Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
laik1981
Posts: 12930
Joined: 05/12/2012 13:04

#14951 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

Sta ce ta slina kome reci kad je njihov igrac.. Da SDA pogan nije obicna skupina kosovaca ne bi u ovoj drzavi razjebali sve sto su dohvatili..
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#14952 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

hipija wrote: 26/10/2021 20:23 Naš narod je lijen, indolentan, neobrazovan, poglup i korumpiran ...
Eh, sad. Ne valja generalizovati uzimajući za primjer stranačke uhljebe. Ima nas koji nemamo ni jedno od nabrojanog.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#14953 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

Sve što mu kaže u Bg mogao je kazati i iz Sa.
Ali, bez obzira šta mu kazao, ovaj sastanak šalje poruku da je Vučić "glavni baja i faktor stabilnosti" te da nema potrebe za sankcijama Dodiku jer se, eto, sve može dogovoriti...
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14954 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

vatrogasac wrote: 26/10/2021 20:30
hipija wrote: 26/10/2021 20:23 Naš narod je lijen, indolentan, neobrazovan, poglup i korumpiran ...
Eh, sad. Ne valja generalizovati uzimajući za primjer stranačke uhljebe. Ima nas koji nemamo ni jedno od nabrojanog.
Jesi siguran? Pogledaj fotografiju ispod i opet razmisli. Više ih je bilo kod Torabija nego na vakcinaciji.

Image

ne mislim konkretno na tebe, ima izuzetaka naravno.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#14955 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

palermo wrote: 26/10/2021 20:21
daddy-kool wrote: 26/10/2021 20:11

po meni niti treba ići niti treba sa vucicem nesto "razgovarati". jer taj razgovor je ustvari pregovor. niti on niti iko drugi. sta bi po tebi trebao kazati?
Trebao bi kazati, Vule skloni Mileta ili ga primiri.....i što je najvažnije prestani ti misliti da smo mi mutavi....

eto, zovnuo si me, popili smo kahvu, malo ćemo i narod sa ovime smiriti.....al ako Baja nastavi kako je pošao, jebi ga Vule....nemoj mene tada zvati....


Eto, ja bih mu tako rekao.....
ne mogu da se nacudim... :?

kao mali vuk ce se prepasti nekog ultimatuma. ovo je power politics, nisu to djeca.

bakir ako hoce da bude koristan, prvi avion kod erdogana da dogovara bajraktare. (istovremeno poslati emisare u washington, london, berlin, pa cak i u moskvu. animirati kompetnu dijasporu za lobiranje u njihovim novim drzavama. da ne spominjem neke lokalne poteze koje bi trebalo da se desavaju...)

rudonja se mora slomiti, to se trebalo davno desiti i sto se duze odgadja sve ce teze biti.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18043
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#14956 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

hipija wrote: 26/10/2021 20:23 Pa kad čovjek malo bolje promisli,Bošnjaci i ne zaslužuju ništa bolje od Bakira.
Naš narod je lijen, indolentan, neobrazovan, poglup i korumpiran i Bakir je samo projekcija naroda koga navodno predstavlja.
Da je drugačije, Bakir i slični njemu ne bi dočekali drugi mandat u bilo kojem obliku i nivou vlasti.
Zato čuvajte živce jer rahat patnji se ne nazire kraj.
Nas narod nije nista od gore navedenog, stavise, totalno smo suprotni od toga kada nam se pruzi prilika. Pogledati pod mladom dijasporom svugdje po svijetu gdje je ta omladina pametna, obrazovana, ambiciozna i uspjesna.

Problem je sto se omladini u BiH planski ubija buducnost unistavanjem obrazovnog sistema, degrediranjem sistema vrijednosti sto na kraju dovodi do nedostatka ambicije i da se razmislja i da se obrazuje i da se pokrene.

Vladajuce stranke vec 30 godina stvaraju sebi birace po volji…
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4116
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#14957 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 19:42 A slušaj sada ovo kako se razvodnjava...
Palmer: Ako se ne može postići dogovor za domove naroda, treba se fokusirat na Predsjedništvo BiH
Ni serifi divljeg zapada nisu sto su nekad bili.

