Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
dembele
Posts: 2737
Joined: 19/06/2014 09:15

#13251 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dembele »

Sad će to Bakir sve razbucat sa novom poslovicom.

Prije dva dana je razoružao separatiste sa :"tresla se gora, rodio se miš",
a nakon ovog danas u Dodikovoj skupštini uslijediće ništa manje ubojiti
:"triput mjeri, jednom sjeci", ili "prvo skoči, pa reci hop"

a može i "ako želimo pobjediti, ne smijemo izgubiti".
User avatar
House
Posts: 46685
Joined: 17/03/2010 15:36

#13252 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

mile ide hazarderski, bez ikakvog plana i programa
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#13253 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Iker C »

Kinezi ce uzeti sve sto je vrijedno u RSu ako RS ne bude mogla servisirati dugove. Kad dodje 5 do 12 BiH ce se zaduziti kod MMFa i proslijedice novac RSu da plati kineske kredite. To je taj zacarani krug i Dodik je shvatio da je to najbolji nacin.
@House te institucije su same sebi dovoljne i nije im potrebno priznanje. Mada ce vremenom poceti funkcionisati jer ce to postati novo normalno.
Last edited by Iker C on 20/10/2021 21:32, edited 1 time in total.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#13254 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by megaman4 »

kakotakonikako wrote: 20/10/2021 21:26
Iker C wrote: 20/10/2021 21:23 Rezime svih desavanja ce biti formiranje paralelnih institucija u RS. Dakle institucije na nivou BiH ce ostati i svi Srbi iz RS ce nastaviti da rade u njima. U RS ce se formirati paralelne institucije u kojima ce biti zaposlen SNSD kadar a rad institucija ce se finansirati kineskim kreditima. Taj val novog zaposlenja ce donijeti Dodiku i SNSDu pobjedu na izborima. Dakle RS ce biti samostalna unutar BiH kao sto je Dodik i najavio, nece biti granica izmedju RSa i FBiH i nastavice se zivjeti kao i do sad.
Sta ce biti garant tim kineskim kreditima ?
RS je sve rasprodala. Dodik prijeti naslijepo. Nemaju oni nikakva pokrića za nove kredite. Očigledno kopa nogama i rukama da se spasi zatvora a možda već i razmišlja gdje da bježi čim krene naredba za hapšenje.
Leon16v
Posts: 5766
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#13255 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Leon16v »

ljevoruki wrote: 20/10/2021 21:25 Zna lo neko koji je ovo avion sto se zeljka voza u njemu i koliko kosta?
Cessna citation cj4 ja mislim
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3022
Joined: 25/06/2014 14:16

#13256 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kakotakonikako »

Iker C wrote: 20/10/2021 21:29 Kinezi ce uzeti sve sto je vrijedno u RSu ako RS ne bude mogla servisirati dugove. Kad dodje 5 do 12 BiH ce se zaduziti kod MMFa i proslijedice novac RSu da plati kineske kredite. To je taj zacarani krug i Dodik je shvatio da je to najbolji nacin.
Malo je cudno ovo sto kazes da se BiH zaduzi kod MMF-a i pomogne dodi, nema logike.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#13257 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Iker C »

kakotakonikako wrote: 20/10/2021 21:33
Iker C wrote: 20/10/2021 21:29 Kinezi ce uzeti sve sto je vrijedno u RSu ako RS ne bude mogla servisirati dugove. Kad dodje 5 do 12 BiH ce se zaduziti kod MMFa i proslijedice novac RSu da plati kineske kredite. To je taj zacarani krug i Dodik je shvatio da je to najbolji nacin.
Malo je cudno ovo sto kazes da se BiH zaduzi kod MMF-a i pomogne dodi, nema logike.
Pa koliko su puta probosanke stranke pruzile ruku spasa Dodiku do sad? Pa i Dzaferovic i Komsic su neki dan rekli da su se dogovorili da na dnevni red Predsjednistva ne stavljaju tacku koja se tice finansiranja RSa vec da to ucine naknadno kako bi tu tacku Dodik podrzao a ostale mogao bojkotovati.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13258 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

kakotakonikako wrote: 20/10/2021 21:33
Iker C wrote: 20/10/2021 21:29 Kinezi ce uzeti sve sto je vrijedno u RSu ako RS ne bude mogla servisirati dugove. Kad dodje 5 do 12 BiH ce se zaduziti kod MMFa i proslijedice novac RSu da plati kineske kredite. To je taj zacarani krug i Dodik je shvatio da je to najbolji nacin.
Malo je cudno ovo sto kazes da se BiH zaduzi kod MMF-a i pomogne dodi, nema logike.
Frajer debelo lupa ali OK, da se ne raspravljamo ostaje da se vidi.
dek
Posts: 536
Joined: 28/02/2005 23:53

#13259 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dek »

GAU8 wrote: 20/10/2021 21:20
dek wrote: 20/10/2021 21:17 Kakve bezmude reakcije, nevjerovatno.

