Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#3601 Re: Draško Stanivuković

Post by Toffee karamela »

banjaluka078 wrote: 30/04/2021 08:36
dustaban wrote: 30/04/2021 00:11
jebala ih bubica mene više ispizdila ona smiješna mašna. Koji ljakase u pm...
San svake sponzoruše u gradu i okolini.
ima li šanse da ga neka odvuče u svoje međunožno podzemlje i spasi nas njegovih 007 fotki bar nakratko? :?
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7406
Joined: 16/01/2007 23:38

#3602 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

deogest wrote: 30/04/2021 12:45 Joj Bosnja sto su protiv Draska samo zato sto ne priznaje genocid javno u emisiji, jer da to prizna, ne bi nikad na funkciju dosao, sto svi znaju.
Pffff...ovo smo na temi davno prežvakali. Po stavu o toj temi nije drugačiji od bilo kojeg drugog političara. Dakle, nije to. Ali ubi populizmom i reality pristupom poslu i životu.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#3603 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

banjaluka078 wrote: 30/04/2021 14:38
deogest wrote: 30/04/2021 12:45 Joj Bosnja sto su protiv Draska samo zato sto ne priznaje genocid javno u emisiji, jer da to prizna, ne bi nikad na funkciju dosao, sto svi znaju.
Pffff...ovo smo na temi davno prežvakali. Po stavu o toj temi nije drugačiji od bilo kojeg drugog političara. Dakle, nije to. Ali ubi populizmom i reality pristupom poslu i životu.
Pa normalno da nije drugacije, kad bi to znacilo smrt njegove politicke karijere. Ko bi ga izglasao?

Nek on ubi populizmom, bar je malo razdrmao SNSD i Dodika. Hoce li neko opkladu da ce hladno uzet i 2022 sad? I to uvjerljivo? Covjek je dobio najvise glasova u drzavi, vise nego i svi u Federaciji.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#3604 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

carobnjak_N wrote: 30/04/2021 09:08 Drasko zadnji put procitao knjigu, lektiru u srednjoj.
Elokventan je on nego upakuje to u populistički stil i ispadne kao da viče iz oranice. Uočljivo je da je krenuo sprintom i da usporava. Dok je on galamio Borenović i Šarović kao iskusni su mudro šutjeli, ali su mu trebali objasniti u šta ulazi. Druga stvar je Vukanović i tu su se otkrili apetiti opozicije i da nije sve radi naroda.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#3605 Re: Draško Stanivuković

Post by RunnerX »

Draško je krvavo radio za svaki glas koji je dobio, još od vremena kad je prevrtao asfalt oko BL.

Velika je greška naših medija to što su ga konstantno pritiskali za genocid u Srebrenici, stvarno bespotrebno. Naši ljudi napokon moraju shvatiti da lider Srba ne možeš postati tako što priznaješ genocid i držiš distancu od SPC.

Sa njim bi se zaista moglo sarađivati u nekim normalnim okvirima i bez zapaljive retorike, tako da se iskreno nadam da će Benjamina i on početi da normalizuju odnose između Sarajeva i Banja Luke.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3606 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 30/04/2021 14:38
deogest wrote: 30/04/2021 12:45 Joj Bosnja sto su protiv Draska samo zato sto ne priznaje genocid javno u emisiji, jer da to prizna, ne bi nikad na funkciju dosao, sto svi znaju.
Pffff...ovo smo na temi davno prežvakali. Po stavu o toj temi nije drugačiji od bilo kojeg drugog političara. Dakle, nije to. Ali ubi populizmom i reality pristupom poslu i životu.
Moramo shvatiti da su nove generacije drugacije. Dvadesetogodisnjaci su internet generacije. Meni je neshvatljivo da neko samog sebe slika i glavu postavlja na fejsubk. Al' to je tako, svako vrijeme ima svoje trendove. Treba podrzati mlade. Ne mozemo ocekivati da neko od 20 godina ima nacin ponašanja i stil kao neko od 40 i 60.

