Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11826 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

najbolji su oni koji su mislili da se sa njim da dogovoriti, pa onda onda famozna "sve je to predizborna"...itd.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#11827 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

Nedime, dragi, šta nam ovo rade...
:D
Labirint
Posts: 1990
Joined: 24/06/2013 14:37

#11828 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Labirint »

mk ultra wrote: 18/10/2021 11:30
Trappist wrote: 18/10/2021 11:29 puno ste ludji vi, glupi klix i ostali portali koji se loze ovoliko na ovu pricu. Da nema ovolikog medijskog prostora ne bi ni pola ovih stvari radio. Kao da ce ga pisanje klixa i analiza n1 sprijeciti da nesto pokusa uraditi.
a ko mu namješta medijski prostor na klixu? srbi? :lol:

samo znam da isto tako Hifa može smjestit naftni terminal od 1000T nafte ljudima pod balkon i jebat im zdravlje narendih 20 godina dok bude nafte, i to je produkt bošnjačkog znanja i imanja

sve po zaslugama bogami. :bih:
A ista ta spomenuta Hifa na svojim benzinskim po genecidnoj ne smije okačiti zastavu Bosne i Hercegovine, da se jel te, korisnici
ne bi uznemirili. Hifa je paradigma društva, sposobnosti i svega što si tako precizno nabrojao....
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#11829 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MorningStar »

Evo prilike za komsu dok su pjani da jami zastavu :lol:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3681
Joined: 23/04/2011 12:21

#11830 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Predlažem sljedeće:

- otvoriti za dudlače sa crijevima bar :mrgreen:
- montirati šipku za tanga ples :mrgreen:
- kladionica :mrgreen:
- traktorska druženja :mrgreen:
- takmučenje u prdenju :lol:

Poslije 'armonike ovo gore me nebi čudilo :run:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#11831 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

Milenkov buraz wrote: 18/10/2021 11:46 najbolji su oni koji su mislili da se sa njim da dogovoriti, pa onda onda famozna "sve je to predizborna"...itd.
Pisao sam sto puta ..."sve je to predizborna" ..jes al svaki put trazi puno , a dobije malo ..i evo malo po malo doveo nas skoro pred svrsen cin, a ti se bosnjo i dalje sprdaj
Last edited by invincible1921 on 18/10/2021 11:48, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81614
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11832 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

komšo ih je toliko zaposlio kao i šefik
gdje su sad ti junaci???

frustracije nabijaju običnim građanima koji nemaju nikakve veze s bdužetom

a oni koji primaju s pipe sad šute
junaci su samo kad dodo ode
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#11833 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

emmir1 wrote: 18/10/2021 11:37
PM72 wrote: 18/10/2021 10:50

Mani se demagogije...ko ti spominje da bi te neko legitimisao ili postavio oružja po brdima?

Shvati da nama nije problem Milorad ili RS.Uzeću primjer kantona Sarajevo.Mi sa RS-om i Miloradovom politikom nemamo ništa.Nije nam on kriv što nemamo tramvaja a sad ni pruge niti radnika na popravci.Nije nam Mile kriv što je sve zapušteno i prljavo i što je lopovluk,kriminal i nepotizam na sve strane.Ovdje ljude ubijaju tajkuni SDA a ne srbi sa brda.Nije direktorica najveće bolnice Miletova žena nego Bakirova.Sve su pokrali zeleni žohari i sad bi malo šuplje patriotske.Nije defetizam ako kažem da bih prije granatom gađao Bakirovu kuću nego bilo koju srpsku na Palama ili Vojkovićima.Koji vam je više klinac?

Ovo je čista demagogija.

O cemu ti pišeš ljudino?
Jasno da nam je sve u kurcu i da je SDA krivac glavni

No niti ja niti bilo ko u mom okruženju neće se borit za Bakira i Sebiju.

