Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Locked
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34051 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

Mogu nekoj stvari svirati sada. Pa jebote, znaju protiv koga idu, znaju sta ce se desiti i levati u po frke odu slaviti. Nevjerovatno…
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3694
Joined: 23/04/2011 12:21

#34052 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Officer Crabtree wrote: 06/10/2022 18:42 Oj ovog za Dodika fascinacija neka ...
Kolega na koga misliš :oops:

:ginisovac:
Last edited by Mr.Sojic on 06/10/2022 19:27, edited 1 time in total.
NediM17
Posts: 21691
Joined: 05/11/2009 11:49

#34053 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by NediM17 »

Mile je za ove opozicionare kamilica, majka Tereza. :-)
Ako su oni alternativa neka nam ludog milojka.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3694
Joined: 23/04/2011 12:21

#34054 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

:thumbup:
NediM17 wrote: 06/10/2022 19:24 Mile je za ove opozicionare kamilica, majka Tereza. :-)
Ako su oni alternativa neka nam ludog milojka.
NediM17
Posts: 21691
Joined: 05/11/2009 11:49

#34055 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by NediM17 »

Kazu doci ce nam i u Sarajevo, pred CIK.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3694
Joined: 23/04/2011 12:21

#34056 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

NediM17 wrote: 06/10/2022 19:27 Kazu doci ce nam i u Sarajevo, pred CIK.
Štooooooo :?

Ja, on je sadE jaran sa CIK, SAMO da se NE BROJE GLASOVI :lol:
NediM17
Posts: 21691
Joined: 05/11/2009 11:49

#34057 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by NediM17 »

Mr.Sojic wrote: 06/10/2022 19:29
NediM17 wrote: 06/10/2022 19:27 Kazu doci ce nam i u Sarajevo, pred CIK.
Štooooooo :?

Ja, on je sadE jaran sa CIK, SAMO da se NE BROJE GLASOVI :lol:
Ma ovi "protestanti".
User avatar
Login77777
Posts: 8691
Joined: 18/05/2021 09:11

#34058 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

NediM17 wrote: 06/10/2022 19:24 Mile je za ove opozicionare kamilica, majka Tereza. :-)
Ako su oni alternativa neka nam ludog milojka.
Da se i ja slozim s Nedimom. :mrgreen: :thumbup:
User avatar
mayab
Posts: 27188
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#34059 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

Mi le , lo po ve, mi le , lo po ve....
:gunjastajl:
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#34060 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

Image

:lol: :lol:
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#34061 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by galia95 »

Poruka Dodiku, Trivićki, Stanivukoviću, Vukanoviću i ostalim "vukovima" i njihovim krezubim glasačima - Srbuj pa makar slamu jeo :thumbup: :mrgreen:

Sve je to ista bagra chetaljska, sve do jednoga!
geoxx
Posts: 1156
Joined: 08/08/2015 23:39

#34062 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by geoxx »

