Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#19951 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

Jeste svi svojevoljno otisli...
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#19952 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Project Sejuani »

llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...
Sjećam se vrlo dobro pred početak rata, dodjoh u školu kad odjednom nema drugara iz klupa koji nose srpska imena. Niko nam tada nije mogao reći razlog njihovog nedolaska, uskoro je zapucano na moj grad.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4797
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#19953 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...
Ko je otjerao Srbe sa Ilidže?
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#19954 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Project Sejuani »

duh_sa_sjekirom wrote: 26/11/2021 11:55
llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...
Ko je otjerao Srbe sa Ilidže?
Svjesno su otišli znajući da radi 4 godine terora nad Bošnjacima Sarajeva neko će morat odgovarat pred sudom, jednostavno nisu htjeli da se suoče sa istinom, lakše je bježat od odgovornosti pa onda optužit Bošnjake da su ih etnički očistili a istina je da su se sami etnički samoočistili.

Istaa situacije je bila i sa RSK sami se etnički samoočistili da bi danas mogli Hrvatima srat kako su ih olujom etnički izbrisali iz Hrvatske. Koji ublehaši.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#19955 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by seln »

korisnicki wrote: 26/11/2021 11:35
korisnicki wrote: 26/11/2021 11:18

Kažu psihološka istraživanja da nacionalšovinisti imaju iskrivvljeno logičko rasuđivanje, takvi ne mogu uočiti da je velikobošnjački šovinizam trenutno najagresivniji. Po kojem logičkom zaključivanju srbi i hrvati koji su građani BiH ne smiju odlučivati o uređenju BiH.Po kojem logičkom zaključivanju muslimani trebaju određivati pravila u većinskim hrvatskim i srpskim mjestima.
Nemaš potrebe lajati i vrijeđati.

Usporedi popis stanovništva 1991 i 2013. Više srba i hrvata nedostaje gdje su sada bošnjaci nego obrnuto. Znam otišli su od dobra i zato što su ludi.

Ono nekom govori da laje, a kaze ovo:
Po kojem logičkom zaključivanju muslimani trebaju određivati pravila u većinskim hrvatskim i srpskim mjestima.
Ciji si ti klon, jebo te onaj ko te prvi za nos cvrknu...
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#19956 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ibizza »

Lug wrote: 26/11/2021 11:17 Svi nesto prijete raspadom BiH. Ok!
Onako hipoteticki, nemojte me odmah napadati, jer ja nisam za to u sustini. Sta bi se desilo kad bi bosnjacka i bosanska komponenta rekla medjunarodnoj zajednici, kad vec otvaramo Dejton, eto i mi smo za podjelu BiH, ali po nekim normalnim procentima i granicama. Pa eto nek oni, Hrvatska i evropske zemlje, a bogami i USA vide sta ce sa Rusima kad im dodju u komsiluk, na brda i planine Bosne, koja je strateski veoma vazna za Evropu. Ili tako ili pomozite da napravimo funkcionalniu drzavu, trece nema! Oni (zapadne sile) bi da im mi cuvamo granice, kao tampon zona, da mi non stop ginemo, a da oni udovoljavaju tim silama na racun nas i nase mladosti, stotinama godina i jos nas ismijavaju, da smo nazadna plemena i itd. Mi smo tampon zona jos od 395. godine kad su proglasili Drinu granicom izmedju zap. i ist. rimskog carstava, pa tampon zona od osmanskog carstava, pa tampon zona od ruskog carstva.. Ovo mozda djeluje cudno, ali moramo i mi naci neki adut u pregovorima. Svi nesto, kao ako se ne ispune njihove zelje, oni ce rasturiti, podijeliti BiH. Siguran sam da bi Zapadne sile drugacije se postavile prema nasoj komponenti u ovakvim situacijama kad raspakuju mirovne sporazume, jer kao sto napisah, BiH je jako vazna strateska tacka, ne zaboravite, ne zovu je djaba "Vrata Evrope".
Ovo je samo pokusaj pronalaska rjesenja, glasno razmisljanje iz ocaja u koji su nas doveli, Eskobari i drugi u koje smo najvise polagali nade, za nas narod i nasu mladost. Zar mora svaka nasa generacija dozivjeti rat ili dva rata. Kao sto rekoh nisam za to, ali u nuzdi se moraju povuci i neki nepopularni potezi. Bakir nije definitivno taj. Moramo i mi imati s necim zaprijetiti.
:thumbup:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4797
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#19957 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

