Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
PM72
Posts: 17745
Joined: 30/04/2012 16:54

#14651 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Albanci se ne djele na muslimane,pravoslavne i katolike.Svi su oni albanci,nisu opterećeni vjerom a kontrolišu sve tokove droge u Europi.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14652 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

daj bolan uozbilji se :lol:
PM72
Posts: 17745
Joined: 30/04/2012 16:54

#14653 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Trebaš malo širiti vidike i posjetiti druge zemlje da bi shvatio o čemu pričam,nisi obišao svijet ako si bio na stadionu Pecara ili na Tušnju...
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#14654 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

PM72 wrote: 25/10/2021 09:58 Ne bih ja rekao da su sasvim odsječeni.Rusko oružje dolazi do Srbije bez ikakvih problema,od raketnih sistema do MIG-ova i helikoptera.Nisam čuo za slučaj da su mađari,rumuni jal bugari blokirali neku isporuku do Srbije.A radi se o zemljama koje su u NATO-u.
Ima i S. Koreja, ima i Iran, ima i Pakistan atomsku...ima ih, svašta imaju, ali problem je to iskoristiti. Protiv koga Srbija kupuje to oružje? Crnogoraca, Albanaca, Bošnjaka, Hrvata? Ko to prijeti njenim granicama. Ako krenu opet u agresiju, opet će ih slupati kao 1999.+ sankcije.

Srbija je ostrvo u NATO-u.

Image Image
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14655 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Eno ono meni opet o navijacima...

To je tvoj proces razmišljanja ja kažem sol i voda, a ti odgovoriš pecara i tušanj.

A one molbe u privatnim da prestanem baci kroz prozor vracamo se na staro...

Vidi se da su ti isprali mozak s tim šupljim kako ne žele muslimanima dati državu ne žele jer nismo zaslužili na terenu i to je jedini razlog.
Vide oni po Kosovu itekako da kod muslimana mogu imati najvjernije sluge koji ce im za " šaku dolara " biti odani..
A to da ce ti neko doci i riješiti vojno problem to baci kroz prozor klimnuce oni nama glavom potvrdno, al' tek kad ofanzivom ocistimo teritoriju.
PM72
Posts: 17745
Joined: 30/04/2012 16:54

#14656 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

90minut wrote: 25/10/2021 10:45 Eno ono meni opet o navijacima...

To je tvoj proces razmišljanja ja kažem sol i voda, a ti odgovoriš pecara i tušanj.

A one molbe u privatnim da prestanem baci kroz prozor vracamo se na staro...

Vidi se da su ti isprali mozak s tim šupljim kako ne žele muslimanima dati državu ne žele jer nismo zaslužili na terenu i to je jedini razlog.
Vide oni po Kosovu itekako da kod muslimana mogu imati najvjernije sluge koji ce im za " šaku dolara " biti odani..
Nema potrebe da se zaobadavaš a to da sam te nešto molio u privatnom PP slobodno objavi ,samo sam ti rekao da prestaneš sa lažima.Ako iznosiš javno našu internu prepisku onda si fakat glup i ograničen.
Moraš da shvatiš da su nas El mudžahid,Reis i Mevlid svrstali na stranu kontra amerikanaca...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14657 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

PM72 wrote: 25/10/2021 10:49
90minut wrote: 25/10/2021 10:45 Eno ono meni opet o navijacima...

To je tvoj proces razmišljanja ja kažem sol i voda, a ti odgovoriš pecara i tušanj.

A one molbe u privatnim da prestanem baci kroz prozor vracamo se na staro...

