Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#20501 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

baja zagonetan :D
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#20502 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Danguba wrote: 03/12/2021 16:18 Sutra bi se zaduzio i za sto milijardi
Ma sta zaduzio! Odstampao bi on 100 milijardi. Ali mu ne daju.
:lol:
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#20503 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

možda se sastao sa Putinovim dublerom :lol:

hajmo sad ozbiljno, da li bi jedan šef KGB i sad predsjednik Rusije htio da se sastane kroz protokol sa nekim koga su zapadnjaci doveli na vlast.. bez obzira koliko taj kmečao da je sad promijenio stranu, govoriti jednom bivšem pripadniku KGB da si promijenio stranu nije baš mnogo inteligentno
noviforumas
Posts: 2989
Joined: 12/08/2016 22:28

#20504 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

Vulin u Moskvi: Srbija kupuje nove ruske PVO sisteme
https://www.b92.net/biz/vesti/srbija/vu ... me-2066708

Ma predizborna ba :P
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#20505 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

p206 wrote: 03/12/2021 18:04 hajmo sad ozbiljno, da li bi jedan šef KGB i sad predsjednik Rusije htio da se sastane kroz protokol sa nekim koga su zapadnjaci doveli na vlast.. bez obzira koliko taj kmečao da je sad promijenio stranu, govoriti jednom bivšem pripadniku KGB da si promijenio stranu nije baš mnogo inteligentno
Pa susretao se i s dodickom i vučkom :-)
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20506 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

Čim dan poslije iskaljuje bijes na ovoj dvojici znači da nije išlo sve po planu u Moskvi.

Image
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#20507 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kanguru »



:bih:
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#20508 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bhnapoleon1 »

kanguru wrote: 03/12/2021 18:39

:bih:
Šta kaže krme sam srbe hapse nabijem ga na kurac, mislim na Vukanovića
noviforumas
Posts: 2989
Joined: 12/08/2016 22:28

#20509 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

Ako si Srbin koji kritikuje Dodika, bez obzira na sve ostalo stavove, mozes komotno ocekivati spomenik u Sarajevu, da te ljudi ljube kad te vide na ulici, gostovanja na svim jacim TV kucama itd. itd. Ne znam zasto volimo toliko da se ponizavamo.

Samo kazem, podsjeti me Vukanovic na tu tuznu cinjenicu.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#20510 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Danguba »

Milorad Dodik je surov, krkan, teski nacionalista i shovinista(iako ce sam reci da nije) dok su opozicionari obicni misevi koji bi malo veci komad ali dok neko povisi glas nigdje ih nema. To je jedina razlika a ideoloskih razlika nema i ne treba se zavaravati.

Prihvatiti ovakvu mlohavu opoziciju ili ici u rat pa ko pobijedi neka stvara sistem i ustav kakav mu odgovara. Tesko je ove velikosrbe promijeniti.
User avatar
Login77777
Posts: 8643
Joined: 18/05/2021 09:11

#20511 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

noviforumas wrote: 03/12/2021 18:54 Ako si Srbin koji kritikuje Dodika, bez obzira na sve ostalo stavove, mozes komotno ocekivati spomenik u Sarajevu, da te ljudi ljube kad te vide na ulici, gostovanja na svim jacim TV kucama itd. itd. Ne znam zasto volimo toliko da se ponizavamo.

Samo kazem, podsjeti me Vukanovic na tu tuznu cinjenicu.
Kad smo glupi eto. Pa sjeti se samo draska u Tuzli. Ljube ga, grle itd.
A to sto isti imaju cak gore stavove od Dodika o tome Bosnje ne razmisljaju. Skontaju tek kad isti sjednu na poziciju gdje odlucuju.
Sve bi ja to fino. Odma intervju poceo s pitanjem „jel bio Genocid u Srebrenici“.
I zavisno od odgovora tu prekino intervju. Svoje price neka vode u svoja cetri zida.

Dodik je mali mis za draska i vukana. S tim da je vukan sposobniji politicar od draska.
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#20512 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

stvarno nigdje slika sa sastanka sa putinom
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#20513 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

noviforumas wrote: 03/12/2021 18:54 Ako si Srbin koji kritikuje Dodika, bez obzira na sve ostalo stavove, mozes komotno ocekivati spomenik u Sarajevu, da te ljudi ljube kad te vide na ulici, gostovanja na svim jacim TV kucama itd. itd. Ne znam zasto volimo toliko da se ponizavamo.

