Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
Login77777
Posts: 8626
Joined: 18/05/2021 09:11

#14876 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

tvojkomsija wrote: 26/10/2021 12:43 Sve se u BiH rjesava dogovorom i kompromisom, tako i ova kriza.

Kakav rat spominjete, pa poslije tog potencijalnog rata bi penzioneri cinili 70% stanovnistva, ostali bi se isparili. To bi bio kraj za BiH.

Nadleznosti ce se nastaviti prebacivati na nivo RS, ali sporije i uz manje bombasticnih najava, kako bi MZ blaze reagovala. Sve stranke u RS su za vracanje nadleznosti, samo ne podrzavaju Dodikovu galamu i nastupe.

Prica se opet vraca na temu Izbornog zakona. Ostala su jos dva mjeseca ove godine da se on donese, jer u izbornoj godini se IZ ne smije mijenjati. Ako bosnjacka strana bude previse zatezala oko dogovorenog formata IZ, on ce biti nametnut, kao i ovaj zakon o zabrani negiranja genocida.

Matthew Palmer, izaslanik SAD za promjenu IZ, sutra dolazi u BiH i pregovori pocinju.
Cuj nadleznosti se vracaju? Zasto i iz kojeg razloga?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4813
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#14877 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

tvojkomsija wrote: 26/10/2021 12:43 Sve se u BiH rjesava dogovorom i kompromisom, tako i ova kriza.

Kakav rat spominjete, pa poslije tog potencijalnog rata bi penzioneri cinili 70% stanovnistva, ostali bi se isparili. To bi bio kraj za BiH.

Nadleznosti ce se nastaviti prebacivati na nivo RS, ali sporije i uz manje bombasticnih najava, kako bi MZ blaze reagovala. Sve stranke u RS su za vracanje nadleznosti, samo ne podrzavaju Dodikovu galamu i nastupe.

Prica se opet vraca na temu Izbornog zakona. Ostala su jos dva mjeseca ove godine da se on donese, jer u izbornoj godini se IZ ne smije mijenjati. Ako bosnjacka strana bude previse zatezala oko dogovorenog formata IZ, on ce biti nametnut, kao i ovaj zakon o zabrani negiranja genocida.

Matthew Palmer, izaslanik SAD za promjenu IZ, sutra dolazi u BiH i pregovori pocinju.
Znači, vi nama dajte šume, vode, Izborni zakon po želji a mi ćemo biti dobri pa vam više nećemo tako često negirati genocid (samo ponekad pred izbore)...
To se zove pregovaranje i kompromis
:-)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14878 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

duh_sa_sjekirom wrote: 26/10/2021 13:03
tvojkomsija wrote: 26/10/2021 12:43 Sve se u BiH rjesava dogovorom i kompromisom, tako i ova kriza.

Kakav rat spominjete, pa poslije tog potencijalnog rata bi penzioneri cinili 70% stanovnistva, ostali bi se isparili. To bi bio kraj za BiH.

Nadleznosti ce se nastaviti prebacivati na nivo RS, ali sporije i uz manje bombasticnih najava, kako bi MZ blaze reagovala. Sve stranke u RS su za vracanje nadleznosti, samo ne podrzavaju Dodikovu galamu i nastupe.

Prica se opet vraca na temu Izbornog zakona. Ostala su jos dva mjeseca ove godine da se on donese, jer u izbornoj godini se IZ ne smije mijenjati. Ako bosnjacka strana bude previse zatezala oko dogovorenog formata IZ, on ce biti nametnut, kao i ovaj zakon o zabrani negiranja genocida.

Matthew Palmer, izaslanik SAD za promjenu IZ, sutra dolazi u BiH i pregovori pocinju.
Znači, vi nama dajte šume, vode, Izborni zakon po želji a mi ćemo biti dobri pa vam više nećemo tako često negirati genocid (samo ponekad pred izbore)...
To se zove pregovaranje i kompromis
:-)
Daj bolan šta se tripuješ na ono što je Mijatovic rekao frajer nebitna osoba cija rijec vrijedi isto koliko i tvoja na ovom forumu.
Vidiš ga nagađa.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#14879 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

Login77777 wrote: 26/10/2021 12:55
tvojkomsija wrote: 26/10/2021 12:43 Sve se u BiH rjesava dogovorom i kompromisom, tako i ova kriza.

Kakav rat spominjete, pa poslije tog potencijalnog rata bi penzioneri cinili 70% stanovnistva, ostali bi se isparili. To bi bio kraj za BiH.

