Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#12626 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

llull wrote: 19/10/2021 13:01
Mr.Sojic wrote: 19/10/2021 12:36

Šta sadE radi RTRS? :mrgreen:

Iz srbije tzv. tv neću ni da pominjem.

Moj izvor informacija, istinitih informer ops dezInformer :mrgreen:
Da ti kazem iskreno, upitno je da ces naci bilo gdje objektivan i ispravan medij, lazu i spinuju svi. Sve zavisi sta je kome u interesu.
Ima, ima, varaš se :oops:

Forum klix ima najbolje info :mrgreen:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#12627 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 13:00
Naslovnica wrote: 19/10/2021 12:55
Zar nismo bili izglasali Fikreta Abdića?!
🤔🧐
Eto ti pameti i naroda kada su izglasali FIkreta Abdića
Fikro i Dodo cijeli život podjebaju i opet niko im ništa ne može.

Imaju oni klikera u glavi :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#12628 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dozer »

Naslovnica wrote: 19/10/2021 12:55
archi_a wrote: 19/10/2021 12:05 Image

18 godina od smrti prvog predsjednika Republike Bosne i Hercegovine

Image

Vječni rahmet, predsjedniče
Zar nismo bili izglasali Fikreta Abdića?!
🤔🧐
Jesmo. A nismo se ni borili za ovo sto imamo danas... Sve ovdje je naopako i nakaradno jos od 1990. Tacnije, od pojave ENV stranaka u vidu SDA, HDZ i SDS (i nastajale su ovim redom).

I danas, sa svima njima i 30 godina kasnije, imamo sta imamo - nista.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8515
Joined: 11/02/2009 15:21

#12629 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ajatolah_ »

Haris.ba wrote: 19/10/2021 12:53
Ajatolah_ wrote: 19/10/2021 12:51 Nemoguće je ekonomski "baciti na koljena" jedan entitet, a da se to ne desi i drugom.
Za pocetak je dovoljno staviti odredjenu firmu koja dobija tendere oko informatike na listu sankcija.

Nema potrebe kaznjavati narod.
Ma da, mislim da je realno da sankcije koje su najavljene iz SAD za korumpirane osobe prošire i na pojedine "bliske" firme. Efekat bi zavisio od toga koje bi se evropske zemlje priključile. Ali po nekom komentarima ovdje, izgleda da pojedini očekuju pritisak na nivou onog prema Iranu.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#12630 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Mr.Sojic wrote: 19/10/2021 13:05
Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 13:00

Eto ti pameti i naroda kada su izglasali FIkreta Abdića
Fikro i Dodo cijeli život podjebaju i opet niko im ništa ne može.

Imaju oni klikera u glavi :lol:
Čitao sam neke dijelove knjige srpskog generala koji je bio u direktnom kontaktu sa Abdićem i u dogovorima. Nema ništa lijepo o njemu za reći a Abdić, kako je sam rekao i izajvio tom generalu; "ko plati više ja igram za njega, ja sam trgovac". Sam je tako doslovno rekao i Srbi platili više. Na kraju nisu njega bezveze i tek tako sudili komunisti, cijeli njegov životni vijek je zasnovan na malverzacijama i prevarama a SDA i ti mladomuslimani ga prikazali kao žrtvu komunista. On je bio idealan izbor. Naravno debelo slagali neukim hodžama i nanama u dimijama i oni povjerovali, ne samo oni. O Abdiću ne vrijedi trošiti riječi, hulja i propalica, presuđeni ratni zločinac protiv vlastitog naroda. :oops:
Piaty
Posts: 5588
Joined: 01/12/2020 00:58

#12631 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Piaty »

Odes na liniju, a ogrnes uniforumu k'o da si izas'o ispred kuce zapaliti cigaru.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#12632 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

A čuj ovoga...oglasio se "zadebljala usnica"
Vučić: Srbija će podržati sve što se dogovore tri naroda u BiH, a neće što se ne dogovore
Pa nema dogovora oko ukidanja svega onoga za šta su glasali kadrovi SNSD-a konju jedan.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#12633 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dozer »

Nije nemoguce baciti samo jedan blentitet na koljena. Sjetimo se presuda i odsteta za silovanja pred US sudovima. Milijarde su u pitanju.
Ako se aktiviraju, onda ce se naplacivanje vrsiti preko racuna onih koji su to i pocinili, a to je danas Vlada blentiteta RS. Aktivacijom toga, automatski se ukida sav priliv na racune Vlade manjeg blentiteta, a veci tu nema sta biti pogodjen.

