Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#15001 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bingov buraz »

Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 23:15
bingov buraz wrote: 26/10/2021 23:10
Ona četvorica su se bar inkognito sastajala po Gracu i Karađorđevu ovi na sva zvona.

Preživjeli smo one i ovi će na smetljište istorije.
Aknavi šupak sa Pantovčaka pogotovo.Lažni socijaldemokrata.
Čitajući komentare po HR dosta Hrvata nije sretno s ovim, neki otvoreno govore da je Zoran poludio kada po drugi put ugoščava čovjeka koji negira zločine i genocid. Drugi opet to pravdaju političkom nužnošću i situacijom, ovi posljednji to odobravaju pa ovi prvi pitaju da li isto tako odobravaju Dodika i odlikovanja kojim je odlikovao zločince koji su palili po HR. Uglavnom mislim da je ovo tek početak cirkusa.
Ono kad Severina ima više morala od predsjednika.
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#15002 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

anelsol wrote: 26/10/2021 23:17 Ovi uzajamni sastanci u Beogradu i Zagrebu valjda su konačno otvorile oči našim političkim elitama. Cvetković-Maček, Tuđman -Milošević, Dodik -Čović, Vučić- Milanović, akteri sa istih strana evo već skoro pa 100 godina, ista meta, isto odstojanje - kako pocjepati Bosnu i Hercegovinu.

Po meni minimum onoga što bi nasi probosanski politički predstavnici morali uraditi jeste formiranje zajedničke platforma djelovanja protiv velikodržavnih projekata, od ljevice do desnice, i jedinstven nastup prema navedenim akterima. Tek tada će nas shvatiti ozbiljno i jedni i drugi.
I sad ovo Vučić- Milanović, tu bi da se ubaci Bakir pa da se i on nešto pita da bude ravnopravan:
Vučić- Izetbegović - Milanović,
kao što se Alija ufurao da je dio trokuta Tuđman - Izetbegović - Milošević a satraše ga ona dvojica u njegovoj kući Karađžić-Boban.

Dao im legitimitet u pregovorima kao trima međusobno zaračenim državama, dok mu u kući orgijaju još dvojica klonova, s kojima ne može na kraj.
Nikada mi nije bila jasna ta megalomanija da se izravna sa njima, Srbijom i Hrvatskom, a 70% države izgubio od njihovih proxya.

Bosanski političari trebaju preko medija poručiti da Bošnjaci nemaju svoga legitimnoga predstavnika za pregovore ali da imaju svoju državu i da Vučić i Milanović mogu doći u posjetu Predsjedništvu i usput svoja anticivilizacijska gledišta prezentirati u Parlamentu BiH.
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#15003 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by hipija »

Pa kako očekivati od Bakira da se bori za državu kada je javno poručio svom stranačkom članstvu
kako im država ne može biti važnija od stranke?
User avatar
sehohari
Posts: 7976
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#15004 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sehohari »

Kako god, izgleda sam nažalost stvarno bio u pravu sa mojom crnom procjenom....
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#15005 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by LSD »

Bakir ide iskljucivo u nekoj svojoj privatnoj varijanti svom pajdašu Vučiću, glumit ce nekog bitnog lika, ovi ce mu se smijati iza leđa kao dvorskoj ludi, odigrati par partija šaha sa njim, potapšati po ramenu i hajd paša nazad kuci...dakle, nikaka zvanicna posjeta, jer nikakvu državnu funkciju ne obnaša....u kojem svojstvu on ide tamo ? kao predsjednik jedne stranke i to je to....više se Vučić ponižava što kao predsjednik jedne države docekuje predsjednika jedne propale stranke u stmoglavom padu, nego Bakir.
A to što je levet utripovo da je neki lider bošnjackog stada, to su neke njegove vizije :lol: mogu i ja umišljati da sam najzgodniji frajer na svijetu :mrgreen: nije ni to problem.
Last edited by LSD on 26/10/2021 23:57, edited 2 times in total.
Bossona
Posts: 5144
Joined: 21/12/2020 03:28

#15006 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

palermo wrote: 26/10/2021 23:13
tramvajtrojka wrote: 26/10/2021 23:00

je li pricas o onome istom baketu koji je usrao reviziju genocida protiv cetnickog brloga il o svom komsiji bakiru jer kako ti alijinog isprdka opisa nije ga ni sebija u vjencanim zavjetima tako opisala :lol: :lol:

palermo stari znanac nisam sda ALI :kiss:


Ma jebo te Bake, nebitan je on......

