Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Locked
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1526 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by pici »

uglavnom da remiziramo, sKAKA odradio preko smrdana smrdica i pokusao da se reizbori za gradocenalnika... prodato.
ABDULAH SKAKA NAKON SVEGA
Da sam se kandidirao za gradonačelnika, dobio bih dvotrećinsku većinu... Bio bih pet puta bolji premijer od Konakovića!
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#1527 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Dr. Kuca »

Trojka pregazi ovog gospodina, najveceg bosanca u historiji. Poslase ga po cevape bez luka.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1528 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by salik79 »

pici wrote: 26/03/2021 22:23 uglavnom da remiziramo, sKAKA odradio preko smrdana smrdica i pokusao da se reizbori za gradocenalnika... prodato.
ABDULAH SKAKA NAKON SVEGA
Da sam se kandidirao za gradonačelnika, dobio bih dvotrećinsku većinu... Bio bih pet puta bolji premijer od Konakovića!
To se zove hot dog (ad hoc) remiziranje (rezimiranje) :thumbup: :mrgreen:
il dottore
Posts: 1482
Joined: 12/04/2014 20:35

#1529 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by il dottore »

Dr. Kuca wrote: 26/03/2021 22:27 Trojka pregazi ovog gospodina, najveceg bosanca u historiji. Poslase ga po cevape bez luka.
Skakin lizoguz
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#1530 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by tovarish »

Nakon face-a, sad je dosta jasnije. Bogić je htio da ima čistu situaciju i iza sebe jaku i komotnu većinu, ovi to amateri nisu uspjeli i čovjek dogao sidro.

Moje lično mišljenje je da će sad umjesto Bogića doći i bolji kandidat, ali on je bio idealan kao simbol predratnog Sarajeva koji će svojom vladavinom označiti početak jednog novog i boljeg Sarajeva u odnosu na ovo što je SDA od njega uradila u proteklih 30 godina.

I još jednom veliki respekt za Irfana. Oštro i direktno. Al' mora malo promijeniti šanerski način priče.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24884
Joined: 08/09/2005 20:08

#1531 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Haris.ba »

tovarish wrote: 26/03/2021 22:29 Moje lično mišljenje je da će sad umjesto Bogića doći i bolji kandidat, ali on je bio idealan kao simbol predratnog Sarajeva koji će svojom vladavinom označiti početak jednog novog i boljeg Sarajeva u odnosu na ovo što je SDA od njega uradila u proteklih 30 godina.
Vidim Gradimira neki dan seta. Ostario.

User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#1532 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by bogoljub »

poštovanje čovjeka se ogleda i u prihvatanju onoga što on govori , osim ako ne smatrate čovjeka da takvim da ne zna šta govori.
A Bogić B.kaže "Moja kandidatura je očigledno postala kamen spoticanja u koalicionim odnosima Četvorke, koja je tim povodom pokazala evidentno nejedinstvo na današnjoj sjednici Gradskog vijeća Sarajeva. To nejedinstvo svojevrsna je poruka da, unutar Četvorke, nisam poželjan kandidat za pomenutu odgovornu funkciju", napisao je Bogićević.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1533 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Styling »

tovarish wrote: 26/03/2021 22:29 Nakon face-a, sad je dosta jasnije. Bogić je htio da ima čistu situaciju i iza sebe jaku i komotnu većinu, ovi to amateri nisu uspjeli i čovjek dogao sidro.

Moje lično mišljenje je da će sad umjesto Bogića doći i bolji kandidat, ali on je bio idealan kao simbol predratnog Sarajeva koji će svojom vladavinom označiti početak jednog novog i boljeg Sarajeva u odnosu na ovo što je SDA od njega uradila u proteklih 30 godina.