Vidi se da su ti isprali mozak s tim šupljim kako ne žele muslimanima dati državu ne žele jer nismo zaslužili na terenu i to je jedini razlog.
Vide oni po Kosovu itekako da kod muslimana mogu imati najvjernije sluge koji ce im za " šaku dolara " biti odani..
Nema potrebe da se zaobadavaš a to da sam te nešto molio u privatnom PP slobodno objavi ,samo sam ti rekao da prestaneš sa lažima.Ako iznosiš javno našu internu prepisku onda si fakat glup i ograničen.
Moraš da shvatiš da su nas El mudžahid,Reis i Mevlid svrstali na stranu kontra amerikanaca...
Moraš ti da shvatiš da ameri znaju da ti odredi broje zanemarljiv broj boraca u poređenju s borcima poput tebe da su svi kao mudzahid i ostali ne bi držali oci zatvorenima na slanje iranskog i pakistanskog oružja.
Prvo moliš i onda provociraš i spominješ navijace na milorad dodik temi znaš dobro da mogu i ja igrati tu igru, ajde moram ici
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#14658 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

PM72 wrote: 25/10/2021 10:49
Moraš da shvatiš da su nas El mudžahid,Reis i Mevlid svrstali na stranu kontra amerikanaca...
Nedovoljno što dokazuju vježbe svake godine na Manjači sa sve bogatijim i jačim naoružanjem. Plus nas pričekaju da klanjajamo džumu.

Image

Image
User avatar
mk ultra
Posts: 19470
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14659 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mk ultra »

pa i sad nas SDHa stavlja
jel fkt mislis da Erdogan i Bake i kompletan Istočni blok nemaju druge planove kontra amerike? jel tebi realno da jedini lik kojem je bake išao zadnjih 100 godina je erdoan, i da taj lik protjeruje amerikance, a ovaj da misli drugacije? ne bi reko

ja jedva čekam da ih malo finansijski blokiraju pa nek onda kurcu sviraju
nema onda tendera, samo dođe firma van BiH i pokupi
PM72
Posts: 17745
Joined: 30/04/2012 16:54

#14660 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

vatrogasac wrote: 25/10/2021 10:54
PM72 wrote: 25/10/2021 10:49
Moraš da shvatiš da su nas El mudžahid,Reis i Mevlid svrstali na stranu kontra amerikanaca...
Nedovoljno što dokazuju vježbe svake godine na Manjači sa sve bogatijim i jačim naoružanjem. Plus nas pričekaju da klanjajamo džumu.

Image

Image
Američki saveznici dobijaju abramse,fantome i apače a nama poklone polovne hamvije.Oni nas posmatraju kao nužno zlo i svjesni su da mi njih gledamo kao slamku spasa.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14661 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

mk ultra wrote: 25/10/2021 10:55 pa i sad nas SDHa stavlja
jel fkt mislis da Erdogan i Bake i kompletan Istočni blok nemaju druge planove kontra amerike? jel tebi realno da jedini lik kojem je bake išao zadnjih 100 godina je erdoan, i da taj lik protjeruje amerikance, a ovaj da misli drugacije? ne bi reko

ja jedva čekam da ih malo finansijski blokiraju pa nek onda kurcu sviraju
nema onda tendera, samo dođe firma van BiH i pokupi
Ma mi to žongliramo između njih previše smo mali i bijedni da bi to pogodilo turke ili amere i natjeralo ih da kažu opredjelite se.
Amerima je dovoljno što smo slali vojnike u Afganistan i što vježbamo s njima i jasno im je ko im je saveznik.

Samo eto PM živi u nekom svom paralelnom univerzumu.

Nisu bolan oni bili saveznici oni su bili eksperiment u borbi protiv talibana eksperiment koji je propao, za nas znaju da cemo se boriti.
A zašto ti ne šalju bolje?
Zato što za 5 minuta avionima iznad BiH. :lol:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#14662 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

PM72 wrote: 25/10/2021 10:59
Američki saveznici dobijaju abramse,fantome i apače a nama poklone polovne hamvije.Oni nas posmatraju kao nužno zlo i svjesni su da mi njih gledamo kao slamku spasa.
A mi njima ne trebamo da ojačaju evropsku sigurnost što jedan od tri prioritetna i trenutna cilja Evrope? Poklopili se interesi.

