Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31826 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

zlajaBHF wrote: 26/06/2022 11:51
Anquilla wrote: 26/06/2022 11:45

A dakle, pričaš na temi o nečemu što nema veze s Vladom, ni sa strankama koje su na vlasti u KS?

Pokušavaš performans dovesti u vezu s Trojkom i njihovim glasačima, iako znaš da ama baš nikakve veze nemaju?
Ma ja :D
A možeš lči mi objasniti šta si mislio pod kita party? Meni je nejasno?
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10786
Joined: 27/04/2021 22:52

#31827 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by tramvajtrojka »

Bloo wrote: 26/06/2022 11:53
zlajaBHF wrote: 26/06/2022 11:51

Ma ja :D
A možeš lči mi objasniti šta si mislio pod kita party? Meni je nejasno?
Image

na ovo u glavnom gradu drzave u kojoj živi, u Sarajevu je to za ismijavanja i ibreta a gore ubio me svak ako i sam on ne mase duginom zastavicom sa balkona :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31828 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

tramvajtrojka wrote: 26/06/2022 11:55 na ovo u glavnom gradu drzave u kojoj živi, u Sarajevu je to za ismijavanja i ibreta a gore ubio me svak ako i sam on ne mase duginom zastavicom sa balkona
Dosadni ste više :) i ti i Login i onaj treći...zlaja se barem povremeno potrudi da trola, vas trojica isto dosadne tri muhe. :|
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31829 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

Bloo wrote: 26/06/2022 11:53
zlajaBHF wrote: 26/06/2022 11:51

Ma ja :D
A možeš lči mi objasniti šta si mislio pod kita party? Meni je nejasno?
Nego, zlaja, šta si mislio pod kita party?
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#31830 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Velkoski wrote: 26/06/2022 11:53
laik1981 wrote: 26/06/2022 11:51
Da.. Laganim, ali sigurnim koracima.. U Sarajevu normalni svakodnevni zivotni problemi postaju predmet rasprava.. Pokusaji desnicara da ljude truju nacionalizmom i ksenofobijom postaju sve smjesniji i providniji..
možda na internetu :mrgreen:
Znamo svi kako su ove aktuelne stvari izgledale prije deset godina, a kako danas izgledadaju.. Razlika je vise nego ocigledna.. Pristup gradjana se promijenio, a kroz naredne godine ce se promijeniti jos vise.. Vjerujem da je SDA i odustale od pokusaja da Sarajevo vrati u svoje kandze.. Da nisu odustali ne bi dopustili da im mali klosarcic Zahiragic bude glavna vedeta u ovom gradu..
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#31831 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by zlajaBHF »

Bloo wrote: 26/06/2022 11:56
Bloo wrote: 26/06/2022 11:53

A možeš lči mi objasniti šta si mislio pod kita party? Meni je nejasno?
Nego, zlaja, šta si mislio pod kita party?
Pa ovaj kita performance sto je bio.... Sta ti je tu nejasno?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31832 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

zlajaBHF wrote: 26/06/2022 12:03
Bloo wrote: 26/06/2022 11:56

Nego, zlaja, šta si mislio pod kita party?
Pa ovaj kita performance sto je bio.... Sta ti je tu nejasno?
Mogu ti potvrditi da nije niko od Trojke bio. NS-ovci su bili na Povorci, NiPovci kuckali po Facebooku poikušavali nadramiti prije SDAovaca, ne znam za SDPovce, more bit da su zaspali.
Btw, nije "kita party" jer party ukljucuje više ljudi, valjda sa kitama, već performans. Daj bolan potrudi se. :|
Ja te branim na drugoj temi, a ti ovako...prag još niže postavljaš.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55673
Joined: 15/12/2008 16:53

#31833 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ultima_palabra »

Ovako ja imam jednog havera u dijaspori koji se ubi hejtajuci desavanja po Sarajevu, a radi za firmu koja ima kalendar vlastitih dogadjaja za Pride mjesec i stranicu sa pozitivnim iskustvima LGBT osoba :oops:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#31834 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by zlajaBHF »

