Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81645
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#901 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Treci nije u skladu s daytonom
Nastavite spinovati
User avatar
Truba
Posts: 81645
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#902 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Benjo34 wrote: 14/04/2021 11:00
Black swan wrote: 14/04/2021 10:54 Za takvr stvari ima povijest.hr
Spavaju mirno i bugojanski kakanjski i konjicki hrvati

Nemate vi drugog spina osim posavine :lol:

Jasta...svadja s dodikom DANAS ce vratiti posteno na bojom.polju od jaceg protivnika izgubljeno prije 30 godina
Ma da, nisu to pravi hrvati, to su oni neki drugi jelde? :D
Tebi i slicnima bih preporucio da se brinete o hrvatima u fbih...npr konjic bugojno kakanj itd
Benjo34
Posts: 1991
Joined: 21/01/2018 00:49

#903 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Benjo34 »

Black swan wrote: 14/04/2021 11:06
Benjo34 wrote: 14/04/2021 11:00
Black swan wrote: 14/04/2021 10:54 Za takvr stvari ima povijest.hr
Spavaju mirno i bugojanski kakanjski i konjicki hrvati

Nemate vi drugog spina osim posavine :lol:

Jasta...svadja s dodikom DANAS ce vratiti posteno na bojom.polju od jaceg protivnika izgubljeno prije 30 godina
Ma da, nisu to pravi hrvati, to su oni neki drugi jelde? :D
Tebi i slicnima bih preporucio da se brinete o hrvatima u fbih...npr konjic bugojno kakanj itd
Ma jok, oni su prepušteni džihatlijama od strane HDZ, nešto ih ne zaimaju :D Nisu čistokrvni valjda, šta li :-D
User avatar
Truba
Posts: 81645
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#904 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Samo nemojte voditi brigu o hrvatima u rs i srbima u fbih
I odmah smo u mogucnosti pokrenuti konstruktivni dijalog
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#905 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kolinda »

Black swan wrote: 14/04/2021 11:09 Samo nemojte voditi brigu o hrvatima u rs i srbima u fbih
I odmah smo u mogucnosti pokrenuti konstruktivni dijalog
Jače od ovo dvoje je samo kad krenu sa brigom o Srbima u Hrvatskoj :lol:
Benjo34
Posts: 1991
Joined: 21/01/2018 00:49

#906 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Benjo34 »

Kolinda wrote: 14/04/2021 11:11
Black swan wrote: 14/04/2021 11:09 Samo nemojte voditi brigu o hrvatima u rs i srbima u fbih
I odmah smo u mogucnosti pokrenuti konstruktivni dijalog
Jače od ovo dvoje je samo kad krenu sa brigom o Srbima u Hrvatskoj :lol:
Njih ste očistili,protjerali, tako da nas ne brine to. Nego svoj vi posao, vidite kako da spriječite najezdu mudžahedina iz Bosne na Katoličku Europu, vi ste ipak branik :D
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#907 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 88Sioux »

A o svim tim Srbima brine Milorad. :gunjastajl:

Ovaj u BiH je još usvojio Hrvate.
User avatar
Truba
Posts: 81645
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#908 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

O srbima svi brinu osim hrvatskih posta mostar
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#909 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

Obrisala 2 strane gluposti i nacionalizma.

» Kolinda
» visuljak
» Hemsworth30
Mjesec dana odmora. Off topic, trolanje, sirenje nacionalne mrznje...


@Sanjarko please, okani se politike.
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#910 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by splinter »

Šta uradiše od onakve teme. Guaridane ništa ne brini mi smo tu, normalni forumaši.
Tema neće.pasti :bih:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#911 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

neko_sa_strane wrote: 13/04/2021 22:22 Šta kaže Mile može li se ili ne može poslati iz Mostara u Novi Sad pismo na ćirilici? Čovjek iz Mostara pokušao poslati iz Mostara u Novi Sad pismo napisano ćirilicom. Pismo sa dokumentima vratilo se pošiljaocu sa pečatom na kojem je pisalo da je zabranjeno slati pisma pisana ćirilicom. Kako sad zabranjeno ako je u pitanju službeno pismo na nivou BiH. Ako radnici Hrvatske Pošte nisu znali pročitati trebali su se savjetovati sa dr. Čovićem obzirom da se potpisivao ćirilicom. A ovaj čovjek iz Mostara treba angažovati advokata i tužiti Hrvatsku Poštu Mostar.
Tako mu i treba, što sluša precenika i gotivi croasane na štetu teherandzija. Što nije otišao u BH Poštu u Fejicevu ili u Sjeverni logor. Ne garantujem ni da bi svi djelatnici znali pročitati ali bi se potrudili naći, zna makar jedan u zgradi jbt. Nisu se svi odrekli ćirilice i nasilu je zaboravili ko Chovke i chovketovi :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23374
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#912 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by BHCluster »

Kako je kolega plisniviHare na terenu sve otislo kako.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23237
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#913 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

Bloo wrote: 14/04/2021 21:06 Obrisala 2 strane gluposti i nacionalizma.

