Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#976 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Chmoljo » 11/05/2018 22:27

Fudo387 wrote:
sadie_forever wrote:
Fudo387 wrote:
Ja se bojim da je njemu prioritet Sebija, a Bosna...e to je mescini ostavio u ruke svevisnjeg. Bice bolje za osam godina, inshallah.
Zafrkane su sandzacke snahe,znao je to Alija zato sina nije htio za politiku
Izvini, ne ulazi mi se u pricu o svekrvama i snahama.
Imas tamo na erotici i jebacini pa opleti, mozda dobacim koju sa strane.
:D :lol:

:lol: :lol: :lol:

pici

#977 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by pici » 11/05/2018 22:37

seln wrote:Evo, javio se pravi... uhati Makijaveli, koji Austriju lagano pretvara u Madjarsku i trpi Dodikove havere u vladi, koji negiraju postojanje Bosne.
Sacuvaj me boze zabrinutosti ovakvih "prijatelja":
Austrija "bi preispitala" Erdoanov miting u BiH

SARAJEVO - Ambasada Austrije u BiH bi kritički preispitala najavljenu predizbornu aktivnost turskog predsjednika Redžepa Tajipa Erdoana u Sarajevu, a Ambasada Njemačke nije željela da se izjašnjava o tom pitanju.

Stav austrijske Ambasade u BiH je da to da li političari neke druge države smiju ili ne voditi izbornu kampanju u nekoj državi podliježe suverenoj odluci te države i podsjećaju da Austrija nije dala dozvolu turskom predsjedniku da vodi izbornu kampanju u u toj zemlji.

"Kao ni brojne druge države članice Evropske unije, ni Austrija nije dozvolila turskom predsjedniku da vodi izbornu kampanju u Austriji. U jednoj multietničkoj i multireligijskoj zemlji, kao što je Bosna i Hercegovina, aktivnosti koje djeluju razdvajajuće u pogledu jedinstva zemlje, kao i vršenje uticaja iz inostranstva koje nije uvijek korisno, treba kritički preispitati. Ovo naročito vrijedi za osobe i države za koje se ne može reći da su u skladu sa evropskim vrijednostima”, saopšteno je za portal "Klix.ba" iz austrijske Ambasade u BiH.

Iz Ambasade Njemačke u BiH su kazali da se ne izjašnjavaju o posjetama i javnim nastupima stranih državnih čelnika i predsjednika vlada u Bosni i Hercegovini.

U Turskoj će 24. juna biti održani vanredni parlamentarni i predsjednički izbori, a Redžep Tajip Erdoan je najavio da će predizborni miting održati 20. maja u Sarajevu, s obzirom na to da su mu Austrija, Njemačka i Holandija, iz bezbjednosnih razloga, zabranile takva okupljanja.

samo neg se habsburgovci zajeBaju

Image

gavrilo jebo si nas gavrilo

Fudo Bosna

#978 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Fudo Bosna » 12/05/2018 04:45

agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/asocija ... /180511073

Mladi zeleni turkofilski isprdci se pripremaju za lizadnje Kakirovog i Erdoganovog dupeta, sve u organizaciji zelenog primitivca Zildžića.

Kolektivna lobotomija SDA i kvazibošnjaka.

Preci nam se u grobu okreću :roll:
:run:

Ne , druze , problem su; velikohrvatski i velikosrpski "isprdci" i "baliluk" koji ne cijeni one koji, poput Erdogana, nisu drzavljani BIH i rodjeni u Bosni, nisu placeni od ove drzave a uvazavaju i podrzavaju njen suverenitet, nazalost , puno vise od onih njenih gradjana, koji su, nazalost; (rodjeni u BIH, a sami je ne postuju i "pljuju", poput npr; gosp. Zeljane Zovko, koja je godinama krcmila budzet nase Domovine, pa joj BIH, kaze; "frankejstanska drzava", te gospodje Majkicke, Covica, Dode i ostalih, koji bi jeli hljeb poreskih obveznika ove drzave a " pljuvali" po istoj, sopstvenoj, Domovini...)

Preci nam se u grobu okrecu, zasto, zbog drzavnika, koji su prijatelji ove nase Bosne i Hercegovine? Mozda u mentalnom sklopu likova koji ovo ne vide, a u stvarnosti , nasim precima i zivim patriotima smeta, kada vide sta joj rade oni, koji su rodjeni u Bosni, a "pljuju je", e takvih se , bezbeli, stide, ti nasi preci, i u grobu !

