Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#6026 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Guadalajara »

Firma nešto proizvodi...i sad treba kupiti repromaterijal...i hop...od koga ce kupiti...pa od neke firma koja je bliska onom sto hoche da izvuche pare...jel...ne mora se tu biti posebno pametan...i bistar... :D

ili neko treba da obavi neki transport...necega....pa ko ce to odratiti..opet neka bliska firma...i koliko je takvih "bliskih" vlasnika i firmi...kompletna drzava tako funkcionise... :D
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#6027 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login7777 »

Guadalajara wrote: 25/09/2021 22:44 Firma nešto proizvodi...i sad treba kupiti repromaterijal...i hop...od koga ce kupiti...pa od neke firma koja je bliska onom sto hoche da izvuche pare...jel...ne mora se tu biti posebno pametan...i bistar... :D

ili neko treba da obavi neki transport...necega....pa ko ce to odratiti..opet neka bliska firma...i koliko je takvih "bliskih" vlasnika i firmi...kompletna drzava tako funkcionise... :D
Euro Asfalt odnosno njegova dva vlasnika nisu tako mogli navući 2 milijarde nema šanse. Ostaje još samo 118 BiH milijardera da skontamo ko su.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#6028 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Guadalajara »

Bingo ima milione...ali ima i dugova hrpu...Ne mogu se milioni i milijarde vrtiti a da nema neka šeme i kombinacije.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#6029 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Blek Stena »

U Srbiji ima mozda 120 milijardera, ali dinarskih! :D
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#6030 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login7777 »

Guadalajara wrote: 25/09/2021 22:48 Bingo ima milione...ali ima i dugova hrpu...Ne mogu se milioni i milijarde vrtiti a da nema neka šeme i kombinacije.
Eto Džambić je milijarder, pod uslovom da sad Bingo proda po procjenjenoj tržišnoj vrijednosti i ako je on zaista jedini pravi vlasnik kako je zvanično.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#6031 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by soha96 »

kanguru wrote: 25/09/2021 22:39 Zapamtite jedno zauvijek. Ne postoje "zajedničke institucije". Ne postoje dvije države koje su se, eto tek tako, spojile i zajedno odlučuju u "zajedničkim institucijama". Postoje samo institucije države Bosne i Hercegovine. Republika Srpska nije država niti će ikada biti. Shvatite to konačno i biće nam svima puno lakše.
Eto ispade oni to ne znaju pa im trebamo objasniti :D

Zna se to vrlo dobro, ali to je politika, ponavljace takvo nesto dok i zadnjem srbinu to ne postane fakt.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#6032 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Guadalajara »

Login7777 wrote: 25/09/2021 22:50
Guadalajara wrote: 25/09/2021 22:48 Bingo ima milione...ali ima i dugova hrpu...Ne mogu se milioni i milijarde vrtiti a da nema neka šeme i kombinacije.
Eto Džambić je milijarder, pod uslovom da sad Bingo proda po procjenjenoj tržišnoj vrijednosti i ako je on zaista jedini pravi vlasnik kako je zvanično.
Još kad bi on bio vlasnik svih poslovnih prostora...a ne podstanar... :D
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4116
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#6033 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Bloo wrote: 25/09/2021 22:40
Login7777 wrote: 25/09/2021 22:36 imam firmu, bio sam u NO više privatnih firmi, zavrsio ekonomiju, s toga znam ja sta pričam.
I ja sam bila Miss Gluhe Bukovice '96....
Nisi, bila je Bisera. :oops: :D
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4116
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#6034 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Ko ima vece sanse, onaj selefija sa benzinske da bude zet Dodiku ili Dodik da odcijepi entitet RS od BiH? :lol:

Ja tipujem na selefiju. :oops: :D
jagugu
Posts: 1142
Joined: 28/07/2018 16:02

#6035 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jagugu »

Janjić, teška ekskluziva: RS se dijeli! Dodik zna za sankcije, to je Merkel rekla Vučiću!

Merkel u Beogradu rekla Vučiću da će Amerika i Evropa uvesti sankcije za Dodika i njegovih 19 ljudi! On zna da mu slijede sankcije, zato i priča bajke o otcjepljenju! Jesi li primjetio, Senade, da ne govori o referendumu, već o odluci o otcjepljenju!

