Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
mk ultra
Posts: 19248
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14826 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mk ultra »

Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:44
daddy-kool wrote: 26/10/2021 10:41 Da li je iko podržao Bakira u namjeri da ide kod Vučića? (osim naravno šćepe)

Kakav Vučić, kakvi crni sastnci poglavica, samo odjebaus. Nego konkretne pripreme za odbranu BiH jer se secesija nastavlja.
On bi trebao da ima ovakav stav. Prvo treba da kaže da podržava razgovore koji će voditi smiriavnju tenzija i relaksaciji odnosa ali da prvo se prvo treba vratiti u okvire legitimnih i jedino legalnih institucija u BiH te prekinuti blokade. Nakon ovoga moguće je rado imati i razgovore sa Beogradom. Vrlo jednostavno.
ima Bosna i misnistra VP :mrgreen:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14827 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

mk ultra wrote: 26/10/2021 10:45
Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:44

On bi trebao da ima ovakav stav. Prvo treba da kaže da podržava razgovore koji će voditi smiriavnju tenzija i relaksaciji odnosa ali da prvo se prvo treba vratiti u okvire legitimnih i jedino legalnih institucija u BiH te prekinuti blokade. Nakon ovoga moguće je rado imati i razgovore sa Beogradom. Vrlo jednostavno.
ima Bosna i misnistra VP :mrgreen:
Nebitno na kraju ko bi otišao u BG ali nakon što se vrate svi u institucije BiH i prekinu blokade. Imaju sastanci na nivoi ministara ali na nivou predsjednika...sastanci na različitim nivoima su uvijek dobro došli ali se zna red i procedura jbg.
Last edited by Milenkov buraz on 26/10/2021 10:47, edited 1 time in total.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#14828 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:42
invincible1921 wrote: 26/10/2021 10:39

Kako mislis...pa nije on izabrao dzaferovica?
Zna se ko kreira politiku SDA, Džaferović je tu samo ikebana kakav je oduvijek i bio. Formalno ništa ne znači da recimo u BG ide Džaferović umjesto Izetbegovića, odluke donosi Izetbegović. Isto je i sa Dodikom ili Čovićem. Tako je kako je, i stranci su prihvatili taj recept. Možemo mi govoriti ovo ili ono ali je tako. Ne sviđa se ni meni to ali jbg. ko me pita.
Pa sad ti osporavas sam svoje misljenje...ne moze se ic formalno gdje ti odgovara a neformalno gdje ti isto odgovara.

Ako ce ic bake privatno osporava drzavu jer ne ide dzaferovic koji ima legitimit, ako ce ic dzaferovic onda opet smijesno jer ga je bake izabrao...

Stranci su prihvatili one koji imaju uticaj i to ie sva prica. Ne moze se on dogovarat sa 50 ljudi iz 50 stranaka, moze sa osobom na funkciji ili osobom koja je btina u politici.

HDZ je maltene stranka jednog lica...samo se covic pita. Kad god dodje neko da se sa hrvatima sastaje ide direktno covicu...ista prica i za dodika. Medjutim to nisu krivi stranci nego mi koji mislimo da to nije tako a znamo da jeste
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14829 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

invincible1921 wrote: 26/10/2021 10:47
Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:42

Zna se ko kreira politiku SDA, Džaferović je tu samo ikebana kakav je oduvijek i bio. Formalno ništa ne znači da recimo u BG ide Džaferović umjesto Izetbegovića, odluke donosi Izetbegović. Isto je i sa Dodikom ili Čovićem. Tako je kako je, i stranci su prihvatili taj recept. Možemo mi govoriti ovo ili ono ali je tako. Ne sviđa se ni meni to ali jbg. ko me pita.
Pa sad ti osporavas sam svoje misljenje...ne moze se ic formalno gdje ti odgovara a neformalno gdje ti isto odgovara.

Ako ce ic bake privatno osporava drzavu jer ne ide dzaferovic koji ima legitimit, ako ce ic dzaferovic onda opet smijesno jer ga je bake izabrao...

Stranci su prihvatili one koji imaju uticaj i to ie sva prica. Ne moze se on dogovarat sa 50 ljudi iz 50 stranaka, moze sa osobom na funkciji ili osobom koja je btina u politici.

