Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3526 Re: Draško Stanivuković

Post by Sanjarko »

izvrsni direktor wrote: 11/04/2021 00:19
Sanjarko wrote: 11/04/2021 00:17
General War wrote: 11/04/2021 00:11
Pa ne bas, Vidi sta prica Vucic za opoziciju..iskoristio bi to Dodik kao i svi drugi...posebno sto dodik ima i sudstvo i policiju, a ovaj(jos) nista.
Pazi sta ti kazem. Vode se onom: Ti ne diraj u moje, ja necu u tvoje. PS. Sta je ovo? Pun forum izreka, i samo izrekama se foruma. :mrgreen:
Pa stanivukovic ga stalno proziva za kriminal i nelegalno bogatstvo
Ne znam sta onda vozd ceka. :chmoljava:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3527 Re: Draško Stanivuković

Post by Sanjarko »

General War wrote: 11/04/2021 00:24
izvrsni direktor wrote: 11/04/2021 00:19
Sanjarko wrote: 11/04/2021 00:17

Pazi sta ti kazem. Vode se onom: Ti ne diraj u moje, ja necu u tvoje. PS. Sta je ovo? Pun forum izreka, i samo izrekama se foruma. :mrgreen:
Pa stanivukovic ga stalno proziva za kriminal i nelegalno bogatstvo
..pa na tome je i dobio glasove.(ulazio u vocnjake, stale, puteve...cijelo ga vrijeme proziva za korupciju) ne znam sta @Sanjarko misli pod novcanik..cijelo vrijeme i pricaju o novcaniku.
Na porijeklo imovine i jedne i druge familije.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3528 Re: Draško Stanivuković

Post by General War »

KatarinaKosaca wrote: 11/04/2021 00:19 Za razliku od tipične FGR mantre i žalopojke da svi moramo(ju) naricati nad mrtvim Titom i o svemu isto misliti, meni su ideje ovog momka razumljive. Ne odobravam, ali razumijem. Rođen 1993, dobio ime po staricu poginulim vojniku VRS, odrastao na guslanje i mitovima, ne možemo očekivati da nosi Džekin dres i maše BIH zastavom. Da pođemo od najmanjeg zajedničkog nazivnik u kojem ćemo se naći da ne valja krasti i otimati, uhljebljivati i lagati, ovaj momak djeluje prihvatljivo. Porodična bogata zaleđina ga oslobađa straha i prinudnog poltronstva, govori jasno i nedvosmisleno. Lijepo obučem sa osmijehom, bez lažnih diploma koje je mogao kupiti iz malog džepa, osvježenje i pozitivan dašak. Voljela bih da imamo ovdje svog Draška.
FGR mantra :-)

Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3529 Re: Draško Stanivuković

Post by General War »

Sanjarko wrote: 11/04/2021 00:25
izvrsni direktor wrote: 11/04/2021 00:19
Sanjarko wrote: 11/04/2021 00:17

Pazi sta ti kazem. Vode se onom: Ti ne diraj u moje, ja necu u tvoje. PS. Sta je ovo? Pun forum izreka, i samo izrekama se foruma. :mrgreen:
Pa stanivukovic ga stalno proziva za kriminal i nelegalno bogatstvo
Ne znam sta onda vozd ceka. :chmoljava:
..ceka da nesto mu doture, bilo za ogradu oko draskove kuce da je pobjegla mimo katastra pa se provalili.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3530 Re: Draško Stanivuković

Post by KatarinaKosaca »

General War wrote: 11/04/2021 00:29 FGR mantra :-)
Ako ti je lakše, ili ako se mora početi rečenica sa "Uostalom mislim da mi je SDA uništio život" (a tako mislim bez da mi to bude potpis na avataru), SDA mantra je još gora. Oni ne prihvataju nikog ko u džamiju ne ide. Odnosilo se da FGR stalno i usiljeno, gotovo dosadno insistira na nekom bratstvu i jedinstvu sa ljudima iz PC, a toga masovno nema i neće biti. Treba se ujedinjavati na onom oko čega se slažemo. A sad, nastavi prevrtat očima
User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3531 Re: Draško Stanivuković

