Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
GAU8
Posts: 9129
Joined: 05/01/2011 09:18

#326 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

Black swan wrote: 04/03/2021 18:14 Treba odgojit politicara koji ce ga spustat
A ne o ikonama pricat

Ja jedino konakovica vidim da mu moze parirat

Al neka mi cemo o kreditu ikonama i cekat da bilogija odradi svoje...dugovjecni mu ko kornjace roditelji

Gvardijan hihihohoh pihih
Konakovic?

Uozbiljite se ljudi
Bossona
Posts: 5272
Joined: 21/12/2020 03:28

#327 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

oldtajmer wrote: 02/03/2021 19:53 8-)

Image

Da nije bili rata iza njega bi stajao ne neki polovan traktor koji bi vozao po Laktašima Ronhil Baja i njegov Igor :mrgreen:

DonieBrasco
Posts: 15514
Joined: 31/08/2016 16:09

#328 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Kako ovi ljudi zive u strahu to je strasno, njima je Dodik zaista šef ali to je takav strah kao da je šef kartela iz Juzne Amerike a ne šef demokratske politicke partije jednog entieta u BiH.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#329 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 88Sioux »

Za nekoliko dana u Srpsku stiže još 20.000 vakcina

Šef Predstavništva Republike Srpske u Moskvi Duško Perović rekao je Srni da će iz Rusije prema Srpskoj sutra krenuti transportna vozila u koja će biti utovaren novi kontingent od 20.000 ruskih vakcina Sputnjik.

Perović je dodao da bi dolazak ovih vozila trebalo očekivati u narednih dva-tri dana.

- Vakcine su spremne i u skladištu. Ovlašteni prevoznici iz Srpske treba da ih upakuju i preuzmu - rekao je Perović.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#330 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by spreca »

Ocekuje docek vozila?....koliko ce njih doci id ovuci te 4 kutije vakcina?
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#331 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by prljavi Hare »

IZDAJNIK DRAŠKO UDARIO NA UMJETNIKE!! :?

Stanivuković: Radišićev restoran biće porušen!

https://www.rtvbn.com/4001902/stanivuko ... ce-porusen

"Ovo je najbizarniji izvještaj koji ćete čuti, više je za rubriku "vjerovali ili ne", kao i preduzeće "Akvana". Pitam se da li je moguće da se dešava ovo u našem gradu. Ugostiteljski objekat "Akvana", koji je dužan preko 10 miliona, angažuje da pjevaju ljudi koji nisu pjevači. Jednom pjevaču daju 17.000 maraka za pjevanje koje se nikad nije desilo" :lol: , rekao je Stanivuković.


„Ono što je nevjerovatno, taj čovjek je Dragana Ristić, pomoćnik ministra trgovine i turizma. 17 hiljada KM dobije ugovor o autorskom djelu, gdje naravno ovdje imamo taj ugovor o honoraru i ono što je nevjerovatno, ugovor je napisan u iznosu od 13 hiljada maraka, a isplaćeno je sa računa gdje ima konto kartice 17 hiljada maraka.

To nije kraj. Nego, majka od Dragane Ristić, po imenu Jevrosima, isto pjeva, isto ima ugovor o honoraru za pjevanje. I to ono što je ključno ugovor o iznosu od 2 hiljade maraka, a isplaćeno je 10 hiljada maraka.“kaže gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković. :D



Pomenuta Dragana Ristić, sada Čavka, demantovala je navode gradonačelnika Banjaluke. Kaže da je u vrijeme kada je ugovor potpisan bila u braku sa članom benda „Čiča Gliša“ koji je stalno pjevao u „Akvani“, te da je ona samo u nekim slučajevima potpisivala dokumente o zarađenom honoraru. Da se ne radi ni o kakvim malverzacijama tvrdi i bivši direktor „Akvane“ Vedran Mitrović, koji kaže da će tužiti Stanivukovića.

„To je nastavak kriminalizacije prije svega mene i svega onoga što sam radio za vrijeme svog mandata na mjestu direktora JP „Akvana“. Ovo je jedan teror kojem sam izložen ja i moja porodica već tri mjeseca iz prostog razloga jer nisam želio da podnesem ostavku.“, naglašava Vedran Mitrović.