HDZ je maltene stranka jednog lica...samo se covic pita. Kad god dodje neko da se sa hrvatima sastaje ide direktno covicu...ista prica i za dodika. Medjutim to nisu krivi stranci nego mi koji mislimo da to nije tako a znamo da jeste
Bakir se pita u SDA, ostali su ikebane, zato je u ovoj situaciji irelevantno da li bi išao Bakir i Džaferović, sve ostalo je šuplja. Možeš tumačiti moj post kako hoćeš ali tako je kako sam napisao. Moj stav je da treba ići ali nakon otklanjanja blokada i vraćanja u institucije BiH, razgovori nemaju alterantivu.

P.S Ako vjeruješ da Džaferović može i crtu dogovoriti prije nego što se konsultuje i dogovori sa Bakirom onda mogu samo da se slatko nasmijem tvojoj naivnosti. :lol:
PM72
Posts: 17649
Joined: 30/04/2012 16:54

#14830 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

vee-jay wrote: 26/10/2021 10:31
invincible1921 wrote: 26/10/2021 10:15 Pa stanitr malo...ako bakir nema nikakve ovlasti znaci ide u privatnu posjetu manje vise...ne znam sta ste se upalili toliko. Niti moze sta odlucit niti potpisat
On se poziva kao poglavica Bosnjaka.
On se odaziva kao poglavica Bosnjaka.
Nije poglavica....kralj ...fino je rekao da mu neće kruna spast ako ode u Bg. :D
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#14831 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:50
invincible1921 wrote: 26/10/2021 10:47

Pa sad ti osporavas sam svoje misljenje...ne moze se ic formalno gdje ti odgovara a neformalno gdje ti isto odgovara.

Ako ce ic bake privatno osporava drzavu jer ne ide dzaferovic koji ima legitimit, ako ce ic dzaferovic onda opet smijesno jer ga je bake izabrao...

Stranci su prihvatili one koji imaju uticaj i to ie sva prica. Ne moze se on dogovarat sa 50 ljudi iz 50 stranaka, moze sa osobom na funkciji ili osobom koja je btina u politici.

HDZ je maltene stranka jednog lica...samo se covic pita. Kad god dodje neko da se sa hrvatima sastaje ide direktno covicu...ista prica i za dodika. Medjutim to nisu krivi stranci nego mi koji mislimo da to nije tako a znamo da jeste
Bakir se pita u SDA, ostali su ikebane, zato je u ovoj situaciji irelevantno da li bi išao Bakir i Džaferović, sve ostalo je šuplja. Možeš tumačiti moj post kako hoćeš ali tako je kako sam napisao. Moj stav je da treba ići ali nakon otklanjanja blokada i vraćanja u institucije BiH, razgovori nemaju alterantivu.

P.S Ako vjeruješ da Džaferović može i crtu dogovoriti prije nego što se konsultuje i dogovori sa Bakirom onda mogu samo da se slatko nasmijem tvojoj naivnosti. :lol:
Naravno da su ikebane, a u kojoj stranci nisu? Sta mislis neki ministar donosi odluke kako on hoce bez saglasnosti predsjendika stranke?
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#14832 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

Bakir misli da ih može odobrovoljiti sa davanjem saglasnosti na hidroelektrane, te korištenje poljoprivrednog i šumskog zemljišta. Već sam ranije napisao da to neće ništa riješiti, samo će se produbiti kriza. Nama sada ne treba Chamberlain nego Churchill.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14833 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

PM72 wrote: 26/10/2021 10:52
vee-jay wrote: 26/10/2021 10:31

On se poziva kao poglavica Bosnjaka.
On se odaziva kao poglavica Bosnjaka.
Nije poglavica....kralj ...fino je rekao da mu neće kruna spast ako ode u Bg. :D
To je ona seljačka poštapalica npr. "neće ti kruna s glave spasti ako odeš u goste na jedan sat". Kao kada nekoga želiš izbjeći pa formalno odeš da zadovoljiš formu, tako i bakir vodi svoju politiku a ne zna kakvu to poruku šalje i šta može proizvesti. Umujesto jasnog stava i iskazivanja legitimiteta institucijama BiH on ide kao na sijelo. :oops:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14834 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

invincible1921 wrote: 26/10/2021 10:52
Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:50

Bakir se pita u SDA, ostali su ikebane, zato je u ovoj situaciji irelevantno da li bi išao Bakir i Džaferović, sve ostalo je šuplja. Možeš tumačiti moj post kako hoćeš ali tako je kako sam napisao. Moj stav je da treba ići ali nakon otklanjanja blokada i vraćanja u institucije BiH, razgovori nemaju alterantivu.

