Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3226 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

"Novi visoki predstavnik u BiH Christian Schmidt je stigao u Mostar!"



:bih:
User avatar
Hame_
Posts: 5482
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#3227 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hame_ »

SNSD :kiss: HDZ
Narodna skupština RS-a je danas izglasala Prijedlog zakona kojim se kaznom zatvora do 15 godina kažnjava svako ko omalovažava grb, amblem i himnu RS-a ili naziva entitet RS genocidnom tvorevinom. Također usvojen je Prijedlog zakona kojim je odbačena odluka visokog predstavnika Valentina Inzka.

Od 83 poslanika prisutna su bila 73, a za oba Prijedloga ZA je glasalo njih 70. Protiv su bila tri člana Koalicije za BiH.

Među onima koji su podržali prijedloge zakona bio je i Mijo Perkunić član HDZ-a 1990. i Predsjedništva Hrvatskog narodnog sabora (HNS), potvrdio nam je Edin Ramić zastupnik u Skupštini RS-a.

Još 2019. godine Perkunić je pristupio Klubu SNSD-a u NSRS i podržao vladu Republike Srpske u skladu sa politikom HNS-a. Jedno vrijeme je bio u Koaliciji za BiH, no sada djeluje kao samostalni zastupnik.

Glasanje za današnje prijedloge zakona odraz je strateškog saveza stranaka Hrvatskog narodnog sabora i SNSD-a koji uglavnom prilikom glasanja u entitetskim ili državnim institucijama nastupaju zajedno.

SX


:bih:
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#3228 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Project Ashe »

Tyke wrote: 30/07/2021 19:04
animus wrote: 30/07/2021 18:56 Dobro je. Konacno se na temi javili i ovi dodikovci. Ova tema ima buducnost... Bar dok Dodik ima neku funkciju a nece dugo izgleda.
Šteta što Srbima niko novi slogan nije rekao, Samo dogovor Srpsku spašava. Niste htjeli dogovor s Bosnjacima e sada vam eto Herr Schmidt pa se s njim dogovarajte.

Ja navijam za ekonomske sankcije za GT i obustavu plata srpskim predstavnicima. Da vidimo koliko je to srpstvo jako. Nadam se da će izdržati što duže. A kad izbije pobuna kod naroda u GT onda samo doturiti motku na koju ce nabiti Dodika.
Pa sjecas se kad su stupili u strajk ili ono protestvovase bivsi vojjnici RS pa nasi borci dobricine im izadjose u susret, ne sjecam se tacno sta ono bijase, ali su im pomogli nesto ili ponudilo pomoc.
Mi smo naivan narod i kao takvi nikad necemo uspjeti ni u cemu. Umjesto da ih pustimo da se sami medjusobno pokolju i crknu pd gladi, mi bi prije njima pomagali, nego nasoj sirotinji.
Zato što smo takvi Bosna i Hercegovina danas postoji upamti to.
User avatar
Login77777
Posts: 8626
Joined: 18/05/2021 09:11

#3229 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

dr_arsla wrote: 30/07/2021 21:02 Onda će se opet čuditi kada Bošnjaci izaberu Bibiju Kerlu kao hrvatskog člana Predsjedništva :oops:
Bibka nasa :bih:

:lol:
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4132
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#3230 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

SaraFina wrote: 30/07/2021 12:11 Dodo ne pominje ma presici genocid ni u kojem obliku. Nešto mu ta riječ nikako da izleti makar i kad zakon definira. 😵‍💫
A i sto bi kada ima toliko "korisnih idiota" u opoziciji koji ce to raditi za njega. :lol:

On ce opoziciji i korijene unistiti, a i treba kada nisu nista bolji od njega. :D
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3231 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 30/07/2021 18:59
Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 18:11