Ugostiteljski objekat „Akvana“ u izvještaju se našao i po pitanju organizovanja isporuke i organizacije keteringa za određene firme. Stanivuković ističe da je nevjerovatno da je u jednom keteringu koji je fakturisan 29. decembra prošle godine, a koji je iznosio 2.700 KM, isporučeno između ostalog, 1,2 tone brašna. :lol:


Dok se naš Guardian bori za napredak umjetnosti i kulture na svim poljima,izdajnik Draško udara na nedužne pjevače :lol: :lol: :lol: koji
gledaju da napreduju u karijeri i zabave pošteni narod. :thumbup:

Draško nema pojma kako majka Jevrosima pjeva,ona kad zapjeva,nema ko neće potegnuti brlje i zapjevati s majkom.... :pisnuo:
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#332 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

GAU8 wrote: 04/03/2021 18:31
Black swan wrote: 04/03/2021 18:14 Treba odgojit politicara koji ce ga spustat
A ne o ikonama pricat

Ja jedino konakovica vidim da mu moze parirat

Al neka mi cemo o kreditu ikonama i cekat da bilogija odradi svoje...dugovjecni mu ko kornjace roditelji

Gvardijan hihihohoh pihih
Konakovic?

Uozbiljite se ljudi
Ko je samouvjeren i prepotentan u bosnjaka da moze parirati sirovini iz laktasa?
Imena
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#333 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hemel »

prljavi Hare wrote: 05/03/2021 22:56 IZDAJNIK DRAŠKO UDARIO NA UMJETNIKE!! :?

Stanivuković: Radišićev restoran biće porušen!

https://www.rtvbn.com/4001902/stanivuko ... ce-porusen

"Ovo je najbizarniji izvještaj koji ćete čuti, više je za rubriku "vjerovali ili ne", kao i preduzeće "Akvana". Pitam se da li je moguće da se dešava ovo u našem gradu. Ugostiteljski objekat "Akvana", koji je dužan preko 10 miliona, angažuje da pjevaju ljudi koji nisu pjevači. Jednom pjevaču daju 17.000 maraka za pjevanje koje se nikad nije desilo" :lol: , rekao je Stanivuković.


„Ono što je nevjerovatno, taj čovjek je Dragana Ristić, pomoćnik ministra trgovine i turizma. 17 hiljada KM dobije ugovor o autorskom djelu, gdje naravno ovdje imamo taj ugovor o honoraru i ono što je nevjerovatno, ugovor je napisan u iznosu od 13 hiljada maraka, a isplaćeno je sa računa gdje ima konto kartice 17 hiljada maraka.

To nije kraj. Nego, majka od Dragane Ristić, po imenu Jevrosima, isto pjeva, isto ima ugovor o honoraru za pjevanje. I to ono što je ključno ugovor o iznosu od 2 hiljade maraka, a isplaćeno je 10 hiljada maraka.“kaže gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković. :D



Pomenuta Dragana Ristić, sada Čavka, demantovala je navode gradonačelnika Banjaluke. Kaže da je u vrijeme kada je ugovor potpisan bila u braku sa članom benda „Čiča Gliša“ koji je stalno pjevao u „Akvani“, te da je ona samo u nekim slučajevima potpisivala dokumente o zarađenom honoraru. Da se ne radi ni o kakvim malverzacijama tvrdi i bivši direktor „Akvane“ Vedran Mitrović, koji kaže da će tužiti Stanivukovića.

„To je nastavak kriminalizacije prije svega mene i svega onoga što sam radio za vrijeme svog mandata na mjestu direktora JP „Akvana“. Ovo je jedan teror kojem sam izložen ja i moja porodica već tri mjeseca iz prostog razloga jer nisam želio da podnesem ostavku.“, naglašava Vedran Mitrović.

Ugostiteljski objekat „Akvana“ u izvještaju se našao i po pitanju organizovanja isporuke i organizacije keteringa za određene firme. Stanivuković ističe da je nevjerovatno da je u jednom keteringu koji je fakturisan 29. decembra prošle godine, a koji je iznosio 2.700 KM, isporučeno između ostalog, 1,2 tone brašna. :lol:


Dok se naš Guardian bori za napredak umjetnosti i kulture na svim poljima,izdajnik Draško udara na nedužne pjevače :lol: :lol: :lol: koji
gledaju da napreduju u karijeri i zabave pošteni narod. :thumbup:

Draško nema pojma kako majka Jevrosima pjeva,ona kad zapjeva,nema ko neće potegnuti brlje i zapjevati s majkom.... :pisnuo:
:lol: :lol:

Sta ce jos biti kada pretrese jagnjeci i praseci fond, satori, Goci&Lazo...nece se oporaviti do sljedecih izbora.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#334 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by problemnatravunu »

