Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#76 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by stubrijez »

... drzava ne funkcionise zbog korupcije, lopovluka i populacije koja to podrzava. To ti je istina a argumenti ako ti trebaju onda si slijep na oci.
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#77 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by stubrijez »

....
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#78 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by dr_Evil »

Kriminal i korupcija na sve tri strane. Dovesti Svedjane da rade kao sudstvo i tuzilastvo i dati im 50 njemackih policajaca, za 3 godine bi bili u EU i pored ovakvog Dejtona.

Za 10 godina ekonomiju na razini danasnje slovenije.


Rak rana ove zemlje je SDA, HDZ i SNSD. Svi mi to dozvoljavamo i pomazemo
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#79 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by neko_sa_strane »

dr_Evil wrote: 17/08/2020 13:17 Kriminal i korupcija na sve tri strane. Dovesti Svedjane da rade kao sudstvo i tuzilastvo i dati im 50 njemackih policajaca, za 3 godine bi bili u EU i pored ovakvog Dejtona.

Za 10 godina ekonomiju na razini danasnje slovenije.


Rak rana ove zemlje je SDA, HDZ i SNSD. Svi mi to dozvoljavamo i pomazemo
I kao da gledam opet će dobiti izbore makar uz pola miliona nevažećih listića.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#80 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by dr_Evil »

Ali smijesna je tema sama po sebi, ko god je pomakao se van granica bh i vrati se nazad u domovinu vidi da nista nije kako treba. DOk nisam otisao nisam ni kuzio koliko je sve lose. Valjda covjek se uhoda, nauci plivat u kanalizaciji, sta li
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#81 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by neko_sa_strane »

dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:02 Ali smijesna je tema sama po sebi, ko god je pomakao se van granica bh i vrati se nazad u domovinu vidi da nista nije kako treba. DOk nisam otisao nisam ni kuzio koliko je sve lose. Valjda covjek se uhoda, nauci plivat u kanalizaciji, sta li
Ne može se više ni plivati. Meni kažu da oguglam. Ja opet odgovaram da ne mogu. Ako ništa odavno sam prestao pratiti vijesti. Ja ću nastojati otići prije nego se ozbiljno zagovna s migrantima.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#82 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by dr_Evil »

neko_sa_strane wrote: 18/08/2020 09:29
dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:02 Ali smijesna je tema sama po sebi, ko god je pomakao se van granica bh i vrati se nazad u domovinu vidi da nista nije kako treba. DOk nisam otisao nisam ni kuzio koliko je sve lose. Valjda covjek se uhoda, nauci plivat u kanalizaciji, sta li
Ne može se više ni plivati. Meni kažu da oguglam. Ja opet odgovaram da ne mogu. Ako ništa odavno sam prestao pratiti vijesti. Ja ću nastojati otići prije nego se ozbiljno zagovna s migrantima.
Nazalost rekao bih ti ne okreci se, ali okretat ces se stalno
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#83 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by neko_sa_strane »

dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:36
neko_sa_strane wrote: 18/08/2020 09:29
dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:02 Ali smijesna je tema sama po sebi, ko god je pomakao se van granica bh i vrati se nazad u domovinu vidi da nista nije kako treba. DOk nisam otisao nisam ni kuzio koliko je sve lose. Valjda covjek se uhoda, nauci plivat u kanalizaciji, sta li
Ne može se više ni plivati. Meni kažu da oguglam. Ja opet odgovaram da ne mogu. Ako ništa odavno sam prestao pratiti vijesti. Ja ću nastojati otići prije nego se ozbiljno zagovna s migrantima.
Nazalost rekao bih ti ne okreci se, ali okretat ces se stalno
Ne vjerujem da ću se okretati. Ko je god živio ovdje kada ode vani preporodi se. Možda bih u početku dolazio 2 puta godišnje a kasnije sve rjeđe. Često kažu da bi se možda mogao vratiti kada se penzionišem. Što bih to radio. Penziju mogu trošiti i negdje u Španiji, Portugalu.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#84 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by dr_Evil »

neko_sa_strane wrote: 18/08/2020 09:46
dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:36
neko_sa_strane wrote: 18/08/2020 09:29