I još jednom veliki respekt za Irfana. Oštro i direktno. Al' mora malo promijeniti šanerski način priče.
Irfan me odusevio veceras. Direktan, konkretan, vlada informacijama, apsolutno je dominirao nad onim a,aterima. Zbog Majstorovica ja bih uvela staorsnu granicu za ulazenje u razna vijeca.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1534 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Styling »

bogoljub wrote: 26/03/2021 22:35 poštovanje čovjeka se ogleda i u prihvatanju onoga što on govori , osim ako ne smatrate čovjeka da takvim da ne zna šta govori.
A Bogić B.kaže "Moja kandidatura je očigledno postala kamen spoticanja u koalicionim odnosima Četvorke, koja je tim povodom pokazala evidentno nejedinstvo na današnjoj sjednici Gradskog vijeća Sarajeva. To nejedinstvo svojevrsna je poruka da, unutar Četvorke, nisam poželjan kandidat za pomenutu odgovornu funkciju", napisao je Bogićević.
Malo bahato s njegove strane. Izglasan si i to je to. Hoces-neces, dovidjenja.
Last edited by Styling on 26/03/2021 22:37, edited 1 time in total.
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#1535 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by tovarish »

Styling wrote: 26/03/2021 22:35
tovarish wrote: 26/03/2021 22:29 Nakon face-a, sad je dosta jasnije. Bogić je htio da ima čistu situaciju i iza sebe jaku i komotnu većinu, ovi to amateri nisu uspjeli i čovjek dogao sidro.

Moje lično mišljenje je da će sad umjesto Bogića doći i bolji kandidat, ali on je bio idealan kao simbol predratnog Sarajeva koji će svojom vladavinom označiti početak jednog novog i boljeg Sarajeva u odnosu na ovo što je SDA od njega uradila u proteklih 30 godina.

I još jednom veliki respekt za Irfana. Oštro i direktno. Al' mora malo promijeniti šanerski način priče.
Irfan me odusevio veceras. Direktan, konkretan, vlada informacijama, apsolutno je dominirao nad onim a,aterima. Zbog Majstorovica ja bih uvela staorsnu granicu za ulazenje u razna vijeca.
I emotivan i iskren.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1536 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Kikibombona »

Logovan wrote: 26/03/2021 22:10 Taj Srdić mi se baš zgadio, a pomislih da je ok čovjek. :roll: :roll:
Zavrsio ga Skaka.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#1537 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by last mohicans »

Iker C wrote: 26/03/2021 21:44 Jesu li Pleho i Smajic jos uvijek Srbii? Trebace nam Srbin za gradonacelnika.
Davno je to Žalica obradio
https://youtu.be/PD_GEfQens4
il dottore
Posts: 1482
Joined: 12/04/2014 20:35

#1538 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by il dottore »

Kakve bolan granice uvoditi. Ovo je nasa realnost, slika i prilika. Najbolje je imati nebosnjacko ime danas u Sarajevu, biras pozicije.
Gavric ispred Sbb-a nekome drzi predavanje. O jbm ti tito sve
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1539 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by pici »

salik79 wrote: 26/03/2021 22:27
pici wrote: 26/03/2021 22:23 uglavnom da remiziramo, sKAKA odradio preko smrdana smrdica i pokusao da se reizbori za gradocenalnika... prodato.
ABDULAH SKAKA NAKON SVEGA
Da sam se kandidirao za gradonačelnika, dobio bih dvotrećinsku većinu... Bio bih pet puta bolji premijer od Konakovića!
To se zove hot dog (ad hoc) remiziranje (rezimiranje) :thumbup: :mrgreen:
lapsus... ko sKAKA
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#1540 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Osim_13 »

il dottore wrote: 26/03/2021 22:39 Najbolje je imati nebosnjacko ime danas u Sarajevu, biras pozicije.
Vidimo.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#1541 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by last mohicans »

Styling wrote: 26/03/2021 22:35
tovarish wrote: 26/03/2021 22:29 Nakon face-a, sad je dosta jasnije. Bogić je htio da ima čistu situaciju i iza sebe jaku i komotnu većinu, ovi to amateri nisu uspjeli i čovjek dogao sidro.