Bitno je da opozicija u prvi plan satvlja borbu protiv SDA a u drugi plan...borbu za nešto (pa makar se to nešto zvalo i država BiH).

I to ona šutljiva većina prepoznaje. Sasvim je druga stvar, što ovaj forum, uz pomoć ubačenih agenata, uz podršku onih kojima država BiH i nije nešto mnogo važna (što je ok, ali nije ok da se onda upliću u borbu za nju ili protiv nje), odaje sliku koja baš i nije vejrodostojna.

kako da ti kažem drug, ako izađeš iz okvira svog partijskog kruga, ljudi kažu, jebala ih trojka i Bakir ..šta ćemo sa Dodikom....šta ćemo

Bake bi davno propao da se našao neko sa mudima, i minimum pameti koji će reći.....idemo ovako (nekako), Bakire ho'š sa mnom ako hoš, slijedi me, ....ako ne'š bjež

mislim, kurca, palca.....Bakir ostade kao onaj koji se bori (ovako, onako, posrano, neposrano, ali bori ili makar odaje sliku onog ko se bori)

bjež, odoh spavati...treba zaraditi platu dok je još mirno
Klasično SDA pravdanje i spinovanje SDA botine.
Komšić upozorava da ne derogira institucije države ali samokrunisani poglavica plemena nastavlja stopama svog oca Alije koji je isto radio što mu radi trezoraš trgujući državom sa dvostrukim agresorima i praveći od gotovine veresiju pa je od građanskog Ustava RBIH napravio etnofedue i protiv ustavno podijelio RBIH, koja je daytonski antiustavnim potpisom blokirana i na aparatima bjelosvjetskih hoštaplera i VP nadzornika.
KOMŠIĆ: IZETBEGOVIĆU SAM REKAO DA NE IDE U BEOGRAD
25/10/2021 23:35


Predsjedavajući Predsjedništva BiH, Željko Komšić, reagovao je na najave lidera SDA, Bakira Izetbegovića, koji je kazao kako bi se odazvao sastanku sa srbijanskim predsjednikom Aleksandrom Vučićem.

Izetbegović je to izjavio večeras, kazavši kako sa Vučićem treba razgovarati i kako on nema problema da ode u Beograd kako bi razgovarao sa srbijanskim predsjednikom.

Na takve izjave reagovao je Komšić, koji je kratko izjavio da je Bakiru Izetbegoviću rekao da ne treba ići u Beograd.

– Rekao sam mu da to ne radi, rekao je Komšić.

Podsjećamo, i SDP-ov Denis Bećirović je istakako kako bi Izetbegovićev odlazak u Beograd bio degradiranje Bosne i Hercegovine, jer bi se onda razgovaralo na “plemensko-etničkim osnovama”.

Bećirović je kazao da sa Vučićem trebaju razgovarati članovi Predsjedništva BiH.


Srbijanski predsjednik je, podsjećamo, proteklog vikenda u Beogradu izjavio kako je za rješenje trenutne političke krize u BiH neophodno čuti i glas Bošnjaka, te je najavio sastanak sa Bakirom Izetbegovićem, kojeg je nazvao “liderom Bošnjaka”.
https://crna-hronika.info/komsic-izetbe ... fA2cKZovKs
User avatar
anelsol
Posts: 3010
Joined: 10/05/2017 22:41

#15007 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by anelsol »

Poenta onoga što sam htio reći je da se rad, razgovori, pregovori provodi kroz drzavne imstitucije, prije svega dva člana predsjedništva, a da se sve to artikuliše kroz platformu svih probosanskih stranaka od kojih bi imali jasne smjernice. U tom slučaju niko, pa ni Bakir, ne bi imao prostora da radi bilo šta na svoju ruku.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#15008 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

anelsol wrote: 26/10/2021 23:59 Poenta onoga što sam htio reći je da se rad, razgovori, pregovori provodi kroz drzavne imstitucije, prije svega dva člana predsjedništva, a da se sve to artikuliše kroz platformu svih probosanskih stranaka od kojih bi imali jasne smjernice. U tom slučaju niko, pa ni Bakir, ne bi imao prostora da radi bilo šta na svoju ruku.
Ni uopstene strategije a kamoli konkretne platforme mi nemamo…
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#15009 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by LSD »

