Kolinda Grabar-Kitarović

Locked
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#626 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by LBVIEW »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: Da, s tim da se gledajući ukupni broj muslimana u evropskim zemljama i u BiH dobije neka druga slika. Zapravo, ako se gleda po broju muslimana (a ne svih građana) i broju odlazaka, BiH, Albanija i Kosovo su daleko iza zapadnoevropskih zemalja. :-) S
Dajte kolega...kakva vas je to lažna skromnost danas uhvatila. Što ima veze, dali smo svoj doprinos koliko smo bili u mogućnosti, i ako treba opet ćemo, ha ja :thumbup:
A kakva je skromnost uhvatila vas, kolega? Hoćemo li uporediti broj svih terorističkih napada izvedenih u Evropi i SAD od strane Bošnjaka i Hrvata?

Jeste li sigurni da bi vam te cifre išle na ruku, imajući u vidu čime se bavila hrvatska dijaspora nekoliko decenija? Koliko ste ono aviona srušili? :D
U Svedskoj su, npr., na pravo dobrom glasu, zajedno s prekodrinskom "bracom" . :mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#627 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by bingov buraz »

Novak20 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Novak20 wrote: Dobro si to zamijetio.

Vjerojatno su bošnjačka politika i njeni izvršioci svjesni da nemaju adekvatnog odgovora na politiku RS i ponašanje Dodika pa sve resurse, vrijeme i energiju usmjeravaju na sukob sa hrvatskom politikom.
Pa i Dodik je hrvatska politika. U koaliciji su od 2006. :-)
:-)

:lol:

De, ne provaljuj se.

Ako je tako kao što tvrdiš, zašto ga nitko ne proziva zbog ponovljanja i potvrde točnosti izmišljene Kolindine izjave o BiH ?
Od goveda se to i očekuje od nekoga ko ti se predstavlja iskrenim prijateljem ne.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18496
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#628 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by SmokingMan »

Zašto Kolinda javno ne kritikuje svoje potencijalne partnere iz Izraela,koje su "falsificirale" dio izjave?Zbog koje svrhe?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#629 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

SmokingMan wrote:Zašto Kolinda javno ne kritikuje svoje potencijalne partnere iz Izraela,koje su "falsificirale" dio izjave?Zbog koje svrhe?
Zato jer je nisu falsificirali. Zato i danas stoji u tekstu Jerusalem Posta (izbacili jednu rečenicu, ali ostatak nisu).
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#630 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by pici »

SmokingMan wrote:Zašto Kolinda javno ne kritikuje svoje potencijalne partnere iz Izraela,koje su "falsificirale" dio izjave?Zbog koje svrhe?

jasta ce pa da joj puste snimljen razgovor :mrgreen:
Bodkin
Posts: 21505
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#631 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Bodkin »

Point. wrote:
Bodkin wrote:
Cuj ima pravo. Neko univerzalno? Pitaj njemca koji je emigrirao pa je sad dijaspora u americi sa americkim pasosem ima li pravo.

i sta ima dijaspora sa drzavom u kojoj su rodjeni, a ne zive vec 20 godina

Hrvat iz bih ima zakonsko pravo. To je dovoljno
Imam pravo. Znam da bi ti i slični voljeli da se to ukine jer je bošnjačka dijaspora daleko najveća ali imam pravo da glasam u državi u kojoj sam rođen. Što se ne bi moglo reći sa ljudima koji nemaju ništa ni sa Srbijom ni Hrvatskom.
Moglo bi se reci jer glasaju, a ti i slicno licemjeri kao i uvijek.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#632 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote: A kakva je skromnost uhvatila vas, kolega? Hoćemo li uporediti broj svih terorističkih napada izvedenih u Evropi i SAD od strane Bošnjaka i Hrvata?