Moje lično mišljenje je da će sad umjesto Bogića doći i bolji kandidat, ali on je bio idealan kao simbol predratnog Sarajeva koji će svojom vladavinom označiti početak jednog novog i boljeg Sarajeva u odnosu na ovo što je SDA od njega uradila u proteklih 30 godina.

I još jednom veliki respekt za Irfana. Oštro i direktno. Al' mora malo promijeniti šanerski način priče.
Irfan me odusevio veceras. Direktan, konkretan, vlada informacijama, apsolutno je dominirao nad onim a,aterima. Zbog Majstorovica ja bih uvela staorsnu granicu za ulazenje u razna vijeca.
Razotkrio ih je ko malu djecu, ali šteta sto je u suštini kasno. Učinio je emisiju zanimljivom.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1542 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by pici »

nismo mi svjesni sta smo danas izgubili... jednog postoneg i dobrog covjeka... opet su pobijedili mracnjaci
izvrsni direktor
Posts: 9361
Joined: 20/12/2018 16:11

#1543 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by izvrsni direktor »

tovarish wrote: 26/03/2021 22:29 Nakon face-a, sad je dosta jasnije. Bogić je htio da ima čistu situaciju i iza sebe jaku i komotnu većinu, ovi to amateri nisu uspjeli i čovjek dogao sidro.
Amateri nisu bili sposobni zaustaviti hadzibajrica da se proda sda govnima i postane isto govno. Jel to? Amateri su ispali zato sto je hadzibajric se okrenuo sda strani i vise nemaju nemaju isti broj ruku?
Ili su amateri ispali stp su sda-ovci kandidirali srdica kako bi sprijecili bogicevica?
Ili su amateri ispali sto su sda potrcka napustili sjednicu pa blokirali daljnji rad i imenovanje?
Ma bas su amateri
il dottore
Posts: 1482
Joined: 12/04/2014 20:35

#1544 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by il dottore »

izvrsni direktor wrote: 26/03/2021 22:45
tovarish wrote: 26/03/2021 22:29 Nakon face-a, sad je dosta jasnije. Bogić je htio da ima čistu situaciju i iza sebe jaku i komotnu većinu, ovi to amateri nisu uspjeli i čovjek dogao sidro.
Amateri nisu bili sposobni zaustaviti hadzibajrica da se proda sda govnima i postane isto govno. Jel to? Amateri su ispali zato sto je hadzibajric se okrenuo sda strani i vise nemaju nemaju isti broj ruku?
Ili su amateri ispali stp su sda-ovci kandidirali srdica kako bi sprijecili bogicevica?
Ili su amateri ispali sto su sda potrcka napustili sjednicu pa blokirali daljnji rad i imenovanje?
Ma bas su amateri
Ma sta objasnjavas ovim nojevima. To zivi u nekom paralelnom svijetu
Hajmo sad uglas kmeee, kmee nece Bogic ne podrzavaju ga Skaka i Srdic
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11036
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#1545 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Prpa.ba »

Jesu amateri zato sto su se pouzdali u to da je Bogic dovoljno veliki brend da se politicki talog raznih Skaka i Srdica nece usuditi drmati brod.

Da bi SDP smirio svoju kucu Bogicevicem, propustili su sansu da proberu nekog svog mladjeg i dinamicnijeg i profiliraju ga uz svesrdnu podrsku opstina i kantona, plus su se opustili sa stranackom stegom i mislili da ce sve proci po automatizmu, pa je nastupila nevidjena bruka.

