Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
mayab
Posts: 27176
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1501 Re: Draško Stanivuković

Post by mayab »

Klerikalnim desničarima nikad nisam previše vjerovao, pa neću ni sada, dapače,
izbjegavao sam druženja sa likovima takvih životnih i moralnih preokupacija,
tako da ovom malom sa omota mliječne čokolade ne vjerujem previše, ali dobro, pustimo da vidimo šta i kako radi...
Dosad je uglavnom bio zanimljiv zato što se usudio da barem malo digne glas kontra onog nekulturnog i arogantnog Baje :run:
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#1502 Re: Draško Stanivuković

Post by BAK-eV »

Kikibombona wrote: 21/11/2020 15:05
Radi politike SDA Bosnjaci vise nikad nece zivjeti u Trebinju, Foci, Doboju i drugim gradovima. Zapravo, Bosnjaci nestaju iz Olova, Varesa, Zavidovice i gomile drugih gradova.
Stoji ali presucujes katastrofalnu ulogu SDP-a, koji je legalizovao asimetricna rjesenje za prava narodu u RS i federaciji, ukinuo zakon o prebivalistu, licnim podacima i sl.

Znaci SDP je mnogo vise ostetio povratnike tj sistemski, nego SDA (muljane po terenu, donaicje i sl).
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1503 Re: Draško Stanivuković

Post by un1ted »

Ako ne Sraćko, kako ga volite etiketirati, ko onda?
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#1504 Re: Draško Stanivuković

Post by drndalo »

fosna2014 wrote: 21/11/2020 19:37
mO k3 wrote: 21/11/2020 15:30
fosna2014 wrote: 21/11/2020 14:36 Draško je izabran za nasljednika poslije Dodika. U suštini, nama ni u džep ni iz džepa.
ne bih ja to tako reko , mislim da nisi u pravu .... Drasko je dozivio uspon kroz grupu PZD ... da nije njih bilo on bi bilo libela
Ja ne vidim nikakvu korist od njega. Jedina razlika, suštinska, je da ne šljivi Hrvate ni 2%. Mislim da je in za cementiranje BiH kao dva građanska kantona.
Bice on korisniji nego sanjas... Bivol ce se morati puno vise zabaviti “svojom” avlijom, tj. konsolidacijom izbijenog DRPA iz do sad sigurnih dzepova... Slicna prica i u Bijeljini...

Znas onu narodnu: Da Bog da se o sebi zabavio...?

Sad mora biti umjesto PreCjednika, povjerenik opstinskog odbora SNSDa... :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1505 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

BAK-eV wrote: 23/11/2020 12:33
Kikibombona wrote: 21/11/2020 15:05
Radi politike SDA Bosnjaci vise nikad nece zivjeti u Trebinju, Foci, Doboju i drugim gradovima. Zapravo, Bosnjaci nestaju iz Olova, Varesa, Zavidovice i gomile drugih gradova.
Stoji ali presucujes katastrofalnu ulogu SDP-a, koji je legalizovao asimetricna rjesenje za prava narodu u RS i federaciji, ukinuo zakon o prebivalistu, licnim podacima i sl.

Znaci SDP je mnogo vise ostetio povratnike tj sistemski, nego SDA (muljane po terenu, donaicje i sl).
SDP je sjebo Bosnjake, Bosance i sve ostale gradjane kada je prokockao veliko povjerenje koje su imali pocetkom milenija, prije 20 i 15 godina. Da su tada radili sto su morali, danas bi Bosna imala mnogo vise stanovnika.

Sve je druze uzaludno kada nemas ljude. Zenica nestaje pred mojim ocima, tj. mnogobrojna okolna sela. Ako govorimo o Bosnjacima, to je premali narod da bi pokrivao tako ogroman teritorij kao sto je BiH (veca od Belgije, Holandije, Svicarske itd.). I Bosnjaci ce biti jos mnogo manji i stariji narod u narednim decenijama. Svi ce moci stati u Sarajevo, Zenicu i Tuzlu. Kada mladi Bosnjak ne vidi perspektivu u Zenici, kako ce vidjeti u Trebinju, Foci ili Dobiju? Kada stare generacije izumru tek cemo onda imati katastrofu.

Isti je slucaj sa Srbima i Hrvatima, njihove brojke ce biti jos manje. Srbi ce zivjeti u Banjaluci, Bijeljini i Prijedoru, te nesto malo uz granicu sa Hrvatskom (radi trgovine).

Hrvati nesto malo u Mostaru i jos manje u zapadnoj Hercegovini.

...

