Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
Hame_
Posts: 5424
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#5526 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hame_ »

daddy-kool wrote: 17/09/2021 14:13
Gradonačelnik Istočnog Sarajeva Ljubiša Ćosić kazao je kako je tek par minuta prije nego ga je ekipa N1 kontaktirala saznao da su table s oznakama "Welcome to RS" i "Grad Istočno Sarajevo" postavljene na teritoriji Federacije BiH. Kazao je kako je vjerovatno u pitanju greška ljudi iz preduzeća koji postavljaju vertikalnu signalizaciju.

“Ako se radi o toj lokaciji to je greška. RS i Grad Istočno Sarajevo nisu na tom dijelu teritorije jer se radi o KS, Općini Novi Grad i FBiH. Treba uzeti podatke oentitetskoj linij i zatražiti ispravku, pozvati ljude iz preduzeća”, rekao je Ćosić.

Istakao je kako ovo ne treba shvatiti kao “neku vrstu provokacije” jer nije to u pitanju.

“Sva naseljena mjesta svijeta markiraju se takvom vrstom signalizacije, a RS je jedna od dva entiteta koja koristi tu vrstu signalizacije”, naveo Ćosić.

Podsjetimo, table su osvanule u ulici Želimira Vidovića Kelija, na Dobrinji.
I, što lažeš i pošto lažeš?
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7376
Joined: 16/01/2007 23:38

#5527 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

Pa šta je sad istina o tablama?
Table "Welcome to Republica Srpska" i "Grad Istočno Sarajevo" koje su osvanule na teritoriji Federacije BiH u sarajevskom naselju Dobrinja, uklonjene su u poslijepodnevnim satima. Kako saznajemo od radnika benzinske pumpe u čijoj blizini su table bile, postavljene su zbog snimanja filma u bosansko-makedonskoj produkciji.

Podsjetimo, table su bile postavljene u blizini Tiol- TD pumpe koja se nalazi u ulici Želimira Vidovića Kelija.

“Bili smo iznenađeni kad su postavljane table, ali granice su samo u glavama ljudi”, izjavio je radnik Tiol-TD benzinske pumpe.

Portparol MUP-a KS, Mirza Hadžiabdić, o tome za sada nema informacije.

Zanimljivo je da niko prethodno nije upoznao javnost o snimanju filma sa ‘rekvizitima’ koji u ovoj državi lako mogu izazvati negativne rekacije dijela građana, ma gde to bilo. Da li je to bilo potrebno?
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#5528 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Emiremir33 »

banjaluka078 wrote: 17/09/2021 17:44 Pa šta je sad istina o tablama?
Table "Welcome to Republica Srpska" i "Grad Istočno Sarajevo" koje su osvanule na teritoriji Federacije BiH u sarajevskom naselju Dobrinja, uklonjene su u poslijepodnevnim satima. Kako saznajemo od radnika benzinske pumpe u čijoj blizini su table bile, postavljene su zbog snimanja filma u bosansko-makedonskoj produkciji.

Podsjetimo, table su bile postavljene u blizini Tiol- TD pumpe koja se nalazi u ulici Želimira Vidovića Kelija.

“Bili smo iznenađeni kad su postavljane table, ali granice su samo u glavama ljudi”, izjavio je radnik Tiol-TD benzinske pumpe.

Portparol MUP-a KS, Mirza Hadžiabdić, o tome za sada nema informacije.

Zanimljivo je da niko prethodno nije upoznao javnost o snimanju filma sa ‘rekvizitima’ koji u ovoj državi lako mogu izazvati negativne rekacije dijela građana, ma gde to bilo. Da li je to bilo potrebno?
Jednu su skinuli tablu e sad neznam da li su gore postavljali na Dobrinji 1 ...Dio grada ka Lukavici ili Istočnom Sarajevu malo detaljnije da ti opišem
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#5529 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/matthew ... /210917159
Sjedinjene Američke Države imenovale su bivšeg izaslanika za Zapadni Balkan Matthewa Palmera da nadgleda problematični program izborne reforme u Bosni i Hercegovini
Odlazeca administracija, turisti. :lol:
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7376
Joined: 16/01/2007 23:38