Senad: Ja ovo prvi put otkrivam, priča se i planira da se entitet kantonizira, da li slučajno Nenad Čanak RS naziva sjevernom Bosnom? Dušan: Dodik vodi politiku koja će decentralizirati RS, organizovati je u kantone, okruge ili regione!
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#6036 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

Oj, izraza: teška ekskluziva. Ulijeva povjerenje...
jagugu
Posts: 1142
Joined: 28/07/2018 16:02

#6037 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jagugu »

Bloo wrote: 25/09/2021 23:25 Oj, izraza: teška ekskluziva. Ulijeva povjerenje...
Fali još "balkan se trese" :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#6038 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

jagugu wrote: 25/09/2021 23:27
Bloo wrote: 25/09/2021 23:25 Oj, izraza: teška ekskluziva. Ulijeva povjerenje...
Fali još "balkan se trese" :D
On je TV verzija naslova iz Informera i Kurira, suademimoje...
MMM1977
Posts: 4418
Joined: 15/07/2009 12:56

#6039 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MMM1977 »

Bosna i milijarderi :shock: :-) :lol: Znate li vi kako se uopšte računa vrijednost kapitala? Nije promet zarada niti je aktiva jednaka kapitalu.

U BiH nema niti jednog milijardera, nema niko ni blizu.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#6040 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

Ima milijardera pfeningasa.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#6041 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

palermo wrote: 24/09/2021 13:13
Thorgerson wrote: 24/09/2021 13:03
Do kojeg nece doci, niti smije.

U oruzanom sukobu mi bi najvise izgubili. Ne jer smo slabiji. Nego jer bi mi morali npr "napadati" i "oslobadjati" gradove.

E sad mi ti objasni logiku da ides npr i oslobadjas Rogaticu, oslobdjas Sokolac ili Istocno Sarajevo. Od koga?

RS ne bi imala razloga da napada, jer oni imaju sve sto su i htjeli 92. Osim Sarajeva, koje im sad btw be treba.

Ne. To bi bio pozicioni rat jer je sve svakako podijeljeno. Mrcvarili bi bezveze, unazadili sve zivo. Kako njima rat ne osdgovara, ne odgovara ni nama. Govorim sa strane geografije i polozaja. Nista spektakularno se ne bi promjenilo.
To su smiješne, priče....ko bi zauzimao Rogaticu, dovoljno biilo da pređeš entitesku granicu u Dobrinji, razoružaš njihove policajce, uspostaviš ustavni poredak, tako isto uradiš u još nekim mjestima, recimo Jezero, Šipovo....onda u brčkom, i promijenio si situaciju...onda nek oni objašnjavaju svom narodu šta će dalje....

Ne kažem ja da bio ovako bilo ili da će biti ovako, ali mnogo je vjerovatnije od toga što ti ovdje pišeš. Pobogu, ti nikoga ne napadaš, samo uspostavljaš ustavno-pravni poredak
Haha cuj pravni poredak. Koji bolan? Ovaj koji sad imamo jel. Hahahaha.

Nisam napisao napadamo, nego "napadamo". To jeste de jure nas teritorij, de fakto to istocno sarajevo nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa ovom drzavom. Znaci ti tamo kad dodjes iako si svoj na svom, neprijatelj ces biti. A tamo sam cesto, kazem ljudi zive svoj film, srbija im je na 1 mjestu, bosna ono...tu je, jebiga tako je kako je.

Pa covjek javno, pred milionskim auditorijem 9 minuta nakon sto je objavljen zakon o negiranju genocida, ga negiro. I to uradio potom jos 50 puta.

Hahaha i ti pricas o pravnom poretku.

Ljudi bolan evo mir je pa ni SIPA ni niko ne smije vrsljati lo RS. A vi bi vrsljali tamo u nekom vanrednom stanju.

Nisam ja pesimista. Samo konstatujem stvari realno.

Kakvom crnom Brckom. Kako ces doci i ko ce ti doci u brcko?

Mislis npr da bi i krajina opet dala pleca za neku Bosnu, nakon sto smo ih evo izguzili 25 godina nakon rata. Tuzla?

Sta vam je. Pa ako je iko razjedinjen to smo mi u federaciji.

Ko bi ti stao na celo svega toga? Bakir? Komsic? Sta je sa ostalima i oni bi htjeli ucestvovati. Konakovic. Niksic. Sta je sa hrvatima.

Nemamo nikakvu strategiju sta i kako. A suprotna strana ima. Ne govorim o RS, nego o o klasteru mozgova u BG koji su sto se tice politike i strategije 50 godina ispred fadila, bakira, asima i slicnih.
zilog
Posts: 7470
Joined: 06/03/2009 11:19

#6042 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zilog »

Thorgerson wrote: 26/09/2021 01:02
palermo wrote: 24/09/2021 13:13

To su smiješne, priče....ko bi zauzimao Rogaticu, dovoljno biilo da pređeš entitesku granicu u Dobrinji, razoružaš njihove policajce, uspostaviš ustavni poredak, tako isto uradiš u još nekim mjestima, recimo Jezero, Šipovo....onda u brčkom, i promijenio si situaciju...onda nek oni objašnjavaju svom narodu šta će dalje....