SAD, EU, Visoki p. :roll:
Tužilaštvo :lol:
SDA i probosanske snage :lol:

Sve jedna velika nula.

Ajd za ove prve mi je jasno, oni nam nikad i nisu bili prijatelji, boli ih kurac.
Uzdati se samo u sebe. Ali kljuse je na žalost krepalo
Za početak, mogli bi ovi naši barem javno prozvati ovog ublehaša Šmita.
Gospodine, izvinite, ali koji ćete nam kurac i zašto nas pravite budalama.
Ili nešto radite, ili idite odavde, četnici i ustaše ga svakako neće.
User avatar
Hame_
Posts: 5482
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#13260 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hame_ »

Herr Flick wrote: 20/10/2021 17:58 Jedva nafatatse 43 glasa :lol: :lol: :lol:
:D Koja si ti budala :mrgreen: :thumbup:
User avatar
JohnnyS
Posts: 13556
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#13261 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by JohnnyS »

channel10 wrote: 20/10/2021 21:05
Milenkov buraz wrote: 20/10/2021 21:01
Jel se ovo spremaju `apsenja?

Aha kako da ne, možda opet uplovi USS Saratoga u Jadran ko 1992., kako smo se svi onda ponadali
saimidin
Posts: 2781
Joined: 20/05/2011 17:53

#13262 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by saimidin »

GAU8 wrote: 20/10/2021 21:04
RunnerX wrote: 20/10/2021 20:59

Dozvoljavaju vjerovatno zato da bi imali dovoljno jak razlog da ga unište, danas je prvi put prešao onu pravu crvenu liniju, a do danas je bio samo pas koji laje i koji nije ujedao.

Sve će nam biti jasno u narednih 7 do 10 dana, ako nastave da budu zabrinuti bez konkretnih poteza, onda je jasno da će međed nastaviti da radi što mu je volja i da se ovo neće dobro završiti.

Iskreno, mene potezi Amerike ne zanimaju, te njihove sankcije i blokade u za njega bezopasne. Opasne će biti samo ako im se EU pridruži.

Današnji potez Dodika napokon daje legitimitet potezima Zapada protiv njega.
Budimo realni, koliko je crvenih linija prešao do sada?

Šta blećci urade?? Postave novu crvenu liniju i lafo hajde sad ako smiješ.

Stanje opšte nemoći i bezidejnosti. Ništa drugo..
Nije zapad ni nemocan ni bezidejan, samo nezainteresovan jer ne vidi svoj interes da nesto promijeni ovdje sada

Realno zapad se I prosli puta umijesao kada su malo "tamniji" dobrovoljci poceli stizati I imati baze u bih, jer im je to bilo preblizu I moguca prijetnja, a do tad je bio I kurta I murta, ubijao, silovao, pljackao, palio I zario I zivo im se jebalo za to, bilo je don`t dream dreams

:bih:

Tako da sam sve blize misljenju da nema za medvjeda crvenih linija, mozda trepcuce narandzasto svjetlo, da malo uspori I nastavi uz povecan oprez
emmir1
Posts: 4483
Joined: 07/06/2013 15:28

#13263 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by emmir1 »

Mile tačno ide glavom kroz zid.

Kod Mate na RTRS neku noć kaže i to izmedju svog lupanja, nije se Ustav mijenjao.

I onda se uhvati toga kao to je uspjeh bio i sada se to vidi

Onda sve izjave za medije i presice.

Nisam to do sada govorio, ali sada ću vam reći.
Najveći uspjeh je što nije dozvolio da se mijenja Ustav.


I on bi sada to predstavio kao dio nekog većeg plana i kao 15 godina on zna šta radi.

A kunem se da je to lupio kod Mate u svom baljezgaranju.


