Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#20526 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kanguru »

A inače RTRS je poznat po altruizmu, širenju ljubavi prema drugima i drugačijima od sebe :D :-) Ja recimo ne gajim otvorenu mržnju prema svemu što dolazi iz RS ali gajim mržnju prema fašistima, negatorima genocida, negatorima države Bosne i Hercegovine, štovateljima etničkog čišćenja i velikosrpskog mita, a takvih je bar 70% Srba iz entiteta RS. I to nije moj problem, već njihov.
Last edited by kanguru on 03/12/2021 23:15, edited 1 time in total.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20527 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

Login77777 wrote: 03/12/2021 20:27
Dodik je mali mis za draska i vukana. S tim da je vukan sposobniji politicar od draska.
Oba su dobila popularnost na kritici ekonomije koju vodi Dodik i njegovim lopovlucima, a onda ih Dodik navlači na svoj teren jer ne mogu biti veće Srbende od njega. Mogli su Dodika da urnišu, ali ovako to će biti tijesna bitka, a ako ih Dodik bude držao na ovoj toploj vatri onda možda opet dobije većinu. Sva Dodikova opozicija je deset imena. Tanko je to.
MMM1977
Posts: 4582
Joined: 15/07/2009 12:56

#20528 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MMM1977 »

Ja ovoj zemlji dajem šansu do narednih izbora. Ako se ne promjeni koncept vlasti, od mene dosta, doviđenja. Doći ću ponekad turistički
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#20529 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

kanguru wrote: 03/12/2021 23:00 A inače RTRS je poznat po altruizmu, širenju ljubavi prema drugima i drugačijima od sebe :D :-) Ja recimo ne gajim otvorenu mržnju prema svemu što dolazi iz RS ali gajim mržnju prema fašistima, negatorima genocida, negatorima države Bosne i Hercegovine, štovateljima etničkog čišćenja i velikosrpskog mita, a takvih je bar 70% Srba iz entiteta RS. I to nije moj problem, već njihov.
Cuj 70%, 99% najmanje, tj 100% - Ramiz Salkic :lol: jes da ne zivi u RS, ali tamo prima platu :oops:

Nego ko to siri ljubav prema drugima i drugacijim od sebe, koja to televizija u BiH.
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#20530 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jasib »

Je li Dodik s Putinom razgovarao o cijeni plina za BiH?

Dat će mu elektrifikaciju pruga u BiH, Putinu, zauzvrat bi i Putin trebao dati povoljniji plin za BiH :-)

https://www.slobodnaevropa.org/a/bih-ze ... 69953.html

Ili samo Vučić kupuje jeftin ruski plin za srbijansku željeznicu

https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/ru ... zeleznicu/
Awakened
Posts: 589
Joined: 19/08/2013 03:33

#20531 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Awakened »

Tanqueray wrote: 03/12/2021 22:58
Edin H. wrote: 03/12/2021 22:45 Dobro napisano.
Ja takodje smatram da je tadasnja odluka Ustavnog suda da se dozvoli formiranje nacionalnih stranaka kljucna.
Premda se SDA registrovao (zato su se i registrovali kao Stranka Demokratska Akcije) prije odluke, a ocigledno se radilo o Muslimanskoj (sada Bosnjackoj) stranci.
Najvecim procentom su tada Hrvati glasali za HDZ, pa Srbi za SDS, te Muslimani za SDA, ali kao sto rece svi su dobili masovnu podrsku.
Stoga i ne cudi da imamo politicare koji su nacionalisti i shovinisti, oni su samo refleksija glasackog tijela. Znaci nije bitan Dodik, bitan je profil i retorika koja prolazi kod glasaca.
Naravno Edine, to samo maloumni ne razumiju. Napravis drzavu sa nacionalnim strankama i onda ti koji su prvi poletjeli da naprave nacionalnu stranku pricaju o gradjanskoj drzavi. Koji apsurd i prica za retardine.
Svi koji glasaju i podrzavaju nacionalne stranke su dobrim dijelom ugazili u fasizam, i gledam ih kako stavljaju na fejs onaj okvir kako su antifasisti, da ti se zgadi zivot.
Dajte ba, pustite suplje, ne mogu se nikako tri stran(k)e izjednacavati u svom ovom belaju. Naravno, koncept sve tri nacionalne stranke je da se ostvari neka vrsta vladavine nad drugima, ali nacini za postizanje tog cilja su totalno drugaciji. Jedni su racunali na natalitet, dok drugi odradise etnicko ciscenje i genocid. Jednostavno nisu svi isti koliko se god vi trudili tako prikazati.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#20532 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kanguru »

