Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#5951 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

valjda je sad ovim vrlim strancima jasno da će ovdje morati dežurati da ne bude rata sve dok je genocidne..
pa ako im se to isplati bujrum..
pošto im je izgleda stalo samo da ne puca, a nešto su nesposobni da to postignu

ja se ne bi vratio na "izvorni" Dejton ja bi otišao godinu unazad...
Dejton treba ukinuti i vratiti se na Vašingtonski sporazum kantonizirati cijelu drzavu, iscjepkati kantone da nemaju teritorijalne povezanosti da nekom budućem Bosancu iz Laktasa ne padne na pamet da se odcjepljuje
User avatar
Skijaš
Posts: 12554
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#5952 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 17:05
Skijaš wrote: 25/09/2021 16:17

Ne mozemo stav o kompletnom narodu donositi na osnovu stava nekog pojedinca (bez obzira na kontekst napisanog, recenog, opjevanog....). Oni koji pljuju po Srbima kao narodu nisu drugaciji od Karadzica ili Dodika, njihove se mete diskriminacije razlicite ali je pogled na zivot identican.
pojedinci u srpskom narodu su jedino sto valjaju kao ljudi, ali je izgleda kamara sutila podrzavala blagosiljala i sponzorisala sve sto se desavalo.... ja vjerujem da si ti mozda pravoslavac ili srbin bosanske provinijencije al stari moj za bageranje hiljada ljudi na vise lokacija u vise puta i za egzekuciju 8000 ljudi u par dana treba ti puno vise od pojedinca..... jesi l ti svjestan koliko cijevi ti moras promijenit da ubijes 8000 ljudi, to je jarane 500 tona ljudskog mesa, 20-30 slepera.... i to samo u jednoj pripizdini kao sto je srebrenica,.... pojedinci progovore dje je koja jama, zaklone koju familiju i eto na sta se sveo pojedinac za primjer u srpskom narodu..... sve ostalo je kolektivno / mozemo se lagat do sutra.....
Ti mozes traziti izgovore i opravdanja do prekosutra, ali antisrpstvo ostaje sovinizam danas a bice i prekosutra. Prosjecan Srbin bukvalno zivi u strahu, ili se boje manijaka iz svog naroda koji su spremni ubijati civile, ili se boje tebe (odnosno Islamske Deklaracije, nove NDH ili izbjeglickih kolona koje su ostale urezane u pamcenje). Nebitno je koliko je taj strah opravdan, ne smije se gubiti iz vida da je tu i da upravlja postupcima ljudi. Osim toga, pretpostavljam da bi mnogi koji pljuju po prosjecnom Srbinu jer se ne suprotstavlja velikosrpstvu, na mjestu tog prosjecnog Srbina sutili "jos tise".
hd2000
Posts: 215
Joined: 29/10/2020 16:42
Location: Cijeli svijet zna da genocidna je.

#5953 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by hd2000 »

p206 wrote: 25/09/2021 17:44 valjda je sad ovim vrlim strancima jasno da će ovdje morati dežurati da ne bude rata sve dok je genocidne..
pa ako im se to isplati bujrum..
pošto im je izgleda stalo samo da ne puca, a nešto su nesposobni da to postignu

ja se ne bi vratio na "izvorni" Dejton ja bi otišao godinu unazad...
Dejton treba ukinuti i vratiti se na Vašingtonski sporazum kantonizirati cijelu drzavu, iscjepkati kantone da nemaju teritorijalne povezanosti da nekom budućem Bosancu iz Laktasa ne padne na pamet da se odcjepljuje
Republika (ne)šumska i BiH dugoročno ne mogu koegzistirati. Jedno će nestati.
User avatar
BHCluster
Posts: 23374
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#5954 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by BHCluster »

Sta kaze Guardijan bez shume, ako se ne vratimo na izvorni Dayton za 6 mjeseci onda cemo proglasiti nezavisnost, a onda ide saopstenje da ce se kandidovati na opstim izborima za Predsjednistvo.
Hektorijan
Posts: 229
Joined: 21/11/2019 22:48

#5955 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hektorijan »