Jeste li sigurni da bi vam te cifre išle na ruku, imajući u vidu čime se bavila hrvatska dijaspora nekoliko decenija? Koliko ste ono aviona srušili? :D
Kolega, to je bilo u vrijeme prije kongresa u holiday inu, tako da u to vrijeme termin Bošnjak još nije ni postojao, tako da vam je usporedba smiješna. A da je bilo u hrvatskoj ekstremnoj emigraciji članova muslimana, to jest pripadnika islamske vjeroispovjedi, itekako kolega, dapače. Počevši od Nahida Kulenovića pa sve do Keškića.
Uostalom, to su davno svršena vremena, što bi rekli HRS-ovci ''Imamo Hrvatsku'', a s druge strane razlog današnjeg odlaska dobrovoljaca iz BiH na ratišta na BI. sasvim je druge prirode, složit ćete se. njih ne interesira BiH već malo širi ciljevi.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#633 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by hizo ramidovic »

ustvari, hadezenjare u ovoj situaciji bas i nemaju izbora sto ciniti...
kgk kao predsjednica ne moze biti kriva sta god da kaze.
traziti izvinjenje ili demantij JP i one novinarke? - ne dolazi u obzir jer moze nekom besposlenom novinarcicu tamo naumpasti da procacka o jasenovcu, ndh, "mitu o jasenovcu" itd i eto ti belaja.
uputiti protestnu notu izraelu?- ni u ludilu, pa gdje ces se kacit' sa izraelom (citaj: amerikom), to ni budala ne bi uradila...

pa sta se moze?- pa moze se najebati matere balijama sto se bune i reaguju, a dobro znaju da im je bolje da cute...

vego,mogli bi ovi sa ptpc napraviti jednu postenu i objektivnu emisiju o ovome?
pozvati u studio par eksperata za islamski terorizam npr dzevdu galijasevica i onog kloca karamatica, ukljuciti uzivo telefonski i ljubica, ev. covica i naravno mileta...
specijalni gost mogao bi biti lazanski
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#634 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Rampage »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: A kakva je skromnost uhvatila vas, kolega? Hoćemo li uporediti broj svih terorističkih napada izvedenih u Evropi i SAD od strane Bošnjaka i Hrvata?

Jeste li sigurni da bi vam te cifre išle na ruku, imajući u vidu čime se bavila hrvatska dijaspora nekoliko decenija? Koliko ste ono aviona srušili? :D
Kolega, to je bilo u vrijeme prije kongresa u holiday inu, tako da u to vrijeme termin Bošnjak još nije ni postojao, tako da vam je usporedba smiješna. A da je bilo u hrvatskoj ekstremnoj emigraciji članova muslimana, to jest pripadnika islamske vjeroispovjedi, itekako kolega, dapače. Počevši od Nahida Kulenovića pa sve do Keškića.
Uostalom, to su davno svršena vremena, što bi rekli HRS-ovci ''Imamo Hrvatsku'', a s druge strane razlog današnjeg odlaska dobrovoljaca iz BiH na ratišta na BI. sasvim je druge prirode, složit ćete se. njih ne interesira BiH već malo širi ciljevi.
Davno svršena vremena za vas, ali nisu za Svijet, ništa ti ne brini.

Jasenovac, NDH i agresija na RBiH, su samo neki od primjera koje vam ne ide na ruku a koje zna svako ko potraži bilo šta o Hrvatskoj na internetu, iz bilo kojeg kutka Svijeta.

Šta tek znaju oni koji se ozbiljnije zaniteresuju za tu temu:)

Tako da vama, na čelu s kravom Kolindom (da oprosti nedužna životinja na uporedbi) ostaju samo laži, petljanje i podvaljivanje :thumbup:

Samo vam nešto slabo ide, djeca vam se smiju moj 'afize :bih:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#635 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: A kakva je skromnost uhvatila vas, kolega? Hoćemo li uporediti broj svih terorističkih napada izvedenih u Evropi i SAD od strane Bošnjaka i Hrvata?