P.S Ako vjeruješ da Džaferović može i crtu dogovoriti prije nego što se konsultuje i dogovori sa Bakirom onda mogu samo da se slatko nasmijem tvojoj naivnosti. :lol:
Naravno da su ikebane, a u kojoj stranci nisu? Sta mislis neki ministar donosi odluke kako on hoce bez saglasnosti predsjendika stranke?
Pa šta se onda čudiš zašto Bakir sebe doživljava kao neprikosnovenog vođu Bošnjaka i zašto im stranci daju legitimitet. Mislim da je veća sloboda odlučivanja bila u CK SKJ nego u ovih nazovi "demokratskim" strankama.
PM72
Posts: 17649
Joined: 30/04/2012 16:54

#14835 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

On nema viziju ni šta će radit iduće hefte a kamoli šta ozbiljnije...okupiće savjetnike da pita šta da radi a oni znaju manje nego on.Pitaće i džamijske miševe šta da čini...meščini da će ostavit Željka ko govno na prtini...
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#14836 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:59
invincible1921 wrote: 26/10/2021 10:52

Naravno da su ikebane, a u kojoj stranci nisu? Sta mislis neki ministar donosi odluke kako on hoce bez saglasnosti predsjendika stranke?
Pa šta se onda čudiš zašto Bakir sebe doživljava kao neprikosnovenog vođu Bošnjaka i zašto im stranci daju legitimitet. Mislim da je veća sloboda odlučivanja bila u CK SKJ nego u ovih nazovi "demokratskim" strankama.
Pa sta ri preldazes onda? jer..

1.Ako ode bakir sta on ima ic nema funkciju
2.Ako ode dzafke sta on ima ic to je isto ko da je bakir oriso
3.Ako ne ode niko, sto nije niko otiso samo se produbljuje kriza

ne kontam
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14837 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

invincible1921 wrote: 26/10/2021 11:05
Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 10:59

Pa šta se onda čudiš zašto Bakir sebe doživljava kao neprikosnovenog vođu Bošnjaka i zašto im stranci daju legitimitet. Mislim da je veća sloboda odlučivanja bila u CK SKJ nego u ovih nazovi "demokratskim" strankama.
Pa sta ri preldazes onda? jer..

1.Ako ode bakir sta on ima ic nema funkciju
2.Ako ode dzafke sta on ima ic to je isto ko da je bakir oriso
3.Ako ne ode niko, sto nije niko otiso samo se produbljuje kriza

ne kontam
Rekao sam gore već, mžda nisi upratio..
Milenkov buraz wrote: ↑26/10/2021 10:44

On bi trebao da ima ovakav stav. Prvo treba da kaže da podržava razgovore koji će voditi smiriavnju tenzija i relaksaciji odnosa ali da prvo se prvo treba vratiti u okvire legitimnih i jedino legalnih institucija u BiH te prekinuti blokade. Nakon ovoga moguće je rado imati i razgovore sa Beogradom. Vrlo jednostavno.
Nikakvo produbljavanje krize ne bi bilo što niko nije otišao na sastanak jer od tog sastanka ne zavisi ništa. Zna se kako se to diplomatski radi. Valjda!
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#14838 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

niko ne treba otići, zar to nije jasno

ko je vučić da se on išta pita, šta on ima posredovati, ovo i jeste njegova svinjarija, eno mu kosovo, pa nek se igra u svojoj avliji

bilo kakav dogovor moguć je samo u u institucijama BiH, zar nekome to još nije jasno, kakva sijela po kafanama, kakvi vučići i kučići
Last edited by Gandalf on 26/10/2021 11:13, edited 1 time in total.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14839 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Gandalf wrote: 26/10/2021 11:11 niko ne treba otići, zar to nije jasno

ko je vučić da se on išta pita, šta on ima posredovati, ovo i jeste njegova svinjarija, eno mu kosovo, pa nek se igra u svojoj avliji

bilo kakav dogovor i to samo u institucijama BiH, zar nekome to još nije jasno
Tako je, prvo povratak u instutucije BiH i deblokada instuticija pa onda možemo po Beogradu ispijati kafe, nemam ništa protiv. Pogotovo u situaciju kada je postalo jasno da ni zapad neće baš sjediti skrštenih ruku.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#14840 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Palmalma »

Svi sve znamo, od prvih visestranackih izbora samo se pravimo blesavi.