Skijaš wrote: 25/09/2021 17:49
oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 17:05

pojedinci u srpskom narodu su jedino sto valjaju kao ljudi, ali je izgleda kamara sutila podrzavala blagosiljala i sponzorisala sve sto se desavalo.... ja vjerujem da si ti mozda pravoslavac ili srbin bosanske provinijencije al stari moj za bageranje hiljada ljudi na vise lokacija u vise puta i za egzekuciju 8000 ljudi u par dana treba ti puno vise od pojedinca..... jesi l ti svjestan koliko cijevi ti moras promijenit da ubijes 8000 ljudi, to je jarane 500 tona ljudskog mesa, 20-30 slepera.... i to samo u jednoj pripizdini kao sto je srebrenica,.... pojedinci progovore dje je koja jama, zaklone koju familiju i eto na sta se sveo pojedinac za primjer u srpskom narodu..... sve ostalo je kolektivno / mozemo se lagat do sutra.....
Ti mozes traziti izgovore i opravdanja do prekosutra, ali antisrpstvo ostaje sovinizam danas a bice i prekosutra. Prosjecan Srbin bukvalno zivi u strahu, ili se boje manijaka iz svog naroda koji su spremni ubijati civile, ili se boje tebe (odnosno Islamske Deklaracije, nove NDH ili izbjeglickih kolona koje su ostale urezane u pamcenje). Nebitno je koliko je taj strah opravdan, ne smije se gubiti iz vida da je tu i da upravlja postupcima ljudi. Osim toga, pretpostavljam da bi mnogi koji pljuju po prosjecnom Srbinu jer se ne suprotstavlja velikosrpstvu, na mjestu tog prosjecnog Srbina sutili "jos tise".
Kao narod koji jeste preživio genocid u tzv. ndh bi trebali imati senzibiliteta, ako iko. Devetdesetih su pokazali da ništa nisu naučili.
User avatar
Skijaš
Posts: 12554
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#5956 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Hektorijan wrote: 25/09/2021 17:51
Skijaš wrote: 25/09/2021 17:49

Ti mozes traziti izgovore i opravdanja do prekosutra, ali antisrpstvo ostaje sovinizam danas a bice i prekosutra. Prosjecan Srbin bukvalno zivi u strahu, ili se boje manijaka iz svog naroda koji su spremni ubijati civile, ili se boje tebe (odnosno Islamske Deklaracije, nove NDH ili izbjeglickih kolona koje su ostale urezane u pamcenje). Nebitno je koliko je taj strah opravdan, ne smije se gubiti iz vida da je tu i da upravlja postupcima ljudi. Osim toga, pretpostavljam da bi mnogi koji pljuju po prosjecnom Srbinu jer se ne suprotstavlja velikosrpstvu, na mjestu tog prosjecnog Srbina sutili "jos tise".
Kao narod koji jeste preživio genocid u tzv. ndh bi trebali imati senzibiliteta, ako iko. Devetdesetih su pokazali da ništa nisu naučili.
Polarizacija kojom politicari vladaju plemenima i kojom se mase drzi mobilizovanim u torove, curi na sve strane i iz tog tvog komentara.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5957 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

Skijaš wrote: 25/09/2021 17:49
oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 17:05

pojedinci u srpskom narodu su jedino sto valjaju kao ljudi, ali je izgleda kamara sutila podrzavala blagosiljala i sponzorisala sve sto se desavalo.... ja vjerujem da si ti mozda pravoslavac ili srbin bosanske provinijencije al stari moj za bageranje hiljada ljudi na vise lokacija u vise puta i za egzekuciju 8000 ljudi u par dana treba ti puno vise od pojedinca..... jesi l ti svjestan koliko cijevi ti moras promijenit da ubijes 8000 ljudi, to je jarane 500 tona ljudskog mesa, 20-30 slepera.... i to samo u jednoj pripizdini kao sto je srebrenica,.... pojedinci progovore dje je koja jama, zaklone koju familiju i eto na sta se sveo pojedinac za primjer u srpskom narodu..... sve ostalo je kolektivno / mozemo se lagat do sutra.....
Ti mozes traziti izgovore i opravdanja do prekosutra, ali antisrpstvo ostaje sovinizam danas a bice i prekosutra. Prosjecan Srbin bukvalno zivi u strahu, ili se boje manijaka iz svog naroda koji su spremni ubijati civile, ili se boje tebe (odnosno Islamske Deklaracije, nove NDH ili izbjeglickih kolona koje su ostale urezane u pamcenje). Nebitno je koliko je taj strah opravdan, ne smije se gubiti iz vida da je tu i da upravlja postupcima ljudi. Osim toga, pretpostavljam da bi mnogi koji pljuju po prosjecnom Srbinu jer se ne suprotstavlja velikosrpstvu, na mjestu tog prosjecnog Srbina sutili "jos tise".
izvinices al to sto ti pricas nema veze sa srbofasizmom i opstom narodnom histerijom o srpstvu - jedne te iste biraju 30 godina.... nisu ni "nasi" nista puno bolji al nisu naredjivali bageranje civila i nenaoruzanih ljudi..... e mi jesmo imali pojedince i uz sav taj osjecaj krivice cetnicka provinijencija nam prisiva kolektivnu..... ja nikakve izgovore nit imam nit pravim niti me zanimaju..... ono sto sam ja mogao vidjet je da je medju srbima rijetko ko "normalan"
User avatar
dulekrele
Posts: 3838
Joined: 10/04/2014 18:25