Pa o tome i pričamo, o toj nesposobnosti probosanskih političara tj onih koji se kunu u BiH...Ništa oni nemaju, ni stav, ni plan, ni viziju, ništa...Njihov moto je 'biće kako drugi kažu' ili 'valjda će biti dobro, jebajiga'...
Zato i jesmo u ovakvoj septičkoj jami
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#19958 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

bh.tornjak wrote: 26/11/2021 11:42 Pouceni iskustvom iz rata i "diplomatskim ofanzivama" da se "problemi rijese" pregovorima,razgovorima i ostalim ublehama medjunarodne zajednice, covjek se ne moze nacuditi tupavom Bosnji.
Jos uvijek tupko misli da je kao nesto vazan. Nikako da skonta da je on "strano tijelo" u "srcu Europe" koje treba odstraniti:
Hirurski, kako to izvode specijalisti iz komsiluka.....ili
Antibioticima, kako to rade diplomate iz jebene medjunarodne zajednice.

Bosnji jos nije jasno da kimanjem glavom nece dobiti nikad nista....da njegovo kimanje glOvom pristaje na sve manje drzave koju ce na kraju izgubiti.

Polako stvari postaju jasnije:
EU a i Americka administracija ide (a i prije je isla) politikom "krmka niz dlaku".
Sve ovo sto Dodik hoce na kraju ce i dobiti...isto kao i Covic.
Bosnjo ce dobiti qurcom u celo, nogu u gu*zicu i bit ce otjeran u kolibu da ne skevce dok je jagnje na stolu.
Najveći je problem Bakir Izetbegović, to je taj Bošnjo o kojem pričaš, kojeg su stranci otrgli od bošnjačkog naroda i ostalih građana patriotski nastrojenih, izdvojili ga kao predstavnika jedne strane.
Zamislimo hipotetski da za vrijeme ove krize, kada su pregovori nema Bakira ... Oti`šo na skijanje u Austriju.

Pozovu stranci na pregovore Dodika, Čovića, Bakira ,,,, kad ono

Image

Hajte, nazad kući ili dođite u parlament i pregovarajte, sa uključenim kamerama - live.
Ne moramo mi ništa. Blokada institucija? Pa šta ... bolje blokada nego ustupci, truhli kompromisi, smanjivanje države BiH - pa onda opet blokada.

Samo IGNORE.

A Dodik neka se otcjepljuje, neka prenosi nadležnosti. Imaju garanti Dejtonskog sporazuma, imaju državne institucije koje bi trebale raditi.
Pregovori kojim se obruč oko nas steže - NE.

Samo skloniti Bakira, ako treba formirati Komitet od predstavnika svih probosanskih stranaka, eliminisati pregovore naroda ... i sve će biti drugačije. Ne možemo mi sudbinu BiH, nas, naše djece staviti u ruke jednog tako politički slijepog, nestabilnog, slabog čovjeka kakav je Bakir.
User avatar
muha_sa
Posts: 128457
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19959 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...


User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19960 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

muha_sa wrote: 26/11/2021 12:39
llull wrote: 26/11/2021 11:47 Jeste svi svojevoljno otisli...


[youtube][/youtube]
baČeni lavovima...

User avatar
muha_sa
Posts: 128457
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19961 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

pici wrote: 26/11/2021 12:42
muha_sa wrote: 26/11/2021 12:39



[youtube][/youtube]
baČeni lavovima...