Borit ćemo se da ne budemo geto i da nam VRS ne bude iznad glava na Trebevicu.
Ja ne.Nema teorije.Skidam kapu braći albancima i hrvatima.Da vidim koji bi srpski harmonikaš sa Vučićem ili onim klempom Vujinom ušao u opštinski parlament na Kosovu ili Hrvatskoj a kamoli u državno Predsjedništvo.Imaju gard,smjelost,muda...sve ono što mi nemamo.Braća albanci zaustave voz u sred srpske oblasti pa namlate mašinovođe ili kad Vučić dođe na jezero pa kaže da je to u sred srpske teritorije na Sjevernom Kosovu pa im Hašim sutra dođe sa specijalcima i popije kafu a radnike obezbjeđenja rastjera i pošamara.U Hrvatskoj bi im zolju ispalili...

zato ljudi imaju državu...a mi svoj merhamet možemo okačit o onu stvar.
DonieBrasco
Posts: 15382
Joined: 31/08/2016 16:09

#11834 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Ako izostanu USA i VB sankcije mi se mozemo pozdraviti sa drzavom.

Bakir je svejedno zadovoljan sarjevskim pasalukom, ostalo ide srbima i hrvatima.
Last edited by DonieBrasco on 18/10/2021 11:50, edited 1 time in total.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#11835 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

PM72 wrote: 18/10/2021 11:48
emmir1 wrote: 18/10/2021 11:37


Ovo je čista demagogija.

O cemu ti pišeš ljudino?
Jasno da nam je sve u kurcu i da je SDA krivac glavni

No niti ja niti bilo ko u mom okruženju neće se borit za Bakira i Sebiju.

Borit ćemo se da ne budemo geto i da nam VRS ne bude iznad glava na Trebevicu.
Ja ne.Nema teorije.Skidam kapu braći albancima i hrvatima.Da vidim koji bi srpski harmonikaš sa Vučićem ili onim klempom Vujinom ušao u opštinski parlament na Kosovu ili Hrvatskoj a kamoli u državno Predsjedništvo.Imaju gard,smjelost,muda...sve ono što mi nemamo.Braća albanci zaustave voz u sred srpske oblasti pa namlate mašinovođe ili kad Vučić dođe na jezero pa kaže da je to u sred srpske teritorije na Sjevernom Kosovu pa im Hašim sutra dođe sa specijalcima i popije kafu a radnike obezbjeđenja rastjera i pošamara.U Hrvatskoj bi im zolju ispalili...

zato ljudi imaju državu...a mi svoj merhamet možemo okačit o onu stvar.
Ma ajde...skidas im kapu ...za sta tacno? I jedni i drugi imaju srba u vidu statisticke greske i qrce se...
User avatar
donnie_darko
Posts: 1027
Joined: 11/11/2017 22:49

#11836 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by donnie_darko »

Milenkov buraz wrote: 18/10/2021 11:41
harka wrote: 18/10/2021 11:39 Kao prvo kazniti obezbjedjene zgrade Predsjednistva zato sto su pustili lice(harmonikasa) jer nije sluzbeno lice.Znaci svi mi mozemo uci u zgradu,a drugo ukinuti platu svim prisutnim jer ne rade.Ovo je papanluk fuj.
Moglo je lice ući a li ne i harmonika, o tome se radi. Dakle može bez harmonike ali klocevi (ne mislim na tebe) to ne razumiju.
Vidis da moze!
U sdO prknu od drzave sve moze! I namjestit tender? moze
I asim nastimat posao? moze! I ukrast glasove? moze!
Prodat zemlju arapima? moze! Ukrast humanitarnu? Moze!
Napravit kiosk od 250.000km? Moze! 15m trotoara od 100.000km? Moze! Pravit tramvajsku stanicu godinu dana i hapat drzavne pare? Moze! Bogatit se na smrti svog naroda stimajuci kolegi sdOovcu tender za respiratore? Moze! Birat koga ces a koga neces lijecit na kcusu? Moze! Pokusat kupit nanu Fatu kako bi crkva ostala u avliji joj? Moze! Kupovat limuzine od 100.000km dok pola drzave nema posla? Moze!
Koristit Islamsku Zajednicu kao sdO propagandni alat? Moze!

Znaci sve ovo moze i sve ovo i 10x vise od ovog moze i normalno je ali harmonikas u predsjednistvu je udar na drzavu..... eee balije raspale.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 715
Joined: 30/11/2019 00:22

#11837 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Arachnoidea »

PM72 wrote: 18/10/2021 11:48
emmir1 wrote: 18/10/2021 11:37


Ovo je čista demagogija.

