Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Locked
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#33976 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Point. »

MMM1977 wrote: 03/10/2022 18:04 Frajer pokrade glasove na način da svima bude jasno da je pokrao, u njenom selu 0 glasova :D To je uradio samo da ih može sprdati
Fakat. Pa makar bi njena rodbina u selu dala njoj glas. Ovo je čisto udaranje kurcem u čelo.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#33977 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Herr Flick »

Javier Pena wrote: 03/10/2022 18:00 Kaže Vasković Mile pokrao 80.000 glasova :lol:
Nista nije nemoguce,na izborima 2020 u Doboju je dokazano da su ukrali 30.000 glasova,zato se i ponavljalo tamo,naravno niko nije odgovaro niti ce,i ovdje je veoma sumnjivo,ponasanje Mileta citavu vecer,da je imao 30.000 vise glasova kao sto su ponavljali citavu vecer Mile bi vec sinoc slavio od 21 sat,mozda Vaskovic pretjeruje sa 80.000 ali pola od toga su sigurno ukrali
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#33978 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Optimus09 wrote: 03/10/2022 17:12 Trivic nula glasova u rodnom mjestu.
Mile presao igricu,treba i ovo znati :lol:
Rijetko ko je prorok u svom selu
Tako je i komso derao ivu miru jovica u kiseljaku

Nego gdje su oni
Pada
Odlazi
Bjezi
Gubi

Ostali mi skrin sotovi na drugom mobu
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#33979 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Optimus09 »

Ovo je ne moze nam niko nista.Sad razumijem Mileta :lol:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#33980 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Murat Sabanovic »

Jest je Mile posr'o. Cuj u rodnoj selendri 0 boba. Treba biti maher;sto jest,jest pa ovo uraditi.
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#33981 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zavrzlama »

Ko ce biti vlast u brlogu mjesecima unaprijed odredi stab u srbiji...to iz opozicije znaju sarovic,ivanic i nekolicina jos...trivicka,vukan i sitnija buranija to nezna pa se nesto protive i prijete..

Pobjeda dodika je dobra stvar za BIH,jer ce govedo proglasit secesiju sto ce i biti kraj zlocinacke tvorevine...

Sve lijeze na rudu... :bih:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#33982 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by irac300 »

Nakon sinocnjeg govora nesudjene preCednice, ovo mi je jedan od rijetkih trenutaka gdje navijam za Baju. :lol: Isprska je lik posred face uz Halidovu Romaniju. :mrgreen:
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#33983 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Optimus09 »

Ja se jos smijem,kako kradja i prevara ocigledno moze biti,a da se niko ne pocese.
Koliko god u federaciji bilo naopako,u rs je katastrofa.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#33984 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by last mohicans »

Herr Flick wrote: 03/10/2022 19:22
Javier Pena wrote: 03/10/2022 18:00 Kaže Vasković Mile pokrao 80.000 glasova :lol:
Nista nije nemoguce,na izborima 2020 u Doboju je dokazano da su ukrali 30.000 glasova,zato se i ponavljalo tamo,naravno niko nije odgovaro niti ce,i ovdje je veoma sumnjivo,ponasanje Mileta citavu vecer,da je imao 30.000 vise glasova kao sto su ponavljali citavu vecer Mile bi vec sinoc slavio od 21 sat,mozda Vaskovic pretjeruje sa 80.000 ali pola od toga su sigurno ukrali
Ma jasno ko dan bilo da gubi. Pa nisu ovi iz PDPa toliki levati. SNSD izašli sa nekim sabur konstatacijama, sačekajmo, vidjet ćemo, rano je, baja pjenio... Dok su skontali koliko treba odvaditi, pola nevažećih, pola baci i nadodaj.Eto pobjede.
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#33985 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Optimus09 »

https://youtu.be/Sw8c1QtVIk4
Evo legende,jbg bilo kasno :mrgreen:
mishic
Posts: 6295
Joined: 28/04/2011 16:29

#33986 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

"SONJA BISERKO OTVORENO: "Za Putina je veoma značajna Dodikova pobjeda na izborima u Republici Srpskoj"

Za Putina možda jeste važna ali krađa i pobjeda su dva potpuno različita pojma. Dodik je pokrao 30-tak hiljada glasova i da mu je falilo još toliko on bi to komotno ukrao. Potvrda te krađe ima na stotine ali ne vjerujem da će Borenović uspjeti da to dokaže jer jednostavno ljudi vole pare a Dodik ima pare i sudovi i policija su njegovi.

No sreća je u nečemu drugom. Koliko god Putinu godilo ovo što se događa u RS Ukrajina će neutralizirati jer Putinova sila i moć su pred kolapsom a ma koliko taj režim bio čvrst i nepopustljiv narodi u Rusiji shvataju da je mit o nepobjedivosti bio šarena laža. Mnogi će narodi pa i veliki broj Rusa za katastrofu koja slijedi ovoj zemlji kriviti Putina i njegov režim i pitanje je hoće li taj režim imati snage i moći da se održi i očuva na okupu ne ono što je zadnjih decenija okupirao nego i još mnogo toga što je u Rusiji a čemu je ruski režim dodijao.

