Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
vee-jay
Posts: 8644
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#14426 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vee-jay »

dulekrele wrote: 23/10/2021 23:55
vee-jay wrote: 23/10/2021 23:52

Pa Vucic je jasno i glasno rekao da nece ucestvovati u tome.
Iz kojeg si ti crtanog filma matere ti.
Dodik je u grobu.
Da li ga je moguce iskopati i ponovo staviti tamo gdje je bio prije?
Po meni nije.
Dakle sta je plan?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#14427 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

L u c i f e r wrote: 23/10/2021 23:41
skafiskafsnjak wrote: 23/10/2021 23:05 Vucic mastermind
Bake nomind
Ili hanumamind
:mrgreen: :bih:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#14428 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by channel10 »

https://boljabosna.ba/vijesti/vucic-nak ... ke-srpske/

Dok se sastaju zbog lafo jednog razloga, razgovaraju i rade na sasvim drugim stvarima.

Vucic se ponasa i govori kao da je manji entitet dio Srbije i to sasvim neopazeno prolazi i u BIH -a, ali i u svijetu. Kuhaju na jednoj strani, a rade na stapanju...
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#14429 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Qoom »

Jedna informacija za ove što onanišu na ekonomiju Srbije.

Srbija će 2021. godinu završiti sa javnim dugom od oko 30 milijardi €, što će biti skoro blizu 70% BDPa.
Ukupan minus u srpskog budžetu je 3,4 milijarde € što će morati namiriti dodatnim zaduženjima.

Dakle, AV je grobar Srbije kao što je i Mile grobar RSa, s tim da Vučić još uvijek ima u vlasništvu sve javne kompanije i žonglira sa bar nekim investicijama, dok je narod našeg Mileta totalno gologuz pa stoga Mile i bilda fašizam do kolosalnih rezmjera.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14430 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Qoom wrote: 24/10/2021 00:58 Jedna informacija za ove što onanišu na ekonomiju Srbije.

Srbija će 2021. godinu završiti sa javnim dugom od oko 30 milijardi €, što će biti skoro blizu 70% BDPa.
Ukupan minus u srpskog budžetu je 3,4 milijarde € što će morati namiriti dodatnim zaduženjima.

Dakle, AV je grobar Srbije kao što je i Mile grobar RSa, s tim da Vučić još uvijek ima u vlasništvu sve javne kompanije i žonglira sa bar nekim investicijama, dok je narod našeg Mileta totalno gologuz pa stoga Mile i bilda fašizam do kolosalnih rezmjera.
Nisam znao da je toliki dug Srbije pa 'ebote jesu li ljudi svjesni koliko Vucic ne želi rat. :lol:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#14431 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by meridiyan »

90minut wrote: 24/10/2021 01:18
Qoom wrote: 24/10/2021 00:58 Jedna informacija za ove što onanišu na ekonomiju Srbije.

Srbija će 2021. godinu završiti sa javnim dugom od oko 30 milijardi €, što će biti skoro blizu 70% BDPa.
Ukupan minus u srpskog budžetu je 3,4 milijarde € što će morati namiriti dodatnim zaduženjima.

Dakle, AV je grobar Srbije kao što je i Mile grobar RSa, s tim da Vučić još uvijek ima u vlasništvu sve javne kompanije i žonglira sa bar nekim investicijama, dok je narod našeg Mileta totalno gologuz pa stoga Mile i bilda fašizam do kolosalnih rezmjera.
Nisam znao da je toliki dug Srbije pa 'ebote jesu li ljudi svjesni koliko Vucic ne želi rat. :lol:

Hrvatski javni dug 43,54 milijarde eura :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14433 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

I fol da pomažu ove :-)
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#14434 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

zarko.filip wrote: 24/10/2021 00:12
Nisam ni znao da je Manjifiko bio na Kajmakcalanu. :mrgreen:
Podvalio Turčin.

User avatar
geralt
Posts: 5146
Joined: 14/09/2017 12:45

#14435 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by geralt »

zigubigule wrote: 24/10/2021 00:14 Treba zid udarit na Drini 70 metara visok, uvest porez na uzgoj prljavih zivotinja i udarit akcize na domace fermentiranje.
Vise znam Bosnjaka koji peku rakiju nego Srba, a kokos je jednako prljava zivotinja koliko i svinja. Just saying :)
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#14436 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Qoom »

meridiyan wrote: 24/10/2021 01:48
90minut wrote: 24/10/2021 01:18

Nisam znao da je toliki dug Srbije pa 'ebote jesu li ljudi svjesni koliko Vucic ne želi rat. :lol:

Hrvatski javni dug 43,54 milijarde eura :lol:
Da, njima je 15% zaduženost BDPa porasla u vremenu korone jer im se budžetska nivelacija oslanja na turizam koji su realno ispušili.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#14437 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

mk ultra wrote: 23/10/2021 23:39
Tanqueray wrote: 23/10/2021 23:33

Prvo Escobar nije iz EU, drugo BiH nije nista ispunila od zahtijeva za prijem, tako da to nema veze sa realnoscu.
Prije ce Srbija u EU, nego BiH, realno.
Oni ako naprave sporazum sa Kosovom, momentalno ulaze u EU.
Samo lagano
Nisu oni dzabe kompletan istocni blok pripisali u EU, hoces reci da su bugari imali ispunjene uslove?
Halo, mi nemamo minimum minimuma od uslova da udjemo u EU!!! O cemu pricas? Ne dovodi ljude u zabludu.

Pa covjece mi nismo ispunili uslove da budemo kandidat. A kandidat, ni to ne znaci apsolutno nista. Samo visezadataka koje trebas zavrsiti.

Pa evo za usporedbu Crna Gora ima kandidatski status od 2010. Godine. Nisu ni blizu EU, a najblize su od avih drzava. Jos govorimo o drzavi koja je realno gledajuci bila najfunkcionalnija, izuzmemo li epizodu sa NATOm a i to su uspjesno rjesili. Sa najmanje zastoja, problema...govorim politickih.

Eh eto. A mi nemamo znaci ni kandidatski status. Dakle 2030. Godine mozemo u najboljem slucaju biti gdje je CG danas.

Mi ne mozemo najjednostavnija pitanja da rjesimo. Jos dok se i radilo nesto. A gdje su stvari kao npr granice, mi tu nista nemamo rjesemo ni sa Hrv ni sa Srbijim.

Ja mislim da ce svi iz regije uci u EU jedan dan, mi cemo za svima kasniti debelo. EU ce nam dodjeliti neko kao pocasno clantvo cisto ono da se ne pate ni oni ni mi. Sa nekim ogranicenjima. Jbg, mi smo zemlja slucaj. Tako nas tretiraju, i tako ce tretirati.
Last edited by Thorgerson on 24/10/2021 02:11, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#14438 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ultima_palabra »

Tanqueray wrote: 24/10/2021 00:03 Jebo ovo, Vucic skoro svaki dan otvori neku stranu investiciju, gradi mrezu autoputeva, brze pruge, saso mange :D
Za desetak godina ce se tek pokazati napredak u odnosu BiH. Molice se za mali Sengen, pa ce Vucko reci niste ispunili uslove :skoljka:
Super, da Bog da ih nikad ne ispunili.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#14439 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

Vucic ekonomija i srbija ekonomski tigar. Hahaha.

Govorimo o zemlji koja je pretrpjela najmanje stete u proteklom ratu. Govorimo o zemlji u koju se slijevalo svo bogatstvo bivse juge. U Beograd je ulozeno milijarde i milijarde dinara. I ta zemlja je opet u rangu s nama, koji smo najnefunkcionalnija drzava u svemiru. Da ne govorim o ratnoj steti koju smo pretrpjeli.

I Vucic umjesto da se poredi ekonomski sa BiH, dakle jer smo bare bare. Jok, on se poredi sa Hrvatskom koja je ispred njih godinama. Hahahah. Bauahhahahaha.

I jos kaze stici cemo hrvatsku u gdp, bla bla, plati...pa jebote isto kao da ce hrvatska stajati, dok se ovi razvijaju.
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2839
Joined: 24/08/2003 00:00

#14440 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Novi_Nick »

tandmand wrote: 23/10/2021 22:57 Ne vidim da su pravoslavni separatisti nešto odustali od prije par dana proklamovanih ciljeva.

Ovo što je Vučić izjavljivao mi izgleda kao dobijanje na vremenu, da se tkzv. predstavnici Bošnjaka ubace u petljaniju, pa da MZ stekne utisak da su u kolu sa njima i da nema smisla kažnjavat RS, jer bi tada imali dvije strane i bilo bi "pusti Indijance". Istu je foru popušio Alija za prošlog rata.
Razvodnjavanje i kuhanje žabe, to radi Vučić. 3 metra zategni, 1m popusti, malo pričekaj ... pa opet.
Tacno!
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#14441 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

Thorgerson wrote: 23/10/2021 14:56 Aliji se protivio da se SDS kao stranka ukine i zabrani joj se djelovanje.