Ulete medju bandu ubica, lazova, pljackasa, kradljivaca...i kaze, "Ne nosim nikakvo oruzje, necete biti kaznjeni, budite fini i dogovorite se..." :oops:

Pa kojeg Kurza iz Austrije ce u BiH! :evil:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#14958 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

Da se podsjetimo starih bisera i Dodika kad je bio mladi D:
https://cin.ba/krediti-irb-rs-dodikovom ... t-mjeseci/
telece okice
Image
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#14959 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

Prebacih postove o Baketu na SDA temu
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#14960 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

trebala bi nam tema za ovaj aktuelni politicki trenutak gdje bi sve bilo obuhvaceno. dio te price je milorad svakako, mozda i najveci, ali i ovo ostalo...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#14961 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

daddy-kool wrote: 26/10/2021 21:05 trebala bi nam tema za ovaj aktuelni politicki trenutak gdje bi sve bilo obuhvaceno. dio te price je milorad svakako, mozda i najveci, ali i ovo ostalo...
Ima politicko-desavanje-u-bih-all-inklusive-t84490.html
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#14962 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Droog »

daddy-kool wrote: 26/10/2021 21:05 trebala bi nam tema za ovaj aktuelni politicki trenutak gdje bi sve bilo obuhvaceno. dio te price je milorad svakako, mozda i najveci, ali i ovo ostalo...
Ima vec, tema Političko dešavanje u BiH all inclusive. Samo tanka :mrgreen:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#14963 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

palermo wrote: 26/10/2021 20:27
muha_sa wrote: 26/10/2021 20:24

Vule-kako mu tepaš :D ce mu takvu carlamu svezat da ce ovaj tek nakon pola godine skontat kako ga je naguzio
možda hoće, možda neće :D , al ja ne bih baš Baketa potcjenjivao.....

Osnovno pitanje nije (po meni naravno) je li Bake sposoban, jeste sposoban je....

osnovno pitanje je, da li on tumači istinske izraze želje pro Bih stanovništva i jesmo li mi ( a prevashodno oni koji se bave politikom i intelktualna elita) to formulirali na jasan način i poslali poruku Bakiru
Vodi lopova kući
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#14964 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

Droog wrote: 26/10/2021 21:07
daddy-kool wrote: 26/10/2021 21:05 trebala bi nam tema za ovaj aktuelni politicki trenutak gdje bi sve bilo obuhvaceno. dio te price je milorad svakako, mozda i najveci, ali i ovo ostalo...
Ima vec, tema Političko dešavanje u BiH all inclusive. Samo tanka :mrgreen:
ma znam, al kao sto rece, tanka. :lol:
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14965 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by palermo »

GAU8 wrote: 26/10/2021 21:07
palermo wrote: 26/10/2021 20:27

možda hoće, možda neće :D , al ja ne bih baš Baketa potcjenjivao.....

Osnovno pitanje nije (po meni naravno) je li Bake sposoban, jeste sposoban je....

osnovno pitanje je, da li on tumači istinske izraze želje pro Bih stanovništva i jesmo li mi ( a prevashodno oni koji se bave politikom i intelktualna elita) to formulirali na jasan način i poslali poruku Bakiru
Vodi lopova kući
:D

nisi vala nešto pametno rekao, al eto
User avatar
Haris.ba
Posts: 24389
Joined: 08/09/2005 20:08

#14966 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

GandalfSivi wrote: 26/10/2021 20:36
hipija wrote: 26/10/2021 20:23 Pa kad čovjek malo bolje promisli,Bošnjaci i ne zaslužuju ništa bolje od Bakira.
Naš narod je lijen, indolentan, neobrazovan, poglup i korumpiran i Bakir je samo projekcija naroda koga navodno predstavlja.
Da je drugačije, Bakir i slični njemu ne bi dočekali drugi mandat u bilo kojem obliku i nivou vlasti.
Zato čuvajte živce jer rahat patnji se ne nazire kraj.
Nas narod nije nista od gore navedenog, stavise, totalno smo suprotni od toga kada nam se pruzi prilika. Pogledati pod mladom dijasporom svugdje po svijetu gdje je ta omladina pametna, obrazovana, ambiciozna i uspjesna.

Problem je sto se omladini u BiH planski ubija buducnost unistavanjem obrazovnog sistema, degrediranjem sistema vrijednosti sto na kraju dovodi do nedostatka ambicije i da se razmislja i da se obrazuje i da se pokrene.

Vladajuce stranke vec 30 godina stvaraju sebi birace po volji…
Jelde da nema logike. Ode neko nas vani i odmah nema problema.

