Draško Stanivuković

Post Reply
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#2926 Re: Draško Stanivuković

Post by zavrzlama »

Drasko je predvidio najbitniju stvar...srbiji ne treba srpski politicar u BIH koji ce jacati ekonomsko stanje srba nego politicar koji ce narod drzati u antibosanskoj histeriji,a odrzavanje te histerije kosta...kosta ogromnih para ,lobiranja i trpljenja velikih pritisaka civiliziranig svijeta..

Srbiji treba teritorija koju kontrolisu srbi u BIH ,a ne interesuje ih kvalitet zivota sluga im.....nadocice drasko u hodu...
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2716
Joined: 14/12/2005 21:21

#2927 Re: Draško Stanivuković

Post by jednonogi_Jack »

zavrzlama wrote: 17/01/2021 17:28 Drasko je predvidio najbitniju stvar...srbiji ne treba srpski politicar u BIH koji ce jacati ekonomsko stanje srba nego politicar koji ce narod drzati u antibosanskoj histeriji,a odrzavanje te histerije kosta...kosta ogromnih para ,lobiranja i trpljenja velikih pritisaka civiliziranig svijeta..

Srbiji treba teritorija koju kontrolisu srbi u BIH ,a ne interesuje ih kvalitet zivota sluga im.....nadocice drasko u hodu...
Pa i krenuo je kao prvo sa srbovanjem. Demagog ala pičkousti. Samo je pitanje kako će sa ovim ajkulama u šumskoj. Lukač mu je već pucao šamare. Biće tu još akcije.
nihadns
Posts: 196
Joined: 08/01/2021 09:39

#2928 Re: Draško Stanivuković

Post by nihadns »

zavrzlama wrote: 17/01/2021 17:28 Drasko je predvidio najbitniju stvar...srbiji ne treba srpski politicar u BIH koji ce jacati ekonomsko stanje srba nego politicar koji ce narod drzati u antibosanskoj histeriji,a odrzavanje te histerije kosta...kosta ogromnih para ,lobiranja i trpljenja velikih pritisaka civiliziranig svijeta..

Srbiji treba teritorija koju kontrolisu srbi u BIH ,a ne interesuje ih kvalitet zivota sluga im.....nadocice drasko u hodu...
Dobro što ste nas uputuili šta treba srbiji, sada recite sta treba hrvatskoj i turskoj ?
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#2929 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Kikibombona wrote: 17/01/2021 17:18 Momak je 10 puta rekao da ce konkurs biti raspisan za nacelnike i direktore, da ce se birati najsposobniji.

Za svoje saradnike zeli najodanije ljude u koje ima 100%-tno povjerenje. Kako rece, dnevno potpisuje desetine dokumenata, nije u mogućnosti sve iscitati i sve zivo pratiti, te zbog toga zeli ljude od totalnog povjerenja. Ti ljudi ce biti svojevrstan filter. Mozes misliti koliko bi bilo pogubno da se medju njegove saradnike infiltriraju SNSD-ovci i mafijaske strukture.

Po meni sasvim logičan izbor kada se zna da sjeda u mafijasko leglo, da je okruzen neprijatelja koji su mu spremni podvaliti sve i svašta kako bi ga diskreditovali.
Meni je strašno da je koordinator za regionalnu privrednu saradnju neko sa SSS. U njegovom timu za reviziju je čovjek koji je zbog pronevjere morao otići s prethodnog posla. I bivša pjevaljka. U sadašnjem timu nema niko s državnog fakulteta. OK, ide se i na privatne fakultete, ali ovi koje su oni završili su u gradu poznati kao "upiši da imaš zbog papira"..minimum zalaganja, tek da se pokaže sprema.
Maže oči smanjivanjem broja odjeljenja i načelnika da postavi svoje ljude, ali neće biti otpuštanje viška, tek stranačko preuzimanje pozicija.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2930 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 17/01/2021 20:37Meni je strašno da je koordinator za regionalnu privrednu saradnju neko sa SSS. U njegovom timu za reviziju je čovjek koji je zbog pronevjere morao otići s prethodnog posla. I bivša pjevaljka. U sadašnjem timu nema niko s državnog fakulteta. OK, ide se i na privatne fakultete, ali ovi koje su oni završili su u gradu poznati kao "upiši da imaš zbog papira"..minimum zalaganja, tek da se pokaže sprema.
Maže oči smanjivanjem broja odjeljenja i načelnika da postavi svoje ljude, ali neće biti otpuštanje viška, tek stranačko preuzimanje pozicija.
Uvijek poci od cinjenica da je Banjaluka grad kriminala i korupcije.