Ne kontaš ti, pogotovo u zadnje vrijeme, zabrinem se nekad. Ako se nismo mogli dogovoriti oko tablica i izgleda novca sigurno je da ćemo oko NATO-a i bitnijih stvari. Malo glavicu uključiti ne bi bilo na odmet. :mrgreen:
Ja ne znam zasto ljudi imaju potrebe vrijedjati
Sta je to u kliksacinoj dusi
Jbg. podrazumijeva se o ovim temam kada pričamo da imaš minimum predznanja. Isto kao o matematici sada počnemo a ono ne znaš osnove, jbg. izvini ako sam te povrijedio tvoje nježne osjećaje ali tako je.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3232 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Tanqueray wrote: 30/07/2021 19:55
Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 18:00 Pa ako nas već neko treba okupirati onda bolje i Austrija nego Rusija. U toj situaciji bi prosječna srpkinja mogla da radi u birtusu sa dvije sobe koje se izdaju za dnevnu upotrebu. :mrgreen:
Klasicni govor mrznje, da te okupira Austrija za ovo bi krivicno odgovarao.
Mene iznenadjuje da ni MZ, niti bilo koja stranka ili politicar, pa cak ni oni koji se deklarisu da su za gradjansku opciju, nisu pokrenuli pitanje govora mrznje po drustvenim mrezama i komentarima po portalima.
Ovakvo pisanje je apsolutno protiv drzave Bosne i Hercegovine.
Čudi me da nisi citirao i ovaj komentar na koji sam odgovarao, to nije govor mržnje već širenje ljubavi i tolerancije. Evo odgovorit ću ti jezikom koji razumiješ na PP. Pusa!
deogest wrote: 30/07/2021 17:54 Upravo to. Pa sto onda odmah ne kazem, dodji Austrijo, okupiraj nas ponovo i da onda prosjecna bosnjakinja s Lidl kase obidje svijet. :lol:
Last edited by Milenkov buraz on 30/07/2021 22:42, edited 1 time in total.
User avatar
Login77777
Posts: 8626
Joined: 18/05/2021 09:11

#3233 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Ima Bosne_Bice Bosne wrote: 30/07/2021 22:28
SaraFina wrote: 30/07/2021 12:11 Dodo ne pominje ma presici genocid ni u kojem obliku. Nešto mu ta riječ nikako da izleti makar i kad zakon definira. 😵‍💫
A i sto bi kada ima toliko "korisnih idiota" u opoziciji koji ce to raditi za njega. :lol:

On ce opoziciji i korijene unistiti, a i treba kada nisu nista bolji od njega. :D
Sta vise, gori su od njega. Pogotovo Borenovic i Sarovic. Oni bi sada o ekonomiji a istu prije poteza Incke nisu nikada spominjali. :lol:
User avatar
Login77777
Posts: 8626
Joined: 18/05/2021 09:11

#3234 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 22:36
Black swan wrote: 30/07/2021 18:59

Ja ne znam zasto ljudi imaju potrebe vrijedjati
Sta je to u kliksacinoj dusi
Jbg. podrazumijeva se o ovim temam kada pričamo da imaš minimum predznanja. Isto kao o matematici sada počnemo a ono ne znaš osnove, jbg. izvini ako sam te povrijedio tvoje nježne osjećaje ali tako je.
Brine se za svog idola iz Laktasa. Te vilica, te zubi, pa Incko, ovaj novi itd.
Teski dani, pa se malo pobrkaju stvari. :mrgreen:
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#3235 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 22:40
Tanqueray wrote: 30/07/2021 19:55

Klasicni govor mrznje, da te okupira Austrija za ovo bi krivicno odgovarao.
Mene iznenadjuje da ni MZ, niti bilo koja stranka ili politicar, pa cak ni oni koji se deklarisu da su za gradjansku opciju, nisu pokrenuli pitanje govora mrznje po drustvenim mrezama i komentarima po portalima.
Ovakvo pisanje je apsolutno protiv drzave Bosne i Hercegovine.
Čudi me da nisi citirao i ovaj komentar na koji sam odgovarao, to nije govor mržnje već širenje ljubavi i tolerancije. Evo odgovorit ću ti jezikom koji razumiješ na PP. Pusa!
Pa zar to nije sto pises jezik mrznje? Budi siguran da ce i to doci na red da se sankcionise.
Sto se tice PP, mozes ih poslati koliko hoces. Jaka stvar, anonimna prijetnja :D
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3236 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Tanqueray wrote: 30/07/2021 23:01
Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 22:40