Ne kažem ja da bio ovako bilo ili da će biti ovako, ali mnogo je vjerovatnije od toga što ti ovdje pišeš. Pobogu, ti nikoga ne napadaš, samo uspostavljaš ustavno-pravni poredak
Haha cuj pravni poredak. Koji bolan? Ovaj koji sad imamo jel. Hahahaha.
Nisam napisao napadamo, nego "napadamo". To jeste de jure nas teritorij, de fakto to istocno sarajevo nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa ovom drzavom. Znaci ti tamo kad dodjes iako si svoj na svom, neprijatelj ces biti. A tamo sam cesto, kazem ljudi zive svoj film, srbija im je na 1 mjestu, bosna ono...tu je, jebiga tako je kako je.
Pa covjek javno, pred milionskim auditorijem 9 minuta nakon sto je objavljen zakon o negiranju genocida, ga negiro. I to uradio potom jos 50 puta.
Hahaha i ti pricas o pravnom poretku.
Ljudi bolan evo mir je pa ni SIPA ni niko ne smije vrsljati lo RS. A vi bi vrsljali tamo u nekom vanrednom stanju.
Nisam ja pesimista. Samo konstatujem stvari realno.
Kakvom crnom Brckom. Kako ces doci i ko ce ti doci u brcko?
Mislis npr da bi i krajina opet dala pleca za neku Bosnu, nakon sto smo ih evo izguzili 25 godina nakon rata. Tuzla?
Sta vam je. Pa ako je iko razjedinjen to smo mi u federaciji.
Ko bi ti stao na celo svega toga? Bakir? Komsic? Sta je sa ostalima i oni bi htjeli ucestvovati. Konakovic. Niksic. Sta je sa hrvatima.
Nemamo nikakvu strategiju sta i kako. A suprotna strana ima. Ne govorim o RS, nego o o klasteru mozgova u BG koji su sto se tice politike i strategije 50 godina ispred fadila, bakira, asima i slicnih.
Gomila gluposti.
Kada bi velikosrpska falanga bila sigurna da svi tako razmisljamo, sutra bi krenuli u secesiju.

Evo i zasto:
u jednoj stvari si u pravu, rat nikom ne odgovara, pa ni Srbiji i Srbima. Medjutim, kada bi postojala sigurnost da se BiH rasturi bez full-scale rata, sutra bi krenuli u to. Jedina stvar koja ih sprijecava u tome, je upravo onaj "klaster mozgova" u BG i njegova "pouzdanost", koji je prosli put mislio da ce sve zavrsiti u mjesec-dva, a zaglibi u 4 godine blata i na kraju si natovari odgovornost za Genocid.

Brinuo bi me "klaster mozgova", da se kojim slucajem bavi kvantnom mehanikom. Ovaj SANU klaster pociva na nazadnoj fasistickoj ideji krvi i tla i jedino sto moze poluciti su Belivuci i slicni recidivi Milosevicizama...

Jos nesto, Bosnu nije Alija odbranio, tako da je sigurno nece ni Fadil i Asim braniti. Ima ko hoce i to iz jednostavnog razloga - ta drzavica koja bi ostala nakon "mirnog" raspada BiH, bi sasvim sigurno bila toliko frustrirana, da bi meni, mojoj porodici i vecini onih koje poznajem, postala nemoguca za dalji zivot, a nemam namjeru da idem u izbjeglistvo.

Zato je najbolji nacin. da se rat sprijeci, jasna poruka - da secesija vodi u dug i bolan rat.
jagugu
Posts: 1142
Joined: 28/07/2018 16:02

#6043 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jagugu »

Vidim da je u posljednje vrijeme trend nazivat RS "sjevernom BiH", prvo neki dan Nenad Čanak:
– Kada pogledate čitavo uređenje Bosne i Hercegovine, čitavu postdejtonsku BiH, potpuno je jasno da sjeverna BiH, koja se vrlo ambiciozno naziva Republika Srpska, kažem ambiciozno jer nazivati nešto što je entitet republikom je potpuno pogrešno, jer daje pogrešan utisak da su kapaciteti tog entiteta mnogo veći nego što po ustavu jesu.
Pa naletim na ovan tweet gdje isto neki aktivista iz Srbije naziva RS "sjevernom BiH"



