Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#20001 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by glockov kolac »

muha_sa wrote: 26/11/2021 14:38 Čita li iko šta Vasković piše :?

https://slobodanvaskovic.blogspot.com/

Ako je deseti dio od ovog tačno treba jedno 5 novih kazamata izgradit. Konfiskovat imovinu i nahranit gladne
Hajd bar je musliman, Bošnjo naš lijepi :lol:
toska
Posts: 2912
Joined: 26/09/2016 14:08

#20002 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by toska »

muha_sa wrote: 26/11/2021 14:38 Čita li iko šta Vasković piše :?

https://slobodanvaskovic.blogspot.com/

Ako je deseti dio od ovog tačno treba jedno 5 novih kazamata izgradit. Konfiskovat imovinu i nahranit gladne
sasvim je jasno da je od Dejtona pa do danas Rs idealno mjesto za svaku vrstu kriminala.
tu je i mnoštvo ratnih zločinaca tako da pravna država tu nema nikakve šanse.

uvijek se treba prisjetiti samo primjera auto-mafije koja je čudno skoro nestala, za druge vrste kriminala nema razloga vjerovati da se smanjio, prije suprotno, preuzeo kontrolu entitetom, sve neki međusobni kumovi.

Federacija nema ni blizu takvu homogenost i nečiji prljavi veš uvijek ispliva.
doktor78
Posts: 2970
Joined: 14/09/2006 11:02

#20003 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by doktor78 »

Gleda li ko Papića na N1? Ukratko, sve ovo što Dodik radi jeste loše, ali on je isprovociran odlukama visokog predstavnika i potezima Sarajeva, koje karakteriše kao "puzajuću unitarizaciju". On je izričito protiv sankcija, nego treba apelovati na svijest Srba u RS.
:run:
User avatar
mk ultra
Posts: 19128
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#20004 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mk ultra »

muha_sa wrote: 26/11/2021 14:38 Čita li iko šta Vasković piše :?

https://slobodanvaskovic.blogspot.com/

Ako je deseti dio od ovog tačno treba jedno 5 novih kazamata izgradit. Konfiskovat imovinu i nahranit gladne
Nasa drzava je zatvor, ne treba mu zatvor posebno za lopove kad su svi lopovi
Zatvor otvorenog tipa :lol:

Oni ovo ne mogu bez ostatka vlasti kompletne policije vojske, granicne policije, raznih inspekcija itd itd...

Na kraju ti ispade da se svi oni malo omaste o lopovluk

Nema od toga nista kad je toliko ljudi upetljano. Automatski se relativizira
batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#20005 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by batara »

doktor78 wrote: 26/11/2021 16:33 Gleda li ko Papića na N1? Ukratko, sve ovo što Dodik radi jeste loše, ali on je isprovociran odlukama visokog predstavnika i potezima Sarajeva, koje karakteriše kao "puzajuću unitarizaciju". On je izričito protiv sankcija, nego treba apelovati na svijest Srba u RS.
:run:
Zar se neko i cudi kvazi analiticarima? Da ih sada ne nabrajam redom, samo pratite ko sta izjavljuje i sve ce vam biti jasno ko radi za srpsku tajnu sluzbu. Uletili su u Sarajevo sa parama, pokupovase za 100eure kvazi-novinarcice ;-)
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#20006 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tataćusak »

batara wrote: 26/11/2021 16:40
doktor78 wrote: 26/11/2021 16:33 Gleda li ko Papića na N1? Ukratko, sve ovo što Dodik radi jeste loše, ali on je isprovociran odlukama visokog predstavnika i potezima Sarajeva, koje karakteriše kao "puzajuću unitarizaciju". On je izričito protiv sankcija, nego treba apelovati na svijest Srba u RS.
:run:
Zar se neko i cudi kvazi analiticarima? Da ih sada ne nabrajam redom, samo pratite ko sta izjavljuje i sve ce vam biti jasno ko radi za srpsku tajnu sluzbu. Uletili su u Sarajevo sa parama, pokupovase za 100eure kvazi-novinarcice ;-)
I analitičare, to je trenutno najvece zlo. Fol ono neki analiticar
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#20007 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

tandmand wrote: 26/11/2021 12:31
bh.tornjak wrote: 26/11/2021 11:42 Pouceni iskustvom iz rata i "diplomatskim ofanzivama" da se "problemi rijese" pregovorima,razgovorima i ostalim ublehama medjunarodne zajednice, covjek se ne moze nacuditi tupavom Bosnji.
Jos uvijek tupko misli da je kao nesto vazan. Nikako da skonta da je on "strano tijelo" u "srcu Europe" koje treba odstraniti:
Hirurski, kako to izvode specijalisti iz komsiluka.....ili
Antibioticima, kako to rade diplomate iz jebene medjunarodne zajednice.