I mi smo bili drugaciji u odnosu na roditelje, a o dedama da ne govorim. Sve se mijenja.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#3607 Re: Draško Stanivuković

Post by carobnjak_N »

vatrogasac wrote: 30/04/2021 14:49
carobnjak_N wrote: 30/04/2021 09:08 Drasko zadnji put procitao knjigu, lektiru u srednjoj.
Elokventan je on nego upakuje to u populistički stil i ispadne kao da viče iz oranice. Uočljivo je da je krenuo sprintom i da usporava. Dok je on galamio Borenović i Šarović kao iskusni su mudro šutjeli, ali su mu trebali objasniti u šta ulazi. Druga stvar je Vukanović i tu su se otkrili apetiti opozicije i da nije sve radi naroda.
Ma momku fali rijeci ali doduse ima ih sasvim dovoljno za prakticnu upotrebu i populisticku pricu.
Ne moze on daleko dogurati ovo mu je vrh.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2820
Joined: 14/01/2019 04:56

#3608 Re: Draško Stanivuković

Post by Porodice Foht »

RunnerX wrote: 30/04/2021 15:05 Draško je krvavo radio za svaki glas koji je dobio, još od vremena kad je prevrtao asfalt oko BL.

Velika je greška naših medija to što su ga konstantno pritiskali za genocid u Srebrenici, stvarno bespotrebno. Naši ljudi napokon moraju shvatiti da lider Srba ne možeš postati tako što priznaješ genocid i držiš distancu od SPC.

Sa njim bi se zaista moglo sarađivati u nekim normalnim okvirima i bez zapaljive retorike, tako da se iskreno nadam da će Benjamina i on početi da normalizuju odnose između Sarajeva i Banja Luke.
I ja mislim slicno. Sada bi trebalo nasu Sarajku Benjaminu koja pokazuje slicne metode u radu na celu grada i Draska afirmirati kao noviu snagu a smanjiti pricu o proslosti. Time se ona nece zatrpati i zaboraviti, ali hoce nekim bukvama otvoriti oci da ova zemlja ima perspektivu i nadu s novim ljudima.
Last edited by Porodice Foht on 30/04/2021 15:41, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3609 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

RunnerX wrote: 30/04/2021 15:05 Draško je krvavo radio za svaki glas koji je dobio, još od vremena kad je prevrtao asfalt oko BL.

Velika je greška naših medija to što su ga konstantno pritiskali za genocid u Srebrenici, stvarno bespotrebno. Naši ljudi napokon moraju shvatiti da lider Srba ne možeš postati tako što priznaješ genocid i držiš distancu od SPC.

Sa njim bi se zaista moglo sarađivati u nekim normalnim okvirima i bez zapaljive retorike, tako da se iskreno nadam da će Benjamina i on početi da normalizuju odnose između Sarajeva i Banja Luke.
Nije do medija, Drasko je jos uvijek mlad i neiskusan, nema spremne odgovore na svako pitanje i ponekad zbog toga ispadne iz tracnica. Nadoci ce.

Mediji traze senzaciju i gledanost. Tako je svugdje u svijetu. Da bi opravdao stav prema Srebrenici, Drasko je negirao genocid u Jasenovcu, pravdajuci se time da nije istoricar i da nema sve podatke. Zbog toga ga podera javnost u oba entiteta. A on je samo trebao insistirati na tome da kao mlad covjek, nedovoljno upućen, ne zeli komentarisati vruce ratne teme. Ako udje u te teme, poderat ce ga Dodik. Njegova jedina sansa je forsiranje zivotnih tema, prica o buducnosti, ekonomiji, korupciji itd
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3610 Re: Draško Stanivuković

Post by muha_sa »

Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:18
RunnerX wrote: 30/04/2021 15:05 Draško je krvavo radio za svaki glas koji je dobio, još od vremena kad je prevrtao asfalt oko BL.

Velika je greška naših medija to što su ga konstantno pritiskali za genocid u Srebrenici, stvarno bespotrebno. Naši ljudi napokon moraju shvatiti da lider Srba ne možeš postati tako što priznaješ genocid i držiš distancu od SPC.

