Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12526 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

nije stvar mirotvoraca, nego zdravog razuma i ovo malo pameti sto je ostalo.
za koga ratovat, opet isto sve? ljudi ne jbu zivu silu, rasprodase sve da namire sebe i svoje, i ti sad da ides i glumis njima topovsko meso? kosi se za zdravim razumom i logikom.
naravno da ukoliko bude stani pani, vecina ne bi imala izbora svakako.
bolje i castan razvod negoli uzasan brak.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12527 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

mishic wrote: 19/10/2021 10:52 Poplava mirotvoraca što onih iz ubjeđenja što onih po zadatku dodatno zabrinjava.

Da je ovako bilo devedesetih kada su nam izgledi bili daleko,daleko lošiji svi bi smo se predali i završili onako kako najčešće završavaju onoi koji nisu spremni da se brane.

Ovi pak što djeluju po zadatku na ovom forumu "džaba kreće". Sječanja su svježa, rane duboke i prerano je da dopustimo da nas i po drugi put otrovnica iznenadi iz iste rupe.
Bilo je isto i 90ih...pola bosne je u krvi okupano a po Sarajevu protesti za mir, na trebevicu rat u gradu se kafe piju. Komsije Bosnjaci prijavljivli ljude izPL , po tuzli hapsili ljude sa ljiljanima ko biva ne talasa to se tamo puca nece kod nas...stari naso zbjeg od 100 ljudi daje im oruzje ono nece da uzmu kae necu ja da ratujem a ako vide da imam pusku ubice me....a pobjego ispred noza...susjedno selo izgorilo raja govori ma nece nas to izmisljajj ovi fanatici..
User avatar
pici
Posts: 43569
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12528 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »



ima se zrakomlat eeeee ima se... vidi gazija kako hode preko vrleti i planina...




TEEEKBIIRRRRRRRRRRRRR!!!
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12529 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

ko je koga hapsio? koliko je sda pomogla bosnjacima podrinja? hajmo tako ako cemo vec tu sda stranu price?
besla kakav god da je bio, posotji i audsio zapis a bogami i krajnji ishod koliko je besla bio velik i kao covjek i kao patriota sto se ne moze reci za sda i njene clanove, istocne bosne! bando zelena.
mishic
Posts: 6265
Joined: 28/04/2011 16:29

#12530 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

Naslovnica wrote: 19/10/2021 10:31 Sad mi je laknulo kada vidim da moje dijete i ja, kao pripadnici iz reda ostalih, nećemo ratovati.
Nažalost, ma koliko ironije bilo u ovoj rečenici pokazalo se već da u ovom ludilu pozicija "tih ostalih" i jeste najnezavidnija. Njima se ne vjeruje ni na jednoj strani a bezbroj je primjera njihova stradanja u proteklim sukobima.
User avatar
shbc
Posts: 3346
Joined: 20/07/2012 12:13

#12531 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by shbc »

Capajebo wrote: 19/10/2021 10:42
invincible1921 wrote: 19/10/2021 10:38

Pa nece srbi sarajevo okupirat ili tuzlu, oni sto su osvajali lsvajali su...on ce napravit linije i cekat tebe da dodjes i pokusas ga vratit u ustavno pravni poredak
Stvarno vjeruješ u to? Ali iskreno eto.
Sve i da jeste tako, dozvolio bi da koljači opet dođu na brda oko Sarajeva npr?
Druze, nisu 90-e. Srbi nemaju kontrolu u oruzanim snagama kao sto su imali u JNA. Ovaj put su oni ti koji bi "kao da se otcjepljuju". Ovaj put su oni ti koji pozivaju na mirni razlaz i za razliku od onih godina ne pokazuju pretenziju na vecu teritoriju od one koju trenutno imaju. Srbi u BiH nemaju ni novca ni snage da napadaju na bosnjacke dijelove. Srbija je okruzena NATO-m sa svih strana i vec je u odredjenom sukobu sa Crnogorcima, Albancima i naravno historijskom sukobu sa Hrvatima, nisu budale pa da se jos sire i na BiH jer znaju da ne mogu izaci kao pobjednici.

Uloge su se obrnule u odnosu na 90-e. Ako i dodje do rata Bosnjaci ce biti ti koji ce napadati, a poslije sjediti u Haagu, nazalost.