Bosnji jos nije jasno da kimanjem glavom nece dobiti nikad nista....da njegovo kimanje glOvom pristaje na sve manje drzave koju ce na kraju izgubiti.

Polako stvari postaju jasnije:
EU a i Americka administracija ide (a i prije je isla) politikom "krmka niz dlaku".
Sve ovo sto Dodik hoce na kraju ce i dobiti...isto kao i Covic.
Bosnjo ce dobiti qurcom u celo, nogu u gu*zicu i bit ce otjeran u kolibu da ne skevce dok je jagnje na stolu.
Najveći je problem Bakir Izetbegović, to je taj Bošnjo o kojem pričaš, kojeg su stranci otrgli od bošnjačkog naroda i ostalih građana patriotski nastrojenih, izdvojili ga kao predstavnika jedne strane.
Zamislimo hipotetski da za vrijeme ove krize, kada su pregovori nema Bakira ... Oti`šo na skijanje u Austriju.

Pozovu stranci na pregovore Dodika, Čovića, Bakira ,,,, kad ono

Image

Hajte, nazad kući ili dođite u parlament i pregovarajte, sa uključenim kamerama - live.
Ne moramo mi ništa. Blokada institucija? Pa šta ... bolje blokada nego ustupci, truhli kompromisi, smanjivanje države BiH - pa onda opet blokada.

Samo IGNORE.

A Dodik neka se otcjepljuje, neka prenosi nadležnosti. Imaju garanti Dejtonskog sporazuma, imaju državne institucije koje bi trebale raditi.
Pregovori kojim se obruč oko nas steže - NE.

Samo skloniti Bakira, ako treba formirati Komitet od predstavnika svih probosanskih stranaka, eliminisati pregovore naroda ... i sve će biti drugačije. Ne možemo mi sudbinu BiH, nas, naše djece staviti u ruke jednog tako politički slijepog, nestabilnog, slabog čovjeka kakav je Bakir.
:thumbup:
Image
Image
Image
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#20008 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
muha_sa
Posts: 128455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#20009 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

Bossona wrote: 26/11/2021 17:24
llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...
Image
Image
Image
Image
Image
Dzaba je njima to pokazivat, dokazivat i objašnjavat--oni guslaju te guslaju :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31485
Joined: 16/04/2011 18:46

#20010 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

Joj stara kurava, gdje je izvadi.... Fuj
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#20011 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

Pa da, svojevoljno.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#20012 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

doktor78 wrote: 26/11/2021 16:33 Gleda li ko Papića na N1? Ukratko, sve ovo što Dodik radi jeste loše, ali on je isprovociran odlukama visokog predstavnika i potezima Sarajeva, koje karakteriše kao "puzajuću unitarizaciju". On je izričito protiv sankcija, nego treba apelovati na svijest Srba u RS.
:run:
jah, sere žarko
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#20013 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

llull wrote: 26/11/2021 18:17 Pa da, svojevoljno.
u neku ruku si upravu, nije baš skroz svojevoljno. dosta njih su njihovi sunarodnici prisilili/ucijenili/isprepadali/uveli u zločine, pa su ljudi odseljavali prije, tokom i nakon rata
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#20014 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Danguba »

GAU8 wrote: 26/11/2021 15:13
Danguba wrote: 26/11/2021 09:45

SDP, DF, NS, NIP...i svi ostali.
Pa eto citaju li nas ovdje??
Da ih nazovemo, posaljemo email?
Valjda prate trenutna desavanja.
Kao sto su na njega izvrsili pritisak da ne ide u Srbiju isto tako mogu i ovaj put.
Ako izostane njihova reakcija to ce znaciti da se slazu sa time sto radi Bakir.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#20015 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Danguba »

llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...
Pitaj svoje bivse komsije kako su otisli.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#20016 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