Samo kazem, podsjeti me Vukanovic na tu tuznu cinjenicu.
to je problem broj 1. bošnjaka

merhametli mentalitet.
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#20514 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

i pamćenje zlatne ribice
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#20515 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Danguba wrote: 03/12/2021 19:17 Milorad Dodik je surov, krkan, teski nacionalista i shovinista(iako ce sam reci da nije)...
Rijetko koji politicar u BiH nije teski nacionalista i shovinista, tako da bez prihvatanja te cinjenice, licemjerno je kritikovati samo Dodika.
Bosna i Hercegovina od 1990, sa nastankom nacionalnih partija koje su dobile masovnu podrsku od glasackog tijela, je stvorena od pocetka na nakaradnim principima, te je sada besmisleno osudjivati Dodika, jer su vec 1990 godine stvoreni svi uslovi da se on pojavi i vlada.
Eventualna smjena Dodika bi donijela sta?
Koliko je drustvo bolesno govori i to da je smjenjen bio i Sarovic i tome su se radovali svi oni koji bi sada da se smijeni Dodik, i sta se desilo, dosao je onda Dodik, koji je postao jos gori od Sarovica.
Medjutim nije tu stvar do Dodika, nego do opste atmosfere u BiH koja je postala zagadjenja bas te 1990, tako dok traje i podrzava se otvorena mrznja u sarajevskim medijima prema svemu sto dolazi iz RS, uvijek ce se naci neki Dodik.
Da li mislite da bi bilo bolje da ode Dodik, a dodje npr Nesic, mlad, ambiciozan, bahat itd ima sve elemente da bude lider u jednom ovakvom drustvu, koliko god ga neko ne podnosio, ali to je tako.
Prema tome najveca podrska Dodiku su upravo sarajevski mediji i bosnjacki politicari, ko to ne moze da shvati, sta mu ja tu mogu :oops:
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#20516 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ludzak »

A onaj ko nije nacionalista deklariraju ga kao komunjaru.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#20517 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ludzak »

batara wrote: 28/11/2021 23:15
Ludzak wrote: 28/11/2021 22:37 Hoce li ta sankcija Dodiku?
Hoce Insh Allah :D
Allah ga evo drzi vec 30 godina na vlasti. Drag mu je nesto.
User avatar
Login77777
Posts: 8643
Joined: 18/05/2021 09:11

#20518 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Nesic lider :lol:
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#20519 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Login77777 wrote: 03/12/2021 22:06 Nesic lider :lol:
Eto ti izaberi nekog drugog iz RS, a da bude protiv RS :lol:
Mozda Ramiz Salkic :lol: :lol:
Nesic je jedan primjer poiticara koji ne bi bio nista bolji od Dodika, samo gori, kako se to zamislja kod SDA glasaca :evil:
User avatar
Login77777
Posts: 8643
Joined: 18/05/2021 09:11

#20520 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Tanqueray wrote: 03/12/2021 22:10
Login77777 wrote: 03/12/2021 22:06 Nesic lider :lol:
Eto ti izaberi nekog drugog iz RS, a da bude protiv RS :lol:
Mozda Ramiz Salkic :lol: :lol:
Nesic je jedan primjer poiticara koji ne bi bio nista bolji od Dodika, samo gori, kako se to zamislja kod SDA glasaca :evil:
Koliki je lider Nesic vidjeli smo na onom skupu u BL. Nije bas nesto bio dobrodosao kod raje u publici.
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#20521 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Dodika na vlasti drze krezubi glasaci koji bi i zadnji zub iz glave dali za njega samo da malo podvike Amerikancima, Englezima, Bosnjacima i da se sretne sa Putinom.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#20522 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kanguru »

