Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3401 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 17/03/2021 10:44
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 07:19
foxlife wrote: 16/03/2021 00:15 volili ga mi ili ne mora mu se priznati da odlicno radi posao sto se tice banja luke i borbe sa ovim kriminalcima

to sta misli o bosni kao drzavi i to je sasvim druga prica od konkretno ove u borbi za bolje sutra gradjana bl
Da, za bolje sutra građana BL srpske nacionalnosti.
Sada samo čekam odgovor FGRovaca "Ako radi dobro za Petra to odmah znači da će i Osmanu biti bolje" :lol:
Znači navijate da umjesto međeda koji je na dobrom putu da razjebe sve bude na vlasti neko ko je prefriganiji, smireniji i pametniji i da "glavni grad reoublike srpske" vodi u bolje sutra?
Ništa me ne čudi od osobe koja je jučer na forumu nazvala Bošnjake poturčenim Srbima
Nazvao sam tebe poturcenim srbinom
Vidis kako lazes
Najvise volim takve koji nemaju sta reci pa onda puknu svoju baladu i mitove
Guslate ko cetnici
Odgovaraš kao da sam ja pojedinac i da ne pripadam jednom narodu.
To je kao da kažeš crncu nigger pa onda kažeš "Mislio sam samo tebe a ne ostale crnce".
Imaš samo sreću što si i sam Bošnjak (samo glumiš Japanca) pa se ne ljutim.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#3402 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:26
foxlife wrote: 17/03/2021 10:44
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 07:19
Da, za bolje sutra građana BL srpske nacionalnosti.
Sada samo čekam odgovor FGRovaca "Ako radi dobro za Petra to odmah znači da će i Osmanu biti bolje" :lol:
Znači navijate da umjesto međeda koji je na dobrom putu da razjebe sve bude na vlasti neko ko je prefriganiji, smireniji i pametniji i da "glavni grad reoublike srpske" vodi u bolje sutra?
Ništa me ne čudi od osobe koja je jučer na forumu nazvala Bošnjake poturčenim Srbima
Nazvao sam tebe poturcenim srbinom
Vidis kako lazes
Najvise volim takve koji nemaju sta reci pa onda puknu svoju baladu i mitove
Guslate ko cetnici
Odgovaraš kao da sam ja pojedinac i da ne pripadam jednom narodu.
To je kao da kažeš crncu nigger pa onda kažeš "Mislio sam samo tebe a ne ostale crnce".
Imaš samo sreću što si i sam Bošnjak (samo glumiš Japanca) pa se ne ljutim.
Pa hoces da kazes onda da su svi bosnjaci posto si meni rekao da sam bosnjak?
Papak ne pali kod mene to izvrtanje
Zalis se sto ti kazem da si poturceni srbin a onda meni kazes ti si bosnjak iako me uopste ne znas
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3403 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 17/03/2021 11:31
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:26
foxlife wrote: 17/03/2021 10:44