To su Draskovi saradnici, ljudi koji su imali muda da stanu na crtu mafiji, sa svim svojim manama. Da li sada Drasko za saradnika treba uzeti nekog doktora nauka koji je mozda povezan sa politickom ili privrednom mafijom? On sa tim ne smije rizikovati, kada ides u rat biras ljude koji te nece izdati, ostaviti ranjenog da iskrvaris. Ja bih radije uzeo za saradnika prosjecnog covjeka, sa mudima, kome vjerujem, nego doktora nauka koji je kukavica, koji ce se prodati i izdati. Od takvog covjeka je mnogo veca steta.

On sve vrijeme govori da ce njegovi saradnici biti njegov izbor, ljudi kojima bezrezervno vjeruje.

A za nacelnike i direktore preduzeca je rekao da ce biti raspisani konkursi i da ce se birati najbolji.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#2931 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Kikibombona wrote: 17/01/2021 21:40
Uvijek poci od cinjenica da je Banjaluka grad kriminala i korupcije.

To su Draskovi saradnici, ljudi koji su imali muda da stanu na crtu mafiji, sa svim svojim manama. Da li sada Drasko za saradnika treba uzeti nekog doktora nauka koji je mozda povezan sa politickom ili privrednom mafijom? On sa tim ne smije rizikovati, kada ides u rat biras ljude koji te nece izdati, ostaviti ranjenog da iskrvaris. Ja bih radije uzeo za saradnika prosjecnog covjeka, sa mudima, kome vjerujem, nego doktora nauka koji je kukavica, koji ce se prodati i izdati. Od takvog covjeka je mnogo veca steta.

On sve vrijeme govori da ce njegovi saradnici biti njegov izbor, ljudi kojima bezrezervno vjeruje.

A za nacelnike i direktore preduzeca je rekao da ce biti raspisani konkursi i da ce se birati najbolji.
Grad kriminala i korupcije ni manje ni više od drugih centara, iskreno.

A o kakvom ti ratovanju i neostavljanju da se iskrvari, živ bio? Smanji malo. Politika je kurva i prodavaće rođene matere kad za to dođe vrijeme. Draško u svom timu ima lika koji je radio blisko&usko sa Lutrijom i SNSD-om. Neće me iznenaditi ako ne bude jedini. Eno ga, otresa Vukanovića, a zna koliko mu je on glasova pogurao.
Ako je Draško došao do glasova prodajući priču o kompetencijama, onda to mora ispuniti i pokazati da je ozbiljan. Nije stvar vjerovanja nego stručnosti, znanja i iskustva. Vjerovaću najboljem prijatelju, za posao ću uzeti onog s najboljim CV-om.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2932 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 17/01/2021 22:01Grad kriminala i korupcije ni manje ni više od drugih centara, iskreno.

A o kakvom ti ratovanju i neostavljanju da se iskrvari, živ bio? Smanji malo. Politika je kurva i prodavaće rođene matere kad za to dođe vrijeme. Draško u svom timu ima lika koji je radio blisko&usko sa Lutrijom i SNSD-om. Neće me iznenaditi ako ne bude jedini. Eno ga, otresa Vukanovića, a zna koliko mu je on glasova pogurao.
Ako je Draško došao do glasova prodajući priču o kompetencijama, onda to mora ispuniti i pokazati da je ozbiljan. Nije stvar vjerovanja nego stručnosti, znanja i iskustva. Vjerovaću najboljem prijatelju, za posao ću uzeti onog s najboljim CV-om.
Ljudi kod nas su obicne picketine. Mene su na ulici ili kafanama upozoravali da budem tisi kada pricam o SDA. Jedan ugledni gradjanin je rekao da se ne smije sa mnom uslikati jer na fejsbuku pisem protiv SDA. :D A ja sam obicni gradjanin, totalno mimo politike, jednom u par mjeseci napisem komentar o SDA gamadi. E sad, zapitaj se koliko ljudi ima hrabrosti otvoreno stati na crtu politickoj i privrednoj mafiji. Na prste ih mozes prebrojati.

Ja da idem u borbu protiv OZBILJNOG mafijasa kakav je Dodik, koji kupuje i ubija ljude, prvi kriterij bi mi bila muda i odanost. Jebes najveceg genijalca ako ce se raspasti kada ga Dodikov batinas uhvati za vrat.

