Anti BIH djelovanja All About

Post Reply
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#351 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Rampage »

Hafis wrote:
Rampage wrote:Joj kvislinga, smeta im Hizo samo zato što hirurski precizno ovdje dočarava ono što prosječan HDZ glasač misli :lol:
Kolinda, evo još jednog minimizatora ovog doista monstrouznog djela u Uskoplju.
Čini mi se ovaj ne barata ćirilicom k'o naš Izo, ali svejedno, treba ga imati na oku. Vidiš kakva su vremena, sve patrijoti a ovamo navečer farbaj fašističke parole i pravi se mahnit 8)
Lažove jedan gdje sam to ja spomenuo a pogotovo branio onog majmuna iz Vakufa?

Petljanac jedan, čim zinete lažete, sjetim vam se krivoustog.

A što se tiče majmuna iz Vakufa, brata ti po mentalnom sklopu, nadam se da će odgovarati za svoje "djelo".
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#352 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Rampage »

hizo ramidovic wrote:
Rampage wrote:Joj kvislinga, smeta im Hizo samo zato što hirurski precizno ovdje dočarava ono što prosječan HDZ glasač misli :lol:
nemoj tako, bez potrebe talasas i narusavas inace skladne odnose
od njih prepis'o recept: braniti svoje zlocince i kriminalce po svaku cijenu
Fasistoidni polusvijet :thumbup:
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#353 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by zrakomlat »

Hafis wrote:
Kolinda wrote:
Lincoln-Burrows wrote:Jeli se ikada otkrilo tko je crtao one kukaste križeve na partizanskom groblju u Mostaru?
Koliko znam tamo malo tko navraća osim narkomana.
Adis i ekipa s foruma...
Može biti ovaj Adis i ostatak ekipe. To treba svakako provjeriti jer je iz onih natpisa vidljivo da osoba koja je to pisala jamačno nije prošla kroz školski program na hrvatskom jeziku, niti je odgojena u normalnom ustaškom okružju. Čisto oponašanje i amaterizam kao ovo u Uskoplju.
Može nam se svašta pripisati, ali spominjanje Srebrenice u nekom negativnom kontekstu nema šanse da se može pripisati, niti je bilo ikada takvih stvari. Zato je meni je ovo u Uskoplju zbog toga odmah bilo sumnjivo...ali i na Partizanskom....nekako mi stvarno ''stilski'' odudaraju oni grafiti od onih uobičajenih političkih koji ''krase'' grad.
Čuj. A ne sjećaš se onog djeteta (što bi neki rekli, djeta) u Mostar kad je hrvatska pobijedila na svjetskom što je uzvikivalo nož žica srebrenica. Ok, dijete je dijete al je ponijelo to od kuće.
Što se tiče partizanskog, to vaši mazlumi uništavaju. Za naše mazlume je to duboko "na onoj strani".

A ovog Adisa treba u 'aps duže vrijeme za izazivanje međunacionalne netrpeljivosti.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#354 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by BHCluster »

Lincoln-Burrows wrote:Jeli se ikada otkrilo tko je crtao one kukaste križeve na partizanskom groblju u Mostaru?
Koliko znam tamo malo tko navraća osim narkomana.
Ti sto to rade po Mostaru to rade otvoreno kod tih nema potrebe za demagogijom samo sto niTko ne reaguje.
Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#355 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Hafis »

Rampage wrote:
Hafis wrote:
Rampage wrote:Joj kvislinga, smeta im Hizo samo zato što hirurski precizno ovdje dočarava ono što prosječan HDZ glasač misli :lol:
Kolinda, evo još jednog minimizatora ovog doista monstrouznog djela u Uskoplju.
Čini mi se ovaj ne barata ćirilicom k'o naš Izo, ali svejedno, treba ga imati na oku. Vidiš kakva su vremena, sve patrijoti a ovamo navečer farbaj fašističke parole i pravi se mahnit 8)
Lažove jedan gdje sam to ja spomenuo a pogotovo branio onog majmuna iz Vakufa?

Petljanac jedan, čim zinete lažete, sjetim vam se krivoustog.

