Draško Stanivuković

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2901 Re: Draško Stanivuković

Post by detroit-mercy »

Kikibombona wrote: 15/01/2021 21:14
detroit-mercy wrote: 15/01/2021 21:00A tebi to Stanivukovic wind of change :mrgreen:.
Jesi ti jaro naivan :skoljka:.
Siguran sam 100% da je promjena u odnosu na SNSD. I to znacajna promjena. I ovdje mislim iskljucivo na sistemska a ne nacionalna pitanja.

Isto tako je Konakovic promjena, 100%.

...

Istina, kada dolazis na spaljenu zemlju, na kojoj je vladao najgori mogući olos i kriminalac, nije tesko biti reformator.

Stanivukovic i Konakovic imaju muda sto do sada nikad nisam vidio, a to moras imati ako zelis mijenjati mafijaski sistem. Mozes biti genije, ali sta ti vrijedi ako se bojis mafije!??? Ovdje su muda presudna.

Rekao bih da jedan i drugi imaju mesijanski kompleks, potrebu da budu obozavani, da im narod klice. Takav profil ljudi nije pozeljan u Danskoj i Norveškoj ali JESTE u poharanoj Bosni. Taj narcizam covjeka moze motivisati da se izlozi opasnosti i stane na crtu mafijaskom strukturama.

...

Imas recimo Nasu stranku, moj izbor, od svega na sceni najblize zapadnoevropskim standardima. Da je srece i normalnosti imali bi vecinsku podrsku u BiH.

Medjutim, oni nemaju muda da udju u egzistencijalno opasan rat sa mafijom, a bez toga nemoguce su sustinske promjene. Tu na scenu stupa populista sa mudima - Konakovic. Nasa stranka nije dovoljno hrabra da odbrani glasacke kutije. Doci ce SDA kabadahija i pred njima zamijeniti kutije. Oni ce oboriti glavu i kukati o narusenim evropskim vrijednostima. Populista Dino ce tijelom braniti kutiju.

...

Opet se vracam na pocetak, ovo je bolesna drzava i bolestan narod. Od te premise uvijek treba krenuti kada se analizira politika u BiH.
I onda dodje jebivjetar za kojeg ce Dodin nacinalizam biti prica so Snjeguljici i Sedam Patuljaka a Vuciceva samopromocija/kontrola medija biti Jezeva Kucica :mrgreen:.
Naivno brate totalno naivno :skoljka:
Haj sto ja iz Amerike ne razumijem stvari u BL ali sto ti iz Zenice ne razumijes, to je vec zagonetka.
Na kraju, pitaj banajlucane sta misle o istom :skoljka:
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#2902 Re: Draško Stanivuković

Post by Istinu govorim »

Kikibombona wrote: 15/01/2021 21:14
detroit-mercy wrote: 15/01/2021 21:00A tebi to Stanivukovic wind of change :mrgreen:.
Jesi ti jaro naivan :skoljka:.
Siguran sam 100% da je promjena u odnosu na SNSD. I to znacajna promjena. I ovdje mislim iskljucivo na sistemska a ne nacionalna pitanja.

Isto tako je Konakovic promjena, 100%.

...

Istina, kada dolazis na spaljenu zemlju, na kojoj je vladao najgori mogući olos i kriminalac, nije tesko biti reformator.

Stanivukovic i Konakovic imaju muda sto do sada nikad nisam vidio, a to moras imati ako zelis mijenjati mafijaski sistem. Mozes biti genije, ali sta ti vrijedi ako se bojis mafije!??? Ovdje su muda presudna.

Rekao bih da jedan i drugi imaju mesijanski kompleks, potrebu da budu obozavani, da im narod klice. Takav profil ljudi nije pozeljan u Danskoj i Norveškoj ali JESTE u poharanoj Bosni. Taj narcizam covjeka moze motivisati da se izlozi opasnosti i stane na crtu mafijaskom strukturama.

...

Imas recimo Nasu stranku, moj izbor, od svega na sceni najblize zapadnoevropskim standardima. Da je srece i normalnosti imali bi vecinsku podrsku u BiH.

