Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
House
Posts: 46723
Joined: 17/03/2010 15:36

#4426 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

vojin i bursać jedini normalni srbi
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#4427 Re: Draško Stanivuković

Post by Login77777 »

House wrote: 02/10/2021 20:50 vojin i bursać jedini normalni srbi
A bake?
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#4428 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

vatrogasac wrote: 02/10/2021 20:43

Znam ša je nedavno izjavio Stanivuković u vezi Srebrenice. Dodik je bio konkretniji kada je dolazio na vlast pa je priznao genocid u Srebrenici. Ja jedino nekako Mektiću vjerujem, a ovi ostali su u pet deka.


Volio bih i ja da si ti u pravu sutra, a ja u krivu.
A jel hoces da kazes da je bolje ovo sto sada imamo sa Dodikom i da bi bilo bolje da ovako ostane i narednih pet godina? Najbitnije je oslabiti poluge moci vladajuce oligarhije na svim stranama.. I mi moramo glasati za SDA satelite da bi srusili SDA.. Sutra cemo mozda morati glasati za, do juce, prvog do Bakira da bi srusili Bakira.. Prvo se mora zadovoljiti matematika da bi se uopce i dobila sansa da se nesto krene mijenjati..
User avatar
Skijaš
Posts: 12580
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#4429 Re: Draško Stanivuković

Post by Skijaš »

laik1981 wrote: 02/10/2021 20:36
Dodik se previse osilio i previse odlijepio od realnosti.. Covjek je postao opasan i ocaju bi mogao biti na svasta spreman.. On mora otici.. Da ga se pobijedi potrebno je i vece srbovanje od ovog veceras.. Zasto? Zato sto u RS-u zivi takav narod.. Ovi zasnivaju predizbornju kampanju na srbovanju i ignorisanju BiH.. Dodik predizbornu kampanju zasniva na negiranju drzave i secesiji.. Po meni je to jako bitna razlika..
Nit koju se provlaci kroz djelovanje svih tih stranaka jeste ugrozenost Srba. Prosjecan Srbin ne sjedi u svom dnevnom boravku, s laktovima na heklanom stolnjaku, zagledan kroz prozor smisljajuci nove nacine da napakosti nesrpskom stanovnistvu svojim srbovanjem. Prosjecan Srbin se u stvari osjeca ugrozen. Pacijenata ima i velikosrpska ih je opcija pustila s lanca, ali to nisu prosjecni ljudi .... prosjecan covjek se zaista boji da ce se Srbe svesti na status manjine, sluzbene manjine kao u Hrvatskoj. Na stranu koliko je taj strah opravdan, strah je tu i normalno je da ce vecina stranaka u manjem entitetu svirati tu notu. U strahu se vel'ke oci. Sarajevo taj problem ne moze rijesiti, ali moze pomoci rjesavanju dosljednom odbranom srpstva tamo gdje Sarajevo ima utjecaj. Ma koliko se HDZ ljutio zbog tog. Meni je recimo nepojmljivo da se Sarajevo istim zarom ne zalaze za Srbe Drvara i Bosnjake Stoca. HDZ moze jebavati i jedne i druge, ali je Sarajevu problem samo kad se gnjavi jedne. Zasto ? I kako s tom nedosljednoscu pred prosjecnog Srbina u manjem entitetu ?

Izbore u manjem entitetu dobija onaj ko djeluje kao kredibilinija odbrana pred onim politickim opcijama koje ugrozavaju srpski narod. Na istom principu djeluje i SDA uostalom, kao da je glasacima SDA bitno to sto razni Asimi opljackase boga oca ? Strah je cudo.
User avatar
House
Posts: 46723
Joined: 17/03/2010 15:36

#4430 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

Login77777 wrote: 02/10/2021 20:52
House wrote: 02/10/2021 20:50 vojin i bursać jedini normalni srbi
A bake?
:-D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#4431 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

House wrote: 02/10/2021 20:50 vojin i bursać jedini normalni srbi
A Pedja Kojovic I Srdjan Mandic?
User avatar
House
Posts: 46723
Joined: 17/03/2010 15:36

#4432 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

Login7777 wrote: 02/10/2021 20:43 Koliko ovi Turke spominju, Dodik ispade kamilica.
Image
User avatar
House
Posts: 46723
Joined: 17/03/2010 15:36