Mislim lik je imao ok poteza, ali neki potezi pa tacno vidim na koga je Bakir. Nevjerovatne fule je pravio kod nekih procesa.
Odakle ti ova laž, kao da je neko pito Aliju da se zabrani SDS. Šta ćete sutra izmislit? Nebi bilo rata da je alija samo zabranio rad paravojnih organizacija 1992. smiješno.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9841
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#14442 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bosanac sa dna kace »

Sierra club wrote: 24/10/2021 04:26
Thorgerson wrote: 23/10/2021 14:56 Aliji se protivio da se SDS kao stranka ukine i zabrani joj se djelovanje.

Mislim lik je imao ok poteza, ali neki potezi pa tacno vidim na koga je Bakir. Nevjerovatne fule je pravio kod nekih procesa.
Odakle ti ova laž, kao da je neko pito Aliju da se zabrani SDS. Šta ćete sutra izmislit? Nebi bilo rata da je alija samo zabranio rad paravojnih organizacija 1992. smiješno.
Mislim da nije laž, mislim da to ima u njegovim intervjuima...
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#14443 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

Bosanac sa dna kace wrote: 24/10/2021 05:03 Mislim da nije laž, mislim da to ima u njegovim intervjuima..
To je ko ona priča Aliji nudili više teritorija 1992 da se izbjegne rat ali Alija ipak odlučio da pošalje mudzahedine da napadne srpsku nejač, i tako je počeo rat.
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14444 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

https://balkans.aljazeera.net/opinions/ ... kovoj-lazi

Bursać: Pukni zoro po Dodikovoj laži

Lažemo kad kažemo da nije bilo genocida, lažemo kad najveće srpske zločince smatramo herojima, lažemo kad kažemo da smo u zlatnom dobu, pa šta je onda malo slagati za porijeklo jedne pjesme.

Dragan Bursać
Dragan Bursać
Published On 23 Oct 2021




Kada je slovenački muzičar Robert Pešut, poznatiji kao Manjifiko (Magnifico), napisao pjesmu Pukni zoro za
Bjelogrlićev film Montevideo, Bog te video vjerovatno ni sam nije slutio da će postati dio jednog klasičnog balkanskog eksperimenta prekrajanja povijesti, svojatanja autorskog djela i stvaranja instant mitova in vivio u 21. stoljeću.

A evo o čemu se radi…

Čuli ste to i pročitali ovih dana kako je Milorad Dodik, u svojim izjavama bez političkog, moralnog i svakog drugog kompasa, između ostalog, kazao da pjesma Pukni zoro zapravo potiče iz Prvog svjetskog rata i da su je pjevali srpski vojnici u Bici na Kajmakčalanu. Najpreciznije, Dodik, odgovarajući opozicionom političaru Branislavu Borenoviću, kaže: “To je divna pjesma, koju su pjevali srpski vojnici na Kajmakčalanu prvi put. U teškim borbama su se borili da se vrate na prostor Srbije, na Solunskom frontu, i jedna divna pjesma koja ne vrijeđa nikoga, koja pjeva i opjevava ratnike koji se vraćaju iz rata, a ne ratnike koji idu u rat”, podcrtao je Dodik nakon sjednice Predsjedništva Bosne i Hercegovine.

Manjifiko sa Kajmakčalana
Dakle, srpski vojnici su nekako prošli ne samo kroz Kapiju slobode na kajmakčalanskom vrhu Sveti Ilija te 1916. godine, nego su prošli i kroz vremensku kapiju, pa su se nekako zatekli u 2010. godini u ljubljanskom studiju Manjifika, koji sklada muziku za Dragana Bjelogrlića. Onda je neko od putnika kroz vrijeme, skloniji muzici, zapisao note i tekst sa kompjutera, pa se svi zajedno vratili na krvavo kajmakčalansko poprište, koje je Stevan Tucović, brat Dimitrija Tucovića, opisao kao klanicu.

Ovo je, dakle, najsuvisliji i sve jednako nemoguć scenario po kojem Dodik obmanjuje sebe i javnost, dok se sprda i sa istorijom, i sa solunskim borcima.

I tek tu, zapravo, počinje perverzija. Perverzija po kojoj se djelo staro 11 godina uvrštava u vijek stare pjesme srpske vojske u Prvom svjetskom ratu. Naravno, svakom onom koga interesuje dovoljna su dva klika “mišem” i sve se provjeri – i autor, i pjesma, i stihovi, i vrijeme nastanka, čak imate izjave samog Manjifika o procesu stvaranja te pjesme.