Sa njim bi se zaista moglo sarađivati u nekim normalnim okvirima i bez zapaljive retorike, tako da se iskreno nadam da će Benjamina i on početi da normalizuju odnose između Sarajeva i Banja Luke.
I ja mislim slicno. Sada bi trebalo nasu Sarajku Benjaminu koja pokazuje slicne metode u radu na ceku grada i Draska afirmirati kao noviu snagu a smanjiti pricu o proslosti. Time se ona nece zatrpati i zaboraviti, ali hoce nekim bukvama otvoriti oci da ova zemlja ima perspektivu i nadu s novim ljudima.
:thumbup:
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7406
Joined: 16/01/2007 23:38

#3611 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:18 I ja mislim slicno. Sada bi trebalo nasu Sarajku Benjaminu koja pokazuje slicne metode u radu na ceku grada i Draska afirmirati kao noviu snagu a smanjiti pricu o proslosti. Time se ona nece zatrpati i zaboraviti, ali hoce nekim bukvama otvoriti oci da ova zemlja ima perspektivu i nadu s novim ljudima.
Mislim da je Draško jedini koji joj nije čestitao izbor.
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3612 Re: Draško Stanivuković

Post by konektovan »

RunnerX wrote: 30/04/2021 15:05 Draško je krvavo radio za svaki glas koji je dobio, još od vremena kad je prevrtao asfalt oko BL.

Velika je greška naših medija to što su ga konstantno pritiskali za genocid u Srebrenici, stvarno bespotrebno. Naši ljudi napokon moraju shvatiti da lider Srba ne možeš postati tako što priznaješ genocid i držiš distancu od SPC.

Sa njim bi se zaista moglo sarađivati u nekim normalnim okvirima i bez zapaljive retorike, tako da se iskreno nadam da će Benjamina i on početi da normalizuju odnose između Sarajeva i Banja Luke.
Frajeru svaka druga borba za otadzbinu, on je budući Vučićev alat...
Šta očekivati od nekog ko se slika sa šajkačom i kokardom?! Ja znam, nikad nece biti normalizacije o kakvoj vi pišete...sa ovakvim likovima, bez obzira na slatkorjecivost,...na koju su pale i nane iz Sarajeva.. :-)
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7406
Joined: 16/01/2007 23:38

#3613 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

deogest wrote: 30/04/2021 14:42
Nek on ubi populizmom, bar je malo razdrmao SNSD i Dodika. Hoce li neko opkladu da ce hladno uzet i 2022 sad? I to uvjerljivo? Covjek je dobio najvise glasova u drzavi, vise nego i svi u Federaciji.
Draškovi glasači u mom okruženju, ova neka ekipa koja nije toliko za njega koliko protiv Mile, su u zadnjih nekoliko sedmica počeli jako mijenjati priču, zbog odnosa sa strankom i dojučerašnjim "saborcima". Lupio ga je ego, ne da govoriti sa sobom i to bi ga moglo pojesti.
Miletovi će ga svakako sabotirati svaki put kad stignu, za stagnaciju projekata u gradu će optuživati Draška, a plus, eto u junu novog povećanja plata i sigurnih glasova.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2820
Joined: 14/01/2019 04:56

#3614 Re: Draško Stanivuković

Post by Porodice Foht »