meridiyan wrote: 06/10/2022 16:54 tacka.kraj
Jedna od najvećih konceptualnih bošnjačkih fula je potcjenjivanje Milorada Dodika. To je gotovo pa nevjerovatna činjenica. Pitajte u Srbiji, Hrvatskoj, Makedoniji, Sloveniji, Austriji, kojeg političara znaju iz BiH, najčešće je to samo Dodik. Drugog ne znaju.
Dodik je jedini političar iz Bosne koji ima odličnu konekciju sa nekom od supersila, a da podsjetim prvo je to bila Amerika, sad je to Rusija.
Dodik je jedini koji može da negira Šmita, da govori "ne" cijelom Zapadu. Dodika se realno boji i Vučić. Dodik ima veze sa Orbanom, Milanovićem i uopšte Hrvatskom čije interese kombinuje da bi za sebe izvukao neku korst, Erdoanom i Izrealcima.
Lik nije sjedio samo na minderu, ko Bakir recimo, naslijedio od oca konekciju sa Erdoanom i to je to za do kraja života, već je svoje konekcije uspostavljao sam. Lik je u ratu bio opozicija Karadžiću, a paralelno sa tim se bavio švercom.
Jedina je bitna figura koja uopšte spominje otcjepljenje od BiH.
Sve u svemu, radi se o daleko najjačoj i najozbiljnijoj figuri postdejetonske BiH. Lik je bukvalno politički kolos već 15 godina, a karijera mu seže od prije rata.
I onda dođe šugavi Bošnjo i kao vrijeđa ga, pokušava ga ponizit, dođe debil Komšić i priča kako "Dodik odlazi poražen iz Predsjedništva".
A ono što je najgore, najgluplje, neshvatljivo, bošnjačka politika priča kako Dodik zapravo nije nacionalista, već on samo glumi nacionalistu (kao da je bitno šta je on suštinski, možda je zapravo djete cvjeća), a da je problem u recimo Trivićki, koja je opasna i pravi četnik. E takve "strateške" greške su one koje Bošnjake koštaju decenija nazatka. I nije to sad kao, dešavaju se, kratko traju, pa okrenemo na ispravno, već dešavaju se, traju i ne prolaze nikad. Trivić je cvijet na livadi u odnosu na gromadu kakav je Dodik. Ona nije ni postala političarkom, a on je daleko najjača figura.
Dodik ne samo da je najjača, već i najnegativnija figura. Lik je bukvalno kretator duboke države unutar RSa, on je i siva i bijela eminencija. Srbima bukvalno da bi se obračunali sa Dodikom treba Amerika, EU, Rusija i Srbija, da bi samo zaustavili krađe koje on na izborima radi. I umjesto Bošnjaci da urade šta mogu da ga sruše sa vlasti, kako bi svima bilo bolje (Srbima i Bošnjacima), kako bi se bar vratili na neke osnove normalnosti, oni izvlače maloumne teorije od kojih imaju samo očigledne štete.
Evo sad na izborima za predsjednika RSa, umjesto da su svi do zadnjeg podržali Trivićku, pa šta god da bog da, oni se uhvatili glasanja za nebitnog potpredsjednika kojeg mogu izglasat sa 5 glasova, a i da ga nemaju, opet nikom ništa. A i kako će glasati smisleno, kad iz debilnog Sarajeva dobivaju debilne teorije. Iste one koje svi dobivamo već 32 godine, a koje od prve do zadnje su pogrešne. Zar je moguće da niko nema da Bošnjacima ovo što sam ja rekao kaže u brk, a radi se o notornoj najočiglednijoj činjenici?
E moji glupani... samo nastavite sa šalama "medvjed, Laktašenko", a on hem je milijarder, hem je sebi evo pokro vlast za još 4 godine. Ili je možda druga stvar u pitanju, divite mu se i čekate nekog bošnjačkog Dodika??
OU
:thumbup:
To je to. Svaka cast autoru.
giannibelif
Posts: 1989
Joined: 28/01/2017 22:11

#34063 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by giannibelif »

Realno, izuzetno prepreden, seljački lukav, pijačarski i trgovački potkovan. Nešto je kroz život i prije bavljenja politikom naučio. Dok je spavao po kvantaškim pijacama nije dubio na glavi. Sa druge strane, loš čovjek, karakter posljednjeg smeća koje je u stanju sve pobiti oko sebe ili ih poslati da poginu da bi zaštitio opljačkano.
Sa druge strane, Bakir je glup kao muški polni organ, za njega su praktično u životu sve drugi radili, pripremali, ni za šta se nije ni morao protegnuti, trideset godina političkog iskustva se svelo na privatne i poslovne veze sa Saudijskom Arabijom i kumstvo iz Ankare. Njegovi ljudi salijeću politčke lidere po sahranama i aerodromima. To je ta škola diplomatije i međunarodnih odnosa unutar feuda.
Čović ima biznis manire Dodika, ali umotane u lijep celofan, bez orkestara, meze, rakije i pjesme po binama i stolovima, sa bitnom razlikom što ovaj jastreb nije sačuvao obraz u ratu, a Dodik je po priči nebošnjaka iz devedesetih bio totalno druga osoba nego što je danas.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#34064 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Loki2k9 »

Mr.Sojic wrote: 06/10/2022 18:37
Loki2k9 wrote: 06/10/2022 14:33

Balijska posla, kao neznalice. Izraz balija, koliko znam, označava neznalicu. Ali upravo ovako sprdanje po drustvenim mrežama, portalima, forumima stvara prividnu sliku da smo mi njega “nadjebali”, jer “ponizili” smo ga ovako ili onako… Rijecima. I narod se nahrani tim. Ne postoji istinski revolt zato sto smo mu ga suknuli komentarima i stavili ovaj smajli :mrgreen: . I onda: A jesmo ga isprozivali :lol: , jadan on. Sve dok tako ispucavamo svoju ljutnju, on nikad neće dobiti konkretan odgovor od strane bošnjačkog naroda. Nemoj da pricam o tome sto neki nas politički glavesina ništa ne radi po tom pitanju. Niko ga ne pritisce a plus mu u interesu da imamo otvorenog neprijatelja, iako se koristi najgnusnijim mogucim sredstvima da vrijedja, ponižava, omalovazava.
Opet ti ovdje prosipaš nezadovoljstvo :D :D

