Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#13401 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

Cuj pro bosanske snage, a "najveca" pro bosanska stranka saucesnik u svemu ovome.. Svasta :-)
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#13402 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

laik1981 wrote: 21/10/2021 08:51 Sve je ovo Miletova i Bakirova igranka.. Izbor novog glavnog tuzioca je ocit dokaz..
Upravo tako.

Jer obojici se toliko trese stolica da moraju uraditi bas neiu ultra giga stvar da narod zaborqvi sta su nam uradili sve ove godine.. Samo kad ti njima cujes pricu, isto kao da su tek dosli na vlast a ne prije 20/30 god.

I da vas pitam nesto, da li bi vi za Bakira isli u rat?

E pa eto vam odgovora na pitanje da li bi Srbi isli za Mileta u rat.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13403 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Mr.Sojic wrote: 21/10/2021 09:29
invincible1921 wrote: 21/10/2021 09:28

Fadil je Vd 4 godine :D
Herr Fadil je WD40 :mrgreen:
Pa zato kažem da vidimo šta znaju i umiju ili opet guzicom o ledinu, prije će biti ovo drugo. :oops:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#13404 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

Thorgerson wrote: 21/10/2021 09:31
laik1981 wrote: 21/10/2021 08:51 Sve je ovo Miletova i Bakirova igranka.. Izbor novog glavnog tuzioca je ocit dokaz..
Upravo tako.

Jer obojici se toliko trese stolica da moraju uraditi bas neiu ultra giga stvar da narod zaborqvi sta su nam uradili sve ove godine.. Samo kad ti njima cujes pricu, isto kao da su tek dosli na vlast a ne prije 20/30 god.

I da vas pitam nesto, da li bi vi za Bakira isli u rat?

E pa eto vam odgovora na pitanje da li bi Srbi isli za Mileta u rat.

Postoji jedna velika razlika izmedju dva naroda. Mi ne zelimo rat...dok velika vecina Srba too zeli...kao sto su zeljeli 91e, a mi nismo...
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13405 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Čavara brani neodbranjivo: Dodik ne ruši državu, "isprovociran" je Inzkovom odlukom

Ljubi majka svog velikosrpskog privjeska :mrgreen:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3693
Joined: 23/04/2011 12:21

#13406 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Poznata priča.

Idemo da se Zdogovorimo. Eh mora biti ovako, a ako nije neće srpskom narodu niko biti šef.
Srpski narod je ugrožen i mi se oCepljujemo :oops:

Stalno isti algoritam :oops:

Pa se ti sa njihE Zdogovaraj.

Nemože se sa opankom dogovoriti, još ako je ugazio u... tek onda ne ide :oops:

A opanak im je duuuboko u septičkoj jami :!:
Last edited by Mr.Sojic on 21/10/2021 09:41, edited 1 time in total.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#13407 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by milejovic1971 »

cavara je msm Hrvat :bih: :bih:
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#13408 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by milejovic1971 »

skafiskafsnjak wrote: 21/10/2021 09:34
Thorgerson wrote: 21/10/2021 09:31
Upravo tako.

Jer obojici se toliko trese stolica da moraju uraditi bas neiu ultra giga stvar da narod zaborqvi sta su nam uradili sve ove godine.. Samo kad ti njima cujes pricu, isto kao da su tek dosli na vlast a ne prije 20/30 god.

I da vas pitam nesto, da li bi vi za Bakira isli u rat?

E pa eto vam odgovora na pitanje da li bi Srbi isli za Mileta u rat.

Postoji jedna velika razlika izmedju dva naroda. Mi ne zelimo rat...dok velika vecina Srba too zeli...kao sto su zeljeli 91e, a mi nismo...
hahaha...na cemu zasnivas tu tvrdnju ??? ja ne znam po selima procenat, mada sumnjam da je veliki, ali u gradovima, msm jedno 50% raje bi odmah preko grane, a drugih 30% u podrume ili pod mamime suknje se skrilo...ne mlati
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#13409 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

milejovic1971 wrote: 21/10/2021 09:41
skafiskafsnjak wrote: 21/10/2021 09:34


Postoji jedna velika razlika izmedju dva naroda. Mi ne zelimo rat...dok velika vecina Srba too zeli...kao sto su zeljeli 91e, a mi nismo...
hahaha...na cemu zasnivas tu tvrdnju ??? ja ne znam po selima procenat, mada sumnjam da je veliki, ali u gradovima, msm jedno 50% raje bi odmah preko grane, a drugih 30% u podrume ili pod mamime suknje se skrilo...ne mlati
Isto kod 91 ...100%
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#13410 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

Thorgerson wrote: 21/10/2021 09:31
laik1981 wrote: 21/10/2021 08:51 Sve je ovo Miletova i Bakirova igranka.. Izbor novog glavnog tuzioca je ocit dokaz..
Upravo tako.