Nadleznosti ce se nastaviti prebacivati na nivo RS, ali sporije i uz manje bombasticnih najava, kako bi MZ blaze reagovala. Sve stranke u RS su za vracanje nadleznosti, samo ne podrzavaju Dodikovu galamu i nastupe.

Prica se opet vraca na temu Izbornog zakona. Ostala su jos dva mjeseca ove godine da se on donese, jer u izbornoj godini se IZ ne smije mijenjati. Ako bosnjacka strana bude previse zatezala oko dogovorenog formata IZ, on ce biti nametnut, kao i ovaj zakon o zabrani negiranja genocida.

Matthew Palmer, izaslanik SAD za promjenu IZ, sutra dolazi u BiH i pregovori pocinju.
Cuj nadleznosti se vracaju? Zasto i iz kojeg razloga?
Jer Bakir ne zna, ne smije ili je ucjenjen, da se suprostavi puzajućoj agresiji i secesiji.
I onda se poraz naziva "kompromisom" u kojem je on za nas isposlovao lizalo.

Teško da će mu to ovaj puta proći, jer mu se osporava legitimitet da on predstavlja Bošnjake a pogotovo ostale proBiH građane.
Ostale stranke trebaju skočiti i ukinuti mu pravo da on u ime nekoga nešto pregovara po birtijama, trebaju prozvati i zvaničnike MZ koji to furaju.

Dosta nam je lizala što smo ih dobili u kompromisima, puna ih kanta za smeće.
Last edited by tandmand on 26/10/2021 13:05, edited 1 time in total.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#14880 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

https://radiosarajevo.ba/metromahala/ja ... log/434849

Kolumna / Dragan Bursać: Limena kruna lažnog cara Bakira Malog



I tako nekažnjen od države i naroda, kad je diletantski prokockao šansu da se Srbija osudi za UZP i agresiju u Reviziji tužbe, nekažnjen za svaku malverzaciju u kojoj je građanima malosultanskim stilom uništavao živote, on danas može sasvim slobodno i opet nekažnjeno izigravati tog kraljevića za siromašne s limenom krunom na glavi, dok se sprema za unaprijed izgubljenu partiju šaha za Vučićem. I ko će ga savjetovati u toj partiji šaha? Srednjoškolac Osmica???

Zapravo, biće to dogovorena simultanka, u "duhu prijateljskih odnosa", u kojoj će Izetbegović junior biti nagužen. Dobro on, ali će s njim onako pride biti nagužena i građanska država Bosna i Hercegovina.

I kao da ovim potezom, ovim odlaskom na noge Vučiću, Bakir najglasnije kaže, nema života za građansku BiH, a svi vi koji se osjećate građanima, a ne Srbima, Hrvatima i Bošnjacima, predominantno, niste dobrodošli. Evo, submisivnom igrom s Vučićem ću vam to i dokazati. Dokazaću vam to i političkim oživljavanjem Milorada Dodika i stvaranjem nove, još jače nacionalističke koalicije uoči narednih izbora.

Nakon Dodika, red je ponuditi treći entitet Čoviću

...

Šah-mat!
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50403
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#14881 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

:mrgreen:
User avatar
House
Posts: 46685
Joined: 17/03/2010 15:36

#14882 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

Image

:mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#14883 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bingov buraz »

skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 12:26
pici wrote: 26/10/2021 12:20


evo vasHeg rata i quracapalaca, trgovanje radi dobijanja izbora i prikrivanja afera ubistava i kriminala... vuci siti a koze rastrgane... sad nastavite sa ukopavanjem i obilaskom kota... vise niko ni neide na kote gdje je mladost ginula i sakatila se... MRŠ SVI U MP3
Cuj dobio zakon o negiranju ...kakve koristi kas ce ga stoka.i dalje negirati. A srbi i hrvati dobijaju neshto konkretno.... Kad sve ovo vidim,.mozda je rat bolja opcija..tu imamo.sanse. a ovako.s.nasim Baketom.na celu.nemamo... prodaje lik sve.
Bakir ako to prihvati nek se ubije.
Doduše babo mu je pristajao i na gore prevare.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24758
Joined: 08/09/2005 20:08