Čudi me da nisi citirao i ovaj komentar na koji sam odgovarao, to nije govor mržnje već širenje ljubavi i tolerancije. Evo odgovorit ću ti jezikom koji razumiješ na PP. Pusa!
Pa zar to nije sto pises jezik mrznje? Budi siguran da ce i to doci na red da se sankcionise.
Sto se tice PP, mozes ih poslati koliko hoces. Jaka stvar, anonimna prijetnja :D
Naravno da nije, kao ni ovaj komentar koji sam citirao. A istina, i treba da se sankcioniše negiranje genocida, kad tad će doći na red i to.
E drago mi je da si shvatio na jeziku koji razumiješ. Uzdravlje! :-D
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#3237 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 23:09 Naravno da nije, kao ni ovaj komentar koji sam citirao. A istina, i treba da se sankcioniše negiranje genocida, kad tad će doći na red i to.
Treba, isto kao i jezik mrznje koji prosipas. Ako ne razumijes zasto je to jezik mrznje, onda je to jos gore.
Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 23:09 E drago mi je da si shvatio na jeziku koji razumiješ. Uzdravlje! :-D
Sta se tu ima shvatiti, papanluk ko papapnluk.
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3238 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Upoznavanje predstavnika i precednika

Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4132
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#3239 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Baji se napelo hovno, a on, kao i njegovi dupeuvlakaci i dupelizci, pomislili da je to srce junacko. :oops: :D
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3240 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by animus »

Tanqueray wrote: 30/07/2021 23:38
Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 23:09 Naravno da nije, kao ni ovaj komentar koji sam citirao. A istina, i treba da se sankcioniše negiranje genocida, kad tad će doći na red i to.
Treba, isto kao i jezik mrznje koji prosipas. Ako ne razumijes zasto je to jezik mrznje, onda je to jos gore.
Milenkov buraz wrote: 30/07/2021 23:09 E drago mi je da si shvatio na jeziku koji razumiješ. Uzdravlje! :-D
Sta se tu ima shvatiti, papanluk ko papapnluk.
Momak ti si zaluto ovdje. Imate vi svojih sajtova pa tamo educiraj o govoru mržnje. Imate je i za izvoza. Nemoj ovdje palamuditi i trolati. Genocidna tvorevina je u opasnosti. Idi spasavaj. Pametnije ti je. Švabo opet udara. Ujedinite front. Samo se čuvajte izdajica koji ce vas prodati prvom prilikom.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3241 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

animus wrote: 31/07/2021 01:18
Tanqueray wrote: 30/07/2021 23:38

Treba, isto kao i jezik mrznje koji prosipas. Ako ne razumijes zasto je to jezik mrznje, onda je to jos gore.


Sta se tu ima shvatiti, papanluk ko papapnluk.
Momak ti si zaluto ovdje. Imate vi svojih sajtova pa tamo educiraj o govoru mržnje. Imate je i za izvoza. Nemoj ovdje palamuditi i trolati. Genocidna tvorevina je u opasnosti. Idi spasavaj. Pametnije ti je. Švabo opet udara. Ujedinite front. Samo se čuvajte izdajica koji ce vas prodati prvom prilikom.
Otvori sebi neki bosnjacki desnicarski forum pa povedi i raju..pa vazite medju sobom, ovdje ne vidim odkud ti ideja da se ti pitas izasta, i da kome odredjujes sta da prica.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#3242 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by RunnerX »

Epilog ove novonastale situacije zavisi od naroda Republike Srpske. Signali koji dolaze iz Amerike, Njemačke i Brisela su veoma jasni, shvatio ih je i Vučić i svi osim Milorada i političara u RS.

Zapad ih je trpio decenijama i odlučili su da presaviju tabak. Jasno je svakome ko opstruira napredak države, ko koči sve reforme, ko je glavni problem i on je već riješen, samo mu treba javiti da je pušten niz vodu.

Entitet kojim upravlja je na najnižoj tački od postanka, ekonomski devastirani, žive od milostinje Srbije koja nemilosrdno kupuje sve prirodne resurse ispod svake cijene. Rukovodstvo te iste Srbije savršeno dobro zna šta će se i njima desiti ako se na bilo koji način usprotive međunarodnoj zajednici, posebno jer ih Bajden čeka na ziceru 30 godina i danas po prvi put može da im se posere u ćejf.

Kao što rekoh na početku, pita se narod Republike Srpske, ako se tom narodu objasni da će ovo biti bolja država i da se neke žabe jednostavno moraju progutati - posao stranaca će biti mnogo lakši. Očekivao sam to od opozicije, koja će padom Dodika doći na vlast, ali oni su izabrali pogrešan put, onaj klasični put srbovanja i kofrčenja, a znaju da su im šanse minimalne.