Image
User avatar
Haris.ba
Posts: 24804
Joined: 08/09/2005 20:08

#14663 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

U Turcina se kuni, u Amerikanca gledaj. :bih:

P.S.
Nakon sto nas je sultan prodao AU, sto se tice Turske samo prijateljski. Ali, kad je ili/ili, niko nece napustiti Amerikance. Pa cak ni Bake.
User avatar
zigubigule
Posts: 606
Joined: 03/08/2016 00:26

#14664 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zigubigule »

Stvaranje tzv srpskog sveta je projekat cija je postojanost neupitna.
To je jedna bolesna, militantna i fasisticka ideja nastala devedesetih koja se u srpskoj glavi bastini godinama na ovamo.

Za realizaciju iste ideje potrebne su turbulencije globalnih razmjera kojih nema. Sve i da ima, Srbija danas zaista nije ono sto je nekad bila.

Vucic toliko pokusava da predstavi Srbiju kao regionalnog ekonomskog i vojnog giganta a zapravo su golem kurac i dan danas.

Nema nikakve razlike izmedju Bosne koju koce od 90tih razni remetilacki faktori, domaci i strani.. i Srbije koju ne koci nista na putu prema napretku osim bolesnih ideja i fasistickih cetnickih ideologija za ratovanjem, osvajanjem i "stavljanjem pod kontrolu".

To neke prezentacije oklopnih vozila, to neki tenkovi, Migovi, materijalna unapredjenja vojske oprema i sta vec ne a samo je pitanje sta se zaista nalazi kad se zaobidje SMB povrsina koju on dovuce pred medije frisko ofarbanu.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#14665 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bh.tornjak »

PM72 wrote: 25/10/2021 10:31 Albanci se ne djele na muslimane,pravoslavne i katolike.Svi su oni albanci,nisu opterećeni vjerom a kontrolišu sve tokove droge u Europi.
Albanci kontrolisu tokove droge....????

A po zapadnim zemljama zbog trgovine drogom i krijumcarenja istom od svih uhapsenih su 90% srbijanci.

Koga hapse po Spaniji....Italiji...J. Americi...???? Svako malo neka srbijanska banda...klan i sta ti ja znam vec...!!!
Posao pod kontrolom drzave srbije....


Manje citaj Informer...i ostala Vuciceva sranja....
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#14666 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

zigubigule wrote: 25/10/2021 11:08 Vucic toliko pokusava da predstavi Srbiju kao regionalnog ekonomskog i vojnog giganta a zapravo su golem kurac i dan danas.
Srbija privukla 3,4 milijarde dolara stranih investicija, a BiH samo 371 milion
https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /210621141


Evo kako nas "brane" od anamo onih, stroga izolacija.
User avatar
mk ultra
Posts: 19470
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14667 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mk ultra »

10x više
i onda hoćeš reći da nisu giganti za nas
pogledaj BDP prije 10 godina i sad, pretekli su nas...
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#14668 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bh.tornjak »

PM72 wrote: 25/10/2021 10:18 Da su na našem mjestu albanci,makedonci,mađari...odavno bi amerikanci slupali i RS i Srbiju.U stvari,završili bi to 1995.Ono što yebe amerikance jeste da ovdje imaju skoro 2 miliona muslimana koji su podobro zagazili u talibanske vode i kao takvi možemo im služit samo kao tas na balkanskoj vagi.Nikad nam neće dati državu niti će srbi dobiti po prstima.Dok je svijeta i vijeka podgrijavaće prepucavanje manjeg i većeg intenziteta - otvorenog rata i sukoba neće biti.Još deset godina i mi nećemo imati omladine,sve će asimilirati EU a ovdje će ostati đuturumi i prazna sela na svim stranama.
Hmmmm.....dakle, Bosnjasci muslimani su talibani.....
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#14669 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Te 3,4 milojarde investicija su placene sa 4 milijarde subvencija.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#14670 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dozer »

Da im trebamo, davno bismo bili dio NATO-a i EU.
Davno bi ovdje bili ukinuti blentiteti i bila bi nametnuta gradjanska drzava i Ustav.
Davno bi bio napravljen Dayton 2, odnosno prekucan postojeci, sto je i bio plan da se uradi nakon dvije godine od inicjalnog.