banjaluka078 wrote: 30/04/2021 15:20
Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:18 I ja mislim slicno. Sada bi trebalo nasu Sarajku Benjaminu koja pokazuje slicne metode u radu na ceku grada i Draska afirmirati kao noviu snagu a smanjiti pricu o proslosti. Time se ona nece zatrpati i zaboraviti, ali hoce nekim bukvama otvoriti oci da ova zemlja ima perspektivu i nadu s novim ljudima.
Mislim da je Draško jedini koji joj nije čestitao izbor.
Ne treba se okretati za tim. Mozda je zaboravio, sta znas. On pokazuje znakove neiskustva u radu i greske koje ce sigurno ispraviti, ali mu treba dati sansu da rade zajedno pa ce tako manje imati mjesta za srbovanje. Treba pokazati velicinu pa iz Sarajeva pokretati inicijative i eventualno susrete tih dvoje mladih ljudi koji zajedno nemaju ni 60 godina. Eto Forto je prije dvije godine otisao u Banja Luku, ne znam kojim povodom ali pokazao zelju da se dva najveca BiH grada susrecu iako je tu bio nivo grada i kantona, ali nebitno. Nema se sta cekati na strance kad sami mozemo pomaknuti stvari sa mrtve tacke.
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3615 Re: Draško Stanivuković

Post by palermo »

Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:41
banjaluka078 wrote: 30/04/2021 15:20
Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:18 I ja mislim slicno. Sada bi trebalo nasu Sarajku Benjaminu koja pokazuje slicne metode u radu na ceku grada i Draska afirmirati kao noviu snagu a smanjiti pricu o proslosti. Time se ona nece zatrpati i zaboraviti, ali hoce nekim bukvama otvoriti oci da ova zemlja ima perspektivu i nadu s novim ljudima.
Mislim da je Draško jedini koji joj nije čestitao izbor.
Ne treba se okretati za tim. Mozda je zaboravio, sta znas. On pokazuje znakove neiskustva u radu i greske koje ce sigurno ispraviti, ali mu treba dati sansu da rade zajedno pa ce tako manje imati mjesta za srbovanje. Treba pokazati velicinu pa iz Sarajeva pokretati inicijative i eventualno susrete tih dvoje mladih ljudi koji zajedno nemaju ni 60 godina. Eto Forto je prije dvije godine otisao u Banja Luku, ne znam kojim povodom ali pokazao zelju da se dva najveca BiH grada susrecu iako je tu bio nivo grada i kantona, ali nebitno. Nema se sta cekati na strance kad sami mozemo pomaknuti stvari sa mrtve tacke.
Nije ni on znao......bilo bi mu mnogo bolje da je tu posjetu izbjegao
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2820
Joined: 14/01/2019 04:56

#3616 Re: Draško Stanivuković

Post by Porodice Foht »

Sto bi mu bilo bolje da je izbjegao? Izgubio izbore, koalicija mu se raspala zbog te posjete BL? :?
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7406
Joined: 16/01/2007 23:38

#3617 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Mogla bi Banjaluka nekad prva pružiti ruku i pokazati inicijativu.
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3618 Re: Draško Stanivuković

Post by palermo »

Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:48 Sto bi mu bilo bolje da je izbjegao? Izgubio izbore, koalicija mu se raspala zbog te posjete BL? :?
Nije, đe će se zbog toga raspasti koalicija, gluho bilo.....ali je recimo tada pokazao da mu je Banjaluka važnija od Mostara.....i ne samo Mostara.....

Ja se nadam da Benjamina neće ponoviti tu grešku i da će razumjeti istinsko značenje Sarajeva u kontekstu Bosne i Hercegovine....
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2820
Joined: 14/01/2019 04:56

#3619 Re: Draško Stanivuković

Post by Porodice Foht »

palermo wrote: 30/04/2021 16:00
Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:48 Sto bi mu bilo bolje da je izbjegao? Izgubio izbore, koalicija mu se raspala zbog te posjete BL? :?
Nije, đe će se zbog toga raspasti koalicija, gluho bilo.....ali je recimo tada pokazao da mu je Banjaluka važnija od Mostara.....i ne samo Mostara.....