Tanqueray wrote: 03/12/2021 20:50
Danguba wrote: 03/12/2021 19:17 Milorad Dodik je surov, krkan, teski nacionalista i shovinista(iako ce sam reci da nije)...
Rijetko koji politicar u BiH nije teski nacionalista i shovinista, tako da bez prihvatanja te cinjenice, licemjerno je kritikovati samo Dodika.
Bosna i Hercegovina od 1990, sa nastankom nacionalnih partija koje su dobile masovnu podrsku od glasackog tijela, je stvorena od pocetka na nakaradnim principima, te je sada besmisleno osudjivati Dodika, jer su vec 1990 godine stvoreni svi uslovi da se on pojavi i vlada.
Eventualna smjena Dodika bi donijela sta?
Koliko je drustvo bolesno govori i to da je smjenjen bio i Sarovic i tome su se radovali svi oni koji bi sada da se smijeni Dodik, i sta se desilo, dosao je onda Dodik, koji je postao jos gori od Sarovica.
Medjutim nije tu stvar do Dodika, nego do opste atmosfere u BiH koja je postala zagadjenja bas te 1990, tako dok traje i podrzava se otvorena mrznja u sarajevskim medijima prema svemu sto dolazi iz RS, uvijek ce se naci neki Dodik.
Da li mislite da bi bilo bolje da ode Dodik, a dodje npr Nesic, mlad, ambiciozan, bahat itd ima sve elemente da bude lider u jednom ovakvom drustvu, koliko god ga neko ne podnosio, ali to je tako.
Prema tome najveca podrska Dodiku su upravo sarajevski mediji i bosnjacki politicari, ko to ne moze da shvati, sta mu ja tu mogu :oops:
Komentar u kojem se spominje "otvorena mrznja u sarajevskim medijima prema svemu sto dolazi iz RS", te "Nesic, mlad, ambiciozan, bahat itd ima sve elemente da bude lider u jednom ovakvom drustvu", gubi bilo kakav kredibilitet i ozbiljnost :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#20523 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Edin H. »