Ali, umjesto toga mi i danas, 25 godina nakon rata, imamo sve isto. Na vlasti su isti debili i politike koji dodjose tu 1991., a mi i danas imamo nefunkcionlanu i preskupu drzavu koja vise lici na nekakav srednjevjekovni feudalni picvajz, nego na modernu demokratsku drzavu.

Za 10 godina cemo imati manje od 2M stanovnika, od cega ce i dalje biti zaposleno plafon 500K (a od toga ce 200K i dalje biti na budzetima), bice 300K nezaposlenih, i 1.2M penzionera, invalida i djece.

Mi klizimo u nestajanje, u kompletu, ali vodeci politicki "umovi" to ne vide i ne kontaju jer nemaju kapaciteta da to skontaju, posto im je jedini cilj da obezbijede sebe i svoje. Preko razih budzeta, logicno.
Vec sad imaju belaj s budzetima i dugovima, i to ce biti sve gore i gore jer radna snaga polako ali sigurno odlazi. I nece se vratiti.

Ali, ovdje je najbitnije naprdjivati oko Bosnjaka, Srba i Hrvata, i njihovih famoznih kolektivnih interesa. Shvatite da ovo ovako ne postoji nigdje u civilizovanom svijetu. Ti plemenski mentalni sklopovi postoje jos samo ponegdje u Africi.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#14671 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

Neki misle cim Amerika propadne Kinezi i Rusi ce rijesiti problem bosanski muslimana. Pola ce proci kao Ceceni a druga polovina kao Ujguri. I Evropa ce moci mirno da spava. Nazalost neki sve gledaju kroz vjersku pripadnost. Ima jos raznih interesa osim vjere.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#14672 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dozer »

bh.tornjak wrote: 25/10/2021 11:13
PM72 wrote: 25/10/2021 10:18 Da su na našem mjestu albanci,makedonci,mađari...odavno bi amerikanci slupali i RS i Srbiju.U stvari,završili bi to 1995.Ono što yebe amerikance jeste da ovdje imaju skoro 2 miliona muslimana koji su podobro zagazili u talibanske vode i kao takvi možemo im služit samo kao tas na balkanskoj vagi.Nikad nam neće dati državu niti će srbi dobiti po prstima.Dok je svijeta i vijeka podgrijavaće prepucavanje manjeg i većeg intenziteta - otvorenog rata i sukoba neće biti.Još deset godina i mi nećemo imati omladine,sve će asimilirati EU a ovdje će ostati đuturumi i prazna sela na svim stranama.
Hmmmm.....dakle, Bosnjasci muslimani su talibani.....
Nisu. Ali, ako poledas malo unazad, shvatices da su jos od rata sami sebi nabacili takav oreol kroz razne jedinice striktno muslimanskih naziva, pa onda kroz vehabije, Mevlida, surovanje s arapskim zemljama, Turskom, itd.itd.itd.
Sve gdje se mogla klepiti neka sadaka (donacije) koje ce se vecinom popljackati - SDA nije pitala sta kosta, samo daj. Jedna vrlo dalekovida politika...

I, nema potrebe pisati "Bosnjaci mulimani". Danas u BiH ne postoje Bosnjaci koji nisu mulimani.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#14673 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

Vjera za drzavu Bosnu i Hercegovinu nije ni u top 5 bitnih stvari. Bitna je onima koji pod plastom vjere cine lose stvari.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#14674 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Styling »

un1ted wrote: 25/10/2021 11:24 Vjera za drzavu Bosnu i Hercegovinu nije ni u top 5 bitnih stvari. Bitna je onima koji pod plastom vjere cine lose stvari.
Pod plastom vjere smo i ratovali.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#14675 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by plavi_E »

un1ted wrote: 25/10/2021 11:24 Vjera za drzavu Bosnu i Hercegovinu nije ni u top 5 bitnih stvari. Bitna je onima koji pod plastom vjere cine lose stvari.
Kao na primjer oni sto lijepe slike raznih svetaca na oklopne transportere i prizivaju Boga da im pomogne protiv Eufora.
Post Reply