Bloo wrote: 26/06/2022 12:07
zlajaBHF wrote: 26/06/2022 12:03

Pa ovaj kita performance sto je bio.... Sta ti je tu nejasno?
Mogu ti potvrditi da nije niko od Trojke bio. NS-ovci su bili na Povorci, NiPovci kuckali po Facebooku poikušavali nadramiti prije SDAovaca, ne znam za SDPovce, more bit da su zaspali.
Btw, nije "kita party" jer party ukljucuje više ljudi, valjda sa kitama, već performans. Daj bolan potrudi se. :|
Ja te branim na drugoj temi, a ti ovako...prag još niže postavljaš.
Bloo portparol Trojke :-D

Jeli to bio plan. NS-ovci da se kamufliraju u povorku, NiP da vrsi napad na FB, a SDP kao i uvijek, da se sakriju ispod stola? :D

Pa dobro, jedna kita je performance, ali kontam da je bio neki afterparty.

Hvala sto me branis, volim i ja tebe :kiss:
Sto se praga tice, ne postavljam ga ja, on je tu gdje je :)
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#31835 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

laik1981 wrote: 26/06/2022 11:59
Velkoski wrote: 26/06/2022 11:53

možda na internetu :mrgreen:
Znamo svi kako su ove aktuelne stvari izgledale prije deset godina, a kako danas izgledadaju.. Razlika je vise nego ocigledna.. Pristup gradjana se promijenio, a kroz naredne godine ce se promijeniti jos vise.. Vjerujem da je SDA i odustale od pokusaja da Sarajevo vrati u svoje kandze.. Da nisu odustali ne bi dopustili da im mali klosarcic Zahiragic bude glavna vedeta u ovom gradu..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na pdf-u o koroni si bio ispodprosječan forumaš a ovdje si baš loš. :lol: :skoljka: :run: Mnogo bolja situacija nego prije deset godina, a nisu u stanju smeće redovno odvoziti. :skoljka: :run:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31836 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

zlajaBHF wrote: 26/06/2022 12:15
Bloo wrote: 26/06/2022 12:07

Mogu ti potvrditi da nije niko od Trojke bio. NS-ovci su bili na Povorci, NiPovci kuckali po Facebooku poikušavali nadramiti prije SDAovaca, ne znam za SDPovce, more bit da su zaspali.
Btw, nije "kita party" jer party ukljucuje više ljudi, valjda sa kitama, već performans. Daj bolan potrudi se. :|
Ja te branim na drugoj temi, a ti ovako...prag još niže postavljaš.
Bloo portparol Trojke :-D

Jeli to bio plan. NS-ovci da se kamufliraju u povorku, NiP da vrsi napad na FB, a SDP kao i uvijek, da se sakriju ispod stola? :D

Pa dobro, jedna kita je performance, ali kontam da je bio neki afterparty.

Hvala sto me branis, volim i ja tebe :kiss:
Sto se praga tice, ne postavljam ga ja, on je tu gdje je :)
Eh, da barem jesam, da kapne kakva para sa strane. :| Ni sendvic ne dobijem.
NEgo kako naša braća Slovenci :D Trebamo im poslati Fadila da im objašnjava kako on spašava ekonomiju jer nije omogćio i bogatim da kupe jeftini hljeb. :|
Image
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45500
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#31837 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Chmoljo »

Ah, Sarajevo... Kad ćuna nije problem, onda je problem vuk iz crvenkapice na muralu...

Hoću reć, koga boli kurac šta primitivna seljadija misli.

A ovi što su se kao razočarali, neka pričekaju koju izjavu Fadila Novalića, da se podsjete koliko im znači skup pedera, a koliko žeganje bez sapuna proteklih osam godina: u mozak, u usta, u dupe, pišanje po nama i ostali široki dijapazon političkih nastranosti.

Došlo je vrijeme i da druge stranke koriste supermoć našeg naroda: memoriju zlatne ribice.