Jesi li bio kod bezMudog Advokatine i tužio ga :oops: , ja nisi :thumbup:

Hajde nastavi i dalje iskazivati nezadovoljstvo po bezMudim forumima :thumbup:

Živ ti meni bio :thumbup: :bih:
Od toliko emojija koje kacis kao u vrticu covjek moze dobiti epilepsiju.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#34065 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »



trebalo bi Baji izmjeriti pritisak

Ne volim Jelenu i opoziciju, ali drago mi je da ga neko malo prodrma. Nije on ovo imao u gradu 4 godine.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3694
Joined: 23/04/2011 12:21

#34066 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Loki2k9 wrote: 06/10/2022 20:58
Mr.Sojic wrote: 06/10/2022 18:37

Opet ti ovdje prosipaš nezadovoljstvo :D :D

Jesi li bio kod bezMudog Advokatine i tužio ga :oops: , ja nisi :thumbup:

Hajde nastavi i dalje iskazivati nezadovoljstvo po bezMudim forumima :thumbup:

Živ ti meni bio :thumbup: :bih:
Od toliko emojija koje kacis kao u vrticu covjek moze dobiti epilepsiju.
Naravno, kadE se nema odgovor Hlupa se bRez veze, živio FOI :mrgreen:

Ostaj ti meni i dalje zabVinut :wink:
noviforumas
Posts: 3004
Joined: 12/08/2016 22:28

#34067 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

Ni blizu 30000, dodali nulu :D ali hajde. SNSD poderao, a Dodik ukrao, nema sta. Ovo samo Schmidt moze rijesiti, ali on se bavi iskljucivo federacijom, tako da nece Mile nidje.
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#34068 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by galia95 »

Milorad Dodik je teški šovinista i fašista, jedan od najistaknutijih radikalnih desničara trenutno u Evropi. Otvoreni mrzitelj države Bosne i Hercegovine, mrzitelj bošnjačkog naroda i islamske vjere (osim kad se sastaje sa Erdoganom :mrgreen:)

I šta sad treba, da se ovdje šprdamo, pričamo viceve i da se divimo njegovoj "hrabrosti i visprenosti"? :-)

Ko mu hebe mater, živim za dan kada će prokleti smrad završiti iza rešetaka. :thumbup:
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#34069 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Loki2k9 »

Mr.Sojic wrote: 06/10/2022 21:10
Loki2k9 wrote: 06/10/2022 20:58

Od toliko emojija koje kacis kao u vrticu covjek moze dobiti epilepsiju.
Naravno, kadE se nema odgovor Hlupa se bRez veze, živio FOI :mrgreen:

Ostaj ti meni i dalje zabVinut :wink:
:lol: Koji si ti cirkusant. :wink:
User avatar
Janjicar
Posts: 5458
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#34070 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Janjicar »

Guardian bi vas popio k'o onomad čašu vode sa stola u slavnom intervju...
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#34071 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by patriot_bih »