anelsol wrote: 26/10/2021 23:59 Poenta onoga što sam htio reći je da se rad, razgovori, pregovori provodi kroz drzavne imstitucije, prije svega dva člana predsjedništva, a da se sve to artikuliše kroz platformu svih probosanskih stranaka od kojih bi imali jasne smjernice. U tom slučaju niko, pa ni Bakir, ne bi imao prostora da radi bilo šta na svoju ruku.
Bakir ide privatno u Beograd, nije problem, niko mu to ne može zabraniti. Upravo tako što kažeš - na svoju ruku !
Hoce li ga tamo primiti sam predsjednik države, to je njihova stvar.

Nije on nikakav državnik jer i ne obnaša nikakvu državničku funkciju trenutno, niti je nekakav bošnjacki predstavnik.
Ko je on ? Ciji je on predstavnik ? moj nije, nikad bio, niti ce ikad biti, nikad nisam glasao za njega...btw. bosnjak sam, između ostalog.
On ce tamo predstavljati samo sebe i eventualno svoju SDA zelenu termitsku družinu, koja ce dogodine na izborima biti povijest.
Last edited by LSD on 27/10/2021 00:13, edited 1 time in total.
User avatar
anelsol
Posts: 3010
Joined: 10/05/2017 22:41

#15010 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by anelsol »

GandalfSivi wrote: 27/10/2021 00:04
anelsol wrote: 26/10/2021 23:59 Poenta onoga što sam htio reći je da se rad, razgovori, pregovori provodi kroz drzavne imstitucije, prije svega dva člana predsjedništva, a da se sve to artikuliše kroz platformu svih probosanskih stranaka od kojih bi imali jasne smjernice. U tom slučaju niko, pa ni Bakir, ne bi imao prostora da radi bilo šta na svoju ruku.
Ni uopstene strategije a kamoli konkretne platforme mi nemamo…
Zamisli koliko bi ljudima značilo da za dan dva vidis na vjestima deset pretstavanika politickih probosanskih stranska potpisalo platformu za rad tokom indtiticionalne krize. I protivnici bi malo povukli ručnu. Za ovakvo konfuzno stanje meni su licmo krivi svi, i pozicija i opozicija. Iskreno ne mogu vjerovati da postoje toliki animoziteti i sujete da ne mogu da se sloze oko elementarnih stvari kao sto je opstanak drzave.
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#15011 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Bossona wrote: 26/10/2021 23:55 Predsjedavajući Predsjedništva BiH, Željko Komšić, reagovao je na najave lidera SDA, Bakira Izetbegovića, koji je kazao kako bi se odazvao sastanku sa srbijanskim predsjednikom Aleksandrom Vučićem.
Njemu krivo sta ga niko ne yebe 2%, cuj on reko Bakiru :lol:
User avatar
vee-jay
Posts: 8644
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#15012 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vee-jay »

Pitanje je:
- ako USA (i "zapad") ne sankcionisu Dodika i SNSD nakon mjeseci otvorene secesije i fasizma, napada na drzavu, glorifikacija mrznje i genocida
- ako USA (i "zapad) ne sankcionisu HDZ nakon blokade svega sto mogu blokirati dok ne dobiju "svoj" izborni zakon

...

- da li bi onda USA (i "zapad") sankcionisali pro-BiH stranu zato sto se bori za normalnu, modernu, evropsku BiH?
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#15013 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

vee-jay wrote: 27/10/2021 00:21 - da li bi onda USA (i "zapad") sankcionisali pro-BiH stranu zato sto se bori za normalnu, modernu, evropsku BiH?
Ja tu stranu jos nisam vidio. Ko se to bori za modernu BiH?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#15014 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

anelsol wrote: 27/10/2021 00:12
GandalfSivi wrote: 27/10/2021 00:04

Ni uopstene strategije a kamoli konkretne platforme mi nemamo…
Zamisli koliko bi ljudima značilo da za dan dva vidis na vjestima deset pretstavanika politickih probosanskih stranska potpisalo platformu za rad tokom indtiticionalne krize. I protivnici bi malo povukli ručnu. Za ovakvo konfuzno stanje meni su licmo krivi svi, i pozicija i opozicija. Iskreno ne mogu vjerovati da postoje toliki animoziteti i sujete da ne mogu da se sloze oko elementarnih stvari kao sto je opstanak drzave.
Samo kada pocnem razmisljati koliko su nas sjebali, muka me uhvati. Mi ni osnove nacionalne strategije nemamo. Jos gore, nisam siguran vise ni koja smo nacija. SDA je otela Bosnjastvo a sjebala Bosanstvo. Spaljena zemlja je ostala.