#4433 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

Kikibombona wrote: 02/10/2021 20:55
House wrote: 02/10/2021 20:50 vojin i bursać jedini normalni srbi
A Pedja Kojovic I Srdjan Mandic?
Mislim na ove iz PC-a
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#4434 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

Skijaš wrote: 02/10/2021 20:54
laik1981 wrote: 02/10/2021 20:36
Dodik se previse osilio i previse odlijepio od realnosti.. Covjek je postao opasan i ocaju bi mogao biti na svasta spreman.. On mora otici.. Da ga se pobijedi potrebno je i vece srbovanje od ovog veceras.. Zasto? Zato sto u RS-u zivi takav narod.. Ovi zasnivaju predizbornju kampanju na srbovanju i ignorisanju BiH.. Dodik predizbornu kampanju zasniva na negiranju drzave i secesiji.. Po meni je to jako bitna razlika..
Nit koju se provlaci kroz djelovanje svih tih stranaka jeste ugrozenost Srba. Prosjecan Srbin ne sjedi u svom dnevnom boravku, s laktovima na heklanom stolnjaku, zagledan kroz prozor smisljajuci nove nacine da napakosti nesrpskom stanovnistvu svojim srbovanjem. Prosjecan Srbin se u stvari osjeca ugrozen. Pacijenata ima i velikosrpska ih je opcija pustila s lanca, ali to nisu prosjecni ljudi .... prosjecan covjek se zaista boji da ce se Srbe svesti na status manjine, sluzbene manjine kao u Hrvatskoj. Na stranu koliko je taj strah opravdan, strah je tu i normalno je da ce vecina stranaka u manjem entitetu svirati tu notu. U strahu se vel'ke oci. Sarajevo taj problem ne moze rijesiti, ali moze pomoci rjesavanju dosljednom odbranom srpstva tamo gdje Sarajevo ima utjecaj. Ma koliko se HDZ ljutio zbog tog. Meni je recimo nepojmljivo da se Sarajevo istim zarom ne zalaze za Srbe Drvara i Bosnjake Stoca. HDZ moze jebavati i jedne i druge, ali je Sarajevu problem samo kad se gnjavi jedne. Zasto ? I kako s tom nedosljednoscu pred prosjecnog Srbina u manjem entitetu ?

Izbore u manjem entitetu dobija onaj ko djeluje kao kredibilinija odbrana pred onim politickim opcijama koje ugrozavaju srpski narod. Na istom principu djeluje i SDA uostalom, kao da je glasacima SDA bitno to sto razni Asimi opljackase boga oca ? Strah je cudo.
Na sta konkretno mislis kada kazes "Sarajevo"? Na SDA ili? Taj strah Srba je iracionalan. U Hrvatskoj Srbi i jesu manjina. U BiH nisu..
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#4435 Re: Draško Stanivuković

Post by dembele »

House wrote: 02/10/2021 20:50 vojin i bursać jedini normalni srbi
Može i Puhalo proć, ali ga treba još malo propitat'
User avatar
Skijaš
Posts: 12580
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#4436 Re: Draško Stanivuković

Post by Skijaš »

laik1981 wrote: 02/10/2021 20:59
Skijaš wrote: 02/10/2021 20:54

Nit koju se provlaci kroz djelovanje svih tih stranaka jeste ugrozenost Srba. Prosjecan Srbin ne sjedi u svom dnevnom boravku, s laktovima na heklanom stolnjaku, zagledan kroz prozor smisljajuci nove nacine da napakosti nesrpskom stanovnistvu svojim srbovanjem. Prosjecan Srbin se u stvari osjeca ugrozen. Pacijenata ima i velikosrpska ih je opcija pustila s lanca, ali to nisu prosjecni ljudi .... prosjecan covjek se zaista boji da ce se Srbe svesti na status manjine, sluzbene manjine kao u Hrvatskoj. Na stranu koliko je taj strah opravdan, strah je tu i normalno je da ce vecina stranaka u manjem entitetu svirati tu notu. U strahu se vel'ke oci. Sarajevo taj problem ne moze rijesiti, ali moze pomoci rjesavanju dosljednom odbranom srpstva tamo gdje Sarajevo ima utjecaj. Ma koliko se HDZ ljutio zbog tog. Meni je recimo nepojmljivo da se Sarajevo istim zarom ne zalaze za Srbe Drvara i Bosnjake Stoca. HDZ moze jebavati i jedne i druge, ali je Sarajevu problem samo kad se gnjavi jedne. Zasto ? I kako s tom nedosljednoscu pred prosjecnog Srbina u manjem entitetu ?