Vrijeme je da se taj narod opameti i demantuje onu čuvenu "srbuj makar nem'o leba jesti".
Bossona
Posts: 5220
Joined: 21/12/2020 03:28

#3243 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

....
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#3244 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by SaraFina »

RunnerX wrote: 31/07/2021 09:17 Epilog ove novonastale situacije zavisi od naroda Republike Srpske. Signali koji dolaze iz Amerike, Njemačke i Brisela su veoma jasni, shvatio ih je i Vučić i svi osim Milorada i političara u RS.

Zapad ih je trpio decenijama i odlučili su da presaviju tabak. Jasno je svakome ko opstruira napredak države, ko koči sve reforme, ko je glavni problem i on je već riješen, samo mu treba javiti da je pušten niz vodu.

Entitet kojim upravlja je na najnižoj tački od postanka, ekonomski devastirani, žive od milostinje Srbije koja nemilosrdno kupuje sve prirodne resurse ispod svake cijene. Rukovodstvo te iste Srbije savršeno dobro zna šta će se i njima desiti ako se na bilo koji način usprotive međunarodnoj zajednici, posebno jer ih Bajden čeka na ziceru 30 godina i danas po prvi put može da im se posere u ćejf.

Kao što rekoh na početku, pita se narod Republike Srpske, ako se tom narodu objasni da će ovo biti bolja država i da se neke žabe jednostavno moraju progutati - posao stranaca će biti mnogo lakši. Očekivao sam to od opozicije, koja će padom Dodika doći na vlast, ali oni su izabrali pogrešan put, onaj klasični put srbovanja i kofrčenja, a znaju da su im šanse minimalne.

Vrijeme je da se taj narod opameti i demantuje onu čuvenu "srbuj makar nem'o leba jesti".
Samo treba loziti laktaškog krmka da učini nesmotren potez.

Koji su pravni i sigurnosni mehanizmi najveća prepreka potezima Dodika i vlasti RS-a
EUFOR i NATO
S obzirom na moguće urušavanje sistema, u slučaju da dođe do bilo kakvog sukobljavanja MUP-a RS-a s bilo kojom državnom sigurnosnom agencijom, odnosno samovoljnog djelovanja vlasti RS-a, reagovale bi snage EUFOR-a, po ranije dodijeljenom mandatu Vijeća sigurnosti.
Bez obzira na ograničen broj pripadnika (600), konfrontacija sa stranim faktorom za Republiku Srpsku ne bi bila najmudriji potez.
Iako mandat EUFOR-u ističe u novembru te je potrebna nova odluka Vijeća sigurnosti za produženje njihovog prisustva (mandat se produžava na godinu), EUFOR nije jedina niti najbitnija snaga koja stoji iza Dejtonskog mirovnog sporazuma i djelovanja visokih predstavnika.
Bivši vojni predstavnik BiH pri NATO-u Alija Kožljak smatra da će NATO i EUFOR u slučaju potrebe odreagovati bez ikakvog oklijevanja.
"Kada je riječ o mandatu NATO-a, ono što je bitno jeste činjenica da kada je SFOR (NATO) predavao mandat EUFOR-u 2004. godine, ostala je klauzula da NATO i dalje ostaje nadležan za sigurnost u BiH, ukoliko to bude potrebno. To je potvrđeno i dvjema rezolucijama Vijeća sigurnosti UN, uključujući i rezoluciju 1575 iz 2004., što NATO-u daje puni legitimitet da djeluje u slučaju ozbiljnijeg narušavanja sigurnosti i stabilnosti u BiH. Sve ovo će biti saopćeno akterima u BiH, tako da će svjesno ignorisanje pomenutih činjenica biti zasigurno adekvatno sankcionisano", zaključuje Kožljak.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#3245 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Osim_13 »

A jes ih navuko Dodik, Šarović se pogubio ko abdest, malo bi vamo malo bi tamo :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27235
Joined: 24/07/2007 08:26

#3246 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by LSD »

Osim_13 wrote: 31/07/2021 12:41 A jes ih navuko Dodik, Šarović se pogubio ko abdest, malo bi vamo malo bi tamo :lol:
Nek ih je navukao, da spadnu maske :thumbup: Mada je odavno jasno o kakvim likovima je rijec.

