Draško Stanivuković

Post Reply
nihadns
Posts: 196
Joined: 08/01/2021 09:39

#2776 Re: Draško Stanivuković

Post by nihadns »

NediM17 wrote: 09/01/2021 17:19 E čuj pravoslavni bosanci, pa preCednik mile ne želi da čuje da je bosanski srbin, a ti tako. Niho li niho, zar tako našem preCedniku na ovaj sveti dan. :-)
On jeste Bosanac. Religija njegova je njegova stvar.

U Srbiji su "bosancerosi". Prijalo im to ili ne.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#2777 Re: Draško Stanivuković

Post by Herr Flick »

Ovaj mali je 20 puta veci cetnik od Dodika,Bosnjaci ce zalit za Miletom
nihadns
Posts: 196
Joined: 08/01/2021 09:39

#2778 Re: Draško Stanivuković

Post by nihadns »

Herr Flick wrote: 09/01/2021 18:47 Ovaj mali je 20 puta veci cetnik od Dodika,Bosnjaci ce zalit za Miletom
Dodik je idealan partner za Bakira. Laje ko pas, vozovi nose. Ne boj se psa koji laje.

Setite se dolaska njegovog na vlast i sta je sve ko oppzicionar pricao protiv Mladica Karadzica i kakp je dosao na vlast. Rukovao se i sa Olbrajtovom.
Potom glumi srpstvo. Mali je odmah kreno tom taktikom.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13650
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#2779 Re: Draško Stanivuković

Post by JohnnyS »

nihadns wrote: 09/01/2021 19:26
Herr Flick wrote: 09/01/2021 18:47 Ovaj mali je 20 puta veci cetnik od Dodika,Bosnjaci ce zalit za Miletom
Dodik je idealan partner za Bakira. Laje ko pas, vozovi nose. Ne boj se psa koji laje.

Setite se dolaska njegovog na vlast i sta je sve ko oppzicionar pricao protiv Mladica Karadzica i kakp je dosao na vlast. Rukovao se i sa Olbrajtovom.
Potom glumi srpstvo. Mali je odmah kreno tom taktikom.

Kako mu se ruka nije osušila?
User avatar
arman1
Posts: 5341
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#2780 Re: Draško Stanivuković

Post by arman1 »

Svojevremno se u medijima pojavio članak za koji sam smatrao da je USA spin. U članku se navodilo da Rusija vrbuje mlade ljude s poznavanjem stranih jezika da spinuju po USA i EU forumima i društvenim mrežama. Ti ljudi su uglavnom bili srednjoškolci i studenti koji su za minimalnu naknadu obavljali jako bitan zadatak za Ruski obavještajno-kontraobavještajni sistem. Po par sati dnevno bi na mrežama širili vijesti i poruke u skladu s datim direktivama.
Mogli su znatno da utiču na javno mnijenje, čak postoje tvrdnje da su uticali na izbor Trumpa. Vremenom su iste metode počeli da koriste i za "Rusko tržište" znatno utičući na domaću populaciju koja se sve više okreće novim elektronskim medijima.
Te osobe su dobile naziv "Typing warriors", a ideja za njih potiće od Izraelskog koncepta "Mahal" i koncepta “Chayal boded”.
Vremnom su i druge zemlje počele da primjenjuju ovaj koncept, a prije svega ruski saveznici koji su imali starijeg brata da ih nauči "pravila igre".
Tako su i naše kompije počele s ovom vrstom rata, a i na ovom forumu sve češće srećemo osobe za koje se može pretpostaviti da su "Typing warriors" ili “Chayal boded”.
Klasično ponašanje samo lošu izvedbu vidimo u postovima "kolege" -nihadns, mada nije jedini.
Uglavnom idu na žicu repetitivnog iznošenja poluistina, i izvrtanja opšte poznatih činjenica uz pomoć podataka koje je teško provjeriti (bio sam- niti znaš ko je ni kako je mogao biti, vidio sam - a kako znaš da nije i sl).
Povremeno ciljano provociraju članove čiji im se stavovi ne sviđaju čak i po cijenu da sami budu privremeno ili trajno banovani što im nije problem jer uglavnom pišu s više računo odjednom stvarajući privid da zastupaju mišljenje koje ima široku bazu.
Po nalog ministra Dragana Lukača angažovana je više firmi za informatičku podršku i sl usluge koje se bave ovakvim aktivnostima.

Ostanite mirni i poštujte pravila foruma
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#2781 Re: Draško Stanivuković

Post by visuljak »

vise ih ima nego sto mislis.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#2782 Re: Draško Stanivuković

Post by sandzokan »

nihadns wrote: 09/01/2021 10:28
I šta kažeš, samo Sjeverin i to je to?