Faruk Hodzic je kod Senada H. predočio koliko se uvecavaju izdvajanja za penzioni fond. Ja fakat ne znam kako ce ova drzava ekonomski opstati jer ce se iseljavanje nastaviti. I to ce se u narednih deset godina najvise iseljavati Bosnjaci i Srbi.

...

Mi ako ne potisnemo nacionalne teme u drugi plan svi zajedno cemo propasti. Nema drugog ishoda osim kolektivne propasti.

...

Da smo normalni kao sto nismo radili bi na ekonomskom oporavku, da imamo standard kao recimo Ceska. Tek u tom slučaju bi mogli zaustaviti egzodus, te nesto ljudi vratiti iz dijaspore...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1506 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

mayab wrote: 22/11/2020 07:45 Klerikalnim desničarima nikad nisam previše vjerovao, pa neću ni sada, dapače,
izbjegavao sam druženja sa likovima takvih životnih i moralnih preokupacija,
tako da ovom malom sa omota mliječne čokolade ne vjerujem previše, ali dobro, pustimo da vidimo šta i kako radi...
Dosad je uglavnom bio zanimljiv zato što se usudio da barem malo digne glas kontra onog nekulturnog i arogantnog Baje :run:
Danas na trgu govori kako ce otvoriti i povezati Banjaluku sa svijetom. Posebno pri tome izdvaja Zagreb. To je strasno vazno. Ako politicari i mediji budu neprestano govorili o prijateljstvu Banjaluke i Zagreba, u glavama ljudi ce se desiti velike promjene. Nece preko noci ali hoce za par godina.

https://youtu.be/8LIiJlHvtwI
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#1507 Re: Draško Stanivuković

Post by BAK-eV »

Kikibombona wrote: 23/11/2020 18:32
SDP je sjebo Bosnjake, Bosance i sve ostale gradjane kada je prokockao veliko povjerenje koje su imali pocetkom milenija, prije 20 i 15 godina. Da su tada radili sto su morali, danas bi Bosna imala mnogo vise stanovnika.

Sve je druze uzaludno kada nemas ljude. Zenica nestaje pred mojim ocima, tj. mnogobrojna okolna sela. Ako govorimo o Bosnjacima, to je premali narod da bi pokrivao tako ogroman teritorij kao sto je BiH (veca od Belgije, Holandije, Svicarske itd.). I Bosnjaci ce biti jos mnogo manji i stariji narod u narednim decenijama. Svi ce moci stati u Sarajevo, Zenicu i Tuzlu. Kada mladi Bosnjak ne vidi perspektivu u Zenici, kako ce vidjeti u Trebinju, Foci ili Dobiju? Kada stare generacije izumru tek cemo onda imati katastrofu.

Isti je slucaj sa Srbima i Hrvatima, njihove brojke ce biti jos manje. Srbi ce zivjeti u Banjaluci, Bijeljini i Prijedoru, te nesto malo uz granicu sa Hrvatskom (radi trgovine).

Hrvati nesto malo u Mostaru i jos manje u zapadnoj Hercegovini.

...

Faruk Hodzic je kod Senada H. predočio koliko se uvecavaju izdvajanja za penzioni fond. Ja fakat ne znam kako ce ova drzava ekonomski opstati jer ce se iseljavanje nastaviti. I to ce se u narednih deset godina najvise iseljavati Bosnjaci i Srbi.

...

Mi ako ne potisnemo nacionalne teme u drugi plan svi zajedno cemo propasti. Nema drugog ishoda osim kolektivne propasti.

...

Da smo normalni kao sto nismo radili bi na ekonomskom oporavku, da imamo standard kao recimo Ceska. Tek u tom slučaju bi mogli zaustaviti egzodus, te nesto ljudi vratiti iz dijaspore...
Za ovu zemlju ce uvjek biti dovoljno elektroprivrede, sume i rudara, da se svi postojeci gradovi odrze u zivotu. Bice selendre ali opstace.
Uz gradove opstaju i neka veca sela. Za mala sela si u pravu. To nestaje.

Bice i nekog priliva stanovnika s druge strane: Ne treba zaboraviti i neke penzionere, koji ce doci iz dijaspore ovdje (moraju zbog malih primanja na Zapadu) ljudi sa Sandzaka i Kosova te nekih izbjeglica.

Zato to na kraju ipak ostaje ovako kako jeste samo s manje stanovnika.
Barem u iducih 50 godina.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1508 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

BAK-eV wrote: 23/11/2020 19:14Za ovu zemlju ce uvjek biti dovoljno elektroprivrede, sume i rudara, da se svi postojeci gradovi odrze u zivotu. Bice selendre ali opstace.
Uz gradove opstaju i neka veca sela. Za mala sela si u pravu. To nestaje.

