Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81186
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1576 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Ja ti samo ponavljam njegov odgovor na novinarsko pitanje da je i on nekad bio za nato i da rs nije drzava

Onda je rusija postala neprijatelj
A visoki predstavnici su silovali dayton

Zar je to tesko shvatiti da su se promijenili uvjeti

Da hdz je sastavljen od govana kao u svaka ljudska institucija jer su ljudi govna
Vecina nas osim marije majke terezije kesovije i mozda 1% dobricina smo odron

To nikakve veze s temom nema na koju odgovaram

Pa i bosnjaci su bili za jugu 1989.jel tako?
Sto se u medjuvremenu dogodilo?
PROMENA UVETA isto ko dodiku

Ja sam samo glasnik ne pucajte na mene
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1577 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Black swan wrote: 08/06/2021 13:06 Ja ti samo ponavljam njegov odgovor na novinarsko pitanje da je i on nekad bio za nato i da rs nije drzava

Onda je rusija postala neprijatelj
A visoki predstavnici su silovali dayton

Zar je to tesko shvatiti da su se promijenili uvjeti

Da hdz je sastavljen od govana kao u svaka ljudska institucija jer su ljudi govna
Vecina nas osim marije majke terezije kesovije i mozda 1% dobricina smo odron

To nikakve veze s temom nema na koju odgovaram

Pa i bosnjaci su bili za jugu 1989.jel tako?
Sto se u medjuvremenu dogodilo?
PROMENA UVETA isto ko dodiku

Ja sam samo glasnik ne pucajte na mene
Brate ništa se promjenilo nije sve glavno što je trebao potpisati da ga ne smjene potpisao je to ti je de facto isti ovaj covjek što je davao tadašnje izjave.

Razlika je što taj covjek ne bi opstao u politici i mora ici u kontru, zašto misliš da se desilo ono sve oko non papera?

Pa prepali se srbi Bidena da ce gurati da se ukinu entiteti i išlo se u kontranapad preventivno s non paperom.

Al' ljudi su maloumni i rijetki ovo shvataju iako bi trebalo biti jasno i djeci.
User avatar
Login77777
Posts: 8544
Joined: 18/05/2021 09:11

#1578 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Dodik želio zabraniti bh. ambasadoru da se večeras obrati na sjednici UN-a

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-z ... /210608175
DonieBrasco
Posts: 15191
Joined: 31/08/2016 16:09

#1579 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Rusija ce veto da ulozi vjerovatno, ali bez obzira šamar ide Srbiji i srbima zbog rijeci osude.
Bossona
Posts: 5138
Joined: 21/12/2020 03:28

#1580 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

Login77777 wrote: 08/06/2021 19:11 Dodik želio zabraniti bh. ambasadoru da se večeras obrati na sjednici UN-a

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-z ... /210608175
Ne može bivol iz Laktaša, niti Rusija zabraniti obraćanje Ambasadoru BiH pri UN-u može blokirati vetom rezoluciju.Dodo boluje od šizofrenih frustracija. Nakon doživotne presude genocidašu Karadžiću i Mladiću treba raditi na rušenju genocidne tvorevine kao dukoročnog cilja jer nema pravde bez rušenja genocidne tvorevine kojoj je presušeno 2017 a ovom presudama potvrđan način nastanka, a prije toga srušiti njihove veleizdajičke sluge i čuvare Izetbegoviće i SDA koja radi protiv BiH i Bošnjaka črtvrtu deceniju.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#1581 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by i agree »

Gledam ovu cerku dodika malo malo ona nesto pise po internetu kontam ova garant nema ogledala u kuci,ja da sam onako ruzan sramota bi me bilo bilo sta napisat u javnosti.
DonieBrasco
Posts: 15191
Joined: 31/08/2016 16:09

#1582 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Bossona wrote: 08/06/2021 20:05
Login77777 wrote: 08/06/2021 19:11 Dodik želio zabraniti bh. ambasadoru da se večeras obrati na sjednici UN-a

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-z ... /210608175
Ne može bivol iz Laktaša, niti Rusija zabraniti obraćanje Ambasadoru BiH pri UN-u može blokirati vetom rezoluciju.Dodo boluje od šizofrenih frustracija. Nakon doživotne presude genocidašu Karadžiću i Mladiću treba raditi na rušenju genocidne tvorevine kao dukoročnog cilja jer nema pravde bez rušenja genocidne tvorevine kojoj je presušeno 2017 a ovom presudama potvrđan način nastanka, a prije toga srušiti njihove veleizdajičke sluge i čuvare Izetbegoviće i SDA koja radi protiv BiH i Bošnjaka črtvrtu deceniju.
To i jeste problem jer ce za dva, tri dana, bratske SDA, HDZ, SNSD da nastave gdje su stali. Cuvaju jedni druge a kao svađaju se radi javnosti, a pljackaju, bogate se, cuvaju status qvo upravo zbog toga da njih ne stigne pravna drzava i zatvor.
DonieBrasco
Posts: 15191
Joined: 31/08/2016 16:09

#1583 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Kakav je skandal napravio sa Svenom Alkalajem to je strasno.