#5958 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dulekrele »

daddy-kool wrote: 25/09/2021 12:46
mO k3 wrote: 25/09/2021 12:41

To jeste, ali kako ce Srbi ratovati sa cim? JNA nema vise i silnog oruzja koje su gradjani Jugoslavije financirali decenijama

Svako uplitanje Srbije bi Srbiju bacilo unazad
To im i jeste kamen spoticanja. Uzdaju se u Srbiju, koja bi uletila nakon iscenirane bježanije da spriječe novu "Oluju".
Pa to je jasno ko dan da ocekuju zastitu od Srbije ako krenu u secesiju zato i proizvode non stop probleme. Da nemaju obecanja iz srbije za podrsku ne bi smjeli ni da prnu a kamoli da se kurce non stop. Niko ne zeli rat i daleko mu kuca bila ali je rat neizbjezan ako srbi krenu u secesiju. Da li su toga svjesni ili ne. Pitanje je.
Nikome se ne ratuje ali sigurno je da bosnjaci nece sjediti skrstenih ruku dok dodik cijepa zemlju. Srbi nisu dobili ono sto su htjeli '90 i pokusat ce ponovo to je sigurno.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#5959 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Tiktak Milokrade
Tiktak
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#5960 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by made_in_sarajevo »

Ono kad ti brat bakir preda drzavu u ruke radi Kantona Sarajevo, a ti se uzmes pisati po bratu 8-)

Inace da se vise hoce otcjepiti postala dosadna prica. Idi mile budi gazda u svojoj drzavi, budi jaci od bosne, ali ne od srbije, a opet jaci od evrope
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5961 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

ja se samo nadam da cemo se mi rijesit vlastitoh hamelja ukoliko krmak proglasi ista....
DonieBrasco
Posts: 15414
Joined: 31/08/2016 16:09

#5962 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Bosnjaci samo treba da se oslobde SDA, onda ce lako sa Dodikom i Covicem.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5963 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

DonieBrasco wrote: 25/09/2021 19:50 Bosnjaci samo treba da se oslobde SDA, onda ce lako sa Dodikom i Covicem.
pitanje od milion dolara je / kako
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#5964 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

parappa wrote: 25/09/2021 17:09
House wrote: 25/09/2021 17:06

majstorski naguzio opoziciju. mile je u centru pažnje i tako do izbora
Jednostavno je brži od opozicije jer zna korake unaprijed.
smotani ko sajla.

evo najavi pobjedu na izborima :lol:
User avatar
Skijaš
Posts: 12554
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#5965 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 18:24
Skijaš wrote: 25/09/2021 17:49

Ti mozes traziti izgovore i opravdanja do prekosutra, ali antisrpstvo ostaje sovinizam danas a bice i prekosutra. Prosjecan Srbin bukvalno zivi u strahu, ili se boje manijaka iz svog naroda koji su spremni ubijati civile, ili se boje tebe (odnosno Islamske Deklaracije, nove NDH ili izbjeglickih kolona koje su ostale urezane u pamcenje). Nebitno je koliko je taj strah opravdan, ne smije se gubiti iz vida da je tu i da upravlja postupcima ljudi. Osim toga, pretpostavljam da bi mnogi koji pljuju po prosjecnom Srbinu jer se ne suprotstavlja velikosrpstvu, na mjestu tog prosjecnog Srbina sutili "jos tise".
izvinices al to sto ti pricas nema veze sa srbofasizmom i opstom narodnom histerijom o srpstvu - jedne te iste biraju 30 godina
Koga ce ? Koliko je SDP samo od silnih miliona koje su zgrnuli naplacujuci kiriju Vladi FBiH ulozio u infrastrukturu u manjem entitetu ? Ili da glasaju za stranku koja organizuje kolektivna obrezivanja djece ? Ili mozda ocekujes da Srbi u manjem entitetu koji nemaju pristup budzetu, crne fondove, medije ni tajne sluzbe, izadju na megdan velikosrpskoj kamarili ? Na fer i postenim izborima na kojima ih se ne bi sabotiralo i popljuvalo kao izdajnike i Alijine Srbe ?
User avatar
Skijaš
Posts: 12554
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#5966 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 20:02
DonieBrasco wrote: 25/09/2021 19:50 Bosnjaci samo treba da se oslobde SDA, onda ce lako sa Dodikom i Covicem.
pitanje od milion dolara je / kako
Glasanjem za Nasu Stranku.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5967 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