Izbore u manjem entitetu dobija onaj ko djeluje kao kredibilinija odbrana pred onim politickim opcijama koje ugrozavaju srpski narod. Na istom principu djeluje i SDA uostalom, kao da je glasacima SDA bitno to sto razni Asimi opljackase boga oca ? Strah je cudo.
Na sta konkretno mislis kada kazes "Sarajevo"? Na SDA ili? Taj strah Srba je iracionalan. U Hrvatskoj Srbi i jesu manjina. U BiH nisu..
Uglavnom na SDA. Doduse, mislim da je i SDP mogao uraditi vise da se (ranije i prikladno) recimo obiljezi Kazane gdje su ubijane Sarajlije, Radoncica, BANU i ostala kukavicja jaja da i ne spominjem.

I znam ja da je taj strah Srba iracionalan, ali ga se ne moze ignorisati i zakljuciti da podrzavaju Dodika jer i sami mrze.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#4437 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

laik1981 wrote: 02/10/2021 20:52
vatrogasac wrote: 02/10/2021 20:43

Znam ša je nedavno izjavio Stanivuković u vezi Srebrenice. Dodik je bio konkretniji kada je dolazio na vlast pa je priznao genocid u Srebrenici. Ja jedino nekako Mektiću vjerujem, a ovi ostali su u pet deka.


Volio bih i ja da si ti u pravu sutra, a ja u krivu.
A jel hoces da kazes da je bolje ovo sto sada imamo sa Dodikom i da bi bilo bolje da ovako ostane i narednih pet godina? Najbitnije je oslabiti poluge moci vladajuce oligarhije na svim stranama.. I mi moramo glasati za SDA satelite da bi srusili SDA.. Sutra cemo mozda morati glasati za, do juce, prvog do Bakira da bi srusili Bakira.. Prvo se mora zadovoljiti matematika da bi se uopce i dobila sansa da se nesto krene mijenjati..
Mektić i Šarović su nešto radili, a vidi kako Šarović se u sekundi okrenu u podršci Dodiku u blokadi Bosne. Osjećaš li da se Stanivuković previše uvlači Vučiću i Vučić ga zato nagrađuje? Hoće li se Srbija odreći 'srpskog sveta' kada skinu Dodika i dovedu ove? Tamam smo mislili da se Crna Gora izvukla iz srbijanskih kandži i sada je u najgoroj poziciji. Sliku koju ja gledam je veća od ovog skupa večeras.



laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#4438 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

Skijaš wrote: 02/10/2021 21:12
laik1981 wrote: 02/10/2021 20:59
Na sta konkretno mislis kada kazes "Sarajevo"? Na SDA ili? Taj strah Srba je iracionalan. U Hrvatskoj Srbi i jesu manjina. U BiH nisu..
Uglavnom na SDA. Doduse, mislim da je i SDP mogao uraditi vise da recimo obiljezi Kazane gdje su ubijane Sarajlije, Radoncica, BANU i ostala kukavicja jaja da i ne spominjem.