A u vijecu sigurnosti UN prave prouke salje o Srbiji, srbima, negiranjima genocida, bas onako kako jeste.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1584 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by seln »

Black swan wrote: 08/06/2021 10:39 Njegov odgovor na to...bila su druga vremena vjerovalo se u dayton a tada je i rusija bila u partnerstvu za mir

Svijet se danas brze mijenja...u 10 godina ko nekoc u 50
Dok je Rusija bila u partnerstvu za mir, bio je genocid u Srebrenica... sad vise nije.
DonieBrasco
Posts: 15191
Joined: 31/08/2016 16:09

#1585 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Dobar govor Svena Alkalaja u UN-u.

Jasno srkenuo paznju na negiranja i podrzavanja presuđenih a i ovih u bijegu.
mishic
Posts: 6064
Joined: 28/04/2011 16:29

#1586 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

S godinama u Genocidnoj broj genocidaša raste umjesto da opada. Kote se ko pacovi. Mržnja, strah i paranoja ubiše. Teško je živjeti i pomiriti se sa spoznajom da si monstrum. Ispraviti ništa ne možeš, gadiš se i sam sebi i jedino što ti preostaje je da se tješiš lažući i sebi i drugima. Taj vid samoodbrane je jedino što ti preostaje a svjestan si da te to ne amnestira nego te samo gura još dalje i čini te još većim monstrumom.

Kada shvatiš da si upao u začarani krug mržnje, straha i paranoje, da si pacijent obolio od neizlječive bolesti, da te sav normalan svijet prezire, osuđuje i mrzi ne preostaje ti ništa drugo nego da se pomiriš sa tim, prihvatiš to, i nastaviš širit tu zarazu ubjeđujući sam sebe da si zdrav. A dobro znaš da nisi, da iz tebe kuljaju talasi mržnje, straha i bolesti kojoj lijeka nema. Miriš se sa tim i osuđuješ one što te preziru i podsječaju na tvoju bol.

I tako iz dana u dan, iz kruga u krug... Bolest se širi, broj oboljelih raste, pandemoja uzima maha a svi glume da su zdravi. I svi znaju da je to samo gluma ali se tako osječaju bolje. Nasa da će vrijeme učiniti svoje samo je još jedna u nizu iluzija ...
User avatar
joint union
Posts: 2838
Joined: 31/01/2006 09:54

#1587 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by joint union »

Image

Neko ce da nahebe zbog prezimena :oops:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1588 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ruud »

Ovo nije original. Vidio sam negdje original na memorandumu sa pecatom i potpisom.
User avatar
joint union
Posts: 2838
Joined: 31/01/2006 09:54

#1589 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by joint union »

https://informer.rs/vesti/politika/6140 ... bezbenosti

I mislio sam da nije ovako "golo" otišlo, nego vidjeh ovdje, pa mi bilo sega :D
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1590 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ruud »

More k svirat svakako.

Koliko sam upratio Alkalaj je imao zapazen govor.

Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#1591 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sociolog »

Evo gledao na RTSSatelit
Hoce sad da idu do Strazbura da ruse Kralj Fahd na Alipasinom, kazu srpska zemlja i neku dzamiju u Rakovici kazu 1000% su na srpskoj zemlji.

Ne znam, opet ne bi se kralj Fahd brukao ako nisu imovinskopravni odnosi riješeni.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#1592 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Billy The Pljuc »

Nadam se da će predati zahtjev za vraćanje i srpske vile iz Mehmeda Spahe 14.

Bez zajebancije ali trebaju poćerati sve za što smatraju da im je oteto, valjda isto konačno osvjesti bošnjake i hrvate i počnu neke tužbe i procesi da se odvijaju kontra zvaničnih institucija RS-a. S obzirom da su bošnjacima i hrvatima SDA i HDZ određivali prioritete svih ovih godina malo sam skeptičan u pogledu istog tako da ću sve nazvati naprđivanjem.
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#1593 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sociolog »

Billy The Pljuc wrote: 09/06/2021 01:51 Nadam se da će predati zahtjev za vraćanje i srpske vile iz Mehmeda Spahe 14.

Bez zajebancije ali trebaju poćerati sve za što smatraju da im je oteto, valjda isto konačno osvjesti bošnjake i hrvate i počnu neke tužbe i procesi da se odvijaju kontra zvaničnih institucija RS-a. S obzirom da su bošnjacima i hrvatima SDA i HDZ određivali prioritete svih ovih godina malo sam skeptičan u pogledu istog tako da ću sve nazvati naprđivanjem.
Ne vjerujem da bi se Saud brukao na Alipasinom, a ko zna.
Nista nije nemoguce 100%

Kazu za onu u Rakovicu da je milion posto na srpskoj zemlji, gdje nisu dali dozvolu.