Šarović je veci nacionalista od Dodicka, vazda bio i ostao.
Samo što se uspio prodati zatucanoj svjetini kao neki smireni i uglađeni lik. Ista stvar i sa M.Ivanićem, ultranacionalistom.
To može proci , al levatima koji veze nemaju ni o cemu - a takvih je nažalost 90%.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3247 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by channel10 »

RunnerX wrote: 31/07/2021 09:17 Epilog ove novonastale situacije zavisi od naroda Republike Srpske. Signali koji dolaze iz Amerike, Njemačke i Brisela su veoma jasni, shvatio ih je i Vučić i svi osim Milorada i političara u RS.

Zapad ih je trpio decenijama i odlučili su da presaviju tabak. Jasno je svakome ko opstruira napredak države, ko koči sve reforme, ko je glavni problem i on je već riješen, samo mu treba javiti da je pušten niz vodu.

Entitet kojim upravlja je na najnižoj tački od postanka, ekonomski devastirani, žive od milostinje Srbije koja nemilosrdno kupuje sve prirodne resurse ispod svake cijene. Rukovodstvo te iste Srbije savršeno dobro zna šta će se i njima desiti ako se na bilo koji način usprotive međunarodnoj zajednici, posebno jer ih Bajden čeka na ziceru 30 godina i danas po prvi put može da im se posere u ćejf.

Kao što rekoh na početku, pita se narod Republike Srpske, ako se tom narodu objasni da će ovo biti bolja država i da se neke žabe jednostavno moraju progutati - posao stranaca će biti mnogo lakši. Očekivao sam to od opozicije, koja će padom Dodika doći na vlast, ali oni su izabrali pogrešan put, onaj klasični put srbovanja i kofrčenja, a znaju da su im šanse minimalne.

Vrijeme je da se taj narod opameti i demantuje onu čuvenu "srbuj makar nem'o leba jesti".

Slazem se sa svim samo ne sa boldiranim dijelom.

Ako Vucic suti, ne znaci da ih ne potpucava. Vucic vodi igru, a ne ovi šabani iz manjeg entiteta.
NediM17
Posts: 21598
Joined: 05/11/2009 11:49

#3248 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by NediM17 »

Ma i vukan jutros na n1, glasao za, a vamo kritikuje mileta.
Kad je u pitanju PC i genocid svi su k'o jedan.
Doduse, malo se usudio da spomene zlocine, ali nije mog'o da se ne ocese o nasera.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3249 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by channel10 »

NediM17 wrote: 31/07/2021 12:51 Ma i vukan jutros na n1, glasao za, a vamo kritikuje mileta.
Kad je u pitanju PC i genocid svi su k'o jedan.
Doduse, malo se usudio da spomene zlocine, ali nije mog'o da se ne ocese o nasera.
Ovdje se nekad za ovakve konstatacije dobijao ban :D

Sve je to tacno i sami smo krivi za sve ovo sto nam se desava. Kad ovo gore boldano stavimo na papir i na osnovu toga krenemo raditi za bolju buducnost, tek tada ce nam biti bolje. Jednostavno svi isto misle i na osnovu toga treba odrediti naredne korake za djelovanje.

A sve dok govorimo da nisu svi isti, isto ce nam biti i narednih 30 godina.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#3250 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Guadalajara »

channel10 wrote: 31/07/2021 13:02
NediM17 wrote: 31/07/2021 12:51 Ma i vukan jutros na n1, glasao za, a vamo kritikuje mileta.
Kad je u pitanju PC i genocid svi su k'o jedan.
Doduse, malo se usudio da spomene zlocine, ali nije mog'o da se ne ocese o nasera.
Ovdje se nekad za ovakve konstatacije dobijao ban :D

Sve je to tacno i sami smo krivi za sve ovo sto nam se desava. Kad ovo gore boldano stavimo na papir i na osnovu toga krenemo raditi za bolju buducnost, tek tada ce nam biti bolje. Jednostavno svi isto misle i na osnovu toga treba odrediti naredne korake za djelovanje.

A sve dok govorimo da nisu svi isti, isto ce nam biti i narednih 30 godina.
:thumbup:

Prvo otresti ove sto zaradjuju hljeb u Federaciji
Post Reply