Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#5601 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

animus wrote: 20/09/2021 23:25
Vrijeme curi a okolnosti sve gore. Vrlo lako ce se planovi morati ubrzati sto moze biti vrlo rizicno.
Čelo reče nedavno da rata neće biti i da narod može mirno spavati. Prilicno poznata rečenica koja ce sigurno biti ispravno shvaćena.
Jedina oruzana formacija koju imaju je sumski mup, zato i govore da nece biti rata. Bezze izazivaju sudbinu, nag.karabah bi trebao biti lekcija.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5602 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

daddy-kool wrote: 21/09/2021 01:06
animus wrote: 20/09/2021 23:25
Vrijeme curi a okolnosti sve gore. Vrlo lako ce se planovi morati ubrzati sto moze biti vrlo rizicno.
Čelo reče nedavno da rata neće biti i da narod može mirno spavati. Prilicno poznata rečenica koja ce sigurno biti ispravno shvaćena.
Jedina oruzana formacija koju imaju je sumski mup, zato i govore da nece biti rata. Bezze izazivaju sudbinu, nag.karabah bi trebao biti lekcija.
:thumbup:
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2793
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#5603 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ovo_malo_duse »

sehohari wrote: 20/09/2021 15:54
ovo_malo_duse wrote: 20/09/2021 15:41 Maratonci su usli u pocasni krug...Pitanje je kako ce se trka zavrsiti i ko ce ostat bos...Micko zateze zicu i nece moci jos dugo negdje ce morati odapeti.

Vise puta sam ponovio da mi se cini da on igra na kartu da ga smijenu ili uhapse, jer ne zeli ostati upamcen po tome sta slijedi...

Nesto se sigurno sprema a sta je to i kako ce zavrsiti jos uvjek svi nagadjamo a niko ne zna.
To se vidi prema reakcijama glavnih aktera koji vjerovatno znaju djelice i imaju kvalitetanu predstavu sta se sprema.

Staje god sto dolazi sumnjacima ne ide u prilog, jer oni ce izgleda izgubit najvise, zato nagadjam da sa njihove strane dolazi ovoliko kmecanje...
Po čemu bi se to eto moglo zaključiti?
Prije bi rekao da je obrnuto. Neko je dobio zeleno svjetlo
Pa koliko moras biti glup da Amerima guras prst u oko, od Kormakove pa do Nelsona. Da svabu popljujes na svakom koraku stavljas mu SS na celo, da svaka tvoja izjava je direktni atak na drzavu i podlijeze krivicnom gonjenju ( na stranu sto je tuzilastvo pod sapom i ne moze nista).

Micko nije toliko glup, on sebi sprema odstupnicu da moze pobjeci od zatvora ili da ne zavrsi kako srbski vozdovi obicno zavrsavaju kad narod jednom skonta sta im je uradio.
Dali na mig Rusa ( vrlo vjervatno) ili Vucka ( manje) da ore dublje sto moze i kad bude stani pani da se ispali tamo. Vrlo vjerovatno u Rusiju jer kod Vucka nije siguran, Tamo moze krcmit pokradeno a ovcama prodavat pricu da su mu spremali likvidaciju i tvorza samo zbog Srbovanja i Sumske..
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5604 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

daddy-kool wrote: 21/09/2021 01:06
animus wrote: 20/09/2021 23:25
Vrijeme curi a okolnosti sve gore. Vrlo lako ce se planovi morati ubrzati sto moze biti vrlo rizicno.
Čelo reče nedavno da rata neće biti i da narod može mirno spavati. Prilicno poznata rečenica koja ce sigurno biti ispravno shvaćena.
Jedina oruzana formacija koju imaju je sumski mup, zato i govore da nece biti rata. Bezze izazivaju sudbinu, nag.karabah bi trebao biti lekcija.
...pa sto se njih tice, ideja je da ono sto kontrolisu PC da oCepe a ne da jurisaju na poljine...stvar je da ovaj put Bosnjaci jurisaju ako im je do cjelovite BiH.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#5605 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

Logično.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4797
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#5606 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

Prema Dodikovim riječima, Komšić se nalazi u privatoj posjeti Njujorku i kao takav ne bi trebalo da se obraća na sjednici Generalne skupštine UN-a.
Dodik je juče rekao da će o tome upoznati i generalnog sekretara Ujedinjenih nacija Antonija Guteresa.

Nedugo zatim:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic- ... /210921003

:lol:
DonieBrasco
Posts: 15046
Joined: 31/08/2016 16:09

#5607 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Zeljko govorio u svoje ime sta vam je, dosao covjek na kafu u UN - privatna posjeta.
User avatar
sehohari
Posts: 7871
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#5608 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sehohari »

ovo_malo_duse wrote: 21/09/2021 08:18
sehohari wrote: 20/09/2021 15:54

Po čemu bi se to eto moglo zaključiti?
Prije bi rekao da je obrnuto. Neko je dobio zeleno svjetlo
Pa koliko moras biti glup da Amerima guras prst u oko, od Kormakove pa do Nelsona. Da svabu popljujes na svakom koraku stavljas mu SS na celo, da svaka tvoja izjava je direktni atak na drzavu i podlijeze krivicnom gonjenju ( na stranu sto je tuzilastvo pod sapom i ne moze nista).