Spominju neke vojne stanove, JNA koje su dobili u Strazburu i oni prije 4 godine u " Hrvatskom dijelu", Mostara, kazu niko nista. Nece niko da implementira.

Spominju neku dzamiju u Vrapcicima, nece neka srpska porodica da tuzi.

Emisija se zvala " Oko".

Po meni gdje je god napravljena na privatnoj svojini i zemlji nije Halal.

Zamisli dobiju protiv Kralja Fajda :roll: :lol: :bih:
User avatar
sime_cipol
Posts: 15959
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#1594 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sime_cipol »

Sociolog wrote: 09/06/2021 01:43 Evo gledao na RTSSatelit
Hoce sad da idu do Strazbura da ruse Kralj Fahd na Alipasinom, kazu srpska zemlja i neku dzamiju u Rakovici kazu 1000% su na srpskoj zemlji.

Ne znam, opet ne bi se kralj Fahd brukao ako nisu imovinskopravni odnosi riješeni.
Kakva srpska zemlja, parking tu bio :lol:
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#1595 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Droog »

sime_cipol wrote: 09/06/2021 02:01
Sociolog wrote: 09/06/2021 01:43 Evo gledao na RTSSatelit
Hoce sad da idu do Strazbura da ruse Kralj Fahd na Alipasinom, kazu srpska zemlja i neku dzamiju u Rakovici kazu 1000% su na srpskoj zemlji.

Ne znam, opet ne bi se kralj Fahd brukao ako nisu imovinskopravni odnosi riješeni.
Kakva srpska zemlja, parking tu bio :lol:
Kakav parking u "Teheranu"... pustinja bila, kamilama se islo od Dobrinje do Mojmila, tu se stajalo da se kamile napoje i islo se dalje prema Princezi.

MRSSSS
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#1596 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sociolog »

Droog wrote: 09/06/2021 02:08
sime_cipol wrote: 09/06/2021 02:01
Sociolog wrote: 09/06/2021 01:43 Evo gledao na RTSSatelit
Hoce sad da idu do Strazbura da ruse Kralj Fahd na Alipasinom, kazu srpska zemlja i neku dzamiju u Rakovici kazu 1000% su na srpskoj zemlji.

Ne znam, opet ne bi se kralj Fahd brukao ako nisu imovinskopravni odnosi riješeni.
Kakva srpska zemlja, parking tu bio :lol:
Kakav parking u "Teheranu"... pustinja bila, kamilama se islo od Dobrinje do Mojmila, tu se stajalo da se kamile napoje i islo se dalje prema Princezi.

MRSSSS
Cemu ironija?
Ako dobiju u Strazburu, nase je da ispostujemo kao zemlja pravde i pravnog poretka.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#1597 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Billy The Pljuc »

Sociolog wrote: 09/06/2021 01:59
Billy The Pljuc wrote: 09/06/2021 01:51 Nadam se da će predati zahtjev za vraćanje i srpske vile iz Mehmeda Spahe 14.

Bez zajebancije ali trebaju poćerati sve za što smatraju da im je oteto, valjda isto konačno osvjesti bošnjake i hrvate i počnu neke tužbe i procesi da se odvijaju kontra zvaničnih institucija RS-a. S obzirom da su bošnjacima i hrvatima SDA i HDZ određivali prioritete svih ovih godina malo sam skeptičan u pogledu istog tako da ću sve nazvati naprđivanjem.
Ne vjerujem da bi se Saud brukao na Alipasinom, a ko zna.
Nista nije nemoguce 100%

Kazu za onu u Rakovicu da je milion posto na srpskoj zemlji, gdje nisu dali dozvolu.

Spominju neke vojne stanove, JNA koje su dobili u Strazburu i oni prije 4 godine u " Hrvatskom dijelu", Mostara, kazu niko nista. Nece niko da implementira.

Spominju neku dzamiju u Vrapcicima, nece neka srpska porodica da tuzi.

Emisija se zvala " Oko".

Po meni gdje je god napravljena na privatnoj svojini i zemlji nije Halal.

Zamisli dobiju protiv Kralja Fajda :roll: :lol: :bih:
Svi znamo da srbi vole pretjerivati u svemu ali postoji realna mogućnost da je nekome od njih nešto oteto i od istog ne treba bježati. Da smo bogdom pravna država pa da se iste stvari mogu rješavati pred našim sudovima ali ni ova eventualna mogućnost započinjanja procesa vani nije uopšte loša. Generalno takav uzročno-posljedični razvoj situacije sa otetim zemljištem, objektima i slično opet na kraju njima samima ne bi odgovarao jer realno mnogo više toga se odigralo u RS-u nego na području FBiH.