Dakle, dugo je do oktobra. Ne radujte se sendvičari. I čuvajte se salmonele na ovoj vrućini.
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#31838 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kluz franjo »

Bloo wrote: 26/06/2022 12:07
zlajaBHF wrote: 26/06/2022 12:03

Pa ovaj kita performance sto je bio.... Sta ti je tu nejasno?
Mogu ti potvrditi da nije niko od Trojke bio. NS-ovci su bili na Povorci, NiPovci kuckali po Facebooku poikušavali nadramiti prije SDAovaca, ne znam za SDPovce, more bit da su zaspali.
Btw, nije "kita party" jer party ukljucuje više ljudi, valjda sa kitama, već performans. Daj bolan potrudi se. :|
Ja te branim na drugoj temi, a ti ovako...prag još niže postavljaš.
Sada ja moram da branim kolegu.
Pa nije ti to OK. Mislim da određuješ kolegi koliko mu kita treba za party.
Ako čovjek kaže jedna, onda jedna.
I nije naše da mu određujemo broji li u to i svoju ili samo tu jednu tuđu.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31839 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

kluz franjo wrote: 26/06/2022 12:22
Bloo wrote: 26/06/2022 12:07

Mogu ti potvrditi da nije niko od Trojke bio. NS-ovci su bili na Povorci, NiPovci kuckali po Facebooku poikušavali nadramiti prije SDAovaca, ne znam za SDPovce, more bit da su zaspali.
Btw, nije "kita party" jer party ukljucuje više ljudi, valjda sa kitama, već performans. Daj bolan potrudi se. :|
Ja te branim na drugoj temi, a ti ovako...prag još niže postavljaš.
Sada ja moram da branim kolegu.
Pa nije ti to OK. Mislim da određuješ kolegi koliko mu kita treba za party.
Ako čovjek kaže jedna, onda jedna.
I nije naše da mu određujemo broji li u to i svoju ili samo tu jednu tuđu.
Super.
Od sada ću svaki seksualni odnos sa većom polovicom zvati party. :mrgreen:
Napokon mogu reći da sam bila na orgijama. PArtijanerka.
giannibelif
Posts: 1979
Joined: 28/01/2017 22:11

#31840 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by giannibelif »

O moralu, čednosti i seksu u braku pričaju samo oni što se moraju oženiti ili udati da bi toga bilo. Pričaju o moralu, zavrću po tenderima, medicinskoj opremi, putevima, vodotokovima, kioscima od četvrt miliona maraka, razvalili svaku planinu koju su dokačili, osamdeset posto stranke na sudu svaki dan. Pričaju o moralu ljudi koji podržavaju brendiranje genocida i prodaju tih brendiranih majica. E tugo i jadu.
Last edited by giannibelif on 26/06/2022 12:51, edited 2 times in total.
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#31841 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Pa ko o cemu, kurva o postenju.. Samo ovaj put to rade bas nedoraslo i plitko.. Vjerujem i da bi aldinjo bio bolji od Zahirage i ovih malih ispranih mozgova oko njega..
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#31842 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mirza_15 »

Bloo wrote: 26/06/2022 11:34
mirza_15 wrote: 26/06/2022 10:36 Ti "latentni SDA-ovci" glasaju. Valjda treba da ih ubjediš da glasaju za tebe, a ne za SDA? Valjda je poenta političkog djelovanja prenijeti svoju ideju do većeg broja građana koji će onda glasati za tebe i ukazatiti ti povjerenje.
Da, ali prosječni glasač SDA nije ciljana publika NS, SDP ili bilo koje druge stranke koja nije nacionalistička etnoireligiozna desnica tipa NiP.
NS ne može "ubijediti" nekog takvog da glasa. Ta osoba će se razočarati SDa politikom (nebitno iz kojeg razloga) i prirodna druga opcija mu je NiP.
Jer NiP je SDA za one još neuhljebljene? joke :D