Prijatelji ove drzave su uvijek dobro dosli u BIH, pa taman da ovi, gorenavedeni i slicni, "pojedu svoje dzigare" , od muke, njima valjda; Zovke, Majkicke, Cove i slicni, rade "dobro za BIH", a patriote su im kao; "negativci" , " turkofili" i "kvazibosnjaci"? :-)

:bih: !

Bodkin

#979 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Bodkin » 12/05/2018 13:02

Fudo Bosna wrote:

Mladi zeleni turkofilski isprdci se pripremaju za lizadnje Kakirovog i Erdoganovog dupeta, sve u organizaciji zelenog primitivca Zildžića.

Ne , druze , problem su; velikohrvatski i velikosrpski "isprdci" i "baliluk" koji ne cijeni one koji, poput Erdogana, nisu drzavljani BIH i rodjeni u Bosni, nisu placeni od ove drzave a uvazavaju i podrzavaju njen suverenitet, nazalost , puno vise od onih njenih gradjana, koji su, nazalost; (rodjeni u BIH, a sami je ne postuju i "pljuju", poput npr; gosp. Zeljane Zovko, koja je godinama krcmila budzet nase Domovine, pa joj BIH, kaze; "frankejstanska drzava", te gospodje Majkicke, Covica, Dode i ostalih, koji bi jeli hljeb poreskih obveznika ove drzave a " pljuvali" po istoj, sopstvenoj, Domovini...)

Preci nam se u grobu okrecu, zasto, zbog drzavnika, koji su prijatelji ove nase Bosne i Hercegovine? Mozda u mentalnom sklopu likova koji ovo ne vide, a u stvarnosti , nasim precima i zivim patriotima smeta, kada vide sta joj rade oni, koji su rodjeni u Bosni, a "pljuju je", e takvih se , bezbeli, stide, ti nasi preci, i u grobu !

Prijatelji ove drzave su uvijek dobro dosli u BIH, pa taman da ovi, gorenavedeni i slicni, "pojedu svoje dzigare" , od muke, njima valjda; Zovke, Majkicke, Cove i slicni, rade "dobro za BIH", a patriote su im kao; "negativci" , " turkofili" i "kvazibosnjaci"? :-)

Kako se manifestuje to prijateljstvo? Robnom razmjenom od par milijardi? A ne, to je sa neprijateljskom srbijom

Fudo Bosna

#980 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Fudo Bosna » 12/05/2018 13:43

Bodkin wrote:
Fudo Bosna wrote:

Kako se manifestuje to prijateljstvo? Robnom razmjenom od par milijardi? A ne, to je sa neprijateljskom srbijom

Kroz ogromnu pomoc TIKE, pa povoljne aranzmane povratnicima, Ziyaret banke, kroz najavljene gradnje dvije brze ceste/ili autoputa, kroz bjanko/ neogranicen uvoz mesa i drugih proizvoda iz BIH, eto Turska nema od koga uvesti, nego od Bosne, (a ako mislis na investicije turskih biznismena), pa treba se malo angazovati i stvoriti povoljno poslovno okruzenje, pa ce se i u BIH vise investirati, to se Vucic upravo svesrdno i trudi, i na tome mu, svaka cast !

rz brzotrz

#981 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by rz brzotrz » 12/05/2018 13:45

Bodkin wrote:Kako se manifestuje to prijateljstvo? Robnom razmjenom od par milijardi? A ne, to je sa neprijateljskom srbijom
Nemoj biti nezahvalan... Podarili su nam i seriju o Aliji :lol:
A tu je i priča o famoznom autoputu koji mi sve više liči na fatamorganu. Al' dobra fatamorgana pravo.
Pa su nam poklonili i turski dječiji dan i uveli kolektivno obrezivanje (skaka na aparatima). Naprosto mi žao što nemam neko dijete da ga pošaljem tamo da maše turskom zastavicom.
Osnovali maarif škole u kojima vjerovatno ne izučavaju evoluciju. Imaju i pravo, šta će nam, mi se svakako krećemo unazad.
Sad će osnovati svoje AKP podružnice u Sarajevu... Jedva čekam da uzmem člansku i da je potežem gdje god mogu. Izvol'te, ja sam član....
Kad se malo zamisliš, vidjećeš da su svašta uradili.
Nego insan nezahvalan.

