Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28276 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Jel ti to krivo što ti ne odgovaram? :lol:

Ajmo nova doza kuknjave on je poceo sad je na tebi red nema nikog ko bi ratovao treba nam titino vrijeme totalno smo odvratni kao narod i jadni..
A zapravo piše o sebi.. :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28277 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Nema ni 10 str unazad kako sam pisao da ce opet doci cim Dodik da novu izjavu i zaprijeti pisao ovdje nakon intervjua onog našeg švabe konacno kraj hvala bogu idemo u pravom smjeru.. :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#28278 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mO k3 »

Mr.Sojic wrote: 23/01/2022 15:04 i jopet :twisted:
NOVE IZJAVE
Dodik: BiH je propali projekt, najbolje da se Bošnjaci, Srbi i Hrvate razdvoje na civiliziran način
Čuj to sadE su Bošnjaci, a nisu muslimani :?

Da nije ´ograjso :D

Ugodno popodne da poželim Miletu pravoslavnom Bosancu :D

Dobro veče Bosno i Herecgovino :bih: :kiss:

p.s. kako gledati priloge ATV na JuTubetu :lol:
niko im to ne brani da se razdvojimo ... svako svojoj matici moze iz bosne ponijeti onoliko kolio mu na opancima ostane
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3677
Joined: 23/04/2011 12:21

#28279 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

mO k3 wrote: 23/01/2022 18:57
Mr.Sojic wrote: 23/01/2022 15:04 i jopet :twisted:



Čuj to sadE su Bošnjaci, a nisu muslimani :?

Da nije ´ograjso :D

Ugodno popodne da poželim Miletu pravoslavnom Bosancu :D

Dobro veče Bosno i Herecgovino :bih: :kiss:

p.s. kako gledati priloge ATV na JuTubetu :lol:
niko im to ne brani da se razdvojimo ... svako svojoj matici moze iz bosne ponijeti onoliko kolio mu na opancima ostane
Ne mogu oni ni opanke ponijeti, samo bos i gologuzan i pravac matica :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#28280 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

Jel napokon gotov :?
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3677
Joined: 23/04/2011 12:21

#28281 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Morgeeeen Bosno i Hercegovino :kiss: :bih:

Mile Bosanac nije nikadE gotov, on može nas duuuuugoooo :izet: kaki' smo :(

Mora se ići i plaĆurina odraditi :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27704
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#28282 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Point. »

Mene brine gdje @prljavi Hare .
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3677
Joined: 23/04/2011 12:21

#28283 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Point. wrote: 24/01/2022 08:13 Mene brine gdje @prljavi Hare .
Mislim da se prljavi Hare sa nama mirno :mrgreen: razišao :mrgreen: i otišao na svoju stranu :mrgreen:

Nije mu se ostajalo na vještačkom forumu kojeg uređuju stranci :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#28284 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by seln »

muha_sa wrote: 24/01/2022 06:47 Jel napokon gotov :?
Nadam se da nije.
Cekam da vidim hoce li ga srBstvo karadjordjevizirati.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#28285 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

Sada će njemu onaj slunto od vp- a izreći sankciju da ne smije dovoditi harmonikaša u predsjedništvo, ako mu i to smije zabraniti.
Tyke
Posts: 2617
Joined: 23/02/2012 05:44

#28286 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tyke »

90minut wrote: 23/01/2022 12:07
Styling wrote: 23/01/2022 11:26

A, sta podrazumijevas pod “konkretno”? Sta bi se jos trebalo uraditi? Pravosudje je pod kontrolom njih trojice i prstom se ni za sta ne mrda? U normalnoj drzavi barem deset bi ih do sada bilo uhapseno. Da MZ nije potegla ne bi bilo ni ovih ispitivanja ovih iz NSRS. Nece da brane drzavu. Kratko i jasno.
Šta ce podrazumjevati?
Standardno defeticarsko stanje uma je ovaj njegov post kao i od dosta drugih tipa PM...

Oni bi da nešto politicari pokrenu, a s druge strane bi da piše ovdje " nek vam djeca " ratuju ja necu..

Jedini izlazak iz situacije u kojoj smo trenutno je da zapocnu rat ništa drugo im ne mogu dijelimo drzavu na 33% i to je to.