To je kao SDP ili Ns pokušavaju da dopru do zatucanih glasača HDZ ili SNSD-a...Nemoguće niti treba pokušavati.
Pa ćeš, bez pardona ubiti glasačko tijelo partnera u vlasti i biti zadovoljan kada je uzme SDA? Sjajno. Da je pamet kratka u NS sam znao. Da je ovoliko ipak nisam.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31843 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

mirza_15 wrote: 26/06/2022 12:55
Bloo wrote: 26/06/2022 11:34

Da, ali prosječni glasač SDA nije ciljana publika NS, SDP ili bilo koje druge stranke koja nije nacionalistička etnoireligiozna desnica tipa NiP.
NS ne može "ubijediti" nekog takvog da glasa. Ta osoba će se razočarati SDa politikom (nebitno iz kojeg razloga) i prirodna druga opcija mu je NiP.
Jer NiP je SDA za one još neuhljebljene? joke :D

To je kao SDP ili Ns pokušavaju da dopru do zatucanih glasača HDZ ili SNSD-a...Nemoguće niti treba pokušavati.
Pa ćeš, bez pardona ubiti glasačko tijelo partnera u vlasti i biti zadovoljan kada je uzme SDA? Sjajno. Da je pamet kratka u NS sam znao. Da je ovoliko ipak nisam.
Ok, makijavelisto. :D Ne razumiješ onda šta je koalicija.
:kakoste:
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#31844 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

made_in_sarajevo wrote: 26/06/2022 11:13 Sda, zahiraga, bosnjaci veliki su protiv pedera, samo porodica. Isti ti svaki dan su na spam spam, joj gledaj ono sisa, vidi guzova, joj kakvu sam vidio na moru, joj sta bi joj radio, vara zenu gdje stigne ali se pere da po vjeri moze vise zena imati i tako dalje.
Svaki ovaj iz vrha SDA ima barem po jednu ljubavnicu a neki imaju i paralelne famElije. Jedna je tamo odakle su dosli a druga ovdje.
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#31845 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kluz franjo »

mirza_15 wrote: 26/06/2022 12:55
Bloo wrote: 26/06/2022 11:34

Da, ali prosječni glasač SDA nije ciljana publika NS, SDP ili bilo koje druge stranke koja nije nacionalistička etnoireligiozna desnica tipa NiP.
NS ne može "ubijediti" nekog takvog da glasa. Ta osoba će se razočarati SDa politikom (nebitno iz kojeg razloga) i prirodna druga opcija mu je NiP.
Jer NiP je SDA za one još neuhljebljene? joke :D

To je kao SDP ili Ns pokušavaju da dopru do zatucanih glasača HDZ ili SNSD-a...Nemoguće niti treba pokušavati.
Pa ćeš, bez pardona ubiti glasačko tijelo partnera u vlasti i biti zadovoljan kada je uzme SDA? Sjajno. Da je pamet kratka u NS sam znao. Da je ovoliko ipak nisam.
Policija je ustanovila postojanje rizika da su dijelovi nečijeg glasačkog tijela spremni nasilno spriječiti mirnu manifestaciju grupe građana i preduzela sigurnosne mjere u skladu sa tim.

Primjer (ne)namjerne loše sigurnosne procjene policije znamo iz maja 2001. u Banja Luci.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#31846 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MUNAFIK »

mirza_15 wrote: 26/06/2022 10:36
MUNAFIK wrote: 26/06/2022 07:51

Druzim se i razgovaram sa mnogo ljudi i svi su oni PROTIV SDAa ali da budem iskren, jucer im je svima Zahiragic HEROJ... i to dovoljno govori koliko je trojka glupo postupila.

To da Zahiragic demonstrira nekakvo neznanje o nekakvim NADLEZNOSTIMA je glupa prica jer boli briga ikoga sta je cija nadleznost i na kraju sve ovo je emotovni dio ljudskog djelovanja, a ne neko teoretisanje i racionaliziranje.

Imas vlast u KS ti si odgovoran i tu pocinje i zavrsava sva prica.