Radi toga apsolutno razumijem odluku Draska. On sam je rekao da su mu u najblizem okruzenja potrebni hrabri ljudi kojima vjeruje. On jednostavno ne smije sa tim rizikovati. Ako bi se uvalio Dodikovac u tim koji planira, svaki plan bi prije implementacije dosao do Dodikovih ljudi. Znali bi svaki njegov potez u zacetku. Mogli bi ga sabotirati i ko zna sta podvaliti.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#2933 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Žao mi je što živiš u sredini u kojoj ne smiješ reći šta misliš. Ja lajem na sve strane jednako kako pišem ovdje. Na svakom sam protestu u zadnjih 15 godina. Na prostestima za kriminal Mile Radišića su me svakog dana zapisali. I evo me, pišem i lajem i dalje.

Draško se u Banjaluci u svim svojim "pobjedama" obično pojavljivao na kraju kad lokalna ekipa aktivista već odradi sav posao. Posljednje je bilo sa odlaganjem rušenja kina Kozara i gradnja nebodera na toj lokaciji.
Ali ljudima sa strane, koji ne prate, to nije poznato. Ima ovdje jaka ekipa aktivista koji se brinu za životnu sredinu, koji pretresaju regulacione planove, koji obaraju koncesije za MHE, ali koji nisu reality zvijezde. Draško dođe "podržati" i to slikanje iskoristi za svoju promociju i svoju priču.

A za borbe i bitke će se već dogovoriti Draškov tetak, interesna grupa njegovog oca i vrh stranke.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#2934 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Plus, Stanivukovićev otac je zgrnuo bogastvo radeći dopunu za Mtel. Ne može to onaj koji se ne liže s Miloradom.

Pratiti lovu, ne ono što oni govore da bi dobili glasove.

https://www.bl-portal.com/banjaluka/ang ... ku-upravu/

https://www.infoveza.com/biznis-hobotni ... -politike/
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2935 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 17/01/2021 22:20 Žao mi je što živiš u sredini u kojoj ne smiješ reći šta misliš. Ja lajem na sve strane jednako kako pišem ovdje. Na svakom sam protestu u zadnjih 15 godina. Na prostestima za kriminal Mile Radišića su me svakog dana zapisali. I evo me, pišem i lajem i dalje.

Draško se u Banjaluci u svim svojim "pobjedama" obično pojavljivao na kraju kad lokalna ekipa aktivista već odradi sav posao. Posljednje je bilo sa odlaganjem rušenja kina Kozara i gradnja nebodera na toj lokaciji.
Ali ljudima sa strane, koji ne prate, to nije poznato. Ima ovdje jaka ekipa aktivista koji se brinu za životnu sredinu, koji pretresaju regulacione planove, koji obaraju koncesije za MHE, ali koji nisu reality zvijezde. Draško dođe "podržati" i to slikanje iskoristi za svoju promociju i svoju priču.

A za borbe i bitke će se već dogovoriti Draškov tetak, interesna grupa njegovog oca i vrh stranke.
Ja smijem, ali mnogi nisu smjeli. Narocito nisu smjeli ljudi koji rade u javnim preduzecima, koji su vezani za budzet, te oni koji rade za sdaovske tajkune. Ode posao ako zucnes.

Sada smo SDA kancer ponizili na izborima i lakse se dise. Ljudi govore slobodno.

...

Stavi se u poziciju Draska i zapitaj kako bi ti postupila, koga bi izabrala za najblize saradnike, prema kojim kriterijima!?? Dodik je ozbiljan mafijas, kao i tajkuni oko njega. Milana Vukelica su digli u zrak u neposrednoj blizini policijske stanice. Draskovom saradniku nacelnik policije prijeti likvidacijom.

Da bi bilo sta mijenjao u bolesnoj sredini moras biti iznimno hrabar. Sta vrijedi znanje Igora Radojcica kada se plasi svoje sjene? Kako ce urediti zajednicu ako se plasi mafije?
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#2936 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

nihadns
Posts: 196
Joined: 08/01/2021 09:39

#2937 Re: Draško Stanivuković

Post by nihadns »

Kikibombona wrote: 17/01/2021 22:54
banjaluka078 wrote: 17/01/2021 22:20 Žao mi je što živiš u sredini u kojoj ne smiješ reći šta misliš. Ja lajem na sve strane jednako kako pišem ovdje. Na svakom sam protestu u zadnjih 15 godina. Na prostestima za kriminal Mile Radišića su me svakog dana zapisali. I evo me, pišem i lajem i dalje.

