Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
TomANDJerry
Posts: 1153
Joined: 21/09/2012 18:23

#20226 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by TomANDJerry »

SaraFina wrote: 01/12/2021 14:21
TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:17

Kada dobijem ovakav odgovor uvijek se pitam zasto ja uopste boravim na ovom forumu ... 90% odgovora je :lol: :lol: :lol: bukvalno ili ovako nesto ... eto pobijedila si, tvoj odgovor "skuliraj se" je nesto najpametnije od E = mc2
Pa šta da ti odgovorim na nebuloze i tvoju zadivljenost Dodikovom diplomacijom u ovom momentu.
Ako uzmeš u obzir geostrateški polozaj tkz RS.
Znaci Ruje idu na Ukrajinu i lik se otvoreno svrstava na njihovu stranu. Debilizam na kub. Ja sam mislila da je ovo spin naših medija prvobitno. Ne vjerujem da je lik toliki diletant i da stvarno ocekuje ruske trupe u šumskoj kao podrsku protiv NATO kojim sno okruzeni.
Vjerujem li ti? Ako vjerujes fakat napusti podforum politika.
Cijenim barem odgovor ... ja razumijem šta ti govoris, ali ti ne razumijes sta ja govorim ... krece utakmica, i ja igram u Liverpoolu ti igras u Velezu ... ideja da se uopste ne moram brinuti i da samim tim što sam na jacoj strani sam pobijedio je smijesna ..

Tko kaze da nas zapad i EU nece prodati ako dobiju dobru ponudu ... ??? a da si godinama isao od vrata-do-vrata po EU i SAD i molio, lobiro, pokazivao se kao njihov prijatelj (pogledaj Albance i Kosovo) gdje bi onda bio ... nemoj mi samo reci da bi sve bilo isto, da bi šanse bile iste.

To je moja poenta, jesmo u boljoj poziciji, ali koliko jos dugo ...
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#20227 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Putko nema mnogo mogucnosti da pravi probleme zapadu. Jedna od tih mogusnosti su RS. I on ce je iskoristiti ako mu zatreba. A izgleda vjeruje dace mi zatrebati i zato se slika sa Miloradom i pusaju balone tipa "eto ruske vojske u BiH".
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#20228 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by asurbanipal »

tandmand wrote: 01/12/2021 14:24

Problem je šta i kud sa Bošnjacima. Kako ih jebati Izbornim zakonom a poslije ugasiti kao politički faktor.

IZ je gotova stvar...

Samo nema niko damu reći...
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#20229 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

sad ce rusi u carsiji da se razbucaju... ihhhhh

Image
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#20230 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

asurbanipal wrote: 01/12/2021 14:26
tandmand wrote: 01/12/2021 14:24

Problem je šta i kud sa Bošnjacima. Kako ih jebati Izbornim zakonom a poslije ugasiti kao politički faktor.

IZ je gotova stvar...

Samo nema niko damu reći...
IZ je propala stvar...

Samo niko nema damu reci...
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#20231 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SaraFina »

TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:24
SaraFina wrote: 01/12/2021 14:21

Pa šta da ti odgovorim na nebuloze i tvoju zadivljenost Dodikovom diplomacijom u ovom momentu.
Ako uzmeš u obzir geostrateški polozaj tkz RS.
Znaci Ruje idu na Ukrajinu i lik se otvoreno svrstava na njihovu stranu. Debilizam na kub. Ja sam mislila da je ovo spin naših medija prvobitno. Ne vjerujem da je lik toliki diletant i da stvarno ocekuje ruske trupe u šumskoj kao podrsku protiv NATO kojim sno okruzeni.
Vjerujem li ti? Ako vjerujes fakat napusti podforum politika.
Cijenim barem odgovor ... ja razumijem šta ti govoris, ali ti ne razumijes sta ja govorim ... krece utakmica, i ja igram u Liverpoolu ti igras u Velezu ... ideja da se uopste ne moram brinuti i da samim tim što sam na jacoj strani sam pobijedio je smijesna ..

Tko kaze da nas zapad i EU nece prodati ako dobiju dobru ponudu ... ??? a da si godinama isao od vrata-do-vrata po EU i SAD i molio, lobiro, pokazivao se kao njihov prijatelj (pogledaj Albance i Kosovo) gdje bi onda bio ... nemoj mi samo reci da bi sve bilo isto, da bi šanse bile iste.