U ovome SDA je jucer, a i danas zakucala i zgazila trojku u Sarajevu jer ovdje je vecina tradicionalnih glasaca kojima se sad nudi izbor trojka koja dovodi PARADE i gole manijake da napadaju nase majke i sestre po ulicama ili SDA koja to nikad nije uradila i koja nas brani od toga. Naravno racionalno to nije tako, ali emocionalno u ovom trenutku jeste i toga trebate biti svjesni.

Vrlo jednostavno je SDA to uradila i zakucala...

Trojka je ispala glupa i rado šake jada sa parade stavili su u drugi plan cjelokupnu politicku reformu u KS i u BiH jer radi ovoga jucer tradicionalni glasaci u ostatku BIH nikad nece napustiti SDA, a vrlo je upitno da li ce ostati protiv SDA U KS... Ovo ko ne vidi taj je corav i to je to...

Radi šake jada ovih golaca i LGBT promotora unistava se cijela reforma.

Trebali su dopustiti paradu, ali u kracem obliku, a ne cjelodnevna blokada grada... Drzati ljude u zgradama zatvorene i ne dopustiri im da napuste domove ili da se vrate u iste i ti cijeli dan je NEDOPUSTIVO.

Veliki minus za trojku koja je ovim dala Zahiragicu + 10 000 novih glasova u oktobru, ovdje se radi o emocijam i tu SDA trpa trojci vise nego svi homoseksualci jedi drugima.
Ma ne razumiju to. Evo vidiš po komentarima poslije tvog. Oni furaju svoju agendu ne kontajući apsolutno ništa. Ovo što si napisao, "prosječan glasač će na sve ovo reagovati emotivno" evo vidiš da ne kontaju. Odgovori tipa: "Latentni SDAovac", "Kome je jedna subota važnija od svega urađenog" pokazuje da ne kontaju matematiku. Ti "latentni SDA-ovci" glasaju. Valjda treba da ih ubjediš da glasaju za tebe, a ne za SDA? Valjda je poenta političkog djelovanja prenijeti svoju ideju do većeg broja građana koji će onda glasati za tebe i ukazatiti ti povjerenje. I dalje pokušavaju objašnjavati racionalno. Razumijemo i ja i ti, i jedan krug ljudi ta racionalna objašnjenja ali oni izgleda ne razumiju da je jučer izgubljen ogroman broj glasova onih koji ta racionalna objašnjenja neće slušati nego su jučer prelomili na emocionalnom planu. Spominju Delića i službenu Facebook stranicu i pokušavaju relativizirati sa tim. Jeste pogriješio, ali za to ne ide ostavka. Fudbalskim riječnikom, ono nije ni žuti već običan prekršaj koji je sudija upamtio pa mu možda kod sljedećeg da žuti. Sve ono što se dešavalo jučer je za direktnog crvenog kartona! Pri tome ne mislim na paradu kao paradu. Mislim na 9 sati blokade grada i onog golaća pred pozorištem. Jučer je veliki broj građana BiH, ne samo Sarajeva, odlučio da na izborima neće dati podršku Trojci. Ignorisanje toga je guranje glave u pijesak. A to guranje glave u pijesak bi moglo rezultirati pobjedom SDA na sljedećim izborima. Semir Efendić premijer, dia ministar, Dević predsjedavajući Skupštine KS :lol: I još podržani HDZ-SDA koaliciom sa viših nivoa. Zašto dodavanje lopte protivničkom igraču, u svom petercu u 90-toj minuti? ZAŠTO?! Je li moguć toliki nedostatak inteligencije u Trojci da ovakve neforsirane greške prave u izbornoj godini? Ne zabojaš prst u oko pred izbore onome od koga očekuješ glas!

P.S. ja se iskreno nadam da ja ovo preuveličavam i da nije takav efekat kako se meni čini. Iskreno se nadam radi budućnosti nas i naše djece. Nadam se da su u pravu ovi što pišu da je svakog čuda tri dana dosta i da će ovo izblijediti do izbora.