Kako god, sumnjam da ce se ista od ovoga desiti jer ce se ovo razrijesiti na nacin da ce RS-u biti nametnute ogromne ekonomske sankcije koje ce ih baciti na koljena i prisiliti gradjane i predstavnike istih u RS-u da se rijese Dodika i onih oko njega. On za ovu avanturu svakako nema podrsku medju srpskim stanovnistvom, ali im jos uvijek niko nije udario ne egzistenciju pa jos ne reaguju.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12532 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

vi razumijete razliku izmedju devedesetih i nedaj boze sad?
zamisli tek kolika je razlika kod nas :-)
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12533 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

sumirprimus wrote: 19/10/2021 10:58 ko je koga hapsio? koliko je sda pomogla bosnjacima podrinja? hajmo tako ako cemo vec tu sda stranu price?
besla kakav god da je bio, posotji i audsio zapis a bogami i krajnji ishod koliko je besla bio velik i kao covjek i kao patriota sto se ne moze reci za sda i njene clanove, istocne bosne! bando zelena.
Ne pricam ni o SDA niti petom desetom..govorim o stanju svijesti kod ljudi
plavi_E
Posts: 6495
Joined: 18/10/2021 19:47

#12534 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Sta je problem ako se neko boji ici u rat. Mada niko nece reci da ga je strah. Uvijek ce naci neko drugo objasnjenje. Pa eno Lukac i srpski oficiri OS BiH nece u rat.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12535 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

invincible1921 wrote: 19/10/2021 11:00
sumirprimus wrote: 19/10/2021 10:58 ko je koga hapsio? koliko je sda pomogla bosnjacima podrinja? hajmo tako ako cemo vec tu sda stranu price?
besla kakav god da je bio, posotji i audsio zapis a bogami i krajnji ishod koliko je besla bio velik i kao covjek i kao patriota sto se ne moze reci za sda i njene clanove, istocne bosne! bando zelena.
Ne pricam ni o SDA niti petom desetom..govorim o stanju svijesti kod ljudi
nema tu stanja svijesti, imas obljih primjera izdajstva od tuzle, tuzla je svijetao primjer iz rata u svakom smislu,
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12536 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

plavi_E wrote: 19/10/2021 11:00 Sta je problem ako se neko boji ici u rat. Mada niko nece reci da ga je strah. Uvijek ce naci neko drugo objasnjenje. Pa eno Lukac i srpski oficiri OS BiH nece u rat.
ja se ne bojim, ja ne zelim da ratujem za bakira, sda i ovu konstalaciju snaga.
User avatar
pici
Posts: 43569
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12538 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »



TEKBIIIRRRRR!!!
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12539 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

sumirprimus wrote: 19/10/2021 11:02
invincible1921 wrote: 19/10/2021 11:00

Ne pricam ni o SDA niti petom desetom..govorim o stanju svijesti kod ljudi
nema tu stanja svijesti, imas obljih primjera izdajstva od tuzle, tuzla je svijetao primjer iz rata u svakom smislu,
Ja se izvinjavam ako si me pogresno shvatio nisam htio uvrijedir ni tuzlu niti njihov doprinos u ratu...samo sam rekao da napocetku rata 90% ljudi niti je znalo sta se desava niti je htjelo uopste u rat...da nije tako ne bi srbi osvajali sela i gradove sa cetom ljudi i dva transportera
User avatar
Capajebo
Posts: 20751
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#12540 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Capajebo »

shbc wrote: 19/10/2021 10:59
Capajebo wrote: 19/10/2021 10:42
Stvarno vjeruješ u to? Ali iskreno eto.
Sve i da jeste tako, dozvolio bi da koljači opet dođu na brda oko Sarajeva npr?
Druze, nisu 90-e. Srbi nemaju kontrolu u oruzanim snagama kao sto su imali u JNA. Ovaj put su oni ti koji bi "kao da se otcjepljuju". Ovaj put su oni ti koji pozivaju na mirni razlaz i za razliku od onih godina ne pokazuju pretenziju na vecu teritoriju od one koju trenutno imaju. Srbi u BiH nemaju ni novca ni snage da napadaju na bosnjacke dijelove. Srbija je okruzena NATO-m sa svih strana i vec je u odredjenom sukobu sa Crnogorcima, Albancima i naravno historijskom sukobu sa Hrvatima, nisu budale pa da se jos sire i na BiH jer znaju da ne mogu izaci kao pobjednici.

Uloge su se obrnule u odnosu na 90-e. Ako i dodje do rata Bosnjaci ce biti ti koji ce napadati, a poslije sjediti u Haagu, nazalost.