Koji idioti-uvijek potežu pitanje gdje su sarajevski srbi :-) pored stotine snimaka, pisanih tragova, živih svjedoka oni lažu te lažu :-) neko ih protjero sa Ikidze, Hadzica, Rakovice, Ilijaša, Podlugova, Vogošce, Grbavice.......................................
Gledo sam noc prije reintegracije Grbavice sa D.Malte kako gore neboderi uz Miljacku, sve što su mogli popljackat popljackali, ono što nisu uspjeli vecinu toga su zapalili i otišli da nasele sela i mjesta gdje su popljacka, poklali i protjerali prijeratno stanovništvo stvarajuci genocidnu :-) Iz stana moje sestre koji se nalazi u ulici Bratstva Jedinstva idioti išcupali kablove od struje i izvalili zazidanu kadu i odnjeli usranu wc šolju staru 20 godina :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128457
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19962 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19963 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

muha_sa wrote: 26/11/2021 12:58
pici wrote: 26/11/2021 12:42

baČeni lavovima...

Koji idioti-uvijek potežu pitanje gdje su sarajevski srbi :-) pored stotine snimaka, pisanih tragova, živih svjedoka oni lažu te lažu :-) neko ih protjero sa Ikidze, Hadzica, Rakovice, Ilijaša, Podlugova, Vogošce, Grbavice.......................................
Gledo sam noc prije reintegracije Grbavice sa D.Malte kako gore neboderi uz Miljacku, sve što su mogli popljackat popljackali, ono što nisu uspjeli vecinu toga su zapalili i otišli da nasele sela i mjesta gdje su popljacka, poklali i protjerali prijeratno stanovništvo stvarajuci genocidnu :-) Iz stana moje sestre koji se nalazi u ulici Bratstva Jedinstva idioti išcupali kablove od struje i izvalili zazidanu kadu i odnjeli usranu wc šolju staru 20 godina :lol:
ma daleko je to od idiotluka, samo pokvaren i zao insan more vjerovat u price onijeh koje je citav dunjaluk osudio za zlocine i genocid...
Tyke
Posts: 2590
Joined: 23/02/2012 05:44

#19964 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tyke »

Iz brčanskog odbora SNSD-a ističu da je cilj bio izazvati reakciju i ozbiljniji incident za koji bi bili okrivljeni Srbi
Cuj "jer bi bili okrivljeni sebi". Pa smradovi jedni, cemu ikakva reakcija kad ljudi u svojoj zemlji, sa zastavom svoje zemlje slave Dan drzavnosti svoje zemlje. Kome puca racku sto srbima sve smeta u BiH.
I jos kao neko se treba izvinuti, ogradti ili sta li vec uvrijedjenim srbima. Koji mentoli su ovi politicari, a narod jos jadniji koji ih slijedi i slusa.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20376
Joined: 12/08/2013 12:51

#19965 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by insaneinthebrain »

Ja klixa i govana. Ima li ikakva vijest od krmeta da oni ne polete da objave :-)
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#19966 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zilog »

korisnicki wrote: 26/11/2021 11:18
duh_sa_sjekirom wrote: 26/11/2021 11:00 "Velikobošnjaci" je izmišljotina susjednih i komšijskih propagandnih govnara koje vrlo rado u usta uzimaju isti takvi...
Nikada niti jedna bošnjačka stranka, vojnik ili političar nije zagovarao proširenje BiH na susjedne države.
Sa druge strane, postojali su čitavi projekti akademske zajednice i država, postoje i presude međunarodnih sudova za UZP, genocid, etničko čišćenje itd.
I zato ubuduće, kad god napišeš "velikobošnjački" znaj da si pojeo domaćinsko govno...
Kažu psihološka istraživanja da nacionalšovinisti imaju iskrivvljeno logičko rasuđivanje, takvi ne mogu uočiti da je velikobošnjački šovinizam trenutno najagresivniji. Po kojem logičkom zaključivanju srbi i hrvati koji su građani BiH ne smiju odlučivati o uređenju BiH.Po kojem logičkom zaključivanju muslimani trebaju određivati pravila u većinskim hrvatskim i srpskim mjestima.
Ovo boldirano cu ti uzeti kao lapsus, inace bi odletio u MP3. Bosnjake neces svoditi na vjersku odrednicu i tacka.
Dalje, svi gradjani BiH su ravnopravni i nema ekskluzivnih bosnjackih, srpskih, niti hrvatskih mjesta. Pravila trebaju biti univerzalna, jer ako nisu, onda jebo ta pravila. To sto su vas nakljukali sovinizmom zakamufliranim u pricu "svoji na svome", mozes objesiti znas vec gdje.
Pitao bih te da navedes primjere toga sto pises, ali znam da nema nikakve koristi. Opet ces, ti, ili neki drugi klon, nastaviti sijanje lazi i spinova... :roll:

Cuj "velikobosnjacki"? :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128457
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19967 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/22 ... riota.html

Srđan Puhalo
@SrkiPuhalo
Stenogram Narodne skupstine
@RSrpska
17. decembra 1995. ili kako otjerati Srbe iz Sarajeva.
Ovo treba procitati svaki srpski patriota!!!