Jer obojici se toliko trese stolica da moraju uraditi bas neiu ultra giga stvar da narod zaborqvi sta su nam uradili sve ove godine.. Samo kad ti njima cujes pricu, isto kao da su tek dosli na vlast a ne prije 20/30 god.

I da vas pitam nesto, da li bi vi za Bakira isli u rat?

E pa eto vam odgovora na pitanje da li bi Srbi isli za Mileta u rat.
Rat ce biti opcija i Bakiru i Miletu samo ako im ne upale ove predstave. Radije ce narod gurnuti u rat nego robijati i oni su spremni na takav potez. I ovo sto Dodik radi odgovara i Bakiru. Obojica bi sutra potpisali raspad drzave na fildzan drzavice u kojima bi oni bili sultani. Imas situaciju u vezi sa odlukom ustavnog suda u vezi sa raspolaganjem sumama. I SDA je trazila da sumama raspolaze entitet. Pa imas ovo sa glavnim tuziocem gdje je SDA isforsirala imenovanje Dodikovog covjeka na mjesto v.d. glavnog drzavnog tuzioca.. Nikom od njih ne odgovara normalna drzava jer onda nema dalje pljacke, a dosadasnji plijen dolazi u pitanje. Sve ce uraditi da sacuvaju plijen i izbjegnu gubitak vlasti. Iz gubitka vlasti proizilazi gubitak poluga moci i imuniteta koje te poluge garantuju, a onda im je klimava i sloboda.

S druge strane obicni narod je naivan i glup. Ne vidi igranke.

Jedini tracak nade je da stranci, prije svih amerikanci i englezi, njih sve da razjebu, ali cisto sumnjam da ce se to desiti jer da njima odgovara stabilna BiH ona bi vec to bila. Sami se sigurno ne mozemo izboriti sa zlocinackim hobotnicama. Jednostavno su ulozi preveliki i previse imaju da bi dozvolili rizik da to izgube..
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#13411 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

skafiskafsnjak wrote: 21/10/2021 09:34
Postoji jedna velika razlika izmedju dva naroda. Mi ne zelimo rat...dok velika vecina Srba too zeli...kao sto su zeljeli 91e, a mi nismo...
Ne mlati...Srbi ne žele rat,oni hoće na miran način da uknjiže i prevedu na sebe ono što su postigli ratom.Njima se ne ratuje jer nemaju čime.A mi im kao ne damo,kao što je onaj vojnik JNA u Sloveniji rekao 26 juna 1991...Oni kao hoće da se ocjepe a mi im kao nedamo...

Sad mi mi trebali da njih napadnemo u razjebemo genocidnu tvorevinu.S obzirom na stepen pripravnosti,spremnosti,količinu i vrstu naoružanja...možemo samo puniti stranice po forumima i srati ...sve se nadamo da će OHR,Šmit,EU,Američka ambasada... uletjeti pa išamarati loše momke a mi smo kao "dobri" pa će nas pomaziti... :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#13412 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

PM72 wrote: 21/10/2021 09:50
skafiskafsnjak wrote: 21/10/2021 09:34
Postoji jedna velika razlika izmedju dva naroda. Mi ne zelimo rat...dok velika vecina Srba too zeli...kao sto su zeljeli 91e, a mi nismo...
Ne mlati...Srbi ne žele rat,oni hoće na miran način da uknjiže i prevedu na sebe ono što su postigli ratom.Njima se ne ratuje jer nemaju čime.A mi im kao ne damo,kao što je onaj vojnik JNA u Sloveniji rekao 26 juna 1991...Oni kao hoće da se ocjepe a mi im kao nedamo...

Sad mi mi trebali da njih napadnemo u razjebemo genocidnu tvorevinu.S obzirom na stepen pripravnosti,spremnosti,količinu i vrstu naoružanja...možemo samo puniti stranice po forumima i srati ...sve se nadamo da će OHR,Šmit,EU,Američka ambasada... uletjeti pa išamarati loše momke a mi smo kao "dobri" pa će nas pomaziti... :-)
Ja ja ne zele rat...zele mirno otcjepljenje :lol:
Jel igdje ikome na svijetu u historiji to uspjelo mirno?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13413 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Jeste Češka i Slovačka
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#13414 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Kako nije? Čehoslovačka,Moldavija,Estonija,Litvanija,Litva...Makedonija se ocjepi bez ispaljena metka kao i Crna gora...
artur morgan
Posts: 2839
Joined: 30/04/2020 19:47