Lukašenko je već namirisao raspoloženje Bjelorusije ali uz nju još makar 5 pokrajina teži osamostaljenju. Otuda taktila Ukrajine i nije da čim prije oslobodi svoju teritoriju nego je da iscrpi, dokrajči i za dug vremenski period onemogući obnovu ruske moći i vojske. Da ne govorimo o tome da će ruska ekonomija dugi niz godinatrpiti posljedice ove Putlerove avanure tako da ni petnaest Dodika neće moći pomoći a kamo li da Putler pomogne Dodiku.
User avatar
hatemondays
Posts: 1197
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#33987 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by hatemondays »

Neka Baje, ne vadi ga Baja dok se mi sprdamo i valjamo u vlastitim govnima. Zasluzeno Baja samo naprijed i ponesi nam zastavu na utakmicu sviju ti kad pisas po nama malo saraj da nas sviju uhvati taj golden shower.
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#33988 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Seyfo »

Baja je velemajstor kradje i kriminala,pravi guru....ali ovo i Putin hmmmm...ima Putin vecih problema trenutno. A Baja bi mogao izgubiti oslonac koji ima u Putinu
zenit dozic
Posts: 2421
Joined: 07/09/2014 11:48

#33989 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zenit dozic »

irac300 wrote: 03/10/2022 20:29 Nakon sinocnjeg govora nesudjene preCednice, ovo mi je jedan od rijetkih trenutaka gdje navijam za Baju. :lol: Isprska je lik posred face uz Halidovu Romaniju. :mrgreen:
Upravo to :thumbup:
Ovi cetnici da su dobili, od međunarodne zajednice bi jos bili prihvaceni kao novi pozeljni partneri, ovako ovi bajini ostaju u ratu sa njima, sto nama odgovara.
User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#33990 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

Image



:mrgreen:
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#33991 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nles »

Rodjen sam na Balkanu, vec mi je pola vijeka, ali mislim da sam tek poslije ovog divljenja Dodiku, "majstoru igre", zaista shvatio balkanski mentalitet.
To je to vjecito divljenje sjecikesama, razbojnicima, koljacima, prevarantima, "majstorima igre"... i to je zapravo razlog zasto je Balkan u govnima i zasto ce to i ostati.
U civiliziranom svijetu, takvi bi bili prokazani, osudjeni, izopceni iz zajednice cestitith... ovdje mu se dive i ocigledno mu zavide, jer ne mogu to sto on moze.
To je ta atmosfera u kojoj vasa djeca sanjaju da postanu kriminalci i sponzoruse, a skoro svako je spreman prodati obraz za sinekuru.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#33992 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nles »

Inace, o kome se radi, najbolje pokazuje pohvala od oca svih supaka i uhljupa:
STOČNO SARAJEVO - Proslavljeni srpski i svjetski reditelj Emir Kusturica izjavio je večeras Srni da je Milorad Dodik, lider SNSD-a, čudo.

"U vrijeme kada se političari drže pravila 'jedno misli, drugo radi, treće govori', Dodik je to trodjelno političko jevanđelje pretvorio u jedinstvo vlastite političke djelatnosti - ono što misli to izgovara, a radi na mali nuklearni pogon i nepogrešivo čita vrijeme u kojem živimo", istakao je Kusturica upitan da prokomentariše ubjedljivu pobjedu Milorada Dodika za predsjednika Republike Srpske i SNSD-a na čijem je čelu.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#33993 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

Još 4 godine kvarenja svadbi djeci partijskih tajkuna.
Doduše, mentalnom sklopu njegovih ljubitelja je ovo "vrh".

User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#33994 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

nles wrote: 04/10/2022 08:23 Inace, o kome se radi, najbolje pokazuje pohvala od oca svih supaka i uhljupa:
STOČNO SARAJEVO - Proslavljeni srpski i svjetski reditelj Emir Kusturica izjavio je večeras Srni da je Milorad Dodik, lider SNSD-a, čudo.

"U vrijeme kada se političari drže pravila 'jedno misli, drugo radi, treće govori', Dodik je to trodjelno političko jevanđelje pretvorio u jedinstvo vlastite političke djelatnosti - ono što misli to izgovara, a radi na mali nuklearni pogon i nepogrešivo čita vrijeme u kojem živimo", istakao je Kusturica upitan da prokomentariše ubjedljivu pobjedu Milorada Dodika za predsjednika Republike Srpske i SNSD-a na čijem je čelu.
Daklem, očekujem da ovaj bard filmske režije i svecki priznati seneasta uskoro počne snimanje novog filma pod imenom "Dodik je čudo!"
Bio bi to nastavak remek dela dotičnog režisera "Život je čudo!"
Evo kratke radnje tog filma:
Spoiler
Show
[Život je čudo ]
Luka, Srbin, inženjer iz Beograda dolazi u planinsko selo sa ženom Jadrankom, operskom pevačicom i sinom Milošem. Luka se sprema da izgradi prugu koja će čitav kraj pretvoriti u raj za turiste. Zanešen svojom idejom i zaslepljen urođenim optimizmom, Luka ostaje gluv za preteću ratnu tutnjavu koja se približava.