Awakened wrote: 04/12/2021 00:16
Tanqueray wrote: 03/12/2021 22:58

Naravno Edine, to samo maloumni ne razumiju. Napravis drzavu sa nacionalnim strankama i onda ti koji su prvi poletjeli da naprave nacionalnu stranku pricaju o gradjanskoj drzavi. Koji apsurd i prica za retardine.
Svi koji glasaju i podrzavaju nacionalne stranke su dobrim dijelom ugazili u fasizam, i gledam ih kako stavljaju na fejs onaj okvir kako su antifasisti, da ti se zgadi zivot.
Dajte ba, pustite suplje, ne mogu se nikako tri stran(k)e izjednacavati u svom ovom belaju. Naravno, koncept sve tri nacionalne stranke je da se ostvari neka vrsta vladavine nad drugima, ali nacini za postizanje tog cilja su totalno drugaciji. Jedni su racunali na natalitet, dok drugi odradise etnicko ciscenje i genocid. Jednostavno nisu svi isti koliko se god vi trudili tako prikazati.
:thumbup:
User avatar
Tanqueray
Posts: 706
Joined: 06/08/2020 16:57

#20533 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tanqueray »

Awakened wrote: 04/12/2021 00:16
Tanqueray wrote: 03/12/2021 22:58 Naravno Edine, to samo maloumni ne razumiju. Napravis drzavu sa nacionalnim strankama i onda ti koji su prvi poletjeli da naprave nacionalnu stranku pricaju o gradjanskoj drzavi. Koji apsurd i prica za retardine.
Svi koji glasaju i podrzavaju nacionalne stranke su dobrim dijelom ugazili u fasizam, i gledam ih kako stavljaju na fejs onaj okvir kako su antifasisti, da ti se zgadi zivot.
Dajte ba, pustite suplje, ne mogu se nikako tri stran(k)e izjednacavati u svom ovom belaju. Naravno, koncept sve tri nacionalne stranke je da se ostvari neka vrsta vladavine nad drugima, ali nacini za postizanje tog cilja su totalno drugaciji. Jedni su racunali na natalitet, dok drugi odradise etnicko ciscenje i genocid. Jednostavno nisu svi isti koliko se god vi trudili tako prikazati.
Koga ti branis tu, ideologije su savim iste, zlocinacke.
Sjecam se one suplje price, mi cemo da napravimo od Bosne Svajcarsku :lol: Cini mi se da je najvise Kljuic, jedan propali novinar, specijalista za stoni tenis :lol: volio tako da supljira i sto Fikret rece u svom intervjuu, Stjepan je volio da se pravi hrabar na izjavama, da sto vise zakuha, a kada je trebalo ici negdje, nigdje ga, sakrije se u misju rupu, a druge pali da ginu.
To je bila prica za retardirane i maloumne kojih je izgleda bilo najvise :cry: dobro je da ih se dosta opametilo, pa ne vjeruju vise u te kriminalce.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#20534 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by deogest »

HAhahah otiso Dodara u Rusiju ko Cvijanovicka u Washington na sastanak s Trumpom, kupila kartu i stajala 100 metara od bijele kuce. :lol: :lol:
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#20535 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kanguru »

Očito je ovdje na snazi revizija istorije i karaktera rata u BiH i nova velika ofanziva u nastojanju relativizacije i izjednačavanja agresora i žrtve.
Jedan zanimljiv link:

https://ba.n1info.com/vijesti/sidran-bo ... -agresora/
MMM1977
Posts: 4582
Joined: 15/07/2009 12:56

#20536 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MMM1977 »

kanguru wrote: 04/12/2021 00:38 Očito je ovdje na snazi revizija istorije i karaktera rata u BiH i nova velika ofanziva u nastojanju relativizacije i izjednačavanja agresora i žrtve.
Jedan zanimljiv link:

https://ba.n1info.com/vijesti/sidran-bo ... -agresora/
Laprdanje. Čuj opozicija kriva i to zbog Mostara :lol:
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#20537 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by @mba »

noviforumas wrote: 03/12/2021 18:54 Ako si Srbin koji kritikuje Dodika, bez obzira na sve ostalo stavove, mozes komotno ocekivati spomenik u Sarajevu, da te ljudi ljube kad te vide na ulici, gostovanja na svim jacim TV kucama itd. itd. Ne znam zasto volimo toliko da se ponizavamo.