Šta je fol? :D
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4116
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#6044 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

jagugu wrote: 26/09/2021 03:23 Vidim da je u posljednje vrijeme trend nazivat RS "sjevernom BiH", prvo neki dan Nenad Čanak:
– Kada pogledate čitavo uređenje Bosne i Hercegovine, čitavu postdejtonsku BiH, potpuno je jasno da sjeverna BiH, koja se vrlo ambiciozno naziva Republika Srpska, kažem ambiciozno jer nazivati nešto što je entitet republikom je potpuno pogrešno, jer daje pogrešan utisak da su kapaciteti tog entiteta mnogo veći nego što po ustavu jesu.
Pa naletim na ovan tweet gdje isto neki aktivista iz Srbije naziva RS "sjevernom BiH"



Šta je fol? :D
Ja koliko sam shvatio Nenada Canka, on tako zove entitet RS jer i velikosrbi AP Vojvodinu zovu "sjever Srbije", a ne kako je titulirana ustavom Srbije i na visem je nivou autonomnosti od entiteta, sto velikosrbi ne mogu svariti. Vjerujem da i ovaj drugi to cini iz istog razloga. 8-)

Vec sam ranije rekao da svaka igranka Srbije u susjednim zemljama moze nju kostati gubitkom AP Vojvodine. Velikosrbi vjeruju da evropljani i amerikanci imaju mozak ameba i da su zaboravili kada i kako je Srbija poklopila Vojvodinu i sta su sve tamo cinili. :wink:
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#6045 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Thorgerson wrote: 26/09/2021 01:02
palermo wrote: 24/09/2021 13:13

To su smiješne, priče....ko bi zauzimao Rogaticu, dovoljno biilo da pređeš entitesku granicu u Dobrinji, razoružaš njihove policajce, uspostaviš ustavni poredak, tako isto uradiš u još nekim mjestima, recimo Jezero, Šipovo....onda u brčkom, i promijenio si situaciju...onda nek oni objašnjavaju svom narodu šta će dalje....

Ne kažem ja da bio ovako bilo ili da će biti ovako, ali mnogo je vjerovatnije od toga što ti ovdje pišeš. Pobogu, ti nikoga ne napadaš, samo uspostavljaš ustavno-pravni poredak
Haha cuj pravni poredak. Koji bolan? Ovaj koji sad imamo jel. Hahahaha.

Nisam napisao napadamo, nego "napadamo". To jeste de jure nas teritorij, de fakto to istocno sarajevo nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa ovom drzavom. Znaci ti tamo kad dodjes iako si svoj na svom, neprijatelj ces biti. A tamo sam cesto, kazem ljudi zive svoj film, srbija im je na 1 mjestu, bosna ono...tu je, jebiga tako je kako je.

Pa covjek javno, pred milionskim auditorijem 9 minuta nakon sto je objavljen zakon o negiranju genocida, ga negiro. I to uradio potom jos 50 puta.

Hahaha i ti pricas o pravnom poretku.

Ljudi bolan evo mir je pa ni SIPA ni niko ne smije vrsljati lo RS. A vi bi vrsljali tamo u nekom vanrednom stanju.

Nisam ja pesimista. Samo konstatujem stvari realno.

Kakvom crnom Brckom. Kako ces doci i ko ce ti doci u brcko?

Mislis npr da bi i krajina opet dala pleca za neku Bosnu, nakon sto smo ih evo izguzili 25 godina nakon rata. Tuzla?

Sta vam je. Pa ako je iko razjedinjen to smo mi u federaciji.

Ko bi ti stao na celo svega toga? Bakir? Komsic? Sta je sa ostalima i oni bi htjeli ucestvovati. Konakovic. Niksic. Sta je sa hrvatima.