Jeste li sigurni da bi vam te cifre išle na ruku, imajući u vidu čime se bavila hrvatska dijaspora nekoliko decenija? Koliko ste ono aviona srušili? :D
Kolega, to je bilo u vrijeme prije kongresa u holiday inu, tako da u to vrijeme termin Bošnjak još nije ni postojao, tako da vam je usporedba smiješna. A da je bilo u hrvatskoj ekstremnoj emigraciji članova muslimana, to jest pripadnika islamske vjeroispovjedi, itekako kolega, dapače. Počevši od Nahida Kulenovića pa sve do Keškića.
Uostalom, to su davno svršena vremena, što bi rekli HRS-ovci ''Imamo Hrvatsku'', a s druge strane razlog današnjeg odlaska dobrovoljaca iz BiH na ratišta na BI. sasvim je druge prirode, složit ćete se. njih ne interesira BiH već malo širi ciljevi.
Uglavnom, statistiĆki, Hrvati su počinili jedno 20x više terorističkih napada... I to je to, a ti se vadi kako hoćeš.

Također, statistiĆki, veća je šansa da će na ratišta u Siriji otići musliman iz Njemačke ili Francuske, nego iz BiH.

Znam ja da su dole činjenice relativne, ali zaboli me. Činjenice su činjenice su činjenice. A laganjem se ne bavim. To je više za Kolindu i vas domoljube.
Benjo34
Posts: 1926
Joined: 21/01/2018 00:49

#636 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Benjo34 »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: A kakva je skromnost uhvatila vas, kolega? Hoćemo li uporediti broj svih terorističkih napada izvedenih u Evropi i SAD od strane Bošnjaka i Hrvata?

Jeste li sigurni da bi vam te cifre išle na ruku, imajući u vidu čime se bavila hrvatska dijaspora nekoliko decenija? Koliko ste ono aviona srušili? :D
Kolega, to je bilo u vrijeme prije kongresa u holiday inu, tako da u to vrijeme termin Bošnjak još nije ni postojao, tako da vam je usporedba smiješna. A da je bilo u hrvatskoj ekstremnoj emigraciji članova muslimana, to jest pripadnika islamske vjeroispovjedi, itekako kolega, dapače. Počevši od Nahida Kulenovića pa sve do Keškića.
Uostalom, to su davno svršena vremena, što bi rekli HRS-ovci ''Imamo Hrvatsku'', a s druge strane razlog današnjeg odlaska dobrovoljaca iz BiH na ratišta na BI. sasvim je druge prirode, složit ćete se. njih ne interesira BiH već malo širi ciljevi.
Pošto Hafis voli da dovodi u pitanje Bošnjake kao naciju, i sve što ima sa Bosnom, nije na odmet https://akos.ba/stipe-iz-trgovacke-skol ... cki-jezik/
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#637 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by pici »

Hafis wrote:Mile je uvjerljivo bolji hrvatski predstavnik nego što je bio Choe. K'o beton.. nema tu trte-mrte.
Šteta što općenito današnja BH politika obiluje picajzlama i kokošarima koji glume nekakve političare. Vrijeme iskrenih nacionalista je nepovratno iza nas.

jel bio na obljetnici...
Glamoč: 24. obljetnica oslobođenja i vojno-redarstvene akcije ‘Ljeto ‘95.’
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#638 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by LBVIEW »

Ocisti cojek po ko zna koji put pod s doturom :pisnuo:, dje ce ti dusa, Alfonse. :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#639 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote: Uglavnom, statistiĆki, Hrvati su počinili jedno 20x više terorističkih napada... I to je to, a ti se vadi kako hoćeš.

