Damir Nikšić - all about - ESPo

Post Reply
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#976 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by ugly duckling »

doremifa wrote: 08/02/2021 00:07
ugly duckling wrote: 07/02/2021 18:42
doremifa wrote: 07/02/2021 18:32

Mislim da ne bi, prave Sarajlije vezu zastave sa SDSom. To su oni iz SDA znaš i oni bivši iz SDA znas
ma sta kazes damire
sta je sa onim koji su nosali mrtve i ranjene
koji su se malo zrtvovali da bi ti iz brezova polja mogo kakanit po gradu
Ponovim još ovaj put da nisam Damir pa odustajem, u principu je svejedno.
Kao što reče bloo, obrati se Damiru ako imas neki problem ili neko pitanje za njega. Ako imas neki komentar ili pitanje upuceno meni rado cu ti odgovoriti
Uglavnom, zalosno je da vi mrzitelji svega bosanskohercegovackog razvlacite zrtve kad god vam se cefne. Pustite mrtve i njihove ozaloscene na miru i nemojte konstantno otvarati rane prezivjelih radi svojih sitnosicarskih interesa. Ili ti je rasprava na forumu toliko vazna da ćeš rado promijesati kosti nekog mrtvaca? Mnogo govori o tebi i slicnima
pa ti si mene kvotao,nemam nista protiv njega samo je gadlljiva izjava
a opet izjava tvoje sefice se moze tumacit i kao poziv na nasilje
User avatar
drag_gost
Posts: 5503
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#977 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by drag_gost »

Pisem-brisem. Pisem-brisem... neka hvala, podsjetio sam se zasto sam pobjegao iz Sarajeva. A bio sam tu i proveo najteze godine. Po imenu i ubjedjenju bih trebao pripadati nacionalnoj vecini kojoj pripada ova rulja, ali niti sam ja vas, niti ste vi moji. Vama vase Sarajevo, a ja cu svoje ponijeti u bijeli svijet. Svakako smo rasuti.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#978 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