Kaze do sistema. Pa naravno kad se nas covjek ne pita za sistem. Cim se pita za sistem, svede sistem na svoju mjeru.
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#14967 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jasib »

GandalfSivi wrote: 26/10/2021 19:01
zlajaBHF wrote: 26/10/2021 18:45

Kako mozete vjerovati ovu izjavu ovog Vojina? Ne razumijem

Da li Bakir trbea igdje ici ili ne, ne znam. Zato sto ne znam sta se desava iza zavjesa. Ne znam koa je uloga Vucica.
Da li je Doikov nalogodavac on ili Rusija. itd itd...


Ne znate ni vi, samo po automatizmu po Bakiru, bilo sta da uradi.
Ne znas ti puno stvari, ocito…
Napiši nam ih, da i mi znamo
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#14968 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by detroit-mercy »

palermo wrote: 26/10/2021 20:05 Ma ja mislim da to pitanje, hoće li Bake ići u Beograd ili neće je pogrešno pitanje. Pravo pitanje je šta će on reći tamo ako ode.

Nije uopšte problem da ode, pravi problem će biti onda ako ode i kaže krivu stvar. A da se to ne bi desilo, javnost BiH, proBih stranke, i intelektualci bi trebali znati šta može reći, i to mu poručiti. To se nažalost još uvijek nije desilo

I onda ispada, da dio forumaša (ali ne samo forumaša, nego i čitavog širokog spektra što političke što društvene scene) zapravo intimno navija da Bake ode u Beograd, napravi tamo kakvu pizdariju na račun BiH i da onda oni slavodobitno viču....jebo vas Bake., jesam li vam govorio.

Ja shvatam i to, sujeta, mržnja, ljubav i svašta nešto su iracionalne kategorije, ....al ne znam baš koliko nam koriste u ovoj političkoj priči
A o cemu to Bake treba da razgovara/pregovara sa Vucicem? Pitanje ratifikacije granice, upravljnje granicnim prijelazima, privredna saradnja?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18043
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#14969 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

jasib wrote: 26/10/2021 21:28
GandalfSivi wrote: 26/10/2021 19:01

Ne znas ti puno stvari, ocito…
Napiši nam ih, da i mi znamo
Vec napisao, samo treba citati, jebiga…
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#14970 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by saimidin »

Milenkov buraz wrote: 26/10/2021 20:34
vatrogasac wrote: 26/10/2021 20:30

Eh, sad. Ne valja generalizovati uzimajući za primjer stranačke uhljebe. Ima nas koji nemamo ni jedno od nabrojanog.
Jesi siguran? Pogledaj fotografiju ispod i opet razmisli. Više ih je bilo kod Torabija nego na vakcinaciji.

Image

ne mislim konkretno na tebe, ima izuzetaka naravno.
:thumbup:
:bih:

Tuga je to koliko je ovaj narod sujevjeran I lakovjeran

Opet lideri, koliko god da su odraz naroda, moraju povuci naprijed, a ne gurati ga u blato, tako smo dosli da je narod zapusten I raspusten

Svi su odreda samo popustali narodu od sitnica kao, jeftina struja, poslovi uhljeba, sitna korupcija, do namijestanje tendera, ... I sad smo tu gdje smo

Medvjed nam radi o glavi, a mi spustenih gaca krenuli da rahat seremo, a mogli bi biti :izet:

:bih:
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#14971 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by detroit-mercy »

Jebani smo mi odavno samo sendvicari jos misle da nismo i da ce sultan ispregovarati nesto spektakularno.
pemanapemani
Posts: 5347
Joined: 09/09/2008 15:12

#14972 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pemanapemani »

palermo wrote: 26/10/2021 20:05 Ma ja mislim da to pitanje, hoće li Bake ići u Beograd ili neće je pogrešno pitanje. Pravo pitanje je šta će on reći tamo ako ode.

Nije uopšte problem da ode, pravi problem će biti onda ako ode i kaže krivu stvar. A da se to ne bi desilo, javnost BiH, proBih stranke, i intelektualci bi trebali znati šta može reći, i to mu poručiti. To se nažalost još uvijek nije desilo

I onda ispada, da dio forumaša (ali ne samo forumaša, nego i čitavog širokog spektra što političke što društvene scene) zapravo intimno navija da Bake ode u Beograd, napravi tamo kakvu pizdariju na račun BiH i da onda oni slavodobitno viču....jebo vas Bake., jesam li vam govorio.

Ja shvatam i to, sujeta, mržnja, ljubav i svašta nešto su iracionalne kategorije, ....al ne znam baš koliko nam koriste u ovoj političkoj priči
Bakir je svjesno slagao i izdao reviziju presude protiv Srbije.

Bakir je svjesno dao kontrolu DN SNSD i HDZ.