» Kolinda
» visuljak
» Hemsworth30
Mjesec dana odmora. Off topic, trolanje, sirenje nacionalne mrznje...


@Sanjarko please, okani se politike.
Na politici sam stalno od registracije na forumu. Nisam ih prozvao na ovoj temi, nego mislim na drugoj. Izvinjavam se ako sam pretjerao. A valjda nisam. Citav forum se skoro svodi na politiku, a i ja vecinom samo to komentarisem. Napisao samo da su male duse par ovih kako ih zovu padobrancima. Istina u lice sam ih nazvao sta su, ostrijom rijecju.

Ne *Kolindu*, *Humljanina*, nego par onih drugih.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15611
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#914 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by problemnatravunu »

https://** No links **.ba/clanak/215512/porodici- ... acka-puska
Fino pricha guardian da su oni vojno neutralni i mirotvorci, a ovi dzihatlije iz tzv.FBiH hoće da im proturaju opasno oružje :oops:
D.e.p.o. treba da stoji umjesto ovog no links
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#915 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

neko_sa_strane wrote: 13/04/2021 22:22 Šta kaže Mile može li se ili ne može poslati iz Mostara u Novi Sad pismo na ćirilici? Čovjek iz Mostara pokušao poslati iz Mostara u Novi Sad pismo napisano ćirilicom. Pismo sa dokumentima vratilo se pošiljaocu sa pečatom na kojem je pisalo da je zabranjeno slati pisma pisana ćirilicom. Kako sad zabranjeno ako je u pitanju službeno pismo na nivou BiH. Ako radnici Hrvatske Pošte nisu znali pročitati trebali su se savjetovati sa dr. Čovićem obzirom da se potpisivao ćirilicom. A ovaj čovjek iz Mostara treba angažovati advokata i tužiti Hrvatsku Poštu Mostar.
:shock: Zajebaješ, ne vjerujem...je li ozbiljno ovo bilo?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#916 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 14/04/2021 10:41
spreca wrote: 14/04/2021 09:03
Black swan wrote: 14/04/2021 07:49 Zato sto je to glavni grad hrvata i metropola
Hoces reci pokusaj ostvarenja zelja Krivoustog o Hr banovini?...zato cete jos dugo imati Zeljka Zlatnog ljiljana za clana predsjednistva...mozda da raspisete referendum o otcepljenju,vjeovatno bi vas priznalai i rs :lol:
Covjek ima slobodu da radi sto zeli

Posljedica toga je da gledamo u dodika kao u politicko bozanstvo
Sto on i jeste
Nema potrebe za daljnjom pricom
Dok je on ziv mozemo mirno spavati
Ja da tako razmišljam i u zajebanciji kao ti ja bih već bio u RS-u sa porodicom, Srbiji ili Hrvatskoj. Koliki mazohista moraš biti, tako razmišljati a živjeti među Turcima, pljuc. :roll: De bolan napravi sam sebi uslugu, oslobodi se, prodiši punim plućima, komotnije ćeš se osjećati a vjeruj i mi bez takvih.
Last edited by Milenkov buraz on 15/04/2021 08:31, edited 1 time in total.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#917 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sigma90 »

Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 08:26
Black swan wrote: 14/04/2021 10:41
spreca wrote: 14/04/2021 09:03
Hoces reci pokusaj ostvarenja zelja Krivoustog o Hr banovini?...zato cete jos dugo imati Zeljka Zlatnog ljiljana za clana predsjednistva...mozda da raspisete referendum o otcepljenju,vjeovatno bi vas priznalai i rs :lol:
Covjek ima slobodu da radi sto zeli