piupiu wrote: 08/02/2021 00:48
LBVIEW wrote: 07/02/2021 18:31 Haha, neki su mentalno jos u 80-tim godina proslog vijeka, kad se svakom ko se usudio dovesti u pitanje politicki narativ Partije, lijepila etiketa nacionaliste, a ako je "prijestupnik" Musliman, jos lakse. Tako je jedan Alija Isakovic zbog "Biserja" jedva izbjegao bajbukanu, hej, zbog antoligije bosanskomuslimanske knjizevnosti, dok su Lubarda, Draskovic...nesmetano pisali velikosrpske pamflete.
Bosnjacima se i na ovoj temi pokusavaju prodavati dvostruki arsini, sto se jasno vidi u reakcijama na optuzbe za relativizacijju i historijski revizionizam likova poput ovog Niksica. Digla se forumska kuka i motika da optuzi svakog onog ko se drzne brkicu, koji druguje i dijeli politicki narativ s tipovims poput onog cetnika i teoreticara zavjere - Malagurskog, nazvati pravim imenom.
Od "svecke dijaspore" atavizmu bivseg rezima. :D
A ovo dokazuje ono o čemu Bloo priča... kakve veze ima Alija Isaković sa pričom Damira Nikšića o ratnom profiterstvu, koju će ti potvrditi i moj otac, amidža, komšija, raja, svi koji su ratovali u Sarajevu, potvrdiće ti to i supruga istog tog Alije Isakovića kojeg spominješ u potpuno neprimjerenom kontekstu? Ponašate se ko ona emigracija što je sprašila 46. u Australiju, zaglavljeni u svojoj priči, bez sposobnosti da razdvojite svoju traumu od sposobnosti da pročitate nečiji tekst i prihvatite dio realnosti koji vam se ne svidja. Popustite nas više, ima u Sarajevu puno većih problema od Damira Nikšića, koji na njih ukazuje. Hajmo malo pričati o tome što je na forumu veći problem status Damira Nikšića od prodaje Mostara koja je u toku?
Ima veze s matricom razmisljanja naslijedjenom iz proslog rezima, po kojoj Bosnjaci moraju biti snishodljivi, tihi, da koga nedaj Boze ne bi uvrijedili, sve do granica mazohizma, inace raiskiraju etiketu nacionalista ili muslimanskih ekstremista. Mislim, ovdje se ne radi o potparolu neke politicke partije koji je javno prozvao Niksica/ pozvao na "linc" istog(kao sto je bilo u bivsem sistemu koji neki ovdje idealiziraju), vec o pravu gradjana - najveceg dijela populacije da iznesu svoj stav o politickoj izjavi covjeka koji i njih predstavlja obnasajuci funkciju koju obnasa. I tu ima svakakvih tumacenja njegove izjave, u spektru od potpunog odobravanja, do osude i otvorenog izrazavnja prijezira, no samo onim potonjima moderacija porucuje da "odjebu",wtf? :-) :-) Na temi o istom kao javnoj licnosti cija se djela i stavovi u svakom demokratskom drustvu analiziraju/propituju, valjda se treba diskutirati o Mostaru, jesam li ja to dobro razumio ovo tvoje "popustite"? :-) Da ne spominjem kako je rijec i o whataboutizmu, sto stvarno od tebe nisam ocekivao, za razliku od pojedinih ;-) moderatora.
Sto se Damira tice, sasvim opravdana reakcija dobrog dijela javnosti, jer je i ranije davao slicne izjave s rekla-kazala argumentima, nerijetko na granici teorije zavjere("zapad srusio Jugoslaviji kako bi nam oteo trziste"), pocesto u drustvu otvorenih negatora genocida i revizionista historije poput Malagurskog, da bi prosla prica o gafu ili nesmotrenosti. Ovdje se, na zalost, radi o izgradjenom politickom stavu koji u lik u kotiniutetu propagira zadjih par godina, ne znam, moguce od trenutka kad je pogledao film ideoloskog saborca mu i druga Malagurskog. :wink:
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#979 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by N.N. »

drag_gost wrote: 08/02/2021 07:04 Pisem-brisem. Pisem-brisem... neka hvala, podsjetio sam se zasto sam pobjegao iz Sarajeva. A bio sam tu i proveo najteze godine. Po imenu i ubjedjenju bih trebao pripadati nacionalnoj vecini kojoj pripada ova rulja, ali niti sam ja vas, niti ste vi moji. Vama vase Sarajevo, a ja cu svoje ponijeti u bijeli svijet. Svakako smo rasuti.
Jesi bas zajebo'.
Hahahahaha
Halal olsun i ne vracaj se :mrgreen:
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#980 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by MuaDib »

Mirnes Ajanovic je u Skupstini RBiH nakon Markala 1994. godine javno pitao, ako je ratno stanje u Sarajevu, šta radi MUP i kako je moguce da rade pijace i da su pred ocima agresora dozvoljena javna okupljanja. I tada se digla kuka i motka i hajka napravila. Ali covjek je bio u pravu. U Mostaru su nlr. za vrijeme rata stroga pravila kretanja uvedena i nikom nije palo napamet da ih krsi. I Mostarci i danas s ponodom isticu svoju ratnu disciplinu.

Naravno SDA je ovo jedva docekala i racionalnom uvjek suprodstavlja iracionalno. I osudu ratnog profiterstva, pokriva herojskom borbom za opstanak, prkosom agresoru, otporu i slicnim sranjima. I to iz usta istih onih spekulanata kojima je rat bio brat, koji su sada ugledna gospoda i perjanice iste te SDA. Mi koji smo bili u Sarajevu dobro znamo da je narod bio prepusten sam sebi, na milost i nemilost kako agresoru, paralelnim strukturama udruzenim sa bandama, lokalnim kriminalcima i profiterima, kao i raznoraznim humanitarcima.