Također, statistiĆki, veća je šansa da će na ratišta u Siriji otići musliman iz Njemačke ili Francuske, nego iz BiH.
Opa, znači kolega statistiĆar. To onako, ono bosanski odoka, ili imamo stvarno izačunate varijable pa se malo promiksalo u SPSS-u ili Statisici?
Doista sam ''frapiran''...jebote tko izmisli ovaj izraz :-)

Da skratim - ne rise. Tu statistiku možeš ovim delegatima bauštelcima prodavati :D
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#640 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Škobo Habu »

Hafis wrote: Kolega, to je bilo u vrijeme prije kongresa u holiday inu, tako da u to vrijeme termin Bošnjak još nije ni postojao, tako da vam je usporedba smiješna. A da je bilo u hrvatskoj ekstremnoj emigraciji članova muslimana, to jest pripadnika islamske vjeroispovjedi, itekako kolega, dapače. Počevši od Nahida Kulenovića pa sve do Keškića.
Uostalom, to su davno svršena vremena, što bi rekli HRS-ovci ''Imamo Hrvatsku'', a s druge strane razlog današnjeg odlaska dobrovoljaca iz BiH na ratišta na BI. sasvim je druge prirode, složit ćete se. njih ne interesira BiH već malo širi ciljevi.
Kako ono veli Raspudić - Zvonko Bušić Taik - heroj, ne zločinac, ali je zato Mevlid terorista per se. :rofl:
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#641 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by emric »

Hafis wrote:u vrijeme prije kongresa u holiday inu, tako da u to vrijeme termin Bošnjak još nije ni postojao
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#642 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Point. »

Bodkin wrote:
Point. wrote:
Bodkin wrote:
Cuj ima pravo. Neko univerzalno? Pitaj njemca koji je emigrirao pa je sad dijaspora u americi sa americkim pasosem ima li pravo.

i sta ima dijaspora sa drzavom u kojoj su rodjeni, a ne zive vec 20 godina

Hrvat iz bih ima zakonsko pravo. To je dovoljno
Imam pravo. Znam da bi ti i slični voljeli da se to ukine jer je bošnjačka dijaspora daleko najveća ali imam pravo da glasam u državi u kojoj sam rođen. Što se ne bi moglo reći sa ljudima koji nemaju ništa ni sa Srbijom ni Hrvatskom.
Moglo bi se reci jer glasaju, a ti i slicno licemjeri kao i uvijek.
Jedini koji je licemjeran si ti, porediš dijasporu rođenu u BiH sa konstitutivnim narodima koji mogu glasati u drugoj državi. Tvom logikom, Hrvati i Srbi u BiH su zapravo dijaspora Hrvatske i Srbije.
Benjo34
Posts: 1926
Joined: 21/01/2018 00:49

#643 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Benjo34 »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: Uglavnom, statistiĆki, Hrvati su počinili jedno 20x više terorističkih napada... I to je to, a ti se vadi kako hoćeš.

Također, statistiĆki, veća je šansa da će na ratišta u Siriji otići musliman iz Njemačke ili Francuske, nego iz BiH.
Opa, znači kolega statistiĆar. To onako, ono bosanski odoka, ili imamo stvarno izačunate varijable pa se malo promiksalo u SPSS-u ili Statisici?
Doista sam ''frapiran''...jebote tko izmisli ovaj izraz :-)

Da skratim - ne rise. Tu statistiku možeš ovim delegatima bauštelcima prodavati :D

https://www.cia.gov/library/readingroom ... 0002-6.pdf

Da vidimo šta CIA kaže o Hrvatskim teroristima,a da Latini ne prizmaju CIA, to je ipak bauštelska obavjestajna struktura, AID :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#644 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:Mile je uvjerljivo bolji hrvatski predstavnik nego što je bio Choe. K'o beton.. nema tu trte-mrte.
Šteta što općenito današnja BH politika obiluje picajzlama i kokošarima koji glume nekakve političare. Vrijeme iskrenih nacionalista je nepovratno iza nas.

jel bio na obljetnici...
Glamoč: 24. obljetnica oslobođenja i vojno-redarstvene akcije ‘Ljeto ‘95.’
Nije mogao, jer mu se mala Sofija kćerka od izvanje rodice Milosave trebala krstiti, pa nije mogao od sramote da ne dođe, a inače bi došao.(Kolega i ja sam bio na Glamoču ljeto 1995 tada, kunem se, nije forumska šuplja :bih: )

Ali je zato s poslom hladno razvalio onu dvojicu delegata kada je bilo ono prepetavanje oko pelješkog mosta :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65571
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#645 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by _BataZiv_0809 »

Čvaka sa Pantovčaka :lol: :lol: :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#646 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: Uglavnom, statistiĆki, Hrvati su počinili jedno 20x više terorističkih napada... I to je to, a ti se vadi kako hoćeš.