Konkretno za Rakovicu znam da je bilo nekog govora a srbi su imali posjede tamo, ja sam svoj komad zemlje kupio upravo od njih, takođe i još neki ljudi koje poznajem. Ista stvar je i sa Nišićima i na još mnogo područja u FBiH gdje su srbi regularno prodali zemlju. Kao što napisah, postoji mogućnost da nekom srbinu koji se možda iz straha ili nekog drugog razloga nije pojavljivao a napustio je svoje recimo na kraju rata ili je možda umro u međuvremenu, neki bošnjak ili hrvat uvalio na kompletan posjed ili zaposjeo dio istog. U RS-u je već drugačija situacija, mnogo ljudi je pobijeno i protjerano i ima i previše mjesta koja su etnički očišćena i gdje je zaposjedanje dijela ili ulazak u kompletan posjed nečijeg vlasništva bio sasvim normalna pojava, čak su i zvanične institucije RS-a regularno uknjižavale privatne posjede na kojima se niko nije pojavljivao decenijama kao svoje.

Što se mene lično tiče neka se ruši sve i jedan sporan objekat ma o čemu se radilo ako postoje dokazi da je sagrađen na otetoj zemlji ili bez pristanka vlasnika ili živućih naslijednika kao i da se se vrate u posjed svi kojima je oteto nešto.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#1598 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Droog »

Sociolog wrote: 09/06/2021 02:10
Droog wrote: 09/06/2021 02:08
sime_cipol wrote: 09/06/2021 02:01

Kakva srpska zemlja, parking tu bio :lol:
Kakav parking u "Teheranu"... pustinja bila, kamilama se islo od Dobrinje do Mojmila, tu se stajalo da se kamile napoje i islo se dalje prema Princezi.

MRSSSS
Cemu ironija?
Ako dobiju u Strazburu, nase je da ispostujemo kao zemlja pravde i pravnog poretka.
Sve je ovo nekad bilo necije...
Naravno da ce da se rusi ako nije po zakonu.
Nemam problem sa tim da se srusi sve sto nije po zakonu izgradjeno, da se postuje pravo.
Ali evo pitam, zasto samo ciljaju dzamije? Zato sto odgovara trenutnoj atmosferi koja se stvorila nakon rusenja crkve. Ono kao Vi nama jednu mi cemo Vama dvije...ili tako nesto.

Da su rekli da zgrade Tibre u Nedzaricima po nekom ZK pripadaju porodici Radmila Radmilovica (lupam) prije bih povjerovao nego u ovo.

Razumijes poentu? Ovo je samo bezveze prosipanje iz suplje u prazno.

Recimo da jeste tacno to sto pricaju, recimo!
Prije bih od ovakve srpske politike ocekivao da ostave dzamiju i izmisle pricu da je tu daaavno nekad bio "hram" svetog XY koji su horde pobjesnjelih dzihadista i Alijinih fanatika srusile na Bozic 1993.godine te tom prilikom ubili popa, nego da je moramo srusiti. Tako ce se stvoriti jos jedan mit o necemu koji ce se usadjivati u mozdane vijuge u godinama pred nama. (hint Dobrovoljacka)
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#1599 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sociolog »

Za Droog

Pa dobili su u Strazburu prije par godina za vojne stanove u Mostaru, tako kazu, a sud Hercegovackog kantona ne reaguje po njihovom preko 4 godine.

Da li je istina ili ne, ne znam
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#1600 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Droog »

Sociolog wrote: 09/06/2021 03:04 Za Droog

Pa dobili su u Strazburu prije par godina za vojne stanove u Mostaru, tako kazu, a sud Hercegovackog kantona ne reaguje po njihovom preko 4 godine.

Da li je istina ili ne, ne znam
Vidi, moze biti. Juga bila, isprepletana su tu vlasnistva firmi i drzavnih sluzbi. Pa cak i privatna vlasnistva. Vjerovatno da imamo jake institucije i drzavu i "mi" smo mogli vratiti odredjene objekte (a bilo ih je mali milion, i jos ih ima).

Al to ti je drzava ili drzavni interes...kakav god da je.

Zamisli da mi susjedima i komsijama krademo struju (Busko blato, Bajina basta, Zvornik). Princip je isti.
Vjeruj da nam ne bi dali diHat dok im sve ne vratimo u pfening.

Ali ovdje je poenta sta? Cekali kao oni nesto i sad se oglasili? Ne vjerujem ni sekunde.
Al ako se ispostavi tacnim, rusi.

Al odosmo daleko, tema je predsjedavajuci predsjednistva Bosne i Hercegovine, Milorad Dodik. :mrgreen:
Post Reply