
Naslovnica
Posts: 27640
Joined: 20/03/2013 15:38

#13516 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Naslovnica »

A meni nikada neće biti jasno da su Caco i Alija na Kovačima.
PM72
Posts: 17624
Joined: 30/04/2012 16:54

#13517 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Milenkov buraz wrote: 21/10/2021 12:19
laik1981 wrote: 21/10/2021 12:16
A ko je taj sto bi trebao nekoga nesto da pita? Ko je taj koji ce, kako ti kazes, prisilno voditi ljude u rat? Ko? Za koga nismo bitni?

Nisu mnogi ratovali ni 92.-95., a iz drzave se izlazilo i 92., 93., 94. Ustvari vecina je i otisla nakon sto se zapucalo, a ne prije..
Meni će do kraja života ostati Hankina slika sa SA aerodroma kada je Kukakanjc vratio sa aviona za BG i ona rečenica, "šta nam ovo rade moj Nedime"

Eto i ona je postala slučajni patriota
Mala ispravka.Hanka je to pitala novinara Nedima Lončarevića kad joj je bio pred kućom kod pivare a malo prije toga trehnula granata...
User avatar
manuchao91
Posts: 1362
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#13518 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by manuchao91 »

mene samo interesuje kako ce ovi autobusi iz Doboja svako jutro prelazit na Karušama granicu da idu na poso u Tešanj i Jelah ,takodje ovi iz Šamca kako ce u gradačac ,ovi iz Lukavice i pala u Sarajevo,ovi iz Višegrada i okolice u Goražde
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13519 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Sredit će SDA bezvizni režim i prelazak samo sa ličnim kartama, šta se sekiraš *eboga ti :mrgreen:
PM72
Posts: 17624
Joined: 30/04/2012 16:54

#13520 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

dječak sa šibicama wrote: 21/10/2021 12:21 Kao i obicno, u rat jedva cekaju krezubi polupismeni, u nadi da ce ojaditi par kuca za bijelu tehniku, dalje rat zele oni sto ni nece pucati ili u rovu trunuti jer su ili daleko guzicu izvukli ili racunaju na babu, dedu, amidzu i bolji raspored, pa da ne nabrajam dalje.

Dodikov sin ili on sam sigurno nece pusku uzeti, kao ni Bakirov zet. On ce sa kurvama u Dojcland, i neki humanitarni koncert pred raspomamljenom dijasporom koja podvriskuje uz tonove Cece i Dragane Mirkovic.

Kome se ratuje za tu gamad, bujrum. Ginite za njih, ostani bez noge za bokira, jebo te on.
Ja ne znam za slučaj da je neko ,silom mobilisan,dobio Zlatni ljiljan za vojni poduhvat.A podjeljeno ih skoro 1500. Znači,od mene nema hajra ako me mobilišu,gledaću da opstruiram i zdušim što dalje,pa makad mjenjao pelene u kakvom staračkom domu na Novom Zelandu.ZK i stan mi niko ne može oduzeti,biće kakav OHR jal Strazbur pa ko ga jebe.
Last edited by PM72 on 21/10/2021 12:26, edited 1 time in total.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#13521 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Iker C »

manuchao91 wrote: 21/10/2021 12:24 mene samo interesuje kako ce ovi autobusi iz Doboja svako jutro prelazit na Karušama granicu da idu na poso u Tešanj i Jelah ,takodje ovi iz Šamca kako ce u gradačac ,ovi iz Lukavice i pala u Sarajevo,ovi iz Višegrada i okolice u Goražde
Sasvim normalno jer je BiH njihova drzava, Dodik je tako i zamislio, nezavisnu RS unutar BiH. Dakle RS ce dobijati novac od BiH ali ce istovremeno biti nezavian.
Naslovnica
Posts: 27640
Joined: 20/03/2013 15:38

#13522 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Naslovnica »

animus wrote: 21/10/2021 12:22
Naslovnica wrote: 21/10/2021 11:59
Kako nema drugog puta?
Pasoš ili šta već, i preko grane.
Isto kao što se išlo i 1992-1995, samo ovaj put će mnogo više ljudi biti pametnije i neće ginuti.
Moji nisu odveli mene kada su trebali, ja ću svoju djecu odvesti.
Neće proživljavati ono što sam ja proživljavao, niti ću sebi dozvoliti da prolazim ono kroz šta su moji roditelji prolazili u ratu.
Ratovati za Bosnu i Hercegovinu me ne interesuje. Niti mi je šta dala, niti nakon četvrt vijeka od završetka rata osjećam nekakvu patriotsku dužnost prema ovome što se naziva Bosnom i Hercegovinom. Ne osjećam ništa prema nametnutoj varta zastavi. To nije moja zastava. Ljiljani su bili moja zastava dok je ARBiH bila, u principu, multi-kulti.
Ne interesuje me ni ovaj grad.
Niko mi nije ništa dao dok se nisam za to izborio.
Ja imam dovoljno godina i dijagnoza da me ne mogu mobilisati sve i da hoće, a pogotovu staviti na nekakvu radnu obavezu.
Djeca su u školi.
A na stranu sve što sam pripadnik iz reda ostalih, i ne pada mi na pamet da ratujem u vojsci gdje isti onaj Muderis iznad ratuje za Allaha i protiv vlaha, tekbira i selama po kancelarijama mi je dovoljno za 5 života.
"Vlahe" ovdje uopšte ne spominjem, to je valjda apsolvirano.
Ko je do marta 92 skontao sta se desava i uhvatio krivinu on se i spasio. Nakon toga se drasticno smanjila mogucnost da dodjes do drugog grada a kamoli do druge drzave. Barikade i kontrole su bile na svaki kilometar puta. Kad dodjes na punkt onda oni tebe drze vec na nisanu i pogresan potez znaci rafal po tebi. Zato kazem da tada nece biti do nas i nece se vise nista nas pitati. Vratit ce se zastava sa ljiljanima naravno tako da nema nista od islamizacije vojske. Oni ce imati neke svoje jedinice kao sto su imali i onda ali prava vojska nece imati te vjerske podjele.
Ali nadajmo se da nece doci do toga. Pogotovo jer njima ne odgovara trenutno rat.