Skijaš wrote: 25/09/2021 20:06
oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 18:24

izvinices al to sto ti pricas nema veze sa srbofasizmom i opstom narodnom histerijom o srpstvu - jedne te iste biraju 30 godina
Koga ce ? Koliko je SDP samo od silnih miliona koje su zgrnuli naplacujuci kiriju Vladi FBiH ulozio u infrastrukturu u manjem entitetu ? Ili da glasaju za stranku koja organizuje kolektivna obrezivanja djece ? Ili mozda ocekujes da Srbi u manjem entitetu koji nemaju pristup budzetu, crne fondove, medije ni tajne sluzbe, izadju na megdan velikosrpskoj kamarili ? Na fer i postenim izborima na kojima ih se ne bi sabotiralo i popljuvalo kao izdajnike i Alijine Srbe ?
nemam pojma / nemam ideju ni za koga bih u FBIH glasao ja.....
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#5968 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Guadalajara »

Skijaš wrote: 25/09/2021 20:08
oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 20:02

pitanje od milion dolara je / kako
Glasanjem za Nasu Stranku.
Ne bih vala ja za njihovu stranku :lol:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5969 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

Skijaš wrote: 25/09/2021 20:08
oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 20:02

pitanje od milion dolara je / kako
Glasanjem za Nasu Stranku.
pokuso, jaran se bio kandidovo pa i on sam odusto / ranjavan vise puta kao pripadnik vikiceve jedinice.....
DonieBrasco
Posts: 15414
Joined: 31/08/2016 16:09

#5970 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 20:02
DonieBrasco wrote: 25/09/2021 19:50 Bosnjaci samo treba da se oslobde SDA, onda ce lako sa Dodikom i Covicem.
pitanje od milion dolara je / kako
Za pocetak da ovi iz "trojke" budu pametni, a onda da im se pridruze jos ostali kojima je stalo do ocuvanja BiH !

A oni svi zajedno da se dogovore i budu jos pametniji svi zajedno.
User avatar
Skijaš
Posts: 12554
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#5971 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

made_in_sarajevo wrote: 25/09/2021 19:36 Ono kad ti brat bakir preda drzavu u ruke radi Kantona Sarajevo, a ti se uzmes pisati po bratu 8-)

Inace da se vise hoce otcjepiti postala dosadna prica.
Pa da. Valjanost politickih inicijativa se mjeri samo na skali koja odredjuje koliko je tebi sta zabavno ili dosadno a ne regionalnom bezbjedonosnom situacijom. "Da se vise hoce otcjepiti" moze reci samo onaj ko ne shvata posljedice uspostave medjunarodnog granicnog prelaza na Vlasicu, sta bi to znacilo za regiju i pogotovo za Bosnjake.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#5972 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bh.tornjak »

oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 18:24
Skijaš wrote: 25/09/2021 17:49

Ti mozes traziti izgovore i opravdanja do prekosutra, ali antisrpstvo ostaje sovinizam danas a bice i prekosutra. Prosjecan Srbin bukvalno zivi u strahu, ili se boje manijaka iz svog naroda koji su spremni ubijati civile, ili se boje tebe (odnosno Islamske Deklaracije, nove NDH ili izbjeglickih kolona koje su ostale urezane u pamcenje). Nebitno je koliko je taj strah opravdan, ne smije se gubiti iz vida da je tu i da upravlja postupcima ljudi. Osim toga, pretpostavljam da bi mnogi koji pljuju po prosjecnom Srbinu jer se ne suprotstavlja velikosrpstvu, na mjestu tog prosjecnog Srbina sutili "jos tise".
izvinices al to sto ti pricas nema veze sa srbofasizmom i opstom narodnom histerijom o srpstvu - jedne te iste biraju 30 godina.... nisu ni "nasi" nista puno bolji al nisu naredjivali bageranje civila i nenaoruzanih ljudi..... e mi jesmo imali pojedince i uz sav taj osjecaj krivice cetnicka provinijencija nam prisiva kolektivnu..... ja nikakve izgovore nit imam nit pravim niti me zanimaju..... ono sto sam ja mogao vidjet je da je medju srbima rijetko ko "normalan"
jarane...kolega @Skijas je veci patriota nego 99,9% forumasa (a Bosnjak nije :D )
i budi siguran da kolega @Skijas dijeli ljude na samo jednom osnovu....ljude i neljude...i ne dozvoljava da se jedan narod (bilo koji) optuzuje za ono sto su uradili pripadnici tog naroda (bilo kojeg) dokle god u tom narodu (bilo kojem)postoji jedan jedini COVJEK.
User avatar
Dozer
Posts: 28379
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5973 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dozer »

Prije par mjeseci sam najavio da na proljece slijedi radikalizacija situacije, moguce oruzane grupe, pucnjava tu i tamo, itd..