A Damir bi ipak trebao da poradi na prioritetima i da odabere pravi trenutak kad ce sta reci i ukazati. Godisnjica treba biti posvecena pijatetu prema zrtvi. A mora postojati i kriticka svijest prema odgovornosti vlasti prema narodu pogotovo u ratnom periodu. Nazalost poslhedice dozivljavanja odbrane kako ratnog plijena SDA tesko ce biti demontirati i Damir se moze na glavu nasadit, ali ovakvim statusima nece nista postic.
User avatar
drag_gost
Posts: 5503
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#981 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by drag_gost »

N.N. wrote: 08/02/2021 09:04
drag_gost wrote: 08/02/2021 07:04 Pisem-brisem. Pisem-brisem... neka hvala, podsjetio sam se zasto sam pobjegao iz Sarajeva. A bio sam tu i proveo najteze godine. Po imenu i ubjedjenju bih trebao pripadati nacionalnoj vecini kojoj pripada ova rulja, ali niti sam ja vas, niti ste vi moji. Vama vase Sarajevo, a ja cu svoje ponijeti u bijeli svijet. Svakako smo rasuti.
Jesi bas zajebo'.
Hahahahaha
Halal olsun i ne vracaj se :mrgreen:
Pise se "zajeb'o".

Afiyet olsun i naravno da necu.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#982 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

Pa da, na parkinzima treba zaposliti i bivse VRS-ovce, SDA se ponasa kao da je to njen "ratni plijen". :oops:
K'o da slusam Dusana Seovca. :D
Last edited by LBVIEW on 08/02/2021 13:33, edited 1 time in total.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#983 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by MuaDib »

LBVIEW wrote: 08/02/2021 10:22 Pa da, na parkinzima treba zaposliti i bivse VRS-ovce, SDA se ponasa kao da je to njen "ratni plijen". :oops:
K'o da slusam Dusan Seovca. :D
Interesantan je ova potreba da se odmah zakacite na neko nebosnjacko ime i nastavite tiradu. Jer kad nema kakva druga dosjetica, ide se na stari fazon "eto vlaha".

U ovom gradu si nize bice ako nisi clan SDA, jer je SDA odbranila Sarajevo i ako se SDA ne pita i ako se ko usudi barnut u ekskluzivno pravo zeljenja za zrtvama rata po mjeri SDA i narativa SDA, taj je niko i nista, i nije mu mjesto s nama. E o tom ratnom pijenu se govori.

SDA je ta koja odreduje i pelcuje patrijote,

E pa dosta je vise te retorike. A kako gube vlast sve su gori i gori. Treba mrtva glava past, da bi oni bili zadovoljni. Jel to trebamo dozvoliti.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#984 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

MuaDib wrote: 08/02/2021 12:40
LBVIEW wrote: 08/02/2021 10:22 Pa da, na parkinzima treba zaposliti i bivse VRS-ovce, SDA se ponasa kao da je to njen "ratni plijen". :oops:
K'o da slusam Dusan Seovca. :D
Interesantan je ova potreba da se odmah zakacite na neko nebosnjacko ime i nastavite tiradu. Jer kad nema kakva druga dosjetica, ide se na stari fazon "eto vlaha".

U ovom gradu si nize bice ako nisi clan SDA, jer je SDA odbranila Sarajevo i ako se SDA ne pita i ako se ko usudi barnut u ekskluzivno pravo zeljenja za zrtvama rata po mjeri SDA i narativa SDA, taj je niko i nista, i nije mu mjesto s nama. E o tom ratnom pijenu se govori.