Image

Image
Last edited by muha_sa on 26/11/2021 13:16, edited 1 time in total.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#19968 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tataćusak »

tandmand wrote: 26/11/2021 12:31
bh.tornjak wrote: 26/11/2021 11:42 Pouceni iskustvom iz rata i "diplomatskim ofanzivama" da se "problemi rijese" pregovorima,razgovorima i ostalim ublehama medjunarodne zajednice, covjek se ne moze nacuditi tupavom Bosnji.
Jos uvijek tupko misli da je kao nesto vazan. Nikako da skonta da je on "strano tijelo" u "srcu Europe" koje treba odstraniti:
Hirurski, kako to izvode specijalisti iz komsiluka.....ili
Antibioticima, kako to rade diplomate iz jebene medjunarodne zajednice.

Bosnji jos nije jasno da kimanjem glavom nece dobiti nikad nista....da njegovo kimanje glOvom pristaje na sve manje drzave koju ce na kraju izgubiti.

Polako stvari postaju jasnije:
EU a i Americka administracija ide (a i prije je isla) politikom "krmka niz dlaku".
Sve ovo sto Dodik hoce na kraju ce i dobiti...isto kao i Covic.
Bosnjo ce dobiti qurcom u celo, nogu u gu*zicu i bit ce otjeran u kolibu da ne skevce dok je jagnje na stolu.
Najveći je problem Bakir Izetbegović, to je taj Bošnjo o kojem pričaš, kojeg su stranci otrgli od bošnjačkog naroda i ostalih građana patriotski nastrojenih, izdvojili ga kao predstavnika jedne strane.
Zamislimo hipotetski da za vrijeme ove krize, kada su pregovori nema Bakira ... Oti`šo na skijanje u Austriju.

Pozovu stranci na pregovore Dodika, Čovića, Bakira ,,,, kad ono

Image

Hajte, nazad kući ili dođite u parlament i pregovarajte, sa uključenim kamerama - live.
Ne moramo mi ništa. Blokada institucija? Pa šta ... bolje blokada nego ustupci, truhli kompromisi, smanjivanje države BiH - pa onda opet blokada.

Samo IGNORE.

A Dodik neka se otcjepljuje, neka prenosi nadležnosti. Imaju garanti Dejtonskog sporazuma, imaju državne institucije koje bi trebale raditi.
Pregovori kojim se obruč oko nas steže - NE.

Samo skloniti Bakira, ako treba formirati Komitet od predstavnika svih probosanskih stranaka, eliminisati pregovore naroda ... i sve će biti drugačije. Ne možemo mi sudbinu BiH, nas, naše djece staviti u ruke jednog tako politički slijepog, nestabilnog, slabog čovjeka kakav je Bakir.
Ne branim bakira ali hoćemo li dovesti radoncica.
Dok je on bio ministar sigurnosti svaki hebeni dan smo bili ugroze i migrantima, sad dok je njegov ministar energije cirkus u rudnicima. Pa on pokusava srusiti sve moguce i treba on da pregovara.
Pregovara bakir koji je dobio najvise nasih glasova
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4797
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#19969 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