Uvijek ista prica, a nikad da napišu šta je to tacno " konkretno " što mogu osim ovih oglašavanja u vidu saopštenja.
A koja je ustvari funkcija politicara, izuzev primanja plate?
Pa ko treba pokrenuti nesto, ako nece politicari kao legitimno izabrani od strane naroda da predstavljaju njih i drzavu i bore se za njihov napredak, prosperitet, egzistenciju...
Nego smo se mi ucahurili i navikli na ovo stanje nerada, javasluka, nepotizma pa ni ne ocekujemo vise nista od politike i njohovih predstavnika.

Nije moja obaveza niti moc da forsiram rad sudova, sprovodjenje zakona i procesuiranje svakoga ko krsi Ustav i zakone BiH, nego politicara. Oni trebaju koristiti sve pravne resurse da natjeraju Sudove da se procesuiraju oni koji odrzavaju 9. januar, one koji negiraju genocid u Srebrenici, one koji raspiru i pozivaju na vjersku i nacionalnu mrznju, koji direktno utici na nestabilnost u drzavi itd...
Zasto nece, to ne znam. Ali uvijek postoji nacin da se to uradi, da se svaki dan ako treba zatrpavaju predatavnici u EU, NATO-u, medjunarodnim sudovima, Americi i koga god treba da pomognu da se Ustavni sud BiH ocisti i pocne raditi svoj posao.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28287 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Tyke wrote: 24/01/2022 18:23
90minut wrote: 23/01/2022 12:07

Šta ce podrazumjevati?
Standardno defeticarsko stanje uma je ovaj njegov post kao i od dosta drugih tipa PM...

Oni bi da nešto politicari pokrenu, a s druge strane bi da piše ovdje " nek vam djeca " ratuju ja necu..

Jedini izlazak iz situacije u kojoj smo trenutno je da zapocnu rat ništa drugo im ne mogu dijelimo drzavu na 33% i to je to.

Uvijek ista prica, a nikad da napišu šta je to tacno " konkretno " što mogu osim ovih oglašavanja u vidu saopštenja.
A koja je ustvari funkcija politicara, izuzev primanja plate?
Pa ko treba pokrenuti nesto, ako nece politicari kao legitimno izabrani od strane naroda da predstavljaju njih i drzavu i bore se za njihov napredak, prosperitet, egzistenciju...
Nego smo se mi ucahurili i navikli na ovo stanje nerada, javasluka, nepotizma pa ni ne ocekujemo vise nista od politike i njohovih predstavnika.

Nije moja obaveza niti moc da forsiram rad sudova, sprovodjenje zakona i procesuiranje svakoga ko krsi Ustav i zakone BiH, nego politicara. Oni trebaju koristiti sve pravne resurse da natjeraju Sudove da se procesuiraju oni koji odrzavaju 9. januar, one koji negiraju genocid u Srebrenici, one koji raspiru i pozivaju na vjersku i nacionalnu mrznju, koji direktno utici na nestabilnost u drzavi itd...
Zasto nece, to ne znam. Ali uvijek postoji nacin da se to uradi, da se svaki dan ako treba zatrpavaju predatavnici u EU, NATO-u, medjunarodnim sudovima, Americi i koga god treba da pomognu da se Ustavni sud BiH ocisti i pocne raditi svoj posao.
Misliš da se nije zatrpalo i zatrpava? :lol:

I sud proglasio neustavnim dan i ameri saopštenje da se pazi na prava povratnika...

Pa OPET PITAM ŠTA OSTAJE?

Daj konkretno nešto reci da si politicar šta bi ti uradio osim ove standardne floskule sto spominješ koje veze s vezom nemaju..

Srbi procesuirati svoje nece mi tamo ne smijemo osim u vojnickoj cizmi uletiti i šta ostaje?

Funkcija politicara i države BiH je ista pa ti vidi gdje smo i šta smo.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#28288 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Ti i vojnička čizma :lol:
poostar
Posts: 1217
Joined: 22/01/2008 13:15
Location: Picin Han

#28289 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by poostar »

DonieBrasco wrote: 23/01/2022 15:13 On za ovo sto prica ima podrsku od Rusije, Kine, mnogih u EU, Erdogana, Beograda, Zagreba, Obrna, Milanovica, Plenkovica, Janse naravno uz Covica, tako nista nije slucajno, nece stati sa time kao ni sa nadleznostima i svime sto je zacrtao.

Ova sankcije amerikanca su prema svemu pokazanom mrtvo slovo na papiru, konkreten poteze kad povuku a za njima zemlje EU i Velika Birtanija tad mozemo nesto pricati.