Veci bi bio pogodjen samo ako bi se partneri u vlasti (SDA i HDZ) odllucili da pomognu manjem.
Ako bi se zaista desilo ovo naplacivanje od RS, i ako bi FBiH tu uskocila da pomogne RS, tada definitivno treba izaci na ulice i rastjerati komplet SDA i HDZ, jednom za sva vremena.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#12634 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Piaty wrote: 19/10/2021 13:19 Odes na liniju, a ogrnes uniforumu k'o da si izas'o ispred kuce zapaliti cigaru.
Šta ti bi njega postrojio i učio ispravnom nošenju uniforme :-)
archi_a
Posts: 10364
Joined: 11/12/2011 18:11

#12635 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by archi_a »

Sankcije se podebljavaju, pa tako ćemo imati sankcije prema određenoj osobi, ali i prema pojedincima ili institucijama i organizacijama koje sa tom osobom sarađuju! E, u tome je kvaka. Čak i ako se eu ne pridruži sankcijama, neće se naći baš puno institucija iz eu koje će "sarađujući" sa opankom rizikovati da se nađu pod pritiskom USA. Ako opanku ne znači crna lista USA, jer svakako mu je sve na kipru, srbiji i u rusiji, ovima iz eu sigurno znači dobar odnos sa Amerikom, koji ne žele da izgube. :wink:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#12636 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Dozer wrote: 19/10/2021 13:21 Nije nemoguce baciti samo jedan blentitet na koljena. Sjetimo se presuda i odsteta za silovanja pred US sudovima. Milijarde su u pitanju.
Ako se aktiviraju, onda ce se naplacivanje vrsiti preko racuna onih koji su to i pocinili, a to je danas Vlada blentiteta RS. Aktivacijom toga, automatski se ukida sav priliv na racune Vlade manjeg blentiteta, a veci tu nema sta biti pogodjen.

Veci bi bio pogodjen samo ako bi se partneri u vlasti (SDA i HDZ) odllucili da pomognu manjem.
Ako bi se zaista desilo ovo naplacivanje od RS, i ako bi FBiH tu uskocila da pomogne RS, tada definitivno treba izaci na ulice i rastjerati komplet SDA i HDZ, jednom za sva vremena.
Kolega Doze ja se samo nadam da će aktivirati naplatu.

A onda ima samo da 💨 od graha, kupusa žare, moHuna :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#12637 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Mr.Sojic wrote: 19/10/2021 13:21
Piaty wrote: 19/10/2021 13:19 Odes na liniju, a ogrnes uniforumu k'o da si izas'o ispred kuce zapaliti cigaru.
Šta ti bi njega postrojio i učio ispravnom nošenju uniforme :-)
:mrgreen: A dobro ali ovo je realno slika za privatni album, ja bih rekao daj da nisam ogrnut k'o na teferiću pa bih obukao, stavio neki opasač i kapu.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#12638 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 13:25
Mr.Sojic wrote: 19/10/2021 13:21

Šta ti bi njega postrojio i učio ispravnom nošenju uniforme :-)
:mrgreen: A dobro ali ovo je realno slika za privatni album, ja bih rekao daj da nisam ogrnut k'o na teferiću pa bih obukao, stavio neki opasač i kapu.
Slažem se, ja u uniformi nikada nisam bio raskopčan ili ogrnut.

Ali mislim da je većinu odjeće, mantili, jakne....nosio ogrnut ili se varam.
User avatar
Capajebo
Posts: 20694
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#12639 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Capajebo »

Dozer wrote: 19/10/2021 13:21 Ako bi se zaista desilo ovo naplacivanje od RS, i ako bi FBiH tu uskocila da pomogne RS, tada definitivno treba izaci na ulice i rastjerati komplet SDA i HDZ, jednom za sva vremena.
To je trebalo uraditi prije 20 godina, a u tom scenariju bi ih trebalo za muda redom objesiti sve.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#12640 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Eto kakav je na slici tako je vodio i državu, "ogrnut", ni tamo ni vamo, bez vizije i cilja, okružen pogrešnim ljudima tipa Abdić, Delimustafić, Šaja...itd. Iskreno žao mi je moje mladosti pa svih ostalih mladosti, Aliji Izetbegoviću ne možeš zamjeriti jer čovjek kapicetetom nije mogao više, u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu.
jagugu
Posts: 1142
Joined: 28/07/2018 16:02

#12641 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jagugu »

Evo i najbliži Miletovi saradnici iza leđa mu pričaju da je definitvno puko :D
Prenosim u cjelosti pismo pod naslovom „Miloradu, da se ne zaboravi“, bivšeg potpredsjednika SNSD i dugogodišnjeg poslanika ove stranke u Narodnoj skupštini Republike Srpske i Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Draga Kalabića, koji podsjeća na ranije Dodikove izjave i smatra da je Dodik izgubio kompas i razum, vodi pogrešnu politiku i da se sve više funkcionera SNSD-a distancira od njega.