Njegova politika je apsolutno od danas do sutra sa jednom konstantom, to je mržnja i poticanje iste
User avatar
Hame_
Posts: 5482
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#13264 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hame_ »

Ovo ni meni nije jasno.

Da meni neko ženu siluje ja bih mu, ako ostanem živ nakon toga, presudio. Ima li neko pametniji u BiH da mi objasni zašto se niko ne sveti i ne presudi mu?!

Jesmol mi to kuje jajare, a nismo znam.

I šta je ovo sad?
Last edited by Hame_ on 20/10/2021 22:04, edited 4 times in total.
hujdur007
Posts: 163
Joined: 08/09/2013 13:35

#13265 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by hujdur007 »

https://youtu.be/p8bX6VntsTc

Emisija Oko na RTS o Dodiku i patrijarhovoj posjeti Sarajevu.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#13266 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sehohari »

Čitao sam kako neki pišu da bi prije ili kasnije došlo do normalizacije ako bi Dodik to uradio. Grdno se varate.

Zaboravljate, kao i vazda, treću stranu. Ako Hrvati vide da je Srbima prošlo, nastojati će da i oni dobiju svoj dio kolača, formiranjem HB. Najkasnije bi tu krenuli sukobi, jer je taj potencijalni "teritorij" u dosta izmiješanim područjima tipa Stolac, Mostar i srednjobosanskih opština. Ako ovo trenutno ne vodi u neki vid ratnih dejstava, najkasnije će to voditi u belaj...
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13267 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

sehohari wrote: 20/10/2021 22:00 Čitao sam kako neki pišu da bi prije ili kasnije došlo do normalizacije ako bi Dodik to uradio. Grdno se varate.

Zaboravljate, kao i vazda, treću stranu. Ako Hrvati vide da je Srbima prošlo, nastojati će da i oni dobiju svoj dio kolača, formiranjem HB. Najkasnije bi tu krenuli sukobi, jer je taj potencijalni "teritorij" u dosta izmiješanim područjima tipa Stolac, Mostar i srednjobosanskih opština. Ako ovo trenutno ne vodi u neki vid ratnih dejstava, najkasnije ovo će uslijediti...
Itekako
User avatar
geralt
Posts: 5175
Joined: 14/09/2017 12:45

#13268 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by geralt »

GAU8 wrote: 20/10/2021 21:04
RunnerX wrote: 20/10/2021 20:59

Dozvoljavaju vjerovatno zato da bi imali dovoljno jak razlog da ga unište, danas je prvi put prešao onu pravu crvenu liniju, a do danas je bio samo pas koji laje i koji nije ujedao.

Sve će nam biti jasno u narednih 7 do 10 dana, ako nastave da budu zabrinuti bez konkretnih poteza, onda je jasno da će međed nastaviti da radi što mu je volja i da se ovo neće dobro završiti.

Iskreno, mene potezi Amerike ne zanimaju, te njihove sankcije i blokade u za njega bezopasne. Opasne će biti samo ako im se EU pridruži.

Današnji potez Dodika napokon daje legitimitet potezima Zapada protiv njega.
Budimo realni, koliko je crvenih linija prešao do sada?

Šta blećci urade?? Postave novu crvenu liniju i lafo hajde sad ako smiješ.

Stanje opšte nemoći i bezidejnosti. Ništa drugo..
Jesi li ikad cuo za "Hrvatsku samoupravu", i znas li kako se ona zavrsila? Danas cak nema potrebe za tenkovima jer su skoro sve banke u stranom vlasnistvu, dovoljno je par klikova.
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4132
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#13269 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

dembele wrote: 20/10/2021 21:29 Sad će to Bakir sve razbucat sa novom poslovicom.

Prije dva dana je razoružao separatiste sa :"tresla se gora, rodio se miš",
a nakon ovog danas u Dodikovoj skupštini uslijediće ništa manje ubojiti
:"triput mjeri, jednom sjeci", ili "prvo skoči, pa reci hop"

a može i "ako želimo pobjediti, ne smijemo izgubiti".
Ma, samo neka kaze, "Tri puta sjekli, a opet im kratko." :oops: :D
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#13270 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sehohari »

geralt wrote: 20/10/2021 22:06
GAU8 wrote: 20/10/2021 21:04
Budimo realni, koliko je crvenih linija prešao do sada?

Šta blećci urade?? Postave novu crvenu liniju i lafo hajde sad ako smiješ.