#5530 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

Emiremir33 wrote: 17/09/2021 18:59
Jednu su skinuli tablu e sad neznam da li su gore postavljali na Dobrinji 1 ...Dio grada ka Lukavici ili Istočnom Sarajevu malo detaljnije da ti opišem
Ne, moje pitanje je bilo šta je zaista razlog postavljanja, jedna priča je da je snimanje filma, druga da su radnici nešto zeznuli.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#5531 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

Hame_ wrote: 17/09/2021 16:51
daddy-kool wrote: 17/09/2021 14:13
I, što lažeš i pošto lažeš?
:?

https://ba.n1info.com/vijesti/gradonace ... preduzeca/
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7376
Joined: 16/01/2007 23:38

#5532 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

DonieBrasco wrote: 17/09/2021 20:37
Odlazeca administracija, turisti. :lol:
I Bajina omiljena Amerikanka unaprijeđena.
Nekadašnja američka ambasadorica u BiH Morin Kormak postala je v.d. pomoćnice državnog sekretara za Evropu i Evroaziju, a njen zamjenik je Metju Palmer, koji će biti zadužem za BiH.

https://www.rtvbn.com/4012897/morin-kor ... zen-za-bih
User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#5533 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

archi_a wrote: 17/09/2021 14:53 Nije ovo nikakva pobjeda, ovo je samo još jedan pokazatelj stupidne velikosrpske politike!!! Dnevna doze entitetskog samošamaranja!!!! Znaš ono, kad osoba doživi nervni slom na ulici ili u javnom prostoru i počne vrištati, tresti se, čupati kosu sa glave ili samopovređivati se, a ljudi okolo zastanu i blijedo gledaju, šta se dešava. Dođe hitna i policija, uviđaj, i odvedu nesretnika, a život krene dalje da se odvija.
E tako ja doživljavam milorada i kliku. :pisnuo:
:thumbup:
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#5534 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Emiremir33 »

banjaluka078 wrote: 17/09/2021 21:15
Emiremir33 wrote: 17/09/2021 18:59
Jednu su skinuli tablu e sad neznam da li su gore postavljali na Dobrinji 1 ...Dio grada ka Lukavici ili Istočnom Sarajevu malo detaljnije da ti opišem
Ne, moje pitanje je bilo šta je zaista razlog postavljanja, jedna priča je da je snimanje filma, druga da su radnici nešto zeznuli.
A moguće vjerovatno i treće provokacija
User avatar
donnie_darko
Posts: 1004
Joined: 11/11/2017 22:49

#5535 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by donnie_darko »

banjaluka078 wrote: 17/09/2021 21:20
DonieBrasco wrote: 17/09/2021 20:37
Odlazeca administracija, turisti. :lol:
I Bajina omiljena Amerikanka unaprijeđena.
Nekadašnja američka ambasadorica u BiH Morin Kormak postala je v.d. pomoćnice državnog sekretara za Evropu i Evroaziju, a njen zamjenik je Metju Palmer, koji će biti zadužem za BiH.

https://www.rtvbn.com/4012897/morin-kor ... zen-za-bih
Auuu pocinju se slagat kockice
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#5536 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sociolog »

Imamo ili cemo imati 3 po snazi po jachini najjacu osobu po funkciji odmah direktno ispod sekretara Blinkena i to necemo znati iskoristit.

Pomocnik Sektora za Europu i Euroaziju ispod drzavnog sekretara vrlo mocna funkcija + bila ovdje ambasador.
Historijska prilika od 50/60 ex ambasadora bas nju izabrase.

Jedino mi se licni ne svidja ovo veceras sto je Bodo Weber kazao na Face u vezi s Palmera.
Rekao je da je on republikanac koji podrzava ovaj europski plan o etnickim narodima a ne gradjanima.

Bumo videl kako bi rekli kajkavci.
User avatar
Hame_
Posts: 5424
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#5537 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hame_ »

svi u napad
Posts: 1866
Joined: 14/10/2012 14:40

#5538 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by svi u napad »

Sociolog wrote: 17/09/2021 22:30 Imamo ili cemo imati 3 po snazi po jachini najjacu osobu po funkciji odmah direktno ispod sekretara Blinkena i to necemo znati iskoristit.