Zivi bili, pa vidjeli.

Bakir i SDA su totalno zglajzali i oni gube izbore sigurno.
Covic i HDZ su zakucani i vise od dosadasnjeg ni ne mogu, ali problem je ako SDA flipne. Ode im 30-ogodisnji "prirodni partner".
Dodik i SNSD vise nemaju kud, niti sta novo ponuditi.

Svi su naceti na lokalnim izborima, i sad imaju samo jednu mogucnost - radikalizaciju.
Znaju da padaju svi ako padne 1, i jedina opcija koja im je preostala jeste da zakuhaju (sto sam govorio i prije 7-8 godina, da ce do toga doci kada vise ne budu imali sta drugo kako bi zadrzali vlast).

Dodik ima jos jedan moguci izlaz, a to je da postane mucenik. Toliko je nalagao Srbe u zadnjih 6-7 godina, naobecavao svega i svacega, a rezultat svega toga je da svi zive jos losije nego tada, a on bogatiji za par stotina miliona. I vide to ljudi, znaju. Zato i jeste izgubio Banja Luku na lokalnim izborima, i on je svjestan toga. Kao sto zna da ce jos pasti na sljedecim izborima.
Preostaje mu da sve toliko zakuha u nadi da ce ga Schmidt smijeniti, pa da bude mucenik. Ili da se zapuca.

Trece nemaju ni jedni.
Last edited by Dozer on 25/09/2021 20:27, edited 1 time in total.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5974 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

bh.tornjak wrote: 25/09/2021 20:23
oruzana_pobuna wrote: 25/09/2021 18:24

izvinices al to sto ti pricas nema veze sa srbofasizmom i opstom narodnom histerijom o srpstvu - jedne te iste biraju 30 godina.... nisu ni "nasi" nista puno bolji al nisu naredjivali bageranje civila i nenaoruzanih ljudi..... e mi jesmo imali pojedince i uz sav taj osjecaj krivice cetnicka provinijencija nam prisiva kolektivnu..... ja nikakve izgovore nit imam nit pravim niti me zanimaju..... ono sto sam ja mogao vidjet je da je medju srbima rijetko ko "normalan"
jarane...kolega @Skijas je veci patriota nego 99,9% forumasa (a Bosnjak nije :D )
i budi siguran da kolega @Skijas dijeli ljude na samo jednom osnovu....ljude i neljude...i ne dozvoljava da se jedan narod (bilo koji) optuzuje za ono sto su uradili pripadnici tog naroda (bilo kojeg) dokle god u tom narodu (bilo kojem)postoji jedan jedini COVJEK.
znam vec hvala :thumbup:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#5975 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

Dozer wrote: 25/09/2021 20:26 Prije par mjeseci sam najavio da na proljece slijedi radikalizacija situacije, moguce oruzane grupe, pucnjava tu i tamo, itd..

Zivi bili, pa vidjeli.

Bakir i SDA su totalno zglajzali i oni gube izbore sigurno.
Covic i HDZ su zakucani i vise od dosadasnjeg ni ne mogu, ali problem je ako SDA flipne. Ode im 30-ogodisnji "prirodni partner".
Dodik i SNSD vise nemaju kud, niti sta novo ponuditi.

Svi su naceti na lokalnim izborima, i sad imaju samo jednu mogucnost - radikalizaciju.
Znaju da padaju svi ako padne 1, i jedina opcija koja im je preostala jeste da zakuhaju (sto sam govorio i prije 7-8 godina, da ce do toga doci kada vise ne budu imali sta drugo kako bi zadrzali vlast).

Dodik ima jos jedan moguci izlaz, a to je da postane mucenik. Toliko je nalagao Srbe u zadnjih 6-7 godina, na9becavao svega i svacega, a rezultat svega toga je svi zive jos losije nego tada, a on bogatiji za par stotina miliona. I vide to ljudi, znaju. Zato i jeste izgubio Banja Luku na lokalnim izborima, i on ti vrlo dobro zna. Kao sto zna da ce jos pasti na sljedecim izborima.
Preostqje mu da sve toliko zakuha u nadi da ce ga OHr smijeniti, pa da bude mucenik. Ili da se zapuca.

Trece nemaju ni jedni.
pitanje je sad gdje se naoruzat ako zapuca :mrgreen:
Post Reply