Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#28376 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jasib »

animus wrote: 26/01/2022 23:59 Mishic :thumbup:
Samo se treba dodati da to radi Bakir i da je on definitivno postao glavni problem. Njemu se svidja ideja da se zabrani nazivanje genocidnom tu fasisticku tvorevinu. Ne znam kako ce Mehmedovic na to reagovati jer je nedavno tvrdio da mu to niko nece zabraniti i slikao se u Doboju nakon toga.
Bakir pozdravlja povratak covjeka koji je vrijedjao citav narod a i njegovog rahm. oca.
Bakiru se svidja i povratak HDZa koji nas jebe 3.5 godine od izbora.
Bakiru je namjera da im opet pokloni sve mehanizme blokada i da nas mrcvari jos 4 godine.
Mislim da mu to nece poci za rukom i da i on kao i njegovi partneri ide u opoziciju.
Nisam vjerovao ali sad postaje sve jasnije da je on najveci izdajnik ove države. Trebalo mi je vremena ali sad je sve jasno.
Nemaš ti pojma o politici :(
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#28377 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

mishic wrote: 26/01/2022 22:48 Po ko zna koji put čini se veliki zulum i nepravda prema jednoj strani i to opet uz asistenciju tzv. međunarodne zajednice.
DMS je luđačka košulja nametnuta žrtvi agresije i genocida a u korist agresora. Žrtva je ponizno prihvatila tu naknadnu nepravdu u interesu mira, prešla preko svega uključujući i dodatne nepravde od Haškog tribunala čiji su dužnosnici sakrivali dokumenta, oslobodivši time agresora odgovornosti za agresiju što je neki dan Bosris Tadić javno priznao. O Karli Del Ponte sada je izlišno govoriti.

Onda je taj i takav, uz to još opstrukcijom dodatno unakaženi DMS brutalno pogažen, prekršen, Država blokirana i opet bez posljedica. Kreatori, implementatori i čuvari DMS-a se prave ludi tvrdeći da je na "domaćim snagama" odgovornost za naknadnu katastrofu sa kojom smo suočeni I da cinizam dobije svoj vrhunac, potrudio se Milorad Dodik zahtijevajući da se ne smije ni pomenuti genocid, genocidaši i genocidna tvorevina!!!
I taman kada pomislite da je to dno, da dalje nema i ne može biti, uskaće Bakir Izetbegović i daje mu za pravo... Dakle ono što su oni mogli i smjeli počiniti mi ne smijemo čak ni pomenuti!!!

Umjesto da se definitivno, jasno i glasno kompletnoj međunarodnoj javnosti i njenim dužnosnicima kaže Dejton je dokinut, pogažen, srušen, da se kaže ko je to i kako učinio i da ni taj niti bilo ko nakon njega više ne može da se poziva na Dejton, jer ga i nema, on, kao da se ništa nije ni dogodilo dolazi, vraća se, nastavlja gdje je stao i diktira nova ograničenja, ultimatume i ucjene. On opet diktira šta jeste a šta nije prihvatljivo genocidašu.

Na drugoj strani ništa manje drsko i bezobrazno UZP-ovac i agresor koji je blokirao Federaciju postavlja svoje uvjete. Zove to pregovorima, razgovorima i dogovorom a po hiljaditi puta podvlaći o čemu se može a o čemu ne, razgovarati. Pored 1/3 svega u Federaciji što je nonsens sam po sebi zapeo je da nema prekida razgovora dok se ne usvoji novi IZ a taj novi IZ podrazumijeva da DN i njegovih 17 ljudi u njemu mogu kada god im se to prohtije blokirati sve u Federaciji, potpuno je paralizirati i vršiti neviđeni teror manjine nad većinom kao što to već dugi niz godina i čine.

Ova 2022. godina tako je poput one 1992. postala godinom kada se žrtva ponovo zatire, ovaj put malo drugačijim sredstvima ali to čine isti agresori, genocidaši i UZP-ovci zajedno i udruženo kao što su činili i 1992. Bila je ustala dijaspora, uzdrmana je međunarodna javnost, postalo je jasno šta je po srijedi i šta se događa u BiH, gospodin Šmit je to danas jasno i javno definirao u Bundestagu, i umjesto da se sve to iskoristi i kaže ne, ovako više ne može, ova luđačka košulja se mora skinuti, mora se napraviti normalna i funkcionalna država, pristaje se na nove ustupke, ultimatume i ucjene.