O cemu ti pišeš ljudino?
Jasno da nam je sve u kurcu i da je SDA krivac glavni

No niti ja niti bilo ko u mom okruženju neće se borit za Bakira i Sebiju.

Borit ćemo se da ne budemo geto i da nam VRS ne bude iznad glava na Trebevicu.
Ja ne.Nema teorije.Skidam kapu braći albancima i hrvatima.Da vidim koji bi srpski harmonikaš sa Vučićem ili onim klempom Vujinom ušao u opštinski parlament na Kosovu ili Hrvatskoj a kamoli u državno Predsjedništvo.Imaju gard,smjelost,muda...sve ono što mi nemamo.Braća albanci zaustave voz u sred srpske oblasti pa namlate mašinovođe ili kad Vučić dođe na jezero pa kaže da je to u sred srpske teritorije na Sjevernom Kosovu pa im Hašim sutra dođe sa specijalcima i popije kafu a radnike obezbjeđenja rastjera i pošamara.U Hrvatskoj bi im zolju ispalili...

zato ljudi imaju državu...a mi svoj merhamet možemo okačit o onu stvar.
Pa on bi najsretniji i bio da neko ispali zolju ili pretuce nekog iz te delegacije, eto vidite to su radikalni islamisti s njima tu nema zivota, srbi nisu sigurni u sarajevu u drzavnim institucijama bla bla automatski bi i opozicija morala podrzat ovo njegovo ludilo a ionako se jedva drze iznad povrsine.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11838 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

PM72, tako je. A Haris i ovi pitaju a ko će im plaćati kiriju, eto pameti, eto s kim živimo. Do duše ko zna ko je iza tog nicka "Haris"
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#11839 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

PM72 wrote: 18/10/2021 11:48
Ja ne.Nema teorije.Skidam kapu braći albancima i hrvatima.Da vidim koji bi srpski harmonikaš sa Vučićem ili onim klempom Vujinom ušao u opštinski parlament na Kosovu ili Hrvatskoj a kamoli u državno Predsjedništvo.Imaju gard,smjelost,muda...sve ono što mi nemamo.Braća albanci zaustave voz u sred srpske oblasti pa namlate mašinovođe ili kad Vučić dođe na jezero pa kaže da je to u sred srpske teritorije na Sjevernom Kosovu pa im Hašim sutra dođe sa specijalcima i popije kafu a radnike obezbjeđenja rastjera i pošamara.U Hrvatskoj bi im zolju ispalili...

zato ljudi imaju državu...a mi svoj merhamet možemo okačit o onu stvar.
Generalno si upravu.
Mada, Hrvati nemaju člana predsjedništva iz reda srpskog naroda, nemaju srpski entitet na polovini svoje države itd.
User avatar
mk ultra
Posts: 19462
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#11840 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mk ultra »

Qler wrote: 18/10/2021 11:10 Kako nas sve ponizava.. nevjerovatno..
što te ponižava?

ovo je samo produkt stanja koji je donijela vladavina SDA. kraj priče.
kad bošnjački narod prestane gledati u to kao u Boga (doslovno) jer da nije SDA ja ne bih bio musliman, i tako se i islamska zajednica odnosi prema tome iako svi mi znamo stav Islama prema tome, sve će se promijeniti... a oni dosta na tu kartu igraju. :skoljka:
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#11841 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Emiremir33 »

mk ultra wrote: 18/10/2021 11:30
Trappist wrote: 18/10/2021 11:29 puno ste ludji vi, glupi klix i ostali portali koji se loze ovoliko na ovu pricu. Da nema ovolikog medijskog prostora ne bi ni pola ovih stvari radio. Kao da ce ga pisanje klixa i analiza n1 sprijeciti da nesto pokusa uraditi.
a ko mu namješta medijski prostor na klixu? srbi? :lol:

samo znam da isto tako Hifa može smjestit naftni terminal od 1000T nafte ljudima pod balkon i jebat im zdravlje narendih 20 godina dok bude nafte, i to je produkt bošnjačkog znanja i imanja

sve po zaslugama bogami. :bih:
A da Hifa i u Lukavici ima veću benzinsku pumpu....
Piaty
Posts: 5685
Joined: 01/12/2020 00:58