A što se tiče majmuna iz Vakufa, brata ti po mentalnom sklopu, nadam se da će odgovarati za svoje "djelo".
Mislim lijep pokušaj vađenja, stvarno dirljivo. Šta ima veze, omaklo ti se.
Probao si kao i svaki drugi domaći kvisling skrenuti priču s ovog nedjela na neki drugi kolosjek, nije uspjelo i bila stvar.
Život ide dalje kume :)
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#356 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Rampage »

Hafis wrote:
Rampage wrote:
Hafis wrote: Kolinda, evo još jednog minimizatora ovog doista monstrouznog djela u Uskoplju.
Čini mi se ovaj ne barata ćirilicom k'o naš Izo, ali svejedno, treba ga imati na oku. Vidiš kakva su vremena, sve patrijoti a ovamo navečer farbaj fašističke parole i pravi se mahnit 8)
Lažove jedan gdje sam to ja spomenuo a pogotovo branio onog majmuna iz Vakufa?

Petljanac jedan, čim zinete lažete, sjetim vam se krivoustog.

A što se tiče majmuna iz Vakufa, brata ti po mentalnom sklopu, nadam se da će odgovarati za svoje "djelo".
Mislim lijep pokušaj vađenja, stvarno dirljivo. Šta ima veze, omaklo ti se.
Probao si kao i svaki drugi domaći kvisling skrenuti priču s ovog nedjela na neki drugi kolosjek, nije uspjelo i bila stvar.
Život ide dalje kume :)
Kvislingu jedan lažljivi, petljanje i laž vam je u krvi :thumbup:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#357 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Kolinda »

Zbilja odavno lošiji pokušaj skretanja pozornosti i vađenja nije zabilježen. Ali neka neka, dobro dođe za budućnost, kad opet neki "Adis" šarne koje U ili slično...
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#358 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Rampage »

Uleti li se u kakvu mušku svlačionicu, reci ti nama bona?

Pusti Adisa, majmun kakvih bar kod vas HDZovaca ne nedostaje :thumbup:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#359 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Kolinda »

Rampage wrote:Uleti li se u kakvu mušku svlačionicu, reci ti nama bona?

Pusti Adisa, majmun kakvih bar kod vas HDZovaca ne nedostaje :thumbup:
Još jedan loš pokušaj, ne budi ko Mujo kad se vadio...
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#360 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by BHCluster »

Kolinda wrote:Zbilja odavno lošiji pokušaj skretanja pozornosti i vađenja nije zabilježen. Ali neka neka, dobro dođe za budućnost, kad opet neki "Adis" šarne koje U ili slično...
Image
Fuj.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#361 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Kolinda »

Evo ga Luster također pokušao, ali kao i obično ćorak...
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#362 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Rampage »

Kolinda wrote:
Rampage wrote:Uleti li se u kakvu mušku svlačionicu, reci ti nama bona?

Pusti Adisa, majmun kakvih bar kod vas HDZovaca ne nedostaje :thumbup:
Još jedan loš pokušaj, ne budi ko Mujo kad se vadio...
Pokušaj čega?

Ja razumijem da za vas koji slavite zločinačke i fašističke tvorevine, UZP i ratne zločine laž nije nikakav grijeh ali ipak reci zašto lažeš da sam ja pravdao Adisa?

Daj dokaz
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#363 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by BHCluster »

Ocigledno, sjecam se ne tako davno kad su se fasisti busali u prsa svojom "tradicijom" a vidi ih sad sve sama pahuljica do pahuljice osim kda su medju "istomisljenicima". Primjer hb forum. Ne mozete vi oprati u kakvim plivate. Sve nesto ljigavo i umotano. Fuj.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#364 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Rampage »

Kvislinzi.

Lažu i petljaju svi redom, k'o da ih je jedan qrac sve napravio.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#365 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Kolinda »

De bacite još koju fotku ne bi li promijenili temu ili zaboravili Adisa i sve vas, medije i političare koji ste jedva dočekali pljunuti na ustaše iz Uskoplja, baš je simptomatično da oboje počinje na U..
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#366 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Point. »

Gledaj domaćih kvislinga što su aktivni ko pod jednom palicom da ih neko diriguje.