Kako god, sumnjam da ce se ista od ovoga desiti jer ce se ovo razrijesiti na nacin da ce RS-u biti nametnute ogromne ekonomske sankcije koje ce ih baciti na koljena i prisiliti gradjane i predstavnike istih u RS-u da se rijese Dodika i onih oko njega. On za ovu avanturu svakako nema podrsku medju srpskim stanovnistvom, ali im jos uvijek niko nije udario ne egzistenciju pa jos ne reaguju.
Sve si ti upravu, i isto mislim.
Samo u slučaju da proglase nezavisnost, ili sta vec ovaj krmak hoće, a Bošnjaci ništa ne urade, onda, iskreno, mi i zaslužujemo sve ono što smo dobili.
Sjedi i čekaj da te kolje = Bošnjaci.
Fino samo tražiti da nas puste da se raselimo po svijetu, ako bar može da nas ne kolju u tolikoj mjeri.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4833
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#12541 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

Narod veli:
Kad rat počne, država daje oružje, bogataši daju pare a sirotinja daje sinove.
Kad rat završi, državi se vrati oružje, bogataši vrate svoje pare a sirotinja obilazi grobove.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10727
Joined: 27/04/2021 22:52

#12542 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tramvajtrojka »

sumirprimus wrote: 19/10/2021 11:02
plavi_E wrote: 19/10/2021 11:00 Sta je problem ako se neko boji ici u rat. Mada niko nece reci da ga je strah. Uvijek ce naci neko drugo objasnjenje. Pa eno Lukac i srpski oficiri OS BiH nece u rat.
ja se ne bojim, ja ne zelim da ratujem za bakira, sda i ovu konstalaciju snaga.
vidiš da su zelene minderlije naostrile tastature prebrojavaju virtualne haubice i planove samo im treba onaj holandez sto brije na turke sto je htio da ide tenkovima preko trebevica u lukavicu da im bude komandant da 3 nubb ( nesposobno ubleharska botovska brigada) oslobodi jednu i jedinu :lol: :lol:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#12543 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

Capajebo wrote: 19/10/2021 11:05 Sjedi i čekaj da te kolje = Bošnjaci.
Vec 30 godina to radimo. Ne botuj.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#12544 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by milejovic1971 »

mene zanima kako bi se Hrvati ponasali u ne daj Boze nekom ratu, do koga nece doci svakaako... :izet: :izet:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24818
Joined: 08/09/2005 20:08

#12545 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

shbc wrote: 19/10/2021 10:59
Capajebo wrote: 19/10/2021 10:42
Stvarno vjeruješ u to? Ali iskreno eto.
Sve i da jeste tako, dozvolio bi da koljači opet dođu na brda oko Sarajeva npr?
Druze, nisu 90-e. Srbi nemaju kontrolu u oruzanim snagama kao sto su imali u JNA. Ovaj put su oni ti koji bi "kao da se otcjepljuju". Ovaj put su oni ti koji pozivaju na mirni razlaz i za razliku od onih godina ne pokazuju pretenziju na vecu teritoriju od one koju trenutno imaju. Srbi u BiH nemaju ni novca ni snage da napadaju na bosnjacke dijelove. Srbija je okruzena NATO-m sa svih strana i vec je u odredjenom sukobu sa Crnogorcima, Albancima i naravno historijskom sukobu sa Hrvatima, nisu budale pa da se jos sire i na BiH jer znaju da ne mogu izaci kao pobjednici.

Uloge su se obrnule u odnosu na 90-e. Ako i dodje do rata Bosnjaci ce biti ti koji ce napadati, a poslije sjediti u Haagu, nazalost.

Kako god, sumnjam da ce se ista od ovoga desiti jer ce se ovo razrijesiti na nacin da ce RS-u biti nametnute ogromne ekonomske sankcije koje ce ih baciti na koljena i prisiliti gradjane i predstavnike istih u RS-u da se rijese Dodika i onih oko njega. On za ovu avanturu svakako nema podrsku medju srpskim stanovnistvom, ali im jos uvijek niko nije udario ne egzistenciju pa jos ne reaguju.
Ja mislim da nam je buducnost tamna ne zbog Dodika. Vec zbog neznanja.

Ne sjedi se u Hagu zbog napadanja. Vec cinjenja ratnih zlocina i zlocina protiv covjecnosti.