Posljedica toga je da gledamo u dodika kao u politicko bozanstvo
Sto on i jeste
Nema potrebe za daljnjom pricom
Dok je on ziv mozemo mirno spavati
Ja da tako razmišljam i u zajebanciji kao ti ja bih već bio u RS-u sa porodicom, Srbiji ili Hrvatskoj. Koliki mazohista moraš biti tako razmišljati a živjeti među Turcima, pljuc. :roll: De bolan napravi sam sebi uslugu, komotnije ćeš se osjećati a i mi bez takvih.
Jos lik gotovo 20 godina na forumu. Dobro ste vi i izdrzali sve te godine sa istim. Meni koji ga cita par mjeseci vec ide na zivce. :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#918 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

Sigma90 wrote: 15/04/2021 08:30
Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 08:26
Black swan wrote: 14/04/2021 10:41

Covjek ima slobodu da radi sto zeli

Posljedica toga je da gledamo u dodika kao u politicko bozanstvo
Sto on i jeste
Nema potrebe za daljnjom pricom
Dok je on ziv mozemo mirno spavati
Ja da tako razmišljam i u zajebanciji kao ti ja bih već bio u RS-u sa porodicom, Srbiji ili Hrvatskoj. Koliki mazohista moraš biti tako razmišljati a živjeti među Turcima, pljuc. :roll: De bolan napravi sam sebi uslugu, komotnije ćeš se osjećati a i mi bez takvih.
Jos lik gotovo 20 godina na forumu. Dobro ste vi i izdrzali sve te godine sa istim. Meni koji ga cita par mjeseci vec ide na zivce. :lol:
Meni ne ide na živce ali stavljam se u njegov položaj da moram živjeti negdje recimo u Han Pijesku i da imam takav stav recimo o Turskoj i Erdoganu, da mi je Ankara glavni grad te da su mi Srbi glavna prijetnja u mojoj glavi. Zar nije logično da odem da živim u Tursku ili Maleziju ili bilo gdje drugo samo ne u Han Pijesku pogotovo ako imam porodicu? Mislim ako mu je Zagreb glavni grad a Dodik božanstvo fakat koliko glupo mazaohističan moraš biti pa živjeti u Sarajevu. Ne razumijem fakat ali to sam samo ja.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#919 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sigma90 »

Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 08:34
Sigma90 wrote: 15/04/2021 08:30
Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 08:26

Ja da tako razmišljam i u zajebanciji kao ti ja bih već bio u RS-u sa porodicom, Srbiji ili Hrvatskoj. Koliki mazohista moraš biti tako razmišljati a živjeti među Turcima, pljuc. :roll: De bolan napravi sam sebi uslugu, komotnije ćeš se osjećati a i mi bez takvih.
Jos lik gotovo 20 godina na forumu. Dobro ste vi i izdrzali sve te godine sa istim. Meni koji ga cita par mjeseci vec ide na zivce. :lol:
Meni ne ide na živce ali stavljam se u njegov položaj da moram živjeti negdje recimo u Han Pijesku i da imam takav stav recimo o Turskoj i Erdoganu, da mi je Ankara glavni grad te da su mi Srbi glavna prijetnja u mojoj glavi. Zar nije logično da odem da živim u Tursku ili Maleziju ili bilo gdje drugo samo ne u Han Pijesku pogotovo ako imam porodicu? Mislim ako mu je Zagreb glavni grad a Dodik božanstvo fakat koliko glupo mazaohističan moraš biti pa živjeti u Sarajevu. Ne razumijem fakat ali to sam samo ja.
To su bolesne glave. Nije da nismo to vec 92e vidjeli. Komsije dugogodisnje sto ce svoj rodni grad napadati. Jos takvi zive tu samo sto sad po forumu samo muda imaju gdje su anonimni.
A gdje ce lik drugo zivjeti? U kamenu dole kod cirilicara gdje sve odlazi ili u manjem entitetu gdje je sve u k.urcu i gdje bi kao hrvat zna se kako zavrsio. Ostaje samo Sarajevo ili kao zadnja destinacija Dublin.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#920 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 08:23
neko_sa_strane wrote: 13/04/2021 22:22 Šta kaže Mile može li se ili ne može poslati iz Mostara u Novi Sad pismo na ćirilici? Čovjek iz Mostara pokušao poslati iz Mostara u Novi Sad pismo napisano ćirilicom. Pismo sa dokumentima vratilo se pošiljaocu sa pečatom na kojem je pisalo da je zabranjeno slati pisma pisana ćirilicom. Kako sad zabranjeno ako je u pitanju službeno pismo na nivou BiH. Ako radnici Hrvatske Pošte nisu znali pročitati trebali su se savjetovati sa dr. Čovićem obzirom da se potpisivao ćirilicom. A ovaj čovjek iz Mostara treba angažovati advokata i tužiti Hrvatsku Poštu Mostar.
:shock: Zajebaješ, ne vjerujem...je li ozbiljno ovo bilo?
https://www.6yka.com/novosti/hrvatska-p ... cnom-pismu
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#921 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

