Hrvatska, predstavnici Hrvatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitaciji u BiH

Post Reply
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#176 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by Alfons Kauders »

Fudo387 wrote:
zg1911 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Idi ba... Prikolji kakvo prase pa mazi osmrtnice i zenama zabranjuj kontracepciju... Ili sta vec radite u slobodno vrijeme kad se ne petljate u nase probleme...
Evo konjica stiže u pomoć austrijskom čistaču wc-a.

Šta se ti wannabe ljevičarski štakore javljaš? Nisi dobio u pak sinoć pa si nadrkan? Ne moraš mi persirati
A sto vi nas mrzite?
Jebes me ako vas kontam.
Meni ste vi simpaticni, pola mi rodbine tamo, i ja kad se pojavim svi me nesta mjerkaju, kuhaju neki znj qrac, i cekaju da pocnem srat. I pocnem ja srat, oni ne kontaju, ja kenjam, u neka doba svi pocnu, Fuda mi tebe volimo. I sad ja razmisljam,
Pa koji vam je qrac?
Mislim, nista ti ne radim, i realno, boli me qrac za tobom, a ti svake hefte osam puta odes Svabama cmizdriti, aaajjj hoce Fuda da nas jebe nekim zajebanim satarama.
Ja sam ozbiljno razmisljao o ovoj pojavi,
Skonto sam da ste supci.
Jebem vam Kolindu, eto sad.

Jebte me ako ste normalni.
:lol: :lol: :lol:

Valja negdje lijeciti komplekse
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#177 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by dezurni_ucenik »

Alfons Kauders wrote:
zg1911 wrote:
Asti... A jesi mi ga vratija. Peče, peče
Idi ba... Prikolji kakvo prase pa mazi osmrtnice i zenama zabranjuj kontracepciju... Ili sta vec radite u slobodno vrijeme kad se ne petljate u nase probleme...

Kopiraju srpski nacionalizam i prilagodjavaju ga sebi, smije im se citava Evropa, mislili da su postali sila sa ulaskom u EU, da ce se nesto pitati, a nikako da skontaju da su bitni ko sto su Farska Ostrva bitna u svijetu fudbala.
Last edited by dezurni_ucenik on 01/04/2018 11:25, edited 1 time in total.
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#179 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

Aj da nas itko drugi naziva kompleksašima i proziva da smo zadnja rupa na svirali, ali bosanci. Pa za takvo što moraš biti apsolutno cijepljen protiv samokritičnosti. Plaće duplo niže, standard još lošiji, u eu će ući kad na vrbi rode veš mašine, država funkcionira ko grunfovi izumi, bez mora, bez perspektive. Eto, kompleksirani smo, šta ćeš... Tko ne bi bio kompleksiran kraj takvog balkanskog tigra
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#180 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by smijesni_ste »

Ne sjecam se ovolikog zgražanja kad su ženu 'napali' što se 'krsti' u tramvaju..naravno uz podršku 'navijača' na licu mjesta
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#181 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by dezurni_ucenik »

zg1911 wrote:Aj da nas itko drugi naziva kompleksašima i proziva da smo zadnja rupa na svirali, ali bosanci. Pa za takvo što moraš biti apsolutno cijepljen protiv samokritičnosti. Plaće duplo niže, standard još lošiji, u eu će ući kad na vrbi rode veš mašine, država funkcionira ko grunfovi izumi, bez mora, bez perspektive. Eto, kompleksirani smo, šta ćeš... Tko ne bi bio kompleksiran kraj takvog balkanskog tigra

dokle ste sa istanbulskom konvencijom :oops: . kako onaj prosvjednik rece kad su ga pitali sta misli o tome "nece meni pederi djecu uciti u skoli" :lol:
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#182 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

Dokle vi sa gay prideom npr? A ja ba, nema ubosni pedera, ubosni same muškarč'ne
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#183 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by dezurni_ucenik »

[quote="zg1911"]Dokle vi sa gay prideom npr? A ja ba, nema ubosni pedera, ubosni same muškarč'ne[/quote]


zato puna bosna purgerica turistkinja :thumbup: :bih:
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#184 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

Je sve se lože na bosanski šarm. Ima bauštelaca i u zagrebu, šta će im bih

A inače sve vrvi bosna turistima hahaha
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#185 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by dezurni_ucenik »

Disi jarane disi. Ubi te mrznja, ne mozes je ni sakriti vise. Samo lakapo, chill pill folovi :thumbup:
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#186 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