Bice i nekog priliva stanovnika s druge strane: Ne treba zaboraviti i neke penzionere, koji ce doci iz dijaspore ovdje (moraju zbog malih primanja na Zapadu) ljudi sa Sandzaka i Kosova te nekih izbjeglica.

Zato to na kraju ipak ostaje ovako kako jeste samo s manje stanovnika.
Barem u iducih 50 godina.
Rudnici nece opstati, to znam iz prve ruke. Zenicki rudnici su gotovi u narednih par godina.

Pitanje je da li ce mladi zivjeti u takvim selendrama za jadna primanja. A svi imaju telefone, pristup da vide kakav je zivot u razvijenim drzavama.

Kod nas je situacija takva da ogromna vecina mladih razmislja o odlasku.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7434
Joined: 16/01/2007 23:38

#1509 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Kikibombona wrote: 23/11/2020 18:36
Danas na trgu govori kako ce otvoriti i povezati Banjaluku sa svijetom. Posebno pri tome izdvaja Zagreb. To je strasno vazno. Ako politicari i mediji budu neprestano govorili o prijateljstvu Banjaluke i Zagreba, u glavama ljudi ce se desiti velike promjene. Nece preko noci ali hoce za par godina.

https://youtu.be/8LIiJlHvtwI
Ali Banjaluka je svakako okrenuta prema Zagrebu. Mi tamo idemo na kafe, koncerte, kupovinu... Zagreb nije problem, u glavama ljudi ovdje. Sarajevo jeste. Neka okrene priču na Sarajevo, pa ćeš čuti zvižduke. Velika šteta se napravila s onim silnim "političko Sarajevo" koje ne izlazi iz govora Milorada i njegove bulumente. Plus, BL nikad nije gravitirala Sarajevu, pa da narodu odavde to bude nešto najnormalnije. Ljudi odu skijati na Jahorinu i ne spuste se u grad u shoppig. A kad se vrate kući, idu u ZG. Čitava Banjaluka na adventu u ZG, voze agencije, ide se privatno.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1510 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 23/11/2020 20:56
Kikibombona wrote: 23/11/2020 18:36
Danas na trgu govori kako ce otvoriti i povezati Banjaluku sa svijetom. Posebno pri tome izdvaja Zagreb. To je strasno vazno. Ako politicari i mediji budu neprestano govorili o prijateljstvu Banjaluke i Zagreba, u glavama ljudi ce se desiti velike promjene. Nece preko noci ali hoce za par godina.

https://youtu.be/8LIiJlHvtwI
Ali Banjaluka je svakako okrenuta prema Zagrebu. Mi tamo idemo na kafe, koncerte, kupovinu... Zagreb nije problem, u glavama ljudi ovdje. Sarajevo jeste. Neka okrene priču na Sarajevo, pa ćeš čuti zvižduke. Velika šteta se napravila s onim silnim "političko Sarajevo" koje ne izlazi iz govora Milorada i njegove bulumente. Plus, BL nikad nije gravitirala Sarajevu, pa da narodu odavde to bude nešto najnormalnije. Ljudi odu skijati na Jahorinu i ne spuste se u grad u shoppig. A kad se vrate kući, idu u ZG. Čitava Banjaluka na adventu u ZG, voze agencije, ide se privatno.
Kako nije problem, nakon Oluje i ostalog?

Drasko je rekao da ce sa Sarajevom takodje popraviti odnose.

Politicari i mediji imaju presudan utjecaj na javno mnijenje. Ako Drasko i njemu naklonjeni mediji budu neprestano govorili o saradnji Banjaluke sa Sarajevom i Zagrebom, desit ce se velike promjene u glavama ljudi.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7434
Joined: 16/01/2007 23:38

#1511 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Kikibombona wrote: 23/11/2020 21:34
Kako nije problem, nakon Oluje i ostalog?

Drasko je rekao da ce sa Sarajevom takodje popraviti odnose.