#13415 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by artur morgan »

emmir1 wrote: 21/10/2021 09:23 Danas smo Nato u odnosu na ono što smo imali
a imali smo Armiju sa oko 100 hiljada vojnika, sedam korpusa, značajan broj obrazovanog i iskusnog vojnog kadra, vremenom se vojska dobro opremila artiljerija, mehanizacija, iskustvo ratovanja, a danas od toga šta imamo...po koji kalaš možda :?:

Ovdje je poslije rata cilj međunarodne zajednice bio onesposobiti i razoružati sve tri vojske i onemogućiti bilo kakav rat u budućnosti. I to su učinili. Pametno :)
Bossona
Posts: 5272
Joined: 21/12/2020 03:28

#13416 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

“Ako se mi nećemo boriti za svoju državu u okviru onoga što nam daju Ustav i zakoni zašto očekujemo da će se stranci boriti? Činjenica jeste da visoki predstavnik ima gotovo božanske ovlasti kada je riječ BiH, on može sve da mijenja osim Aneksa u Dejtonskom sporazumu, ali sve ostalo može. Ima li tu spremnosti, ne znam. Za sada ne vidim spremnost. Ima on podršku, samo pitanje je dokle ide ta podrška. Mislim da će tako rasti i jedna vrsta pritiska i rasti će podrška njemu, šta će on uraditi ja ne znam“, kazao je Komšić u Pressingu.

"Policija zna šta im je posao, posao nije jednostavan, podrazumijeva rizik. SIPA je u stanju uhapsiti bilo koga u ovoj zemlji ako dobije nalog", kazao je u večerašnjem Pressingu na N1 predsjedavajući Predsjedništva BiH Željko Komšić.

:thumbup:
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#13417 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Naslovnica »

skafiskafsnjak wrote: 21/10/2021 09:34
Thorgerson wrote: 21/10/2021 09:31
Upravo tako.

Jer obojici se toliko trese stolica da moraju uraditi bas neiu ultra giga stvar da narod zaborqvi sta su nam uradili sve ove godine.. Samo kad ti njima cujes pricu, isto kao da su tek dosli na vlast a ne prije 20/30 god.

I da vas pitam nesto, da li bi vi za Bakira isli u rat?

E pa eto vam odgovora na pitanje da li bi Srbi isli za Mileta u rat.

Postoji jedna velika razlika izmedju dva naroda. Mi ne zelimo rat...dok velika vecina Srba too zeli...kao sto su zeljeli 91e, a mi nismo...
Griješiš, itekako.
Situacija je možda i obrnuta.
Iz priče sa ljudima sa kojima se družim, BH Srbi su svjesni da bi itekako najebali u slučaju rata, pogotovu ovi u okolini Sarajeva.
Jedno je što se plasira po medijima, ali kada pričaš sa ljudima, priča je sasvim drugačija.
Slično tome, i mnogi od merhametli Bošnja, po priči, ovaj put bi da budu pametniji i zauvijek riješe otvorena pitanja (srpsko, a potajno i hrvatsko).
Ali mislim da su i ti našpanovani elementi bošnjačkog korpusa u manjini i da apsolutna većina koja je iskusila rat 92-95 i koja nije profitirala u istom nego najebala, razmišlja kako da obezbijedi bolju budućnost sebi i svojoj djeci.
mishic
Posts: 6292
Joined: 28/04/2011 16:29

#13418 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

Milokrad se nasukao na gadnu logiku. Počeo govoriti da treba vračati ko je šta maznuo pa veli država od RS maznula to i to...
A onda skontao šta je on maznuo od RS pa ušuti... Ali eto ima nade da će on vračajući to pokrivati dubioze prezaduženog entiteta
artur morgan
Posts: 2839
Joined: 30/04/2020 19:47

#13419 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by artur morgan »

Naslovnica wrote: 21/10/2021 09:54 Griješiš, itekako.
Situacija je možda i obrnuta.
Iz priče sa ljudima sa kojima se družim, BH Srbi su svjesni da bi itekako najebali u slučaju rata, pogotovu ovi u okolini Sarajeva.
Jedno je što se plasira po medijima, ali kada pričaš sa ljudima, priča je sasvim drugačija.
Slično tome, i mnogi od merhametli Bošnja, po priči, ovaj put bi da budu pametniji i zauvijek riješe otvorena pitanja (srpsko, a potajno i hrvatsko).
Ali mislim da su i ti našpanovani elementi bošnjačkog korpusa u manjini i da apsolutna većina koja je iskusila rat 92-95 i koja nije profitirala u istom nego najebala, razmišlja kako da obezbijedi bolju budućnost sebi i svojoj djeci.
Upravo :) :thumbup:

Ne ponovilo se nikad.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#13420 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