Klinac bi Skaka i Srdic pravili cirkus da je npr. Dino od pocetka bio "involviran" u proces. :mrgreen:
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#1546 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by emigrazione »

pici wrote: 26/03/2021 22:44 nismo mi svjesni sta smo danas izgubili... jednog postoneg i dobrog covjeka... opet su pobijedili mracnjaci
I ja sam sinoc bio ljut, ali evo izborilo se opet za njega, ne znam sta je sad problem?! Ono kad malo razmislis politika je takva svugdje jebiga, nije ni u Americi nista bolje kada su interesi i borba za vlast u pitanju, da se ne lazemo bezveze, u politici se mnogo laze i cilj je zabiti ga drugom sto dublje...ali treba se boriti, a ako gospodin Bogic nece treba i tu biti fer pa konacno staviti tacku na tu pricu, nema potrebe za padanjem u trans od bolova i bijesa evo vec dva dana, zivot ce ici dalje ma sta da se desi i opet se valja boriti...
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1547 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by malakh »

usrani smo mi do zavrat, samo sto se jos nadamo da cemo se moci oprati makar do desetog prsljenja.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#1548 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Hank Paldum »

bogoljub wrote: 26/03/2021 22:35 poštovanje čovjeka se ogleda i u prihvatanju onoga što on govori , osim ako ne smatrate čovjeka da takvim da ne zna šta govori.
A Bogić B.kaže "Moja kandidatura je očigledno postala kamen spoticanja u koalicionim odnosima Četvorke, koja je tim povodom pokazala evidentno nejedinstvo na današnjoj sjednici Gradskog vijeća Sarajeva. To nejedinstvo svojevrsna je poruka da, unutar Četvorke, nisam poželjan kandidat za pomenutu odgovornu funkciju", napisao je Bogićević.
Drago mi je da je ovo iz njegovih usta jer da je ko drugi ovo napisao odmah bi ga proglasili SDA botom ali siguran sam da će i Bogićević postati preko noći karikatura za FGRovce jer je dirnuo u osinjak i mazvao stvari pravim imenom kao što su to postali Stjepan Kljuoć, Željko Komšić, Miro Lazovič i Ivo Komšić.
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#1549 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by tovarish »

izvrsni direktor wrote: 26/03/2021 22:45
tovarish wrote: 26/03/2021 22:29 Nakon face-a, sad je dosta jasnije. Bogić je htio da ima čistu situaciju i iza sebe jaku i komotnu većinu, ovi to amateri nisu uspjeli i čovjek dogao sidro.
Amateri nisu bili sposobni zaustaviti hadzibajrica da se proda sda govnima i postane isto govno. Jel to? Amateri su ispali zato sto je hadzibajric se okrenuo sda strani i vise nemaju nemaju isti broj ruku?
Ili su amateri ispali stp su sda-ovci kandidirali srdica kako bi sprijecili bogicevica?
Ili su amateri ispali sto su sda potrcka napustili sjednicu pa blokirali daljnji rad i imenovanje?
Ma bas su amateri
Zna se šta je SDA i šta je sposobna i sve se to moglo očekivati. Još ih je Irfan upozoravao i mediji su naglašavali da nije sve gotovo, a oni pričali priče kako imaju sigurnu većini. I dobijemo to što dobijemo.

Trojka do idućih izbora igra jednu veliku partiju šaha i mora znati 10 protivnikovih poteza unaprijed ako žele uništiti SDA. Federalni i državni nivo nisu grad Sarajevo, gdje dominira pismeno stanovništvo kojem su neke stvari jasne. Ja živim u maloj sredini i znam koliki su njeni kapaciteti i da se SDA tu pobijedi ne smije se praviti ni najmanja greška.

Dino se previše uzdigao i treba povući ručnu, SDP odavno ima svoje kadrovske probleme, a NS ograničeno biračko tijelo. Vide se itekako pukotine koje će SDA iskoristiti.

Trojka je napravila velike greške i dobro je što ih priznaju.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#1550 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Better Man »

Bogiću kapa do poda. Najveći gospodin. Još jednom pokazo principijelnost dosljednost svojim stavovima. Neće čovjek da nekakvi anonimusi se igraju s njegovim ugledom i da ga koriste u jeftine političke svrhe.
Locked