Nazvao sam tebe poturcenim srbinom
Vidis kako lazes
Najvise volim takve koji nemaju sta reci pa onda puknu svoju baladu i mitove
Guslate ko cetnici
Odgovaraš kao da sam ja pojedinac i da ne pripadam jednom narodu.
To je kao da kažeš crncu nigger pa onda kažeš "Mislio sam samo tebe a ne ostale crnce".
Imaš samo sreću što si i sam Bošnjak (samo glumiš Japanca) pa se ne ljutim.
Pa hoces da kazes onda da su svi bosnjaci posto si meni rekao da sam bosnjak?
Papak ne pali kod mene to izvrtanje
Zalis se sto ti kazem da si poturceni srbin a onda meni kazes ti si bosnjak iako me uopste ne znas
Ti si kroz svoje pisanje dao do znanja da nisi Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka, Jevrej, Rom, Albanac (kojima nikada ne bih to napisao) nego pripadaš onoj grupi koja dolazi iz bošnjačke familije ali su se izjasnili Bosancima.
Ukoliko sam pogriješio primi moje iskreno izvinjenje ali ukoliko sam u pravu onda ću ti to ponoviti rado još jednom to šta sam napisao.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#3404 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:37
foxlife wrote: 17/03/2021 11:31
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:26
Odgovaraš kao da sam ja pojedinac i da ne pripadam jednom narodu.
To je kao da kažeš crncu nigger pa onda kažeš "Mislio sam samo tebe a ne ostale crnce".
Imaš samo sreću što si i sam Bošnjak (samo glumiš Japanca) pa se ne ljutim.
Pa hoces da kazes onda da su svi bosnjaci posto si meni rekao da sam bosnjak?
Papak ne pali kod mene to izvrtanje
Zalis se sto ti kazem da si poturceni srbin a onda meni kazes ti si bosnjak iako me uopste ne znas
Ti si kroz svoje pisanje dao do znanja da nisi Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka, Jevrej, Rom, Albanac (kojima nikada ne bih to napisao) nego pripadaš onoj grupi koja dolazi iz bošnjačke familije ali su se izjasnili Bosancima.
Ukoliko sam pogriješio primi moje iskreno izvinjenje ali ukoliko sam u pravu onda ću ti to ponoviti rado još jednom to šta sam napisao.
Bas me zanima kako sam dao do znanja?
To ono ja napisem jedno ti zakljucis drugo kako tebi odgovara
Kao sto si i sam dokazao da tako zakljucujes
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3405 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 17/03/2021 11:40
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:37
foxlife wrote: 17/03/2021 11:31
Pa hoces da kazes onda da su svi bosnjaci posto si meni rekao da sam bosnjak?
Papak ne pali kod mene to izvrtanje
Zalis se sto ti kazem da si poturceni srbin a onda meni kazes ti si bosnjak iako me uopste ne znas
Ti si kroz svoje pisanje dao do znanja da nisi Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka, Jevrej, Rom, Albanac (kojima nikada ne bih to napisao) nego pripadaš onoj grupi koja dolazi iz bošnjačke familije ali su se izjasnili Bosancima.
Ukoliko sam pogriješio primi moje iskreno izvinjenje ali ukoliko sam u pravu onda ću ti to ponoviti rado još jednom to šta sam napisao.
Bas me zanima kako sam dao do znanja?
To ono ja napisem jedno ti zakljucis drugo kako tebi odgovara
Kao sto si i sam dokazao da tako zakljucujes
Pa odgovorio si da si Japanac. Tako ne bi pisao nijedan Srbin/Hrvat koji je BH patriota i više se osjeća Bosancem, niko se od njih ne bi rugao opcijama na Popisu 2013 gdje je se moglo izjasniti se Srbinom/Hrvatom.
Samo FGR Bošnjak bi tako pisao.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#3406 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:58
foxlife wrote: 17/03/2021 11:40
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:37
Ti si kroz svoje pisanje dao do znanja da nisi Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka, Jevrej, Rom, Albanac (kojima nikada ne bih to napisao) nego pripadaš onoj grupi koja dolazi iz bošnjačke familije ali su se izjasnili Bosancima.
Ukoliko sam pogriješio primi moje iskreno izvinjenje ali ukoliko sam u pravu onda ću ti to ponoviti rado još jednom to šta sam napisao.
Bas me zanima kako sam dao do znanja?
To ono ja napisem jedno ti zakljucis drugo kako tebi odgovara
Kao sto si i sam dokazao da tako zakljucujes
Pa odgovorio si da si Japanac. Tako ne bi pisao nijedan Srbin/Hrvat koji je BH patriota i više se osjeća Bosancem, niko se od njih ne bi rugao opcijama na Popisu 2013 gdje je se moglo izjasniti se Srbinom/Hrvatom.
Samo FGR Bošnjak bi tako pisao.
A bosanci ne postoje?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3407 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 17/03/2021 11:59
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:58
foxlife wrote: 17/03/2021 11:40