Samo kazem, podsjeti me Vukanovic na tu tuznu cinjenicu.



kriza identiteta, nedostatak samopovjerenja, ulizivanje nekome, manjak patriotizma, osjecaj manje vrijedosti, nacionalno i vjerski ne osvjesceni, jugonostalgicari, srbalizam, sve i svasta kod nas prolazi...


ako hoce da zive u bosni neka zive, ako nece ko ih *ebe sviju od reda i jedne i druge, ponijeti mogu samo sto u jedan traktor moze stati i nista vise, ne smeta mi ni katolik ni pravoslavac ni crkva ni jedna ni druga, ali popustanja nema ni jednima ni drugima!
Awakened
Posts: 589
Joined: 19/08/2013 03:33

#20538 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Awakened »

Tanqueray wrote: 04/12/2021 00:29
Awakened wrote: 04/12/2021 00:16
Dajte ba, pustite suplje, ne mogu se nikako tri stran(k)e izjednacavati u svom ovom belaju. Naravno, koncept sve tri nacionalne stranke je da se ostvari neka vrsta vladavine nad drugima, ali nacini za postizanje tog cilja su totalno drugaciji. Jedni su racunali na natalitet, dok drugi odradise etnicko ciscenje i genocid. Jednostavno nisu svi isti koliko se god vi trudili tako prikazati.
Koga ti branis tu, ideologije su savim iste, zlocinacke.
Sjecam se one suplje price, mi cemo da napravimo od Bosne Svajcarsku :lol: Cini mi se da je najvise Kljuic, jedan propali novinar, specijalista za stoni tenis :lol: volio tako da supljira i sto Fikret rece u svom intervjuu, Stjepan je volio da se pravi hrabar na izjavama, da sto vise zakuha, a kada je trebalo ici negdje, nigdje ga, sakrije se u misju rupu, a druge pali da ginu.
To je bila prica za retardirane i maloumne kojih je izgleda bilo najvise :cry: dobro je da ih se dosta opametilo, pa ne vjeruju vise u te kriminalce.
Sad vec lupas gluposti. Dvije strane su sprovodile svoju ideologiju sistematicno i zlocinacki, sudski dokazano. Ne mozes izjednaciti sve strane da se na glavu nasadis pokusavajuci.
toska
Posts: 2964
Joined: 26/09/2016 14:08

#20539 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by toska »

p206 wrote: 03/12/2021 18:04 možda se sastao sa Putinovim dublerom :lol:

hajmo sad ozbiljno, da li bi jedan šef KGB i sad predsjednik Rusije htio da se sastane kroz protokol sa nekim koga su zapadnjaci doveli na vlast.. bez obzira koliko taj kmečao da je sad promijenio stranu, govoriti jednom bivšem pripadniku KGB da si promijenio stranu nije baš mnogo inteligentno
:lol: dobra
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#20540 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kanguru »

Awakened wrote: 04/12/2021 02:43
Tanqueray wrote: 04/12/2021 00:29

Koga ti branis tu, ideologije su savim iste, zlocinacke.
Sjecam se one suplje price, mi cemo da napravimo od Bosne Svajcarsku :lol: Cini mi se da je najvise Kljuic, jedan propali novinar, specijalista za stoni tenis :lol: volio tako da supljira i sto Fikret rece u svom intervjuu, Stjepan je volio da se pravi hrabar na izjavama, da sto vise zakuha, a kada je trebalo ici negdje, nigdje ga, sakrije se u misju rupu, a druge pali da ginu.
To je bila prica za retardirane i maloumne kojih je izgleda bilo najvise :cry: dobro je da ih se dosta opametilo, pa ne vjeruju vise u te kriminalce.
Sad vec lupas gluposti. Dvije strane su sprovodile svoju ideologiju sistematicno i zlocinacki, sudski dokazano. Ne mozes izjednaciti sve strane da se na glavu nasadis pokusavajuci.
E pa u njihovoj izopačenoj smiješnoj strani istorije upravo se to dešava. Prema njihovoj guslarsko-bećarskoj verziji, u Bosni je bio građanski rat, a Srbi su ustvari sačuvali Evropu od islamskog fundamentaliste Alije koji je u srcu Starog kontinenta želio muslimansko ostrvo. Nije nimalo slučajno što se ta mantra povampirila upravo danas, uz relativizaciju karaktera rata i izjednačavanje agresora sa žrtvom, kako sam ranije napisao.
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#20541 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by e__ »

kanguru wrote: 04/12/2021 03:18
Awakened wrote: 04/12/2021 02:43

Sad vec lupas gluposti. Dvije strane su sprovodile svoju ideologiju sistematicno i zlocinacki, sudski dokazano. Ne mozes izjednaciti sve strane da se na glavu nasadis pokusavajuci.
E pa u njihovoj izopačenoj smiješnoj strani istorije upravo se to dešava. Prema njihovoj guslarsko-bećarskoj verziji, u Bosni je bio građanski rat, a Srbi su ustvari sačuvali Evropu od islamskog fundamentaliste Alije koji je u srcu Starog kontinenta želio muslimansko ostrvo. Nije nimalo slučajno što se ta mantra povampirila upravo danas, uz relativizaciju karaktera rata i izjednačavanje agresora sa žrtvom, kako sam ranije napisao.
Nije bas pomoglo sto su doveli mudzahedine… uopste.