Otkada su zajebali Fikreta i uzeli mu pobjedu na izborima, do danas, Izetbegovici Bosnjake smatraju svojim stadom za koje samo oni mogu odlucivati. Za svakoga onoga ko se sa tim ne slaze, iz korpusa Bosnjaka, more botova, simpatizera... odmah prikaci privesak izdajnika, prodane duse, kafira...
Vjera i politika kod Bosnjaka je ekskluzivno pravo koje u svojim rukama drzi porodica Izetbegovic.
Ni kod ostala dva naroda nije bolje, ali mi smo u banani, jer smo dozvolili jednoj porodici da gazi institucije BiH kako joj se digne - a k'o fol zaklinjemo se u BiH.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#14841 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login7777 »

Jadni Babo Fikret :sad:
last mohicans
Posts: 11735
Joined: 09/08/2012 23:19

#14842 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by last mohicans »

daddy-kool wrote: 26/10/2021 10:41 Da li je iko podržao Bakira u namjeri da ide kod Vučića? (osim naravno šćepe)

Kakav Vučić, kakvi crni sastnci poglavica, samo odjebaus. Nego konkretne pripreme za odbranu BiH jer se secesija nastavlja.
Zanimljiva je uloga Scepe, starog kosovca, koji afirmativno pise u Bakiru i SDA uopce u posljednje vrijeme.
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#14843 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by TDK-90 »

Srbi su izgradjena nacija ( nemaju podjela ko Bosanci / Bosnjaci muslimani ), najjaci igraci u regionu bez Srba nema BiH , a ako nema Srba i Hrvati ce se povuci.

Tu se automatski instalira Palestina htio ili ne , svidjalo se nama ili ne mi jesmo "ostrvo" kako to Schäuble rece . Takvo misljenje o nama stoji u EU bili "dzamijasi" ili ne ,a 41 godina od smrti Jugoslavije mi smo jos uvijek pioniri :-)

Amerika je sila na zalasku , to je ocito, na svakom koraku u regiji je vidljivo da su Kinezi poklopili ekonomski Rusi politicki.
Pa samo pogledajmo cirkus od Predsjednika USA jos samo Miki Maus fali , i da se uzdamo u njih koji su pustili i Vijetnam najvecu sramotu USA politike nastavili sa Afganistanom i pitanje dana kada ce Taiwan i Pacifik predati.

Dodik to zna i koristi, dugo ce on jos biti u sedlu, njegovi savjetnici su Rusi , Izraelci , desnicarske vlade u EU i razni poslanici zemalja koje nisu desnicarske ali simpatisu ih.
Uspostavit ce drzavu u drzavi , nece biti granica klasicnih jer vec ima etnicki teritorij, radit ce na jedinstu Srba jos vise ( produbljivati jaz izmedju ne Srba ) odlicno mu ide. Ovo je jednostavno doslo vrijeme ovakvih struja

Bakir isao ne isao u Bg , tamo nam je najiblzi "gazda" - rahat patnja je izgelda postala daj makar to.

Srbi su u svom programu sirenja "srpskog sveta" uradili najgnusnije zlocine bez ikakvog ustrucavanja , tako kada procitam TO JE SAMO PREDIZBORNA DODIKA BAKETA I CIRILICARA - stvarno se sjetim smisla postojanja viceva o Muji :-)
Last edited by TDK-90 on 26/10/2021 11:31, edited 1 time in total.
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#14844 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by saimidin »

Gandalf wrote: 26/10/2021 11:11 niko ne treba otići, zar to nije jasno

ko je vučić da se on išta pita, šta on ima posredovati, ovo i jeste njegova svinjarija, eno mu kosovo, pa nek se igra u svojoj avliji

bilo kakav dogovor moguć je samo u u institucijama BiH, zar nekome to još nije jasno, kakva sijela po kafanama, kakvi vučići i kučići
Kosovo nije vuciceva avlija

A od deblokade kao I odustajanja od rusenja ustava od strane dodika nema nista, samo je prica malo tisa, nece vise crtati svaki naredni potez, kao sto je pricao za kasarne

Bez ukljucenja usa na nivou 98-05 idemo u laganu secesiju

Prvo ce se normalizovati da se odluke mogu donositi samo kada snsd to hoce, ako vec nismo tu

A onda jedno po jedno, ta agencija za lijekove, ...