#14884 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

De da vidimo da rasformiramo UIO. :D

https://www.klix.ba/vijesti/bih/cengic- ... /211026133
Međutim, u raspodjeli tih sredstava, Federacija BiH – nakon odbitaka finansiranja državnih institucija i minimalnih rezervi (iz kojih se vrši povrat PDV-a firmama) – prihoduje 3,46 milijardi KM, što je razlika ili "minus", 2,5 milijardi KM.
User avatar
video
Posts: 6808
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#14885 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by video »

bingov buraz wrote: 26/10/2021 17:49
skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 12:26

Cuj dobio zakon o negiranju ...kakve koristi kas ce ga stoka.i dalje negirati. A srbi i hrvati dobijaju neshto konkretno.... Kad sve ovo vidim,.mozda je rat bolja opcija..tu imamo.sanse. a ovako.s.nasim Baketom.na celu.nemamo... prodaje lik sve.
Bakir ako to prihvati nek se ubije.
Doduše babo mu je pristajao i na gore prevare.
A tko je inace taj lik da moze bilo sto prihvatiti ili odbijati :?

WTF :shock:
Prosto imaginarni lik koji je umislio da je neko u "gradu" dok se u "selu" ( stan na Jezeru) nista i ne pita. A hoce da se pita u "gradu" :izet:
Njegovo je proslo :thumbup:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#14886 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

bingov buraz wrote: 26/10/2021 17:49
skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 12:26

Cuj dobio zakon o negiranju ...kakve koristi kas ce ga stoka.i dalje negirati. A srbi i hrvati dobijaju neshto konkretno.... Kad sve ovo vidim,.mozda je rat bolja opcija..tu imamo.sanse. a ovako.s.nasim Baketom.na celu.nemamo... prodaje lik sve.
Bakir ako to prihvati nek se ubije.
Doduše babo mu je pristajao i na gore prevare.
Pa fkt.... Cuj zakon o negiranju koji je vec tu :D

Ma prodace on drzavu za svou licni interes
User avatar
Haris.ba
Posts: 24758
Joined: 08/09/2005 20:08

#14887 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 18:13 Ma prodace on drzavu za svou licni interes
Kakav narod, takav vodja.
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14888 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

Haris.ba wrote: 26/10/2021 18:14
skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 18:13 Ma prodace on drzavu za svou licni interes
Kakav narod, takav vodja.
Kome je on vodja :?
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#14889 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Muha,
U pravu si...kome on vođa...ako sam Ikad glasao sa te zelene kmere i pogan- nek mi se ruka osuši.
User avatar
video
Posts: 6808
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#14890 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by video »

...al si mu zato za babu i njegovu buducu kastu "pO zivota po drzavi ostavio"
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#14891 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Johnny_x »

skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 12:26
pici wrote: 26/10/2021 12:20


evo vasHeg rata i quracapalaca, trgovanje radi dobijanja izbora i prikrivanja afera ubistava i kriminala... vuci siti a koze rastrgane... sad nastavite sa ukopavanjem i obilaskom kota... vise niko ni neide na kote gdje je mladost ginula i sakatila se... MRŠ SVI U MP3
Cuj dobio zakon o negiranju ...kakve koristi kas ce ga stoka.i dalje negirati. A srbi i hrvati dobijaju neshto konkretno.... Kad sve ovo vidim,.mozda je rat bolja opcija..tu imamo.sanse. a ovako.s.nasim Baketom.na celu.nemamo... prodaje lik sve.
Mozda ce tuziteljstvo ucinti proceduralnu gresku u aferi respiratori, mozda ce osmicoina diploma iz Banja Luke odjedanput postat validna i mozda ce Sebija dostaviti potvrdu o polozenim ispitima iz Zagreba. To su neki kompromisi na koje bi Bakir pristao i nesto o cemu Bakir moze pregovarati. Nikad ne treba zaboravkti da je Bakir rekao da ti ne moze drzava bit preca od stranke, tako da ce Bakir u pregovorima uvijek gledati interes stranke, pa tek onda drzave.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2799
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#14892 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ovo_malo_duse »

Haris.ba wrote: 26/10/2021 18:14
skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 18:13 Ma prodace on drzavu za svou licni interes
Kakav narod, takav vodja.
Moze trgovat sta hoce ali ako ode u BG to ce mu bit zadnji ekser u SDA tabut. Ocekujem navalu botova da ponavljaju mantru i brane neodbranjivo.
Previse je aferima da i stoka sitnog zuba pocinje mrmljat.
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14893 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