Nemamo nikakvu strategiju sta i kako. A suprotna strana ima. Ne govorim o RS, nego o o klasteru mozgova u BG koji su sto se tice politike i strategije 50 godina ispred fadila, bakira, asima i slicnih.
Imam osjecaj da te je neko ganjao oko zgrade dok si ovo pisao. Sve nesto nepovezano i u zurbi, k'o da galamis. Ali evo da to malo uljudimo i obradimo taksativno ....
de fakto to istocno sarajevo nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa ovom drzavom. Znaci ti tamo kad dodjes iako si svoj na svom, neprijatelj ces biti.
Kada se poslalo americku vojsku da sa dugim cijevima obezbjedi slobodno prisutvovanje crnacke djece u nekim skolama americkog juga (a to je, istorijski gledano, bilo nedavno) zadatak im nije bio da osiguraju da se na tu djecu gleda sa ljubavlju i posebnom paznjom, zadatak je bio da se obezbjedi slobodu kretanja. To sta ko o tebi misli nije ustavna kategorija i zakon se ne moze baviti tim detaljima.
Pa covjek javno, pred milionskim auditorijem 9 minuta nakon sto je objavljen zakon o negiranju genocida, ga negiro. I to uradio potom jos 50 puta.
I Mladic je vezivao strane vojnike za bandere pa sta ? Nase je da se zalazemo za pravdu (i pravo), mozda se na tom polju nesto uspije postici sutra, mozda se nesto vise uradi nakon smjene Gordane Tadic a mozda ce se cekati i koju godinu, To je manje bitno, ideju i ideologiju se ne podrzava na osnovu sansi za uspjeh te ideje i ideologije .... to je kalkulantski pristup zivotu.
Ljudi bolan evo mir je pa ni SIPA ni niko ne smije vrsljati lo RS. A vi bi vrsljali tamo u nekom vanrednom stanju.
Prvo, SIPA djeluje na prostoru manjeg entiteta, I drugo, kako ti zamisljas to ogranicavanje slobode kretanja .... i SIPA-i i desetinama hiljada povratnika a i onima koji imaju obicaj posjetiti neke od tih povratnickih sredina ?
Kakvom crnom Brckom. Kako ces doci i ko ce ti doci u brcko? Mislis npr da bi i krajina opet dala pleca za neku Bosnu, nakon sto smo ih evo izguzili 25 godina nakon rata. Tuzla?
Odbrana drzavnih granica je kolektivna odgovornost i taj regionalizam koji guras a koji podsjeca na Abdicevu pricu nema mjesta u diskusiji oko toga treba li dozvoliti velikosrpskoj ekipi da kompletnom drustvu stanu cizmom na vrat. Kako si krenuo, jos ces reci kako se u Pionirskoj dolini lavove pocelo hraniti studentima iz Bihaca.
Sta vam je. Pa ako je iko razjedinjen to smo mi u federaciji.
Pluralizam i sloboda govora su pozitivna stvar, Sarajevu ne treba Il Duce. No oko toga treba li dozvoliti uspostavu medjunarodne granice na Dobrinji nece biti debate.
Ko bi ti stao na celo svega toga? Bakir? Komsic? Sta je sa ostalima i oni bi htjeli ucestvovati. Konakovic. Niksic. Sta je sa hrvatima.
Dobro to su sad nebitni i sporedni detalji. Lica koja su patriotski orijentisana i vec djeluju na visokim pozicijama unutar vojno-bezbjedonosnog sistema ima sasvim dovoljno da taj pokusaj secesije ne bi prosao mirno, a to bi automatski znacilo i da bi bio neuspjesan. Na vodstvo izgubljenih sarajevskih politicara mislim da malo ko racuna.
Nemamo nikakvu strategiju sta i kako. A suprotna strana ima. Ne govorim o RS, nego o o klasteru mozgova u BG
Stanisic, Arkan i Kadijevic su bili dostojan protivnicki tim ... ovo sada okupljeno oko covjeka koji se probio nosanjem gajbi za Seseljeva druzenja su karikature. Klaster karikatura.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#6046 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mO k3 »

Iskreno ovo me brine, on je krenuo putem bez povrtka

Oni hoce sve ili nista ....

Aaako ga ne sprijece a nece sigurno eto nam rata
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6047 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

nažalost jedna je stvar razvidna u posljednjih 5 10 dodinih izjava

ne spominje hrvate i zaštitu njihovih prava kao što je prije radio

definitivno je dogorilo pa se bori samo za sebe

sudeći po ranijim izjavama GS-a možda već politički živimo u 2042. :| :mrgreen:
User avatar
Login77777
Posts: 8549
Joined: 18/05/2021 09:11

#6048 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Hoce naziv „severna Bosna“ biti isto u tom novom zakonu kaznjivo za izgovarati? :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#6049 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mO k3 »

Login77777 wrote: 26/09/2021 11:37 Hoce naziv „severna Bosna“ biti isto u tom novom zakonu kaznjivo za izgovarati? :lol:
:lol:
Sjeverna Bosna :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6050 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

https://avaz.ba/vijesti/bih/684258/niks ... dijela-bih

Odgovorio mu niksic

Sad mogu da ohanem
Post Reply