Samo sad pazite od ponedeljka sta su nam stranci spremili za izborni zakon, kakav pritisak slijedi.
Rs blizu bankrota.. ja sam za Dodika, on će syebati rš do daske. Ovo četničko kopile Stanivukovic i onaj početnik i miljenik Sarajeva, Vukanović, to su ti govna hiljadu puta štetnija od Dodika.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#28290 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Pa šta predlažeš? Da za člana Predsjedništva izaberemo onog Samira što je ušao u kantonalnu skupštinu izjašnjavajući se kao srbin ili da uzmemo višestoljetni kredit od arapa pa da platimo amerikancima da "išćeraju sve vlahe" iz komplet Bosne?
Ko nam odgovara?
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#28291 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

DonieBrasco wrote: 23/01/2022 15:13 On za ovo sto prica ima podrsku od Rusije, Kine, mnogih u EU, Erdogana, Beograda, Zagreba, Obrna, Milanovica, Plenkovica, Janse naravno uz Covica, tako nista nije slucajno, nece stati sa time kao ni sa nadleznostima i svime sto je zacrtao.

Ova sankcije amerikanca su prema svemu pokazanom mrtvo slovo na papiru, konkreten poteze kad povuku a za njima zemlje EU i Velika Birtanija tad mozemo nesto pricati.

Samo sad pazite od ponedeljka sta su nam stranci spremili za izborni zakon, kakav pritisak slijedi.
:shock: :shock:

Mnogo smo jaki jbt. Sve te zemlje i mnogi predstavnici drugih zemalja protiv napaćenog Bošnje al kurko, neće X zraka kroz Bošnjaka
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28292 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

PM72 wrote: 24/01/2022 19:32 Ti i vojnička čizma :lol:
Daj ba kako te više nije stid godina provocirati kad si pisao da nisi smio hodati alipasinom i skidao amblem mup-a da te ne bi šamarali njegovi?
Da nisi smio proviriti prema grbavici da si za deblokadu samo zalegao i nisi se pomjerio kako te nije više stid?

Ja kao beba u to vrijeme sam uradio isto onoliko koliko i ti s svojim rokanjem s sigurne udaljenosti od neprijatelja.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#28293 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

Jesi :lol:
Nego te zamišljam u vojničkim čizmama :lol: :run:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3022
Joined: 25/06/2014 14:16

#28294 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by kakotakonikako »

PM72 wrote: 24/01/2022 21:03 Jesi :lol:
Nego te zamišljam u vojničkim čizmama :lol: :run:
Ja sam, a i dosta mojih saboraca 92, zapoceo u patikama, ali nam to nije smetalo da srcem branimo RBiH. Do kraja 95 imali smo svi, izmedju ostalog, i vojnicke cizme. I jos dosta toga.

Dodika treba shvatiti ozbiljno kao neprijatelja Drzave Bosne i Hercegovine i tako se postaviti prema njemu. :bih:
User avatar
HarTar
Posts: 8726
Joined: 20/05/2020 02:33

#28295 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by HarTar »

Ako nekom možda nije jasno stanje u Federaciji BiH, da rezimiramo :

⛔️ Krenuli smo u izmjenu propisa oko kladionica, nečiji konji su bili ubijeni ili su se objesili sami i ništa nismo uradili. Zašto? Po ovom zakonu bi trebao porez da se ubire po uplatnom mjestu (najviše u Sarajevu), gospoda sa juga je odlučila da treba da se kocka u Sarajevu, a ubire ipak na jugu.

⛔️ Pokrenuli smo donošenje propisa u turizmu po kojem bi između ostalog, boravišna taksa naplaćena u Međugorju i Neumu trebala da ide u Mostar kao sjedište kantona (za ovaj se princip zalažu kad su kladionice u pitanju) i taj zakon naravno nije usvojen od 2015. godine, jer gospoda sa juga želi da taj novac ostane u Međugorju i Neumu.

✅ Od svih puteva i autoputeva jedino se gradi i završava dionica Stolac - Neum. Bravo za gospodu sa juga!

⚠️ Od zakona je usvojen samo zakon koji je protiv Sarajeva. Zakon po kojem će se u Sarajevu ubirati ubjedljivo najviše prihoda, inspekcije i kontrole će i dalje funkcionisati najbolje u Sarajevu i trenirati strogoću, a sve to što se ukine u Sarajevu ne ide ovima koji su najglasniji, već se povećava upravo i dole na jugu.
Da li je dole toplije ili su ljudi vodom tiši i pametniji ostat će tajna.

Ne treba nam Dodik, jer ništa nije opasnije od ovih što se bore, ali uglavnom samo protiv Sarajeva koje više nije njihovo (a pitanje je kad će i hoće li više ikada i biti). ⁉️

Na jugu je baš gospoda, igraju se države!