Ja se nadam da Benjamina neće ponoviti tu grešku i da će razumjeti istinsko značenje Sarajeva u kontekstu Bosne i Hercegovine....
Daj ba, prije dvije godine kome ce otici u Mostar? Beslicu, koji je u tehnickom mandatu! Tada se nekako tek saznalo za izbore u Mostaru.
Odnekud se mora poceti. Sramota je da se neki koraci cine tek nakon 25 godina od rata. Ali opet bar je eto Forto na vlastitu inicijativu otisao u BL i nije ga vodao Visoki predstavnik ili dao pare da se susretnu.
Ovi trenutni na vlasti na drzavnom i nizem nivou znaju dobro da bilo kakva normalizacija znaci i njihov kraj, kako politicki tako i finansijski i svaki drugi i sve ce uciniti da do toga ne dodje.
Razocarao me ''STAV'', iako su im stavovi poznati. Pa zar ce navijati za Ridjobrkog do Sudnjeg dana. :shock: Eto, dobro nam pa neka kako jeste. :-x
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3620 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

Porodice Foht wrote: 30/04/2021 16:10
palermo wrote: 30/04/2021 16:00
Porodice Foht wrote: 30/04/2021 15:48 Sto bi mu bilo bolje da je izbjegao? Izgubio izbore, koalicija mu se raspala zbog te posjete BL? :?
Nije, đe će se zbog toga raspasti koalicija, gluho bilo.....ali je recimo tada pokazao da mu je Banjaluka važnija od Mostara.....i ne samo Mostara.....

Ja se nadam da Benjamina neće ponoviti tu grešku i da će razumjeti istinsko značenje Sarajeva u kontekstu Bosne i Hercegovine....
Daj ba, prije dvije godine kome ce otici u Mostar? Beslicu, koji je u tehnickom mandatu! Tada se nekako tek saznalo za izbore u Mostaru.
Odnekud se mora poceti. Sramota je da se neki koraci cine tek nakon 25 godina od rata. Ali opet bar je eto Forto na vlastitu inicijativu otisao u BL i nije ga vodao Visoki predstavnik ili dao pare da se susretnu.
Ovi trenutni na vlasti na drzavnom i nizem nivou znaju dobro da bilo kakva normalizacija znaci i njihov kraj, kako politicki tako i finansijski i svaki drugi i sve ce uciniti da do toga ne dodje.
Razocarao me ''STAV'', iako su im stavovi poznati. Pa zar ce navijati za Ridjobrkog do Sudnjeg dana. :shock: Eto, dobro nam pa neka kako jeste. :-x
Sto duze odrzati postojeće stanje.
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3621 Re: Draško Stanivuković

Post by palermo »

Porodice Foht wrote: 30/04/2021 16:10

Daj ba, prije dvije godine kome ce otici u Mostar? Beslicu, koji je u tehnickom mandatu! Tada se nekako tek saznalo za izbore u Mostaru.
Odnekud se mora poceti. Sramota je da se neki koraci cine tek nakon 25 godina od rata. Ali opet bar je eto Forto na vlastitu inicijativu otisao u BL i nije ga vodao Visoki predstavnik ili dao pare da se susretnu.
Ovi trenutni na vlasti na drzavnom i nizem nivou znaju dobro da bilo kakva normalizacija znaci i njihov kraj, kako politicki tako i finansijski i svaki drugi i sve ce uciniti da do toga ne dodje.
Razocarao me ''STAV'', iako su im stavovi poznati. Pa zar ce navijati za Ridjobrkog do Sudnjeg dana. :shock: Eto, dobro nam pa neka kako jeste. :-x
Prošlost, kad je bilo aktuelno napisao sam par postova i posvađao se sa par forumaša....ne bih ponavljao....

Uglavnom, ne slažem se, uvijek sam za normalizaciju, ne mislim da je problem i da je mi iniciramo....ali mi je problem kad se ne koristi glava za ono čemu bi trebala služiti. Da se misli sa njom, A Forto to tada nije uradio.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10698
Joined: 27/04/2021 22:52