SDA je ta koja odreduje i pelcuje patrijote,

E pa dosta je vise te retorike. A kako gube vlast sve su gori i gori. Treba mrtva glava past, da bi oni bili zadovoljni. Jel to trebamo dozvoliti.
Kojeg "vlaha", Seovca?
Pa za njega se zna ko je i sta je, ali valjda se od "demokrate" i sarajevske"avangarde", ne bi trebalo ocekivati ovako perfidno
izjednacavanje agresora s braniteljima? Otud i poredjenje, jer da se nije potpisao, ja bih, Boga mi, mislio da je Seovac, na pamet mi Damir ne bi pao, dje bi to on. :lol:
Nije valjda da ti ne znas za tu izjavu, a ako znas, da li je tebi normalno da bivse ubice grada uzivaju ista prava kao branitelji?
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#985 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by doremifa »

LBVIEW wrote: 08/02/2021 13:32
MuaDib wrote: 08/02/2021 12:40
LBVIEW wrote: 08/02/2021 10:22 Pa da, na parkinzima treba zaposliti i bivse VRS-ovce, SDA se ponasa kao da je to njen "ratni plijen". :oops:
K'o da slusam Dusan Seovca. :D
Interesantan je ova potreba da se odmah zakacite na neko nebosnjacko ime i nastavite tiradu. Jer kad nema kakva druga dosjetica, ide se na stari fazon "eto vlaha".

U ovom gradu si nize bice ako nisi clan SDA, jer je SDA odbranila Sarajevo i ako se SDA ne pita i ako se ko usudi barnut u ekskluzivno pravo zeljenja za zrtvama rata po mjeri SDA i narativa SDA, taj je niko i nista, i nije mu mjesto s nama. E o tom ratnom pijenu se govori.

SDA je ta koja odreduje i pelcuje patrijote,

E pa dosta je vise te retorike. A kako gube vlast sve su gori i gori. Treba mrtva glava past, da bi oni bili zadovoljni. Jel to trebamo dozvoliti.
Kojeg "vlaha", Seovca?
Pa za njega se zna ko je i sta je, ali valjda se od "demokrate" i sarajevske"avangarde", ne bi trebalo ocekivati ovako perfidno
izjednacavanje agresora s braniteljima? Otud i poredjenje, jer da se nije potpisao, ja bih, Boga mi, mislio da je Seovac, na pamet mi Damir ne bi pao, dje bi to on. :lol:
Nije valjda da ti ne znas za tu izjavu, a ako znas, da li je tebi normalno da bivse ubice grada uzivaju ista prava kao branitelji?
Normalno da nije, SDA i ti treba da odredjujete na osnovu krajnje objektivne procjene (tj. imena i stranacke pripadnosti) kome i koliko univerzalnih ljudskih prava. Tako je najpoštenije. Ubice grada svakako trebaš prijaviti tužilaštvu i policiji.
Žalosno je koliko mrzite BiH i sve narode u njoj i sve bi ih prodali za vreću zlata
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#986 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by ugly duckling »

kmeeee
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#987 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

doremifa wrote: 08/02/2021 14:01
LBVIEW wrote: 08/02/2021 13:32
MuaDib wrote: 08/02/2021 12:40

Interesantan je ova potreba da se odmah zakacite na neko nebosnjacko ime i nastavite tiradu. Jer kad nema kakva druga dosjetica, ide se na stari fazon "eto vlaha".

U ovom gradu si nize bice ako nisi clan SDA, jer je SDA odbranila Sarajevo i ako se SDA ne pita i ako se ko usudi barnut u ekskluzivno pravo zeljenja za zrtvama rata po mjeri SDA i narativa SDA, taj je niko i nista, i nije mu mjesto s nama. E o tom ratnom pijenu se govori.