I znam ja da je taj strah Srba iracionalan, ali ga se ne moze ignorisati i zakljuciti da podrzavaju Dodika jer i sami mrze.
SDA je jednako odgovorna, ako ne i odgovornija, za problematiku u ovoj drzavi.. Moglo se uraditi vise.. Evo nesto se i pocinje raditi tamo gdje moze, odnosno gdje nema SDA.. Taj strah kod Srba je rezultat retorike onih koje biraju da ih vode.. I u Srbiji ih vlastodrsci vjecito zasipaju nekim imaginarnim neprijateljima koji prijete njihovom opstanku.. To "svi su protiv Srba" je postalo dio srpskog identiteta.. Niko drugi nije kriv za te strahove.. Njihovi pretstavnici trebaju da to ispravljaju..
vatrogasac wrote: 02/10/2021 21:16
laik1981 wrote: 02/10/2021 20:52
A jel hoces da kazes da je bolje ovo sto sada imamo sa Dodikom i da bi bilo bolje da ovako ostane i narednih pet godina? Najbitnije je oslabiti poluge moci vladajuce oligarhije na svim stranama.. I mi moramo glasati za SDA satelite da bi srusili SDA.. Sutra cemo mozda morati glasati za, do juce, prvog do Bakira da bi srusili Bakira.. Prvo se mora zadovoljiti matematika da bi se uopce i dobila sansa da se nesto krene mijenjati..
Mektić i Šarović su nešto radili, a vidi kako Šarović se u sekundi okrenu u podršci Dodiku u blokadi Bosne. Osjećaš li da se Stanivuković previše uvlači Vučiću i Vučić ga zato nagrađuje? Hoće li se Srbija odreći 'srpskog sveta' kada skinu Dodika i dovedu ove? Tamam smo mislili da se Crna Gora izvukla iz srbijanskih kandži i sada je u najgoroj poziciji. Sliku koju ja gledam je veća od ovog skupa večeras.
Svega sam svjestan i slazem se sa tim sto si napisao, ali mi nisi odgovorio na pitanje.. Da li mislis da je bolje sledecih pet godina imati ovo sto imamo sad?
Last edited by laik1981 on 02/10/2021 21:27, edited 1 time in total.
User avatar
House
Posts: 46723
Joined: 17/03/2010 15:36

#4439 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

dembele wrote: 02/10/2021 21:01
House wrote: 02/10/2021 20:50 vojin i bursać jedini normalni srbi
Može i Puhalo proć, ali ga treba još malo propitat'
da! srleta sam zaboravio
User avatar
Skijaš
Posts: 12580
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#4440 Re: Draško Stanivuković

Post by Skijaš »

laik1981 wrote: 02/10/2021 21:19 To "svi su protiv Srba" je postalo dio srpskog identiteta.. Niko drugi nije kriv za te strahove.. Njihovi pretstavnici trebaju da to ispravljaju..
Nesporazum .... ja ti govorim da Sarajevo treba nastupiti sa pozicije branitelja srpskih (bosnjackih, hrvatskih) interesa kao i interesa ostalih. Sarajevo ne smije djelovati kao da ima duple standarde .... Sarajevu se ne smiju desavati epizode poput recimo osnivanja BANU (cime se podriva ANUBiH i salje jako pogresnu poruku). Sarajevo treba nastupiti sa te pozicije da brani interese svih gradjana (znaci i Srba) puno bolje od velikosrpskih sovinista.

Ti u stvari insistiras na prolongiranju stagnacije, mozda to ne zelis, ali to je rezultat stava da Srbe od straha treba da oslobadja velikosrpska opcija koja im se nasiljem i prijetnjama profilirala u vodjstvo. To je nemoguce ... to je nespojivo sa velikosrpskom ideologijom.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#4441 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

laik1981 wrote: 02/10/2021 21:19

Svega sam svjestan, ali mi nisi odgovorio na pitanje.. Da li mislis da je bolje sledecih pet godina imati ovo sto imamo sad?
Rekao sam indirektno da ovo ne valja, a da nemamo nikakve garancije da sutra i ovi neće pobudaliti, a večeras su takve riječi izgovorene uz onakvu ikonografiju da se može svašta pretpostavljati. Ova opozicija se tek počela udruživati i namirisala je šansu za vlast koju nije dugo imala. Kada ih slušamo odvojeno u Sarajevu kao i da daju nadu, ali kada su u grupi onda prorade i tri prsta i marš na Drinu i uzvici 'živjela Srbija'. Ja ću malo biti rezervisan do daljnjeg. Do večeras sam hvalio Trivićku kao najumjereniju i racionalnu, a od večeras više ne mogu.