Bas me zanima kako sam dao do znanja?
To ono ja napisem jedno ti zakljucis drugo kako tebi odgovara
Kao sto si i sam dokazao da tako zakljucujes
Pa odgovorio si da si Japanac. Tako ne bi pisao nijedan Srbin/Hrvat koji je BH patriota i više se osjeća Bosancem, niko se od njih ne bi rugao opcijama na Popisu 2013 gdje je se moglo izjasniti se Srbinom/Hrvatom.
Samo FGR Bošnjak bi tako pisao.
A bosanci ne postoje?
Naravno da postoje, ti si Bosanac, ja sam Bosanac, Dino Merlin je Bosanac, Milorad Dodik je Bosanac. Bosanac je regionalna odrednica, svako sa BH državljanstvom je Bosanac ili naravno Hercegovac.
Bosnu čine različiti narodi koji su regionalno Bosanci. Ne možeš biti samo Bosanac i ništa drugo. Čak i ako si iz multi-kulti familije ti opet nisi samo Bosanac nego je mix različitih naroda i etnija.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#3408 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 17/03/2021 12:25
foxlife wrote: 17/03/2021 11:59
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:58
Pa odgovorio si da si Japanac. Tako ne bi pisao nijedan Srbin/Hrvat koji je BH patriota i više se osjeća Bosancem, niko se od njih ne bi rugao opcijama na Popisu 2013 gdje je se moglo izjasniti se Srbinom/Hrvatom.
Samo FGR Bošnjak bi tako pisao.
A bosanci ne postoje?
Naravno da postoje, ti si Bosanac, ja sam Bosanac, Dino Merlin je Bosanac, Milorad Dodik je Bosanac. Bosanac je regionalna odrednica, svako sa BH državljanstvom je Bosanac ili naravno Hercegovac.
Bosnu čine različiti narodi koji su regionalno Bosanci. Ne možeš biti samo Bosanac i ništa drugo. Čak i ako si iz multi-kulti familije ti opet nisi samo Bosanac nego je mix različitih naroda i etnija.
I ja svasta pitam
Vama zelenima ionako svijet pocinje od rata pa na ovamo
Ono mjesanje vjeroispovijesti narodnosti nacionalnosti drzavljanstva vama je normala

Samo nastavi gore ulizivati se hansu a ovdje glumi veceg katolika od pape
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#3409 Re: Draško Stanivuković

Post by belfy »

Hank Paldum wrote: 17/03/2021 07:13
belfy wrote: 15/03/2021 22:43
Hank Paldum wrote: 14/03/2021 17:57
Za bošnjačke stranke SDA, NiP, SBB, BOSS, SBiH ili BPS.

kako uspijes glasati za sve te odjednom? imas li neku od tih koje preferiras da bi ti glasanje bilo ispravno?
Naravno da ne za sve odjednom, inače bi glasanje bilo nevažeće. Za svaku sam glasao tokom ovih godina ali je najčešće bilo za SDA. Idići put ću najvjerovatnije za NiP jer bi bilo dobro da Bošnjaci imaju dvoje jake bošnjačke stranke kao izbor a ne da biraju kao do sada za SDA ili SDP/Njihova Stranka.
znaci SDP i NS nisu bosnjacke stranke... moram cak reci da mi je drago to cuti iz tvog ugla.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3410 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

belfy wrote: 17/03/2021 18:41
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 07:13
belfy wrote: 15/03/2021 22:43


kako uspijes glasati za sve te odjednom? imas li neku od tih koje preferiras da bi ti glasanje bilo ispravno?
Naravno da ne za sve odjednom, inače bi glasanje bilo nevažeće. Za svaku sam glasao tokom ovih godina ali je najčešće bilo za SDA. Idići put ću najvjerovatnije za NiP jer bi bilo dobro da Bošnjaci imaju dvoje jake bošnjačke stranke kao izbor a ne da biraju kao do sada za SDA ili SDP/Njihova Stranka.
znaci SDP i NS nisu bosnjacke stranke... moram cak reci da mi je drago to cuti iz tvog ugla.
Za mene nisu.
Samo još da dodam ja nikada nisam imao problem da SDA na izborima doživi krah ali sam imao protiv toga da dožive krah a da alternativa budu SDP a pogotovo Njihova Stranka.
Ja čak iduće izbore navijam da SDA ne prođe dobro na izborima i da Narod i Pravda dominira jer je ovo prilika da se stvori jaka bošnjačka alternativa i da idućih godina narod bira između SDA i NiP što znači da će to biti definitivno krah FGR stranaka.
Ovdje me zovu SDA botom ali ako sam bot onda sam bot svih bošnjačkih stranaka među kojima pripada i SDA ali ne isključivo.
Ipak, SDP kada se uozbilji i kada želi opet dokažu neki nivo profesionalnosti kada zatreba i ima neku svoju svrhu dok je Njihova Stranka najveće zlo u poslijeratnoj BH politici i bit će lijep dan kada budu na nivou Lijanovićeve stranke što ako ovako nastave neće dugo trajati.
tyrdh
Posts: 145
Joined: 21/01/2014 15:00