Draško se u Banjaluci u svim svojim "pobjedama" obično pojavljivao na kraju kad lokalna ekipa aktivista već odradi sav posao. Posljednje je bilo sa odlaganjem rušenja kina Kozara i gradnja nebodera na toj lokaciji.
Ali ljudima sa strane, koji ne prate, to nije poznato. Ima ovdje jaka ekipa aktivista koji se brinu za životnu sredinu, koji pretresaju regulacione planove, koji obaraju koncesije za MHE, ali koji nisu reality zvijezde. Draško dođe "podržati" i to slikanje iskoristi za svoju promociju i svoju priču.

A za borbe i bitke će se već dogovoriti Draškov tetak, interesna grupa njegovog oca i vrh stranke.
Ja smijem, ali mnogi nisu smjeli. Narocito nisu smjeli ljudi koji rade u javnim preduzecima, koji su vezani za budzet, te oni koji rade za sdaovske tajkune. Ode posao ako zucnes.

Sada smo SDA kancer ponizili na izborima i lakse se dise. Ljudi govore slobodno.

...

Stavi se u poziciju Draska i zapitaj kako bi ti postupila, koga bi izabrala za najblize saradnike, prema kojim kriterijima!?? Dodik je ozbiljan mafijas, kao i tajkuni oko njega. Milana Vukelica su digli u zrak u neposrednoj blizini policijske stanice. Draskovom saradniku nacelnik policije prijeti likvidacijom.

Da bi bilo sta mijenjao u bolesnoj sredini moras biti iznimno hrabar. Sta vrijedi znanje Igora Radojcica kada se plasi svoje sjene? Kako ce urediti zajednicu ako se plasi mafije?
lepo ste joj i pametno odgovorili.
Ona kaze laje ali ocito u prazno. psi koji laju ne ujedaju a drasko radi konkretno i u prljqvom leglu pravi sebi ledja i temelje da krene protiv mafije koja se ne libi da likvidira ljude u sred bela dana.
To leglo dodikovih bandita ne moze tek tako da se ocisti. Svaka mu cast na hrabrosti.

On ne laje u prazno vec u leglu zmija se bori protiv njih.
nihadns
Posts: 196
Joined: 08/01/2021 09:39

#2938 Re: Draško Stanivuković

Post by nihadns »

banjaluka078 wrote: 17/01/2021 20:37
Kikibombona wrote: 17/01/2021 17:18 Momak je 10 puta rekao da ce konkurs biti raspisan za nacelnike i direktore, da ce se birati najsposobniji.

Za svoje saradnike zeli najodanije ljude u koje ima 100%-tno povjerenje. Kako rece, dnevno potpisuje desetine dokumenata, nije u mogućnosti sve iscitati i sve zivo pratiti, te zbog toga zeli ljude od totalnog povjerenja. Ti ljudi ce biti svojevrstan filter. Mozes misliti koliko bi bilo pogubno da se medju njegove saradnike infiltriraju SNSD-ovci i mafijaske strukture.

Po meni sasvim logičan izbor kada se zna da sjeda u mafijasko leglo, da je okruzen neprijatelja koji su mu spremni podvaliti sve i svašta kako bi ga diskreditovali.
Meni je strašno da je koordinator za regionalnu privrednu saradnju neko sa SSS. U njegovom timu za reviziju je čovjek koji je zbog pronevjere morao otići s prethodnog posla. I bivša pjevaljka. U sadašnjem timu nema niko s državnog fakulteta. OK, ide se i na privatne fakultete, ali ovi koje su oni završili su u gradu poznati kao "upiši da imaš zbog papira"..minimum zalaganja, tek da se pokaže sprema.
Maže oči smanjivanjem broja odjeljenja i načelnika da postavi svoje ljude, ali neće biti otpuštanje viška, tek stranačko preuzimanje pozicija.
Jel to iz Vas govori ocaj propale i nebitne diplome ssa fakulteta?

drasko se bori u gradu, da ocisti leglo zmija prvo u b luki, potom..


nije to vlada da mu trebaju visoke diplome .


ps

pišite mu da angazuje Vas i reši sve to dok trepneš. Vi 15 godina "lajete" i ocas cete vi kevkati na sve dodikove profi ubice koji ce odmah da poviju rep.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#2939 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

nihadns wrote: 18/01/2021 09:49
lepo ste joj i pametno odgovorili.
Ona kaze laje ali ocito u prazno. psi koji laju ne ujedaju a drasko radi konkretno i u prljqvom leglu pravi sebi ledja i temelje da krene protiv mafije koja se ne libi da likvidira ljude u sred bela dana.
To leglo dodikovih bandita ne moze tek tako da se ocisti. Svaka mu cast na hrabrosti.