Normalnom gradjaninu BiH bi samo ove dvije cenjenice bile dovoljne, da ne navodimo nista vise.

Meni je pomalo fascinantno koliko taj covjek i ta stranka imaju kredita kod tebe.

Stvarno, bez zle namjere.
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14973 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by palermo »

pemanapemani wrote: 26/10/2021 22:02
palermo wrote: 26/10/2021 20:05 Ma ja mislim da to pitanje, hoće li Bake ići u Beograd ili neće je pogrešno pitanje. Pravo pitanje je šta će on reći tamo ako ode.

Nije uopšte problem da ode, pravi problem će biti onda ako ode i kaže krivu stvar. A da se to ne bi desilo, javnost BiH, proBih stranke, i intelektualci bi trebali znati šta može reći, i to mu poručiti. To se nažalost još uvijek nije desilo

I onda ispada, da dio forumaša (ali ne samo forumaša, nego i čitavog širokog spektra što političke što društvene scene) zapravo intimno navija da Bake ode u Beograd, napravi tamo kakvu pizdariju na račun BiH i da onda oni slavodobitno viču....jebo vas Bake., jesam li vam govorio.

Ja shvatam i to, sujeta, mržnja, ljubav i svašta nešto su iracionalne kategorije, ....al ne znam baš koliko nam koriste u ovoj političkoj priči
Bakir je svjesno slagao i izdao reviziju presude protiv Srbije.

Bakir je svjesno dao kontrolu DN SNSD i HDZ.

Normalnom gradjaninu BiH bi samo ove dvije cenjenice bile dovoljne, da ne navodimo nista vise.

Meni je pomalo fascinantno koliko taj covjek i ta stranka imaju kredita kod tebe.

Stvarno, bez zle namjere.
a meni je opet fascinatno koliko je nemoguć smislen razgovor o političkom dešavanjima. Makar na ovom forumu. Koji nije naravno potpuna preslika društva, ali nije ni daleko. A jedna od osnovnih karakteristika je potpuna polarizacija ovog probosanskog društva. U kojem ako nisi moj u savkoj tački i svakom pogledu, onda si njihov.

Dakle, ja samo kažem, ako Bakir u >Beogradu ili negdje kaže ono što treba reći taj put ne mora biti okarakterisan kao izdaja. ako Bakir iz svoje sobe na Poljinama, ne mičući nigdje, kaže ono što ne treba ili uradi ono što ne treba, onda je to izdaja (ili šta već). Meni je to logičniji stav od ovih postova koji vrte istu mantru.....mislim,ono ne trebaju se ni čitati, dovoljno je da vidiš nick i znaš šta će pisati.

Znam ja da nema u tebi zle namjere, tako da ne moraš to naglašavati.....uostalom, zato ti i odgovaram
User avatar
Haris.ba
Posts: 24389
Joined: 08/09/2005 20:08

#14974 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

palermo wrote: 26/10/2021 22:14 a meni je opet fascinatno koliko je nemoguć smislen razgovor o političkom dešavanjima. Makar na ovom forumu. Koji nije naravno potpuna preslika društva, ali nije ni daleko. A jedna od osnovnih karakteristika je potpuna polarizacija ovog probosanskog društva. U kojem ako nisi moj u savkoj tački i svakom pogledu, onda si njihov.
Tu idemo i prije svijeta. Isto se desava i na Zapadu.
palermo wrote: 26/10/2021 22:14 Dakle, ja samo kažem, ako Bakir u >Beogradu ili negdje kaže ono što treba reći taj put ne mora biti okarakterisan kao izdaja. ako Bakir iz svoje sobe na Poljinama, ne mičući nigdje, kaže ono što ne treba ili uradi ono što ne treba, onda je to izdaja (ili šta već). Meni je to logičniji stav od ovih postova koji vrte istu mantru.....mislim,ono ne trebaju se ni čitati, dovoljno je da vidiš nick i znaš šta će pisati.
Evo, ja ne vidim odlazak Baketa kod Vucka kao izdaju.

Ipak, Vucic ima sestrinsku stranku Sda u Srbiji. Jeste da je u opoziciji. Ali, fino je kako mu nije mrsko pricati sa parlamentarcem iz susjedne zemlje.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#14975 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Mučno je gledati šepurenje Dodika u Zagrebu :oops: Čović u Beogradu je svoj na svome. Interesantna je koordinacija ta dva susreta.
Last edited by Milenkov buraz on 26/10/2021 22:24, edited 1 time in total.
Post Reply