zrakomlat wrote: 15/04/2021 08:54
Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 08:23
neko_sa_strane wrote: 13/04/2021 22:22 Šta kaže Mile može li se ili ne može poslati iz Mostara u Novi Sad pismo na ćirilici? Čovjek iz Mostara pokušao poslati iz Mostara u Novi Sad pismo napisano ćirilicom. Pismo sa dokumentima vratilo se pošiljaocu sa pečatom na kojem je pisalo da je zabranjeno slati pisma pisana ćirilicom. Kako sad zabranjeno ako je u pitanju službeno pismo na nivou BiH. Ako radnici Hrvatske Pošte nisu znali pročitati trebali su se savjetovati sa dr. Čovićem obzirom da se potpisivao ćirilicom. A ovaj čovjek iz Mostara treba angažovati advokata i tužiti Hrvatsku Poštu Mostar.
:shock: Zajebaješ, ne vjerujem...je li ozbiljno ovo bilo?
https://www.6yka.com/novosti/hrvatska-p ... cnom-pismu
Nemam riječi!
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7416
Joined: 16/01/2007 23:38

#922 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 09:24 Nemam riječi!
Pismo nije vraćeno iz Mostara, nego iz Zagreba. Ne znam zašto iz Mostara ide preko Zagreba, ali hajde, Bosna...

Njima to, zvanično, nije "poznato pismo", nije službeno pismo. Nije ništa neobično ni prvi put, dešava se Banjalučanima često koji šalju nešto u HR. S jedne strane, OK, međunarodna pošta, podrazumijeva se da pišeš tako da ga tranzitna i krajnja pošta može isporučiti, ali o tome ga je dužan bio upozoriti radnik pošte u Mostaru koji je uredno primio i naplatio pošiljku. S druge strane...Zagreb i ćirilica...i kad je znaju, ne znaju.

Dok sam radila kao prevodilac, znali smo slati dopise u Hrvatsku, latinicom, i oni bi vraćali odgovor da ne razumiju, da im dostavimo na hrvatskom, a bukvalno su 3 riječi bile različite. Ili su znali voditi korespondenciju na engleskom, radije i to nego da pročitaju vazduh umjesto zrak. Bilo je, naravno, i sasvim normalne komunikacije.
User avatar
Truba
Posts: 81645
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#924 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Ovako se stvaraju mitovi...
Zbog nekog mladica koji ima skoro 32 godine
Koliko se vec u hrvatskoj ne uci cirilica

Hrvatske poste su ionako u rasulu ako pratite internet portale i zalbe korisnika posta od zagreba do zapresica ili izmedju dva sela koja kokos moze preletjeti za 2 sata traje puz pisma 2 tjedna

Ko trguje preko poste sa zagrebom zna koliko je ta uhljeb institucija u rasulu
Ali bitno je sto neko aman zaman ne zna citat cirilicu
:lol:
Jes spinovanjr o cirilici ce promijeniti stanje u bih na bolje
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#925 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

banjaluka078 wrote: 15/04/2021 09:36
Milenkov buraz wrote: 15/04/2021 09:24 Nemam riječi!
Pismo nije vraćeno iz Mostara, nego iz Zagreba. Ne znam zašto iz Mostara ide preko Zagreba, ali hajde, Bosna...

Njima to, zvanično, nije "poznato pismo", nije službeno pismo. Nije ništa neobično ni prvi put, dešava se Banjalučanima često koji šalju nešto u HR. S jedne strane, OK, međunarodna pošta, podrazumijeva se da pišeš tako da ga tranzitna i krajnja pošta može isporučiti, ali o tome ga je dužan bio upozoriti radnik pošte u Mostaru koji je uredno primio i naplatio pošiljku. S druge strane...Zagreb i ćirilica...i kad je znaju, ne znaju.

Dok sam radila kao prevodilac, znali smo slati dopise u Hrvatsku, latinicom, i oni bi vraćali odgovor da ne razumiju, da im dostavimo na hrvatskom, a bukvalno su 3 riječi bile različite. Ili su znali voditi korespondenciju na engleskom, radije i to nego da pročitaju vazduh umjesto zrak. Bilo je, naravno, i sasvim normalne komunikacije.
OK, ako je to tebi u Banjaluci prihvatljivo i normalno onda je i meni u Sarajevu.
Post Reply