#3411 Re: Draško Stanivuković

Post by tyrdh »

Hank Paldum wrote: 17/03/2021 12:25
foxlife wrote: 17/03/2021 11:59
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 11:58
Pa odgovorio si da si Japanac. Tako ne bi pisao nijedan Srbin/Hrvat koji je BH patriota i više se osjeća Bosancem, niko se od njih ne bi rugao opcijama na Popisu 2013 gdje je se moglo izjasniti se Srbinom/Hrvatom.
Samo FGR Bošnjak bi tako pisao.
A bosanci ne postoje?
Naravno da postoje, ti si Bosanac, ja sam Bosanac, Dino Merlin je Bosanac, Milorad Dodik je Bosanac. Bosanac je regionalna odrednica, svako sa BH državljanstvom je Bosanac ili naravno Hercegovac.
Bosnu čine različiti narodi koji su regionalno Bosanci. Ne možeš biti samo Bosanac i ništa drugo. Čak i ako si iz multi-kulti familije ti opet nisi samo Bosanac nego je mix različitih naroda i etnija.
Nije tacno. Ja odlucujem kome zelim da oripadam. A ja ne zelim da pripadam nikakvim narodima i etnicitetikab to je za zatucane mase koje nemaju o cemu drugom misliti. Ja sam Bosanac, drzavljanin BiH. I tacka. Ni bosnuak ni ovaj ni onaj. Radi takvih budalastina smo u govnima u kojima jesmo. Nemam ni religijsko opredjeljenje, jer je i to budalastina, i kako onda neko ika pravo da mene trpa u torove ove ili one. Nema. Ovoj drzavi trebaju gradjanske stranke. I tacka.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3412 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

tyrdh wrote: 18/03/2021 14:24
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 12:25
foxlife wrote: 17/03/2021 11:59

A bosanci ne postoje?
Naravno da postoje, ti si Bosanac, ja sam Bosanac, Dino Merlin je Bosanac, Milorad Dodik je Bosanac. Bosanac je regionalna odrednica, svako sa BH državljanstvom je Bosanac ili naravno Hercegovac.
Bosnu čine različiti narodi koji su regionalno Bosanci. Ne možeš biti samo Bosanac i ništa drugo. Čak i ako si iz multi-kulti familije ti opet nisi samo Bosanac nego je mix različitih naroda i etnija.
Nije tacno. Ja odlucujem kome zelim da oripadam. A ja ne zelim da pripadam nikakvim narodima i etnicitetikab to je za zatucane mase koje nemaju o cemu drugom misliti. Ja sam Bosanac, drzavljanin BiH. I tacka. Ni bosnuak ni ovaj ni onaj. Radi takvih budalastina smo u govnima u kojima jesmo. Nemam ni religijsko opredjeljenje, jer je i to budalastina, i kako onda neko ika pravo da mene trpa u torove ove ili one. Nema. Ovoj drzavi trebaju gradjanske stranke. I tacka.
A je li zato glasate za jednu stranku gdje je predsjednik a za drugu gdje je potpredsjednik Srbin :lol:
A kada Boška govori o pravima svojih Hrvata ona je građanka.
Samo je kada je Bošnjak u pitanju onda je "Radi budalaština poput Bošnjak", nije nam nikada država u govnima kod Vojina Srbina ili Marjanovića Hrvata što nisu Bosanci, samo je kod Bošnjaka tako.
Tipična ofucana FGR priča.
Na tvoju žalost(a i sam si toga svjestan inače ne bi tako osjetljivo reagovao) ti si Bosanac koji pripada bošnjačkom narodu.
A to što odlučuješ kome nećeš pripadati je tvoje pravo. Također je i tvoje pravo da svoju mačku ofarbaš u zeleno i izjaviš da imaš žabu kao kućnog ljubimca ali to je i dalje mačka.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3413 Re: Draško Stanivuković