User avatar
House
Posts: 46723
Joined: 17/03/2010 15:36

#4442 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

iz ove jelene jednostavno izbija četništvo
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#4443 Re: Draško Stanivuković

Post by jasib »

Skijaš wrote: 02/10/2021 21:33
laik1981 wrote: 02/10/2021 21:19 To "svi su protiv Srba" je postalo dio srpskog identiteta.. Niko drugi nije kriv za te strahove.. Njihovi pretstavnici trebaju da to ispravljaju..
Nesporazum .... ja ti govorim da Sarajevo treba nastupiti sa pozicije branitelja srpskih (bosnjackih, hrvatskih) interesa kao i interesa ostalih. Sarajevo ne smije djelovati kao da ima duple standarde .... Sarajevu se ne smiju desavati epizode poput recimo osnivanja BANU (cime se podriva ANUBiH i salje jako pogresnu poruku). Sarajevo treba nastupiti sa te pozicije da brani interese svih gradjana (znaci i Srba) puno bolje od velikosrpskih sovinista.

Ti u stvari insistiras na prolongiranju stagnacije, mozda to ne zelis, ali to je rezultat stava da Srbe od straha treba da oslobadja velikosrpska opcija koja im se nasiljem i prijetnjama profilirala u vodjstvo. To je nemoguce ... to je nespojivo sa velikosrpskom ideologijom.
Očekivali smo da večeras postaviš "srpski" avatar :oops:
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#4444 Re: Draško Stanivuković

Post by Point. »

Koliko pričaju o jebenim Turcima, ko da su prije 2 godine napustili BiH a ne prije 100 i nešto godina.
User avatar
Skijaš
Posts: 12580
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#4445 Re: Draško Stanivuković

Post by Skijaš »

jasib wrote: 02/10/2021 21:39
Skijaš wrote: 02/10/2021 21:33

Nesporazum .... ja ti govorim da Sarajevo treba nastupiti sa pozicije branitelja srpskih (bosnjackih, hrvatskih) interesa kao i interesa ostalih. Sarajevo ne smije djelovati kao da ima duple standarde .... Sarajevu se ne smiju desavati epizode poput recimo osnivanja BANU (cime se podriva ANUBiH i salje jako pogresnu poruku). Sarajevo treba nastupiti sa te pozicije da brani interese svih gradjana (znaci i Srba) puno bolje od velikosrpskih sovinista.

Ti u stvari insistiras na prolongiranju stagnacije, mozda to ne zelis, ali to je rezultat stava da Srbe od straha treba da oslobadja velikosrpska opcija koja im se nasiljem i prijetnjama profilirala u vodjstvo. To je nemoguce ... to je nespojivo sa velikosrpskom ideologijom.
Očekivali smo da večeras postaviš "srpski" avatar :oops:
Da, dobro si me podsjetio. Ulaskom u dvoriste crkve i rusenjem zastave sa sahovnicom do multietnickog drustva :thumbup: Sizofreno i dvolicno.
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#4446 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

Skijaš wrote: 02/10/2021 21:33
laik1981 wrote: 02/10/2021 21:19 To "svi su protiv Srba" je postalo dio srpskog identiteta.. Niko drugi nije kriv za te strahove.. Njihovi pretstavnici trebaju da to ispravljaju..
Nesporazum .... ja ti govorim da Sarajevo treba nastupiti sa pozicije branitelja srpskih (bosnjackih, hrvatskih) interesa kao i interesa ostalih. Sarajevo ne smije djelovati kao da ima duple standarde .... Sarajevu se ne smiju desavati epizode poput recimo osnivanja BANU (cime se podriva ANUBiH i salje jako pogresnu poruku). Sarajevo treba nastupiti sa te pozicije da brani interese svih gradjana (znaci i Srba) puno bolje od velikosrpskih sovinista.

Ti u stvari insistiras na prolongiranju stagnacije, mozda to ne zelis, ali to je rezultat stava da Srbe od straha treba da oslobadja velikosrpska opcija koja im se nasiljem i prijetnjama profilirala u vodjstvo. To je nemoguce ... to je nespojivo sa velikosrpskom ideologijom.
Treba mijenjati i "Sarajevo" jer je i ono dio problema, ali kako god da se "Sarajevo" ponasa to nece promijeniti taj narativ koji vlada u srpskom narodu.. Tu je odgovornost iskljucivo na srpskim vodjama.. Koliko sam ja uspio upratiti retorika trenutne opozicije u RS-u se u dobrom dijelu svodi da je RS najvise ugrozena od strane Dodika, a da se "Sarajevo" stavlja u neki peti plan.. Ako pobijede Dodika, u sta cisto sumnjam, onda ce to biti dokaz da se atmosfera pomalo mijenja.. Siguran sam da je svima preko glave prica o ratovima i ostalim sranjima..
vatrogasac wrote: 02/10/2021 21:36
laik1981 wrote: 02/10/2021 21:19