Mržnja? Haha ma nebitni ste mi
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#187 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by seln »

zg1911 wrote:Mržnja? Haha ma nebitni ste mi
Pa koji ces kurac na ovom forumu?
swanfilter
Posts: 7846
Joined: 06/06/2008 18:52

#188 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by swanfilter »

Mah, manite se ustaska posla. Eto, predstavnici i vlade drzava EU ce vjerovati laprdanju croata i ne svojim obavjestajnim krugovima. Nisu ovo bas 90 ...
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#189 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by Point. »

zg1911 wrote:Aj da nas itko drugi naziva kompleksašima i proziva da smo zadnja rupa na svirali, ali bosanci. Pa za takvo što moraš biti apsolutno cijepljen protiv samokritičnosti. Plaće duplo niže, standard još lošiji, u eu će ući kad na vrbi rode veš mašine, država funkcionira ko grunfovi izumi, bez mora, bez perspektive. Eto, kompleksirani smo, šta ćeš... Tko ne bi bio kompleksiran kraj takvog balkanskog tigra
Dzaba vam osamsto tisuca obale i clanstvo u EU, intergalaktickoj uniji i sta sve ne, kad ste supci u dusi. Predsjednik vam slaze kad zine, vasa desna ruka u Hercegovini je osudjena za UZP, otvoreno koketirate sa ustašstvom i fasizmom, plate vam mizerne uprkos clanstvu u Evropi, da vam nema turizma bili bi Moldavija, nebitni ste u Evropi, mi smo svjesni da smo u banani, a vi purgeru, se furate da ste ko nesto bitni a u sustini ste goli qurac. Jesam li spomenuo da ste mentalno zaostali ko pravi katolibani u 16 stoljecu, pedere na lomacu, obiteljske vrijednosti i te zajebancije.
Last edited by Point. on 02/04/2018 00:41, edited 1 time in total.
vernes81
Posts: 1582
Joined: 25/04/2011 23:04

#191 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by vernes81 »

zrakomlat wrote:Što ga naruži Point :D
Haj sto njeg, nego ogadi mi i Hrvatsku komplet :D
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#192 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by megaman4 »

zg1911 wrote:Aj da nas itko drugi naziva kompleksašima i proziva da smo zadnja rupa na svirali, ali bosanci. Pa za takvo što moraš biti apsolutno cijepljen protiv samokritičnosti. Plaće duplo niže, standard još lošiji, u eu će ući kad na vrbi rode veš mašine, država funkcionira ko grunfovi izumi, bez mora, bez perspektive. Eto, kompleksirani smo, šta ćeš... Tko ne bi bio kompleksiran kraj takvog balkanskog tigra
Bas si opisao danasnju Hrvatsku. Narod vam bjezi, vise vas umire, nego sto se radja. Zavadili ste se da citavim susjedstvom. Svako vam je kriv za vase probleme, samo ne vi. Vratili ste se u doba 16 vijeka i inkvizicije. Ekonomija vam je na samrti. Jos vam je turizam ostao.

Pusti ti BiH. Navikao je nas narod na teskoce, pa smo nekako uvijek izlazili na zelenu granu. Ima se za normalan zivot. Rat nas je unazadio, ali idemo pomalo naprijed. Jos je to sporo. Nasa se omladina polako okrece zivotu na selu i prirodi, jer ih vecina u gradovima ne moze do posla. Dosta ih je pokrenulo svoj privatni biznis. Bog nam je pred nosom dao bogatstvo a to je nasa plodna zemlja. Nije sve ni u tehnologiji.

Kad-tad ce se ljudi morati okrenuti zdravom zivotu.

Mrznja ti nije potrebna uopste. Zivio sam ja u Zagrebu vrlo malo. Pitomi ljudi. Isto je to drug. Mali smo mi za prljave igrice sa istoka i zapada. Zivot je isuvise kratak. Ode nam bezveze na svadje i gluposti.

Imamo sve pred nosom ali ne znamo valorizovati sta nam je od Boga dato. Balkanska regija moze od poljoprivrede da zivi kao nijedna regija u Evropi, uz malo industriju i turizma. Vise ne treba. Dosta je ljudi otislo iz obje zemlje a dosta ih jos odlazi. Medjutim, jednom ce se morati ovome stati u kraj.