To je moja poenta, jesmo u boljoj poziciji, ali koliko jos dugo ...
Medjunarodna zajednica se nema sta nama pravdati ako nas zeli pustiti niz vodu. Medjutim, na srecu geostrateski se nalazimo okruzeni clanicama NATO pakta. Cak je i CG u NATO-u. Nebulozna su ocekivanja da bi ruske trupe mogle uci u RS. Podrska u ovom momentu ne donosi Dodiku nikakav plus, nego naprotiv, lik ide otvoreno na stranu zemlje koja se spremi na Ukrajinu. Ovaj gaf ne bi mogla sebi Turska dozvoliti a ne Dodik sa RS.
Last edited by SaraFina on 01/12/2021 14:30, edited 1 time in total.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#20232 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

iZ - mokri snovi za kamenjarske Srbe
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#20233 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SaraFina »

plavi_E wrote: 01/12/2021 14:25 Putko nema mnogo mogucnosti da pravi probleme zapadu. Jedna od tih mogusnosti su RS. I on ce je iskoristiti ako mu zatreba. A izgleda vjeruje dace mi zatrebati i zato se slika sa Miloradom i pusaju balone tipa "eto ruske vojske u BiH".
A Kad se kola slome nece nahebati Rusi nego najslabija karika Dodik i šumska. Lik je debil na kub.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#20234 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

SaraFina wrote: 01/12/2021 14:29
TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:24

Cijenim barem odgovor ... ja razumijem šta ti govoris, ali ti ne razumijes sta ja govorim ... krece utakmica, i ja igram u Liverpoolu ti igras u Velezu ... ideja da se uopste ne moram brinuti i da samim tim što sam na jacoj strani sam pobijedio je smijesna ..

Tko kaze da nas zapad i EU nece prodati ako dobiju dobru ponudu ... ??? a da si godinama isao od vrata-do-vrata po EU i SAD i molio, lobiro, pokazivao se kao njihov prijatelj (pogledaj Albance i Kosovo) gdje bi onda bio ... nemoj mi samo reci da bi sve bilo isto, da bi šanse bile iste.

To je moja poenta, jesmo u boljoj poziciji, ali koliko jos dugo ...
Medjunarodna zajednica se nema sta nama pravdati ako nas zeli pustiti niz vodu. Medjutim, na srecu geostrateski se nalazimo okruzeni clanicama NATO pakta. Cak je i CG u NATO-u. Nebulozna su ocekivanja da bi ruske trupe mogle uci u RS. Podrska u ovom momentu ne donosi Dodiku nikakav plus, nego naprotiv, lik ide otvoreno na stranu zemlje koja se spremi na Ukrajinu. Ovaj gaf ne bi mogla sebi Turska dozvoliti a ne Dodik sa RS.
Bake treba u Iran da ide da lobira onda...tu je to negdje :lol:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#20235 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by asurbanipal »

skafiskafsnjak wrote: 01/12/2021 14:30 iZ - mokri snovi za kamenjarske Srbe
Nema IZ - nema EU i NATO-a :lol:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#20236 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

SaraFina wrote: 01/12/2021 14:29 Medjunarodna zajednica se nema sta nama pravdati ako nas zeli pustiti niz vodu. Medjutim, na srecu geostrateski se nalazimo okruzeni clanicama NATO pakta. Cak je i CG u NATO-u. Nebulozna su ocekivanja da bi ruske trupe mogle uci u RS. Podrska u ovom momentu ne donosi Dodiku nikakav plus, nego naprotiv, lik ide otvoreno na stranu zemlje koja se spremi na Ukrajinu. Ovaj gaf ne bi mogla sebi Turska dozvoliti a ne Dodik sa RS.
Učimo na primjerima iz bliske prošlosti:
1. Ukrajina
- samo što nisu ušli u Nato, obećanja razna, čak bili raspisali tender ko će prekrečiti komandu Crnomorske flote kad Rusi odu. Onda su dobili po glavi i nogama.

2. Sirija - U Siriji bio i NATO i Rusi, i Kunta i Panta ...
Last edited by tandmand on 01/12/2021 14:35, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#20237 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SaraFina »

Bisa u Afganistan a Kirba u Iran. Tu bi bili lapo lapo sa Dodikovom vizionarskom diplomacijom.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#20238 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Sve vise viskopozicioniranih duznosnika na zapadu tvrde da se sprema sranje u Ukrajini. Putko prijeti crvenim linijama. Da li je najpametnije u tim trenutcima ici kod Putka na upute? Vrijeme ce pokazati.
TomANDJerry
Posts: 1153
Joined: 21/09/2012 18:23

#20239 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by TomANDJerry »

SaraFina wrote: 01/12/2021 14:29
TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:24

Cijenim barem odgovor ... ja razumijem šta ti govoris, ali ti ne razumijes sta ja govorim ... krece utakmica, i ja igram u Liverpoolu ti igras u Velezu ... ideja da se uopste ne moram brinuti i da samim tim što sam na jacoj strani sam pobijedio je smijesna ..

Tko kaze da nas zapad i EU nece prodati ako dobiju dobru ponudu ... ??? a da si godinama isao od vrata-do-vrata po EU i SAD i molio, lobiro, pokazivao se kao njihov prijatelj (pogledaj Albance i Kosovo) gdje bi onda bio ... nemoj mi samo reci da bi sve bilo isto, da bi šanse bile iste.