Pomocnik Sektora za Europu i Euroaziju ispod drzavnog sekretara vrlo mocna funkcija + bila ovdje ambasador.
Historijska prilika od 50/60 ex ambasadora bas nju izabrase.

Jedino mi se licni ne svidja ovo veceras sto je Bodo Weber kazao na Face u vezi s Palmera.
Rekao je da je on republikanac koji podrzava ovaj europski plan o etnickim narodima a ne gradjanima.

Bumo videl kako bi rekli kajkavci.
E moj prijatelju kakve smo mi sve sanse imali ovih godina pa ih propustili. Ako nasa dijaspora u USA nesto ne ucini niko nista od ovih glupana na vlasti nece uciniti. Covjece mi propustimo tuzbu protiv agresora koju bi solidno obrazovani gimnazijalac dobio a ne neki ozbiljniji advokat i nista se ne desi. Ljudi umjsto zatvora i vjesanja zbog veleizdaje slobodno hodaju carsijom a govno od Softica dobije jos 150 000 KM za nagradu sto je ucestvovao u izdaji drzave. Pogledaj sefove partija. Ti ljudi bi bili sretni da rade kao referenti u nekom preduzecu ili nekoj mjesnoj zajednici u onoj bivsoj drzavi. O Ridjobradom necu trositi rijeci jer svako zna sta su nam on i njegovi pajdasi uradili a gledaj ove druge. Niksic samo brine kako ce mu buraz i jaran tj. njihova zajednicka firma zgrnuti lovu. Sjeti se samo onog cuvenog dogadjaja kad je otisao u WC a ovi izglasali njegovog buraza za direktora. Prica o odlasku mladih i zaustavljanju odlaska a poslao kcerku i zeta (obadvoje imali posao kao ljekari) u Njemacku. Konakovic zavrsio faks za 3 mjeseca i prica o vladi experata i najboljih i najkvalifikovanijih u njoj a posatvi 3 difovca u nju i jos bezobrazno kaze kako je jedan od njih imao svoj biznis pa strucan za privredu. Da ne govorim o dijeljenju para svojim jaranima (posebno "ljutim" neprijateljima iz SDA - Brankovic). Forto postao premijer pa ga uhvate kako krade tj. lazno prikazuje dnevnice a onda jos o trosku poreznika se operise u Albaniji a mi skupljamo lovu za lijecenje djece. Trebam li sta reci o Radoncicu koji s kesicom dodje u Bosnu i sad miljarder. I sad ti ocekujes da neko od ovih govana nesto uradi i iskoristi sansu sto je Kormak na mjestu gdje nam moze dosta pomoci. Prijatelju vjeruj mi da oni (mozda Forto) ne znaju nabrojati 10 gradova u USA a kamo li sta drugo i ti ocekujes nesto. Tuzno je sto mi ocekujemo da neko drugi rijesi nase probleme. Zasto bi ih rjesavao? Da li bi iko od nas isao u Ameriku da im pomogne kad bi oni imali sranje kod kuce? Pa niko ne pomaze ni Palestincima nego ih jos vise zavaljuju jer su umorni od njih. Ali od svega je najtuznije sto mi nemamo nikog da stane ispred ovog napacenog naroda i unistene drzave i nesto ucini za njih. Nas osnovni problem je kadar kojeg na zalost nemamo koliko god se mi k.....i da smo pametni. Oni koji su nesto vrijedili i mogli nesto uciniti su nas zbog licne koristi izdali (Lagumdzija i Silajdjic) ili su umrli (Durakovic i Filipovic). To je bolno ali istinito. Pogledaj ko su nam nade i buducnost. Zahiragic i Barajlija. Hej covjece Zahiragic.
Dosta od mene. Pocinjem se nervirati sto nije dobro u mojim godinama. Izvinjavam se na ovoj ponjavi. Zelim vam ugodan vikend. Zivjeli.
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#5539 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Dodik trazi da se van snage stavi Inckov zakon !
Ako mu ovo dozvoli SDA, HDZ hoce, onda zaista treba da se svi zabrinemo sta ce biti sa ovom drzavom !
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#5540 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

Image


S kim ovo Gvardijan dogovara investicijski ciklus :?
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#5541 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#5542 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

llull wrote: 19/09/2021 00:18 Pa vi navijajte za Djokovica

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... dbi/430825
Osjećam susramlje....