Jednom prilikom on 2018. godine kaže: “Bjela [Dragan Bjelogrlić] mi je tražio da bude novo, a da opet bude staro… Kasnije su kružile legende o tome ko je pjesmu napisao, čak se pričalo da je zapis nekog starog ratnika, ali nije, napisao je jedan Ljubljančanin, to jest – ja! Mnogi u to nisu mogli da povjeruju, čak sam i svoju majku jedva ubijedio da sam ja stvorio Pukni zoro.”

I možda bi se neko od arhitekata “srpskog sveta” pravdao kako je ovaj podatak skriven, da nije pustog fakta kako Manjifiko sve navedeno izgovara u Žikinoj šarenici, jednoj od najgledanijih i najpopularnijih emisija u Srbiji.

Od tužbalice do paravojne himne
Ali, ostavimo po strani sad Manjifika, koji odista jeste napisao pjesmu i čak je posvetio svom djedu, solunskom borcu. Vratimo se na Dodika, ali i na cjelokupan političko-istorijski i društveni ekosistem u kome je ovakva lagarija uopšte moguća. Preciznije, zapitajmo se – kako je moguće da član Predsjedništva Bosne i Hercegovine ovako gnusno izmišlja?

Pa, jednostavno, on vjeruje u taj konstrukt, taj izmišljeni instant mit, star svega desetak godina. Nije se Dodik niti jednog časa presipitivao, niti ga je doveo u pitanje. Nije provjerio njegovu istinitost, jer mu istina i ne treba. I nije Dodik jedini…

Odmah po nastanku, 2010. godine, pjesma Pukni zoro, preko kafana i splavova, uvukla se u sive i crne pore srpskog društva, postala je nekakva tužbalica momaka sa vrućeg beogradskog asfalta, da bi vremenom nastavila svoj život i kao (para)vojna himna.

Kažem, stvar se toliko otela kontroli da srpski desničari pominju kako su vojnici Srbije “umirali sa ovom pesmom na usnama“ u Bitci na Košarama, koja se desila, 1999. godine na Kosovu. Da li se opet radi o putnicima kroz vrijeme ili najobičnijoj i najvulgarnijoj mitomaniji? Uvijek je ovo drugo u pitanju.

I onda, nakon svega, imamo Dodikovu neustavnu i nelegalnu poluvojnu paradu 2019. godine, na kojoj se, uz “drevnu srpsku pjesmu“ Pukni zoro, pjeva i Himna kosovskih junaka, koja je, kako kažu, nastala 1389. godine“. Naravski, i ova pjesma je skladana za potrebe filma, i to Boj na Kosovu, i nastala je 1989. godine, a ne 1389. godine, dakle 600 godina poslije, i komponovao ju je Dragan Mijačević Dadula iz Inđije.

Laž kao identitetski moto
Dakle, da se vratim na pravo i jedino pitanje – kako je moguće da se ovako gnusno sprda s ljudima poginulim u Prvom svjetskom ratu i da se još gnusnije laže? Pa zato što istina kao takva i nije neki vrijednosni aksiom u “srpskom svetu”. Taj “svet” radi i dela po maksimi – dobro je ovako iskonstruisano, a ako nije po našem, slagaćemo. Lažemo kad prepravljamo bošnjačku i crnogorsku povijest, lažemo kad kažemo da nije bilo genocida, lažemo kad najveće srpske zločince smatramo herojima, lažemo kad kažemo da smo u zlatnom dobu, pa šta je onda malo slagati za porijeklo jedne pjesme. Ništa, ili gotovo ništa.

I to je smo početak problema. Vidite, za laž je potrebno (najmanje) dvoje. Onaj koji proizvodi laž i percipijent koji je apsorbuje. U ovom slučaju možemo reći da je druga strana ogroman dio društva iz svih socijalnih slojeva, što doslovno, najdoslovnije, graniči sa sociopatijom masovnih razmjera.

Jer, ako se niko ne zapita kako je moguće sjećanje na solunske borce miješati sa lažima koje je tako lako raskrinkati, moramo razgovarati o drugoj strani, onoj koja prihvata laž za istinu. A to je narod, toliko hipnotisan i u tolikom poricanju realnosti da konzumira baš sve: i onda kad na banjalučkom trgu na nepostojeći praznik nepostojeće države, koja je entitet, pjeva nepostojeću pjesmu iz Prvog svjetskog rata. Poricanje je toliko opasan psihološki mehanizam da magli i briše gotovo sve realne predjele jednog naroda.

Naravno, lijek je uvijek jedino i stalno suočavanje sa prošlošću, koja nije ni divna, ni herojska, ni i krasna, nego je takva kakva jeste. A u toj prošlosti, osim heroja, koji se lažima skrnave, ima na desetine, stotine, hiljade kukavica, koje su u neko naše ime počinili najgnusnije zločine i genocid. Priznati takve stvari znači izlazak iz kolektivne infantilije.