Post by mayab »

deogest wrote: 11/04/2021 00:23
KatarinaKosaca wrote: 11/04/2021 00:19 Za razliku od tipične FGR mantre i žalopojke da svi moramo(ju) naricati nad mrtvim Titom i o svemu isto misliti, meni su ideje ovog momka razumljive. Ne odobravam, ali razumijem. Rođen 1993, dobio ime po staricu poginulim vojniku VRS, odrastao na guslanje i mitovima, ne možemo očekivati da nosi Džekin dres i maše BIH zastavom. Da pođemo od najmanjeg zajedničkog nazivnik u kojem ćemo se naći da ne valja krasti i otimati, uhljebljivati i lagati, ovaj momak djeluje prihvatljivo. Porodična bogata zaleđina ga oslobađa straha i prinudnog poltronstva, govori jasno i nedvosmisleno. Lijepo obučem sa osmijehom, bez lažnih diploma koje je mogao kupiti iz malog džepa, osvježenje i pozitivan dašak. Voljela bih da imamo ovdje svog Draška.
Bas tako. Kad ljudi pocnu da misle mozgom i malo manje budu ograniceni, ova zemlja bi konacno mogla da prodise. 30 godina od rata, ljudi i dalje samo na osnovu toga sude. Berlin gorio, Drezden zapaljen, vidi ih sad? Koliko smo para dobili, mogli smo pozlatit citavu drzavu.

Ne bi filma snimili da nije rata. I sta, za 300 godina? Ko ce se bolan sjecat? Od unukovog unuka- unuk. Jel stvarno mislite da ce ga interesovati tako nesto? Zato ljudi i odlaze. Imaju taj neki mir, tu neku sigurnost, nije to samo do posla i para. Ko ce zenicanima vratit 4 godine zadnje gdje su namjerno saboritani od SDA? Zivot leti.
Međutim, biće i Drašku trud uzalud, ako pravosudni sistem ne bude pratio njegova nastojanja :skoljka:
Evo ono krme od dodika laje , pljuje i ponižava državu i sve građane kad i kako stigne,defakto podriva ustavni poredak, imaju tužbe u državnomn tužilaštvi unazad dvije godine (Zlatko Miletić) , i šta se dešava -NIŠTA.
Nema promjene , u cijelom pravosudnom sistemu najebe neki goljo što usječe metar drva....
Ponoviću već odavno poznato, da bez nezavisne, efikasne i proaktivne sudske vlasti, nama nema ni mikrometra naprijed :bih:
User avatar
sinuhe
Posts: 11458
Joined: 03/06/2011 11:33

#3532 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

Ima Drasko taj nastup pravednika ali bez ideologije i pameti. Je li fiskalno konzervativan ili liberalan?
Morao bi neko u Bosni voditi mirnodobsku politiku bez parola. Zna da nema skupstinsku vecinu a ulazi u konflikte.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3533 Re: Draško Stanivuković

Post by General War »

KatarinaKosaca wrote: 11/04/2021 00:36
General War wrote: 11/04/2021 00:29 FGR mantra :-)
Ako ti je lakše, ili ako se mora početi rečenica sa "Uostalom mislim da mi je SDA uništio život" (a tako mislim bez da mi to bude potpis na avataru), SDA mantra je još gora. Oni ne prihvataju nikog ko u džamiju ne ide. Odnosilo se da FGR stalno i usiljeno, gotovo dosadno insistira na nekom bratstvu i jedinstvu sa ljudima iz PC, a toga masovno nema i neće biti. Treba se ujedinjavati na onom oko čega se slažemo. A sad, nastavi prevrtat očima
Pa svako normalan bi to trebao znati, barem sa ove strane koliko ih je SDA kostala i kosta, tako da to prilicno stoji, da su unistili mnoge zivote...u ratu bez oruzja u miru predali zemlju, u virusu bez testova i vakcina...
Ali nece meni nesto biti lakse, jer nije problem u bilo kojoj stranci vec u ljudima koji su se povezali interesom i podjelili strane...drasko mi izgleda da nije dio ekipe, pa se federalni mediji i sjetii da ga pitaju pitanja sto nije cinila dok je bio opozicija.
Onda FGR i cestitaj sto se par stotina ljudi iz BiH vakcinisalo u srbiji. Sto se tice ljubavi pa ni u federaciji neces naci nista bolju situaciju, koje u federaciji, medju onima sto idu u djamiju ( cazin- bihac- sarajevo) a to ih Fgr eto nevoli.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3534 Re: Draško Stanivuković