On ne laje u prazno vec u leglu zmija se bori protiv njih.

Lijepo je vidjeti kako se forumaši hrabre i solidarišu jedan s drugim.

Kako pišete o Drašku, kao da je Che lično ili makar kao da ima bijela krila na leđima. Draška gura jedan drugi milje i frakcija koji i sam ima oraha ne džepovima nego u vrećama. I iza Draška su stranke i svima se može koješta prišiti. Nema potrebe od njega praviti mučenika, on to nije, a neće ni biti.

Tek će se vidjeti rezultati njegovog rada, a i rada njegovih "stručnjaka". Valjaće pretresti ovu temu pred sljedeće izbore za 3,5 godine.
broj dva
Posts: 4551
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#2940 Re: Draško Stanivuković

Post by broj dva »

Je li stvarno neko ocekuje nesto pozitivno od lika ? Pogotovo ekipa van Banje Luke ? Mozda budu neke nove cirilicne table ali to je ja mislim vrhunac.
A bice demagogije i govana i profesionalnog srbijanja i ostalih hitova nase politicke scene.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2941 Re: Draško Stanivuković

Post by ugly duckling »

broj dva wrote: 18/01/2021 10:08 Je li stvarno neko ocekuje nesto pozitivno od lika ? Pogotovo ekipa van Banje Luke ? Mozda budu neke nove cirilicne table ali to je ja mislim vrhunac.
A bice demagogije i govana i profesionalnog srbijanja i ostalih hitova nase politicke scene.
pa bez četnikovanja tamo ne može
a nije mu ni mrsko
i stric je pognojio "oslobađajući" Večiće
al nek se krve ko im jbm
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#2942 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

broj dva wrote: 18/01/2021 10:08 Je li stvarno neko ocekuje nesto pozitivno od lika ? Pogotovo ekipa van Banje Luke ? Mozda budu neke nove cirilicne table ali to je ja mislim vrhunac.
A bice demagogije i govana i profesionalnog srbijanja i ostalih hitova nase politicke scene.
Deriste je dio projekta "srpskog sveta", samo nekima izgleda treba crtati.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#2943 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

ugly duckling wrote: 18/01/2021 10:13
broj dva wrote: 18/01/2021 10:08 Je li stvarno neko ocekuje nesto pozitivno od lika ? Pogotovo ekipa van Banje Luke ? Mozda budu neke nove cirilicne table ali to je ja mislim vrhunac.
A bice demagogije i govana i profesionalnog srbijanja i ostalih hitova nase politicke scene.
pa bez četnikovanja tamo ne može
a nije mu ni mrsko
i stric je pognojio "oslobađajući" Večiće
al nek se krve ko im jbm
Potorio "oslobadajuci" srpsku zemlju u bosnjackom selu. :-)
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50448
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2944 Re: Draško Stanivuković

Post by Bloo »

Ok, komunicirajte normalno.
Ako se NE slazete sa necijim stavom/misljenjem, to pokušajte izraziti na civilizovan način.
Posljednje upozorenje.
kuli1961
Posts: 2430
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#2945 Re: Draško Stanivuković

Post by kuli1961 »

O imenima, profilima, znanjima i sposobnostima ekipe koju je gradonačelnik BL okupio oko sebe, vecina vas nema nikakvog pojma. Clan@banjaluka078 je uljudno i jezgrovito pokusao objasniti stanje stvari.
Licne impresije o tim ljudima, na celu sa zakonito izabranim graodnačelnikom (zakonito je, jer je rezultat izbora) je, naravno,svako slobodan ovdje iznijeti, ali vas molim da ne prelazite granicu dobrog ukusa.
Ovo se prvenstveno odnosi na clana @kikibombona- odakle ti pravo da kazes da je Banja Luka grad kriminala i korupcije? U cemu se razlikuje od bilo kojeg grada u BiH? Time si i meni rekao da sam kriminalac i sklon korupciji? Nece moći! Ako su po necijem misljenju kriminalci koji upravljaju gradom, to ne znaci da su i gradjani takvi.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2946 Re: Draško Stanivuković