Novak20

#982 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Novak20 » 12/05/2018 17:21

Jbg ne može me niko ubijediti da pravi patriota može ostaviti državu u amanet brkatom diktatoru. O nekakvim vjerskim deklaracijama da ne pričam. :mrgreen:

jao_situacije

#983 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by jao_situacije » 12/05/2018 20:17

vezano za brkinu posjetu sarajevu sad na fb vidjeh ovaj video u raspravi oko toga kako je to erdoan nama pomogao
nisam znao za ovaj govor
ne znam turski, ali ima forumaša koji znaju pa nek kažu jel tačan prevod govora

@mba

#984 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by @mba » 12/05/2018 23:03

Novak20 wrote:Jbg ne može me niko ubijediti da pravi patriota može ostaviti državu u amanet brkatom diktatoru. O nekakvim vjerskim deklaracijama da ne pričam. :mrgreen:

diktator kao sto je macron ili vas miljenik kurz, svidjao se tebi brko ili ne, brko radi za TR i vodi je tamo gdje joj mjesto medju prvih 10, naravno ne svidja se svakom, dok klimas glavom kao arapski beduini onda si dobar za zapad, zasto ne i TR da postane neka sila, u cemu je problem?

@mba

#985 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by @mba » 12/05/2018 23:10

rz brzotrz wrote:
Bodkin wrote:Kako se manifestuje to prijateljstvo? Robnom razmjenom od par milijardi? A ne, to je sa neprijateljskom srbijom
A tu je i priča o famoznom autoputu koji mi sve više liči na fatamorganu. Al' dobra fatamorgana pravo.
Pa su nam poklonili i turski dječiji dan i uveli kolektivno obrezivanje (skaka na aparatima). Naprosto mi žao što nemam neko dijete da ga pošaljem tamo da maše turskom zastavicom.
Osnovali maarif škole u kojima vjerovatno ne izučavaju evoluciju. Imaju i pravo, šta će nam, mi se svakako krećemo unazad.
Sad će osnovati svoje AKP podružnice u Sarajevu... Jedva čekam da uzmem člansku i da je potežem gdje god mogu. Izvol'te, ja sam član....
Nego insan nezahvalan.

e u tome i jest problem, sadaka mentalitet bosnjaka, gubite vrijeme cekajuci da vam neko rijesi vase probleme, nit ce erdogan nit ce merkel, samo nest cekate gledate ko je sta uradio za vas, u biznisu danas nema emocija, emocije su u sadaki i to vam TIKA daje i to podosta, od bolnica pa na dalje, biznis je neat drugo, u biznis se ne ulazi iz humanih razloga nego iz profita pa tako i kod TR kao i svugdje, biznis je jedno sadaka drugo, samo sto ste vi dole navikli na sadaku i sta mi je drzava dala!

Novak20

#986 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Novak20 » 12/05/2018 23:36

@mba wrote:
Novak20 wrote:Jbg ne može me niko ubijediti da pravi patriota može ostaviti državu u amanet brkatom diktatoru. O nekakvim vjerskim deklaracijama da ne pričam. :mrgreen:

diktator kao sto je macron ili vas miljenik kurz, svidjao se tebi brko ili ne, brko radi za TR i vodi je tamo gdje joj mjesto medju prvih 10, naravno ne svidja se svakom, dok klimas glavom kao arapski beduini onda si dobar za zapad, zasto ne i TR da postane neka sila, u cemu je problem?
Markona vrijeđaju djeca od 14 god. pa ih hapsi ??? Kurtz kupuje naftu od ISILA i napada susjede ??? Ma hajte molim vas.

Neka Turska postane 1. sila u svijetu, nije problem ali daleko im azijska kuća u agitovanju za Izetbegoviće u BiH. Ta je sila ovde krojila kapu 400 godina i šta je od materijalnog dobra ostavila ? Kalup za ćerpič kojim nas je odijelila od Evrope kojoj, htio/htjela ti ili ne, pripadamo.

LBVIEW

#987 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by LBVIEW » 13/05/2018 00:17

Novak20 wrote:
@mba wrote:

Markona vrijeđaju djeca od 14 god. pa ih hapsi ??? Kurtz kupuje naftu od ISILA i napada susjede ??? Ma hajte molim vas.

Neka Turska postane 1. sila u svijetu, nije problem ali daleko im azijska kuća u agitovanju za Izetbegoviće u BiH. Ta je sila ovde krojila kapu 400 godina i šta je od materijalnog dobra ostavila ? Kalup za ćerpič kojim nas je odijelila od Evrope kojoj, htio/htjela ti ili ne, pripadamo.
Dobro, ako si ti neupucen, nafilovan uljudbenickim predrasudama i odises odsustvom znanja o materiji o kojoj bi kao diskutirao, ne moras nas smarati svojom gluposcu. :mrgreen: No,znajuci kako su vas pri zdravoj pameti uvjerili da ste nekakvi "nositelji europskih vrijednosti" pa s nekakve umisljene visine posmatrate sve oko sebe, jasno je o kakvim se pacijentima ovdje radi.