Post by KatarinaKosaca »

General War wrote: 11/04/2021 09:43
Pa svako normalan bi to trebao znati, barem sa ove strane koliko ih je SDA kostala i kosta, tako da to prilicno stoji, da su unistili mnoge zivote...u ratu bez oruzja u miru predali zemlju, u virusu bez testova i vakcina...
Ali nece meni nesto biti lakse, jer nije problem u bilo kojoj stranci vec u ljudima koji su se povezali interesom i podjelili strane...drasko mi izgleda da nije dio ekipe, pa se federalni mediji i sjetii da ga pitaju pitanja sto nije cinila dok je bio opozicija.
Onda FGR i cestitaj sto se par stotina ljudi iz BiH vakcinisalo u srbiji. Sto se tice ljubavi pa ni u federaciji neces naci nista bolju situaciju, koje u federaciji, medju onima sto idu u djamiju ( cazin- bihac- sarajevo) a to ih Fgr eto nevoli.
Ništa te ne razumijem sem da se mora početi svaki post, pa i ja temi o Stanivuković "Mrzim SDA, SDA je zlo, zahvaljujem se FGR". FGR je grupa nesposobnih ublehaša koji će nas tek u crno zavit. Ali, ovo je tema Stanivuković
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3535 Re: Draško Stanivuković

Post by General War »

KatarinaKosaca wrote: 11/04/2021 13:21
General War wrote: 11/04/2021 09:43
Pa svako normalan bi to trebao znati, barem sa ove strane koliko ih je SDA kostala i kosta, tako da to prilicno stoji, da su unistili mnoge zivote...u ratu bez oruzja u miru predali zemlju, u virusu bez testova i vakcina...
Ali nece meni nesto biti lakse, jer nije problem u bilo kojoj stranci vec u ljudima koji su se povezali interesom i podjelili strane...drasko mi izgleda da nije dio ekipe, pa se federalni mediji i sjetii da ga pitaju pitanja sto nije cinila dok je bio opozicija.
Onda FGR i cestitaj sto se par stotina ljudi iz BiH vakcinisalo u srbiji. Sto se tice ljubavi pa ni u federaciji neces naci nista bolju situaciju, koje u federaciji, medju onima sto idu u djamiju ( cazin- bihac- sarajevo) a to ih Fgr eto nevoli.
Ništa te ne razumijem sem da se mora početi svaki post, pa i ja temi o Stanivuković "Mrzim SDA, SDA je zlo, zahvaljujem se FGR". FGR je grupa nesposobnih ublehaša koji će nas tek u crno zavit. Ali, ovo je tema Stanivuković
Moram reci da se slazem da su FGR supljatori...a sto se tice SDA oni su UZP...a cini mi se da si ti pocela sa SDA i FGR na ovoj temi...ali nije bitno....tema stanivukovic.
WRecker
Posts: 144
Joined: 01/01/2017 03:36

#3536 Re: Draško Stanivuković

Post by WRecker »