meridiyan wrote: 06/10/2022 16:54 tacka.kraj
Jedna od najvećih konceptualnih bošnjačkih fula je potcjenjivanje Milorada Dodika. To je gotovo pa nevjerovatna činjenica. Pitajte u Srbiji, Hrvatskoj, Makedoniji, Sloveniji, Austriji, kojeg političara znaju iz BiH, najčešće je to samo Dodik. Drugog ne znaju.
Dodik je jedini političar iz Bosne koji ima odličnu konekciju sa nekom od supersila, a da podsjetim prvo je to bila Amerika, sad je to Rusija.
Dodik je jedini koji može da negira Šmita, da govori "ne" cijelom Zapadu. Dodika se realno boji i Vučić. Dodik ima veze sa Orbanom, Milanovićem i uopšte Hrvatskom čije interese kombinuje da bi za sebe izvukao neku korst, Erdoanom i Izrealcima.
Lik nije sjedio samo na minderu, ko Bakir recimo, naslijedio od oca konekciju sa Erdoanom i to je to za do kraja života, već je svoje konekcije uspostavljao sam. Lik je u ratu bio opozicija Karadžiću, a paralelno sa tim se bavio švercom.
Jedina je bitna figura koja uopšte spominje otcjepljenje od BiH.
Sve u svemu, radi se o daleko najjačoj i najozbiljnijoj figuri postdejetonske BiH. Lik je bukvalno politički kolos već 15 godina, a karijera mu seže od prije rata.
I onda dođe šugavi Bošnjo i kao vrijeđa ga, pokušava ga ponizit, dođe debil Komšić i priča kako "Dodik odlazi poražen iz Predsjedništva".
A ono što je najgore, najgluplje, neshvatljivo, bošnjačka politika priča kako Dodik zapravo nije nacionalista, već on samo glumi nacionalistu (kao da je bitno šta je on suštinski, možda je zapravo djete cvjeća), a da je problem u recimo Trivićki, koja je opasna i pravi četnik. E takve "strateške" greške su one koje Bošnjake koštaju decenija nazatka. I nije to sad kao, dešavaju se, kratko traju, pa okrenemo na ispravno, već dešavaju se, traju i ne prolaze nikad. Trivić je cvijet na livadi u odnosu na gromadu kakav je Dodik. Ona nije ni postala političarkom, a on je daleko najjača figura.
Dodik ne samo da je najjača, već i najnegativnija figura. Lik je bukvalno kretator duboke države unutar RSa, on je i siva i bijela eminencija. Srbima bukvalno da bi se obračunali sa Dodikom treba Amerika, EU, Rusija i Srbija, da bi samo zaustavili krađe koje on na izborima radi. I umjesto Bošnjaci da urade šta mogu da ga sruše sa vlasti, kako bi svima bilo bolje (Srbima i Bošnjacima), kako bi se bar vratili na neke osnove normalnosti, oni izvlače maloumne teorije od kojih imaju samo očigledne štete.
Evo sad na izborima za predsjednika RSa, umjesto da su svi do zadnjeg podržali Trivićku, pa šta god da bog da, oni se uhvatili glasanja za nebitnog potpredsjednika kojeg mogu izglasat sa 5 glasova, a i da ga nemaju, opet nikom ništa. A i kako će glasati smisleno, kad iz debilnog Sarajeva dobivaju debilne teorije. Iste one koje svi dobivamo već 32 godine, a koje od prve do zadnje su pogrešne. Zar je moguće da niko nema da Bošnjacima ovo što sam ja rekao kaže u brk, a radi se o notornoj najočiglednijoj činjenici?
E moji glupani... samo nastavite sa šalama "medvjed, Laktašenko", a on hem je milijarder, hem je sebi evo pokro vlast za još 4 godine. Ili je možda druga stvar u pitanju, divite mu se i čekate nekog bošnjačkog Dodika??
OU
Sve tačno!
User avatar
corolla02
Posts: 10389
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#34072 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by corolla02 »

Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#34073 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Loki2k9 »