#3622 Re: Draško Stanivuković

Post by tramvajtrojka »

palermo wrote: 30/04/2021 16:14
Porodice Foht wrote: 30/04/2021 16:10

Daj ba, prije dvije godine kome ce otici u Mostar? Beslicu, koji je u tehnickom mandatu! Tada se nekako tek saznalo za izbore u Mostaru.
Odnekud se mora poceti. Sramota je da se neki koraci cine tek nakon 25 godina od rata. Ali opet bar je eto Forto na vlastitu inicijativu otisao u BL i nije ga vodao Visoki predstavnik ili dao pare da se susretnu.
Ovi trenutni na vlasti na drzavnom i nizem nivou znaju dobro da bilo kakva normalizacija znaci i njihov kraj, kako politicki tako i finansijski i svaki drugi i sve ce uciniti da do toga ne dodje.
Razocarao me ''STAV'', iako su im stavovi poznati. Pa zar ce navijati za Ridjobrkog do Sudnjeg dana. :shock: Eto, dobro nam pa neka kako jeste. :-x
Prošlost, kad je bilo aktuelno napisao sam par postova i posvađao se sa par forumaša....ne bih ponavljao....

Uglavnom, ne slažem se, uvijek sam za normalizaciju, ne mislim da je problem i da je mi iniciramo....ali mi je problem kad se ne koristi glava za ono čemu bi trebala služiti. Da se misli sa njom, A Forto to tada nije uradio.
sto bi nekoga iz Sarajeva trebalo biti briga za Mostar kad vas mostarce zaboli za taj grad , da vam je bitan grad kao grad ne bi Mostar bio u ruševinama i deponijama smeca dan dns žalosno je kako izgleda grad :run:

tako da pometite dobrooo ispred svoje avlije pa onda govorite drugima sta i kako bi trebali raditi i gdje ici
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3623 Re: Draško Stanivuković

Post by palermo »

tramvajtrojka wrote: 30/04/2021 16:21
palermo wrote: 30/04/2021 16:14
Porodice Foht wrote: 30/04/2021 16:10

Daj ba, prije dvije godine kome ce otici u Mostar? Beslicu, koji je u tehnickom mandatu! Tada se nekako tek saznalo za izbore u Mostaru.
Odnekud se mora poceti. Sramota je da se neki koraci cine tek nakon 25 godina od rata. Ali opet bar je eto Forto na vlastitu inicijativu otisao u BL i nije ga vodao Visoki predstavnik ili dao pare da se susretnu.
Ovi trenutni na vlasti na drzavnom i nizem nivou znaju dobro da bilo kakva normalizacija znaci i njihov kraj, kako politicki tako i finansijski i svaki drugi i sve ce uciniti da do toga ne dodje.
Razocarao me ''STAV'', iako su im stavovi poznati. Pa zar ce navijati za Ridjobrkog do Sudnjeg dana. :shock: Eto, dobro nam pa neka kako jeste. :-x
Prošlost, kad je bilo aktuelno napisao sam par postova i posvađao se sa par forumaša....ne bih ponavljao....

Uglavnom, ne slažem se, uvijek sam za normalizaciju, ne mislim da je problem i da je mi iniciramo....ali mi je problem kad se ne koristi glava za ono čemu bi trebala služiti. Da se misli sa njom, A Forto to tada nije uradio.
sto bi nekoga iz Sarajeva trebalo biti briga za Mostar kad vas mostarce zaboli za taj grad , da vam je bitan grad kao grad ne bi Mostar bio u ruševinama i deponijama smeca dan dns žalosno je kako izgleda grad :run:

tako da pometite dobrooo ispred svoje avlije pa onda govorite drugima sta i kako bi trebali raditi i gdje ici
Nemoj se.sekirati.....necemo,

samo da.je veceras nekako uvaliti dva komada....
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3624 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

Kakva je razlika izmedju Stanivukovica i Dodiga? Nikakva jedino sto je Stanivukovic gori i to ce se uskoro pokazati,vec unosi polako razdor u PDP a na kraju ,nemojte se iznenaditi ako obuce dres SNSDa.On je veci rusofil od Dodiga,poceo je sa krupnim ribama,spomenik Zukovu,kakve veze ima Zukov sa BiH.Kako ce se mnogi razocarati u Kalimera osim srpskih nacionalista.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#3625 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Ta braćo, vidi šta ion znOde. :D

Post Reply