Post by ugly duckling »

ne znam na kog se odnosi upozorenje
uglavnom ovo što sam pisao su činjenice
stric,simpatije prema jvuo (da nam se niko ne ljuti necemo pisat četnici)itd
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#2947 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Molim moderatora da mi objasni zašto je obrisan moj post koji je bio pristojan, civilizovan i nije kršio nijedno pravilo foruma.
U mom postu nisam slagala ništa, od obrazovanja do mojih razloga za zamjerke mlađaHnom Drašku. Plus je to bio odgovor na direktno prozivanje mene i spočitavanje mi nekih frustracija zbog stepena obrazovanja ili posla, a taj post nije brisan, vidim.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2948 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

kuli1961 wrote: 18/01/2021 14:07O imenima, profilima, znanjima i sposobnostima ekipe koju je gradonačelnik BL okupio oko sebe, vecina vas nema nikakvog pojma. Clan@banjaluka078 je uljudno i jezgrovito pokusao objasniti stanje stvari.
Licne impresije o tim ljudima, na celu sa zakonito izabranim graodnačelnikom (zakonito je, jer je rezultat izbora) je, naravno,svako slobodan ovdje iznijeti, ali vas molim da ne prelazite granicu dobrog ukusa.
Ovo se prvenstveno odnosi na clana @kikibombona- odakle ti pravo da kazes da je Banja Luka grad kriminala i korupcije? U cemu se razlikuje od bilo kojeg grada u BiH? Time si i meni rekao da sam kriminalac i sklon korupciji? Nece moći! Ako su po necijem misljenju kriminalci koji upravljaju gradom, to ne znaci da su i gradjani takvi.
Koliko znas ljudi da nisu ponudili mito za polaganje vozačkog ispita, mito policajcu, mito doktoru da upadnu preko reda, ili nekom cetvrtom?

Koliko znas ljudi a da nisu povukli stelu za posao, za sebe ili nekog clana porodice?

Koliko znas ljudi koji principijelno slijede zakone naustrb vlastitog novcanika?
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#2949 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Kikibombona wrote: 18/01/2021 16:23
Koliko znas ljudi da nisu ponudili mito za polaganje vozačkog ispita, mito policajcu, mito doktoru da upadnu preko reda, ili nekom cetvrtom?

Koliko znas ljudi a da nisu povukli stelu za posao, za sebe ili nekog clana porodice?

Koliko znas ljudi koji principijelno slijede zakone naustrb vlastitog novcanika?
Koliko ih ti znaš u svom gradu? Je li to neko endemsko ponašanje svojstveno samo Banjaluci?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2950 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 18/01/2021 16:26
Kikibombona wrote: 18/01/2021 16:23
Koliko znas ljudi da nisu ponudili mito za polaganje vozačkog ispita, mito policajcu, mito doktoru da upadnu preko reda, ili nekom cetvrtom?

Koliko znas ljudi a da nisu povukli stelu za posao, za sebe ili nekog clana porodice?

Koliko znas ljudi koji principijelno slijede zakone naustrb vlastitog novcanika?
Koliko ih ti znaš u svom gradu? Je li to neko endemsko ponašanje svojstveno samo Banjaluci?
Tema je Banjaluka a ne drugi gradovi.

Kompletno drustvo je kriminalizovano, sklono korupciji. Totalno bolesna sredina. I veoma siromasna sto doprinosi rasprostranjenoj korupciji.

Politicko-tajkunska elita apsolutno kontrolise grad. Ubistva Krunica i Vukelica su izvrsili zdruzeno politika i tajkuni uz pomoc bezbjednosnog i pravosudnog sistema. To znaci da Banjalukom vlada mafija. Svi smo vidjeli kako Draskovom saradniku prijeti smrcu nacelnik policije sto SVE govori o tom gradu.

Tesko je u Banjaluci naci covjeka koji nije potpukpljiv i koji se ne boji mafije. Stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih nema vise od par desetina koji su spremni ugroziti vlastiti i zivot porodice u borbi za pravdu.

...

Zato ja tebi govori da su muda glavni kriterij kojim bi se ja vodio. Mozes imati 100 fakulteta ali ti ne znaci nista ako si kukavica.

Ja bih se okruzio sa 10 Milana Vukelica.
Post Reply