MILORADU, da se ne zaboravi….

Kada ste Milorade, ti, Ivanić i Kalinić odlučili da predate VRS na nivo Bih, ja sam bio PROTIV. Sjećaš sa da sam i tebe molio da budeš protiv. Ti si rekao da moraš i da imaš pritisak. Pitao sam te kakav, nikada nisi objasnio. Ja moram priznati da sam glasao po savjesti i da ni tada ni poslije nisam imao nikakav problem, pritisak ili nešto slično. Trebalo mi je dugo vremena da shvatim da je taj pritisak ustvari trgovina i što si više ustupaka pravio, više si napredovao.

Ovo ti pišem zbog budalaština koje promovišeš ovih dana oko vojske i odbrane. Vidiš, Milorade, ti si sa bratijom predao VRS bez i jednog metka, bez i jednog ustupka i bilo kakvog benefita za RS. I sada ti nas ubjeđuješ Milorade da će isto tako Bošnjaci a i Hrvati tebi to ponovo predati bez metka, bez borbe, bez teške muke. NEĆE Milorade. I ja i ti to dobro znamo.

Ti znaš da je tvoja priča šuplja i prazna i namijenjena onim nesrećnicima pod šatorom uz litru jesenje brlje. A posledice tvoje politike mogu biti pogubne za sve nas. O tome neki drugi put. Još samo da ti kažem, da ovi nesrećnici što stoje iza tebe kao da im je neko umro, Željka, Radmanović, Radovan, Majkić, svašta pričaju po Bl.

Kod tebe ćute, a ovamo pričaju da si prolupo, da si izgubljen i da je gotovo. Ti znaš kako ja to znam….


Nije dobro Milorade….



Drago Kalabić
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#12642 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

Mr.Sojic wrote: 19/10/2021 13:03
llull wrote: 19/10/2021 13:01

Da ti kazem iskreno, upitno je da ces naci bilo gdje objektivan i ispravan medij, lazu i spinuju svi. Sve zavisi sta je kome u interesu.
Ima, ima, varaš se :oops:

Forum klix ima najbolje info :mrgreen:
Hahahahahahahaha... :D
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#12643 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dozer »

Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 13:32 Eto kakav je na slici tako je vodio i državu, "ogrnut", ni tamo ni vamo, bez vizije i cilja, okružen pogrešnim ljudima tipa Abdić, Delimustafić, Šaja...itd. Iskreno žao mi je moje mladosti pa svih ostalih mladosti, Aliji Izetbegoviću ne možeš zamjeriti jer čovjek kapicetetom nije mogao više, u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu.
:thumbup:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#12644 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

jagugu wrote: 19/10/2021 13:33 Evo i najbliži Miletovi saradnici iza leđa mu pričaju da je definitvno puko :D
Prenosim u cjelosti pismo pod naslovom „Miloradu, da se ne zaboravi“, bivšeg potpredsjednika SNSD i dugogodišnjeg poslanika ove stranke u Narodnoj skupštini Republike Srpske i Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Draga Kalabića, koji podsjeća na ranije Dodikove izjave i smatra da je Dodik izgubio kompas i razum, vodi pogrešnu politiku i da se sve više funkcionera SNSD-a distancira od njega.

MILORADU, da se ne zaboravi….

Kada ste Milorade, ti, Ivanić i Kalinić odlučili da predate VRS na nivo Bih, ja sam bio PROTIV. Sjećaš sa da sam i tebe molio da budeš protiv. Ti si rekao da moraš i da imaš pritisak. Pitao sam te kakav, nikada nisi objasnio. Ja moram priznati da sam glasao po savjesti i da ni tada ni poslije nisam imao nikakav problem, pritisak ili nešto slično. Trebalo mi je dugo vremena da shvatim da je taj pritisak ustvari trgovina i što si više ustupaka pravio, više si napredovao.

Ovo ti pišem zbog budalaština koje promovišeš ovih dana oko vojske i odbrane. Vidiš, Milorade, ti si sa bratijom predao VRS bez i jednog metka, bez i jednog ustupka i bilo kakvog benefita za RS. I sada ti nas ubjeđuješ Milorade da će isto tako Bošnjaci a i Hrvati tebi to ponovo predati bez metka, bez borbe, bez teške muke. NEĆE Milorade. I ja i ti to dobro znamo.