Vrlo brzo ce se neke stvari popraviti i ljudi ce se vracati u svoju zemlju, jer rodnu grudu nista ne moze da zamijeni.
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#193 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

megaman4 wrote:
zg1911 wrote:Aj da nas itko drugi naziva kompleksašima i proziva da smo zadnja rupa na svirali, ali bosanci. Pa za takvo što moraš biti apsolutno cijepljen protiv samokritičnosti. Plaće duplo niže, standard još lošiji, u eu će ući kad na vrbi rode veš mašine, država funkcionira ko grunfovi izumi, bez mora, bez perspektive. Eto, kompleksirani smo, šta ćeš... Tko ne bi bio kompleksiran kraj takvog balkanskog tigra
Bas si opisao danasnju Hrvatsku. Narod vam bjezi, vise vas umire, nego sto se radja. Zavadili ste se da citavim susjedstvom. Svako vam je kriv za vase probleme, samo ne vi. Vratili ste se u doba 16 vijeka i inkvizicije. Ekonomija vam je na samrti. Jos vam je turizam ostao.

Pusti ti BiH. Navikao je nas narod na teskoce, pa smo nekako uvijek izlazili na zelenu granu. Ima se za normalan zivot. Rat nas je unazadio, ali idemo pomalo naprijed. Jos je to sporo. Nasa se omladina polako okrece zivotu na selu i prirodi, jer ih vecina u gradovima ne moze do posla. Dosta ih je pokrenulo svoj privatni biznis. Bog nam je pred nosom dao bogatstvo a to je nasa plodna zemlja. Nije sve ni u tehnologiji.

Kad-tad ce se ljudi morati okrenuti zdravom zivotu.

Mrznja ti nije potrebna uopste. Zivio sam ja u Zagrebu vrlo malo. Pitomi ljudi. Isto je to drug. Mali smo mi za prljave igrice sa istoka i zapada. Zivot je isuvise kratak. Ode nam bezveze na svadje i gluposti.

Imamo sve pred nosom ali ne znamo valorizovati sta nam je od Boga dato. Balkanska regija moze od poljoprivrede da zivi kao nijedna regija u Evropi, uz malo industriju i turizma. Vise ne treba. Dosta je ljudi otislo iz obje zemlje a dosta ih jos odlazi. Medjutim, jednom ce se morati ovome stati u kraj.

Vrlo brzo ce se neke stvari popraviti i ljudi ce se vracati u svoju zemlju, jer rodnu grudu nista ne moze da zamijeni.
Aj tebi ću odgovorit za razliku od ovog glupana, jer da mu odgovorim njegovim rječnikom ne gine mi ban.

Kažeš pusti ti BiH? Pa pusti ti RH. Mislim kakve su to gluposti. Diskutiramo. Nekad malo žešće. Ali ja nikad nisam ispoljavao mržnju spram BiH. Pa čak ni sad na ovoj temi

Je li mržnja Bih reći - omladina bježi i vama, ekonomija vam umrla ako je naša na samrti, niste ni blizu liberalni kao što mislite da jeste, preci vam išli u ustaše više no u partizane itd? Jer ako je to mržnja onda se ovdje jebeno mrzi susjede
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#194 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

seln wrote:
zg1911 wrote:Mržnja? Haha ma nebitni ste mi
Pa koji ces kurac na ovom forumu?
Tebi reć di ti mjesto.

Liberala bosanskog. Ne ideš im uz dlaku pa te tjeraju s foruma. Eklakantan primjer lažnog bih liberalizma
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#195 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by high_volume »

zg1911 wrote:Aj da nas itko drugi naziva kompleksašima i proziva da smo zadnja rupa na svirali, ali bosanci. Pa za takvo što moraš biti apsolutno cijepljen protiv samokritičnosti. Plaće duplo niže, standard još lošiji, u eu će ući kad na vrbi rode veš mašine, država funkcionira ko grunfovi izumi, bez mora, bez perspektive. Eto, kompleksirani smo, šta ćeš... Tko ne bi bio kompleksiran kraj takvog balkanskog tigra
Opisana bosanska situacija je ovakva i zahvaljujući "hrvatskom" uticaju, najmanje 33%.