Stanje opšte nemoći i bezidejnosti. Ništa drugo..
Jesi li ikad cuo za "Hrvatsku samoupravu", i znas li kako se ona zavrsila? Danas cak nema potrebe za tenkovima jer su skoro sve banke u stranom vlasnistvu, dovoljno je par klikova.
Jeste, ali je to bilo prije 20 godina. Stvari su se (mada se nadam da nisu) malo promijenile. Tada bi VP Dodika smijenio poslije prve naopake rječenice
User avatar
mk ultra
Posts: 19442
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#13271 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mk ultra »

geralt wrote: 20/10/2021 22:06
GAU8 wrote: 20/10/2021 21:04
Budimo realni, koliko je crvenih linija prešao do sada?

Šta blećci urade?? Postave novu crvenu liniju i lafo hajde sad ako smiješ.

Stanje opšte nemoći i bezidejnosti. Ništa drugo..
Jesi li ikad cuo za "Hrvatsku samoupravu", i znas li kako se ona zavrsila? Danas cak nema potrebe za tenkovima jer su skoro sve banke u stranom vlasnistvu, dovoljno je par klikova.
To je tocno
I vidi sad, prije su pare bili drzavne, dakle korupcija i namjestanje = krades od drzave

Sad je to isto samo i sad se krade od drzave, ali to su pare od stranaca na kraju. Lopov ne voli da ga lopov krade ;-)
Meni se cini da ih oni u sustini finansiraju. I da namijestaju ovo stanje.

Ko babo koji daje pare djetetu i pusta ga svjesno da se drogira i šenluči. Nemoguce da ne zna. Nemoguce da ne moze uskratiti pare.
User avatar
Capajebo
Posts: 20729
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#13272 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Capajebo »

Hame_ wrote: 20/10/2021 21:57 Ovo ni meni nije jasno.

Da meni neko ženu siluje ja bih mu, ako ostanem živ nakon toga, presudio. Ima li neko pametniji u BiH da mi objasni zašto se niko ne sveti i ne presudi mu?!

Jesmol mi to kuje jajare, a nismo znam.

I šta je ovo sad?
Jesmo, i to velike :)
Svakog dana to dokazujemo.
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1069
Joined: 23/02/2020 14:50

#13273 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ANamelessGhoul »

Pickurine obicne
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#13274 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

sehohari wrote: 20/10/2021 22:00 Čitao sam kako neki pišu da bi prije ili kasnije došlo do normalizacije ako bi Dodik to uradio. Grdno se varate.

Zaboravljate, kao i vazda, treću stranu. Ako Hrvati vide da je Srbima prošlo, nastojati će da i oni dobiju svoj dio kolača, formiranjem HB. Najkasnije bi tu krenuli sukobi, jer je taj potencijalni "teritorij" u dosta izmiješanim područjima tipa Stolac, Mostar i srednjobosanskih opština. Ako ovo trenutno ne vodi u neki vid ratnih dejstava, najkasnije će to voditi u belaj...
Tu bi najkasnije krenuli sukobi ali i najbrže završili. Hrvatska profesionalna vojska bi za par sati bi tokom noći pregazila srednju Bosnu i ostatak HNK. Proglasili Herceg Bosnu a ti se Bakire onda žali i piši apele.
armin071
Posts: 5283
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#13275 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by armin071 »

tandmand wrote: 20/10/2021 22:39
sehohari wrote: 20/10/2021 22:00 Čitao sam kako neki pišu da bi prije ili kasnije došlo do normalizacije ako bi Dodik to uradio. Grdno se varate.

Zaboravljate, kao i vazda, treću stranu. Ako Hrvati vide da je Srbima prošlo, nastojati će da i oni dobiju svoj dio kolača, formiranjem HB. Najkasnije bi tu krenuli sukobi, jer je taj potencijalni "teritorij" u dosta izmiješanim područjima tipa Stolac, Mostar i srednjobosanskih opština. Ako ovo trenutno ne vodi u neki vid ratnih dejstava, najkasnije će to voditi u belaj...
Tu bi najkasnije krenuli sukobi ali i najbrže završili. Hrvatska profesionalna vojska bi za par sati bi tokom noći pregazila srednju Bosnu i ostatak HNK. Proglasili Herceg Bosnu a ti se Bakire onda žali i piši apele.
Prestanite igrati igrice pod hitno…..
Post Reply