To je moja poenta, jesmo u boljoj poziciji, ali koliko jos dugo ...
Medjunarodna zajednica se nema sta nama pravdati ako nas zeli pustiti niz vodu. Medjutim, na srecu geostrateski se nalazimo okruzeni clanicama NATO pakta. Cak je i CG u NATO-u. Nebulozna su ocekivanja da bi ruske trupe mogle uci u RS. Podrska u ovom momentu ne donosi Dodiku nikakav plus, nego naprotiv, lik ide otvoreno na stranu zemlje koja se spremi na Ukrajinu. Ovaj gaf ne bi mogla sebi Turska dozvoliti a ne Dodik sa RS.
Ne moraju doci baš Ruske trupe ... moze doci Rusko oruzje, Ruska podrska, Ruske ucjene, Ruski dobrovoljci, Ruski gas, Ruske pare, Ruski instruktori, Ruska opstrukcija u EU, Ruska opstrukcija u NATO (madjarska), Ruska opstrukcija u UN (to je vec postigao)

I da, on ce snositi neke posljedice zbog toga što u ovom trenutku ide na noge Putinu ... ali da li razmisljate da ce isto tako dobiti i neku nagradu sa druge strane ...

Ideja i poruka jeste da je on aktivni igrac, samo ispipavanje terena i informacije koje ce skupiti su vrijedne i pojacavaju mu poziciju ... za razliku od Komsica koji je negdje pijan, Dzaferovica koji ima karizmu android aplikacije, Bakira koji vjerovatno namjesta novog šefa rudnika (koji od SDA lizaca gu**ce je na redu), Novalica koji gleda šta ce mu biti na sudjenju sljedece sedmice, Turkovicke koja je vjerovatno u shopingu za novu torbicu (od naših para btw) itd itd nastavi niz.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#20240 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

asurbanipal wrote: 01/12/2021 14:33
skafiskafsnjak wrote: 01/12/2021 14:30 iZ - mokri snovi za kamenjarske Srbe
Nema IZ - nema EU i NATO-a :lol:
A kao bilo bi?
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#20241 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

asurbanipal wrote: 01/12/2021 14:33
skafiskafsnjak wrote: 01/12/2021 14:30 iZ - mokri snovi za kamenjarske Srbe
Nema IZ - nema EU i NATO-a :lol:
IZ pada za koju sedmicu u zaborav ako se stvari izmedju Nato-Putko nastave kretati dalje u ovom pravcu.
noviforumas
Posts: 2991
Joined: 12/08/2016 22:28

#20242 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

Ma koji vam je kurac vise sa ruskim trupama? :lol: Nema potrebe da Putin salje svoju vojsku ovdje, sta vam je. Miletu je za dovoljno ovo sto ima + Vucic. Koji ce mu kurac Ruski vojnici? Rusi daju podrsku Miletu na milion nacina, ali nema potrebe da salju svoju vojsku ovdje. Primate se na spekulacije nekog ruskog medija. Nije cak ni spekulacija, nego kao ideja nekog novinara. Bjezi. Ne svodi se geopolitika na slanje trupa, nije riziko.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#20243 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SaraFina »

TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:35
SaraFina wrote: 01/12/2021 14:29

Medjunarodna zajednica se nema sta nama pravdati ako nas zeli pustiti niz vodu. Medjutim, na srecu geostrateski se nalazimo okruzeni clanicama NATO pakta. Cak je i CG u NATO-u. Nebulozna su ocekivanja da bi ruske trupe mogle uci u RS. Podrska u ovom momentu ne donosi Dodiku nikakav plus, nego naprotiv, lik ide otvoreno na stranu zemlje koja se spremi na Ukrajinu. Ovaj gaf ne bi mogla sebi Turska dozvoliti a ne Dodik sa RS.
Ne moraju doci baš Ruske trupe ... moze doci Rusko oruzje, Ruska podrska, Ruske ucjene, Ruski dobrovoljci, Ruski gas, Ruske pare, Ruski instruktori, Ruska opstrukcija u EU, Ruska opstrukcija u NATO (madjarska), Ruska opstrukcija u UN (to je vec postigao)

I da, on ce snositi neke posljedice zbog toga što u ovom trenutku ide na noge Putinu ... ali da li razmisljate da ce isto tako dobiti i neku nagradu sa druge strane ...

Ideja i poruka jeste da je on aktivni igrac, samo ispipavanje terena i informacije koje ce skupiti su vrijedne i pojacavaju mu poziciju ... za razliku od Komsica koji je negdje pijan, Dzaferovica koji ima karizmu android aplikacije, Bakira koji vjerovatno namjesta novog šefa rudnika (koji od SDA lizaca gu**ce je na redu), Novalica koji gleda šta ce mu biti na sudjenju sljedece sedmice, Turkovicke koja je vjerovatno u shopingu za novu torbicu (od naših para btw) itd itd nastavi niz.
Kuda jarane? Kuda bi mogla ući ta podrška?