meridiyan wrote: 06/10/2022 16:54 tacka.kraj
Jedna od najvećih konceptualnih bošnjačkih fula je potcjenjivanje Milorada Dodika. To je gotovo pa nevjerovatna činjenica. Pitajte u Srbiji, Hrvatskoj, Makedoniji, Sloveniji, Austriji, kojeg političara znaju iz BiH, najčešće je to samo Dodik. Drugog ne znaju.
Dodik je jedini političar iz Bosne koji ima odličnu konekciju sa nekom od supersila, a da podsjetim prvo je to bila Amerika, sad je to Rusija.
Dodik je jedini koji može da negira Šmita, da govori "ne" cijelom Zapadu. Dodika se realno boji i Vučić. Dodik ima veze sa Orbanom, Milanovićem i uopšte Hrvatskom čije interese kombinuje da bi za sebe izvukao neku korst, Erdoanom i Izrealcima.
Lik nije sjedio samo na minderu, ko Bakir recimo, naslijedio od oca konekciju sa Erdoanom i to je to za do kraja života, već je svoje konekcije uspostavljao sam. Lik je u ratu bio opozicija Karadžiću, a paralelno sa tim se bavio švercom.
Jedina je bitna figura koja uopšte spominje otcjepljenje od BiH.
Sve u svemu, radi se o daleko najjačoj i najozbiljnijoj figuri postdejetonske BiH. Lik je bukvalno politički kolos već 15 godina, a karijera mu seže od prije rata.
I onda dođe šugavi Bošnjo i kao vrijeđa ga, pokušava ga ponizit, dođe debil Komšić i priča kako "Dodik odlazi poražen iz Predsjedništva".
A ono što je najgore, najgluplje, neshvatljivo, bošnjačka politika priča kako Dodik zapravo nije nacionalista, već on samo glumi nacionalistu (kao da je bitno šta je on suštinski, možda je zapravo djete cvjeća), a da je problem u recimo Trivićki, koja je opasna i pravi četnik. E takve "strateške" greške su one koje Bošnjake koštaju decenija nazatka. I nije to sad kao, dešavaju se, kratko traju, pa okrenemo na ispravno, već dešavaju se, traju i ne prolaze nikad. Trivić je cvijet na livadi u odnosu na gromadu kakav je Dodik. Ona nije ni postala političarkom, a on je daleko najjača figura.
Dodik ne samo da je najjača, već i najnegativnija figura. Lik je bukvalno kretator duboke države unutar RSa, on je i siva i bijela eminencija. Srbima bukvalno da bi se obračunali sa Dodikom treba Amerika, EU, Rusija i Srbija, da bi samo zaustavili krađe koje on na izborima radi. I umjesto Bošnjaci da urade šta mogu da ga sruše sa vlasti, kako bi svima bilo bolje (Srbima i Bošnjacima), kako bi se bar vratili na neke osnove normalnosti, oni izvlače maloumne teorije od kojih imaju samo očigledne štete.
Evo sad na izborima za predsjednika RSa, umjesto da su svi do zadnjeg podržali Trivićku, pa šta god da bog da, oni se uhvatili glasanja za nebitnog potpredsjednika kojeg mogu izglasat sa 5 glasova, a i da ga nemaju, opet nikom ništa. A i kako će glasati smisleno, kad iz debilnog Sarajeva dobivaju debilne teorije. Iste one koje svi dobivamo već 32 godine, a koje od prve do zadnje su pogrešne. Zar je moguće da niko nema da Bošnjacima ovo što sam ja rekao kaže u brk, a radi se o notornoj najočiglednijoj činjenici?
E moji glupani... samo nastavite sa šalama "medvjed, Laktašenko", a on hem je milijarder, hem je sebi evo pokro vlast za još 4 godine. Ili je možda druga stvar u pitanju, divite mu se i čekate nekog bošnjačkog Dodika??
OU
To je to. Sprdanje s Dodikom kao hrana - balijska posla. Covjek je masina, rovari, razara, unistava, zamajava, krade i drzi sve poluge vlasti ali Bosnjaci mu se smiju u komentarima i vrijedjaju ga, misle tako ce nesto postici. Humorom, podsmijavanjem? Preinteligentan je za svakog naseg politicara. Jest seljacina, lopovcina, moralni monstrum i sve ce to ostati dok ne naidje na adekvatan sistematski odgovor onih koji su zaduzeni za ocuvanje drzave, a to su Bosnjaci i pokoji patriota iz drugih naroda. Ovaj gore napisani post treba da bude uklesan u kamen.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#34074 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ultima_palabra »

...
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#34075 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by patriot_bih »

Loki2k9 wrote: 07/10/2022 03:14
meridiyan wrote: 06/10/2022 16:54 tacka.kraj

To je to. Sprdanje s Dodikom kao hrana - balijska posla. Covjek je masina, rovari, razara, unistava, zamajava, krade i drzi sve poluge vlasti ali Bosnjaci mu se smiju u komentarima i vrijedjaju ga, misle tako ce nesto postici. Humorom, podsmijavanjem? Preinteligentan je za svakog naseg politicara. Jest seljacina, lopovcina, moralni monstrum i sve ce to ostati dok ne naidje na adekvatan sistematski odgovor onih koji su zaduzeni za ocuvanje drzave, a to su Bosnjaci i pokoji patriota iz drugih naroda. Ovaj gore napisani post treba da bude uklesan u kamen.
Tačno! Također je bošnjačka zabluda da "RS nema para", "Budžet RSa je isti kao budžet KS"
Dodik raspolaže sa 4 milijarde KM koje može potrošiti i troši na razne destruktivne načine po BiH.
Od Rusa je kupio helikoptere za 60 miliona, a to mu se vratilo sa sastancima i podrškom od strane Putina.
Navodno je režim iz RSa podjelio 300 miliona KM da bi dobio izbore.

Zaključak, RS ima i više nego dovoljno para da napravi haos u BiH ako krene u secesiju.

Drugo, što se ne govori je koliko Dodik može mobilizovati ljudi u kratkom vremenu za paravojsku RSa.
Osim policije tu su mnoge zaštitarske agencije.
Ovo bi koristio ako realizira svoju staru prijetnju: "Izvest ću policiju na granicu RSa"
Locked