Pristaje se na ono sa čim ni za 100 godina ne možemo u Evropu. Pristaje se na to da mi ne smijemo ni reči ko nas je klao, pljačko, palio, ubijao...
Gospodo, svi vi koji učestvujete u tome, morate imati na umu slijedeće, od 92-95. su nas klali, ubijali, pljačkali i palili a onda nam Dejton i Hag kao podvale umjesto prava i pravde namjestili, pa nas dvadeset pet godina nakon toga dodatno mrcvarili i sada ponovo naš opstanak dovode u pitanje. Čine to ponovo udruženi agresori otvoreno provodeći fašističke planove i ciljeve na kojima su se udružili i devedesetih godina prošlog stoljeća.

I ponavljam, stavlja nam se u obavezu da mi to ne smijemo ni izgovoriti, spomenuti... I to ultimativno!!!
Tako je brate.
User avatar
Ludzak
Posts: 5375
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#28378 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ludzak »

Dodik je mudar političar. Zna on dobro manipulirati. A i ne trebamo RS nazivati genocidnim. Ipak je to teritorija koju je nas voljeni Bakirov otac potpisao.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5938
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#28379 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by studiorum_tuzlaensis »

Kakva gomila gluposti.

Eto vraticemo se u institucije, samo nam nemojte 'sovat više.


Samo maloumni mogu da se lože na ovo, i vjeruju da postoji neka 'kriza'. :)

Sve je predizborni igrokaz za krezubu polupismenu sirotinju, a finansiranje ide i dalje uredno ko i do sad.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#28380 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 08:36, edited 1 time in total.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15468
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#28381 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by problemnatravunu »

Ludzak wrote: 27/01/2022 00:12 Dodik je mudar političar. Zna on dobro manipulirati. A i ne trebamo RS nazivati genocidnim. Ipak je to teritorija koju je nas voljeni Bakirov otac potpisao.
Tako je, potpisao je ! Tu nema dalje!
Međutim, ja oduvijek govorim da je loptica u eRS-u i kod eRS političara i naroda, dakle, kad bi oni pokazali barem malo empatije, kajanja, katarze , kad ne bi tjerali 1000 % inat glede svega šta su napravili u ratu, kad bi priznali, smirili tenzije, rekli, eto desilo se , zločinci su "odradili posao", ali nećemo ih zato sada nagrađivati i veličati, hajmo dalje , a svakako su uglavnom poosuđivani , uvjeren sam da bi ljudi " sa druge strane" sasvim drugačije to sve percipirali....
Ali, kome ja govorim, tu je sistem postavljen sasvim kontra
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#28382 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Styling »

Glede ove Bakirove saglasnosti o ne nazivanju RS genocidnom, sta bi sa apelacijom o imenu RS? Gdje se to izgubi?

Nikada mu necu halaliti propast apelacije na presudu za genocid. Sljam ljudski. Prodace nas sve za Sebiju, dabogda im se sjeme seljacko zatrlo.
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#28383 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by @mba »

bakir ako to potpise onda je bas lud, ako sada popustimo na sve ove ucjene onda nismo bolje ni zasluzili, umjesto da se i dalje lobira po svijetu za bosansku stvar ali ko da lobira, asim i fadil???
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#28384 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Ništa se ne Cekirajte :oops:

Matrix je nabacio reybanke i sve vidi 8)

NekadE me sa svojim izjavama podsjeća isto kao da je sa drugog planeta došao zajedno sa onim čupavim ALF-om.

Ako pristane na ove tzv dogovore treba zamoliti ove iz NASA da ga odšlepaju na Mars i ne vraćaju više :lol:
damirc_sa
Posts: 395
Joined: 22/12/2012 15:55

#28385 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by damirc_sa »

Koji faktor je Bakir, kako on moze da odlucuje u moje ime. Doticnog nisam ja izabrao, za doticnog nisam glasao kao ni vecina NORMALNIH građana, njegova stranka je osvojila pisljivih 200 000 glasova i sada on hoce da odlucuje o mojoj sudbini i sudbini moje djece.