Jedino što ne tučemo žene i što smo ih zakonom zaštitili, pardon - Konvencijom :oops:
Last edited by high_volume on 02/04/2018 07:53, edited 1 time in total.
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#196 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

high_volume wrote:
zg1911 wrote:Aj da nas itko drugi naziva kompleksašima i proziva da smo zadnja rupa na svirali, ali bosanci. Pa za takvo što moraš biti apsolutno cijepljen protiv samokritičnosti. Plaće duplo niže, standard još lošiji, u eu će ući kad na vrbi rode veš mašine, država funkcionira ko grunfovi izumi, bez mora, bez perspektive. Eto, kompleksirani smo, šta ćeš... Tko ne bi bio kompleksiran kraj takvog balkanskog tigra
Jedino što ne tučemo žene i što smo ih zakonom zaštitili, pardon - Konvencijom :oops:
Evo, i mi smo. I?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#197 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by GeeTnT »

BiH je u gorem stanju od Hr i to je jasno, ali ta ista BiH ima ogromne razloge zasto je to tako. Krenemo li od nametnutog Ustava, podijeljenosti i kocenja svega sto nosi boljitak od strane konstutivnih predstavnika koji za svoje misljenje idu u Zg i Bg. BiH ima dva bez i jedan konstutivni narod sa „putovnicom“ u dzepu, a onda se ti isti bune kako su neravnopravni. Cinjenica je da Hr nema problem sa Ustavom i slicnim problemima kao BiH, ali opet smo svjedoci da zbog svog prigrljenog ustastva puca po savovima. Bojim se da ce Hr imati losiji svrsetak od “jadne i nikakve“ BiH..
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#198 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by zg1911 »

Aha... Problem je ustav? A je li i u Jugi problem bio ustav? Jer i tada je bih bila nerazvijenija od hrvatske

Imaš li kakvu analizu podataka kojom si došao do zaključka kako će hrvatska imat lošiji kraj od bih, ili je to po onoj želje i pozdravi?
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#199 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by high_volume »

zg1911 wrote:Aha... Problem je ustav? A je li i u Jugi problem bio ustav? Jer i tada je bih bila nerazvijenija od hrvatske
Neuporedive su prijeratne i Hrvatska i BiH sa sadašnjim. Besmisleno je, jer samo jedna prijeratna republika privredno je višestruko snažnija od obje današnje.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#200 Re: Hrvatska, predstavnici Hrvtatske lazu gdje god stignu u EU o sigurnosnoj sitacij u BiH

Post by GeeTnT »

zg1911 wrote:Aha... Problem je ustav? A je li i u Jugi problem bio ustav? Jer i tada je bih bila nerazvijenija od hrvatske

Imaš li kakvu analizu podataka kojom si došao do zaključka kako će hrvatska imat lošiji kraj od bih, ili je to po onoj želje i pozdravi?
Da..problem BiH je nametnuti Ustav, a da ga BiH ima kao npr susjedi, stvari bi sasvim drugacije izgledala..

Moja zelja nije propadanje Hr, ali ako vec pitas za analizu evo jedna frisko procitana:

1. Sustav upravljanja državom i resursima je nekompetentan zbog stranačke korupcije i uhljebljenja "našeg korpusa", DR koji nikad nije službeno proglašen - je programirano vođen kao zavjesa programirane krađe resursa i moći
2. Sve institucije države su nelegalne od Božičnog Ustava jer narod koji je jedini suveren ne ostvaruje vlast izabiranjem svojih predstavnika već glasanjem za predstavnike koje je netko tko nije suveren unaprijed odredio
3. Hrvatska je izgubila državnost prenošenjem vlastitog suvereniteta na nelegitimne asocijacije izvan Hrvatske
4. Na podrućju Hrvatske djeluju 3 Ustava - jedan hrvatski, drugi EU i NATO i treći onaj države Vatikan
5. Trenutna vlast je ustrojena kao izvanjski poslušnička te kapitalistički ugnjetavačka spram većine građana
6. Zaplotnjački se stimulira bolest bijele kuge te izgnanstvo svih koji nisu spremni pognuti kičmu pod našim parazitizmom na svim razinama
7. Obzirom na duboku upletenost stranih cionističkih špijunskih službi na funkcioniranje RH posebno Buzina i Mossad-a bilo koja snaga koja bi pokušala ispravljati krivu drinu bila bi nemilosrdno neutralizirana uključiv fizičke likvidacije
8. Čovječanstvo je pod prisilnom upravom globalne "Deep State" i cikljički je normalno njegovo vraćanje na početak...
9. Ljudska svrha postojanja nema veze sa sada nametnutim udžbenicima kako prirodnim tako i društvenim znanostima kao i religijskim mantrama
Post Reply