Post by _BataZiv_0809 »

Kome je drzo predavanje na Kopu? Frajer je propali student :lol:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#3414 Re: Draško Stanivuković

Post by putokaz1 »

Draško je ipak poseban Četnik :roll: :lol:
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#3415 Re: Draško Stanivuković

Post by belfy »

Hank Paldum wrote: 18/03/2021 01:20
belfy wrote: 17/03/2021 18:41
Hank Paldum wrote: 17/03/2021 07:13
Naravno da ne za sve odjednom, inače bi glasanje bilo nevažeće. Za svaku sam glasao tokom ovih godina ali je najčešće bilo za SDA. Idići put ću najvjerovatnije za NiP jer bi bilo dobro da Bošnjaci imaju dvoje jake bošnjačke stranke kao izbor a ne da biraju kao do sada za SDA ili SDP/Njihova Stranka.
znaci SDP i NS nisu bosnjacke stranke... moram cak reci da mi je drago to cuti iz tvog ugla.
Za mene nisu.
Samo još da dodam ja nikada nisam imao problem da SDA na izborima doživi krah ali sam imao protiv toga da dožive krah a da alternativa budu SDP a pogotovo Njihova Stranka.
Ja čak iduće izbore navijam da SDA ne prođe dobro na izborima i da Narod i Pravda dominira jer je ovo prilika da se stvori jaka bošnjačka alternativa i da idućih godina narod bira između SDA i NiP što znači da će to biti definitivno krah FGR stranaka.
Ovdje me zovu SDA botom ali ako sam bot onda sam bot svih bošnjačkih stranaka među kojima pripada i SDA ali ne isključivo.
Ipak, SDP kada se uozbilji i kada želi opet dokažu neki nivo profesionalnosti kada zatreba i ima neku svoju svrhu dok je Njihova Stranka najveće zlo u poslijeratnoj BH politici i bit će lijep dan kada budu na nivou Lijanovićeve stranke što ako ovako nastave neće dugo trajati.
pa, NiP trenutacno i radi sa tim strankama, kao sto ce vjerovatno i u buducnosti. mozda u NiP -u znaju bolje od tebe... za koga ces glasati ako se ta saradnja tako nastavi?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3416 Re: Draško Stanivuković

Post by Hank Paldum »

belfy wrote: 18/03/2021 19:39
Hank Paldum wrote: 18/03/2021 01:20
belfy wrote: 17/03/2021 18:41

znaci SDP i NS nisu bosnjacke stranke... moram cak reci da mi je drago to cuti iz tvog ugla.
Za mene nisu.
Samo još da dodam ja nikada nisam imao problem da SDA na izborima doživi krah ali sam imao protiv toga da dožive krah a da alternativa budu SDP a pogotovo Njihova Stranka.
Ja čak iduće izbore navijam da SDA ne prođe dobro na izborima i da Narod i Pravda dominira jer je ovo prilika da se stvori jaka bošnjačka alternativa i da idućih godina narod bira između SDA i NiP što znači da će to biti definitivno krah FGR stranaka.
Ovdje me zovu SDA botom ali ako sam bot onda sam bot svih bošnjačkih stranaka među kojima pripada i SDA ali ne isključivo.
Ipak, SDP kada se uozbilji i kada želi opet dokažu neki nivo profesionalnosti kada zatreba i ima neku svoju svrhu dok je Njihova Stranka najveće zlo u poslijeratnoj BH politici i bit će lijep dan kada budu na nivou Lijanovićeve stranke što ako ovako nastave neće dugo trajati.
pa, NiP trenutacno i radi sa tim strankama, kao sto ce vjerovatno i u buducnosti. mozda u NiP -u znaju bolje od tebe... za koga ces glasati ako se ta saradnja tako nastavi?
Neka ostane zapisano (mada to nije ništa ekskluzivno jer mnogi to bar pretpostavljaju), Dino Konaković sa svojom strankom igra pametno i strateški, kao relativno nova stranka je u koaliciji sa više stranaka jer zna da je prerano da izađe sam na izbore.
Kada ojača onda će se distancirati od SDPa i Njihove Stranke.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#3417 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 16:19 Kome je drzo predavanje na Kopu? Frajer je propali student :lol:
Studentima kao što je i sam. :D
mishic
Posts: 6302
Joined: 28/04/2011 16:29