Ne može se više ni plivati. Meni kažu da oguglam. Ja opet odgovaram da ne mogu. Ako ništa odavno sam prestao pratiti vijesti. Ja ću nastojati otići prije nego se ozbiljno zagovna s migrantima.
Nazalost rekao bih ti ne okreci se, ali okretat ces se stalno
Ne vjerujem da ću se okretati. Ko je god živio ovdje kada ode vani preporodi se. Možda bih u početku dolazio 2 puta godišnje a kasnije sve rjeđe. Često kažu da bi se možda mogao vratiti kada se penzionišem. Što bih to radio. Penziju mogu trošiti i negdje u Španiji, Portugalu.
Tako sam i ja mislio, ali evo me na ovom forumu, nije to bas tako lako. IMat ces sve u zivotu ako budes valjan, ali falit ce ti tvoj sokak i kahva sa rajom, i onda ces hehat mater SDA-u svaki dan ko i ja
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#85 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by stubrijez »

dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:49
neko_sa_strane wrote: 18/08/2020 09:46
dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:36

Nazalost rekao bih ti ne okreci se, ali okretat ces se stalno
Ne vjerujem da ću se okretati. Ko je god živio ovdje kada ode vani preporodi se. Možda bih u početku dolazio 2 puta godišnje a kasnije sve rjeđe. Često kažu da bi se možda mogao vratiti kada se penzionišem. Što bih to radio. Penziju mogu trošiti i negdje u Španiji, Portugalu.
Tako sam i ja mislio, ali evo me na ovom forumu, nije to bas tako lako. IMat ces sve u zivotu ako budes valjan, ali falit ce ti tvoj sokak i kahva sa rajom, i onda ces hehat mater SDA-u svaki dan ko i ja
Jooj jarane odvadi ba... znao sam da ces kahvu pomenut il cevape 8) 8) 8) 8) 8) . A najjaca mi je ona "paradajz ne mirise gore ko u Bosni", biva nije to to a nemaju pojma kolko nas seljak roka pesticida i prihrane da bi "mirio".
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#86 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by dr_Evil »

stubrijez wrote: 24/08/2020 13:11
dr_Evil wrote: 18/08/2020 09:49
neko_sa_strane wrote: 18/08/2020 09:46

Ne vjerujem da ću se okretati. Ko je god živio ovdje kada ode vani preporodi se. Možda bih u početku dolazio 2 puta godišnje a kasnije sve rjeđe. Često kažu da bi se možda mogao vratiti kada se penzionišem. Što bih to radio. Penziju mogu trošiti i negdje u Španiji, Portugalu.
Tako sam i ja mislio, ali evo me na ovom forumu, nije to bas tako lako. IMat ces sve u zivotu ako budes valjan, ali falit ce ti tvoj sokak i kahva sa rajom, i onda ces hehat mater SDA-u svaki dan ko i ja
Jooj jarane odvadi ba... znao sam da ces kahvu pomenut il cevape 8) 8) 8) 8) 8) . A najjaca mi je ona "paradajz ne mirise gore ko u Bosni", biva nije to to a nemaju pojma kolko nas seljak roka pesticida i prihrane da bi "mirio".
Pa bujrum, ko ti brani. Niti meni ko brani da se vratim, niti tebi da ides da zivis bez kahve i cevapa. Ja sam mu rekao kako se osjecam. Ne trebas meni pricat koliko roka, nisam ja tako davno bas otisao ;)
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#87 Re: Koja pravila BiH ne ispunjava da bude dio Evropske Unije? 

Post by stubrijez »

Ako Bog da... cekam ko zapeta puska. A vidis nisam ni ja tebi rekao gdje sam vec ti je ta spika bas ono bosnjacka, stereotipna, kahva, sokak, cevap, toplina... ofirno skroz
Locked