Ako si mudonja organizuj REFERENDUM u Federaciji sa ostalim strankama pa vidi sta narod misli o tvojim prijedlozima za podjelom BiH.
Nije Bosna do Ilidze vec mnogo dalje.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#28386 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

damirc_sa wrote: 27/01/2022 08:50 Koji faktor je Bakir, kako on moze da odlucuje u moje ime. Doticnog nisam ja izabrao, za doticnog nisam glasao kao ni vecina NORMALNIH građana, njegova stranka je osvojila pisljivih 200 000 glasova i sada on hoce da odlucuje o mojoj sudbini i sudbini moje djece.

Ako si mudonja organizuj REFERENDUM u Federaciji sa ostalim strankama pa vidi sta narod misli o tvojim prijedlozima za podjelom BiH.
Nije Bosna do Ilidze vec mnogo dalje.
Kolega nemoj se puno stresirati.Ode ti bolan prEtisak do neba.Nisu baljezgari vrijedni toga.Ako želiš dobro svojoj djeci, naravno ako imaš mogućnosti, šalji ih vani u škole, fakultete, jer biće dobro i tebi i njima.

Znam ode mladost vani, ali ako ostanu slijedi im čir od nerviranja, a vala i tebi.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#28387 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by seln »

sime_cipol wrote: 26/01/2022 22:30



Ne izazivajj ga, hoces da kupi ovo. :?


Da se zna ko je baja
Ovi poceli ko Kinezi: kopiraj tudje i predstavi kao svoje.
Vjerna kopija Rolls Royce.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#28388 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

seln wrote: 27/01/2022 13:01
sime_cipol wrote: 26/01/2022 22:30



Ne izazivajj ga, hoces da kupi ovo. :?


Da se zna ko je baja
Ovi poceli ko Kinezi: kopiraj tudje i predstavi kao svoje.
Vjerna kopija Rolls Royce.
A motor iz teNjaka izvadili :lol:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#28389 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

PrdCednik Mile Bosanac se ušutio :-)

Pa gdje je, da nije u Neumu na dušeku u bazenu i podje€€€€ :mrgreen:
milib988
Posts: 103
Joined: 19/11/2020 08:15

#28390 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by milib988 »

Moze li neko da mi pojasni nesto - mozda ne kontam politiku. Eto oni se dogovaraju, ali koliko ja vidim da je jedan veliki broj protiv dogovora, to jeste, fali parlamentarna vecina. To je Bakiru gubljenje vremena? Ili ima nesto skriveno iza tog svega...
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#28391 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

Kada je kirbaš u pitanju, izdaja je uvijek najrealnija opcija
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#28392 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Palmalma »

milib988 wrote: 28/01/2022 08:52 Moze li neko da mi pojasni nesto - mozda ne kontam politiku. Eto oni se dogovaraju, ali koliko ja vidim da je jedan veliki broj protiv dogovora, to jeste, fali parlamentarna vecina. To je Bakiru gubljenje vremena? Ili ima nesto skriveno iza tog svega...
Stave ti na stol papir, ako potpises dobijas to i ti, ako odbijes - spisak sankcija.

Kao sto puta do sada.

Gdje je fulao Bakir, ondje gdje sebe i stranku predstavlja decenijama kao vodju Bosnjaka.

Neka se vadi sada!
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#28393 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Palmalma wrote: 28/01/2022 09:08
milib988 wrote: 28/01/2022 08:52 Moze li neko da mi pojasni nesto - mozda ne kontam politiku. Eto oni se dogovaraju, ali koliko ja vidim da je jedan veliki broj protiv dogovora, to jeste, fali parlamentarna vecina. To je Bakiru gubljenje vremena? Ili ima nesto skriveno iza tog svega...
Stave ti na stol papir, ako potpises dobijas to i ti, ako odbijes - spisak sankcija.

Kao sto puta do sada.

Gdje je fulao Bakir, ondje gdje sebe i stranku predstavlja decenijama kao vodju Bosnjaka.

Neka se vadi sada!
Dok se on vadi nama uĆeruje :(
User avatar
muha_sa
Posts: 128503
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#28394 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

Litar ulja 3,50 km :-) maslac 250 gr haman 7 :-) kruh iliti hljeb od 700 gr 1,80 :-) itd itd....................................................... :(

Jebo im ja mater
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#28395 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

muha_sa wrote: 28/01/2022 09:21 Litar ulja 3,50 km :-) maslac 250 gr haman 7 :-) kruh iliti hljeb od 700 gr 1,80 :-) itd itd....................................................... :(

Jebo im ja mater
Nek' oni malo izračunaju prosječnu platu bez političara :oops: , a ne da dižu prosjek sa njihovim primanjima.
Jebo im ja mater
:thumbup:

Ovi u Neumu ne jedu sigurno pileće vratove i buljke :lol: , već garnele, sipa, riba, roka se vino...
User avatar
Truba
Posts: 81215
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28396 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

damirc_sa wrote: 27/01/2022 08:50 Koji faktor je Bakir, kako on moze da odlucuje u moje ime. Doticnog nisam ja izabrao, za doticnog nisam glasao kao ni vecina NORMALNIH građana, njegova stranka je osvojila pisljivih 200 000 glasova i sada on hoce da odlucuje o mojoj sudbini i sudbini moje djece.