"Ovo je najbizarniji izvještaj koji ćete čuti, više je za rubriku "vjerovali ili ne", kao i preduzeće "Akvana". Pitam se da li je moguće da se dešava ovo u našem gradu. Ugostiteljski objekat "Akvana", koji je dužan preko 10 miliona, angažuje da pjevaju ljudi koji nisu pjevači. Jednom pjevaču daju 17.000 maraka za pjevanje koje se nikad nije desilo" :lol: , rekao je Stanivuković.
Bitan je nijet, štob reko Guardianov drug Bake

Igrali vehabije lopte, sudija vehabija, svima brada do koljena...
Skupile se hadzije gledaju tekmu, ide lopta iz kornera dolazi do ovog jednog, on opuca, al traljavo, lopta izadje u aut.
Sudija svira centar.
Ovi skocili na njega,
Kaze sudija gol
- Kako gol, lopta izasla u aut ?
- Jeste, ali je imao dobar nijet. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#335 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Billy The Pljuc »

Sere Draško, čuj uzimale pare a nisu pjevale.

Image
Majka Jevrosima pred nastup

Image
Dragana sa nekim obožavateljima

Na ovakve dvije pjevačice mučenik je udario, treba da se pokrije dekicom i ćuti.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#336 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by spreca »

Billy The Pljuc wrote: 06/03/2021 09:51 Sere Draško, čuj uzimale pare a nisu pjevale.

Image
Majka Jevrosima pred nastup

Image
Dragana sa nekim obožavateljima

Na ovakve dvije pjevačice mučenik je udario, treba da se pokrije dekicom i ćuti.
Vidi keve vidi keve,kad keva zapjeva onda cerka podvriskuje a marke samo padaju,to ti je SNSD estrada :lol:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#337 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by prljavi Hare »

Ja da sam na mjestu ove Dragane i majke Jevrosime,nikada im više ne bih pjevao! :lol: :lol: :lol:
Draško je ološ,i na majke udara! :-)
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#338 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by prljavi Hare »

"Ovo je samo mali dio kriminala koji ćemo predstaviti"
Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke je prikazao je javnosti, kako kaže, seminarski rad iz trećeg razreda,
ali osnovne škole,za čiju izradu je grad izdvojio 4.600 KM.
:lol: :lol: :lol:

Stanivuković će danas predstaviti novi izvještaj "Tima za reviziju", a kao uvod u sve objavio je jedan dokument do kojeg su došli.

"Šest stranica plaćeno nevjerovatnih 4.600 KM iz budžeta našeg grada. Ovo je samo mali dio zločina koji ćemo predstaviti kroz novi izvještaj Revizorskog tima, nakon kojeg će relevantne institucije morati reagirati“, naveo je Stanivuković na svom Facebook profilu.



U pratećem videu on je pokazao tih šest stranica, a radi se, kako je naveo, o Reviziji projekta sistema obavještavanja i uzbunjivanja.

Nakon što ih je prelistao, zaključio je da to podsjeća na seminarski rad iz trećeg razreda, ali osnovne škole, te da za njegovu izradu treba možda 35 minuta "ali, onako, ako ne žurite".

- Šest stranica 4.600 maraka... znate li koliko je ovakvih stvari? Bezbroj, na milione... Kako su radili, dobro išta imamo, kazao je Stanivuković.
Draško je prava nekrst i škrtica!Šta ima veze što je neki mali učenik sam sebi zaradio koju markicu pišući referat?
Znači,i na djecu je udario! :lol: :lol: :lol:
User avatar
GAU8
Posts: 9129
Joined: 05/01/2011 09:18

#339 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

Black swan wrote: 05/03/2021 23:05
GAU8 wrote: 04/03/2021 18:31
Black swan wrote: 04/03/2021 18:14 Treba odgojit politicara koji ce ga spustat
A ne o ikonama pricat

Ja jedino konakovica vidim da mu moze parirat

Al neka mi cemo o kreditu ikonama i cekat da bilogija odradi svoje...dugovjecni mu ko kornjace roditelji

Gvardijan hihihohoh pihih
Konakovic?