PM72 wrote: 26/10/2021 18:20 Muha,
U pravu si...kome on vođa...ako sam Ikad glasao sa te zelene kmere i pogan- nek mi se ruka osuši.
Meni obje ruke nek se odma osuše.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#14894 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

Johnny_x wrote: 26/10/2021 18:24
skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 12:26

Cuj dobio zakon o negiranju ...kakve koristi kas ce ga stoka.i dalje negirati. A srbi i hrvati dobijaju neshto konkretno.... Kad sve ovo vidim,.mozda je rat bolja opcija..tu imamo.sanse. a ovako.s.nasim Baketom.na celu.nemamo... prodaje lik sve.
Mozda ce tuziteljstvo ucinti proceduralnu gresku u aferi respiratori, mozda ce osmicoina diploma iz Banja Luke odjedanput postat validna i mozda ce Sebija dostaviti potvrdu o polozenim ispitima iz Zagreba. To su neki kompromisi na koje bi Bakir pristao i nesto o cemu Bakir moze pregovarati. Nikad ne treba zaboravkti da je Bakir rekao da ti ne moze drzava bit preca od stranke, tako da ce Bakir u pregovorima uvijek gledati interes stranke, pa tek onda drzave.
Kad idiot ne konta da bez države stranku može mačku o rep svezati
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14895 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

video wrote: 26/10/2021 18:23 ...al si mu zato za babu i njegovu buducu kastu "pO zivota po drzavi ostavio"
video :-D NIKAD stari--stali smo u odbranu brutalno nam napadnute države a bogme i grada. Da su mi ušli u naselje kcerku bi mi na moje oci silovali a sina preklali pa bi ja na red došo. Jebe mi se za Aliju i politiku u to doba.
Dao sam svoj doprinos i ne kajem se (nikakav Rambo bio nisam-samo da se zna)
Sad mi vazda puno aVto benzina i plina a pasoši i papiri od stana u fascikli :D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14896 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zlajaBHF »

Ovoliko histerije, zato sto je Bakir izjavio da ce se mozda naci sa Vucicem :-)

I od izjave Vojina (koga on predstavlja?), napraviste vec gotov dogovor. Koliko godina imate?

Da je Bakir kojim slucajem rekao da ne zeli pricati ni sa jednim Srpskim politicarem, i da je spreman za rat ako treba......Ovdje bi govorili kako nas vodi u rat :-)
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#14897 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by smjesko071 »

muha_sa wrote: 26/10/2021 18:27
PM72 wrote: 26/10/2021 18:20 Muha,
U pravu si...kome on vođa...ako sam Ikad glasao sa te zelene kmere i pogan- nek mi se ruka osuši.
Meni obje ruke nek se odma osuše.
I još dvije!!!
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14898 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

@zlajaBHF
Ti iz krajnosti u krajnost, nema ništa između ha? :?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#14899 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

Haris.ba wrote: 26/10/2021 18:14
skafiskafsnjak wrote: 26/10/2021 18:13 Ma prodace on drzavu za svou licni interes
Kakav narod, takav vodja.
Znas sta je...ja sam siguran da mnogi koji su glasali za njega nisu kao on ..ali glasaju jer ga smatraju zastitnikom Bosnjaka Muslimaba...nazalost.

Narod.je glup.

Moj vodja svakako nije...u zivotu nisam glasa zelenim.dao
User avatar
video
Posts: 6808
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#14900 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by video »

muha_sa wrote: 26/10/2021 18:30
video wrote: 26/10/2021 18:23 ...al si mu zato za babu i njegovu buducu kastu "pO zivota po drzavi ostavio"
video :-D NIKAD stari--stali smo u odbranu brutalno nam napadnute države a bogme i grada. Da su mi ušli u naselje kcerku bi mi na moje oci silovali a sina preklali pa bi ja na red došo. Jebe mi se za Aliju i politiku u to doba.
Dao sam svoj doprinos i ne kajem se (nikakav Rambo bio nisam-samo da se zna)
Sad mi vazda puno aVto benzina i plina a pasoši i papiri od stana u fascikli :D
Legendo, ma to malo prcam ovog milicajca :-D On ti je prikriveni sda bojovnik :D

A sto se pasosa i tih prica o "fatanju noge" - zajebi ti to.
Cim zapuca, eto mene po tebe, vidis da ako se ovi internet bojovnici budu pitali, ode sve u ...honduras!
Kako ono ide ona bosanska - ko je jednom isao u drenjke ici ce opet jos i u sipurke :D
Post Reply