deogest wrote: 11/04/2021 00:23
KatarinaKosaca wrote: 11/04/2021 00:19 Za razliku od tipične FGR mantre i žalopojke da svi moramo(ju) naricati nad mrtvim Titom i o svemu isto misliti, meni su ideje ovog momka razumljive. Ne odobravam, ali razumijem. Rođen 1993, dobio ime po staricu poginulim vojniku VRS, odrastao na guslanje i mitovima, ne možemo očekivati da nosi Džekin dres i maše BIH zastavom. Da pođemo od najmanjeg zajedničkog nazivnik u kojem ćemo se naći da ne valja krasti i otimati, uhljebljivati i lagati, ovaj momak djeluje prihvatljivo. Porodična bogata zaleđina ga oslobađa straha i prinudnog poltronstva, govori jasno i nedvosmisleno. Lijepo obučem sa osmijehom, bez lažnih diploma koje je mogao kupiti iz malog džepa, osvježenje i pozitivan dašak. Voljela bih da imamo ovdje svog Draška.
Bas tako. Kad ljudi pocnu da misle mozgom i malo manje budu ograniceni, ova zemlja bi konacno mogla da prodise. 30 godina od rata, ljudi i dalje samo na osnovu toga sude. Berlin gorio, Drezden zapaljen, vidi ih sad? Koliko smo para dobili, mogli smo pozlatit citavu drzavu.

Ne bi filma snimili da nije rata. I sta, za 300 godina? Ko ce se bolan sjecat? Od unukovog unuka- unuk. Jel stvarno mislite da ce ga interesovati tako nesto? Zato ljudi i odlaze. Imaju taj neki mir, tu neku sigurnost, nije to samo do posla i para. Ko ce zenicanima vratit 4 godine zadnje gdje su namjerno saboritani od SDA? Zivot leti.
Prijatelju malo si naivan.Njemci su se izdigli zato jer su odbacili naciste i njihovu ideologiju.Lahko je graditi drzavu kada su svi podredeni toj drzavi i vole je.Pa i dan danas u manjem entitetu se velicaju zlocinci razne ploce se stavljaju ne priznaje se genocid i slicno.Sve dok je tako nema se tu sta pricati o nekom zajednickom zivotu.I naravno prije nego sto me napadnes nije do njih to sto Bosnjaci imaju nesposobne lidere koji ne znaju ako nista graditi svoj dio drzave(FBIH)
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#3537 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

WRecker wrote: 11/04/2021 23:25
deogest wrote: 11/04/2021 00:23
KatarinaKosaca wrote: 11/04/2021 00:19 Za razliku od tipične FGR mantre i žalopojke da svi moramo(ju) naricati nad mrtvim Titom i o svemu isto misliti, meni su ideje ovog momka razumljive. Ne odobravam, ali razumijem. Rođen 1993, dobio ime po staricu poginulim vojniku VRS, odrastao na guslanje i mitovima, ne možemo očekivati da nosi Džekin dres i maše BIH zastavom. Da pođemo od najmanjeg zajedničkog nazivnik u kojem ćemo se naći da ne valja krasti i otimati, uhljebljivati i lagati, ovaj momak djeluje prihvatljivo. Porodična bogata zaleđina ga oslobađa straha i prinudnog poltronstva, govori jasno i nedvosmisleno. Lijepo obučem sa osmijehom, bez lažnih diploma koje je mogao kupiti iz malog džepa, osvježenje i pozitivan dašak. Voljela bih da imamo ovdje svog Draška.
Bas tako. Kad ljudi pocnu da misle mozgom i malo manje budu ograniceni, ova zemlja bi konacno mogla da prodise. 30 godina od rata, ljudi i dalje samo na osnovu toga sude. Berlin gorio, Drezden zapaljen, vidi ih sad? Koliko smo para dobili, mogli smo pozlatit citavu drzavu.

Ne bi filma snimili da nije rata. I sta, za 300 godina? Ko ce se bolan sjecat? Od unukovog unuka- unuk. Jel stvarno mislite da ce ga interesovati tako nesto? Zato ljudi i odlaze. Imaju taj neki mir, tu neku sigurnost, nije to samo do posla i para. Ko ce zenicanima vratit 4 godine zadnje gdje su namjerno saboritani od SDA? Zivot leti.
Prijatelju malo si naivan.Njemci su se izdigli zato jer su odbacili naciste i njihovu ideologiju.Lahko je graditi drzavu kada su svi podredeni toj drzavi i vole je.Pa i dan danas u manjem entitetu se velicaju zlocinci razne ploce se stavljaju ne priznaje se genocid i slicno.Sve dok je tako nema se tu sta pricati o nekom zajednickom zivotu.I naravno prije nego sto me napadnes nije do njih to sto Bosnjaci imaju nesposobne lidere koji ne znaju ako nista graditi svoj dio drzave(FBIH)
Netacno. Ti isti nacisti su izgradili Njemacku i digli ekonomiju 30ih godina koja je bila na vecem nivou nego mi sad, nazalost. Ne treba zaboraviti da je Njemacka nakon 1 svjetskog rata bila ziva bijeda, pogotovo koliko su placali odstetu i sta su im sve radili do dolaska njih na vlast.