Naslovnica wrote: 21/10/2021 09:54
skafiskafsnjak wrote: 21/10/2021 09:34


Postoji jedna velika razlika izmedju dva naroda. Mi ne zelimo rat...dok velika vecina Srba too zeli...kao sto su zeljeli 91e, a mi nismo...
Griješiš, itekako.
Situacija je možda i obrnuta.
Iz priče sa ljudima sa kojima se družim, BH Srbi su svjesni da bi itekako najebali u slučaju rata, pogotovu ovi u okolini Sarajeva.
Jedno je što se plasira po medijima, ali kada pričaš sa ljudima, priča je sasvim drugačija.
Slično tome, i mnogi od merhametli Bošnja, po priči, ovaj put bi da budu pametniji i zauvijek riješe otvorena pitanja (srpsko, a potajno i hrvatsko).
Ali mislim da su i ti našpanovani elementi bošnjačkog korpusa u manjini i da apsolutna većina koja je iskusila rat 92-95 i koja nije profitirala u istom nego najebala, razmišlja kako da obezbijedi bolju budućnost sebi i svojoj djeci.
kao prvo, koja budala bi rat zelila ? Bez obzira na rezultat istog .... Kao drugo, ti sto ga zele vjerovatno nisu nista izgubili u proslom ili nisu ni ucestvovali . Trece , mnogi su izasli bogati iz rata. Mozda upravo takvi i zagovaraju novi ....

Zar neko misli da bi nama bilo dobro i da bi BiH bila prosperitetna , u slucaju rata i pobjede u istom ? ahaaaaa.... ahaaaa....

Buducnost djece obezbijediti jedino da se ode van ....
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13421 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Slažem se da većina u srpskom narodu nije za rat, kao ni kod Bošnjaka i Hrvata. Naravno ima onih koji su za rat i konačni obračun sa "onima tamo" ali su manjina. Po meni ovo bi se smirlo za 5 dana da uhapse svu trojicu i zabrane im stranke. Nema veze, doći će drugi znam, glasat će opet za iste ideologije znam i to ali time bi otklonili mogućnost konflikta narednih 20-30 godina. Evo kladim se u sve.
emmir1
Posts: 4491
Joined: 07/06/2013 15:28

#13422 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by emmir1 »

PM72 wrote: 21/10/2021 09:53 Kako nije? Čehoslovačka,Moldavija,Estonija,Litvanija,Litva...Makedonija se ocjepi bez ispaljena metka kao i Crna gora...


Ne brini ti.
Ima ovaj narod dostojanstva i časti, nemaš pojma koliko.

Ti bi dao da ti se postave granice na Dobrinji i da ti VRS postavi bazu na Trebevicu i još bi se poturio da te naguze izgleda.

Samo nemoj da puca.

Naravno da nikom nije do rata, svako normalan želi mir i mirno okruženje za svoju porodicu.

Ali imaju neke granice ispod kojih se ne može ići.

Evo ti Bakir i Dzaferovic, samo se poturaju Dodiku i neka Dodik pristavlja.

Fuj kako jadnu izgledaju dok ponižavaju ovaj narod.

Budi siguran da nema mirnog razbijanja BIH i da će biti na desetine hiljada onih koji će biti tu da brane BIH
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#13423 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

Milenkov buraz wrote: 21/10/2021 08:22
Ministri odbrane NATO-a danas će se dogovoriti o novom master planu za odbranu od svakog potencijalnog ruskog napada na više frontova, uprkos novoj usredotočenosti saveza na Kinu, rekli su diplomati i dužnosnici.
Nije direktno vezano za Milorada ali ipak jeste neposredno. Sada je jasno da Rusima neće biti mjesta ovdje.
Odluceno je da se baci akcenat na brda oko Brckog zbog savjeta odredjenih stratega sa foruma klix.ba :D
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#13424 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

:mrgreen: Aha, čitao sam negdje ranije
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#13425 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

emmir1 wrote: 21/10/2021 10:05
Ne brini ti.
Ima ovaj narod dostojanstva i časti, nemaš pojma koliko.
Ti bi dao da ti se postave granice na Dobrinji i da ti VRS postavi bazu na Trebevicu i još bi se poturio da te naguze izgleda.
Samo nemoj da puca.
Budi siguran da nema mirnog razbijanja BIH i da će biti na desetine hiljada onih koji će biti tu da brane BIH
Ne mlati...moja persona je prva uzela pušku aprila 1992 i otišla tamo gdje je bilo najjebenije prema tome ne drži mi predavanje o patriotizmu.Ti si tad bio u babinim mudima.Sad ne bih nema teorije.Nema te države i ideje za koju bih žrtvovao svoj i dječiji život pa to nazovite kako god hoćete-kuri me bolac.
Post Reply