Svega sam svjestan, ali mi nisi odgovorio na pitanje.. Da li mislis da je bolje sledecih pet godina imati ovo sto imamo sad?
Rekao sam indirektno da ovo ne valja, a da nemamo nikakve garancije da sutra i ovi neće pobudaliti, a večeras su takve riječi izgovorene uz onakvu ikonografiju da se može svašta pretpostavljati. Ova opozicija se tek počela udruživati i namirisala je šansu za vlast koju nije dugo imala. Kada ih slušamo odvojeno u Sarajevu kao i da daju nadu, ali kada su u grupi onda prorade i tri prsta i marš na Drinu i uzvici 'živjela Srbija'. Ja ću malo biti rezervisan do daljnjeg. Do večeras sam hvalio Trivićku kao najumjereniju i racionalnu, a od večeras više ne mogu.

Nemamo garancije ali mislim da je promjena neophodna.. Ovo trenutno ne vodi nicemu dobrom.. A sto se tice folklora, pocela je predizborna kampanja.. Srbi padaju na "gusle" i moras im "guslati".. Jebiga, to je tako.. Ovi bar uz "gusle" pomenu i poneki realan problem..
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#4447 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

laik1981 wrote: 02/10/2021 21:52
Nemamo garancije ali mislim da je promjena neophodna.. Ovo trenutno ne vodi nicemu dobrom.. A sto se tice folklora, pocela je predizborna kampanja.. Srbi padaju na "gusle" i moras im "guslati".. Jebiga, to je tako.. Ovi bar uz "gusle" pomenu i poneki realan problem..
Koga je Šarović večeras pozvao na binu? Novinarku TVBN-a Slađanu Jašarević.koja se neki dan naduravajući sa Dodikom rekla: "Gospodine Dodik, ja sam član porodice poginulog borca, dok ste vi švercovali cigarete." Hajd da i pređem time čime se ona hvali nego dalje nastavlja se hvaliti kako "njeni leže u evropskim zatvorima." Zbog čega leže? Zbog patriotizma? 27:50 minuta.

laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#4448 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

A sta mislis zasto ju je pozvao? Zato sto je odbrusila Dodiku ili zato sto je kcerka nekog borca ili sta li vec?

Haj da ne duljimo.. Slozicemo se da se ne slazemo oko nekih stvari.. Za mene je trenutna opozicija u RS-u, sa svim svojim manama od kojih su neke bas ozbiljne, puno bolja opcija od malicioznog Dodika koji je postao mocniji od drzave.. Toliku moc niko ne treba i ne smije da ima..
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#4449 Re: Draško Stanivuković

Post by RunnerX »

Trebali bi oni najozbiljnije razmisliti da Vukanovića kandiduju za člana predsjedništva.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#4450 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

laik1981 wrote: 02/10/2021 22:20 A sta mislis zasto ju je pozvao? Zato sto je odbrusila Dodiku ili zato sto je kcerka nekog borca ili sta li vec?

Šarović silno želi u vlast, Vukanović još više, Nešić kao drogiran, a i ostalima oči sjaje na aplauze. Hajd' vidjet ćemo jer ja sam od večeras sasvim siguran da oni neće čekati izbore za smjenu vlasti nego da će to pokušati i prije. Da li ih je neko ohrabrio jer Dodik mora ići ili imaju sve ove papire koje mnoge iz pozicije mogu odvesti iza rešetaka. Sljedeći skup je pred RTRS-om koji je po riječima Davora Dragičevića trebala biti preuzeta tamo neke noći kada su bili prosvjedi Pravde za Davida. Kada je Stanivuković hapšen. Stanivuković je ovo večeras nazvao ustankom i uporedio sa onim protiv Turaka. Prvi, drugi....do vlasti.
Post Reply