Niko ne sjedi u Hagu sto je nekoga napao ili ubio nekog vojnika u napadu.
zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#12546 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zenit dozic »

Guadalajara wrote: 19/10/2021 10:43
Login7777 wrote: 19/10/2021 10:35

Gdje neće bit kad je na putu za Majevicu 15.maja ispao iz kamiona na Brčanskoj, nevoljno.
ahahahah...a znam za to :pisnuo:
Nije valjda da je i on taj dan puco po civilima :-)
User avatar
pici
Posts: 43569
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12547 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »



Od pobede na takmičenju u oranju traktorom do neprikosnovenog vođe prekodrinskih Srba, put uspona Milorada Dodika dug je već više od tri decenije.

Ovaj impulsivni, temperamentni, bahati, energični, neformalni lider stranke koja samo u nazivu ima pojam socijaldemokratije – hodajući je oksimoron.

Ko je i kako je to što jeste postao Milorad Dodik, gledajte u četvrtoj epizodi dokumentarnog serijala „Junaci doba zlog“.
lazu o prdCeniku...
bhnapoleon1
Posts: 6501
Joined: 11/05/2014 23:47

#12548 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bhnapoleon1 »

Haris.ba wrote: 19/10/2021 11:07
shbc wrote: 19/10/2021 10:59

Druze, nisu 90-e. Srbi nemaju kontrolu u oruzanim snagama kao sto su imali u JNA. Ovaj put su oni ti koji bi "kao da se otcjepljuju". Ovaj put su oni ti koji pozivaju na mirni razlaz i za razliku od onih godina ne pokazuju pretenziju na vecu teritoriju od one koju trenutno imaju. Srbi u BiH nemaju ni novca ni snage da napadaju na bosnjacke dijelove. Srbija je okruzena NATO-m sa svih strana i vec je u odredjenom sukobu sa Crnogorcima, Albancima i naravno historijskom sukobu sa Hrvatima, nisu budale pa da se jos sire i na BiH jer znaju da ne mogu izaci kao pobjednici.

Uloge su se obrnule u odnosu na 90-e. Ako i dodje do rata Bosnjaci ce biti ti koji ce napadati, a poslije sjediti u Haagu, nazalost.

Kako god, sumnjam da ce se ista od ovoga desiti jer ce se ovo razrijesiti na nacin da ce RS-u biti nametnute ogromne ekonomske sankcije koje ce ih baciti na koljena i prisiliti gradjane i predstavnike istih u RS-u da se rijese Dodika i onih oko njega. On za ovu avanturu svakako nema podrsku medju srpskim stanovnistvom, ali im jos uvijek niko nije udario ne egzistenciju pa jos ne reaguju.
Ja mislim da nam je buducnost tamna ne zbog Dodika. Vec zbog neznanja.

Ne sjedi se u Hagu zbog napadanja. Vec cinjenja ratnih zlocina i zlocina protiv covjecnosti.

Niko ne sjedi u Hagu sto je nekoga napao ili ubio nekog vojnika u napadu.
Pa priča svi su isti, svi iste zločine činili. Srbi hoće samo svoje
PM72
Posts: 17769
Joined: 30/04/2012 16:54

#12549 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Tejk bir :ginisovac:

Gdje nam je onaj zalizani Antidejton,jel se kandidovao za kakvog komandnata za logistiku ili će voditi pres centar?

Vidio čoek kako se radi.Rahmetli Radeljaš bio portir u Zraku pa se uvalio u logistiku Druge viteške i nakon rata milioner i predsjednik opštine...nažalost,ćefini nemaju džepove ali ostalo familiji...ili Husaga Bosnaplast. :bih:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12550 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sumirprimus »

Prpa.ba wrote: 19/10/2021 10:40
Login7777 wrote: 19/10/2021 10:35 Gdje neće bit kad je na putu za Majevicu 15.maja ispao iz kamiona na Brčanskoj, nevoljno.
:lol:

Najteze je zaglaviti iza neprijateljskih linija, slusati dreku ezana i biti medju krvozednim tzv. Bosnjacima koji ne razumeju da bi oni sada bili agresori na slobodarsko svetosavlje koje samo vraca ono sto im pripada uz apele za mir :mrgreen:
vama je nepojmljivo da ljudi raznih etnija ,vjera, konfesija, nacionalnosti,zivotnih ubjedjenja, zive u istoj sredini. strasno. odakle ste?
Post Reply