Ili je pristao na to iz neke naivnosti, ili ih je stovao.

Kako god okrenes. No bueno.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#20542 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kanguru »

e__ wrote: 04/12/2021 03:31
kanguru wrote: 04/12/2021 03:18

E pa u njihovoj izopačenoj smiješnoj strani istorije upravo se to dešava. Prema njihovoj guslarsko-bećarskoj verziji, u Bosni je bio građanski rat, a Srbi su ustvari sačuvali Evropu od islamskog fundamentaliste Alije koji je u srcu Starog kontinenta želio muslimansko ostrvo. Nije nimalo slučajno što se ta mantra povampirila upravo danas, uz relativizaciju karaktera rata i izjednačavanje agresora sa žrtvom, kako sam ranije napisao.
Nije bas pomoglo sto su doveli mudzahedine… uopste.

Ili je pristao na to iz neke naivnosti, ili ih je stovao.

Kako god okrenes. No bueno.
:thumbup:
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4132
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#20543 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Project Sejuani wrote: 03/12/2021 11:57
mishic wrote: 03/12/2021 11:21
Koje neistine?
Reci šta je neistina u ovome što sam napisao?!
Neistina je to da smo prezaduženi. Mi inače spadamo u nisko zadužene zemlje, što znači da minimalno se možemo zadužiti za tri puta koliko smo sada zaduženi. Tvoja neistina je da smo prezaduženi.
Ovo bi bilo tacno da se otvaraju nova radna mjesta i zaposljava omladina koja, nazalost, odlazi iz BiH. Ako vjerujete da ce penzioneri i uhljebi moci vracati dugove, onda ste u velikom problrmu.
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#20544 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Nije istina da smo prezaduženi...mi smo u govnima do grkljana
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15608
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#20545 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by problemnatravunu »

muha_sa wrote: 01/12/2021 08:52
GAU8 wrote: 01/12/2021 08:50
http://slobodanvaskovic.blogspot.com/
Ima, ali sve ovo mi lici na onu izreku: "Psi laju, karavani prolaze"...

Vidimo sve sta rade, znamo sta rade, ali bez dobre revolucije nema ovdje napretka...

A to znaci nikada...
Citajuci njegove blogove sjebem se do daske--gdje mi živimo bog te mazo :(
U svjetlu ovoga šta piše Vasković,
a svi se nešto čudimo kako to da nema nigdje slika susreta sa Vladimirom ,
pa jel moguće da je guardian išao po "robu", :gunjastajl:
pa majku mu, lik je majstor šverca , iskusni prekaljeni,
još sad ima cijeli avion, koji apsolutno niko ne pregleda ,a zapravo ga ništa ni ne košta , jer ga svi mi plaćamo iz budžeta,
ma đećeš bolje :serbo: :janpi:
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#20546 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Vako su forumasi srali kad je neki general zaustavio asada da se previse ne priblizi putinu
Kako vam vise ne dosadi secirati
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#20547 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

izgleda da baya robu uzima direktno od picoustog, ali loša je to roba, picousti je uvijek bio psihopata, međutim izgleda da roba ono baš udara u mozak jebeno, jer ovih dana avavav je počeo sa palijašima udarati i vlastiti narod

kako je i baya u zadnje vrijeme ono baš malo više lud nego inače, kontam da se on i šešeljev nosač gajbi pucaju danononoćno, ko bi reko da se šatorski pjevač i šešeljev potrčko mogu navući i na šta što nije brlja i giuslanje
User avatar
ljevoruki
Posts: 4753
Joined: 20/05/2011 22:49

#20548 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ljevoruki »

Mescini da bi ovo sto je medjed zakotrljo moglo na kraju biti dobro za BiH.
Iako, iskreno, nisam siguran sta Britanci hoce i sta im je cilj.
Istorijski uvijek su bili na strani Srbije, da li su sada promijenili stav I politiku veliko je pitanje.
U svakom slucaju, siguran sam da ce se Srbiji obiti o glavu anti NATO I EU politika i da ce ih kineski krediti sahraniti.
Ali, ko sam ja da ometam protivnika dok pravi greske. Samo naprijed, Srbija do Tokija. :run:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20549 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

ljevoruki wrote: 04/12/2021 09:56
Ali, ko sam ja da ometam protivnika dok pravi greske. Samo naprijed, Srbija do Tokija. :run:
Kesić im skreće pažnju na sedmičnom nivou, ali izgleda da misle da se samo onako lepo zeza.

Image
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#20550 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

Zna li se ko kupuje taj silni Bajin kokain ??? Svi pisete o tome a ja kako znam u Bosni sve gola bijeda, odakle ljudima pare za bjelcana ? :D
Post Reply