Medjutim, oni nemaju muda da udju u egzistencijalno opasan rat sa mafijom, a bez toga nemoguce su sustinske promjene. Tu na scenu stupa populista sa mudima - Konakovic. Nasa stranka nije dovoljno hrabra da odbrani glasacke kutije. Doci ce SDA kabadahija i pred njima zamijeniti kutije. Oni ce oboriti glavu i kukati o narusenim evropskim vrijednostima. Populista Dino ce tijelom braniti kutiju.

...

Opet se vracam na pocetak, ovo je bolesna drzava i bolestan narod. Od te premise uvijek treba krenuti kada se analizira politika u BiH.
mašala ovih nebošnjaka što sole pamet kako bi Bošnjaci trebali birat.

Bio si bolji kad si trabunjo o Kurdima i svršavo na Armene, makar se imalo čemu smijat.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2903 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

detroit-mercy wrote: 15/01/2021 21:20I onda dodje jebivjetar za kojeg ce Dodin nacinalizam biti prica so Snjeguljici i Sedam Patuljaka a Vuciceva samopromocija/kontrola medija biti Jezeva Kucica :mrgreen:.
Naivno brate totalno naivno :skoljka:
Haj sto ja iz Amerike ne razumijem stvari u BL ali sto ti iz Zenice ne razumijes, to je vec zagonetka.
Na kraju, pitaj banajlucane sta misle o istom :skoljka:
Nacionalizam je potpuno druga prica i tu Drasko nije drugačiji od njegovih vrsnjaka iz SNSD-a. Nisam od onih levata sto su se ponadali da ce Drasko reci: ukinut cemo RS i priznati genocid u Srebrenici. Njegova stajališta o nacionalnim pitanjima su za mene apsolutno ocekivana.

...

Ja govorim o kriminalu, korupciji, javasluk, bahatosti cionioca vlasti, o sprezi vlasti i mafije. To nas jarane RAZORI vise nego ista. Polovica mojih drugova je otisla vani u proteklih 5 godina. Niko od njih nije otisao radi Dodika i Covica vec radi domacih smradova. Ne mogu ti docarati koliko je tesko zivjeti u sredini gdje ne vidis nista pozitivno. Ja recimo imam odlicna primanja za nase uslove ali me kolektivna depresija razara iznutra. Puno bi se ljepse osjecali da vidimo da se odvijaju pozitivni procesi, da imas osjecaj, da vidis kako pomalo napredujemo.

Tesko je tebi shvatiti, ne mozes imati emociju kao mi koji živimo u takvom ludilu. Ti si posmatrac a ja aktivan sudionik.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2904 Re: Draško Stanivuković

Post by General War »

Istinu govorim wrote: 15/01/2021 21:24
Kikibombona wrote: 15/01/2021 21:14
detroit-mercy wrote: 15/01/2021 21:00A tebi to Stanivukovic wind of change :mrgreen:.
Jesi ti jaro naivan :skoljka:.
Siguran sam 100% da je promjena u odnosu na SNSD. I to znacajna promjena. I ovdje mislim iskljucivo na sistemska a ne nacionalna pitanja.

Isto tako je Konakovic promjena, 100%.

...

Istina, kada dolazis na spaljenu zemlju, na kojoj je vladao najgori mogući olos i kriminalac, nije tesko biti reformator.

Stanivukovic i Konakovic imaju muda sto do sada nikad nisam vidio, a to moras imati ako zelis mijenjati mafijaski sistem. Mozes biti genije, ali sta ti vrijedi ako se bojis mafije!??? Ovdje su muda presudna.

Rekao bih da jedan i drugi imaju mesijanski kompleks, potrebu da budu obozavani, da im narod klice. Takav profil ljudi nije pozeljan u Danskoj i Norveškoj ali JESTE u poharanoj Bosni. Taj narcizam covjeka moze motivisati da se izlozi opasnosti i stane na crtu mafijaskom strukturama.

...