‘Lažemo da bismo obmanuli sebe’
Ovaj slučaj Dodikovog izmišljanja i učitavanja nečeg što se nije desilo zapravo može biti ljekovit u smislu masovnog buđenja, katarzičnog trljanja očiju i pokušaja da se sagleda realnost u svojoj cijelosti i punini. Ako se to ne desi, na žalost, dobar dio planete će promatrati i srpske politike kroz onu stereotipiju koju napisao baš “otac moderne srpske nacije“ Dobrica Ćosić davne 1961. godine u Deobama, gdje kaže:

“Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno…”

Da, do političkih vrhova “srpskog sveta” je, ali je i do naroda. Nadati se da će mu pući zora istine pred očima.
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14445 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

https://balkans.aljazeera.net/teme/2021 ... -razaranje

Postoje li probosanske intelektualne snage koje bi spriječile razaranje BiH

Jedinstvenog probosanskog stava kako reagirati na maligne pojave poput separatističkih ambicija Mlorada Dodika nema jer ga nema ko formirati.
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#14446 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

muha_sa wrote: 24/10/2021 06:58 https://balkans.aljazeera.net/teme/2021 ... -razaranje

Postoje li probosanske intelektualne snage koje bi spriječile razaranje BiH

Jedinstvenog probosanskog stava kako reagirati na maligne pojave poput separatističkih ambicija Mlorada Dodika nema jer ga nema ko formirati.
Pa nema nigdhe jedinstvenog stava. Dok su amerikanci ratovali po Vietnamu i Iraku, dobar dio amerike je protestovalo.

Neće biti ni kod nas jedinstveni stav. Uvijek će biti ljudi koji idu da ruše vladu dok se srbi ukopavaju u rovove. Kao i 2992 kad su ovi vikali "dole vlada" a srbi dijelili naoružanje. '

To nije važno, važno je da imamo kritičnu masu koja će vodit odbranu i njenu organizaciju, i politički i vojno, otvoreno ali ako treba i tajno.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#14447 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

Sierra club wrote: 24/10/2021 07:08
muha_sa wrote: 24/10/2021 06:58 https://balkans.aljazeera.net/teme/2021 ... -razaranje

Postoje li probosanske intelektualne snage koje bi spriječile razaranje BiH

Jedinstvenog probosanskog stava kako reagirati na maligne pojave poput separatističkih ambicija Mlorada Dodika nema jer ga nema ko formirati.
Pa nema nigdhe jedinstvenog stava. Dok su amerikanci ratovali po Vietnamu i Iraku, dobar dio amerike je protestovalo.

Neće biti ni kod nas jedinstveni stav. Uvijek će biti ljudi koji idu da ruše vladu dok se srbi ukopavaju u rovove. Kao i 2992 kad su ovi vikali "dole vlada" a srbi dijelili naoružanje. '

To nije važno, važno je da imamo kritičnu masu koja će vodit odbranu i njenu organizaciju, i politički i vojno, otvoreno ali ako treba i tajno.
92 i danas se ne može porediti.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#14448 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by duh_sa_sjekirom »

Sierra club wrote: 24/10/2021 04:26
Odakle ti ova laž, kao da je neko pito Aliju da se zabrani SDS. Šta ćete sutra izmislit? Nebi bilo rata da je alija samo zabranio rad paravojnih organizacija 1992. smiješno.
Nije laž.
USA preko Holbruka predlagala zabranu rada SDS-a, Alija bio protiv...
Googlaj malo...
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#14449 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Styling »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/10/2021 07:34
Sierra club wrote: 24/10/2021 04:26
Odakle ti ova laž, kao da je neko pito Aliju da se zabrani SDS. Šta ćete sutra izmislit? Nebi bilo rata da je alija samo zabranio rad paravojnih organizacija 1992. smiješno.
Nije laž.
USA preko Holbruka predlagala zabranu rada SDS-a, Alija bio protiv...
Googlaj malo...
Tacno. Rekao je da se on moze s njima dogovoriti.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#14450 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/10/2021 07:34
Sierra club wrote: 24/10/2021 04:26
Odakle ti ova laž, kao da je neko pito Aliju da se zabrani SDS. Šta ćete sutra izmislit? Nebi bilo rata da je alija samo zabranio rad paravojnih organizacija 1992. smiješno.
Nije laž.
USA preko Holbruka predlagala zabranu rada SDS-a, Alija bio protiv...
Googlaj malo...
Ako ti nije mrsko, postavi koji link.
Post Reply