Uozbiljite se ljudi
Ko je samouvjeren i prepotentan u bosnjaka da moze parirati sirovini iz laktasa?
Imena
Dodiku ne treba parirati, jer te spusti na svoj nivo sirovine, i pobijedi iskustvom.
Da postoji ijedan malo ozbiljniji politicar, koji se bavi svojim poslom a ne lopovlukom, Dodik bi postao proslost.
Ali problem je sto jedni druge imaju u dzepu....
mishic
Posts: 6294
Joined: 28/04/2011 16:29

#340 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

DoDickovi ultimatumi i prijetnje su čisti blef. Greške probosanskih snaga su u tome što mu oponiraju.

DoDicka treba pustiti, treba mu pomoći, treba ga gurnuti u tu avanturu da ono što prića i čime prijeti krene i realizirati. Zbog čega?!!

Zbog toga što su svi politički akteri koji su učestvovali u Dejtonskim procesima priznali svoje greške i pokajali se što su dopustili da se nagradi genocid,

da se formira entitet sa nacionalnim nazivom, da se "cementiraju" rezultati etničkog čišćenja. Uz to čitav svijet je shvatio da je DoDick sa svojom

diktaturom, svojom naci-fašistićkom politikom, sa svojom kriminalnom hobotnicom i trovanjem građana nacionalizmom, i kočnica i prijetnja svemu

što ove prostore vode ka Evropi, NATO-u i progresivnom svijetu.

Niko nebi dozvolio da se ponove jednom već napravljene greške i zato bi rušenje Dejtona od strane DoDicka dobro došlo da se konačno skine ova

liđačka košulja.
User avatar
mayab
Posts: 27176
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#342 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

Image
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#343 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bh.tornjak »

Billy The Pljuc wrote: 06/03/2021 09:51 Sere Draško, čuj uzimale pare a nisu pjevale.

Image
Majka Jevrosima pred nastup

znaci....ovo je majka Kraljevica Marka
User avatar
House
Posts: 46743
Joined: 17/03/2010 15:36

#344 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

gledaj jevrosime i stajlinga :lol:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#345 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

“Estrada”: Trnovit i težak put Dragane Ristić, najpoznatije pjevaljke koja uopšte ne pjeva, od sobarice do pomoćnice ministra; Težak pad Radojičića od soliste hora “Igorovih dječaka” do Kastrata i Dodikove sobarice; Toxic Mask ušao na Farmu

http://slobodanvaskovic.blogspot.com/20 ... agane.html
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#346 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Jaci blog od mog :lol:
User avatar
GAU8
Posts: 9129
Joined: 05/01/2011 09:18

#347 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

Jos Do-do nije gotov??
Kako to jbmu?
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#348 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by prljavi Hare »

ČUDO U ŠUMSKOJ!!!NESTAO RESTORAN!! :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:


Image
Istakao je da Dragana Čavka, bivša Ristić, ne samo da dobro pjeva, nego dobro i jede.

-Za jedan dan u 'Akvani' pomoćnica ministra trgovine i turizma RS pojela je 1.580KM :lol: i fakturisala na Ministarstvo,
a ono nije htjelo da plati to, a to neko mora platiti. U 'Akvani' je nestao čitav ekspres restoran, vrijednosti oko 100.000 KM. Po imventuri piše da ima, a po novom popisu nema uopšte ekspres restorana. :kiss: Mi ga tražimo, jedino je ostala pecana. Takođe, klima je plaćena 1.700 KM,
a nije je bilo, pa se odjednom našla ispred ulaza u skladište, istakao je Stanivuković.

Izdajnik Draško počeo je ljudima zalogaje brojati! :? Pa šta ako Dragana može pojesti malo više?Mašala! :kiss:
mishic
Posts: 6294
Joined: 28/04/2011 16:29

#349 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

"RS ima pravo odlučivati o izboru novog visokog predstavnika" saopštava nam MiloKrad DoDick kao da još nismo naučili da RS ima sva moguća prava koja niko, nikada i nigdje na svijetu nema. Eto tako je to neka se zna jer MiloKRAD kada odlučuje onda to ima da se poštuje.

I on skontao da broji sitno pa sve nervozniji. Još da zapjeva onu Breninu "Sitno Mile, sitnije, pokrao si sve najbitnije..."
DonieBrasco
Posts: 15514
Joined: 31/08/2016 16:09

#350 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Nista se ne pitaju entiteti nego drzava, a opet tu je 2:1 (Covic, Milorad - Bakir), a na kraju krajeva nista se ne pitaju Srbija, Hrvatska pa ni BiH, nego SAD, Velika Birtanija, pa tek onda EU i ovi sto su sateliti SAD, Rusija je tu da remeti.
Post Reply