#11842 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Piaty »

harka wrote: 18/10/2021 11:39 Kao prvo kazniti obezbjedjene zgrade Predsjednistva zato sto su pustili lice(harmonikasa) jer nije sluzbeno lice.Znaci svi mi mozemo uci u zgradu,a drugo ukinuti platu svim prisutnim jer ne rade.Ovo je papanluk fuj.
Nema ni od toga nista. Sramota je nanesena i sta god da se desi - nista se ne moze popraviti. Ne samo za ovo danas, nego opcenito.
User avatar
jazzer
Posts: 7190
Joined: 20/12/2004 14:44

#11843 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jazzer »

Gdje je sofer danas? Obilazi neke povratnike ili je nasao nekog posla van Sarajeva samo da ne prisustvuje derneku?

Stize na naplatu 30 godina vladavine SDA.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#11844 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Billy The Pljuc »

joj joj joj joj joj....

Haj' nek' smo i to doživjeli, sreća pa nam u predsjedništvu sjede dva sdaovca, nije ovo meni na sramotu nego njima dvojici i onima koje oni kao predstavljaju.

I šta vele dušebrižnici, nije SDA kriva, jok ja sam, 25 godina od rata i izgradiše nam "državu" po želji, od silnog rahatluka ne znam šta ću pa sam malo došao tu gdje već jesam, bezbeli da zaradim koji dinar, bit' će da me pohlepa tjera na isto i da mi je malo to što mi Alija i njegovi pružiše.

Fun facts, kupio se stan Jasmini haman za malo jače od pola miliona KM, navodno svadba koštala milion iste valute, parada kriminalaca svih profila na istoj a dobri bošnjo sve to zaboravi i o jadu se zabavi jer nam je rat pred vratima. Eh sad, pošteno se zaradilo nema sumnje, jes' al' u kurcu, još juče haman bilo, i koliko je ovih miliona proćerdano za ovih 25 godina, koliko se samo porodica i usta moglo nahraniti na prostoru RS-a, kako ono bješe, ah da, održivi povratak, kako kome i kako gdje.

A šta reći o voljenom preCjedniku, sirovina, govedo, baš nam takav i treba, imamo i mi jednog al' jbga nije na ovom stupnju razvoja, energija i pljuvačka mu je pogrešno usmjerena ka neprijateljima stranke mu u njega mu, jedine. Nema ga btw da se nešto u svom stilu gazije oglašava po ovom ispišavanju po državi i narodu kojeg će on bezbeli braniti, pardon, on reče gradu, ne spomenu državu i narod, kako ono ide, ah da, mirno spavaj grade mladosti mi moje....

Puna podrška voljenom preCjedniku u svemu što radi, tako i treba i valjda tako mora i biti.

:bih:
Last edited by Billy The Pljuc on 18/10/2021 12:06, edited 1 time in total.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#11845 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

I po obicaju nema reakcije bosnjackih begova...
Vukanović o lakrdiji Dodika: Misli da je ispao veći Srbin ako je sa harmonikom pjevao srpske pjesme u Sarajevu
Nešić o dovođenju harmonikaša u Predsjedništvo BiH: Institucije se moraju poštovati
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#11846 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

duh_sa_sjekirom wrote: 18/10/2021 11:52
PM72 wrote: 18/10/2021 11:48
Ja ne.Nema teorije.Skidam kapu braći albancima i hrvatima.Da vidim koji bi srpski harmonikaš sa Vučićem ili onim klempom Vujinom ušao u opštinski parlament na Kosovu ili Hrvatskoj a kamoli u državno Predsjedništvo.Imaju gard,smjelost,muda...sve ono što mi nemamo.Braća albanci zaustave voz u sred srpske oblasti pa namlate mašinovođe ili kad Vučić dođe na jezero pa kaže da je to u sred srpske teritorije na Sjevernom Kosovu pa im Hašim sutra dođe sa specijalcima i popije kafu a radnike obezbjeđenja rastjera i pošamara.U Hrvatskoj bi im zolju ispalili...

zato ljudi imaju državu...a mi svoj merhamet možemo okačit o onu stvar.
Generalno si upravu.
Mada, Hrvati nemaju člana predsjedništva iz reda srpskog naroda, nemaju srpski entitet na polovini svoje države itd.
Ja samo kažem da kod braće albanaca i hrvata ovaj Miletov pasjaluk ne bi prošao.Glavom garantujem.A mi slegnemo ramenima i kažemo - pusti budalu,seljačina,sirovina,krkan...
emmir1
Posts: 4483
Joined: 07/06/2013 15:28

#11847 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by emmir1 »

PM72 wrote: 18/10/2021 11:48
emmir1 wrote: 18/10/2021 11:37


Ovo je čista demagogija.