Čuj Uskoplje :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#367 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Point. »

BHCluster wrote:
Kolinda wrote:Zbilja odavno lošiji pokušaj skretanja pozornosti i vađenja nije zabilježen. Ali neka neka, dobro dođe za budućnost, kad opet neki "Adis" šarne koje U ili slično...
Image
Fuj.
Neće da može tako, na slici su Amir, Adis, Muamer, Samir, Dino, Haris, Almir, Armin, Jasmin, Elvir, Elvis, Asmir, Edar, Emir, Adnan, Admir, Sanjin, Sanel, Ferid, Faruk i Tarik.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#368 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by BHCluster »

Point. wrote:
BHCluster wrote:
Kolinda wrote:Zbilja odavno lošiji pokušaj skretanja pozornosti i vađenja nije zabilježen. Ali neka neka, dobro dođe za budućnost, kad opet neki "Adis" šarne koje U ili slično...
Image
Fuj.
Neće da može tako, na slici su Amir, Adis, Muamer, Samir, Dino, Haris, Almir, Armin, Jasmin, Elvir, Elvis, Asmir, Edar, Emir, Adnan, Admir, Sanjin, Sanel, Ferid, Faruk i Tarik.
Divi ih ovdje, iz medrese dosli na koncert da uzvikuju...
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#369 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Sanjarko »

Ima toga koliko hocete. Ona djeca u crnim kosuljama itd. Cuj branimo Adisa i skrecemo. A svi se ogradzuju od istog i niko ga ne brani.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#370 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Sanjarko »

Lincoln-Burrows wrote:
Ovo u Uskoplju je mnogo opasnije po živote susjeda, moglo se dogoditi svega da policija nije
raskrinkala Adisa. Pjenilo se po ulici i po TVu. I ja sam skužio odma ovo sa Srebrenicom, bilo
mi to toliko čudno i nemoguće.

A ovo na groblju mi djeluje bezze pa policija hladi jaja i ne istražuje.
Gdje je se pjenilo. Ja pratim vijesti i nije bas ova vijest ni dospjela do mene. A bilo je i gorih incidenata, cak i mrtve glave padale.

To je prilicno podijeljen kraj kako znam.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#371 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Point. »

BHCluster wrote: Divi ih ovdje, iz medrese dosli na koncert da uzvikuju...
Ne znam samo kako ih Uljudba nije odmah prepoznala s ozbirom na tamniji ten, drugačije glave i Islamsku Deklaraciju ispod desnog pazuha.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#372 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by hAZNADAR »

Jedno sranje se nebi trebalo opravdavati drugim. Adisa treba kritikovato bezrezervno i bez postiranja "a vidi vas sta ste vi radili,.... "

Ovo sad ispada natjecaj i ko je vise antidrzavni - bez ikakve potrebe. U Bosni su odredjene politike vrlo jasne koliko uopce zele BiH i koliko uopce zele drzavu - gdje se mnogi ponose svojom antidrzavnoscu.
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#373 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by tandmand »

Mislim da ovoga što je šarao, ne bi trebalo zvati "Adis", jer zvuči familijarno, jaranski, kao da ga znamo iz komšiluka.

Nego Pokvić Adis, Pokvić A. ili "On".
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#374 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Kolinda »

tandmand wrote:Mislim da ovoga što je šarao, ne bi trebalo zvati "Adis", jer zvuči familijarno, jaranski, kao da ga znamo iz komšiluka.

Nego Pokvić Adis, Pokvić A. ili "On".
Ja bi Adisa Pokvića preimenovao u Antu Pokrovića jer će tada izgledati puno pokvarenije, moći će mu se reći da je fašist, nacionalist, šovinist itd. Ovako je samo tamo neki pojedinac Adis, dijasporac, naivac, lik koji pokušava prevariti osiguranje itd.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#375 Re: Anti BIH djelovanja All About

Post by Point. »

hAZNADAR wrote:Jedno sranje se nebi trebalo opravdavati drugim. Adisa treba kritikovato bezrezervno i bez postiranja "a vidi vas sta ste vi radili,.... "

Ovo sad ispada natjecaj i ko je vise antidrzavni - bez ikakve potrebe. U Bosni su odredjene politike vrlo jasne koliko uopce zele BiH i koliko uopce zele drzavu - gdje se mnogi ponose svojom antidrzavnoscu.
Nije nikakvo natjecanje nego odgovor ovim humskim delegatima koji eno gore optužuju forumaša da nešto brani onog iz G Vakufa, svjesno lažu i optužuju. Malo im se pojebala koncepcija jer su došli naoštreni nakon saznanja osobe koja je ono uradila u Vakufu, misleći da će neko braniti idiota a pošto se to nije desilo onda nameću mišljenja ljudima i izmišljaju. Gotovo svi su osudili čin onog austrijskog hableka ali pogledaj im matrice - nazor pokušavaju prebaciti da se to eto pravda sa Antom ili šta ti ja znam. Miševi kolo vode.
Last edited by Point. on 11/08/2019 12:10, edited 2 times in total.
Post Reply