Mi smo odmah poslije rata morali imati dugorocno zacrtane ciljeve koji pocinju i zavrsavaju sa ljudskim faktorom. Generacije i generacije ljudi su mogli biti obrazovani i usmjereni, da prvo postanemo ekonomska pa onda i politicka sila. Dalje, razjebali smo sve prijatelje po svijetu. Aliji su na noge dolazili predsjednici/premijeri/kraljevi Amerike, Velike Britanije, Njemacke, Francuske, svih arapskih i uopsteno muslimanskih zemalja, Bosna je imala prijatelje i saveznike po cijelom svijetu. Sada nam je domet ako Erdogan dodje na svadbu i dobro je. Nigdje nas nema. Tek onda dodjemo na dnevnopoliticke zajebancije gdje imas majmune Dodika i Covica koji se izivljavaju kako stignu, bukvalno nas jebu u mozak, a nigdje nikoga da odgovori. Nema se vremena od medjusobnog prepucavanja, a realno nema se ni kapaciteta. Ja ne znam niti jednu osobu u BiH vise da ima i osnovni kapacitet za pravljenje strategije ili platforme. Postali smo pravi vilajet, sve po zeljama i zamislima vladajuce kaste…
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#15015 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

vee-jay wrote: 27/10/2021 00:21 Pitanje je:
- ako USA (i "zapad") ne sankcionisu Dodika i SNSD nakon mjeseci otvorene secesije i fasizma, napada na drzavu, glorifikacija mrznje i genocida
- ako USA (i "zapad) ne sankcionisu HDZ nakon blokade svega sto mogu blokirati dok ne dobiju "svoj" izborni zakon

...

- da li bi onda USA (i "zapad") sankcionisali pro-BiH stranu zato sto se bori za normalnu, modernu, evropsku BiH?
Ko se bori za normalnu, modernu, evropsku BiH?
User avatar
zigubigule
Posts: 600
Joined: 03/08/2016 00:26

#15016 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zigubigule »

GandalfSivi wrote: 27/10/2021 00:26
vee-jay wrote: 27/10/2021 00:21 Pitanje je:
- ako USA (i "zapad") ne sankcionisu Dodika i SNSD nakon mjeseci otvorene secesije i fasizma, napada na drzavu, glorifikacija mrznje i genocida
- ako USA (i "zapad) ne sankcionisu HDZ nakon blokade svega sto mogu blokirati dok ne dobiju "svoj" izborni zakon

...

- da li bi onda USA (i "zapad") sankcionisali pro-BiH stranu zato sto se bori za normalnu, modernu, evropsku BiH?
Ko se bori za normalnu, modernu, evropsku BiH?
Mirnes Ajanovic
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11512
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#15017 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by japin_mutapi »

:lol:
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2839
Joined: 24/08/2003 00:00

#15018 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Novi_Nick »

anelsol wrote: 27/10/2021 00:12
GandalfSivi wrote: 27/10/2021 00:04

Ni uopstene strategije a kamoli konkretne platforme mi nemamo…
Zamisli koliko bi ljudima značilo da za dan dva vidis na vjestima deset pretstavanika politickih probosanskih stranska potpisalo platformu za rad tokom indtiticionalne krize. I protivnici bi malo povukli ručnu. Za ovakvo konfuzno stanje meni su licmo krivi svi, i pozicija i opozicija. Iskreno ne mogu vjerovati da postoje toliki animoziteti i sujete da ne mogu da se sloze oko elementarnih stvari kao sto je opstanak drzave.
Ponovo ista stvar i slucaj za psihijatriju probosanskih i bosnjackih politicara i stranaka kao i 1992 g. ili kao zadnji slucaj corona pandemije, gdje se ponovo pokazala kompletna ne organizovanost i hitne reakcije bosnjackobosanskih politicara i stranaka kao i bosnjackobosnjackog stanovnistva, u odnosu na srpskohrvatske politicare i stranke i srpskohrvatsko stanovnistvo u drzavi Bosni i Hercegovini. Opet je Bosnjackobosansko stanovnistvo razoruzano na sve moguce nacine kao i 1992 g. i ostavljeno na milost i nemilost svim neprijateljima bosnjackobosanskog stanovnistva i njihove drzave Bosne i Hercegovine.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#15019 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by RunnerX »