Imas recimo Nasu stranku, moj izbor, od svega na sceni najblize zapadnoevropskim standardima. Da je srece i normalnosti imali bi vecinsku podrsku u BiH.

Medjutim, oni nemaju muda da udju u egzistencijalno opasan rat sa mafijom, a bez toga nemoguce su sustinske promjene. Tu na scenu stupa populista sa mudima - Konakovic. Nasa stranka nije dovoljno hrabra da odbrani glasacke kutije. Doci ce SDA kabadahija i pred njima zamijeniti kutije. Oni ce oboriti glavu i kukati o narusenim evropskim vrijednostima. Populista Dino ce tijelom braniti kutiju.

...

Opet se vracam na pocetak, ovo je bolesna drzava i bolestan narod. Od te premise uvijek treba krenuti kada se analizira politika u BiH.
mašala ovih nebošnjaka što sole pamet kako bi Bošnjaci trebali birat.

Bio si bolji kad si trabunjo o Kurdima i svršavo na Armene, makar se imalo čemu smijat.
E jesu se Bosnjaci usrecili :lol:
Neka si pomenuo kurde...tu je to
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7416
Joined: 16/01/2007 23:38

#2905 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Draškov kabinet su stranačke kolege, ma koliko on najavljivao da će sastav biti "šarolik". Niko od stručnjaka nije završio fakultet univerziteta u BL, sve privatni. Stručni saradnik za regionalnu privrednu saradnju je maturant gimnazije. Smiješno.

https://www.banjaluka.com/drustvo/objav ... ivukovica/
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2906 Re: Draško Stanivuković

Post by detroit-mercy »

banjaluka078 wrote: 15/01/2021 22:01 Draškov kabinet su stranačke kolege, ma koliko on najavljivao da će sastav biti "šarolik". Niko od stručnjaka nije završio fakultet univerziteta u BL, sve privatni. Stručni saradnik za regionalnu privrednu saradnju je maturant gimnazije. Smiješno.

https://www.banjaluka.com/drustvo/objav ... ivukovica/
Pa dobr sad sto bi Bake reko, nije ni Drasko studirao na Sorboni :mrgreen:.
Kakav vodja takav tim :mrgreen:
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#2907 Re: Draško Stanivuković

Post by Zeleni most »

amu.
Last edited by Zeleni most on 06/02/2021 01:18, edited 1 time in total.
User avatar
sinuhe
Posts: 11479
Joined: 03/06/2011 11:33

#2908 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

U zemlji bijede i sirotinje traze svoje mjesto i ovi samoproglaseni pravednici poput Draska pa ako je i bogat necemo pitati za prvi milion.
Nece potrajati dugo a bice prica kako Drasko ne moze sam, ne daju mu, podmecu mu.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#2909 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

Draško se pravo uživio. On čisti, narod mu donosi čarape i hranu, samo da ne prestane ova zimska idila. :mrgreen:

Image
Image
Image
Image
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#2910 Re: Draško Stanivuković

Post by Droog »

Awww

:kiselavoda: :ljubi1:






:mrgreen:
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2715
Joined: 14/12/2005 21:21

#2911 Re: Draško Stanivuković

Post by jednonogi_Jack »

Sljedeće godine ko hoće da mu se očisti ispretkuće- bubreg.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2912 Re: Draško Stanivuković

Post by ugly duckling »

vatrogasac wrote: 16/01/2021 14:11 Draško se pravo uživio. On čisti, narod mu donosi čarape i hranu, samo da ne prestane ova zimska idila. :mrgreen:

Image
Image
Image
Image
šta je ovo na trećoj slici :lol:
brata sebi napravio
ja papka
User avatar
okanomalo
Posts: 922
Joined: 09/01/2015 16:10

#2913 Re: Draško Stanivuković

Post by okanomalo »

zna li ovaj debil kolika je satnica gradonacelnika a kolika cistaca ulica? ponasa se debilno i populisticki. umjesto da rijesava probleme gradjana on se zamajava gluposcu. :roll1:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#2914 Re: Draško Stanivuković

Post by Billy The Pljuc »