Ako si mudonja organizuj REFERENDUM u Federaciji sa ostalim strankama pa vidi sta narod misli o tvojim prijedlozima za podjelom BiH.
Nije Bosna do Ilidze vec mnogo dalje.
isto ko tito biden mao ce tung čang kaj šek hajle selasije i ostali trump buš regan kurc miteran

to je politika i to je tako

hoćete li 5. i 6. člana predsjedništva pa da se pokriju svi nezadovoljni :D
možda da svi budemo članovi predsjedništva
User avatar
Haris.ba
Posts: 24411
Joined: 08/09/2005 20:08

#28397 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

milib988 wrote: 28/01/2022 08:52 Moze li neko da mi pojasni nesto - mozda ne kontam politiku. Eto oni se dogovaraju, ali koliko ja vidim da je jedan veliki broj protiv dogovora, to jeste, fali parlamentarna vecina. To je Bakiru gubljenje vremena? Ili ima nesto skriveno iza tog svega...
Bake mora da bude kooperativan. Nema on snage ko Mile da psuje strance. Mile psuje strance, ali je nezaobilazan faktor. Bake je na granici da bude nebitan zbog sve slabijih izbornih rezultata. Ima tri delegata u Domu naroda.

A stranci su pragmaticni. Zna gdje lezi dogovor, ako Hdz i Sda se dogovore, onda se ide nafatati glasova koje treba da to prodje u parlamentu.
damirc_sa wrote: 27/01/2022 08:50 Koji faktor je Bakir, kako on moze da odlucuje u moje ime. Doticnog nisam ja izabrao, za doticnog nisam glasao kao ni vecina NORMALNIH građana, njegova stranka je osvojila pisljivih 200 000 glasova i sada on hoce da odlucuje o mojoj sudbini i sudbini moje djece.

Ako si mudonja organizuj REFERENDUM u Federaciji sa ostalim strankama pa vidi sta narod misli o tvojim prijedlozima za podjelom BiH.
Nije Bosna do Ilidze vec mnogo dalje.
Referendum je svake 4 godine. Izadje narod i glasa ko ce ga predstavljati. Za sada, Bake je jedan od tih.

Formalno, ne znam i ima li ikakve mogucnosti za neki referendum jer mislim da i ne postoji u zakonu u FBiH.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#28398 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by llull »

muha_sa wrote: 28/01/2022 09:21 Litar ulja 3,50 km :-) maslac 250 gr haman 7 :-) kruh iliti hljeb od 700 gr 1,80 :-) itd itd....................................................... :(

Jebo im ja mater
U usta zvalava. To je sustina svega, majku im lopovsku.
Tyke
Posts: 2599
Joined: 23/02/2012 05:44

#28399 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tyke »

Kako ovi srbi iz Federacije dozivljavaju Mileta svojim predsjednikom kad ga nisu izabrali niti mogu glasati za njega 😂
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#28400 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Styling »

Mr.Sojic wrote: 28/01/2022 09:34
muha_sa wrote: 28/01/2022 09:21 Litar ulja 3,50 km :-) maslac 250 gr haman 7 :-) kruh iliti hljeb od 700 gr 1,80 :-) itd itd....................................................... :(

Jebo im ja mater
Nek' oni malo izračunaju prosječnu platu bez političara :oops: , a ne da dižu prosjek sa njihovim primanjima.
Jebo im ja mater
:thumbup:

Ovi u Neumu ne jedu sigurno pileće vratove i buljke :lol: , već garnele, sipa, riba, roka se vino...
Problem i jeste sto se u prosjecnu platu izimaju i napucane plate ogromnog administrativnog aparata, zastupnika, itd, dok 70% radnika u Federaciji radi za ispod 800KM.
Post Reply