Ma koja crna platforma probosanskih stranaka?

Platforma sa onima koji su krali na respiratorima u vrijeme pandemije? Platforma sa onima koji brane nepismenog Osmicu? Platforma sa onima koji su zbog Sebije Izetbegović, KCUS-a i KS dali apsolutno sve HDZ-u i SNSD-u? Platforma sa onima koji su se nakrali da im može biti za 30 generacija? Platforma sa onima koji su svjesno razjebali reviziju tužbe protiv Srbije, i sa onima koji u Srebrenici koaliraju sa Dodikom? Itd, itd...

Nema platforme sa tim zlom, nema potrebe upumpati im kiseonik sad kad su na izdisaju, pred izbore naredne godine. To bi bio autogol opozicije.

SDA je razorila probosanski blok, uništila sve što je dotakla i samo zbog SDA su ovi poletili na ove visine.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#15020 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

RunnerX wrote: 27/10/2021 00:45 Ma koja crna platforma probosanskih stranaka?

Platforma sa onima koji su krali na respiratorima u vrijeme pandemije? Platforma sa onima koji brane nepismenog Osmicu? Platforma sa onima koji su zbog Sebije Izetbegović, KCUS-a i KS dali apsolutno sve HDZ-u i SNSD-u? Platforma sa onima koji su se nakrali da im može biti za 30 generacija? Platforma sa onima koji su svjesno razjebali reviziju tužbe protiv Srbije, i sa onima koji u Srebrenici koaliraju sa Dodikom? Itd, itd...

Nema platforme sa tim zlom, nema potrebe upumpati im kiseonik sad kad su na izdisaju, pred izbore naredne godine. To bi bio autogol opozicije.

SDA je razorila probosanski blok, uništila sve što je dotakla i samo zbog SDA su ovi poletili na ove visine.
Nemoj tako svega ti, eno Palermo fino napisa da bi narod sada za Bakirom “jer ima vjeru u njega da ce ih povesti”.

Pa do trezora, do trezora…
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2839
Joined: 24/08/2003 00:00

#15021 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Novi_Nick »

GandalfSivi wrote: 27/10/2021 00:25
anelsol wrote: 27/10/2021 00:12

Zamisli koliko bi ljudima značilo da za dan dva vidis na vjestima deset pretstavanika politickih probosanskih stranska potpisalo platformu za rad tokom indtiticionalne krize. I protivnici bi malo povukli ručnu. Za ovakvo konfuzno stanje meni su licmo krivi svi, i pozicija i opozicija. Iskreno ne mogu vjerovati da postoje toliki animoziteti i sujete da ne mogu da se sloze oko elementarnih stvari kao sto je opstanak drzave.
Samo kada pocnem razmisljati koliko su nas sjebali, muka me uhvati. Mi ni osnove nacionalne strategije nemamo. Jos gore, nisam siguran vise ni koja smo nacija. SDA je otela Bosnjastvo a sjebala Bosanstvo. Spaljena zemlja je ostala.