Poenta je promasena, uvijek treba tezit ka boljem i mjeriti se s tim. Sto bi se mi mjerili s Afrikom i tjesili se da je njima gore? Valjda treba da se poredimo sa zemljama oko nas i u Europi?
WRecker
Posts: 144
Joined: 01/01/2017 03:36

#3538 Re: Draško Stanivuković

Post by WRecker »

deogest wrote: 11/04/2021 23:45
WRecker wrote: 11/04/2021 23:25
deogest wrote: 11/04/2021 00:23

Bas tako. Kad ljudi pocnu da misle mozgom i malo manje budu ograniceni, ova zemlja bi konacno mogla da prodise. 30 godina od rata, ljudi i dalje samo na osnovu toga sude. Berlin gorio, Drezden zapaljen, vidi ih sad? Koliko smo para dobili, mogli smo pozlatit citavu drzavu.

Ne bi filma snimili da nije rata. I sta, za 300 godina? Ko ce se bolan sjecat? Od unukovog unuka- unuk. Jel stvarno mislite da ce ga interesovati tako nesto? Zato ljudi i odlaze. Imaju taj neki mir, tu neku sigurnost, nije to samo do posla i para. Ko ce zenicanima vratit 4 godine zadnje gdje su namjerno saboritani od SDA? Zivot leti.
Prijatelju malo si naivan.Njemci su se izdigli zato jer su odbacili naciste i njihovu ideologiju.Lahko je graditi drzavu kada su svi podredeni toj drzavi i vole je.Pa i dan danas u manjem entitetu se velicaju zlocinci razne ploce se stavljaju ne priznaje se genocid i slicno.Sve dok je tako nema se tu sta pricati o nekom zajednickom zivotu.I naravno prije nego sto me napadnes nije do njih to sto Bosnjaci imaju nesposobne lidere koji ne znaju ako nista graditi svoj dio drzave(FBIH)
Netacno. Ti isti nacisti su izgradili Njemacku i digli ekonomiju 30ih godina koja je bila na vecem nivou nego mi sad, nazalost. Ne treba zaboraviti da je Njemacka nakon 1 svjetskog rata bila ziva bijeda, pogotovo koliko su placali odstetu i sta su im sve radili do dolaska njih na vlast.

Poenta je promasena, uvijek treba tezit ka boljem i mjeriti se s tim. Sto bi se mi mjerili s Afrikom i tjesili se da je njima gore? Valjda treba da se poredimo sa zemljama oko nas i u Europi?
Pitanje za tebe da li je 30 godina nakon drugog svjetskog rata neki studentski dom nazvan po Adolfu Hitleru ili neki transparent "Heinrich Himmler Heroj !".Istina ti isti ljudi jesu izgradili Njemacku ali nisu branili naciste kao sto to rade u RS-u
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#3539 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

Pa ko je uzdizao naciste i takve ubice ovdje? Ja samo govorim cinjenice. Evo jos jednog kojem je RS kriva za sve zivo, a realnost je da je malo manje jaje od Federacije, ista muda. :lol:

Prvo se pozabavit ovdje ovim nasim kriminalnom pa tek onda pogledati dalje. :thumbup:
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#3540 Re: Draško Stanivuković

Post by Hemsworth30 »

deogest wrote: 12/04/2021 00:55 Pa ko je uzdizao naciste i takve ubice ovdje? Ja samo govorim cinjenice. Evo jos jednog kojem je RS kriva za sve zivo, a realnost je da je malo manje jaje od Federacije, ista muda. :lol:

Prvo se pozabavit ovdje ovim nasim kriminalnom pa tek onda pogledati dalje. :thumbup:
Mislim da čovjek govori o uzdizanju osuđenih ratnih zločina, o transparentima, podršci, glorifikaciji krvnika.
A kriminal, korupcija su u cijeloj BiH isti.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#3541 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

Hemsworth30 wrote: 12/04/2021 03:09
deogest wrote: 12/04/2021 00:55 Pa ko je uzdizao naciste i takve ubice ovdje? Ja samo govorim cinjenice. Evo jos jednog kojem je RS kriva za sve zivo, a realnost je da je malo manje jaje od Federacije, ista muda. :lol:

Prvo se pozabavit ovdje ovim nasim kriminalnom pa tek onda pogledati dalje. :thumbup:
Mislim da čovjek govori o uzdizanju osuđenih ratnih zločina, o transparentima, podršci, glorifikaciji krvnika.
A kriminal, korupcija su u cijeloj BiH isti.
Pa dokle god samo o tome mislimo, i 30 godina nakon rata, a ne o prevari, kradji, korupciji, oduzimanju osnovnih prava za zivot u vidu rada, situacija ce da ostane isto.

Svi oni zajedno hapaju krmetinu i janjetinu iza zatvorenih vrata, dok narod maze pastetu i kolje se oko nebitnih stvari.

Kad ti je plata 3 milje, ne zayebavas se s glupostima vec uzivas u zivotu, putujes, upoznajes ljude, kupujes. Ono sto nema 99 % obicnog stanovnistva.
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#3542 Re: Draško Stanivuković

Post by Hemsworth30 »

deogest wrote: 12/04/2021 11:08
Hemsworth30 wrote: 12/04/2021 03:09
deogest wrote: 12/04/2021 00:55 Pa ko je uzdizao naciste i takve ubice ovdje? Ja samo govorim cinjenice. Evo jos jednog kojem je RS kriva za sve zivo, a realnost je da je malo manje jaje od Federacije, ista muda. :lol:

Prvo se pozabavit ovdje ovim nasim kriminalnom pa tek onda pogledati dalje. :thumbup:
Mislim da čovjek govori o uzdizanju osuđenih ratnih zločina, o transparentima, podršci, glorifikaciji krvnika.
A kriminal, korupcija su u cijeloj BiH isti.
Pa dokle god samo o tome mislimo, i 30 godina nakon rata, a ne o prevari, kradji, korupciji, oduzimanju osnovnih prava za zivot u vidu rada, situacija ce da ostane isto.

Svi oni zajedno hapaju krmetinu i janjetinu iza zatvorenih vrata, dok narod maze pastetu i kolje se oko nebitnih stvari.

Kad ti je plata 3 milje, ne zayebavas se s glupostima vec uzivas u zivotu, putujes, upoznajes ljude, kupujes. Ono sto nema 99 % obicnog stanovnistva.
Kažeš da i muslimani zajedno sa njima krhaju po prasetini, a?
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#3543 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

Hemsworth30 wrote: 12/04/2021 13:03
deogest wrote: 12/04/2021 11:08
Hemsworth30 wrote: 12/04/2021 03:09

Mislim da čovjek govori o uzdizanju osuđenih ratnih zločina, o transparentima, podršci, glorifikaciji krvnika.
A kriminal, korupcija su u cijeloj BiH isti.
Pa dokle god samo o tome mislimo, i 30 godina nakon rata, a ne o prevari, kradji, korupciji, oduzimanju osnovnih prava za zivot u vidu rada, situacija ce da ostane isto.

Svi oni zajedno hapaju krmetinu i janjetinu iza zatvorenih vrata, dok narod maze pastetu i kolje se oko nebitnih stvari.

Kad ti je plata 3 milje, ne zayebavas se s glupostima vec uzivas u zivotu, putujes, upoznajes ljude, kupujes. Ono sto nema 99 % obicnog stanovnistva.
Kažeš da i muslimani zajedno sa njima krhaju po prasetini, a?
Pa vjerovatno i oni, nije nama to strano svakako. Kad je u stanju namjestit tender pa direktno otic na dzumu u dzamiju, ne znam sta mu je problem pojest malo krmetine ako mu se okus svidja? Takvi su to ljudi.