I jos nesto. Mene interesuje i moj grad i moja drzava i nikada nisam bjezao. Pa makar i batine dobio ili glavu gubio. Takav sam na moju žalost.
Ja sve što znam raje da je otišlo, otišlo je kada je počelo da roka po glavama. I onaj val koji je otišao pri kraju rata ili odmah nakon njega.
Tu ne računam one Srbe koji su znali šta će se desiti pa se isparili sa prvim barikadama ili neposredno nakon istih.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40317
Joined: 29/06/2011 23:39

#13523 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dječak sa šibicama »

Nema tu nista nejasno, sto se tice Cace na Kovacima, poznajem nekoliko ljudi koji zive u Cacinom ulazu na Bistriku, prosli golgotu talacke krize, uzeo ih idiot za taoce onomad. Nakon svega, Alija licno par puta a njegovi emisari redovno, dolazili su kod Cacine majke sa poklonima.

Ljudi imaju oci, pa vide i cuju. Dobro je Caco zaduzio vladajuce, niko nije toliko vlaha natjerao na bjezaniju nego general Caco. Idealno etnicko ciscenje, bez direktnog protjerivanja.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#13524 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dozer »

Naslovnica wrote: 21/10/2021 11:59 Kako nema drugog puta?
Pasoš ili šta već, i preko grane.
Isto kao što se išlo i 1992-1995, samo ovaj put će mnogo više ljudi biti pametnije i neće ginuti.
Moji nisu odveli mene kada su trebali, ja ću svoju djecu odvesti.
Neće proživljavati ono što sam ja proživljavao, niti ću sebi dozvoliti da prolazim ono kroz šta su moji roditelji prolazili u ratu.
Ratovati za Bosnu i Hercegovinu me ne interesuje. Niti mi je šta dala, niti nakon četvrt vijeka od završetka rata osjećam nekakvu patriotsku dužnost prema ovome što se naziva Bosnom i Hercegovinom. Ne osjećam ništa prema nametnutoj varta zastavi. To nije moja zastava. Ljiljani su bili moja zastava dok je ARBiH bila, u principu, multi-kulti.
Ne interesuje me ni ovaj grad.
Niko mi nije ništa dao dok se nisam za to izborio.
Ja imam dovoljno godina i dijagnoza da me ne mogu mobilisati sve i da hoće, a pogotovu staviti na nekakvu radnu obavezu.
Djeca su u školi.
A na stranu sve što sam pripadnik iz reda ostalih, i ne pada mi na pamet da ratujem u vojsci gdje isti onaj Muderis iznad ratuje za Allaha i protiv vlaha, tekbira i selama po kancelarijama mi je dovoljno za 5 života.
"Vlahe" ovdje uopšte ne spominjem, to je valjda apsolvirano.
Apsolutno tacno, i apsolutno se slazem.
4 godine zivota sam dao za tu nekakvu drzavu, narod, pizde materine... Danas placam fakultet za djecu jer, zaboga, ovdje su ratovali samo RVI, poginuli i odlikovani. Ostali, poput veterana, pokretaca i organiztora otpora, prvoboraca, pa cak i samo demobilisanih boraca, a koji nisu RVI (jer su lakse ranjavani), nisu poginuli, i nisu dobili neko odlikovanje jer nisu bili podguzne buhe komandirima ili naprosto nisu bili "podobni" - mi smo valjda nezasluzni.
Na kraju, ispalo je da su i oni koji su bili navodno "moji", zapravo klasicni izdajnici.

I sad bih ja, kao, opet trebao da ratujem za nesto, nekoga, zbog necega...? Moja djeca? Da bi ENV kamarila koja je sve ovo i zaposcela 1990. zadrzala sve sto su pokrali od nas?

Ma mrs se u 3 PM i Bosnjaci, i Srbi, i Hrvati, i pravoslavlje, i katolicanstvo, i islam, i sve te "vrijednosti". Koljite se do besvijesti, zalibo me racku savrseno, ali bez mene i moje djece.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13525 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

dječak sa šibicama wrote: 21/10/2021 12:27 Nema tu nista nejasno, sto se tice Cace na Kovacima, poznajem nekoliko ljudi koji zive u Cacinom ulazu na Bistriku, prosli golgotu talacke krize, uzeo ih idiot za taoce onomad. Nakon svega, Alija licno par puta a njegovi emisari redovno, dolazili su kod Cacine majke sa poklonima.

Ljudi imaju oci, pa vide i cuju. Dobro je Caco zaduzio vladajuce, niko nije toliko vlaha natjerao na bjezaniju nego general Caco. Idealno etnicko ciscenje, bez direktnog protjerivanja.
Prije par godina nađem nekakvog majstora za neke radove i tako korz priču nešto dođemo do Cace, zamalo se nisam pobio sa njim, on bio kod njega u jedinici, kaže Caco heroj, da je više takvih bilo. Pa reko kako bolan pa pobio naše policajce, onolike nevine ljude, kaže neka je, trebao je sve...reko nemoj sutra dolaziti. Razmijenimo još par teških riječi i tu završimo, kasnije skontam dobro sam prošao, mogao me budala čekićem na licu mjesta zveknuti. :-)
Post Reply