Ti znaš da je tvoja priča šuplja i prazna i namijenjena onim nesrećnicima pod šatorom uz litru jesenje brlje. A posledice tvoje politike mogu biti pogubne za sve nas. O tome neki drugi put. Još samo da ti kažem, da ovi nesrećnici što stoje iza tebe kao da im je neko umro, Željka, Radmanović, Radovan, Majkić, svašta pričaju po Bl.

Kod tebe ćute, a ovamo pričaju da si prolupo, da si izgubljen i da je gotovo. Ti znaš kako ja to znam….


Nije dobro Milorade….



Drago Kalabić
Za neupućene...

http://imovinapoliticara.cin.ba/biography.php?id=73
jagugu
Posts: 1142
Joined: 28/07/2018 16:02

#12645 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jagugu »

Nebojša Vukanović:
Hoće li Špegelj naših dana izazvati sukobe među Srbima i braćom?

Tačno 31 godinu nakon što je sredinom oktobra 1990. godine Martin Špegelj, bivši zgoglasni ministar odbrane Hrvatske, tajno snimljen u pripremama blokada kasarni i oružanih napada na oficire i vojnike bivše JNA u Hrvatskoj, koje su nažalost realizovane a stotine nedužnih mladića su izgubili živote, počevši od mladog vojnika Saše Gešovskog koji je zadavljen ispred sjedišta Pomorske oblasti u Splitu na Đurđevdan 1991. godine, u Republici Srpskoj se nažalost pojavi Martin Špegelj naših dana koji pokušava da kopira hrvatskog ministra i generala JNA, najavljuje blokade kasarni Oružanih snaga BiH u Republici Srpskoj.



Nevjerovatno kako je opasna i suluda izjava čovjeka koji je izgubio razum i kontakt sa realnošću naišla na blage komentare i ravnodušnost javnosti, kao da ljudi nisu svjesni opasnosti koja se iznenada navila nad nama!? Da li je moguće da se govori o latentnom sukobu i blokadama među braćom, opasnim igrama koje lako mogu da izmaknu kontroli i dovedu do haosa, a da je većina ravnodušna?



Ogromnu većinu pripadnika Trećeg Republika Srpska puka Oružanih snaga BiH, stacioniranih u Republici Srpskoj, čine Srbi, pa se postavlja pitanje da li to Špegelj naših dana prikriveno poziva na nove bratoubilačke sukobe među braćom, kao da nam nije dosta podjela i sukoba, jer kasarne OS BiH nema da blokira niko drugi nego Srbi, bilo da se radi o pripadnicima MUP-a Srpske ili indoktriniranim i zavedenim članovima SNSD-a koji bi se na mig vođe okupili pred kasarnama?



Iako Špegelj naših dana tvrdi da neće biti sukoba, jasno je da ne može proći mirno da neku kasarnu blokirate masom ljudi, isključite vodu i struju, i da neki vojnik ili oficir mirno napusti kasarnu i pođe svojoj kući i djeci, a da ga ne provocira ili ne napadne neko iz partijske rulje, a nekad je dovoljna mala iskrica na ovim prostorima pa da nastane nekontrolisani haos!?



Da li će pored vojnika, ako Špegelj naših dana ne odustane od suludih i opasnih avantura, u sličnom položaju biti i pripadnici SIPE, OSE, Carina ili Granične policije, takođe uglavnom Srbi, i da li će se izdati naredba Lukaču da Policija Srpske blokira granične prelaze prema Hrvatskoj, Srbiji i Crnoj Gori, kao što su radili Janša, Kučan i Drnovšek u ljeto 1991. godine?



Da li je slučajnost da Špegelj naših dana pokušava da kopira poteze koje su radili Hrvati i Slovenci na početku secesije i raspada Jugoslavije? Da li će se u kasarnama i na granici pohapsiti braća koja ne pristanu da budu pijuni i saučesnici u opasnim igrama i avanturama čovjeka kome je bogatstvo i moć, možda i nešto drugo, potpuno pomutilo razum?



Da li je narod, ako nije Špegelj naših dana i njegovi satrapi, razmislio o par narednih poteza i gdje bi nas mogle odvesti opasne igre i avanture? Da li su tvorci genijalnog plana svjesni da Srbi i oficiri u Oružanim snagama BiH imaju mogućnost da kontrolišu i spriječe bilo kakav potez u Oružanim snagama BiH koji bi bio uperen protiv Republike Srpske, a da bi se kontrola nad vojskom izgubila eventualnim povlačenjem oficira iz komandnog lanca?