#3418 Re: Draško Stanivuković

Post by mishic »

Politički stavovi Draška Stanivukovića su, nažalost, takvi kakvi jesu. Oblikovalo ih je okruženje koje su stvorili ratni zločinci.

Ali njegov način suprotstavljanja korupciji i kriminalu, njegovo djelovanje na uspostavi pravnog poretka, je put koji će, ako ga mafija ne pobijedi,

dovesti do izlaska iz višedecenijskog propadanja kompletnog društva i svake sredine kako u RS-u tako i u BiH.

Ovo je zapravo put i pravac kojim treba krenuti svatko onaj ko računa i želi uspješnu političku budućnost. On je iz pozicije kritičara došao u poziciju

realizatora i to će prepoznati ne samo Banjalučani nego i desetine drugih gradova kako u RS-u i u BiH. Prazne priće, lažna obečanja i političke fraze ma

kakve bile, narod je davno prokužio. Pa ko voli neka izvoli. Izlaz i bolja budučnost postoje. Ali povratak vladavine zakona i pravna držva nemaju

alternativu. Nadamo se da će nakon sitnih lopova i tajkuna na red doći i krupne ribe.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3419 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

mishic wrote: 18/03/2021 22:46 Politički stavovi Draška Stanivukovića su, nažalost, takvi kakvi jesu. Oblikovalo ih je okruženje koje su stvorili ratni zločinci.

Ali njegov način suprotstavljanja korupciji i kriminalu, njegovo djelovanje na uspostavi pravnog poretka, je put koji će, ako ga mafija ne pobijedi,

dovesti do izlaska iz višedecenijskog propadanja kompletnog društva i svake sredine kako u RS-u tako i u BiH.

Ovo je zapravo put i pravac kojim treba krenuti svatko onaj ko računa i želi uspješnu političku budućnost. On je iz pozicije kritičara došao u poziciju

realizatora i to će prepoznati ne samo Banjalučani nego i desetine drugih gradova kako u RS-u i u BiH. Prazne priće, lažna obečanja i političke fraze ma

kakve bile, narod je davno prokužio. Pa ko voli neka izvoli. Izlaz i bolja budučnost postoje. Ali povratak vladavine zakona i pravna držva nemaju

alternativu. Nadamo se da će nakon sitnih lopova i tajkuna na red doći i krupne ribe.
Bravo. :thumbup:

BiH je, kao i cijeli region, sistem spojenih posuda. Radujem se svemu pozitivnom u Srbiji i Hrvatskoj jer znam da ce se u odredjenoj mjeri preliti na nas.

A to se posebno odnosi na grad u nasoj drzavi kao sto je Banjaluka. Ako padne mafija u Banjaluci, past ce i u Sarajevu i obratno. :idea:

...

Nemam nikakve dileme da je Drasko usao u obracun sa mafijom i da ga u tome nista ne moze zaustaviti. Ako samo to uradi, pobijedi kriminal i korupciju, zasluzuje da bude upisan zlatnim slovima u historiju BiH.

Kriminal i korupcija su najveci neprijatelj za opstanak drzave i naroda

https://youtu.be/dtrgSL-AzM8

Rekoh u jednom od proslih komentara da su za Draska najveca opasnost njegove kolege iz PDP-a koje su lopovskog mentalita. Jedino oni mogu kompromitovati njegovu borbu. Dodik je na koljenima, samo ga treba dokrajciti.

Te opasnosti je Drasko svjestan pa je najavio da sa Jelenom Trivic i Nebojsom Vukanovicem pravi pokret koji ce biti iznad svake stranke. I njemu je jasno da akronimi PDP i SDS izazivaju gadjenje i prezir kod naroda i zato zeli napraviti novi brend, novu platformu.