Istina je da stranci Bakira svjesno uzimaju za pregovore jer odlično znaju njegove 'kapacitete'...To je trenutno najveća opasnost u ovoj situaciji...
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19970 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

duh_sa_sjekirom wrote: 26/11/2021 13:17 Istina je da stranci Bakira svjesno uzimaju za pregovore jer odlično znaju njegove 'kapacitete'...To je trenutno najveća opasnost u ovoj situaciji...
Image

on nemre mjesnu zajednicu predvodit a kamoli nOrod...
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#19971 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tataćusak »

duh_sa_sjekirom wrote: 26/11/2021 13:17 Istina je da stranci Bakira svjesno uzimaju za pregovore jer odlično znaju njegove 'kapacitete'...To je trenutno najveća opasnost u ovoj situaciji...
Samo napiši ko ima kapacitet. Za mene su imali silajdzic i bogicevic, ali ova strana koju mozda prizivas da pregovara nije htjela bogicevica ni za gradonacelnika a ne sta vise.
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#19972 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

tataćusak wrote: 26/11/2021 13:15 Ne branim bakira ali hoćemo li dovesti radoncica.
Dok je on bio ministar sigurnosti svaki hebeni dan smo bili ugroze i migrantima, sad dok je njegov ministar energije cirkus u rudnicima. Pa on pokusava srusiti sve moguce i treba on da pregovara.
Pregovara bakir koji je dobio najvise nasih glasova
Ne treba dovesti Radončića, ni Nikšića .. ni nikoga ko bi preuzeo na sebe neke pregovore. Neka se formira Komitet od probosanskih snaga koji će biti adresa strancima.

Bakir ako je i dobio najviše glasova, dobio ih je da ih koristi u mirnodopskim uslovima, tj. formiranje Vijeća ministara, Federalne vlade, tenderi, bla bla bla

Ali ti mu glasovi ne daju legitiitet da odlučuje o sudbini države BiH i njenih građana. To prevazilazi izborne rezultate SDA ali i njegovu funkciju.
Šta je on? Zamjenik u Domu naroda.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4797
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#19973 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

tataćusak wrote: 26/11/2021 13:26
duh_sa_sjekirom wrote: 26/11/2021 13:17 Istina je da stranci Bakira svjesno uzimaju za pregovore jer odlično znaju njegove 'kapacitete'...To je trenutno najveća opasnost u ovoj situaciji...
Samo napiši ko ima kapacitet. Za mene su imali silajdzic i bogicevic, ali ova strana koju mozda prizivas da pregovara nije htjela bogicevica ni za gradonacelnika a ne sta vise.
Nije toliko pitanje formalne ličnosti već stava koji zastupa, a koji bi morao biti čvrst i jasan. Znači, kvalitetni savjetnici i više mišljenja pa tek onda formirati stav i ići na pregovore.
Ako si pratio sam posljednje njegove izjave, valjda ti je jasno o čemu govorim...
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#19974 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by LSD »

duh_sa_sjekirom wrote: 26/11/2021 13:17 Istina je da stranci Bakira svjesno uzimaju za pregovore jer odlično znaju njegove 'kapacitete'...To je trenutno najveća opasnost u ovoj situaciji...
Ne uzimaju stranci Baketa za pregovore samo zato sto je potkapacitiran političar (to im je samo dodatna pogodnost :D ), vec zato sto levat voli da glumi nekakvog plemenskog vodju bošnjaka, odlično se osjeća u toj ulozi. A time što se sastaje sa Dodikom, Čovićem, Vučićem, Milanovićem i ostalim otvorenim rušiteljima BIH, pristaje da bude sa takvom bandom, nešto ko biva pregovara o ovoj državi - on time jasno i nedvosmisleno pokazuje da je veleizdajnik države.
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#19975 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tandmand »

tataćusak wrote: 26/11/2021 13:26
duh_sa_sjekirom wrote: 26/11/2021 13:17 Istina je da stranci Bakira svjesno uzimaju za pregovore jer odlično znaju njegove 'kapacitete'...To je trenutno najveća opasnost u ovoj situaciji...
Samo napiši ko ima kapacitet. Za mene su imali silajdzic i bogicevic, ali ova strana koju mozda prizivas da pregovara nije htjela bogicevica ni za gradonacelnika a ne sta vise.
Ma ne treba niko da pregovara. Sam pristanak na pregovore je poraz države i građana BiH.
Neka preuzmu mehanizme države koji već postoje i neka se suprostave državnom udaru, secesiji i agresiji.

I jake teme u pregovorima, baš debilna.
Kako ukinuti Inckov zakon i još koji, i još mu malo dati Jasenovca, da bi se ovi vratili u parlamentarne klupe.
Post Reply