O cemu ti pišeš ljudino?
Jasno da nam je sve u kurcu i da je SDA krivac glavni

No niti ja niti bilo ko u mom okruženju neće se borit za Bakira i Sebiju.

Borit ćemo se da ne budemo geto i da nam VRS ne bude iznad glava na Trebevicu.
Ja ne.Nema teorije.Skidam kapu braći albancima i hrvatima.Da vidim koji bi srpski harmonikaš sa Vučićem ili onim klempom Vujinom ušao u opštinski parlament na Kosovu ili Hrvatskoj a kamoli u državno Predsjedništvo.Imaju gard,smjelost,muda...sve ono što mi nemamo.Braća albanci zaustave voz u sred srpske oblasti pa namlate mašinovođe ili kad Vučić dođe na jezero pa kaže da je to u sred srpske teritorije na Sjevernom Kosovu pa im Hašim sutra dođe sa specijalcima i popije kafu a radnike obezbjeđenja rastjera i pošamara.U Hrvatskoj bi im zolju ispalili...

zato ljudi imaju državu...a mi svoj merhamet možemo okačit o onu stvar.

Slažem se.

I stalno pišem da treba oštro i odlučno.
Hapsi govno odmah
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#11848 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Iker C »

Ako se RS osamostali sto je realnost, Dodik ce zahtjevati da se S. Sarajevu pridodaju dvije sarajevske opcine Centar i Stari Grad jer su to historijske srpske opcine, Brcko takodjer pripada RSu, Drvar i jos neki pogranicni gradovi.
Dakle treba to prihvatiti mirno i saburli, Prdsjednistvo BiH ce biti na Ilidzi ili u Ilijasu koji ce biti administrativni centar nove BiH. Nadam se da ce Dodik omoguciti da sa ovim tablicama ulazimo u RS , bar dok nam ne izdaju nove. Mislim da nam pasosi nece trebati jer ce dosta ljudi iz novonastale drzave RS nastaviti raditi u novoj BiH, takodjer nece biti carina jer RS zavisi od BiH.
Glavesina
Posts: 18
Joined: 15/10/2021 20:45

#11849 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Glavesina »

emmir1 wrote: 18/10/2021 11:57
PM72 wrote: 18/10/2021 11:48

Ja ne.Nema teorije.Skidam kapu braći albancima i hrvatima.Da vidim koji bi srpski harmonikaš sa Vučićem ili onim klempom Vujinom ušao u opštinski parlament na Kosovu ili Hrvatskoj a kamoli u državno Predsjedništvo.Imaju gard,smjelost,muda...sve ono što mi nemamo.Braća albanci zaustave voz u sred srpske oblasti pa namlate mašinovođe ili kad Vučić dođe na jezero pa kaže da je to u sred srpske teritorije na Sjevernom Kosovu pa im Hašim sutra dođe sa specijalcima i popije kafu a radnike obezbjeđenja rastjera i pošamara.U Hrvatskoj bi im zolju ispalili...

zato ljudi imaju državu...a mi svoj merhamet možemo okačit o onu stvar.

Slažem se.

I stalno pišem da treba oštro i odlučno.
Hapsi govno odmah
Ko da ga hapsi? Konkretno?
User avatar
jazzer
Posts: 7190
Joined: 20/12/2004 14:44

#11850 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jazzer »

Danas ce opet pozivati Smita, SAD, EU, kuntu i pantu da urade nesto.

Zato sto za 30 godina nisu uspjeli steci kakav takav ugled u svijetu, izdici se bar malo iznad Dodika i kompanije.

Ne, isti su kao i on. Za ovu drzavu su uradili taman onoliko koliko je uradio i Dodik, ni manje a ni vise.
Post Reply