Mi smo odmah poslije rata morali imati dugorocno zacrtane ciljeve koji pocinju i zavrsavaju sa ljudskim faktorom. Generacije i generacije ljudi su mogli biti obrazovani i usmjereni, da prvo postanemo ekonomska pa onda i politicka sila. Dalje, razjebali smo sve prijatelje po svijetu. Aliji su na noge dolazili predsjednici/premijeri/kraljevi Amerike, Velike Britanije, Njemacke, Francuske, svih arapskih i uopsteno muslimanskih zemalja, Bosna je imala prijatelje i saveznike po cijelom svijetu. Sada nam je domet ako Erdogan dodje na svadbu i dobro je. Nigdje nas nema. Tek onda dodjemo na dnevnopoliticke zajebancije gdje imas majmune Dodika i Covica koji se izivljavaju kako stignu, bukvalno nas jebu u mozak, a nigdje nikoga da odgovori. Nema se vremena od medjusobnog prepucavanja, a realno nema se ni kapaciteta. Ja ne znam niti jednu osobu u BiH vise da ima i osnovni kapacitet za pravljenje strategije ili platforme. Postali smo pravi vilajet, sve po zeljama i zamislima vladajuce kaste…
Tacno ali znas zasto se to desilo? Nakon rata su iz podruma poceli izlaziti misevi i karijeristi kada su vidjeli da je rat prestao i da im zivot vise nije u pitanju. Poceli su, radil i potkopavali sve samo da skinu one sposobne koji su branili i odbranili drzavu BiH da bi oni dosli na vlast, popljackali narod i sjebali drzavu. Patriote i one koji su branili i odbranili drzavu su nazivali lopovima i izdajnicima bosnjackobosanskog naroda i BH drzave, poturali su cijelo vrijeme lazi i zamjenu teza u svemu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#15022 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

Iz trezora izasli, o tome i pricam…
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#15023 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by RunnerX »

GandalfSivi wrote: 27/10/2021 00:53 Nemoj tako svega ti, eno Palermo fino napisa da bi narod sada za Bakirom “jer ima vjeru u njega da ce ih povesti”.

Pa do trezora, do trezora…
Pazi ti taj cirkus. Čovjek koji se prije pola godine nije smio pojaviti pred kamerama, jer nije više mogao odgovarati na silna pitanja o aferama njegovih pulena - sad se ponovo promoviše kao branitelj Bošnjaka.

Premijer mu parnim danima ide na suđenje gdje je optužen za kriminal i korupciju sa veoma jasnim dokazima, a neparnim danima obavlja funkciju premijera.

Iz stranke mu otišlo sve što valja, trenutno mu je najistaknutiji član stranke ograničeni Zahiragić, najbliži saradnici (žena i Osmica) nemaju diplome, pometeni na prošlim izborima... i sad kad su na koljenima, Dodik ih spašava, a i oni njega.

Sa druge strane, Bošnjo priča o ratu, prisjeća se devedesetih i tješi se da ovi više nemaju JNA, a zeleni ih u miru nagrdili više nego četnici u ratu. Za šest godina je državu napustilo 530.000 ljudi, a sad kad Njemačka ponovo olakša dobijanje radne dozvole - otići će još toliko.

Sad kad zeleno zlo treba pritisnuti do kraja i poslati ih na političku deponiju, Bošnjo mu daje vještačko disanje i oživljava ga.
zavrzlama
Posts: 10299
Joined: 15/01/2006 18:35

#15024 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zavrzlama »

Nisam@palermo advokat tip je 100% u pravu,treba citati uzmedju redova i imati malo politickog pragmatizma i poznavanja i svojih i neprijatelja..
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#15025 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

anelsol wrote: 27/10/2021 00:12
GandalfSivi wrote: 27/10/2021 00:04

Ni uopstene strategije a kamoli konkretne platforme mi nemamo…
Zamisli koliko bi ljudima značilo da za dan dva vidis na vjestima deset pretstavanika politickih probosanskih stranska potpisalo platformu za rad tokom indtiticionalne krize. I protivnici bi malo povukli ručnu. Za ovakvo konfuzno stanje meni su licmo krivi svi, i pozicija i opozicija. Iskreno ne mogu vjerovati da postoje toliki animoziteti i sujete da ne mogu da se sloze oko elementarnih stvari kao sto je opstanak drzave.
Ne, ne i ne.

To bi bio poraz. Da na tv u gledam opoziciju kako sjeda sa Bakirom i Fadilom.

Opstanak drzave nije u pitanju. U pitanju je opstanak snsd a, hdza i sda.

U tom grmu lezi zec. I zato je ovo sranje proizvedeno jer vide da gube vlast iduce godine.

Snsd totalno grohnuo, svw vece gradove izgubili.

Sda izgubila sarajevo i opstine i kanton.

Hdz jedini se drzi na klimavim nogama. Al i to je pitanje dokle, jer bez gornjeg dvojca i oni su donji.
Post Reply