Svadjaju se citavu god i onda kad MMF daje pare dogovore se za sat vremena na rucku. :lol:
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#3544 Re: Draško Stanivuković

Post by Hemsworth30 »

deogest wrote: 12/04/2021 15:24
Hemsworth30 wrote: 12/04/2021 13:03
deogest wrote: 12/04/2021 11:08

Pa dokle god samo o tome mislimo, i 30 godina nakon rata, a ne o prevari, kradji, korupciji, oduzimanju osnovnih prava za zivot u vidu rada, situacija ce da ostane isto.

Svi oni zajedno hapaju krmetinu i janjetinu iza zatvorenih vrata, dok narod maze pastetu i kolje se oko nebitnih stvari.

Kad ti je plata 3 milje, ne zayebavas se s glupostima vec uzivas u zivotu, putujes, upoznajes ljude, kupujes. Ono sto nema 99 % obicnog stanovnistva.
Kažeš da i muslimani zajedno sa njima krhaju po prasetini, a?
Pa vjerovatno i oni, nije nama to strano svakako. Kad je u stanju namjestit tender pa direktno otic na dzumu u dzamiju, ne znam sta mu je problem pojest malo krmetine ako mu se okus svidja? Takvi su to ljudi.

Svadjaju se citavu god i onda kad MMF daje pare dogovore se za sat vremena na rucku. :lol:
Ironično je pitanje bilo. :roll:
User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3545 Re: Draško Stanivuković

Post by mayab »

On našao da dijeli lekcije :shock: :?

Draško Stanivuković: Izjava gradonačelnice Sarajeva je greška
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković smatra greškom izjavu nove gradonačelnice Sarajeva Benjamine Karić, koja je ostala pri stavu da neće skinuti tablu sa Vijećnice na kojoj stoji sintagma “srpski zločinci”.
Hajde, Draško, predloži šta treba da piše na toj ploči, da čuje celi svet "dokle si " :oops:
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#3546 Re: Draško Stanivuković

Post by hamza_sa »

mayab wrote: 13/04/2021 21:55 On našao da dijeli lekcije :shock: :?

Draško Stanivuković: Izjava gradonačelnice Sarajeva je greška
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković smatra greškom izjavu nove gradonačelnice Sarajeva Benjamine Karić, koja je ostala pri stavu da neće skinuti tablu sa Vijećnice na kojoj stoji sintagma “srpski zločinci”.
Hajde, Draško, predloži šta treba da piše na toj ploči, da čuje celi svet "dokle si " :oops:

:thumbup: :thumbup:

Odlican prijedlog da mu neko posalje takvo pitanje. Bas bih volio vidjeti odgovor.

Mada, pretpostavljam da bi mu odgovor bio da ne treba da bude ikakva ploca, kao da i na istoj ista pise, jer znas kako mali/veliki cetnik voli reci:" Cica mica, gotova prica!"
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7376
Joined: 16/01/2007 23:38

#3547 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

izvrsni direktor
Posts: 9157
Joined: 20/12/2018 16:11

#3548 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

Cim se pojavi prijetnja za dodika(a samim tim i njegovog koalicionog kolegu bakira), sda botovi se slomise dokazujuci kako je stanivukovic los, pljuvanje po njemu vece nego je po dodiku ikad bilo :-)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3549 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

Svaka cast momku, ovako se jedino moze sa seljacima, direktno u facu :thumbup:

https://youtu.be/a2uLzJGOgZk
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3550 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

izvrsni direktor wrote: 17/04/2021 13:00 Cim se pojavi prijetnja za dodika(a samim tim i njegovog koalicionog kolegu bakira), sda botovi se slomise dokazujuci kako je stanivukovic los, pljuvanje po njemu vece nego je po dodiku ikad bilo :-)
Vala baš. Gledaj ovog SDA bota što napada dobrog momka

Post Reply