Micko nije toliko glup, on sebi sprema odstupnicu da moze pobjeci od zatvora ili da ne zavrsi kako srbski vozdovi obicno zavrsavaju kad narod jednom skonta sta im je uradio.
Dali na mig Rusa ( vrlo vjervatno) ili Vucka ( manje) da ore dublje sto moze i kad bude stani pani da se ispali tamo. Vrlo vjerovatno u Rusiju jer kod Vucka nije siguran, Tamo moze krcmit pokradeno a ovcama prodavat pricu da su mu spremali likvidaciju i tvorza samo zbog Srbovanja i Sumske..
Ne znam baš. Ja bih prije rekao da to radi jer mu se može - američkim ambasadorima se može provaljivati jer je ruski igrač, a Schmidtu jer ga on treba za izborni zakon, pa hoće što više da izvuče od njega zauzvrat. Osim toga, ko tebi ne kaže da je to sve dogovoreno? Schmidt je ruski igrač, a najbolji način na koji bi Dodik mogao to da sakrije da je u stvari on u savezu sa njim jeste da ga stalno omaložava, vrijeđa i tkd.

Vi ne shvatate da ta vrijeđanja ništa ne znače. Pa Orban je u sred EU napravio diktaturu od države, vrijeđao zapadnu evropu i njihove ideale, pa su ga opet svi godinama dočekivali otvorenih ruku. Tek kad je malo uslijedila kritika iz javnosti, morali su prestati.
Evropljani samo gledaju goli interes, ništa više. Da im je do nekih ideala, do toga da li ih neko vrijeđa ili ne, ne bi radili to što su radili 90-ih ili i dan-danas šurovali sa Putinovom Rusijom.
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#5609 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hajvan »

General War wrote: 21/09/2021 08:21
daddy-kool wrote: 21/09/2021 01:06

Jedina oruzana formacija koju imaju je sumski mup, zato i govore da nece biti rata. Bezze izazivaju sudbinu, nag.karabah bi trebao biti lekcija.
...pa sto se njih tice, ideja je da ono sto kontrolisu PC da oCepe a ne da jurisaju na poljine...stvar je da ovaj put Bosnjaci jurisaju ako im je do cjelovite BiH.
Eis?!?


Inache, za forumashe koji josh uvijek ne znaju- tzv repabljik ov srbskO nije kompaktna teritorija saveza opchina. Podjljenje je na dva dijela Distriktom Brchko. Tako da bi se oTcepila, tzv repabljik che morati obezbediti kontinuotet teritorije tog saveza opshtina vojnim putom
Last edited by Hajvan on 21/09/2021 11:25, edited 1 time in total.
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#5610 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »



Probosanska politika općenito:

Image
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#5611 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Project Sejuani »

Ja ne znam šta ste vi toliko navalili na najboljeg precednika kojeg je Bosna ikad imala, stvarno nema smisla, mora da vam je agda iz sarajeva udarila u glavu kolko ste se napeli da olajavate jeddinog i pravog precednika. E bože svašta. Slobodarski nastrojen precednik je spreman da se žrtvuje i oprosti svekolikom pučanstvu samo da prestanu sa konzumacijom agde iz sarajeva. Šećer udari u glavu plaho a precednik ima problem sa kilažom pa to valja malo reducirat radi općeg dobra.

U zdravlje imate pozdrav od naj-precednika u BiH.

:kiss:
User avatar
dulekrele
Posts: 3791
Joined: 10/04/2014 18:25

#5612 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dulekrele »

GandalfSivi wrote: 20/09/2021 22:42
dulekrele wrote: 20/09/2021 22:34
Nismo. Ima oni koji su za ovu drzavu "mi" i oni koji nisu "oni".
Zajebi tu pricu, zaboli me sto oni nisu za drzavu, ovo se ne radi zbog njih, nego zbog drzave. Kada pocnemo na njih gledati kao da nisu “mi”, eto podjele.

Evo prica, ulozene pare u Zvornik. Ciji je Zvornik? Jebo njih ba, Zvornik je moj kao i ostatak drzave…
Ako tebe nije briga sto oni nisu za drzavu a cijela caka je u tome ali ne kontas onda mene isto nije briga za jebeni Zvornik. Sve su blokirali a bosnje treba da budu merhametlije pa da im daju jedno milionce kao nagradu. Sve im ukinuti i blokirati pa cak da je i 1 KM za nesto.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5613 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

Hajvan wrote: 21/09/2021 11:23
General War wrote: 21/09/2021 08:21
...pa sto se njih tice, ideja je da ono sto kontrolisu PC da oCepe a ne da jurisaju na poljine...stvar je da ovaj put Bosnjaci jurisaju ako im je do cjelovite BiH.
Eis?!?