Image

Zna Draško šta radi, vidiš kako mrkoj daje priglavke, zima stegla, da se ne povuče od nona nedobog.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2915 Re: Draško Stanivuković

Post by ugly duckling »

aha
s nogu je najlakše navuć :thumbup:
User avatar
House
Posts: 46708
Joined: 17/03/2010 15:36

#2916 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

Zeleni most wrote: 14/01/2021 22:18 Image

Bond, da, Dzejms Bond. :lol:
kakav pogled u daljinu

:lol: :lol:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#2917 Re: Draško Stanivuković

Post by Toffee karamela »

Zeleni most wrote: 14/01/2021 22:18 Image

Bond, da, Dzejms Bond. :lol:
:shock:
jao stisnutih okica, u svijetlu budućnost zagledanih....ili kako Rade Jorović zamišlja James Bond pozu

:facepalm:
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#2918 Re: Draško Stanivuković

Post by Zeleni most »

[imm.
Last edited by Zeleni most on 06/02/2021 01:17, edited 1 time in total.
User avatar
House
Posts: 46708
Joined: 17/03/2010 15:36

#2919 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

Image
User avatar
BHDragons
Posts: 367
Joined: 18/08/2020 15:24

#2920 Re: Draško Stanivuković

Post by BHDragons »

Otvaram jutros narezak Bajrin, izleti Draško iz njega. Koji je ovo populista... Ali neka, dobra je opozicija kod njih, nek se krve između sebe.
Bossona
Posts: 5243
Joined: 21/12/2020 03:28

#2921 Re: Draško Stanivuković

Post by Bossona »

EVO DRAŽKA, NA ZRNU GRAŽKA IZ BLAMAŽE U BLAMAŽU: Stanivuković bez konkursa zapošljava kao u privatnoj firmi,.... :mrgreen:

Gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković, od stupanja na dužnost do danas, zaposlio je 13 službenika u kabinet gradonačelnika, a niti u jednom slučaju nije raspisan javni konkurs uprkos tome što je upravo to bilo jedno od njegovih ključnih obećanja dok se nadmetao za glasove birača. https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/18 ... oslio.html
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2922 Re: Draško Stanivuković

Post by detroit-mercy »

House wrote: 16/01/2021 18:22
Zeleni most wrote: 14/01/2021 22:18 Image

Bond, da, Dzejms Bond. :lol:
kakav pogled u daljinu

:lol: :lol:
Vizionar :mrgreen:
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#2924 Re: Draško Stanivuković

Post by zavrzlama »

Drasko ce po nalogu srbije preuzet snsd...infrastruktura za rusenje BIH je tu ,satanizovan narod ....
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2925 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

Bossona wrote: 17/01/2021 00:06 EVO DRAŽKA, NA ZRNU GRAŽKA IZ BLAMAŽE U BLAMAŽU: Stanivuković bez konkursa zapošljava kao u privatnoj firmi,.... :mrgreen:

Gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković, od stupanja na dužnost do danas, zaposlio je 13 službenika u kabinet gradonačelnika, a niti u jednom slučaju nije raspisan javni konkurs uprkos tome što je upravo to bilo jedno od njegovih ključnih obećanja dok se nadmetao za glasove birača. https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/18 ... oslio.html
Momak je 10 puta rekao da ce konkurs biti raspisan za nacelnike i direktore, da ce se birati najsposobniji.

Za svoje saradnike zeli najodanije ljude u koje ima 100%-tno povjerenje. Kako rece, dnevno potpisuje desetine dokumenata, nije u mogućnosti sve iscitati i sve zivo pratiti, te zbog toga zeli ljude od totalnog povjerenja. Ti ljudi ce biti svojevrstan filter. Mozes misliti koliko bi bilo pogubno da se medju njegove saradnike infiltriraju SNSD-ovci i mafijaske strukture.

Po meni sasvim logičan izbor kada se zna da sjeda u mafijasko leglo, da je okruzen neprijatelja koji su mu spremni podvaliti sve i svašta kako bi ga diskreditovali.
Post Reply