Na kraju, a ne i najmanje važno pitanje da li su pojedinci svjesni koliko hiljada vojnika, oficira, službenika i zaposlenih u Zajedničkim institucijama BiH, SIPI, OSI, Oružanim snagama BiH, Upravi za indirektno oporezivanje BiH, zatvoru, Graničnoj policiji BiH i drugim institucijama, može ostati bez plate, a njihove porodice bez hljeba i egzistencije, ako budu slijedili Slijepca u njegovim suludim namjerama? Ko još može vjerovati šarlatanu koji je svakog prevario 100 puta da i sada, na kraju svoje najnovije opasne igre, neće po običaju izdati i ostaviti na cjedilu sve kako bi spasio svoju kožu?



Zar nije prije samo 15 dana tvrdio da SNSD neće glasati za privremeno finansiranje i da će Republika Srpska obezbijediti 21 milion maraka iz budžeta za plate svojim službenicima u Zajedničkim institucijama BiH, a onda nakon jednog poziva „nepriznatog“ Šmita predsjedavajućem Savjetu ministara BiH Zoranu Tegeltiji naprasno poklekao, a poslanici i ministri SNSD-a u Sarajevu glasali za privremeno finansiranje?



Svjestan sam da su mnogi, vjerovatno većina zaposlenih Srba u BiH institucijama, posebno nakon 2006. godine kada su one bujale i dramatično povećale broj zaposlenih pod okriljem SNSD i Dodika koji su se tada borili za ukidanje VRS a jačanje države i kapaciteta BiH, dobili posao preko SNSD, da su mnogi ucijenjeni, ali bi svi na vrijeme trebalo da razmisle šta ih čeka i gdje bi ova avantura mogla odvesti njih i njihove porodice. Ne treba ga ni najmanje potcjenjivati, jer je očito da gubi kontrolu i razum, sve češće povlači sulude poteze, i na sve je spreman kako bi zaštitio sebe, svoje bogatstvo, privilegije i porodicu, a svi ostali su za njega samo obični i nevažni brojevi prema kojima nema ni najmanje saosjećanja i razumijevanja.





Ili SNSD ili Republika Srpska, treće opcije nema jer neko ne može da preživi sve ovo što se radi i događa. Pokušavam apelovati na ljude, narod i javnost da na vrijeme razmisle gdje nas, po mom mišljenju, Ludak i Špegelj vode i kakav je mogući rasplet situacije i koje su posljedice opasnih avantura i suludih poteza. Nadam se ipak da je u društvu više normalnih i razumnih, i da će na kraju razum i dobro da pobijedi zlo!
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#12646 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Point. »

sumirprimus wrote: 19/10/2021 10:54
bolje i castan razvod negoli uzasan brak.
Opet bi ti halalio tudju babovinu. Nece da moze Sumire, nece da moze.
User avatar
bronhy
Posts: 306
Joined: 01/08/2017 12:24

#12647 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bronhy »

invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12648 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

Point. wrote: 19/10/2021 13:43
sumirprimus wrote: 19/10/2021 10:54
bolje i castan razvod negoli uzasan brak.
Opet bi ti halalio tudju babovinu. Nece da moze Sumire, nece da moze.
Ako im se ne svidja nek odu dje hoce al zemlja ostaje
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12649 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

Mr.Sojic wrote: 19/10/2021 13:00
pici wrote: 19/10/2021 12:57

svaki dan umre po 20 ljudi a ono govedo pjevauz harmoniku... moras biti debil pa glasat za njeg al bas debil...
Pa ne može pametan izabrati debila, samo debil kao i on :mrgreen:

Ja dobre definicije :lol:
ko je veca budala, budala il onaj koji slijedi budalu...
PM72
Posts: 17648
Joined: 30/04/2012 16:54

#12650 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Dozer wrote: 19/10/2021 13:36
Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 13:32 Eto kakav je na slici tako je vodio i državu, "ogrnut", ni tamo ni vamo, bez vizije i cilja, okružen pogrešnim ljudima tipa Abdić, Delimustafić, Šaja...itd. Iskreno žao mi je moje mladosti pa svih ostalih mladosti, Aliji Izetbegoviću ne možeš zamjeriti jer čovjek kapicetetom nije mogao više, u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu.
:thumbup:
E nek je i ovaj podrumaš Dozer došao iz Banovića.Krio si se čitav rat i sad bi opet...
Post Reply