Evo bas citam komentare i poslije mog i poslije tvog posta jednostavno izgleda da ljudi nisu sposobni sabrati 2+2...

Cuj nece ni jedan SDA glasac glasati za NS pa onda sta te briga... Kako glupo rezonovanje.

Halo ljudi jel trojka projekat da se srusi SDA i da se pokusa napraviti nesto za sve nas kao drustvo???

Ako je to cilj onda ovakvi ispadi jednostavno se ne smiju desavati.

Uvijek mi je fascinantno kako ovi zatucani FGR misle da je stvarnost ono sto oni zive sa svojih 10 napusenih ili pripitih jarana dok je*avaju matere SDA nacionalistima bla bla bla...

Ovdje je velika vecina ljudi protiv LGBT paradiranja, ovdje je velika vecina ljudi tradicionalna, bez obzira na svo licemjerje, na dvostruke arsine i na sve oni su glasaci koji glasaju kako glasaju...

Valjda projekat trojke treba tome prilagoditi, a ne gurat prst u oko glasacima glavne stranke u KS.. NIPu... Pa i napadi SDA su uglavnom na NIP... Svi iz nipa se prozovaju da su dopustili ovo... Ide se na emociju, udara se na religiju i posebno se pokusavaju IMAMI i religiozni ljudi koji imaju postovanje u drustvu okrenuti protiv NIPa .

Biti tako bezobrazno ignorantan prema realnosti je zaista bezobrazluk kakav ce kad tad biti sankcionisan, a mnogi iz NS i njihivi glasaci se ponasaju tako ignorantno.

Ako NIP izgubi gubi i trojka i to je cinjenica.

Ovdje jedva se nekako proguta cinjenica da mora parada biti i eto pustilo se, i umjesto da se radi pazljivo odmah daj BLOKIRAJ GRAD CIJELI DAN... katastrofa.

Ja ne mogu da vjerujem da nisu mogli ovo MUDRIJE odraditi ili se namjerno zeli gurat prst u oko vecini koja ne podrzava ovo.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31847 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

kluz franjo wrote: 26/06/2022 13:09 Policija je ustanovila postojanje rizika da su dijelovi nečijeg glasačkog tijela spremni nasilno spriječiti mirnu manifestaciju grupe građana i preduzela sigurnosne mjere u skladu sa tim.

Primjer (ne)namjerne loše sigurnosne procjene policije znamo iz maja 2001. u Banja Luci.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ustavni ... /190116059

Samo po novcaniku. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50435
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31848 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

MUNAFIK wrote: 26/06/2022 13:11 Uvijek mi je fascinantno kako ovi zatucani FGR misle da je stvarnost ono sto oni zive sa svojih 10 napusenih ili pripitih jarana dok je*avaju matere SDA nacionalistima bla bla bla...
:lol: :lol: :lol: :lol:
:kiss:
:gunjastajl:

Ova ti je naJJača..keve mi..znači Halid mjesto Halida...
Valjda projekat trojke treba tome prilagoditi, a ne gurat prst u oko glasacima glavne stranke u KS.. NIPu... Pa i napadi SDA su uglavnom na NIP... Svi iz nipa se prozovaju da su dopustili ovo... Ide se na emociju, udara se na religiju i posebno se pokusavaju IMAMI i religiozni ljudi koji imaju postovanje u drustvu okrenuti protiv NIPa .
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10786
Joined: 27/04/2021 22:52

#31849 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by tramvajtrojka »

Image
Image
Image

da malo predjemo sa teme ciji je veci na ciji je nacelnik najljepši :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

svaka čast na revitalizaciji stojcevca i za ovo ljudi glasaju i daju povjerenje to je ono sto se razlikuje izmedju trojke i sda dok sda kmeci preko fb botova , u pozadini se posao radi koji svi vide zato ovoliku halabuku i dižu :oops:
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#31850 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kluz franjo »

Poštivanje Ustava i zakona BiH kao razlog potencijalnog gubitka glasova.
Vjerovatno istinita, ali istovremeno i jako tužna konstatacija.
Locked