Ideja poruke? Dodik je napravio gaf koji bi veliki zalogaj bio za Tayipa. A ne 700k Srba u RS. Okruzenih Nato paktom.
TomANDJerry
Posts: 1153
Joined: 21/09/2012 18:23

#20244 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by TomANDJerry »

SaraFina wrote: 01/12/2021 14:37
TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:35

Ne moraju doci baš Ruske trupe ... moze doci Rusko oruzje, Ruska podrska, Ruske ucjene, Ruski dobrovoljci, Ruski gas, Ruske pare, Ruski instruktori, Ruska opstrukcija u EU, Ruska opstrukcija u NATO (madjarska), Ruska opstrukcija u UN (to je vec postigao)

I da, on ce snositi neke posljedice zbog toga što u ovom trenutku ide na noge Putinu ... ali da li razmisljate da ce isto tako dobiti i neku nagradu sa druge strane ...

Ideja i poruka jeste da je on aktivni igrac, samo ispipavanje terena i informacije koje ce skupiti su vrijedne i pojacavaju mu poziciju ... za razliku od Komsica koji je negdje pijan, Dzaferovica koji ima karizmu android aplikacije, Bakira koji vjerovatno namjesta novog šefa rudnika (koji od SDA lizaca gu**ce je na redu), Novalica koji gleda šta ce mu biti na sudjenju sljedece sedmice, Turkovicke koja je vjerovatno u shopingu za novu torbicu (od naših para btw) itd itd nastavi niz.
Kuda jarane? Kuda bi mogla ući ta podrška?

Ideja poruke? Dodik je napravio gaf koji bi veliki zalogaj bio za Tayipa. A ne 700k Srba u RS. Okruzenih Nato paktom.
Tko ti garantuje da ce NATO reagovati ... to je suština ... tko ti garantuje reakciju NATO-a ako sutra Srbija pošalje vojsku preko Drine ... u zamjenu za Kosovo recimo

Bosnjaci misle da je samo njihovo postojanje dovoljno da ih svi vole ... kao tinejdzerica koja se slika u ogledalu i mislim da je njen cijeli svijet.
noviforumas
Posts: 2991
Joined: 12/08/2016 22:28

#20245 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

Ona misli kad pogleda kroz prozor i ne vidi ruske vojnike sa subarama u mahali, to znaci da Rusi ne podrzavaju Dodika.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#20246 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Patka o slanju vojske je poruka bosanskim Srbima da se ne boje i da hrabro kroce za Dodikom kad on krene praviti sranja po BiH.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#20247 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SaraFina »

TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:39
SaraFina wrote: 01/12/2021 14:37

Kuda jarane? Kuda bi mogla ući ta podrška?

Ideja poruke? Dodik je napravio gaf koji bi veliki zalogaj bio za Tayipa. A ne 700k Srba u RS. Okruzenih Nato paktom.
Tko ti garantuje da ce NATO reagovati ... to je suština ... tko ti garantuje reakciju NATO-a ako sutra Srbija pošalje vojsku preko Drine ... u zamjenu za Kosovo recimo

Bosnjaci misle da je samo njihovo postojanje dovoljno da ih svi vole ... kao tinejdzerica koja se slika u ogledalu i mislim da je njen cijeli svijet.
Tko mi garantira misliš? NiTKo :lol: de malo taj HR sredi. 🥴
Srbija nije smjela ući na Kosovo, a da udje u RS. Dakle, nič dragi federalni partneru nema od podrške. Dzaba krečiš.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#20248 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

TomANDJerry wrote: 01/12/2021 14:39 tko ti garantuje reakciju NATO-a ako sutra Srbija pošalje vojsku preko Drine ... u zamjenu za Kosovo recimo
Ono kad neko misli da rat u BIH nece biti rat na nivou Evrope :-) pa nek se zapali ovdje, zapalit ce se u regionu, pa preko madjarske, ukrajine, zaorkuziti dole do spanije.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#20249 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SaraFina »

noviforumas wrote: 01/12/2021 14:40 Ona misli kad pogleda kroz prozor i ne vidi ruske vojnike sa subarama u mahali, to znaci da Rusi ne podrzavaju Dodika.
Morate malo bolje ti i kolega spinati. I taj HR urediti. Nemoj da vas ja ispravljam da garantira, niTko i sl 😂
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#20250 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

noviforumas wrote: 01/12/2021 14:36 Nije cak ni spekulacija, nego kao ideja nekog novinara
ko da avdo avav avdic napise nesto :lol:
Post Reply