Kada počne rat, Lukin život se okreće naglavačke. Jadranka beži sa muzičarem, dok sina Miloša pozivaju na front. Večiti optimista, Luka očekuje povratak svoje porodice... ali Jadranka se ne vraća, a sina mu zarobljavaju. Srpska vojska dodeljuje Luki na čuvanje muslimanskog taoca - devojku Sabahu. Ubrzo Luka se zaljubljuje u Sabahu, ali ona treba da bude razmenjena za srpskog zarobljenika-njegovog sina Miloša.
Samo ne znam kakvu bi radnju mogao imati taj novi film "Dodik je čudo!"

:mrgreen:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#33995 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Murat Sabanovic »

nles wrote: 04/10/2022 08:21 Rodjen sam na Balkanu, vec mi je pola vijeka, ali mislim da sam tek poslije ovog divljenja Dodiku, "majstoru igre", zaista shvatio balkanski mentalitet.
To je to vjecito divljenje sjecikesama, razbojnicima, koljacima, prevarantima, "majstorima igre"... i to je zapravo razlog zasto je Balkan u govnima i zasto ce to i ostati.
U civiliziranom svijetu, takvi bi bili prokazani, osudjeni, izopceni iz zajednice cestitith... ovdje mu se dive i ocigledno mu zavide, jer ne mogu to sto on moze.
To je ta atmosfera u kojoj vasa djeca sanjaju da postanu kriminalci i sponzoruse, a skoro svako je spreman prodati obraz za sinekuru.
Gdje mu neces priznati "majstorstvo"?! Uostalom,Beograd je odlucio ko ce pobijediti, ne Banjalucanin,Focak,Trebinjac. Mile je zijanio,ali on je jos potreban Beogradu,ali i Moskvi za destabilizaciju ovog, Balkanskog podnevlja.SNSD,HDZ i SDA su pobijednici ovih izbora a ovi ostali nek koaliraju koliko hoce.Umjesto da se ujedine u jednu stranku i razjebu SDA,oni se podjelili i palamude. Sitni interesi pojedinaca su bitniji od kolektivnih i zato imamo to sto imamo.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#33996 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nles »

Murat Sabanovic wrote: 04/10/2022 12:15
nles wrote: 04/10/2022 08:21 Rodjen sam na Balkanu, vec mi je pola vijeka, ali mislim da sam tek poslije ovog divljenja Dodiku, "majstoru igre", zaista shvatio balkanski mentalitet.
To je to vjecito divljenje sjecikesama, razbojnicima, koljacima, prevarantima, "majstorima igre"... i to je zapravo razlog zasto je Balkan u govnima i zasto ce to i ostati.
U civiliziranom svijetu, takvi bi bili prokazani, osudjeni, izopceni iz zajednice cestitith... ovdje mu se dive i ocigledno mu zavide, jer ne mogu to sto on moze.
To je ta atmosfera u kojoj vasa djeca sanjaju da postanu kriminalci i sponzoruse, a skoro svako je spreman prodati obraz za sinekuru.
Gdje mu neces priznati "majstorstvo"?! Uostalom,Beograd je odlucio ko ce pobijediti, ne Banjalucanin,Focak,Trebinjac. Mile je zijanio,ali on je jos potreban Beogradu,ali i Moskvi za destabilizaciju ovog, Balkanskog podnevlja.SNSD,HDZ i SDA su pobijednici ovih izbora a ovi ostali nek koaliraju koliko hoce.Umjesto da se ujedine u jednu stranku i razjebu SDA,oni se podjelili i palamude. Sitni interesi pojedinaca su bitniji od kolektivnih i zato imamo to sto imamo.
Pa o tome ti govorim. I oni bi rado to sto radi Dodik, samo da mogu.
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#33997 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by archi_a »




Znači ludilo. Kaže do političara je. Nije do političara već do naroda!!! :lol:
NediM17
Posts: 21690
Joined: 05/11/2009 11:49

#33998 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by NediM17 »

Otkazana "hitna" sjednica Doma naroda parlamentarne skupstine (nije li ovo pleonazam) BiH o ukidanju akciza na gorivo.
Niko od miletovih nije dos'o, boli ih qrac, opet dobili izbore.
Narod je stoka sitnog zuba i treba ga jebat na svakom koraku. :bih:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3694
Joined: 23/04/2011 12:21

#33999 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Ejjjjjj omače se :lol:

Čiko, čikoooo koliko se novĆanik udebljao, haaaa :oops: šta kaJeš :mrgreen:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3694
Joined: 23/04/2011 12:21

#34000 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

NediM17 wrote: 04/10/2022 13:38 Otkazana "hitna" sjednica Doma naroda parlamentarne skupstine (nije li ovo pleonazam) BiH o ukidanju akciza na gorivo.
Niko od miletovih nije dos'o, boli ih qrac, opet dobili izbore.
Narod je stoka sitnog zuba i treba ga jebat na svakom koraku. :bih:
Ne treba ih jebati, VEĆ IH JEBU 30 i više godina :oops:

Bravo narode, bravooo :zid:
Locked