Šta je sa selom Kukurovići, šta je sa selom Bukovica, šta je sa hapšenjima i premlaćivanjima po Sandžaku?
Ja sam pominjanjem onog zlocina u vozu, imao u vidu i ta dva zlocina, jer je sve to tu geografski ili ti deo tromedje.
Presuda za Kukurovice je bila donesena ali je ponistena.
Navodno ne moze se sa sigurnoscu jos utvrditi koje jedinice su odgovorne za zlocin.
Neko pominje neke formacije iz republike Srpske, neke paravojne dobrovoljne formacije.
No, to ne znaci da se sa tim zavrsilo. Zlocin ne zastareva. Ponovice se proces. Nadam se doci ce do prave istine .
Na zalost u ovom regionu zbog krvavog rata mnogenevinezrtve su nastradale a istina nikada nije ugledala svetlost dana.
Novonastale drzave na prostoru bivse sfrj ne retko prikrivaju zlocine koji da kazemo ih "Kompromituju".

Imao si u vidu i ta dva zločina kažeš, a možda si samo htio da ih prešutiš kao što si prešutio i maltretiranja po Sandžaku. Vidim da si zadnji dio moje rečenice izignorisao, baš me zanima zašto?

Ne zna Srbija ko je vršljao po njenoj teritoriji i palio sela? A joj...

Prikrivaju se zločini, to si dobro rekao, još sve hladnjače nisu otkrivene.
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#2783 Re: Draško Stanivuković

Post by tindbe »

arman1 wrote: 09/01/2021 20:59 Svojevremno se u medijima pojavio članak za koji sam smatrao da je USA spin. U članku se navodilo da Rusija vrbuje mlade ljude s poznavanjem stranih jezika da spinuju po USA i EU forumima i društvenim mrežama. Ti ljudi su uglavnom bili srednjoškolci i studenti koji su za minimalnu naknadu obavljali jako bitan zadatak za Ruski obavještajno-kontraobavještajni sistem. Po par sati dnevno bi na mrežama širili vijesti i poruke u skladu s datim direktivama.
Mogli su znatno da utiču na javno mnijenje, čak postoje tvrdnje da su uticali na izbor Trumpa. Vremenom su iste metode počeli da koriste i za "Rusko tržište" znatno utičući na domaću populaciju koja se sve više okreće novim elektronskim medijima.
Te osobe su dobile naziv "Typing warriors", a ideja za njih potiće od Izraelskog koncepta "Mahal" i koncepta “Chayal boded”.
Vremnom su i druge zemlje počele da primjenjuju ovaj koncept, a prije svega ruski saveznici koji su imali starijeg brata da ih nauči "pravila igre".
Tako su i naše kompije počele s ovom vrstom rata, a i na ovom forumu sve češće srećemo osobe za koje se može pretpostaviti da su "Typing warriors" ili “Chayal boded”.
Klasično ponašanje samo lošu izvedbu vidimo u postovima "kolege" -nihadns, mada nije jedini.
Uglavnom idu na žicu repetitivnog iznošenja poluistina, i izvrtanja opšte poznatih činjenica uz pomoć podataka koje je teško provjeriti (bio sam- niti znaš ko je ni kako je mogao biti, vidio sam - a kako znaš da nije i sl).
Povremeno ciljano provociraju članove čiji im se stavovi ne sviđaju čak i po cijenu da sami budu privremeno ili trajno banovani što im nije problem jer uglavnom pišu s više računo odjednom stvarajući privid da zastupaju mišljenje koje ima široku bazu.
Po nalog ministra Dragana Lukača angažovana je više firmi za informatičku podršku i sl usluge koje se bave ovakvim aktivnostima.

Ostanite mirni i poštujte pravila foruma
Klix komentari su puni tih tipova, i neko je to odavno napisao vezano za njih.
NEMOGUĆE je da postoji osoba kojoj je hobi pisanje onakvih remetilačkih komentara, koja to radi u slobodno vrijeme ili radi zajebancije.
Ti se komentari postavljaju svaku minutu, čim se objavi novi članak, nova vijest o bilo čemu i bilo kome.
Poražavajuća činjenica je da se ništa ne radi povodom toga. Što dalje vodi u sumnju da su i vlasnici/administratori portala podmazani.
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#2784 Re: Draško Stanivuković