Ako skontaju kako sprijeciti izbornu kradju, Dodik ce biti pociscen sa politicke scene.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/stanivu ... /210319017
detroit-mercy
Posts: 16093
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3420 Re: Draško Stanivuković

Post by detroit-mercy »

putokaz1 wrote: 18/03/2021 18:19 Draško je ipak poseban Četnik :roll: :lol:
Ako smeta tvome ocu,
Ako kaze kako gresis,
Ti mu reci duso moja,
Cetnik sam al najlepsi :mrgreen:
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#3421 Re: Draško Stanivuković

Post by belfy »

Hank Paldum wrote: 18/03/2021 21:20
belfy wrote: 18/03/2021 19:39
Hank Paldum wrote: 18/03/2021 01:20
Za mene nisu.
Samo još da dodam ja nikada nisam imao problem da SDA na izborima doživi krah ali sam imao protiv toga da dožive krah a da alternativa budu SDP a pogotovo Njihova Stranka.
Ja čak iduće izbore navijam da SDA ne prođe dobro na izborima i da Narod i Pravda dominira jer je ovo prilika da se stvori jaka bošnjačka alternativa i da idućih godina narod bira između SDA i NiP što znači da će to biti definitivno krah FGR stranaka.
Ovdje me zovu SDA botom ali ako sam bot onda sam bot svih bošnjačkih stranaka među kojima pripada i SDA ali ne isključivo.
Ipak, SDP kada se uozbilji i kada želi opet dokažu neki nivo profesionalnosti kada zatreba i ima neku svoju svrhu dok je Njihova Stranka najveće zlo u poslijeratnoj BH politici i bit će lijep dan kada budu na nivou Lijanovićeve stranke što ako ovako nastave neće dugo trajati.
pa, NiP trenutacno i radi sa tim strankama, kao sto ce vjerovatno i u buducnosti. mozda u NiP -u znaju bolje od tebe... za koga ces glasati ako se ta saradnja tako nastavi?
Neka ostane zapisano (mada to nije ništa ekskluzivno jer mnogi to bar pretpostavljaju), Dino Konaković sa svojom strankom igra pametno i strateški, kao relativno nova stranka je u koaliciji sa više stranaka jer zna da je prerano da izađe sam na izbore.
Kada ojača onda će se distancirati od SDPa i Njihove Stranke.
to je samo tvoja pretpostavka, a jednu stvar moras da znas drug Hank: pretpostavka je majka svih zaheba...
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#3422 Re: Draško Stanivuković

Post by Hemel »

Dugacki su Dodikovi pipci.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3423 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

Jel mu treba bolji dokaz kako je raditi sa Shumadijom,nema tamo sa kime da se radi
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3424 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

spreca wrote: 23/03/2021 14:50 Jel mu treba bolji dokaz kako je raditi sa Shumadijom,nema tamo sa kime da se radi
A gdje je to u BiH bolje, sa kime se moze raditi?

Kamo srece da se mi njima u BL mozemo narugati, da nismo lopovska govna kao i oni.

...

Mi smo isto ovo sto sada ima Banjaluka imali u Zenici. SDA je blokirala sve zivo i mrtvo samo zato sto nisu vlast. Da su mogli hljeb bi nam iz usta vadili. Totalno su blokirali grad 4 godina. Isto se sada desava u BL, Dodik ce blokirati sve jer je izgubio Banjaluku... samo ne konta da ce mu se sve vratiti kao bumerang.

...

U cijeloj BiH nema saka cestitih ljudi, ali SNSD, SDA i HDZ su samo dno bosanskohercegovackog pakla.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#3425 Re: Draško Stanivuković

Post by llull »

Sarajlije i ostali gradjani BIH treba da su srecni sto nemaju gradonacelnika kao BL, ovaj stvarno nije normalan.
Radojicic mu ostavio 21 milion na racunu, vlada mu da 50 miliona, i on uzima krediti za 3 miliona.
Aman gledao reklamu za kredite onu " Moze " pa steta da se baci.
Post Reply