Tanqueray wrote: 03/12/2021 20:50
Danguba wrote: 03/12/2021 19:17 Milorad Dodik je surov, krkan, teski nacionalista i shovinista(iako ce sam reci da nije)...
Rijetko koji politicar u BiH nije teski nacionalista i shovinista, tako da bez prihvatanja te cinjenice, licemjerno je kritikovati samo Dodika.
Bosna i Hercegovina od 1990, sa nastankom nacionalnih partija koje su dobile masovnu podrsku od glasackog tijela, je stvorena od pocetka na nakaradnim principima, te je sada besmisleno osudjivati Dodika, jer su vec 1990 godine stvoreni svi uslovi da se on pojavi i vlada.
Eventualna smjena Dodika bi donijela sta?
Koliko je drustvo bolesno govori i to da je smjenjen bio i Sarovic i tome su se radovali svi oni koji bi sada da se smijeni Dodik, i sta se desilo, dosao je onda Dodik, koji je postao jos gori od Sarovica.
Medjutim nije tu stvar do Dodika, nego do opste atmosfere u BiH koja je postala zagadjenja bas te 1990, tako dok traje i podrzava se otvorena mrznja u sarajevskim medijima prema svemu sto dolazi iz RS, uvijek ce se naci neki Dodik.
Da li mislite da bi bilo bolje da ode Dodik, a dodje npr Nesic, mlad, ambiciozan, bahat itd ima sve elemente da bude lider u jednom ovakvom drustvu, koliko god ga neko ne podnosio, ali to je tako.
Prema tome najveca podrska Dodiku su upravo sarajevski mediji i bosnjacki politicari, ko to ne moze da shvati, sta mu ja tu mogu :oops:
Dobro napisano.
Ja takodje smatram da je tadasnja odluka Ustavnog suda da se dozvoli formiranje nacionalnih stranaka kljucna.
Premda se SDA registrovao (zato su se i registrovali kao Stranka Demokratska Akcije) prije odluke, a ocigledno se radilo o Muslimanskoj (sada Bosnjackoj) stranci.
Najvecim procentom su tada Hrvati glasali za HDZ, pa Srbi za SDS, te Muslimani za SDA, ali kao sto rece svi su dobili masovnu podrsku.
Stoga i ne cudi da imamo politicare koji su nacionalisti i shovinisti, oni su samo refleksija glasackog tijela. Znaci nije bitan Dodik, bitan je profil i retorika koja prolazi kod glasaca.
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#20524 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Login77777 wrote: 03/12/2021 22:12
Tanqueray wrote: 03/12/2021 22:10 Eto ti izaberi nekog drugog iz RS, a da bude protiv RS :lol:
Mozda Ramiz Salkic :lol: :lol:
Nesic je jedan primjer poiticara koji ne bi bio nista bolji od Dodika, samo gori, kako se to zamislja kod SDA glasaca :evil:
Koliki je lider Nesic vidjeli smo na onom skupu u BL. Nije bas nesto bio dobrodosao kod raje u publici.
Nemoj biti bukvalista, nije bitno ime uopste, nego da se tu nece mnogo promijeniti smjenom Dodika.
Kontas li sada :roll:
plavi_E wrote: 03/12/2021 22:15 Dodika na vlasti drze krezubi glasaci koji bi i zadnji zub iz glave dali za njega samo da malo podvike Amerikancima, Englezima, Bosnjacima i da se sretne sa Putinom.
A za Bakira ne glasaju krezubi :lol:
kanguru wrote: 03/12/2021 22:17
Tanqueray wrote: 03/12/2021 20:50 Rijetko koji politicar u BiH nije teski nacionalista i shovinista, tako da bez prihvatanja te cinjenice, licemjerno je kritikovati samo Dodika.
Bosna i Hercegovina od 1990, sa nastankom nacionalnih partija koje su dobile masovnu podrsku od glasackog tijela, je stvorena od pocetka na nakaradnim principima, te je sada besmisleno osudjivati Dodika, jer su vec 1990 godine stvoreni svi uslovi da se on pojavi i vlada.
Eventualna smjena Dodika bi donijela sta?
Koliko je drustvo bolesno govori i to da je smjenjen bio i Sarovic i tome su se radovali svi oni koji bi sada da se smijeni Dodik, i sta se desilo, dosao je onda Dodik, koji je postao jos gori od Sarovica.
Medjutim nije tu stvar do Dodika, nego do opste atmosfere u BiH koja je postala zagadjenja bas te 1990, tako dok traje i podrzava se otvorena mrznja u sarajevskim medijima prema svemu sto dolazi iz RS, uvijek ce se naci neki Dodik.
Da li mislite da bi bilo bolje da ode Dodik, a dodje npr Nesic, mlad, ambiciozan, bahat itd ima sve elemente da bude lider u jednom ovakvom drustvu, koliko god ga neko ne podnosio, ali to je tako.
Prema tome najveca podrska Dodiku su upravo sarajevski mediji i bosnjacki politicari, ko to ne moze da shvati, sta mu ja tu mogu :oops:
Komentar u kojem se spominje "otvorena mrznja u sarajevskim medijima prema svemu sto dolazi iz RS", te "Nesic, mlad, ambiciozan, bahat itd ima sve elemente da bude lider u jednom ovakvom drustvu", gubi bilo kakav kredibilitet i ozbiljnost :lol:
Zar mrznja nije prisutna, od pisanja na ovom forumu, pa do komentara po portalima. U normalnim zemljama je nemoguce da se ovako javno pise.
Sto se tice Nesica, ja uopste nisam za njega, ali da bude lider u RS za desetak godina, sasvim je moguce. To ce naravno da zivisi umnogo od toga sta ce se desavati u Federaciji.
Eto biraj od opzicije u RS koga hoces i sa kojim bi bio zadovoljan i da to obrazlozis. Moze i Ramiz Salkic :lol:
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#20525 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Edin H. wrote: 03/12/2021 22:45 Dobro napisano.
Ja takodje smatram da je tadasnja odluka Ustavnog suda da se dozvoli formiranje nacionalnih stranaka kljucna.
Premda se SDA registrovao (zato su se i registrovali kao Stranka Demokratska Akcije) prije odluke, a ocigledno se radilo o Muslimanskoj (sada Bosnjackoj) stranci.
Najvecim procentom su tada Hrvati glasali za HDZ, pa Srbi za SDS, te Muslimani za SDA, ali kao sto rece svi su dobili masovnu podrsku.
Stoga i ne cudi da imamo politicare koji su nacionalisti i shovinisti, oni su samo refleksija glasackog tijela. Znaci nije bitan Dodik, bitan je profil i retorika koja prolazi kod glasaca.
Naravno Edine, to samo maloumni ne razumiju. Napravis drzavu sa nacionalnim strankama i onda ti koji su prvi poletjeli da naprave nacionalnu stranku pricaju o gradjanskoj drzavi. Koji apsurd i prica za retardine.
Svi koji glasaju i podrzavaju nacionalne stranke su dobrim dijelom ugazili u fasizam, i gledam ih kako stavljaju na fejs onaj okvir kako su antifasisti, da ti se zgadi zivot.
Post Reply