Post by visuljak »

tindbe wrote: 09/01/2021 22:51
arman1 wrote: 09/01/2021 20:59 Svojevremno se u medijima pojavio članak za koji sam smatrao da je USA spin. U članku se navodilo da Rusija vrbuje mlade ljude s poznavanjem stranih jezika da spinuju po USA i EU forumima i društvenim mrežama. Ti ljudi su uglavnom bili srednjoškolci i studenti koji su za minimalnu naknadu obavljali jako bitan zadatak za Ruski obavještajno-kontraobavještajni sistem. Po par sati dnevno bi na mrežama širili vijesti i poruke u skladu s datim direktivama.
Mogli su znatno da utiču na javno mnijenje, čak postoje tvrdnje da su uticali na izbor Trumpa. Vremenom su iste metode počeli da koriste i za "Rusko tržište" znatno utičući na domaću populaciju koja se sve više okreće novim elektronskim medijima.
Te osobe su dobile naziv "Typing warriors", a ideja za njih potiće od Izraelskog koncepta "Mahal" i koncepta “Chayal boded”.
Vremnom su i druge zemlje počele da primjenjuju ovaj koncept, a prije svega ruski saveznici koji su imali starijeg brata da ih nauči "pravila igre".
Tako su i naše kompije počele s ovom vrstom rata, a i na ovom forumu sve češće srećemo osobe za koje se može pretpostaviti da su "Typing warriors" ili “Chayal boded”.
Klasično ponašanje samo lošu izvedbu vidimo u postovima "kolege" -nihadns, mada nije jedini.
Uglavnom idu na žicu repetitivnog iznošenja poluistina, i izvrtanja opšte poznatih činjenica uz pomoć podataka koje je teško provjeriti (bio sam- niti znaš ko je ni kako je mogao biti, vidio sam - a kako znaš da nije i sl).
Povremeno ciljano provociraju članove čiji im se stavovi ne sviđaju čak i po cijenu da sami budu privremeno ili trajno banovani što im nije problem jer uglavnom pišu s više računo odjednom stvarajući privid da zastupaju mišljenje koje ima široku bazu.
Po nalog ministra Dragana Lukača angažovana je više firmi za informatičku podršku i sl usluge koje se bave ovakvim aktivnostima.

Ostanite mirni i poštujte pravila foruma
Klix komentari su puni tih tipova, i neko je to odavno napisao vezano za njih.
NEMOGUĆE je da postoji osoba kojoj je hobi pisanje onakvih remetilačkih komentara, koja to radi u slobodno vrijeme ili radi zajebancije.
Ti se komentari postavljaju svaku minutu, čim se objavi novi članak, nova vijest o bilo čemu i bilo kome.
Poražavajuća činjenica je da se ništa ne radi povodom toga. Što dalje vodi u sumnju da su i vlasnici/administratori portala podmazani.
:-)

Upravo tako jer da je suprotno taj se problem rjesava zakljucavanjem komentara.
Komentari su tu samo za sirenje mrznje a nikakvi klikovi. Klikamo mi godinama pa nam niko ni hvala da kaze.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2785 Re: Draško Stanivuković

Post by JThomas »

ljudi, nihad iz novog sada. izgovoriš, u sebi ili naglas, i sve ti je jasno :mrgreen:
User avatar
Nike af1 white
Posts: 813
Joined: 27/03/2018 11:33

#2786 Re: Draško Stanivuković

Post by Nike af1 white »

JThomas wrote: 09/01/2021 23:27 ljudi, nihad iz novog sada. izgovoriš, u sebi ili naglas, i sve ti je jasno :mrgreen:
al koji im je fetiš da uzimaju bosnjacka imena e to je vec za nekih dijagnoza sta misle sa tim postici levati odmah i prije prvog posta otkriju ko su i sta su hahahaha :lol: :lol:
isto da mi odemo na njihove forume i napravimo nick nemanja sa alifakovca hahahahha 😂😂 d
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#2787 Re: Draško Stanivuković

Post by Loki2k9 »

Nike af1 white wrote: 09/01/2021 23:51
JThomas wrote: 09/01/2021 23:27 ljudi, nihad iz novog sada. izgovoriš, u sebi ili naglas, i sve ti je jasno :mrgreen:
al koji im je fetiš da uzimaju bosnjacka imena e to je vec za nekih dijagnoza sta misle sa tim postici levati odmah i prije prvog posta otkriju ko su i sta su hahahaha :lol: :lol:
isto da mi odemo na njihove forume i napravimo nick nemanja sa alifakovca hahahahha 😂😂 d
Valjda im je cilj da nas uvjere kako postoje Bošnjaci koji ne misle normalno već podržavaju njihove nakaradne stavove o Bosni, našem identitetu, bosanskom jeziku itd. pa da, ako nas već ne mogu toliko degradirati s vana iako pokušavaju godinama, pokušaju to uraditi "iznutra".
User avatar
arman1
Posts: 5341
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#2788 Re: Draško Stanivuković