Politicari i mediji imaju presudan utjecaj na javno mnijenje. Ako Drasko i njemu naklonjeni mediji budu neprestano govorili o saradnji Banjaluke sa Sarajevom i Zagrebom, desit ce se velike promjene u glavama ljudi.
Nije. Svi Srbi iz Krajine imaju hrvatske papire, nisu nimalo gadljivi na njih i s njima rade vani ili školuju djecu vani. Ide se u Dalmaciju na more i u Krajinu po maslinovo ulje.
User avatar
mayab
Posts: 27176
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1512 Re: Draško Stanivuković

Post by mayab »

Romanija
Posts: 2006
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: All over the UK

#1513 Re: Draško Stanivuković

Post by Romanija »

fosna2014 wrote: 21/11/2020 14:36 Draško je izabran za nasljednika poslije Dodika. U suštini, nama ni u džep ni iz džepa.
Bas tako nekako.
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#1514 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

Jadan Drasko pred tolikim izazovima. Nada Sarajeva i nasljednik Dodika.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#1515 Re: Draško Stanivuković

Post by bingov buraz »

Jedina korist od ovog kicoša je što će Dodika otjerati toliko udesno da će Ameri htjeli ne htjeli morati intervenisati
Čuli ste ga neku noć kod Senada.

Sa litijama i četnikovanjem ga je porazio a bivol iz Laktaša nema šta drugo da ponudi.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#1516 Re: Draško Stanivuković

Post by Capljina74 »

banjaluka078 wrote: 23/11/2020 22:06
Kikibombona wrote: 23/11/2020 21:34
Kako nije problem, nakon Oluje i ostalog?

Drasko je rekao da ce sa Sarajevom takodje popraviti odnose.

Politicari i mediji imaju presudan utjecaj na javno mnijenje. Ako Drasko i njemu naklonjeni mediji budu neprestano govorili o saradnji Banjaluke sa Sarajevom i Zagrebom, desit ce se velike promjene u glavama ljudi.
Nije. Svi Srbi iz Krajine imaju hrvatske papire, nisu nimalo gadljivi na njih i s njima rade vani ili školuju djecu vani. Ide se u Dalmaciju na more i u Krajinu po maslinovo ulje.
Većina ima selo pa idu tamo. Mojne dezinformacija...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1517 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

Capljina74 wrote: 23/11/2020 23:44
banjaluka078 wrote: 23/11/2020 22:06
Kikibombona wrote: 23/11/2020 21:34
Kako nije problem, nakon Oluje i ostalog?

Drasko je rekao da ce sa Sarajevom takodje popraviti odnose.

Politicari i mediji imaju presudan utjecaj na javno mnijenje. Ako Drasko i njemu naklonjeni mediji budu neprestano govorili o saradnji Banjaluke sa Sarajevom i Zagrebom, desit ce se velike promjene u glavama ljudi.
Nije. Svi Srbi iz Krajine imaju hrvatske papire, nisu nimalo gadljivi na njih i s njima rade vani ili školuju djecu vani. Ide se u Dalmaciju na more i u Krajinu po maslinovo ulje.
Većina ima selo pa idu tamo. Mojne dezinformacija...
Ti iz Zemuna/Klepaca znas bolje od forumasice koja zivi u Banja Luci. :D
Mozda se tebi ne uklapa u ideloski narativ, samo, i medju politickim prvacima, i medju narodom, Hrvati nisu primarni neprijatelji, vec Bosnjaci.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1518 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

Igor Radojcic je puno bolja opcija, ali posle toga kad izadje ispod Dodigovih skuta...prije 4-5 godina je bio zaratio sa Dodikom i cak je bilo govora da ce izaci iz SNSDa i osnovati svoju stranku ,ali ga je Dodo izgleda ipak uspio zaustaviti,Drasko je prebrz na jeziku i nece moci ispuniti mnoge stvari koje je obecao i tu ce ga ovi drugi poceti tuci njegovim "oruzjem",za nase uslove je 4 godine dugo i moze se svasta izdesavati
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7434
Joined: 16/01/2007 23:38

#1519 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Capljina74 wrote: 23/11/2020 23:44

Većina ima selo pa idu tamo. Mojne dezinformacija...
Netačno. Većina "Banjalučana" ima selo, pa idu tamo. Ovi koji su u BL stigli iz zveka kao što su Grahovo, Glamoč, a i oni koji su i bez rata stigli u BL.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7434
Joined: 16/01/2007 23:38

#1520 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

spreca wrote: 24/11/2020 07:41 Igor Radojcic je puno bolja opcija, ali posle toga kad izadje ispod Dodigovih skuta...prije 4-5 godina je bio zaratio sa Dodikom i cak je bilo govora da ce izaci iz SNSDa i osnovati svoju stranku ,ali ga je Dodo izgleda ipak uspio zaustaviti,Drasko je prebrz na jeziku i nece moci ispuniti mnoge stvari koje je obecao i tu ce ga ovi drugi poceti tuci njegovim "oruzjem",za nase uslove je 4 godine dugo i moze se svasta izdesavati