SDA je ta koja odreduje i pelcuje patrijote,

E pa dosta je vise te retorike. A kako gube vlast sve su gori i gori. Treba mrtva glava past, da bi oni bili zadovoljni. Jel to trebamo dozvoliti.
Kojeg "vlaha", Seovca?
Pa za njega se zna ko je i sta je, ali valjda se od "demokrate" i sarajevske"avangarde", ne bi trebalo ocekivati ovako perfidno
izjednacavanje agresora s braniteljima? Otud i poredjenje, jer da se nije potpisao, ja bih, Boga mi, mislio da je Seovac, na pamet mi Damir ne bi pao, dje bi to on. :lol:
Nije valjda da ti ne znas za tu izjavu, a ako znas, da li je tebi normalno da bivse ubice grada uzivaju ista prava kao branitelji?
Normalno da nije, SDA i ti treba da odredjujete na osnovu krajnje objektivne procjene (tj. imena i stranacke pripadnosti) kome i koliko univerzalnih ljudskih prava. Tako je najpoštenije. Ubice grada svakako trebaš prijaviti tužilaštvu i policiji.
Žalosno je koliko mrzite BiH i sve narode u njoj i sve bi ih prodali za vreću zlata
Koji "narod", je li oni sto su "razvlacili pamet" Saralijama 4 godine rata? :oops:
Last edited by LBVIEW on 08/02/2021 16:22, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#988 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

ugly duckling wrote: 08/02/2021 14:58 kmeeee
:thumbup:
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#989 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by doremifa »

LBVIEW wrote: 08/02/2021 15:23
doremifa wrote: 08/02/2021 14:01
LBVIEW wrote: 08/02/2021 13:32

Kojeg "vlaha", Seovca?
Pa za njega se zna ko je i sta je, ali valjda se od "demokrate" i sarajevske"avangarde", ne bi trebalo ocekivati ovako perfidno
izjednacavanje agresora s braniteljima? Otud i poredjenje, jer da se nije potpisao, ja bih, Boga mi, mislio da je Seovac, na pamet mi Damir ne bi pao, dje bi to on. :lol:
Nije valjda da ti ne znas za tu izjavu, a ako znas, da li je tebi normalno da bivse ubice grada uzivaju ista prava kao branitelji?
Normalno da nije, SDA i ti treba da odredjujete na osnovu krajnje objektivne procjene (tj. imena i stranacke pripadnosti) kome i koliko univerzalnih ljudskih prava. Tako je najpoštenije. Ubice grada svakako trebaš prijaviti tužilaštvu i policiji.
Žalosno je koliko mrzite BiH i sve narode u njoj i sve bi ih prodali za vreću zlata
Koji "narod", je li oni sto su "razvlacili pamet" Saralijama 4 godine rata? :oops:
Vidiš kolika mržnja kulja u tebi, ili možda ne mrzis ali rado siris mržnju i unistavas nasu prelijepu domovinu zarad sitne koristi, onoga što padne sa stola nekog velikog guzonje.
Mržnja prema BiH će vas izjesti
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#990 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

doremifa wrote: 08/02/2021 16:59
LBVIEW wrote: 08/02/2021 15:23
doremifa wrote: 08/02/2021 14:01

Normalno da nije, SDA i ti treba da odredjujete na osnovu krajnje objektivne procjene (tj. imena i stranacke pripadnosti) kome i koliko univerzalnih ljudskih prava. Tako je najpoštenije. Ubice grada svakako trebaš prijaviti tužilaštvu i policiji.
Žalosno je koliko mrzite BiH i sve narode u njoj i sve bi ih prodali za vreću zlata
Koji "narod", je li oni sto su "razvlacili pamet" Saralijama 4 godine rata? :oops:
Vidiš kolika mržnja kulja u tebi, ili možda ne mrzis ali rado siris mržnju i unistavas nasu prelijepu domovinu zarad sitne koristi, onoga što padne sa stola nekog velikog guzonje.
Mržnja prema BiH će vas izjesti
Bolje to, nego sa stolova smradova poput Malagurskog, Damire. :wink:
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#991 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by doremifa »