xoklix

#989 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by xoklix » 13/05/2018 01:38

jao_situacije wrote:vezano za brkinu posjetu sarajevu sad na fb vidjeh ovaj video u raspravi oko toga kako je to erdoan nama pomogao
nisam znao za ovaj govor

:thumbup:

Bodkin

#990 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Bodkin » 13/05/2018 07:22

@mba wrote:
rz brzotrz wrote:
Nego insan nezahvalan.

e u tome i jest problem, sadaka mentalitet bosnjaka, gubite vrijeme cekajuci da vam neko rijesi vase probleme, nit ce erdogan nit ce merkel, samo nest cekate gledate ko je sta uradio za vas, u biznisu danas nema emocija, emocije su u sadaki i to vam TIKA daje i to podosta, od bolnica pa na dalje, biznis je neat drugo, u biznis se ne ulazi iz humanih razloga nego iz profita pa tako i kod TR kao i svugdje, biznis je jedno sadaka drugo, samo sto ste vi dole navikli na sadaku i sta mi je drzava dala!
Objasni ti nama onda u cemu se ogleda to prijateljstvo

Kejn

#991 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Kejn » 13/05/2018 07:41

Sarajevo; Zetra 20-ti Maj

MUNAFIK

#992 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by MUNAFIK » 13/05/2018 10:51

Novak20 wrote:
@mba wrote:

Poštedi nas te propagandne patetike...

Erdogane DOBRO NAM DOŠAO!!!

kmirsad

#993 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by kmirsad » 13/05/2018 11:57

Kad djeca naslijede firmu svog rahmetli babe, uz sva potraživanja firme, ako na ostavinskoj raspravi nasljedsvo prihvate,nasljeđuju i sve dugove koje firma ima... ne more samo nekretnine, pare, roba, potraživanja...

Matzan

#994 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Matzan » 13/05/2018 12:11

jao_situacije wrote:vezano za brkinu posjetu sarajevu sad na fb vidjeh ovaj video u raspravi oko toga kako je to erdoan nama pomogao
nisam znao za ovaj govor

Do nedavno sam bio neutralan kad je Erdogan u pitanju.
Prvi jako pozitivan utisak ostavio je kada je uspio da sacuva glavu, narod i drzavu od vojnog puca.
A za ovo iz '93 veliki respekt.

Dobro nam dosao gosp. Predsjednice!

MUNAFIK

#995 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by MUNAFIK » 13/05/2018 12:57

Matzan wrote:
nisam znao za ovaj govor

Do nedavno sam bio neutralan kad je Erdogan u pitanju.
Prvi jako pozitivan utisak ostavio je kada je uspio da sacuva glavu, narod i drzavu od vojnog puca.
A za ovo iz '93 veliki respekt.

Dobro nam dosao gosp. Predsjednice!

Sasvim dovoljno razloga da naši "susjedi" nikako ne podržavaju dolazak Erdogana a uz to propagandom pokušavaju na svoje navesti i kolko god izgubljenih "bošnja"...

arzuhal

#996 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by arzuhal » 13/05/2018 12:59

Novak20 wrote:Ta je sila ovde krojila kapu 400 godina i šta je od materijalnog dobra ostavila ? Kalup za ćerpič kojim nas je odijelila od Evrope kojoj, htio/htjela ti ili ne, pripadamo.
:lol: :lol:

amblivbl... :mrgreen:

odža sa Cetinja riče :lol:

smijesni_ste

#997 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by smijesni_ste » 13/05/2018 13:00

Možda su i trenutna dešavanja u Gazi anti-izraelska propaganda...ko će ga znati :(

choxnox

#998 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by choxnox » 13/05/2018 13:07

Jao kmecanja povodom dolaska Erdogana na 40 stranica za manje od mjesec dana, a narocito od "dobronamjernih" susjeda i komsija :lol:

kmirsad

#999 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by kmirsad » 13/05/2018 13:12

choxnox wrote:Jao kmecanja povodom dolaska Erdogana na 40 stranica za manje od mjesec dana, a narocito od "dobronamjernih" susjeda i komsija :lol:
Jedni kmeče... drugi plješču... :roll:
Haj prebroj... koliko je kmečavaca, a koliko pljeskavaca...
Kojih je više... :lol:

jao_situacije

#1000 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by jao_situacije » 13/05/2018 13:14

Novak20 wrote:
@mba wrote:

nećemo se praviti budale
da je podržao uzp izborni zakon ti bi prvi mahao zastavom turske ne smeta tebi turčin nego bošnjak i bosna

Post Reply