Igora je ukopalo to kako se ponašao prije dvije godine kad je David ubijen. Nijedne ljudske riječi, nijednog susreta s ljudima na trgu, kompletno ignorisanje situacije, što je za rezultat imalo onu eskalaciju oko Nove godine. Nije smio pisnuti od Dodika i puno ljudi mu to zamjeri.
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#1521 Re: Draško Stanivuković

Post by drndalo »

spreca wrote: 24/11/2020 07:41 Igor Radojcic je puno bolja opcija, ali posle toga kad izadje ispod Dodigovih skuta...prije 4-5 godina je bio zaratio sa Dodikom i cak je bilo govora da ce izaci iz SNSDa i osnovati svoju stranku ,ali ga je Dodo izgleda ipak uspio zaustaviti,Drasko je prebrz na jeziku i nece moci ispuniti mnoge stvari koje je obecao i tu ce ga ovi drugi poceti tuci njegovim "oruzjem",za nase uslove je 4 godine dugo i moze se svasta izdesavati
Ne zaboravimo da ce se vrlo dobro znati ko nije dao da se ispune obecanja... Inat je zjbna kategorija...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1522 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

banjaluka078 wrote: 24/11/2020 07:55
Capljina74 wrote: 23/11/2020 23:44

Većina ima selo pa idu tamo. Mojne dezinformacija...
Netačno. Većina "Banjalučana" ima selo, pa idu tamo. Ovi koji su u BL stigli iz zveka kao što su Grahovo, Glamoč, a i oni koji su i bez rata stigli u BL.
To oni zovu ranc. :lol:
Stipu padobranca, svugdje svoj nos zabada, a veze nema.
Btw., na temi o srpskom fasizmu u Banja Luci 90-tih, relativizirao je isti spominjuci desavannja u Capljini,
cisto da znas s kim imas posla. ;-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1523 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

banjaluka078 wrote: 24/11/2020 07:58
spreca wrote: 24/11/2020 07:41 Igor Radojcic je puno bolja opcija, ali posle toga kad izadje ispod Dodigovih skuta...prije 4-5 godina je bio zaratio sa Dodikom i cak je bilo govora da ce izaci iz SNSDa i osnovati svoju stranku ,ali ga je Dodo izgleda ipak uspio zaustaviti,Drasko je prebrz na jeziku i nece moci ispuniti mnoge stvari koje je obecao i tu ce ga ovi drugi poceti tuci njegovim "oruzjem",za nase uslove je 4 godine dugo i moze se svasta izdesavati

Igora je ukopalo to kako se ponašao prije dvije godine kad je David ubijen. Nijedne ljudske riječi, nijednog susreta s ljudima na trgu, kompletno ignorisanje situacije, što je za rezultat imalo onu eskalaciju oko Nove godine. Nije smio pisnuti od Dodika i puno ljudi mu to zamjeri.
O tome i kazem,ako se ne iscupa iz dodinih kandzi, moze slobodno negdje na selo nabaviti stoku i time se baviti u buducnosti ili da pocne sam voditi politiku, ali bojim se da bi mu dodo natovario vasta na ledja i tuzio ga , kao sto sada pokusva sa koalicionim partnerom Nesicem iz DNSa...Dodo vodi istu politiku kao i Vucic a Vucic istu kao pobratim mu na istoku,tj kad se jednom uhvatis u kolo nema ispustanja ili ces to skupo platiti
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1524 Re: Draško Stanivuković

Post by _BataZiv_0809 »

banjaluka078 wrote: 23/11/2020 22:06
Nije. Svi Srbi iz Krajine imaju hrvatske papire, nisu nimalo gadljivi na njih i s njima rade vani ili školuju djecu vani. Ide se u Dalmaciju na more i u Krajinu po maslinovo ulje.
Niko nije gadljiv na privilegije, tad se zaboravi sva ideologija :D da se i kod nas napravila bolja i prosperitetnija drzava, bar u ovom dijelu gdje nema entitetskog veta, ne bi se ni na to bilo gadljivo. Ne treba bolji primjer od rada u Sarajevu.

Na temu, Stanivukovicu ne vjerujem, ima nesto gadljivo u sebi, a cetnicka zastava mi je samo slag na tortu. I on i Trivicka su umrli za mene tad. Opet ne prelama se ta politika preko mojih ledja i najvaznije je sta kazu oni koji tu zaista i zive. Banjaluci kao gradu zelim sve najbolje :thumbup:

P.S. Na Advent u ZG idu svi, agencije voze iz svih gradova, e jesu ga vala i napravili, svaka im cast..
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#1525 Re: Draško Stanivuković

Post by Capljina74 »

...
Last edited by Capljina74 on 24/11/2020 09:56, edited 1 time in total.
Post Reply