LBVIEW wrote: 08/02/2021 17:03
doremifa wrote: 08/02/2021 16:59
LBVIEW wrote: 08/02/2021 15:23
Koji "narod", je li oni sto su "razvlacili pamet" Saralijama 4 godine rata? :oops:
Vidiš kolika mržnja kulja u tebi, ili možda ne mrzis ali rado siris mržnju i unistavas nasu prelijepu domovinu zarad sitne koristi, onoga što padne sa stola nekog velikog guzonje.
Mržnja prema BiH će vas izjesti
Bolje to, nego sa stolova smradova poput Malagurskog, Damire. :wink:
Hvala ti što si priznao da ipak ne mrzis nego da zbog par maraka/kifle/kugle sladoleda siris mržnju i unistavas nasu domovinu.
Konačno si priznao i za to treba velika hrabrost. Ti zapravo ne mrzis BiH nego samo ispunjavas naloge onih koji mrze BiH.
Bolje je biti "profesionalna prodana dusa" nego da iskreno mrzis sve u BiH. Ti si ipak samo "profesionalac" i tvoje mišljenje će uvijek ovisiti o tome sa čijeg stola ćeš dobijati mrvice.
Još jednom hvala na ovako otvorenom priznanju
kio01
Posts: 1095
Joined: 19/08/2017 15:56

#992 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by kio01 »

Sto je ovaj navro sa teorijom da je doremifa Damir, a bukvalno jedini razlog je jer brani Damira :lol: :lol: :lol: . Sve sto kazes na ovoj temi treba ignorisati jer je ocigledno da si od starta protiv svega sto Damir predstavlja kao covjek, komicar, umjetnik, Sarajlija, a pogotovo politicar.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#993 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by ugly duckling »

User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#994 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

Malagurski, miran. :D
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#995 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

kio01 wrote: 08/02/2021 17:18 Sto je ovaj navro sa teorijom da je doremifa Damir, a bukvalno jedini razlog je jer brani Damira :lol: :lol: :lol: . Sve sto kazes na ovoj temi treba ignorisati jer je ocigledno da si od starta protiv svega sto Damir predstavlja kao covjek, komicar, umjetnik, Sarajlija, a pogotovo politicar.
Ma jeste. :D
Koji Sarajlija? :pisnuo: :pisnuo:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#996 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by Login7777 »

LBVIEW wrote: 08/02/2021 17:41
kio01 wrote: 08/02/2021 17:18 Sto je ovaj navro sa teorijom da je doremifa Damir, a bukvalno jedini razlog je jer brani Damira :lol: :lol: :lol: . Sve sto kazes na ovoj temi treba ignorisati jer je ocigledno da si od starta protiv svega sto Damir predstavlja kao covjek, komicar, umjetnik, Sarajlija, a pogotovo politicar.
Ma jeste. :D
Koji Sarajlija? :pisnuo: :pisnuo:
Sarajlija :D
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#997 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by LBVIEW »

ugly duckling wrote: 08/02/2021 17:39 sta kazes
Sarajlija
https://bs.wikipedia.org/wiki/Brezovo_P ... r%C4%8Dko)
probrano drustvo
malagurski pernar niksic
https://www.zasrebrenicu.ba/wp-content/ ... AIfPka.jpg
A ziku brcica i poze - "attention whore". :D
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#998 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by ugly duckling »

pa dobro nemojte bas cjepidlake bit
komicar
politicar
umjetnik
valjda je nesto
:lol:
kio01
Posts: 1095
Joined: 19/08/2017 15:56

#999 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by kio01 »

mA kAkAv oN sArAjLiJa hAHAhAhHaHa cUj oN saRaJliJa reeeeeeeeeeeeee
User avatar
relativno84
Posts: 15302
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#1000 Re: Damir Nikšić - all about - ESPo

Post by relativno84 »

ugly duckling wrote: 08/02/2021 17:45 pa dobro nemojte bas cjepidlake bit
komicar
politicar
umjetnik
valjda je nesto
:lol:
Ispravka krivog navoda, konceptualni umjetnik :oops: Memo je umjetnik, Damir je nesto vece, nama obicnim smrtnicima tesko i shvatiti. Posebno ovi zatrovani. :D
Post Reply