Post by arman1 »

Zanimljiva dešavanja večeras u par kasaba u RS. Neke se spominju po medijima neke ne. I u par "renomiranih " lokala odvija se orgijanje kao s početka 90-tih pred "sjeću turaka".
Zlo odavno nije bilo jače.
Meni je još u glavi 2014 kad su se sanirale posljedice poplava i kad je par storina kretena poslije neke utakmice skandiralo "kolji, kolji balije", "ne volim te alija zato što si balija" i sl., a par sedmica prije toga su ima živote spašavali dobrovoljci iz FBiH(uglavnom Bošnjaci).
Pamet u glavu i ne vjerovat nikom. Radit na sebi i odmah po prstima čim taknu što se ne smije.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2789 Re: Draško Stanivuković

Post by ugly duckling »

arman1 wrote: 10/01/2021 00:01 Zanimljiva dešavanja večeras u par kasaba u RS. Neke se spominju po medijima neke ne. I u par "renomiranih " lokala odvija se orgijanje kao s početka 90-tih pred "sjeću turaka".
Zlo odavno nije bilo jače.
Meni je još u glavi 2014 kad su se sanirale posljedice poplava i kad je par storina kretena poslije neke utakmice skandiralo "kolji, kolji balije", "ne volim te alija zato što si balija" i sl., a par sedmica prije toga su ima živote spašavali dobrovoljci iz FBiH(uglavnom Bošnjaci).
Pamet u glavu i ne vjerovat nikom. Radit na sebi i odmah po prstima čim taknu što se ne smije.
http://www.ntv.ba/dobojski-navijaci-voj ... -bosnjake/
godinu poslije poplava
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7435
Joined: 16/01/2007 23:38

#2790 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Stranica grada kao Draškov instagram nalog ovih dana, Draško ovo, Draško ono...prava posvuduša.

I uporan s tim da je juče obilježena krsna slava i dan republike...neka prespava pravosuđe i ovaj deveti prvi.

https://www.banjaluka.rs.ba/%D1%82%D1%8 ... gyNWeJ8Sxk
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#2791 Re: Draško Stanivuković

Post by zrakomlat »

Image
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2716
Joined: 14/12/2005 21:21

#2792 Re: Draško Stanivuković

Post by jednonogi_Jack »

Jeko ovaj što Draška za uzde drži?
DonieBrasco
Posts: 15519
Joined: 31/08/2016 16:09

#2793 Re: Draško Stanivuković

Post by DonieBrasco »

Ovaj balavac ce da dotakne dno brze od Dodika, ne dajite mu previse paznje.
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#2794 Re: Draško Stanivuković

Post by Zeleni most »

[imvocira.
Last edited by Zeleni most on 14/01/2021 01:44, edited 1 time in total.
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#2795 Re: Draško Stanivuković

Post by Zeleni most »

Umje
Last edited by Zeleni most on 14/01/2021 01:43, edited 1 time in total.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13650
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#2796 Re: Draško Stanivuković

Post by JohnnyS »

A Mile vam nije valjao...
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#2797 Re: Draško Stanivuković

Post by sandzokan »

JohnnyS wrote: 10/01/2021 15:51 A Mile vam nije valjao...
:lol: :lol: tako je to sa Srbima, uvijek može gore :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2798 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

Nike af1 white wrote: 09/01/2021 23:51 al koji im je fetiš da uzimaju bosnjacka imena
krv nije voda ,500 godina nije malo :mrgreen:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#2799 Re: Draško Stanivuković

Post by Toffee karamela »

88Sioux wrote: 09/01/2021 14:01 Možda fura Ličku kapu, samo se rese ne vide, zato što je zaman'o glavom ka pravi frajer.
Dobro šta zaključismo u vezi Draškove nošnje?

Kapa lička velite samo bez resa? Može biti ali ostatak odežde opet nekako baca na CG.

Zahvaljujem na linkovima u kojima možemo vidjeti narodnu nošnju iz Krajine. Glamočani isto nose ravne okrugle kape kao i Ličani ali kod njih obuća opanak. Kod gradonačelnika koliko me vid služi uglancane, crne čizme. Takve sam samo viđala kad plešu oni mađarski KUD-ovi iz Vojvodine. Niko ih od bivših yugosa zasigurno nema kao dio narodne nošnje.

Kapa lička (dakle može bit i hrvatska).

Čizme mađarske.

Anterija crnogorska.

Konj - ne zna se čiji je.

Od srpske nošnje ja ovdje ne vidim ni podgaće.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#2800 Re: Draško Stanivuković

Post by 88Sioux »

Jedino hrvatsko što ja vidim na ovoj slici je oprema za konja.
Post Reply