Jbt kad se slozis opet ne valjas .... Ne valja Srbin pa ne valja pa cak i kad isto misli.
palermo
Posts: 22266
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#20017 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by palermo »

daddy-kool wrote: 26/11/2021 18:22
doktor78 wrote: 26/11/2021 16:33 Gleda li ko Papića na N1? Ukratko, sve ovo što Dodik radi jeste loše, ali on je isprovociran odlukama visokog predstavnika i potezima Sarajeva, koje karakteriše kao "puzajuću unitarizaciju". On je izričito protiv sankcija, nego treba apelovati na svijest Srba u RS.
:run:
jah, sere žarko
uvijek je to radio, samo mu, iz raznoraznih razloga prolazilo. Ne samo u politici
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20376
Joined: 12/08/2013 12:51

#20018 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by insaneinthebrain »

jel ga stid. cuj nasao da staje baji na put. kadi ide krme baja svi moraju da se klone :izet:

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /211127061
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3663
Joined: 23/04/2011 12:21

#20019 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Šta je ovo :?

PrdCednik ni G od genocida u Srebrenici.

Ne priznaje HaMški tribunal al' mu se gubica nešto zalijepila :mrgreen:

Djede šta si zaĆepio gubicu :lol:
mishic
Posts: 6016
Joined: 28/04/2011 16:29

#20020 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

Iz dana u dan Dodikova bahatost raste. Počeo je i ljude sa ceste u kanal izguravati. Još malo počet će i gaziti. Panika ga hvata.

Kriminal i to onaj najtežeg oblika počinje se raspakivati. Narko-mafija je načeta i brzo će i bossovi doći na red. A bossovi na Balkanu su na vrhu piramide vlasti. Ja dugo to najavljujem ali na žalost pravda je spora. Spora ali nezaustavljiva. Milijarde iz narko izvora strpane u vlastite džepove ali i druge kriminalne rabote, putem sudova vratit će se državi.

Stotinjak Dodikovih pajtaša čije bogatstvo potiče od zločinačke pljačke (ala Stevandić), preko ratnoprofiterske rabote (ala Dodik) udružilo je te kriminalne milijarde i uložilo ih u narko-biznis i političko pokroviteljstvo nad svojim kriminalom. Danas je tih stotinjak dodikovaca bogatije nego ostatak RS-a. Slično je i u ostalim torovima. Glavešine su milioneri a narodi su u sve većim procentima u sve većoj bijedi.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#20021 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

daddy-kool wrote: 21/11/2021 14:52
https://www.rtvbn.com/4016284/misterioz ... ut-cuce-se
Misteriozni Dodik: Idem na jedan važan put, čuće se!

“Radi se o potrebi da se na jednoj tako važnoj adresi popriča još o tome. U svakom slučaju ja očekujem, kako je rečeno, nakon završetka ove redovne sjednice da Kolegij utvrdi datum posebne sjednice”, rekao je Dodik.
Kod Putina po posljednje upute, da se sve sinhronizuje prije ruskog napada na Ukrajinu.

https://www.militarytimes.com/flashpoin ... ncy-chief/
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-u ... /211128008
archi_a
Posts: 10329
Joined: 11/12/2011 18:11

#20022 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by archi_a »

Komentarišući to što je komesaru EU Oliveru Varheljiju prenio da su predstavnici Republike Srpske spremni da se vrate u institucije ukoliko bi bio ukinut Inckov zakon i šta će ako ne bude ukinut, Dodik je ponovio da se neće vratiti.

- Nećemo se vratiti. To je njima jasno. Ako je iko htio da razbije BiH, a očigledno je Inzko htio, onda je u tome uspio. Kakav god bio razvoj situacije, pa i kad se vratimo Bosna neće nikad biti kao ona od prije godinu dana, istakao je Dodik i dodao da nema nikakvog razloga za strah od izbijanja nekog sukoba.
Valjda je svima jasno da nikakav "kompromis" i "ustupci" prema unutrašnjem neprijatelju BiH neće napraviti bolju situaciju. Ovo nije stvar ljutnje zbog određenog postupka, već naprotiv, ovo je oduvijek velikosrpski plan prema memorandumu, samo je pitanje šta će u datom momentu iskoristiti kao šlagvort za svoje postupke. Da nije ovo sada, našli bi nešto drugo. Oni nemaju kud dalje, znaju u kojem se pravcu reforme kreću i pokušavaju svojom retorikom, režanjem, na silu da izguraju svoje. Bosanski političari moraju biti beskompromisni i ujedinjeni do kraja, zadržati pozicije na fonu demokratije, evropskih standarda, međunarodnog prava i presuda međunarodnih sudova. Nema kompromisa!!! Zahtjevati samo ono što su odlike zapadnih uređenja, ljudskih prava i zapadnih demokratija. Nema kompromisa sa nazadnim etnonacionalnim politikama!!! Nema i svako onaj ko pristane na secesionističke zahtjeve je ustvari veći rušitelj nego secesionisti!!!!!
Ovo je borba između civilizacije i mraka, ovo je borba između dobra i zla!!!!!! Ovo je borba između građanskog i nacionalfašizma!!!!
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#20023 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