:bih:
User avatar
vee-jay
Posts: 8645
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#14845 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vee-jay »

un1ted wrote: 26/10/2021 10:36
vee-jay wrote: 26/10/2021 10:31 On se poziva kao poglavica Bosnjaka.
na izborima imamo mogucnost da kazemo da li je nas poglavica, ili ne. Do sada, on i njegovo krdo su bili nasi predstavnici.
Ne.

Institucije BiH su "nasi" / "vasi" predstavnici.

Dodik je vise tvoj predstavnik od Bakira.
PM72
Posts: 17649
Joined: 30/04/2012 16:54

#14846 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Palmalma wrote: 26/10/2021 11:15 Svi sve znamo, od prvih visestranackih izbora samo se pravimo blesavi.

Otkada su zajebali Fikreta i uzeli mu pobjedu na izborima, do danas, Izetbegovici Bosnjake smatraju svojim stadom za koje samo oni mogu odlucivati. Za svakoga onoga ko se sa tim ne slaze, iz korpusa Bosnjaka, more botova, simpatizera... odmah prikaci privesak izdajnika, prodane duse, kafira...
Vjera i politika kod Bosnjaka je ekskluzivno pravo koje u svojim rukama drzi porodica Izetbegovic.
Ni kod ostala dva naroda nije bolje, ali mi smo u banani, jer smo dozvolili jednoj porodici da gazi institucije BiH kako joj se digne - a k'o fol zaklinjemo se u BiH.
:thumbup:

Njihov tor je Sarajevo-Tuzla-Zenica-Mostar i malo u Krajini.Povratnici im trebaju za izbore i da obrnu pare na donacijama.Državni nivo ih interesuje samo da razmjeste svoje po ministarstvima i ambasadama.
User avatar
vee-jay
Posts: 8645
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#14847 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vee-jay »

Gandalf wrote: 26/10/2021 11:11 niko ne treba otići, zar to nije jasno

ko je vučić da se on išta pita, šta on ima posredovati, ovo i jeste njegova svinjarija, eno mu kosovo, pa nek se igra u svojoj avliji

bilo kakav dogovor moguć je samo u u institucijama BiH, zar nekome to još nije jasno, kakva sijela po kafanama, kakvi vučići i kučići
Upravo tako.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#14848 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

vee-jay wrote: 26/10/2021 11:30 Dodik je vise tvoj predstavnik od Bakira.
zasto, ali zasto ovo radite? Ako se neko ne slaze s nečijm stavovima, odmah je iz "drugog tabora".

Nevjerovatno kako ste adojeni mržnjom i torovanjem. Pa nismo ovce pa da imamo torove za crne, bijele i višebojne ovčice.

Predstavnik stanovništva Bosne i Hercegovine jesu članovi predsjedništva. Bakir je "moj" koliko i dodick i promicatelj evropskih vrijednosti ciliricar Covke.
User avatar
dembele
Posts: 2725
Joined: 19/06/2014 09:15

#14849 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dembele »

Kažu da će Bake povesti i Sebiju sa sobom kada bude išao u Srbiju.
Ona će tamošnjoj akademskoj javnosti i studentima medinskog fakulteta govoriti o neprestanom akademskom usavršavanju
i kako se sve može kada se hoće, pa između ostalog i da se položi 11 ispita a da se ne upiše fakultet niti izlazi na ispite.
Last edited by dembele on 26/10/2021 11:38, edited 1 time in total.
User avatar
vee-jay
Posts: 8645
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#14850 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vee-jay »

un1ted wrote: 26/10/2021 11:34
vee-jay wrote: 26/10/2021 11:30 Dodik je vise tvoj predstavnik od Bakira.
zasto, ali zasto ovo radite? Ako se neko ne slaze s nečijm stavovima, odmah je iz "drugog tabora".

Nevjerovatno kako ste adojeni mržnjom i torovanjem. Pa nismo ovce pa da imamo torove za crne, bijele i višebojne ovčice.

Predstavnik stanovništva Bosne i Hercegovine jesu članovi predsjedništva. Bakir je "moj" koliko i dodick i promicatelj evropskih vrijednosti ciliricar Covke.
Ne, to je tvoje vidjenje.

Dodik je predsjednik drzave, Bakir predsjednik SDA.
Ako je SDA tvoja drzava, onda je on tvoj predstavnik.
Post Reply