S druge strane, likovi poput đokovića se teško mogu oduprijeti zahtjevima da se neko slika s njima,
uz to,
skoro sam 1000 % siguran da nole nema pojma ko je i kakav je zapravo ovaj međedasti Bosanac sa njegove leve stane što ga je zagrlio,
osim da je prvi reket e RS-a :twisted:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#5543 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ljevoruki »

Naravno da zna, glupo je misliti da ne zna ko je medjed sa kojim se slika.
Isto kao sto se u “neznanju” slikao sa flasom rakije na kojoj je bila slika djenerala draze.

Pa vi navijajteza njega.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5544 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by animus »

Jebe se Noletu za nas i našu politiku. Sutra da bude netko skroz drugi na vlasti isto ce se slikati i nakon odlaska isto tako zaboraviti sve to.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7376
Joined: 16/01/2007 23:38

#5545 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

Ljubi ih vođa, baš su dobro naučili prijetiti i ucjenjivati narod. Ovaj majmun je prošle godine prijetio da ko ne glasa za njih, neće se liječiti na kliničkom centru. Kasnije je Vođa lično prijetio zavrtanjem grijanja.
Neki dan su gradski odbornici u BL glasali protiv izgradnje parka!!!, jer je to Draško predložio.

https://www.rtvbn.com/4012968/necete-do ... gradjanima

Ali izgleda ih Draško baš žestoko svrbi, dok su im svi govori o njemu i na isti kalup.
https://srpskainfo.com/cvijanoviceva-o- ... nacelnika/
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#5546 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by soha96 »

Pa vec je jasno da ce Drasko otpuhati bilo koga u trci za funkciju na koju se kandiduje. Moraju svim sredstvima kidisati na njega ali je sad vec kasno. Realno, prekucao ih je u RS-u a to ce izbori iduce godine i pokazati. Jedino bi Baja mogao na crtu sa njim ali on ce u Predsjednistvo a ovaj vjerovatno za RS.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7376
Joined: 16/01/2007 23:38

#5547 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

soha96 wrote: 19/09/2021 13:56 Pa vec je jasno da ce Drasko otpuhati bilo koga u trci za funkciju na koju se kandiduje. Moraju svim sredstvima kidisati na njega ali je sad vec kasno. Realno, prekucao ih je u RS-u a to ce izbori iduce godine i pokazati. Jedino bi Baja mogao na crtu sa njim ali on ce u Predsjednistvo a ovaj vjerovatno za RS.
Baja će iduće godine radnicima dati topli obrok, i moguće regres, što će mu zacementirati glasove zaposlenih u upravi i javnim preduzećima.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7376
Joined: 16/01/2007 23:38

#5548 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

animus wrote: 19/09/2021 11:23 Jebe se Noletu za nas i našu politiku. Sutra da bude netko skroz drugi na vlasti isto ce se slikati i nakon odlaska isto tako zaboraviti sve to.

https://www.bl-portal.com/drustvo/druze ... rine-foto/
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5549 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

Draško dodikovcima dođe kao Đilas Vučiću,

ne bi me čudilo da pukne naslovnica u Dezinformeru, Drasko i Đilas od srba ukrali 800 miliona i dali ih Kosovu ili nešto slicno :lol:
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2708
Joined: 14/12/2005 21:21

#5550 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jednonogi_Jack »

-Upravo sam prvi put u životu imala bliski susret sa vehabijom, glavom i bradom i kratkim pantalonicama, na benzinskoj pumpi. Ne znam da li sam došla il’ sam pošla. Preporuka za salivanje strave, poručila je Gorica Dodik.

Nakon nekog vremena, uslijedio je odgovor bivšeg ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića.

-Ja mislim da ni vehabiji nije bilo svejedno, poručio je kratko Mektić.

:lol: :lol:
Post Reply