ko nema protuklop, prozracni projektil, para, zivaca, upucan snajper, prigusivace, da cuva BIH i da se bori radi BIH, nek ide vani..... BIH je vrijeme otkucalo sa veleizdajnicima..... a rat ako mislite - na Poljine pa pocistite smece..... ja evo slavim - dijete dobilo trajni boravak u EU.... vi vjerujte cetaljima, i domacim izdajnicima koji su potpuno isti.....
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20024 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

oruzana_pobuna wrote: 28/11/2021 14:30 ko nema protuklop, prozracni projektil, para, zivaca, upucan snajper, prigusivace, da cuva BIH i da se bori radi BIH, nek ide vani..... BIH je vrijeme otkucalo sa veleizdajnicima.....
Neće to tek tako proći. Husein kapetana su izdali njegovi savremenici, Aliju pola Bosne u raznim vojskama što paravojnim što agresorskim pa čak i Babinim i opstala je nekakva, a da opet nije nikakva. Slažem se da su je ovi iznutra gradili jačom sada bi ovima s vana bilo duplo teže mada ne vjerujem da bi odustali niti će odustati.

Ja sam živio vani prilično dugo i nema nigdje života bez problema. Čujem tako od nekih kada mi kažu da sam budala što sam se vratio pa kao lakše je da me gazi Nijemac nego naš. Neću da me gazi bilo ko. Nisam ni u jednoj stranci jer se i tu gubi sloboda zato što moraš biti poslušnik onima iznad i to nekima ne smeta jer dobiju zaleđinu, ali meni smeta da na taj način plaćam sigurnost. Kada tako dođem na tanak led zbog stranačkih šema pa zakonski zatražim zaštitu od šefova i kažu mi da sam imao lakši put, a izabrao sam put borbe i ostave me u mojim borbama i evo plivam godinama tako, a da mi nikada nije uticalo na solidni nafaku. Ali u mom stanju znam ko mi je prijatelj, a ko nije.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#20025 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

vatrogasac wrote: 28/11/2021 15:24
oruzana_pobuna wrote: 28/11/2021 14:30 ko nema protuklop, prozracni projektil, para, zivaca, upucan snajper, prigusivace, da cuva BIH i da se bori radi BIH, nek ide vani..... BIH je vrijeme otkucalo sa veleizdajnicima.....
Neće to tek tako proći. Husein kapetana su izdali njegovi savremenici, Aliju pola Bosne u raznim vojskama što paravojnim što agresorskim pa čak i Babinim i opstala je nekakva, a da opet nije nikakva. Slažem se da su je ovi iznutra gradili jačom sada bi ovima s vana bilo duplo teže mada ne vjerujem da bi odustali niti će odustati.

Ja sam živio vani prilično dugo i nema nigdje života bez problema. Čujem tako od nekih kada mi kažu da sam budala što sam se vratio pa kao lakše je da me gazi Nijemac nego naš. Neću da me gazi bilo ko. Nisam ni u jednoj stranci jer se i tu gubi sloboda zato što moraš biti poslušnik onima iznad i to nekima ne smeta jer dobiju zaleđinu, ali meni smeta da na taj način plaćam sigurnost. Kada tako dođem na tanak led zbog stranačkih šema pa zakonski zatražim zaštitu od šefova i kažu mi da sam imao lakši put, a izabrao sam put borbe i ostave me u mojim borbama i evo plivam godinama tako, a da mi nikada nije uticalo na solidni nafaku. Ali u mom stanju znam ko mi je prijatelj, a ko nije.
sretno ti stari moj - ja sam svoje zivce izgubio..... bjezi jbt..... sprzio se - sta izgubio....
Post Reply