Inache, za forumashe koji josh uvijek ne znaju- tzv repabljik ov srbskO nije kompaktna teritorija saveza opchina. Podjljenje je na dva dijela Distriktom Brchko. Tako da bi se oTcepila, tzv repabljik che morati obezbediti kontinuotet teritorije tog saveza opshtina vojnim putom
Jah ba, znaci da se ne sikiramo jel de, djaba frka?
User avatar
klixoris
Posts: 6327
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5614 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by klixoris »

Hajvan wrote: 21/09/2021 11:23
General War wrote: 21/09/2021 08:21
...pa sto se njih tice, ideja je da ono sto kontrolisu PC da oCepe a ne da jurisaju na poljine...stvar je da ovaj put Bosnjaci jurisaju ako im je do cjelovite BiH.
Eis?!?


Inache, za forumashe koji josh uvijek ne znaju- tzv repabljik ov srbskO nije kompaktna teritorija saveza opchina. Podjljenje je na dva dijela Distriktom Brchko. Tako da bi se oTcepila, tzv repabljik che morati obezbediti kontinuotet teritorije tog saveza opshtina vojnim putom
Napravit ce Brcanski most i povezati svoju teritoriju. :D Dok Komso bude osudjivao i pricao da mosta nece biti :)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5615 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

tandmand wrote: 21/09/2021 11:24

Probosanska politika općenito:

Image
:jbt:
Bog Vas ubio dabogda :-) :-) :-)
mishic
Posts: 6016
Joined: 28/04/2011 16:29

#5616 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

“An, an, brm, brm, Bože ko nama vodi grad...”?!!
A tek ko nam je vodio (č)etnitet i sada nas predstavlja u Predsjedništvu. Veći međed odavno nije bio na nekoj funkciji.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5617 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

klixoris wrote: 21/09/2021 11:37
Hajvan wrote: 21/09/2021 11:23

Eis?!?


Inache, za forumashe koji josh uvijek ne znaju- tzv repabljik ov srbskO nije kompaktna teritorija saveza opchina. Podjljenje je na dva dijela Distriktom Brchko. Tako da bi se oTcepila, tzv repabljik che morati obezbediti kontinuotet teritorije tog saveza opshtina vojnim putom
Napravit ce Brcanski most i povezati svoju teritoriju. :D Dok Komso bude osudjivao i pricao da mosta nece biti :)
Ne znam, mozda se bili mladi...ali ja se sjecam onih zamjena teritorija 95...ali...
statixx
Posts: 8767
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#5618 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by statixx »

User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#5619 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hajvan »

General War wrote: 21/09/2021 11:37
Hajvan wrote: 21/09/2021 11:23

Eis?!?


Inache, za forumashe koji josh uvijek ne znaju- tzv repabljik ov srbskO nije kompaktna teritorija saveza opchina. Podjljenje je na dva dijela Distriktom Brchko. Tako da bi se oTcepila, tzv repabljik che morati obezbediti kontinuotet teritorije tog saveza opshtina vojnim putom
Jah ba, znaci da se ne sikiramo jel de, djaba frka?
Ja se ne sekiram
Ja chu odgovriti na srbskenprovokacije svim vlastitim sredstvima
Samo ne mogu lazzi
Lazz je da tzv repabljikanci, stanovnici saveza genocidnih opshchina ne moraju napas’

Moraju, nisu kompaktni
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#5620 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

klixoris wrote: 21/09/2021 11:37
Hajvan wrote: 21/09/2021 11:23

Eis?!?


Inache, za forumashe koji josh uvijek ne znaju- tzv repabljik ov srbskO nije kompaktna teritorija saveza opchina. Podjljenje je na dva dijela Distriktom Brchko. Tako da bi se oTcepila, tzv repabljik che morati obezbediti kontinuotet teritorije tog saveza opshtina vojnim putom
Napravit ce Brcanski most i povezati svoju teritoriju. :D Dok Komso bude osudjivao i pricao da mosta nece biti :)
A Bošnjaci će raditi na njemu kao i što rade na pristupnim cestama za Pelješki most ...
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#5621 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hajvan »

A osim toga, ovo je sve predizborna shuplja

Zar me?
Zar ne?!
Zar ne!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5622 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

Hajvan wrote: 21/09/2021 11:52
General War wrote: 21/09/2021 11:37
Jah ba, znaci da se ne sikiramo jel de, djaba frka?
Ja se ne sekiram
Ja chu odgovriti na srbskenprovokacije svim vlastitim sredstvima
Samo ne mogu lazzi
Lazz je da tzv repabljikanci, stanovnici saveza genocidnih opshchina ne moraju napas’

Moraju, nisu kompaktni
Naravno,a de mi reci kako Amerikanci idu do Aljaske?
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#5623 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

Ide se kiparski scenario i to je to.
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#5624 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hajvan »

Internaxionalnim vodama Severnoga Pacifika
a toga nema u Brckom
Ni Pacifika
Ni internacionalnih voda
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5625 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

Hajvan wrote: 21/09/2021 12:01 Internaxionalnim vodama Severnoga Pacifika
a toga nema u Brckom
Ni Pacifika
Ni internacionalnih voda
Aha, znaci ne mogu putem?
Post Reply