Također, statistiĆki, veća je šansa da će na ratišta u Siriji otići musliman iz Njemačke ili Francuske, nego iz BiH.
Opa, znači kolega statistiĆar. To onako, ono bosanski odoka, ili imamo stvarno izačunate varijable pa se malo promiksalo u SPSS-u ili Statisici?
Doista sam ''frapiran''...jebote tko izmisli ovaj izraz :-)

Da skratim - ne rise. Tu statistiku možeš ovim delegatima bauštelcima prodavati :D
Šta se odmah ljutiš i kmečiš? :D Pa eno Precjednica Rvacke i danas odaje poštu tim teroristima... Pokaži malo poštovanja za domoljube koji su otimali i rušili avione! :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#647 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

emric wrote:
Hafis wrote:u vrijeme prije kongresa u holiday inu, tako da u to vrijeme termin Bošnjak još nije ni postojao
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa znam da ih je na popisu 1990. bilo 0,0006%, manje čak i od Džedaja i Egipćana ( a bilo je i toga izjašnjavanja) a nitko nije branio ništa.
Ali kongres je sve to promijenio, što je dokaz da čovjek uči sve dok je živ, i da nikada ništa nije konačno (dobra ova zadnja :)
Last edited by Hafis on 01/08/2019 11:34, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#648 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Point. »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: Uglavnom, statistiĆki, Hrvati su počinili jedno 20x više terorističkih napada... I to je to, a ti se vadi kako hoćeš.

Također, statistiĆki, veća je šansa da će na ratišta u Siriji otići musliman iz Njemačke ili Francuske, nego iz BiH.
Opa, znači kolega statistiĆar. To onako, ono bosanski odoka, ili imamo stvarno izačunate varijable pa se malo promiksalo u SPSS-u ili Statisici?
Doista sam ''frapiran''...jebote tko izmisli ovaj izraz :-)

Da skratim - ne rise. Tu statistiku možeš ovim delegatima bauštelcima prodavati :D
E moj ribar, al te Tuzlak šamara ne znaš gdje goniš. Činjenice su činjenice su činjenice, dobro ti je rekao. Ali ti imaš alternativnu statistiku. :kiss:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#649 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

LBVIEW wrote:Ocisti cojek po ko zna koji put pod s doturom :pisnuo:, dje ce ti dusa, Alfonse. :mrgreen:
U Džehennem, ko i ostaloj braći komunjarama. I gore ćemo da zlostavljamo desnicu! :izet:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#650 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: Uglavnom, statistiĆki, Hrvati su počinili jedno 20x više terorističkih napada... I to je to, a ti se vadi kako hoćeš.

Također, statistiĆki, veća je šansa da će na ratišta u Siriji otići musliman iz Njemačke ili Francuske, nego iz BiH.
Opa, znači kolega statistiĆar. To onako, ono bosanski odoka, ili imamo stvarno izačunate varijable pa se malo promiksalo u SPSS-u ili Statisici?
Doista sam ''frapiran''...jebote tko izmisli ovaj izraz :-)

Da skratim - ne rise. Tu statistiku možeš ovim delegatima bauštelcima prodavati :D
Šta se odmah ljutiš i kmečiš? :D Pa eno Precjednica Rvacke i danas odaje poštu tim teroristima... Pokaži malo poštovanja za domoljube koji su otimali i rušili avione! :D
Jebat ga. I nana što je nosala pilav u ćorku zatvorenim mladim muslimanima i autoru islamske deklaracije danas ima ulicu po njenom imenu.
Netko otimao avione, a netko pisao islamske deklaracije, sve je to bila borba za domovinu, pravo kaži :)
Locked