A mi, znaš ti nas…

Jedino pozitivno je da sa ovakvim potezima i zvanično pokazuju da se u Sarajevu više ničemu ne nadaju - u političkom smislu, ili što bi rekli, halalili su se sa Sarajevom.
Ima samo jedan mali problem, Sarajevo neće halaliti njima!
Nermin Muzur, načelnik opštine Ilidža
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28296 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

kakotakonikako wrote: 24/01/2022 21:07
PM72 wrote: 24/01/2022 21:03 Jesi :lol:
Nego te zamišljam u vojničkim čizmama :lol: :run:
Ja sam, a i dosta mojih saboraca 92, zapoceo u patikama, ali nam to nije smetalo da srcem branimo RBiH. Do kraja 95 imali smo svi, izmedju ostalog, i vojnicke cizme. I jos dosta toga.

Dodika treba shvatiti ozbiljno kao neprijatelja Drzave Bosne i Hercegovine i tako se postaviti prema njemu. :bih:
Jebo ba Dodika kao Dodika Dodik je fantastican lik koji radi za naš narod da nema Dodika i da su civilizirani srbi bili zadnjih 20 godina na vlasti možda bi i dobili vecinu u evropi da se odvoje.

Nama treba rat kao narodu rahat patnja je bila dovoljna ja želim aparatman na jahorini i novi stan istocne novogradnje. :D
User avatar
Truba
Posts: 81580
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28297 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Ruje upadaju u ukrajinu da spase dodu od afere ikona

Ima.logike :mrgreen: ba
DonieBrasco
Posts: 15356
Joined: 31/08/2016 16:09

#28298 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Skidajte srpske rusofile sa aparata.
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#28299 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by svi u napad »

Evo Har Tar sve lijepo objasnio. :izet: :thumbup: Nama ne terbaju neprijatelji jer smo mi sami sebi najveci neprijatelji. UZP-ci ne placaju skoro nista u kasu. Gotovo sve im osteje od love. Ko je kriv za to? Zna se ko? Pricamo o Deytonu kao ludjackoj kosulji a tu kosulju smo sami skrojili. Babo potpisao mi svi mu halali i idemo dalje. Evo i pored te kosulje mi smo mogli unaprijediti BiH ali mi to nismo htjeli i znali. Kao prvo otjerani strani tuzioci a vrh vrhova lijepi Hare nas najjaci politicar ukine zajednicku policiju koju su Ameri skrojili i Dodo potpisao ali Hare kaze nek svako ima svoju policiju. Tako je i rah, Alija popusio Karadzicevu foru da Bosna ne treba imati UDBU pa je pred rat razjebali u proste faktore (od straha ili neceg drugog). Dakle da zlocinci i izdajnici nisu ispustili tuzilastvo i policiju mi ne bi imali ovu situaciju nikada a mnogi sadasnji akteri ni grijali klupe u Zenici. Za sve smo sami krivi. Evo i sada opozicija pusta glupana da sam pregovara sa strancima i HDZ jer se picke boje preuzeti odgovornost u ovim istorijskim trenutcima. Opozicijo stanite u stroj tj. ispred naroda i pocnite djelovati a ne cekati sa strane da neko drugi rjesava nase probleme, da bi ste na kraju balade po starom receptu kad nam crkne krava pricali kako ste vi uporavali na opasnost. Nama obicnim smrtnicima ne treba ukazivati na probleme jer njih i slijepac vidi niti nam treba neko ko ce izrazavati zabrinutost jer smo se toga naslusali godinama. Nama trebaju prijedlozi, rjesenja i politicki i diplomatski rad gospodo iz pozicije i opozicije. Evo danas neko (izvinjavam se zaboravih mu ime) predlozi lijepo da se mirno RS podjeli na 4 regije. Super iako znamo da je gotovo nemoguce ali tako treba raditi nek se i oni malo zabave oko necega. Ili kako neko neki dan rece hajmo i mi njih zvati umjesto Srbi bosanskim pravoslavcima sto oni to i jesu. Dakle evo ovdje na ovom forumu hajmo mi forumasi od sutra upotrbljavati novu terminologiju u obracanju sa secionistima nazivajuci ih bosanskim pravoslvcima. To bar nije tesko zar ne? Ja od sutra upotrebljavam taj termin u komunikaciji ovdje na forumu (mali doprinos u nadi da ce ovo izrasti u veliku stvar). Toliko od mene . Zivjeli.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#28300 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

Post Reply